Uitslagenlijst Vakantieloop

Biest Houtakker - Woensdag 10 augustus 2005

JPUPC, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorus Broers
Biest Houtakker
9:28
2
Rutger de Jong
Moergestel
10:35
3
Thijs Barten
Biest Houtakker
11:03
4
Willem Holthausen
Biest Houtakker
11:32
5
Sep Hesselmans
Biest Houtakker
13:15
6
Sam Barten
Biest Houtakker
14:30
7
Giel Roozen
Biest Houtakker
15:33
MPUPC, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Holthausen
Biest Houtakker
11:00
2
Benthe Hesselmans
Biest Houtakker
14:16
3
Nicolle Beekmans
Biest Houtakker
14:31
4
Floor Leernakers
Hilvarenbeek
18:38
JPUPB, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Kox
AVR '69
9:00
2
Tom Cratsborn
Biest Houtakker
9:07
3
Tim Voogd
Tilburg Road Runners
9:52
4
Sander van Gemert
Diessen
9:55
5
Simon Beekmans
Biest Houtakker
10:49
MPUPB, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Ersink
Sint Michielsgestel
9:02
2
Roos Essink
Sint Michielsgestel
9:33
JPUPA, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Michiels
Netersel
8:21
2
Bas Onrust
HAC
8:32
3
Evert Tetteroo
Biest Houtakker
9:32
4
Willem vd Berg
Moergestel
9:36
5
Jorik Voogd
Tilburg Road Runners
9:37
6
Menno de Jong
Moergestel
9:38
7
Tom Ketelaars
Biest Houtakker
9:58
8
Nard Broers
Biest Houtakker
19:28
MPUPA, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
8:04
2
Judi Becx
Attila
8:26
3
Linda Kox
AVR '69
9:01
4
Inge Hallegraeff
AVR '69
9:56
5
Vera Weijers
Vught
10:10
6
Judith de Jongh
Moergestel
10:41
7
Auwkje van Dal
Diessen
10:48
8
Noor Boonen
Tilburg
10:50
JJUND, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Hallegraeff
AVR '69
7:15
2
Matthew de Haan
Tilburg
7:24
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
7:52
4
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
7:53
5
Martijn Michiels
Netersel
8:18
6
Rob Wilbords
Biest Houtakker
9:46
7
Geert van Beurden
Biest Houtakker
9:57
8
Thomas van Doormaal
Hilvarenbeek
10:45
MJUND, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lobke van Dal
Diessen
10:34
JJUNC, 2 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick van Zalinge
AV Edam
9:31
M, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Attila
13:17
2
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
13:25
3
Mark Voermans
Spiridon
13:36
4
Georges Picard
Chaam
13:45
5
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
14:08
6
Freek Gerritsen
Scorpio
14:27
7
Hans Drijvers
Attila
15:38
8
Jeroen Simons
Attila
16:12
9
Sammy Peter
Biest Houtakker
16:17
10
Wesley Schaul
Tilburg
16:49
11
Jan Dirksen
Waalwijk
17:14
12
Gerardo de Jong
Sprang-Capelle
17:53
13
Ad van Ooijen
Goirle
18:56
14
Toine Wouters
Spiridon
19:10
15
Renť van Zon
19:14
16
Roel Boonen
Tilburg
21:06
17
Damian vd Berg
Achil '87
21:30
18
Gerrit Snelders
Hilvarenbeek
22:36
19
Foppe Weijer
Vught
23:12
20
Jan van Rijswijk
Achil '87
24:20
21
Cor Terlouw
Papendrecht
29:05
V, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
15:28
2
Sabine Gorter
Leiden Atletiek
16:22
3
Janneke Spijkers
Breda
18:27
4
Jeanette Dirksen
Waalwijk
19:00
5
Nicole Simons
Tilburg
20:35
6
Anita Bakker
Attila
21:35
7
Winke Abrahams
Hilvarenbeek
22:46
8
Maaike Meijs
Hilvarenbeek
22:46
9
Linda Weijer
Vught
23:12
10
Monique van Bijstervel
Achil '87
23:30
11
Gerry van Pinxteren
Achil '87
23:36
12
Janneke Timmermans
Achil '87
23:37
13
Anja Simons
Tilburg
24:24
14
Anke Vermeer
Gilze
24:28
15
Ingeborg Coppens
Tilburg
27:05
16
Mieke Broers
Tilburg Road Runners
27:34
17
Jeanne Terlouw
Papendrecht
29:05
18
Angelique Senders
Achil '87
31:00
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van den Broek
Duffel (BEL)
29:56
2
Raymon van der Berg
Prins Hendrik
31:34
3
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
32:32
4
Jack van Avendonk
Attila
32:45
5
Rik Elfrink
LOGO
33:39
6
Bas de Graaf
THOR
34:15
7
Peter Mijsberg
Cifla
34:19
8
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
34:38
9
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:55
10
Joan Simon Artigas
VOAB
35:02
11
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
35:04
12
Kees van Helmond
Scorpio
35:33
13
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
35:51
14
Willem Gooskens
Tilburg
36:06
15
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
36:22
16
Addy de Wilt
DAK
36:51
17
Gerben van Hest
Best
37:04
18
Kristian de Lange
Sprint
37:15
19
Cocky de Brouwer
Achil '87
37:18
20
Paul Visser
Tilburg Road Runners
37:28
21
Ramon Mannie
Sprint
37:34
22
Corne Dudok
Goirle
38:24
23
Frans Pasmans
Bergeyk
38:31
24
Bob Rietdijk
Udenhout
38:38
25
Roel Vrenken
Tilburg
39:23
26
Leo van Ravels
Sprint
39:41
27
Daniel Peyron
's-Hertogenbosch
40:00
28
Jeroen van Dinther
Loopgroep PK
40:20
29
Johan vd Heuvel
Eindhoven
40:24
30
Hans Jorissen
Dongen
40:40
31
Roy Brok
Bussum
41:15
32
Hubert Leemans
Atledo
41:25
33
Jan Pleun Lens
Sprint
41:40
34
Tim Soetens
Merksplas (BEL)
42:07
35
Ben Scholte
Tilburg
42:17
36
Bart van Beek
De Moer
42:42
37
Chris van Boxtel
Tilburg
42:43
38
Francois Smits
Waalwijk
43:21
39
Guus Riteco
Terheijden
43:39
40
Rienco Booij
VOAB
43:52
41
Ronald vd Vondervoort
AV Oirschot
44:25
42
Frank van den Akker
Tilburg
44:44
43
Paul Hesselmans
Biest Houtakker
45:13
44
Bastiaan van de Rijt
Tilburg
45:45
45
Frank van Gaal
Wijchen
45:51
46
Mark Tayeh
Tilburg Road Runners
45:53
47
Jeroen van de Rijt
Tilburg
45:55
48
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
46:04
49
Daan Geboers
Fortuna '67
46:19
50
Ruud van Gorkom
Tilburg
46:34
51
Michel Jongen
Tilburg
47:02
52
Sander Smits
Achil '87
47:22
53
Paul van Oirschot
Oost West en Middelb
47:31
54
Norbert Alvawez
Tilburg
47:45
55
Frank Tielens
Breda
47:58
56
John Hol
Tilburg
48:30
57
Pascal Coehorst
Oisterwijk
48:45
58
Geert Geurts
Helmond
48:59
59
Ludwig van Vogt
Tilburg
49:22
60
Rob van Beek
Biest Houtakker
49:57
61
Geert van Gorkom
Haaren
49:58
62
Niek vd Sanden
Attila
50:05
63
Ron Schepens
Esbeek
51:09
64
Wilbert de Volder
Tilburg
51:18
65
Rene de Lepper
Lage Mierde
51:29
66
Jan Jouke Tijsma
Eindhoven
52:38
67
Willem van Zanten
Tilburg
52:45
68
Jan Hendrickx
Tilburg
53:46
69
Bas Marijnen
Tilburg
54:31
70
Giovanni Luigi den Oud
Zwijndrecht
55:27
71
Geert Jan Gussen
VOAB
55:55
72
Jean Maurice Ehrismann
Tilburg
56:55
73
Cornť de Kok
Tilburg
58:21
74
Ferry van der Donk
Veldhoven
58:45
75
John Koolwijk
Achil '87
1:02:48
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Dieden
Attila
41:34
2
Suzanne Colsen
Taxandria
42:40
3
Madelinde Buijs
Tilburg Road Runners
47:56
4
Karien Coppens
Attila
48:29
5
Chantal Meulenbroeks
Haghorst
48:31
6
Mirjam Zevenbergen
Tilburg Road Runners
48:46
7
Sanne van der Wijst
Schijndel
52:39
8
Annemieke Friesen
Tilburg
52:43
9
MariŽlle Verheijden
Tilburg
56:55
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
32:58
2
Rene van de Weijenberg
PSV
33:07
3
Jan Menssen
Spiridon
34:34
4
Dick van Zalinge
AV Edam
35:36
5
Friedy de Jong
Atledo
35:50
6
Pim vd Wijst
Fortuna '67
36:08
7
Ruud van Woensel
AV Oirschot
36:27
8
Alex Gijsbers
Oss '78
36:31
9
Adri Heuskens
OSS-VOLO
36:37
10
Wout Graafmans
Spiridon
36:44
11
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
36:46
12
Wim den Otter
No-Limits
37:43
13
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
37:44
14
Geert Abrahams
Achil '87
37:49
15
Cor de Jongh
Scorpio
38:03
16
Philip Eijlander
Tilburg Road Runners
38:54
17
John 't Haen
AV Haarlem
39:04
18
Fre van Dal
Achil '87
39:21
19
Jan van Dal
Achil '87
39:22
20
Toon Abrahams
Achil '87
39:55
21
Frank Haenen
Achil '87
40:02
22
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
40:09
23
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
40:41
24
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
40:43
25
Hans van Alphen
Scorpio
40:52
26
Toin Bastiaansen
Terheijden
41:05
27
Marcel Boonen
Attila
41:08
28
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
41:17
29
Tom Moolenaar
Tilburg
41:32
30
Johan van Ras
Helmond
41:39
31
Jan de Jong
Moergestel
42:02
32
A L M Oomen
Sprint
42:09
33
Fons Essink
Sint Michielsgestel
42:38
34
Piet Swaans
AV Oirschot
42:51
35
Jack Meijs
Hilvarenbeek
42:57
36
Gerjan Onrust
Mierlo
43:03
37
Mark van de Ven
Attila
43:04
38
Jan Maas
No-Limits
43:05
39
Mark Buijlinckx
Achil '87
43:06
40
Rob Windgassen
De Keien
43:07
41
Harrie Spooren
Hapert
43:13
42
Cees van Blerck
Scorpio
43:17
43
Rob Sel
Achil '87
43:23
44
Claus van Teeffelen
Achil '87
43:37
45
Libbe van Dijk
Tilburg Road Runners
43:40
46
Jac op 't Hoog
Moergestel
43:44
47
Ad Schouten
Oost West en Middelb
44:05
48
Ton Kluytmans
Hilvarenbeek
44:12
49
Stefaan Swaak
Tilburg
44:14
50
Frans Hooijen
Hapert
44:23
51
Frank van Zijl
Tilburg
44:28
52
Jan op 't Hoog
Moergestel
44:38
53
Tiny Rutten
Atledo
45:05
54
Jan Vriens
Tilburg
45:15
55
Jan Schapendonk
Achil '87
45:22
56
Gert-Jan Marijnissen
Tilburg
45:33
57
Niek Hendriks
VOAB
45:35
58
Perry Leemakers
Achil '87
45:39
59
Marcel Jagen
Bladel
45:50
60
Mart vd Meys
Tilburg Road Runners
45:58
61
Marco Hout
Tilburg Road Runners
46:05
62
Henk Verhoeven
Goirle
46:07
63
Leo de Jong
Atledo
46:16
64
Gerard Smits
Diessen
47:30
65
Wim van Hout
Tilburg
47:39
66
Ed Lemmers
Berkel-Enschot
47:52
67
Henk Kats
Hilvarenbeek
48:29
68
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
49:08
69
Ralph Hallegraeff
AVR '69
49:46
70
Peter Hesselmans
Diessen
49:49
71
Peter van Rooij
Fortuna '67
50:29
72
Kees de Jager
Tilburg
50:35
73
Peter van Bebber
Tilburg
50:40
74
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
51:47
75
Nico Leeijen
Esbeek
52:03
76
Marco Voogd
Tilburg
52:13
77
Frank van Tongeren
Tilburg
52:21
78
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
53:30
79
Frank Janssen
Tilburg
53:51
80
Maarten van Gils
Moergestel
55:10
81
Danny Schaul
Tilburg
56:30
82
Kees Tetteroo
Biest Houtakker
56:32
83
Seb de Groot
Achil '87
56:39
84
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
57:10
85
Toon Swinkels
LOGO
1:00:35
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
Netersel
41:50
2
Nathalie Backer
Altena Road Runners
42:19
3
Edith van Aarle
Achil '87
43:08
4
Anita Beekers
Scorpio
44:37
5
Joke van Gils
Atledo
45:47
6
Jeanne van Zon
Attila
46:06
7
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
46:21
8
Lutgart van Hees
BelgiŽ
46:46
9
Antoinette van de Laan
Fortuna '67
46:56
10
Susanne vd Berg
Moergestel
46:59
11
Mieke van Hoof
No-Limits
47:48
12
Joze van de Burgt
AV Oirschot
48:40
13
Sylvia Hatuuma
Lunteren
49:06
14
Ingeborg Marijnissen
Tilburg
50:03
15
Jeanne Kemps
AV Oirschot
50:21
16
Loes Verhoeven
Diessen
50:28
17
Joke Scheele
Esbeek
50:34
18
Marian Latijnhouwers
Fortuna '67
50:50
19
Hennie Legeland
Bladel
50:54
20
Angelina de Harder
OSS-VOLO
51:01
21
Alice Otte
Achil '87
51:12
22
Arja Oerlemans
AV Oirschot
51:51
23
Astrid de Brouwer
Achil '87
52:16
24
Miek Noordermeer
Diessen
52:44
25
Rian vd Biggelaar
Biest Houtakker
53:20
26
Antoinette van Doormaa
Achil '87
53:30
27
Liesbeth van Zon
Hilvarenbeek
53:37
28
Jeannette Leemans
Atledo
53:45
29
Tineke Mous
Fortuna '67
53:48
30
Toos Swinkels
Moergestel
55:18
31
Paula de Jong
Tilburg Road Runners
55:26
32
Lies Smulders
Achil '87
55:38
33
Mai van Limpt
Achil '87
56:41
34
Coba Kastelijns
Scorpio
56:58
35
Nelly de Brouwer
Achil '87
58:13
36
Maria van Eijken
Achil '87
58:13
37
Karin van Gestel
Achil '87
58:35
38
Corrie Timmer
Moergestel
59:00
39
Sabine de Meester
Attila
59:18
40
Susanne Schapendonk
Achil '87
59:21
41
Josť vd Groep
Achil '87
59:28
42
Josť Couwenberg
Tilburg Road Runners
1:00:52
43
Miep Verheggen
Achil '87
1:02:12
44
Lilian Haenen
Achil '87
1:03:35
45
Carla van Oort
Achil '87
1:06:58
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
35:48
2
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
37:06
3
Gerard Wouters
Spiridon
37:25
4
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
37:46
5
Staf Wieloxkx
BelgiŽ
39:02
6
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
39:05
7
Frans Dieden
Attila
39:18
8
Kees Verhoeven
VOAB
39:25
9
Herman van Haaren
Achil '87
39:26
10
Ad Kieboom
Scorpio
40:54
11
Ad van de Heijning
Alphen Nb
40:55
12
Jos Bierens
Duizel
41:02
13
Harry vd Heijden
Berlicum Nb
41:48
14
Wim Hoeks
Veteranen Nederland
41:52
15
Kees Schijvenaars
Atledo
42:12
16
Edwin van Loon
Tilburg
43:00
17
Piet van der Nat
DES
43:09
18
Gerrit Heg
Attila
43:14
19
Harrie Boezer
Veteranen Nederland
43:16
20
Joep Vrenken
Tilburg
43:43
21
Ad Akkerman
Sprint
43:48
22
Jos Boetzkes
Sprint
44:13
23
Tiny van Grootel
Mierlo
44:18
24
Cees van den Putte
DES
44:36
25
Ben Janssen
Tilburg Road Runners
44:55
26
Jan Vermeer
Gilze
45:41
27
Ad van Zelst
AV Oirschot
45:54
28
Ad van Dal
Hilvarenbeek
45:57
29
Mart Oerlemans
AV Oirschot
46:23
30
Jack vd Sande
Achil '87
46:27
31
Nico van Noije
Atledo
46:31
32
Ton de Jong
Atledo
47:19
33
John Mout
Oisterwijk
47:32
34
Peter Sleegers
Mierlo
47:46
35
Hans de Jongh
Scorpio
48:34
36
Peter van Manen
Ede Gld
49:06
37
Pieter Verweij
Dordrecht
49:15
38
Rien Meulenbroek
OSS-VOLO
49:36
39
Bart Vennix
Attila
49:47
40
Pieter Vriens
Achil '87
49:48
41
Ruud Groenendijk
Achil '87
50:02
42
Piet de Swart
Alphen Nb
51:24
43
Jan Kemps
AV Oirschot
51:46
44
Jan Verbunt
Achil '87
52:37
45
Henk van der Donk
Veldhoven
53:57
46
Herman Couwenberg
Tilburg Road Runners
54:31
47
Peter Hellings
Fortuna '67
54:47
48
Ad Otten
Tilburg
55:12
49
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
55:13
50
Joost Broers
Tilburg Road Runners
55:17
51
Jan van Boxtel
Achil '87
55:19
52
Peter van Gool
Achil '87
55:19
53
Jan Driesser
Achil '87
55:20
54
Martin van de Rijt
Attila
55:34
55
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
58:04
56
Onno Tinga
Udenhout
1:02:07
57
Bart Dirkx
Achil '87
1:02:52
58
Hans vd Nouweland
Tilburg
1:05:56
59
Michael Korthout
Oisterwijk
1:06:13
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van de Putte
Kasterlee (BEL)
37:21
2
Anton Goertjens
Sprint
43:20
3
Harrie Loijens
Achil '87
45:23
4
Mari Kastelijns
Scorpio
45:42
5
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
46:30
6
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
47:17
7
Wim Deenen
Achil '87
47:47
8
Laurent Linssen
AV Oirschot
48:41
9
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
50:36
10
Sjef Marcelis
's-Hertogenbosch
50:47
11
Frans Rommelse
Generaal Michaelis
51:25
12
Ad Kuijsters
OSS-VOLO
51:39
13
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
57:42
14
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
58:05
Bedankt voor uw deelname en tot de volgende wedstrijd, de Beekse Marathon
op zondag 18 september 20005
www.uitslagen.nl
21-08-2005 13:16