Uitslagenlijst Fortis Loopfestijn Voorthuizen

Voorthuizen - Woensdag 20 juli 2005

M-SEN, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Clevett
GAC Hilversum
33:00
2
Allan van Hulst
NSAV 't Haasje
33:50
3
Matthieu Leclercq
GAC Hilversum
34:08
4
Patrick Kuijken
Athlos
34:35
5
Martijn Broekman
Triathlon
34:41
6
Erik van den Broek
Triathlon
35:14
7
Tom Egging
Ciko '66
35:18
8
Jamal Malik
Altis
35:34
9
Mark van Hoorn
Altis
35:34
10
Erik den Oude
Pijnenburg
35:39
11
Mark van Vliet
GAC Hilversum
35:48
12
Milco Driessen
Almere '81
35:50
13
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
35:52
14
Hans Gommers
Achilles
36:16
15
Maurits Heikoop
PK Moordrecht
36:26
16
Michiel van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
36:28
17
Guido Vroemen
Triathlon
36:34
18
Michiel Kallenberg
NSAV 't Haasje
36:57
19
Gerrit Alkema
Veteranen Nederland
37:12
20
Tobi van Scheyndel
NSAV 't Haasje
37:23
21
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigt
37:47
22
Jan Willem Nieboer
Triathlon
38:23
23
Holger Cremer
U-Track
38:32
24
Ernst Versloot
Ilion
39:03
25
Michel Verheezen
Fortuna
39:10
26
Rob Paijmans
Veluwe
39:47
27
Bernhard Broekhuis
Barneveld
39:54
28
Silvio Stark
De Liemers
40:03
29
Wilbert Kuijstermans
U-Track
40:21
30
Maarten Langstraat
Zuidwal
40:36
31
Frank Rutten
Triathlon
40:51
32
Maikel Mardjan
AV '34
41:53
33
Celsuk Pureveen
BAV
42:03
34
Rob van Soeren
Triathlon
43:31
35
Arnoud Hassink
AV '40
44:31
36
Wouter Koelewijn
Hilversum
50:10
M40+, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wijnand van Haselen
Fit
36:37
2
Fred van Mook
Hellas
37:05
3
Andre Roelofs
Ciko '66
37:44
4
Rob Cornelisz
Zuidwal
38:28
5
Piet Tjeerdsma
Aquilo
38:29
6
Jaap Kooiman
Cialfo
39:02
7
Henny Fleijsman
Pallas '67
39:48
8
Han Stellaard
Loopgroep PK
39:49
9
Richard de Waard
BAV
39:52
10
Nico Landman
U-Track
40:35
11
Ruud de Boer
Triathlon
41:03
12
Hans Bos
Triathlon
41:10
13
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
41:32
14
Ruud van Leeuwen
Triathlon
42:13
15
Paul Meulemans
AV '40
42:25
16
Theo Deur
Loopgroep Aart Stigt
43:08
17
Gerrit Lindert
AVA '70
43:47
18
Onno Pouw
Triathlon
47:05
19
Gert Jan Vonk
Triathlon
47:30
M50+, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Honders
Loopgroep PK
40:04
2
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
40:34
3
Evert de Graaf
Altis
40:53
4
Klaas Schaafsma
Triathlon
40:57
5
Tjeerd Visser
Friesland
42:36
6
Reyer Demoet
VAV
43:38
7
Teun Holdijk
Veluwe
43:44
8
Harm Klifman
Voorschoten '97
44:16
9
Frans Verheuvel
Triathlon
45:33
10
Theo Vork
Veteranen Nederland
45:37
11
Jean Brakenhoff
AV Castricum
46:09
12
Ruud Mol
Veteranen Nederland
48:36
13
Gijs Honing
Veteranen Nederland
49:11
14
Jan Otsen
Hollandia
49:28
15
Piet Berende
Veteranen Nederland
50:14
16
Gerrit Bosch
Athlos
50:51
17
Johan van Santen
Veteranen Nederland
50:58
18
Piet de Vos
NOP
51:23
19
Henk Bakker
Artemis
51:47
20
Bernard Balk
Veteranen Nederland
53:04
21
Klaas Leffring
Climax
55:04
V-SEN, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Broeke
Triathlon
40:13
2
Jeanny Keijser
Almere '81
40:32
3
Rachel Bellinga
Pijnenburg
40:35
4
Loes Bootsma
Loopgroep Aart Stigt
42:27
5
Mirjam Weerd
Triathlon
43:07
6
Christa Baart Verkaik
Purmerend
45:52
7
Inge Pouw
Triathlon
47:06
8
Joyce van Kooten
TTW
47:16
9
Elisabeth Blok
Zuidwal
49:03
10
Ingrid Arnoldus
BAV
49:06
V35+, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
43:48
2
Gea Bos
Triathlon
44:12
3
Irma Vijn
Pallas '67
44:16
4
Diana den Hartog
AV Nijkerk
44:35
5
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
52:36
6
Margo Janssen
SV Putten
54:23
7
Simone Gresnigt
Altis
54:35
MREC, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Addy de Kort
Veghel
33:44
2
Bart Eigenhuis
Soest
36:23
3
Ronald van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigt
36:42
4
Gerwin van de Veen
Bunschoten Spakenbur
38:03
5
Sicco Roukema
Odijk
38:03
6
John Romkes
Almere
38:21
7
David Claus
Hoog Straten (BEL)
38:24
8
Jaap Vink
Utrecht
38:25
9
Sten Oostland
Harderwijk
38:42
10
Theo Koster
Loopservice.nl
38:43
11
Andy Koolmees
Gouda
38:44
12
Stan Spangenberg
Amsterdam
38:53
13
Jan Stehouwer
TV de Schieter
39:07
14
Wytze Vos
Amersfoort
39:11
15
Hans van de Pol
Alphen Gld
39:15
16
Arend van Zessen
AV Nijkerk
39:20
17
Luc Speck
parelloop Brunssum
39:23
18
Maarten van Triest
Barneveld
39:59
19
Maarten van Geel
Utrecht
40:09
20
Axel de Heer
Amersfoort
40:12
21
Koen Tienessen
Breda
40:18
22
Rachid Simoumi
Haag Atletiek
40:21
23
Peter Bennis
Gouda
40:25
24
Benny Hoedemakers
Hoogstraten (BEL)
40:27
25
Gerwin van Triest
Elspeet
40:31
26
Klaas Pol
Barneveld
40:34
27
Willem van de Vliert
Scherpenzeel Gld
40:41
28
Menno Westra
Apeldoorn
40:48
29
Bas Schop
ARR
40:57
30
Wim Gentenaar
TTW
40:59
31
Henk Jonker
Run2Day Runners
41:03
32
Coen Klos
Amsterdam Zuidoost
41:09
33
Edwin van Voorthuizen
Maarn
41:10
34
Cor Ceelen
Loopgroep Voorthuize
41:13
35
Paul Dyxhoorn
Houten
41:26
36
Mari Arissen
Beneden Leeuwen
41:28
37
Mark Oude Vrielink
Zwolle
41:34
38
Mark in 't Veld
Amersfoort
41:38
39
Eddy Perrels
Arnhem
41:39
40
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
41:43
41
Michel Jochems
Putten
41:54
42
Henri van de Pol
Voorthuizen
41:54
43
Erik Stoppels
Woudenberg
42:09
44
William Roozendaal
Barneveld
42:19
45
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
42:26
46
Erik Burgers
Apeldoorn
42:28
47
Kasper Uittenbogaard
SV Putten
42:36
48
Richard Wortel
Putten
42:39
49
Harry Noortman
Triathlon
42:53
50
Peter Dorsman
Capelle aan den IJss
42:57
51
Jan Wielinga
Quo Vadis
42:58
52
Bert van Schaik
Scherpenzeel Gld
43:02
53
Arie Spithoven
Houten
43:06
54
Joost Linnebank
De Meern
43:09
55
Ton Overeem
Driel
43:14
56
Arnoud vd Giessen
Amsterdam
43:22
57
Johan Pul
Loopgroep 2000
43:23
58
Eddy van de Weerd
Baarn
43:25
59
Erik Keijzer
GAC Hilversum
43:28
60
Marco Stroomer
Nieuwegein
43:29
61
Geerhard Ronde
Loopgroep Voorthuize
43:30
62
Robi Kinsbergen
Run2Day Runners
43:31
63
Wim van Steeg
Voorthuizen
43:40
64
Ard Cloo
Amersfoort
43:42
65
Erik Schwartz
Nijmegen
43:52
66
Jeroen Mulder
Voorthuizen
44:03
67
Frank Renia
Dieren
44:04
68
Edwin Schotsman
Barneveld
44:06
69
Arian Steunenberg
Apeldoorn
44:11
70
Adwout Groenevelt
Run2Day Runners
44:15
71
Gerard Hooijer
Voorthuizen
44:18
72
Hans van der Veer
Zwartebroek
44:22
73
Jos van Rijt
Veteranen Nederland
44:27
74
Robert Woudenberg
VVOP
44:30
75
Dirk Harthoorn
Run2Day Runners
44:38
76
Jan Minderhoud
Ermelo
44:39
77
Ron Wijnands
Amstelveen
44:41
78
Renoud Marijnissen
Nijmegen
44:42
79
Gert Hazeleger
Lelystad
44:46
80
Steven van der Burg
Putten
44:49
81
Etienne Bruinekreeft
Barneveld
44:52
82
Arie te Kulve
Voorthuizen
44:53
83
Willie Jansen
Doorwerth
44:56
84
Albert Melmus
Apeldoorn
45:00
85
Erik Fransen
Slijk Ewijk
45:05
86
Niels Hoogervorst
Doorn
45:06
87
Gijs Tijmense
AV Nijkerk
45:06
88
Parman Kasanredjo
Run2Day Runners
45:09
89
Peter Boeting
Ermelo
45:15
90
Ben Goor
Run2Day Runners
45:20
91
Gerard Barten
Barneveld
45:28
92
Bart Berkhout
Amersfoort
45:33
93
Frank Mulder
Voorthuizen
45:34
94
Mark Prins
Duo Sport Amsterdam
45:43
95
Cor van Asselt
Loopgroep Harderwijk
45:46
96
Michel Maninweld
Apeldoorn
45:49
97
Bas Koudijs
Run2Day Runners
45:49
98
Dick van Voorst
Hasselt
45:55
99
Gerben de Graaff
Barneveld
45:58
100
John van 't Verlaat
Loopgroep 2000
46:02
101
Dirk Kop
Amersfoort
46:05
102
Roy Ferwarda
Almere
46:08
103
Aart Davelaar
Lunteren
46:18
104
Harry Vossegat
Barneveld
46:42
105
Bouke Lukkien
Ede
46:44
106
Michel de Wit
Woerden
46:56
107
Hans van Dijk
Loopgroep Voorthuize
47:04
108
Harald Oostveen
Utrecht
47:06
109
Gert van den Hee
Kootwijkerbroek
47:17
110
Menno van den Hazel
Loopgroep VISIE
47:18
111
Kees Beukhof
Veenendaal
47:21
112
Henk van Ooijen
Hoevelaken
47:23
113
Theo Hooijen
Voorthuizen
47:31
114
Rick de Haan
Apeldoorn
47:31
115
Marnix Troost
Amsterdam
47:45
116
Frank van Gaal
Wijchen
47:47
117
Willem Harthoorn
Barneveld
47:50
118
Wouter Lippe
U-Track
47:52
119
Leon van Rijswijk
Veenendaal
48:04
120
Rene Pieterman
Bussum
48:09
121
Rien van de Maas
Zetten
48:10
122
Bennie Bronkhorst
Garderen
48:18
123
Erik-Jan Kevelam
Garderen
48:19
124
Bert Jansen
Barneveld
48:23
125
Erwin Kruitbosch
Loopgroep Voorthuize
48:25
126
Willem Sanders
Veenendaal
48:32
127
Jan Willem Loozeman
Vaassen
48:34
128
Martin Tenthof v Noord
Amersfoort
48:39
129
Kees Both
Ouderkerk aan den IJ
48:46
130
Willem Jonker
Barneveld
48:56
131
Alex van der Witt
Veenendaal
48:58
132
Abel Wortelboer
Hasselt
49:05
133
Gert Klaassen
Leusden
49:06
134
Peter van Veldhuizen
Ede Gld
49:13
135
Randy van 't ook
Barneveld
49:14
136
Benny Soutendaal
Barneveld
49:15
137
Evert van Uffelen
Nijkerk
49:19
138
Maarten Raymakers
Voorthuizen
49:25
139
Gerrit Vermeer
Uddel
49:25
140
Evert-Jan van Elten
Voorthuizen
49:53
141
Eric Wery
Amersfoort
49:57
142
Henry Hooyer
Voorthuizen
49:58
143
Christiaan Rense
Loopgroep Voorthuize
50:01
144
Peter Bronkhorst
Uddel
50:10
145
Henkvan Burken
Run2Day Runners
50:13
146
Jan van Westerneng
Voorthuizen
50:17
147
Theo van Meerveld
VVOP
50:18
148
Ton Woudenberg
VVOP
50:19
149
Evert Brink
Barneveld
50:28
150
Jaymee Nijburg
Renswoude
50:47
151
Paul van Raaij
Beverwijk
50:52
152
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:01
153
Jaap Budding
Veenendaal
51:08
154
Jan van den Heuvel
Loopgroep Voorthuize
51:16
155
Willem van Westerneng
Stroe
51:21
156
Dennis Herms
Apeldoorn
51:22
157
Johan Tiecke
Bathmen
51:27
158
Mark Haasdijk
Amersfoort
51:30
159
Menno Sormari
Utrecht
51:44
160
Sandro Fella
Apeldoorn
51:45
161
Lex van der Vlugt
Leersum
51:56
162
Bob Ophuijsen
Haarlem
52:07
163
Laurens Schoonbrood
Utrecht
52:18
164
Hans Somhorst
Soest
52:27
165
Remco Bakker
Putten
52:32
166
Hennie Roelofsen
Veteranen Nederland
52:34
167
Edwin van de Huure
Voorthuizen
53:04
168
Cor Doest
Barneveld
53:16
169
Ruud Breedijk
Loopserv. Ned.
53:30
170
Hans Jongejan
Amersfoort
53:36
171
Geert van den Berg
Loopservice Nederlan
53:43
172
Jan Liemburgh
Putten
53:50
173
Georgie Surilatu
Barneveld
53:54
174
Henny Zwinkels
Olympus '70
53:55
175
Anton Jansen
Hilversum
54:07
176
Gerard van Eijden
Putten
54:28
177
Arjan de Raaf
Leusden
54:32
178
Alex Barnnard
Barneveld
54:39
179
Herbert Haklander
Garderen
54:43
180
Peter Lissenberg
Loopgr.Ann Lens
55:15
181
Ton Veldhuizen
Barneveld
55:15
182
Johan van Hoevelaak
Loopgroep Ann
55:16
183
Dennis van Diegren
Barneveld
55:40
184
Jure Wennekes
Barneveld
55:43
185
Martijn van Westerneng
Stroe
56:06
186
Sander Datema
Ermelo
56:21
187
Leo Helekor
Atos
56:40
188
Gerrit Hartog
Huizen
56:50
189
Burgemeester Houben
Voorthuizen
58:32
190
Theo Hop
Ermelo
58:33
191
Christiaan Sijbrands
Amsterdam
58:50
192
Wibo Langendoen
Swifterbant
58:54
193
Pieter Stets
Utrecht
59:03
194
Gosse Douma
Climax
59:41
195
Dick van den Heuvel
Veenendaal
59:42
196
Henk van de Berg
Leusden
1:01:23
197
Aart Verhoef
Garderen
1:01:50
VREC, FORTIS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Vos
Julianadorp
44:39
2
Thea Bakker
Putten
44:44
3
Michelle Compter
Ede Gld
46:14
4
Marloes Vermeulen
Amsterdam
46:40
5
Angelina van Ommen
AV Nijkerk
47:37
6
Rina van der Horst
Ermelo
47:38
7
Renee van der Maesen
Loopgroep Aart Stigt
48:20
8
Francine Jessen
Triathlon
48:27
9
Clasien Brons
Ermelo
48:40
10
Thea Kampert
Loopgroep Voorthuize
49:44
11
Esther van den Brink
Barneveld
50:08
12
Monica Meester
Flevo Delta
50:55
13
Daphne van Veen
Arnhem
51:33
14
Jose van Beek
Heerlen
51:49
15
Annet ter Maten
Run2Day Runners
52:04
16
Julia Hilgersom
Run2Day Runners
52:14
17
Hanneke van de Brink
Run2Day Runners
53:05
18
Marloes Dries
Run2Day Runners
53:07
19
Eveline Graveland
Bergambacht
53:16
20
Hanneke Ginkel
Amersfoort
53:17
21
Lucie Claessen
Vierhouten
53:18
22
Joke Halekon
Avatos
54:15
23
Dea Tulen
Run2Day Runners
54:24
24
Lisette Planije
Barneveld
54:39
25
Sharon Nieuwstadt
Amstelveen
54:57
26
Irma Briejer
Run2Day Runners
55:05
27
Ingrid Kool
Flevo Delta
55:14
28
Ann Lens
Run2Ann
55:23
29
Katalijn Kooper
Loopgroep Aart Stigt
56:05
30
Fiona Markus
Loogroep Titus
56:20
31
Sharon Steenman
Breda
57:15
32
Tineke Bosch
Ermelo
57:51
33
Ada Wallet
Run2Day Runners
59:01
34
Mathilde Graveland
Barneveld
59:05
35
Mathilde Lagerweij
Barneveld
1:03:13
RM5KM, FORTIS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Hemstede
Atletico '73
15:33
2
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
16:34
3
Jos Verdaasdonk
Daventria
16:47
4
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
16:57
5
Stefan Postma
Blesse
17:01
6
Wesley Pauel
AVA'81
17:08
7
Alex Da Conceicao
UtechtsRunningTeam
17:14
8
Bryan van der Wijngaar
Voorhout
17:38
9
Edward Nuyten
Triathlon
17:49
10
Guus Reygoud
UtrechtsRunningTeam
17:53
11
Mathias Nowak
DJK Elmar Kohlscheid
18:01
12
Leon van Hamersveld
AVN
18:19
13
Joost van Loo
Triathlon
18:22
14
Edwin Versteeg
VVOP
18:41
15
Tim Ham
SV Putten
18:42
16
Hans Kool
Harremaat
19:07
17
Melvin Hazeleger
Spirit Lelystad
19:08
18
Esli de Jong
AV Spirit
19:08
19
Patrick Postma
Start '78
19:38
20
Rene Verburg
Zwammerdam
19:38
21
Peter Bieshaar
VZC
19:44
22
Bas van Dusschoten
Voorthuizen
19:48
23
Dirk van Hierden
Loopgroep Voorthuize
19:57
24
Marijn ten Wolde
VVOP
20:02
25
Adriaan Leeuwenburgh
Kootwijkerbroek
20:06
26
Gerben van de Koot
Rood Wit'58
20:08
27
Armando Kleise
AV Twenterand
20:31
28
Remi Ham
SV Putten
20:39
29
Hans Pijnenburg
Triathlon Ver. Arnhe
20:42
30
Dico van Hierden
Loopgroep Voorthuize
20:43
31
Jan Aller
Putten
20:45
32
Vincent Jansen
Voorthuizen
20:47
33
Barry Mostert
Nijkerk Gld
20:52
34
Jasper Ten Wolde
VVOP
21:15
35
Ger de Jong
De Liemers
21:17
36
Hans Smits
Barneveld
21:19
37
Mark van Steendelaar
Voorthuizen
21:23
38
Hindrik Kruizinga
Excelsior Maassluis
21:23
39
Arno van den Brink
Barneveld
21:27
40
Bert Vlijm
Run2Day Runners
21:39
41
Leon Wagelaar
SDVB
21:49
42
Christiaan Kruizinga
Maassluis
21:56
43
Frans van Delft
Yusiu Icwon
22:00
44
Melvin Posthouwer
Rood Wit'58
22:04
45
Tommy van Welie
VVOP
22:05
46
Godert Volbeda
Leiden
22:06
47
Bas Baas
VVOP
22:12
48
Arno Doest
Spirit
22:31
49
Martijn Brus
CKV Spirit
22:34
50
Jos Mijnarends
Spirit
22:35
51
Arnold van de Esschert
AV Nijkerk
22:38
52
Mart Alberts
Voorthuizen
22:54
53
Roel Alberts
Terschuur
22:54
54
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
22:55
55
Eddy Mulder
Voorthuizen
22:58
56
Wilco Batelaan
Sparta Korfbal Nijke
23:05
57
Gerco Bouman
VVOP
23:12
58
Arnoud Rozendaal
Discovery Pro-cyclin
23:26
59
Teun Kruizinga
Maaslandse voetbalve
23:28
60
Leon van Ommen
Oegstgeest
23:28
61
Patrick Rietdijk
Dordrecht
23:28
62
Gijs van Donkersgoed
VVOP
23:39
63
Ruben Solingen
Huizen
23:58
64
Leo Roelofs
DVR
24:00
65
Rob Vlietstra
Loopgroep 2000
24:08
66
Rudi Mulder
Loopgroep Voorthuize
24:18
67
Rik Prins
Zaandam
24:34
68
Henk Juffer
Veteranen Nederland
24:39
69
Calimero Sanders
Amersfoort
25:01
70
Remy Sennema
Barneveld
25:05
71
Hans Brom
SDS
25:05
72
Mike van Burken
VVOP
25:13
73
Adri Jelier
Voorthuizen
25:16
74
Joop Dannis
LPK
25:24
75
William Bienen
Vianen Zh
25:45
76
Gerard van Keeken
Triathlon
25:51
77
Stan van Bommel
Voorthuizen
26:20
78
Gertjan Druijff
VVOP
26:36
79
Lex Wagelaar
SDVB
26:39
80
Gerard Hofland
Loopgroep Voorthuize
26:48
81
Burgemeester Houben
Barneveld
27:02
82
Jan van de Koot
AV Nijkerk
27:28
83
Jan van der Zee
Loopgroep Voorthuize
27:42
84
Rene Faas
Lisse
28:51
85
Jan Willem Blok
IJmuiden
29:18
86
Martin van Tent
Nijkerk Gld
30:18
87
Peter Faas
Loopver. Joke'47
31:10
88
Jan de Wit
Apeldoorn
31:42
89
Peter Verheul
Alphen aan den Rijn
32:57
RV5KM, FORTIS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Gouw
UtrechtsRunningTeam
19:11
2
Josien Aarntzen
Atletico '73
19:14
3
Brigitte Nieuwlaat
THOR
19:39
4
Vicki Hager
Hoevelaken
20:17
5
Lucette van Duijn
UtrechtsRunningTeam
21:24
6
Marijke Gouw
UtrechtsRunningTeam
21:27
7
Joyce Mostert
Nijkerk Gld
21:58
8
Sanne de Krijger
Ciko '66
22:40
9
Regina Cornelisz
AVA'81
23:06
10
Satine Verheul
Alphen aan den Rijn
23:33
11
Michelle Geresteijn
Spirit
24:32
12
Dieneke Melissen
AV Nijkerk
25:06
13
Lydia Jager
Amersfoort
25:55
14
Anita Kruizinga
Maassluis
26:02
15
Marijke van Veldhuizen
Voorthuizen
26:44
16
Yvonne Rossel
Pallas '67
27:33
17
Joke van Ravenhorst
Loopgroep 2000 Nijke
27:36
18
Susan Sollie
Utrecht
27:44
19
Yvette Vlietstra
Loopgroep 2000
27:53
20
Suzanne Prins
Schagerbrug
27:58
21
Marleen van de Berg
Loopgroep 2000
28:04
22
Jannet de Koning
Barneveld
29:01
23
Edith van der Weerd
Barneveld
29:11
24
Ellis van der Hoef
Lunteren
29:12
25
Janna Monster-Smit
Stroe
29:16
26
Samira van Delft
Hellevoetsluis
29:17
27
Wenda van Vuren
Maasdijk
29:30
28
Corry Maasdamme
Utrecht
30:23
29
Kristel van Meerveld
Loopgroep Voorthuize
30:43
30
Miriam Solingen
Huizen
30:50
31
Hanneke Bos
Voorthuizen
30:58
32
Angela Faas
Lisse
31:10
33
Eloise Bouma
Harderwijk
32:06
34
Anit van Bommel
Voorthuizen
32:06
35
Kim Huisman
Hillegom
34:02
36
Evelien van Tent
Nijkerk Gld
34:15
37
Nicole Stutz
Leerdam
34:55
J 6JR, STRUIK T/M 6JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Steenkamer
VVOP
3:20
2
Kevin Burgers
Barneveld
3:30
3
Erwin van Puurveen
Voorthuizen
3:43
4
Marc Brons
Voorthuizen
3:48
5
Kusha Vink
Delfgauw
3:50
6
Pim Kamphorst
Voorthuizen
4:02
7
Menno Geelhoed
Amerongen
4:02
8
Jacco Pater
Voorthuizen
4:07
9
Bart van Ommen
Alkmaar
4:18
10
Dylan van Wassenberg
Voorthuizen
4:21
11
Matthias den Besten
Voorthuizen
4:27
12
Maarten Oostveen
Utrecht
4:40
13
Job van de Veen
Voorthuizen
4:50
14
Julius Aipassa
Apeldoorn
5:04
15
Luuk van Ommen
Alkmaar
5:27
16
Daan van 't Land
Voorthuizen
5:35
17
Milan van 't Schut
Barneveld
5:40
18
Jordy Landman
Voorthuizen
7:27
19
Tom Landman
Voorthuizen
7:28
20
Dennis Oostveen
Utrecht
8:25
M 6JR, STRUIK T/M 6JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Kleise
Vriezenveen
3:16
2
Jerusha Koster
Putten
3:18
3
Anouk Looije
Voorthuizen
3:29
4
Sanne Looije
Voorthuizen
3:30
5
Inge den Breejen
Soest
3:32
6
Dionne Doest
Voorthuizen
3:41
7
Dana van Beek
Heerlen
3:56
8
Eva Cornelia Overeem
Voorthuizen
3:57
9
Marit de Jong
De Liemers
4:23
10
Floor Markslag
Amersfoort
4:26
11
Linda Pater
Voorthuizen
5:21
12
Esther Groen
Driebergen-Rijsenbur
5:25
13
Linda van Puurveen
Voorthuizen
5:43
14
Caitlin Reichardt
Nijkerk Gld
5:50
15
Demi Ceelen
Voorthuizen
7:05
J 9JR, STRUIK T/M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Kooijman
Voorthuizen
5:35
2
Marc Vermeulen
Barneveld
5:39
3
Robin Vogel
Passaat
5:39
4
Otto Quands
Start '78
5:39
5
Jorn Rutten
Arena
5:48
6
Micha Simon
VVOP
5:49
7
Tom Bongers
Voorthuizen
5:50
8
David den Besten
Voorthuizen
5:59
9
Chiem Bokma
VVOP
6:10
10
Allon Kaat
AV '56
6:12
11
Sander Hooijer
VVOP
6:20
12
Dieuwert Stijn Overeem
Voorthuizen
6:21
13
Elian Slagter
DTS
6:23
14
Mark Looije
Voorthuizen
6:26
15
Willem de Vries
VVOP
6:34
16
Tim van Bladeren
VVOP
6:34
17
Mathijs van Dusschoten
VVOP
6:58
18
Rejon Bruinekreeft
Barneveld
7:04
19
Daan van de Veen
VVOP
7:07
20
Leroy de Rood
Amersfoort
7:11
21
Noah Abbink
VVOP
7:16
22
Mecx Solingen
Huizen
7:17
23
Sjaak Bazuin
Pijnacker
7:17
24
Marvin Versloot
Ilion
7:25
25
Gert van de Veen
VVOP
7:30
26
Sven Ceelen
Voorthuizen
7:47
27
Ronaldo Ligtenberg
Amersfoort
8:09
28
Niels Groen
Driebergen-Rijsenbur
8:14
29
Michael Lups
Voorthuizen
8:15
30
Gerard Poot
De Lier
8:27
31
Ruben de Ruiter
Voorthuizen
8:28
32
Dave van Wassenberg
Voorthuizen
8:49
M 9JR, STRUIK T/M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Caine
Voorthuizen
6:12
2
Eline de Jong
De Liemers
6:13
3
Matilde Spitzen
Start '78
6:25
4
Rosanne van den Top
Spirit
6:38
5
Elisa Wagenaar
Barneveld
7:10
6
Lisa Markslag
Altis
7:20
7
Tamar den Besten
Voorthuizen
7:29
8
Patty van Beek
Heerlen
7:40
9
Rachelle Pater
Voorthuizen
7:42
10
Kim ten Napel
Barneveld
8:24
11
Nienke Slagter
Ede Gld
8:32
12
Hanneke Groen
Driebergen-Rijsenbur
8:38
13
Roxanne Ligtenberg
Amersfoort
8:47
14
Joyce van de Beek
Barneveld
8:51
15
Lilly van de Pol
SSS
9:27
J12JR, STRUIK T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sietze Soet
Athlon Loopgroep Hee
8:00
2
Gerdo Geelhoed
Amerongen
8:06
3
Michael Cornelisz
Almere '81
8:06
4
Daquillio de Gama
VVOP
8:29
5
Richard Stoffelsen
VVOP
8:40
6
Thom Broekhuis
Voorthuizen
8:46
7
Ricardo van de Beek
SDV Barneveld
8:46
8
Jeroen van de Glind
Helsdingen
8:46
9
Jordi van Veldhuizen
Barneveld
8:50
10
Vincent Spitzen
Start '78
8:54
11
Wilco Steenkamer
VVOP
8:56
12
Bo Solingen
Huizen
9:07
13
Rens Bazuin
Oliveo voetbal
9:10
14
Thom Roterman
Poortugaal
9:11
15
Rinaldo Bouw
SSS Barneveld
9:25
16
Joey Kleijn
Hekelingen
9:27
17
Jelle Westerink
SDVB
9:36
18
Michael Wortel
Putten
9:45
19
Rolf Sommeling
Leiden
9:57
20
Nshimiye Gilles
Voorthuizen
10:29
21
DaniŽl Bokma
Edese ijsvereniging
10:35
22
Danny van Burken
Spirit Korfbal
10:45
M12JR, STRUIK T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Bongers
Voorthuizen
9:40
2
Lyndie Hamoen
Voorthuizen
9:59
3
Natascha Davelaar
Barneveld
10:16
4
Karlijn Rutten
Arena
10:52
5
Mirjam de Ruiter
Voorthuizen
11:16
6
Anna de Ruiter
Voorthuizen
11:23
M SEN, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sammy Kipruto
Kenya
28:47
2
Vincent Krop
Kenya
28:50
3
Jamal Baligha
Marokko
29:01
4
Ali Mabrouk El Zaidi
Libie
29:02
5
Rachid Ziar
Algerije
29:41
6
Koen Raymaekers
Hellas
29:45
7
Arkadiusz Sowa
Polen
29:50
8
Martin Lauret
Loopgroep PK
29:51
9
Luc Krotwaar
Prins Hendrik
29:56
10
Gadisa Abebe
EthiiopiŽ
30:15
11
Said Kanfaoui
AV Gouda
30:23
12
Aziz Bougra
Leiden Atletiek
30:32
13
Edo Baart
Atos
30:38
14
Abdel Fakherdine
Frankrijk
30:43
15
Ismael Chamali
Marokko
30:48
16
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
30:49
17
Micah Kemboi
Kenya
31:16
18
Fransua Woldemariam
Zuidwal
31:25
19
Erik Negerman
Phanos
31:27
20
Rachid Mohammadi
Atos
31:33
21
Michal Bartoszak
Polen
31:45
22
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
31:50
23
Nabil Karimi
Belgie
31:59
24
Reinier Burgemeester
Parthenon
32:11
25
Berthold Berger
PEC 1910
32:14
26
Benjamin Kok
Impala
32:15
27
Twan Lensen
AV Nijmegen
32:19
28
Leslie Pangemanan
UCT Cape Town
32:43
29
Simon Beemsterboer
Cialfo
32:44
30
Rudi van der Lelie
Athlon Loopgroep Hee
32:52
31
Daair Hassan-Majo
Hanzesport
32:56
32
Pim Gouw
Zuidwal
33:01
33
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
33:07
34
Frank Pitstra
GAC Hilversum
33:19
35
Gaby van Caulil
NSAV 't Haasje
33:20
36
Tonnie Stouten
Veluwe
33:41
37
Orphan van Faassen
Ciko '66
33:53
38
Steven van der Hooydon
BelgiŽ
34:31
39
Bart van Zelst
OSM '75
34:36
V SEN, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolyne Kiptoo
Kenya
32:50
2
Malika Asahssah
Marokko
33:12
3
Petra Kaminkova
Tsjechie
33:25
4
Nadja Wijenberg
Unitas
33:52
5
Kristijna Loonen
Phanos
34:04
6
Mounia Aboulahcen
Belgie
34:16
7
Sarah Kebaso
Kenya
34:24
8
Kim Offergeld
Belgie
34:30
9
Dana Janeckova
Slowakije
34:59
10
Beatrice Misoi
Kenya
35:28
11
Alemitu Bekele
Ethiopie
35:30
12
Drissia Nadym
Haag Atletiek
35:38
13
Pauline Claessen
Seven Hills Running
35:42
14
Iva Milesova
Tsjechie
35:51
15
Sandra de Jonge
Ciko '66
35:53
16
Daphne Panhuijsen
AV Nijmegen
36:19
17
Inge van der Meulen
Olympia Eindhoven
36:48
18
Marleen van der Graaff
Typhoon
38:15
M40, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Hopman
Trias
31:39
2
Theo van den Abbeel
BelgiŽ
31:54
3
Jos Lemmens
BelgiŽ
32:01
4
Benjamin Romkes
Zaanland
32:02
5
Andre Roukema
AV '23
33:36
6
George Eichhorn
Loopgroep PK
33:46
7
Louis Dam
Trias
33:47
8
Dolf Jansen
AV '23
33:52
9
Heerke Postma
Start '78
34:19
10
Pierre Berntsen
AV '23
34:53
11
Jan Reichardt
AV Nijkerk
34:54
12
Paul Valk
Daventria
35:00
13
Peter Huygens
Triathlon
35:05
14
Louis Boumeester
Cialfo
35:50
M45, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van Rooyen
Ciko '66
34:52
2
Theo Stelling
AV '23
34:54
3
Jack Niessen
Swift
36:00
4
Manuel Jose
U-Track
36:07
5
Patrick Hens
BelgiŽ
36:14
M50+, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Lazet
Astylos
35:06
2
Cees Stolwijk
Altis
35:39
3
Willem Romeijn
Hanzesport
35:42
4
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
36:50
5
Wim Ravenhorst
Triathlon
39:26
6
Don Zagt
GAC Hilversum
40:54
M60+, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Oudejans
AV Nijkerk
38:48
2
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
40:08
3
Rien Oele
Fortuna
41:25
4
Gerard Smink
Triathlon
41:36
5
Gerard Beldman
AV Holten
42:05
6
Willem Landman
Spirit Lelystad
45:14
7
Koos Knotter
Veteranen Nederland
45:21
V35+, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludmilla Afonjouskina
Rusland
35:03
2
Anne van Schuppen
Cialfo
35:08
3
Annelieke van der Slui
Leiden Atletiek
37:05
4
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
38:49
5
Anita van den Bogert
Altis
39:22
V45+, FORTIS PROM 10K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ella Witjes
Altis
38:48
www.loopfestijnvoorthuizen.com
www.uitslagen.nl
10-08-2005 19:50