| | | | | Uitslagenlijst 23e Nationale Lenteloop
Papendrecht - Zaterdag 21 mei 2005
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Wilem Schaar
Parthenon
45:51
2
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
46:04
3
Peter Raburu
's-Gravenhage (KEN)
47:48
4
Wim Padmos
Voorne Atletiek
48:37
5
Reinier Burgemeester
Parthenon
48:58
6
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
49:30
7
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
50:37
9
Joop Helbers
Voorne Atletiek
51:29
10
Wim van Sparrentak
Dynamica
53:50
13
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
54:50
16
Youri Verolme
Voorne Atletiek
57:14
20
Jeroen van der Molen
AV Passaat
1:01:06
21
Kees van der Sar
Zuiderster
1:01:22
22
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:01:30
29
Bennie Potjes
Capelle aan den IJss
1:04:17
30
Michel Kooyman
Rotterdam Atletiek
1:04:44
32
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:05:43
39
Edwin Metzemaekers
AV Passaat
1:12:30
40
Perry Vrisekoop
Ridderkerk
1:12:53
42
Valentijn Simonis
Voorne Atletiek
1:22:23
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
50:58
3
J T A Bos
Rotterdam Atletiek
51:26
4
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
52:15
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
53:20
6
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
53:37
10
Leo van der Hoeve
Spirit Oud Beijerlan
55:30
15
H de Boo van Uijen
Parthenon
59:29
16
Willem Overbeek
AV Passaat
59:37
18
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
59:43
23
Pieter Jan Kleinjan
Energie
1:01:29
35
Hans van Ginneken
Parthenon
1:10:21
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Charles Timmermans
Fortuna
53:11
4
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
56:16
8
Bas Prins
Veteranen Nederland
57:54
11
T Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:00:36
12
Theo Groenedijk
SC Reeuwijk
1:00:40
19
Sjaak Vreugdenhil
Pijnenburg
1:04:19
25
Karel van Hengel
Parthenon
1:07:02
29
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:08:12
31
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:09:51
33
Roel Schutrups
Spirit Oud Beijerlan
1:11:57
34
H de Jong
Veteranen Nederland
1:14:22
37
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:17:01
42
Hans van Meggelen
Zuiderster
1:25:12
43
Ronald Doorewaard
Waterweg
1:28:18
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Rotterdam Atletiek
53:14
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
57:37
8
John Nooijen
Rotterdam Atletiek
1:01:15
13
Kees van 't Zelfde
Flakkee
1:03:22
20
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:07:07
22
Nico van den Bos
AV Passaat
1:08:26
25
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:09:12
32
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
1:15:55
41
Gerard van Raalte
Parthenon
1:19:45
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:00:47
5
Albert Stehouwer
AV Passaat
1:03:12
13
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:08:02
15
Koos Schaay
Veteranen Nederland
1:08:18
16
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:09:24
21
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:11:24
22
J Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
1:11:35
24
H Slijkhuis
Veteranen Nederland
1:11:53
25
Jan Willem Demmendal
Rotterdam Atletiek
1:13:05
30
J Groeneveld
Veteranen Nederland
1:23:00
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo van Koppen
Olympus '70
1:01:39
5
Paul Slot
Krimpen aan den IJss
1:07:18
6
Piet vd Velden
Veteranen Nederland
1:07:48
9
H Hoogbruin
Veteranen Nederland
1:16:42
13
Ger Meydam
Veteranen Nederland
1:20:53
14
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:20:54
15
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:21:37
16
L van Hulst
Veteranen Nederland
1:23:47
19
Guus Metzemaekers
AV Passaat
1:39:49
20
Nico van den Adel
AV Passaat
1:39:51
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne van Vlerken
Spiridon
55:01
4
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:00:47
5
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:01:15
6
Anita van der Hoek
Loopgroep PK
1:06:11
9
Marcha de Jonge
SC Reeuwijk
1:11:29
10
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:12:19
14
Esther van de Grift
Pijnenburg
1:14:29
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marielle Aarendonk
Hercules
1:09:04
4
Jeannette Poldervaart
Spark
1:09:18
7
Anja Verschoor
Papendrecht
1:13:39
9
Els Snippe
Veteranen Nederland
1:18:19
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:12:04
9
Elly Ouwerkerk
Hoogblokland
1:12:59
10
Jacqueline vd Plas
Hercules
1:16:01
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
1:05:04
2
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:05:44
3
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:07:44
4
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:08:11
5
Jacoline Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:09:23
6
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:11:22
12
E van Buytenen
Veteranen Nederland
1:16:56
13
Annie P Reijnen de Bie
Spark
1:22:30
16
Ria Blanker Erwich
Spijkenisse
1:24:54
MREC, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
55:27
4
Cor Hagenaar
Hardinxveld Giessend
1:01:24
6
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:02:20
11
Hans van den Heuvel
Roosendaal
1:03:06
15
Alex deLeeuw van Weene
Barendrecht
1:04:38
16
Jaap de Ruiter
Giessenburg
1:05:00
18
Jacques Uys
Oud Beijerland
1:05:33
23
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
1:07:21
25
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:07:54
28
Harm Vorsteveld
Papendrecht
1:08:05
30
Alexander de Swart
Zoetermeer
1:08:15
35
Gert Steehouwer
Alblasserdam
1:08:44
38
Djini Bhugwansing
Dordrecht
1:09:14
39
Leo Kranendonk
Papendrecht
1:09:20
41
Eric Korteland
Papendrecht
1:09:31
43
Pieter-Jan van der Pol
Vianen
1:10:01
49
Willem de Jong
Barendrecht
1:11:13
53
Jacques Bonewit
Papendrecht
1:11:46
55
Erwin van der Werve
Papendrecht
1:12:17
57
Jos van der Maarel
Nieuw Lekkerland
1:12:32
59
Johan Severijnen
Papendrecht
1:12:52
60
Hank van Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:13:06
64
A Wijting
Alphen aan den Rijn
1:13:29
67
Arie-Jan de Kreek
Papendrecht
1:14:03
68
Arjan den Otter
Sliedrecht
1:14:14
70
Frederic Diaz Bauste
Rotterdam
1:14:28
71
Marcel Blommendaal
Papendrecht
1:14:31
72
Leo Roodenburg
Bergschenhoek
1:14:33
75
Marco van Oosten
Papendrecht
1:15:47
76
R Versluis
Nieuw Lekkerland
1:15:50
78
Henri Appeldoorn
Papendrecht
1:16:29
83
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:17:13
86
Pieter Boutstra
Alblasserdam
1:17:32
88
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
1:17:41
91
A. Zeillemaker
Berkel en Rodenrijs
1:17:57
92
Hugo Pellikaan
Alblasserdam
1:18:02
93
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:18:06
96
Arjan van Ooijen
Ridderkerk
1:18:21
105
Gerard van Vugt
Papendrecht
1:19:09
109
Joop Renauld
Hardinxveld Giessend
1:19:21
111
Erwin van den Berg
Papendrecht
1:19:37
112
Paul Steinebach
Rozenburg Zh
1:19:37
121
Ed van der Pol
Papendrecht
1:20:23
122
Frank Bouman
Hardinxveld Giessend
1:20:32
124
Aaldert van den Heuvel
Papendrecht
1:20:35
125
Joep van der Wulp
Kinderdijk
1:20:38
128
Peter Akerboom
Oude Wetering
1:20:47
132
Albert Stroomberg
Papendrecht
1:21:18
133
Gert Jan Folkerts
Krimpen aan den IJss
1:21:21
143
Marlon Amatsadini
Dordrecht
1:22:26
144
Leendert van de Spoel
Ridderkerk
1:22:33
145
John-Peter Kuntz
Papendrecht
1:22:35
148
Michel Lindgreen
Alblasserdam
1:22:53
149
Bram Ruitenberg
Papendrecht
1:23:09
157
Lars van 't Land
Dordrecht
1:24:05
159
Ruud van der Velde
Dordrecht
1:24:28
161
Robien Bierien
Alblasserdam
1:24:45
162
Diederik Gunther
Rotterdam
1:24:48
166
Martin Rijkee
Alblasserdam
1:25:45
167
Christian Gerritse
Bergschenhoek
1:25:51
169
Dick Saarberg
Alblasserdam
1:25:56
174
Hans Rommelse
Capelle aan den IJss
1:26:26
175
Adrianus Kooijman
Papendrecht
1:26:39
189
Jacques Beemsterboer
Papendrecht
1:29:19
193
Bert van den Dongen
Papendrecht
1:30:16
VREC, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Corry Midde
Hoogvliet Rotterdam
1:13:02
4
Marleen Jansen
Papendrecht
1:14:46
6
Editha van Loon
Nottingham (GBR)
1:17:46
11
Esther de Goede
Papendrecht
1:19:09
12
Brigitte Staal
Heerjansdam
1:19:36
14
Esther Oosterveer
Papendrecht
1:21:37
16
Irene van der Plank -V
Dordrecht
1:22:14
17
Dorret de Leeuw v. Wee
Barendrecht
1:22:16
20
Marlies Noldus
Papendrecht
1:23:09
21
Margreet Janssen
Papendrecht
1:23:10
23
Yvonne Dubbeldam
Dordrecht
1:24:03
27
Coby Jansen-Schut
Papendrecht
1:24:45
28
Susan Feenstra van Hee
Papendrecht
1:25:04
29
Mieke van der Fluit
Dordrecht
1:26:19
30
Ellen Steinebach
Rozenburg Zh
1:26:25
31
Engelien de Lange
Papendrecht
1:26:40
34
Monique Kraal vd Werke
Papendrecht
1:28:05
39
Gabrielle van Liemt
Rotterdam
1:29:21
40
Corry van Wijngaarden
Papendrecht
1:29:26
41
Willeke Strietman
Sliedrecht
1:29:59
44
Corina de Bakker
Dordrecht
1:32:01
45
Grada Donker
Wijngaarden Zh
1:38:35
46
Klazina Nederveen
Sliedrecht
1:39:39
47
Carin van Zijl
Papendrecht
1:39:41
49
Beitske Ferwerda
Hardinxv Giessend
1:40:12
50
Marijke Boshuyer
Papendrecht
1:44:34
52
Gulieth Wensing
Papendrecht
1:45:33
MREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Anton Trommel
Stad aan 't Haringvl
30:57
6
Jan Pannenkoek
Geldermalsen
30:58
7
Jurrie van der Velden
Tilburg
30:58
10
Etienne Deelen
Alblasserdam
34:42
11
Gerrit de Goeij
Hellevoetsluis
34:47
12
Eric van Leeuwen
Vlaardingen
35:01
16
Robert Anderson
Zevenbergen
35:55
18
Marco van reijnwoud
Papendrecht
36:24
19
Gerard van Zutphen
Zoetermeer
36:25
20
Paul ten Zijthoff
Gorinchem
36:26
21
Philip Veenhoven
Papendrecht
36:30
24
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
37:10
30
Ton van Sint Annaland
Papendrecht
38:08
38
Piet van Krieken
Hardinxv Giessend
39:34
39
Henk Verschoor
Alblasserdam
40:01
40
Sander Klein Zeggelink
Papendrecht
40:40
42
Michel Mouthaan
Papendrecht
41:10
45
Marijn de Groot
Alblasserdam
41:15
51
Hilco Lathouder
Papendrecht
42:10
52
Marius Klein
Hardinxveld Giessend
42:11
54
Erik van de Graaf
Papendrecht
42:27
56
Peter Hofman
Hendrik Ido Ambacht
42:56
60
Dick Baan
Hendrik Ido Ambacht
43:15
61
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
43:17
62
Egbert Boonstra
Leiderdorp
43:20
64
Gert-Jan van Veen
Papendrecht
43:30
67
Sander de Jong
Papendrecht
43:41
69
Herman Schellingerhout
Dordrecht
43:49
74
Willem van de Graaf
Oud Alblas
44:17
77
Teus Sermeulen
Alblasserdam
44:39
80
Marcel Reichwein
Papendrecht
46:02
84
Rolf Sinnema
's-Gravenhage
46:31
91
Jacobus van Holstein
Rotterdam
47:24
92
Jacco Rosbergen
Papendrecht
47:36
100
Henk Zoutewelle
Papendrecht
48:51
105
Fedor van Assenderp
Papendrecht
49:44
111
Harry de Lathouder
Papendrecht
50:29
130
Peter Roeleveld
Papendrecht
54:27
136
Arie van Gameren
Papendrecht
56:47
137
Arie Postma
Capelle aan den IJss
57:11
138
Pieter de Laat
Papendrecht
57:11
139
Francis van Zutphen
Zoetermeer
58:24
148
Marcel van Eck
Papendrecht
1:37:52
VREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke van Drunen
Capelle aan den IJss
35:37
2
Jacqueline Koene
Papendrecht
35:43
3
Mary van de Zouwen
Schiedam
36:12
4
Margriet Bakker
Oostvoorne
37:06
8
Danielle van Beusekom
Papendrecht
40:05
10
Marjolein de Jager
Schiedam
41:32
12
Marja Hoogendorn
Rotterdam
41:52
14
Leny van den Berg
Papendrecht
42:15
16
Evelyn van de Graaf
Bleskensgraaf ca
43:07
19
Wilma Schellingerhout
Dordrecht
44:03
22
Marieke Kraaijveld
Dordrecht
44:22
23
Harriet Zwitser
Waddinxveen
44:25
24
Tine Vogel
Hardinxveld Giessend
44:37
25
Heleen van Hoornaar
Hardinxveld Giessend
44:37
29
Mariksa Zieldorff
Papendrecht
44:57
32
Anja Vastennouw
Papendrecht
45:15
33
Marja van der Vlist
Papendrecht
45:26
34
Anneke Pellikaan
Alblasserdam
45:31
38
Yvonne Smit
Hardinxveld Giessend
45:56
41
Monique van Berkel
Rotterdam
46:05
44
Arina Nederveen
Hardinxveld Giessend
46:16
46
Petra van Zomeren
Schiedam
46:20
47
Miep Hagenaar
Hardinxveld Giessend
46:23
48
Cora van Wingerden
Ridderkerk
46:39
49
Agnes Stehouwer
Papendrecht
46:40
50
Petra Zegelaar
Papendrecht
47:03
52
Danielle Bouter
Papendrecht
47:17
53
Myrna vd Emster
Papendrecht
47:26
54
Els Hendriksen
Nieuw Lekkerland
48:06
57
Annelies Hemminga
Sliedrecht
48:33
59
Marjolein Leenderts
Rotterdam
48:58
60
Agnes de Groot
Papendrecht
49:03
61
Mirjam Buitendijk
Papendrecht
49:07
62
Marjolein Bakker
Rotterdam
49:08
64
Sandra Benner
's-Gravenhage
49:12
66
Gabriëlle Veenhoven
Papendrecht
49:37
72
Everdien van der Woude
Papendrecht
50:02
73
Sini van Bergen
Nieuwerkerk ad IJsse
50:03
75
Gerda Volkerink
Sliedrecht
50:09
78
Betsy de Ruiter
Hardinxveld Giessend
50:32
79
Jacoline Heijblom
Hardinxveld Giessend
50:33
80
Els Boon Jongeneel
Alblasserdam
50:43
81
Hanneke Nuninga-Ros
Alblasserdam
50:43
86
Dot van der Beek
Papendrecht
52:40
89
Conny Schieveen
Papendrecht
52:51
91
Terry Paalvast
Papendrecht
52:53
92
Alice Bakker
Hardinxveld Giessend
53:11
94
Wies Boogaard
Hardinxveld Giessend
53:13
109
Jeannette Groen
Sliedrecht
55:24
110
Jacqueline den Boer
Papendrecht
55:24
112
Marielle Huijsman
Papendrecht
55:25
113
Linda van der Lugt
Spijkenisse
57:01
GR1-2, JEUGD 400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
37
Wesley den Hollander
Papendrecht
2:19
78
Inge van der Wijngaart
Papendrecht
2:35
106
Mitchell Fritse
Papendrecht
2:45
116
Marieke Huijsman
Papendrecht
2:50
129
Pascal van de Heuvel
Papendrecht
2:56
141
Femke Stegeman
Papendrecht
3:02
152
Bart van Velzen
Honselersdijk
3:10
153
Lennard Vervoorn
Papendrecht
3:11
162
Sanne Stehouwer
Papendrecht
3:19
172
Hannah van Velzen
Honselersdijk
3:28
180
Tirsa Rietveld
Papendrecht
3:46
GR3-4, JEUGD 800
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
15
Martijn Opmeer
Papendrecht
3:51
45
Julia Bergshoeff
Papendrecht
4:22
70
Jeroen van der Neut
Sliedrecht
4:37
77
Larissa Rietveld
Papendrecht
4:43
92
Lavendel vd Waals
Papendrecht
4:54
GR5-6, JEUGD 1500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
27
Niels van der Neut
Sliedrecht
6:55
49
Jiska Rietveld
Papendrecht
7:26
63
Jessica Mooren
Papendrecht
8:04
GR7-8, JEUGD 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Jeroen Rietveld
Papendrecht
10:43
18
Marije Severijnen
Papendrecht
11:04
19
Sanne Vorsteveld
Papendrecht
11:04
22
Jris Steehouwer
Alblasserdam
11:25
23
Martijn Rietveld
Papendrecht
11:28
24
Camille Leenheer
Alblasserdam
11:29
49
Kimberly Deppe
Papendrecht
17:08
GR>13, JEUGD 4000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dirk Willem de Waard
Papendrecht
17:34
4
Sander Janssen
Papendrecht
18:23
6
Lindsay van der Ven
Papendrecht
20:28
8
Amanda Versteeg
Papendrecht
20:31
Uitslagen.nl
31-05-2005 20:09