Uitslagenlijst Banthumloop

Bergentheim - Vrijdag 24 juni 2005

J, 450M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wiljan Flim *
Bergentheim
2:01
2
Sil Becker
Bergentheim
2:06
3
Bart Veltink
Bergentheim
2:07
4
Jarnick Bouwhuis
Bergentheim
2:08
5
Thim Olthof
Bergentheim
2:10
6
Ramon Pouwels
Bergentheim
2:11
7
Hidde Bril
Bergentheim
2:13
8
Manuël aan het Rot
Bergentheim
2:13
9
Michel Plaggenmarsch
Bergentheim
2:14
M, 450M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Lamberink
Bergentheim
2:12
2
Lydia Welleweerd
Bergentheim
2:19
3
Sharon Klokkers
Bergentheim
2:22
4
Glenda Slot
Bergentheim
2:26
5
Marleen Luisman
Bergentheim
2:28
6
Daphne Veneman
Bergentheim
2:31
7
Mandy Jans
Bergentheim
2:35
8
Esmee Hofsink
Bergentheim
2:35
9
Kyra de Putter
Bergentheim
2:37
10
Sanne Prijs
Bergentheim
2:41
J, 900M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Knol
Wezep
3:31
2
Laurens de Jonge
Vroomshoop
3:32
3
Nick Buitenhuis
Bergentheim
3:41
4
Corné Roelofs
Bergentheim
3:45
5
Jasper van Opijnen
Bergentheim
3:48
6
Peter Heres
Bergentheim
3:48
7
Jannes de Haan
Bergentheim
3:51
8
Coen Bults
Bergentheim
3:51
9
Marko Godeke
Bergentheim
3:52
10
Pascal Plaggenmarsch
Bergentheim
3:55
11
Emiel ten Brinke
Bergentheim
3:57
12
Bram ter Haar
Bergentheim
4:03
13
Devin Prijs
Bergentheim
4:03
M, 900M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van der Vinne
Bergentheim
3:44
2
Kirsten Ophof
Bergentheim
3:47
3
Marion Kappert
Bergentheim
3:52
4
Rebecca Lougheed
Bruchterveld
4:01
5
Judith Kappert
Bergentheim
4:07
6
Heidi Jonker
Bergentheim
4:08
7
Lotte Beckers
Bergentheim
4:10
8
Ymke Salomons
Bergentheim
4:12
9
Geralien Olthof
Bergentheim
4:14
10
Lory Rosink
Bergentheim
4:19
11
Annelien de Bruin
Bergentheim
4:24
12
Sophie Buitenhuis
Bergentheim
4:26
13
Inge Salomons
Bergentheim
4:27
14
Dagmar Kleise
Vriezenveen
4:31
15
Lian Wijnholt
Bergentheim
4:33
J, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
9:00
2
Ron Willems
Casper Diemer School
9:35
3
Rene Potgieter
Bruchterveld
9:43
4
Jorik Plaggenmarsch
Casper Diemer School
9:46
5
Sander Plaggenmarsch
Casper Diemer School
10:03
6
Siem de Haan
Koningsbergerschool
10:29
7
Gert Bakker
Koningsbergerschool
10:33
8
Gerrit Willems
Casper Diemer School
10:34
9
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
10:50
10
Luuk Meijerink
Bergentheim
10:50
11
Kelvin Ramaker
Gramsbergen
10:53
12
Rik de Haan
Koningsbergerschool
10:57
13
Marnix Woertink
Ane
11:04
14
Frank Pullen
Marienberg
11:28
15
Mark de Bruin
Koningsbergerschool
11:30
16
Rene Horstra
Casper Diemer School
11:38
17
Rutger Plaggenmarsch
Casper Diemer School
11:38
18
Gerben Tempelman
Casper Diemer School
11:42
19
Leon Salomons
Koningsbergerschool
11:44
20
Olaf Bouma
Koningsbergerschool
11:47
21
Kevin Bolks
Marienberg
11:55
22
Martin Bunskoeken
Koningsbergerschool
11:59
23
Hendri Ramaker
Marienberg
12:17
24
Bert Schutte
Casper Diemer School
12:18
25
Hermen Welleweerd
Bergentheim
12:36
26
Bertin Veurink
Bergentheim
12:40
27
Casper Bouwhuis
Casper Diemer School
12:41
28
William van Eeken
Casper Diemer School
12:42
29
Rob Wevers
Casper Diemer School
12:43
30
Patrick Bakhuis
Koningsbergerschool
12:49
31
Tim Overweg
Prins Bernhard Schoo
12:50
32
Dinand Hankamp
12:58
33
Jarno vd Berg
Bruchterveld
13:02
34
Marc Bakker
Koningsbergerschool
13:03
35
Jelte Ringenier
Koningsbergerschool
13:33
36
Henk-Jan Olthof
Koningsbergerschool
13:37
37
Roman Hilberink
Casper Diemer School
13:37
38
Tom Wijnholt
Casper Diemer School
13:47
39
Jeroen Jans
Casper Diemer School
13:47
40
Robin Slaat
Koningsbergerschool
13:50
41
Daan ten Brinke
Casper Diemer School
13:51
42
Ton Olsman
Koningsbergerschool
14:01
43
Rik Reinders
Koningsbergerschool
14:30
44
Arjan Peltjes
Koningsbergerschool
14:34
45
Arne Snippe
Koningsbergerschool
15:08
46
Mark Salomons
Casper Diemer School
15:55
47
David Salomons
Koningsbergerschool
16:03
48
Gerald Ramaker
Bergentheim
16:05
49
Jeroen Slot
Casper Diemer School
16:28
50
Jos Wijnholt
Casper Diemer School
16:35
51
Martijn Scholten
Casper Diemer School
17:19
52
Jelle Willems
Casper Diemer School
17:31
53
Bas Haandrikman
Koningsbergerschool
17:32
M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Deemter
Hardenberg
10:30
2
Tess Bosch
Koningsbergerschool
11:48
3
Arriane Prins
Koekange
12:26
4
Elise Hutten
Bergentheim
12:29
5
Roosmarijn van den Eij
Prins Bernhard Schoo
13:52
6
Tessa Bouwhuis
Koningsbergerschool
13:53
7
Elskelien Nijmeijer
Bergentheim
14:00
8
Sharina van der Zon
Koningsbergerschool
14:13
9
Esmee Schepers
Bruchterveld
14:47
10
Talitha Botter
Casper Diemer School
14:58
11
Chantal Timmer
Bergentheim
15:15
12
Margreet Meijerink
Casper Diemer School
15:20
13
Nadine Bril
Casper Diemer School
15:30
14
Anouk Odink
Koningsbergerschool
15:32
15
Jolien Kuizinga
Casper Diemer School
15:56
16
Ruth Buitenhuis
Casper Diemer School
15:56
17
Suzanne ten Brinke
Casper Diemer School
15:59
18
Susan Rosink
Koningsbergerschool
16:03
19
Eline Tempelman
Casper Diemer School
16:09
20
Yvon Spijker
Bergentheim
16:15
21
Sam Lamberink
Koningsbergerschool
16:15
22
Janice Kasanmoesdiran
Almelo
16:35
23
Leonie van der Pijl
Bergentheim
16:51
24
Tessa Huisjes
Koningsbergerschool
16:52
25
Melissa Lamberink
Koningsbergerschool
16:53
26
Brenda Lamberink
Koningsbergerschool
16:54
27
Marloes Alfring
Koningsbergerschool
17:10
28
Marit van der Sluis
Koningsbergerschool
17:44
29
Ellen Bril
Casper Diemer School
17:46
30
Maartje Bosch
Casper Diemer School
17:48
31
Jeannine Wubs
Casper Diemer School
18:01
J -14, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
8:20
2
Dennis Plaggenmarsch
Bergentheim
9:16
3
Mark Odink
Bergentheim
9:41
4
Jeroen van den Linde
Bruchterveld
9:56
5
Peter Kuizinga
Kloosterhaar
10:18
6
Allard ten Brinke
Bergentheim
10:18
7
Erwin Bakker
Bergentheim
10:31
8
Danny Wijnholt
Bergentheim
10:32
9
Jeroen Huls
Bergentheim
10:37
10
Patrick Potgieter
Bergentheim
10:47
11
Erik Korvemaker
Bruchterveld
11:15
12
Erik Schutte
Bergentheim
11:48
13
Steven Knol
Wezep
11:48
14
Martin Bril
Bergentheim
12:17
15
Wouter Scholten
Hardenberg
12:22
16
Nick Broekroelofs
Bergentheim
12:33
17
Hidde van de Belt
Hardenberg
12:38
18
Henk Koelewijn
Bergentheim
12:53
19
Casper van den Eijnde
Bergentheim
13:01
20
Stefan Flierman
Meppel
13:23
21
Gerwin Flim
Bergentheim
13:43
22
Christiaan Scholten
Bergentheim
14:04
23
Lennart Wind
Bergentheim
14:56
M -14, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esme Sluyer
Beerzerveld
10:38
2
Barnadet de Jonge
Vroomshoop
10:41
3
Marinde Timmermans
Bergentheim
11:15
4
Sorayma
Bergentheim
11:45
5
Anouk Bouma
Bergentheim
12:05
6
Carmen Salomons
Bergentheim
12:48
7
Iris Bosch
Bruchterveld
13:10
8
Gerdien ten Brinke
Bergentheim
13:11
9
Myrna Salomons
Bergentheim
13:26
10
Nienke Hofsink
Bergentheim
13:44
11
Christine ten Brinke
Bergentheim
13:46
12
Janine Bril
Bergentheim
13:49
13
Evelien Haandrikman
Bergentheim
13:52
14
Sylvia Kroezen
Hardenberg
14:11
15
Manon Bakker
Bergentheim
16:13
H, 5 KMB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seine Willems
Bergentheim
17:44
2
Rick Willems
Bergentheim
18:28
3
Bert Hofsink
Bergentheim
19:02
4
Michiel Mannessen
Bergentheim
19:45
5
Marco Ekkel
Bergentheim
20:12
6
Paul Ekkel
Bergentheim
20:36
7
Wilko Eggengoor
Bergentheim
20:37
8
Maarten ten Brinke
Bergentheim
20:51
9
Dinand Pllen
Bergentheim
20:56
10
Eddy Eggengoor
Bergentheim
21:00
11
Erik ten Brinke
Bergentheim
21:37
12
Richard Snijders
Brucht
21:40
13
Alfred Hilberink
Bergentheim
21:53
14
Stefan Post
Bergentheim
22:01
15
Michiel Kuizinga
Kloosterhaar
22:11
16
Niels Luisman
Bergentheim
22:12
17
Tom Waaijman
Bergentheim
22:17
18
Ard ten Brinke
Bergentheim
22:22
19
Jos Snoeijink
Bergentheim
22:23
20
Mark Post
Bergentheim
22:25
21
Erik Plaggenmarsch
Bergentheim
22:26
22
Dennis Plaggenmarsch
Bergentheim
22:29
23
Ron ten Brinke
Bergentheim
22:39
24
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
22:40
25
Jorik Plaggenmarsch
Bergentheim
22:41
26
Erwin Spijker
Bergentheim
22:43
27
Karel Pullen
Bergentheim
23:11
28
Hendrikus Spijker
Bergentheim
23:36
29
Gert Hofsink
Bergentheim
23:38
30
Jan Spijker
Bergentheim
23:39
31
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
23:40
32
Henk Veltink *
Smilde
23:43
33
Barjo Lamberink
Bergentheim
24:08
34
Alexander Luisman
Bergentheim
24:09
35
Jan Harm Becker
Bergentheim
24:11
36
Jan Jasper
Bergentheim
24:22
37
Henk Schuurman
Bergentheim
24:33
38
Herman Plaggenmarsch
Bergentheim
24:34
39
René Schonewille
Bergentheim
24:35
40
Klaas Wind *
Hardenberg
25:12
41
Roy Broekroelofs
Bergentheim
25:17
42
Roelof Wind
Bergentheim
25:25
43
Gerrit Jan Waaijman
Bergentheim
25:30
44
Rick Odink
Bergentheim
25:33
45
Bart Hofsink
Bergentheim
25:45
46
Leon Veneman
Bergentheim
25:46
47
Hans Spijker
Bergentheim
25:50
48
Gerrit Mannessen *
Hardenberg
26:00
49
Henri Stoeten
Bergentheim
26:00
50
Arjan Godeke
Bergentheim
26:15
51
Johan Stoeten
Bergentheim
26:20
52
Thomas Smit
Bergentheim
26:34
53
Rick van der Pijl
Bergentheim
26:34
54
Jan Waaijman
Bergentheim
26:46
55
Wilco de Lange
Bergentheim
26:56
56
Arend Jan ten Brinke
Bergentheim
26:58
57
Dirk ten Brinke
Bergentheim
27:15
58
Gerwin Maathuis
Bergentheim
28:44
59
Bennie ten Brinke
Bergentheim
29:06
60
Jan Schutte
Bergentheim
29:16
61
Henry Zweers
Bergentheim
29:36
D, 5 KMB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
21:21
2
Annet Schreurs
Bergentheim
22:15
3
Josien Odink
Bergentheim
23:21
4
Daniëlle Tichelaaar
Bergentheim
23:36
5
Gea Plaggenmarsch
Bergentheim
23:40
6
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
26:49
7
Gea Bakker
Bergentheim
27:30
8
Marlies Wind
Bergentheim
27:42
9
Aly van Eeken
Bergentheim
28:07
10
Ingrid Pullen
Bergentheim
29:59
11
Gerda Slot
Bergentheim
30:00
12
Rolinde Bril
Bergentheim
31:37
13
Martilde Bril
Bergentheim
33:42
H, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Bruin
Baarn
15:32
2
Leon Sanderman
Rijssen
15:53
3
Dionisio Docx
Winterswijk
16:18
4
Jan Paalman
Rijssen
16:23
5
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:29
6
Dennis de Vries
Hengelo Ov
16:44
7
Sjoerd Cents
Wierden
17:01
8
Leon van der Lans
Stuifzand
17:22
9
Jan den Bakker
Ommen
17:22
10
Albert Oldehinkel
Radewijk
17:35
11
Gerco Schuitemaker
Enter
17:50
12
Jakob Renkema
Nijverdal
17:55
13
Johan Willems
Ommen
18:22
14
Jan Otter
Vriezenveen
18:26
15
Freddy Wennemars
Dalfsen
18:29
16
Jan-Hendrik Hutten
Radewijk
18:46
17
Edwin Oldehinkel
Radewijk
18:48
18
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:49
19
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
19:01
20
Herman Koppelman
Nijverdal
19:06
21
Tony Ruiter
Den Ham Ov
19:07
22
Henrie Drenthel
Aalten
19:15
23
Piet Wassenaar
Barneveld
19:17
24
Rene de Jager
Sibculo
19:23
25
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:28
26
Rene Ramaker
Hoogenweg
19:39
27
Edward Lamberink
Hardenberg
19:46
28
Hendri Schipper
Sibculo
19:50
29
Leo jm Marissink
Holten
20:01
30
Jan Jansen
Vroomshoop
20:09
31
Gerard Vrooijink
De Lutte
20:14
32
Bert de Lange
Hardenberg
20:17
33
Jasper Klein
Dedemsvaart
20:18
34
Mark Schimmel
Hoogeveen
20:21
35
Johan Nijland
IJhorst
20:41
36
Roelof Veurink
Den Ham Ov
20:45
37
Sebastiaan Slot
De Krim
20:49
38
Wouter Nieuwenhuis
Hardenberg
20:55
39
Mats Knol
Wierden
20:57
40
Arjan Baan
Rijssen
21:07
41
Jasper Voortman
Rijssen
21:48
42
Daan Knol
Wierden
21:50
43
Hendry Snijder
Westerhaar-Vriezenv
21:54
44
Zwiero Knol
Wierden
21:56
45
Dries Knol
Wezep
22:05
46
Harrie Jasper
Sibculo
22:13
47
Jan Olsman
Almelo
22:15
48
Gerrit Lijke-Dijk
Hoogeveen
22:37
49
Mannes Schoppink
Zeewolde
22:50
50
Herman Knol
Hattemerbroek
22:55
51
Ben Schrijver
Lemelerveld
23:00
52
Alex Kroezen
Hardenberg
23:06
53
Erik Zagers
Rheeze
24:02
54
Wim Meyerink
Ommen
24:10
55
Jan ten Brinke
Hardenberg
24:18
56
Johan van Santen
Nunspeet
25:32
57
Jan Zagers
Rheeze
25:32
58
Mans Veldsink
Dedemsvaart
25:46
59
Mark Tolsma
Zwolle
25:48
60
Johannes Kuilder
Almelo
25:50
61
Marcel Stoeten
Hardenberg
25:59
62
Nico Wassens
Dedemsvaart
26:04
63
Jan Wiltvank
Vriezenveen
26:09
64
Sander Hutten
Bruchterveld
26:19
65
Hendri Godeke
Bergentheim
26:21
66
Eric Binnenmars
Marienberg
26:47
67
Xaver van Hiele
Hardenberg
27:29
68
Anne Bosch
Bruchterveld
27:30
69
Arnold Jannink
Almelo
27:58
70
Jan Renker
Slagharen
28:14
71
Bert Heuver
Zwolle
28:25
72
Hendry Ekkel
Bergentheim
28:45
73
Harron Dekker
Coevorden
29:21
74
Johan Schutte
Almere
29:26
75
Alfred Altena
Kloosterhaar
30:20
76
Richard Lennips
Beerzerveld
32:08
77
Wilfried Schulte
Wierden
32:42
78
Marc Scholkamp
Hardenberg
35:19
79
Marc Bruggeman
Nijverdal
36:01
D, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Kropmans
Losser
19:08
2
Sanne Woertink
Ane
19:26
3
Laura Korte
Oldenzaal
19:41
4
Sabine ten Vregelaar
Hengelo Ov
20:34
5
Hilde Pape
Vriezenveen
20:44
6
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
21:18
7
Ding Defert
Weerselo
21:43
8
Anita Deemter
Hardenberg
22:36
9
Femmie Derks
Daarlerveen
22:57
10
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
24:33
11
Marry de Lange
Arrien
24:47
12
Cobi Pape
Vriezenveen
24:59
13
Betsie Drent
Vriezenveen
25:37
14
Rosanne Waterink
Bruchterveld
25:39
15
Annette vd Weide
Vroomshoop
26:43
16
Ria Bies
Kloosterhaar
27:02
17
Erna Mensink
Vriezenveen
27:12
18
Martine Hamberg
Gramsbergen
27:32
19
Marlies Hans
Marienberg
27:40
20
Linda Roessink
Kloosterhaar
27:41
21
Greta Espeldoorn
Hardenberg
29:51
22
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
29:56
23
Marjan Sanderman
Daarlerveen
29:59
24
Ellen Eikelboom
Hardenberg
30:11
25
Jeannette Mulder
Ane
30:14
26
Feronique Maat
Beerzerveld
32:07
27
Miranda Schulte
Wierden
32:41
W, WHEELERS 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie Hartemink
Dalen
17:34
2
Ewoud Kompagnie
Bergentheim
26:29
3
Sven Ronkes
Assen
27:47
H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Moernhout
België
31:45
2
Niels de Bruin
Baarn
32:18
3
Eric Borg
Hengelo Ov
32:22
4
Udo Zwijnenberg
Nijverdal
32:55
5
Harm Jan Martens
Hoogeveen
33:27
6
Karl Raeymaekers
Puurs Belgie
33:39
7
Casper Koelma
Borne
33:57
8
Rene Poppe
Wijthmen
34:26
9
Gerben Franke
Borne
34:41
10
Daniel Klein-Rot
Haaksbergen
35:11
11
Bert Kelder
Den Ham Ov
35:16
12
Wim Ramaker
Marienberg
38:38
13
Johan Kats
Deventer
38:58
14
Joost van der Sluis
Hellendoorn
40:30
15
Armano Kleise
Vriezenveen
40:38
16
Jeroen Loskamp
Glane
40:41
17
Arjan Busscher
Rijssen
41:53
18
Hans Nieuwenhuis
Bergentheim
43:04
19
Corné Bal
Vriezenveen
43:08
20
Gerrit Willems
Bergentheim
43:48
21
Bert Luchies
Vroomshoop
43:54
22
Rick Dorman
Heemserveen
44:01
23
Gerjan Nieuwenhuis
Bergentheim
46:02
24
Marco Vinke
Enschede
46:46
25
Herman Slot
Hardenberg
46:47
26
Michiel
Hardenberg
46:55
27
Erik Botter
Hardenberg
49:54
28
Arjan Schutte
Bergentheim
51:32
29
Wolter Snijder
Bergentheim
51:33
30
Niels Huisman
Bergentheim
51:46
31
Robert Boerkamp
Vriezenveen
51:48
32
Geert Folkers
Bruchterveld
53:36
33
Mathijs vd Sluis
Bergentheim
53:52
34
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
54:44
35
Roland Goris
Vroomshoop
59:28
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van den Abbeel
België
32:01
2
Chris Henet
Bemmel
34:21
3
Jan Poortman
Rijssen
34:59
4
Dirk Hoekman
Bathmen
35:08
5
Arend Ramaker
Gramsbergen
35:10
6
Paul Valk
Deventer
35:15
7
Roelof Hutten
Bruchterveld
35:20
8
Adri Deemter
Hardenberg
35:31
9
Jan Ekkel
Vroomshoop
36:26
10
Jan van den Broek
Deventer
37:28
11
Seine Willems
Bergentheim
39:27
12
Meindert Koopman
Holten
40:03
13
Harry Breukelman
Hardenberg
40:13
14
Jan Schuurs
Den Ham Ov
41:18
15
Egbert Meilink
Hardenberg
41:29
16
Gert Ramaker
Marienberg
41:42
17
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
42:01
18
Dick Spenkelink
Rijssen
43:11
19
Bertus Stegeman
Vriezenveen
43:29
20
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
43:55
21
Johan Bakker
Emlichheim (Duitslan
44:29
22
Jan Timmerman
Hardenberg
44:54
23
Andre Spitbull
Vriezenveen
45:01
24
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
45:43
25
Jan Vugteveen
Vriezenveen
46:11
26
Herman Weening
Hardenberg
46:57
27
Frans Heering
Enter
48:38
28
Henk Winters
Lutten
49:01
29
Gerrit Nieuwenhuis
Bergentheim
49:56
30
Arie Reurink
Bergentheim
50:18
31
Leo Hulzentop
Hoogeveen
52:23
32
Bert Maat
Bergentheim
52:41
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Lazet
Zoelen
35:17
2
Dick Ramerman
Borne
36:00
3
Herman Kemerink
Borne
36:29
4
Wim Liefers
Apeldoorn
37:18
5
Dick Sanderman
Rijssen
37:43
6
Gerard Gerritsen
Deventer
40:07
7
Henk van Duuren
Hardenberg
40:24
8
Henk Aalderink
Vriezenveen
40:53
9
Koos Sijtsema
Wierden
41:59
10
Bertus van Elburg
Nijverdal
44:38
11
Fokke Wind
Den Ham Ov
45:33
12
Dick Dubbink
Vroomshoop
46:08
13
Tonny Halleboom
Broekland Ov
47:21
14
Henk Bosch
Hardenberg
47:34
15
Reint Winter
Bergentheim
48:35
16
Wolter Prins
Rijssen
49:09
17
Kees Zuydervelt
Hoogerheide
49:22
18
Bernhard Herbert
Bergentheim
49:25
19
Herman Stevens
Vriezenveen
50:10
20
Herman Bouwhuis
Bergentheim
50:21
21
Henk Schulenburg
Rijssen
52:49
22
Jans Jagt
Klazienaveen
54:11
23
Ab Koetsier
Holten
58:15
24
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:07:56
D, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Pekel
Koekange
40:34
2
Gea Siekmans
Enschede
41:23
3
Diana Luyrink
Neede
42:55
4
Manon Herbert
Bergentheim
43:16
5
Britta Meierkord
Ulvenhout
44:02
6
Marleen Herbert
Bergentheim
50:33
7
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
53:14
8
Maaike Hutten
Bergentheim
54:19
9
Jolanda Torn
Bruchterveld
58:56
10
Marja Euverman
Bergentheim
59:32
11
Simone Neep-Boerkam
Vriezenveen
59:45
Uitslagen.nl
24-06-2005 21:17