Uitslagenlijst Wiekloop
De Wijk - Donderdag 30 juni 2005
JONG1, KIDS FOR FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Pascal Sinnema
sponsorloop
4:01
15
Jurgen de Boer
Sponsorloop
4:12
17
Marthijn Schraa
sponsorloop
4:16
18
Marc van de Weerdhof
sponsorloop
4:20
21
Joran van Wijmeren
sponsorloop
4:32
25
Mart Spijkerman
Sponsorloop
4:44
27
Ramon Westerbeek
Sponsorloop
4:51
30
Tim Westerbeek
sponsorloop
5:11
MEIS1, KIDS FOR FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mathilde Spitzen
Giethoorn
3:38
5
Leonie van Goor
sponsorloop
3:51
8
Alieke Hendriks
Sponsorloop
3:55
9
Lisa ten Heuvel
Sponsoorloop
3:55
11
Marre Rijkenbarg
Scheerwolde
4:08
16
Maartje Stadhouders
Sponsorloop
4:24
17
Selma van Braam
sponsorloop
4:29
20
Annelies van de Wolde
sponsorloop
4:34
38
Tessa van de Weerdhof
De Wijk
5:39
39
Anouk Teunissen
sponsorloop
5:39
JONG2, PRETLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Patrick Sinnema
Leeuwarden
9:57
7
Willem-Jan Wemmenhove
Zuidwolde
10:08
11
Frank van de Berg
sponsorloop
10:41
17
Paul van de Berg
De Schiphorst
11:39
20
Christian Paauwe
sponsorloop
12:31
29
Ruben Koldewey
sponsorloop
15:05
30
Sander de Jong
Sponsorloop
16:21
MEIS2, PRETLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzenbos
Zuidwolde
10:00
8
Iris Brinkman
De Schiphorst
12:14
9
Sophie ten Heuvel
sponsorloop
12:34
HEER5, FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gert jan Stevens
noordseschut
17:19
5
Frank Everts
Hollandseveld
17:27
6
Mark Brinkman
De Schiphorst
17:45
7
Gertjan de Haan
Noordscheschut
17:52
13
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
19:17
29
Albert Mussche
Nieuwleusen
20:47
34
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
21:13
38
Piet van Oosterom
Schalkhaar
21:23
54
Klaas Nienhuis
Oosterhesselte
23:25
57
Wolter Schapelhouman
steenwijk
23:50
63
Bennie Boldewijn
staphorst
24:07
64
Anne Steenbergen
Veeningen
24:13
75
Roland Steenbergen
De Schiphorst
24:53
78
Rene van Zutphent
Koekange
25:07
90
Henk Nap
www.loopwereld.nl
27:07
96
Harron Dekker
steenwijksmoer
28:48
DAME5, FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jacelijn Gruppen
Stuifzand
20:13
4
Margje Timmerman
Staphorst
21:26
10
Diny Gelderman
Nieuwleusen
22:54
11
Jacqueline ten Brummel
stuifzand
22:58
12
Annet zwiep Kuipers
hoogeveen
23:01
14
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
23:46
15
Hanneke Timmerman
Gemeenteweg 205 a
23:54
16
Liesbeth Hillebrand
Meppel
24:12
18
Annelies van Zanten
De Wijk
24:41
20
Mariet Flinkert Donker
Zuidwolde
24:43
21
Gea Dijk Schuurman
Nieuwleusen
24:54
26
Engie Petersen Wassens
Alteveer
25:28
31
Linda Westenbrink
Nijeveen
27:08
35
Jacqueline de Pruis
Meppel
27:17
48
Marian Stapel-van de B
Veeningen
29:35
Door de slechte weersomstandigheden
heeft de organisatie besloten de
10 km 'Wiekloop' af te gelasten.
Uitslagen.nl
09-07-2005 10:33