Uitslagenlijst De Ronde van Nedstaal

Alblasserdam - Zaterdag 27 augustus 2005

MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Ketelaars
PAC
17:11
2
Erik Lauwrens
Nieuwerkerk ad IJsse
17:23
3
Edwin Steehouwer
Passaat
17:38
4
Ronald Meurs
Clytoneus
18:18
5
John Raaymakers
Hendrik ido Ambacht
18:36
6
Floris Vlasblom
H.I. Ambacht
19:14
7
Anton van Heburg
H.I. Ambacht
19:19
8
Mark Sorrman
Oud-Beijerland
19:49
9
Henk De Jong
Dordrecht
20:23
10
Michiel Vlasblom
H.I. Ambacht
21:15
11
Robert Kunlz
Papendrecht
23:14
12
Menno Steehouwer
Papendrecht
23:18
13
Jelle vd Ent
Barendrecht
24:02
14
Ricardo van Rees
Alblasserdam
24:32
15
Gert-Jan van Veen
Papendrecht
25:40
16
Sjoerd Plomp
H I Ambacht
25:52
17
Oguzhan Duru
ALblasserdam
26:31
18
René De Jong
H.I. Ambacht
26:46
19
Robin Steenman
Rotterdam
27:47
20
Frank van Kaam
Rotterdam
28:07
21
Arno Zwijnenburg
Spijkenisse
28:19
22
Said Evli
Capelle ad IJssel
28:49
23
Roland Trouwborst
Ouderkerk
28:51
24
Onbekend
Dordrecht
30:21
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Heteren
Passaat
17:08
2
Den Hartog
Parthenon
17:47
3
Rob Nugteren
Ridderkerk
18:29
4
Pieter Stegeman
Passaat
19:14
5
Richard Vink
AAA
21:31
6
Domien Abel
Fortuna
21:59
7
Hans Visser
Papendrecht
22:17
8
Hans Visser
Loopgroep PK
25:02
9
Marice Smit
Schiedam
25:06
10
Peter Rodeveld
papendrecht
26:13
11
Arie v Breugel
Zwijndrecht
26:36
12
Frank Vrolijks
Maassluis
28:45
13
Johan Cornelissen
Capelle a/d IJssel
30:25
14
Bart Kappens
Rotterdam
31:25
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Tak
Parthenon
18:32
2
Henk Timmer
Sliedrecht
19:27
3
Kees Damen
Passaat
20:15
4
Ed Kegge
PAC
20:31
5
Dirk Verhoef
Papendrecht
21:10
6
Jas Willem Bogerd
Sliedrecht
21:54
7
Cees Post
PAC
22:21
8
Sies Zuur
Passaat
23:21
9
Koos Hamer
Maassluis
28:46
10
Jan Trouwborst
Ouderkerk ad Ijssel
28:50
M60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Steenvliet
Sliedrecht
20:49
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Ravesteijn
PAC
19:19
2
Lindsay van Marrewijk
Olympus '70
19:44
3
Laura kolloffel
Maasdijk
23:05
4
Marina van den Engel
Papendrecht
29:59
5
Fiona Jongeneel
Dordrecht
30:24
6
Nelleke Jans
Barendrecht
30:38
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Bol
PAC
25:13
2
Cesarine Van Driel
Dordrecht
27:43
3
Anneloes Henninga
Sliedrecht
28:09
4
Hanneke Nuninga-Ros
Alblasserdam
29:57
5
Dini Bekker
PAC
30:27
6
Natasja Berm
Rotterdam
35:13
7
Elly de Ruiter
Alblasserdam
36:14
V45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet versluis
Passaat
26:10
2
Marjolijn de Heer
Rotterdam
31:24
3
Ingrid van de Berg
Capelle aan den IJss
32:13
4
Mieke Severijnen
Passaat
36:30
V55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Vermeulen
PAC
29:08
2
Toos Raadgever
Rotterdam
36:09
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruten Scheurwater
Parthenon
31:59
2
Morris Wols
Maasdijk
32:58
3
Willem Lanting
Onbekend
34:12
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
36:58
5
Daniel v.d. Ven
Passaat
37:49
6
Dave Admiraal
PAC
38:14
7
Leon de Lange
PAC
38:55
8
Henk Lodder
Onbekend
39:03
9
Ricardo van der Krans
PAC
39:26
10
Erwin v. Broekhoven
Zevenbergen
40:13
11
Melvin Smith
PAC
40:18
12
Matthijs Sterk
Onbekend
40:38
13
Syb Abma
AAA
41:33
14
Geert Nugteren
Alblasserdam
41:50
15
Gerard Dijksman
Onbekend
41:57
16
Vincent van Suylekom
Onbekend
42:12
17
Sander Kootkar
Zevenbergen
42:24
18
Sven TerHurne
Passaat
42:27
19
Leo v/d Nat
PAC
42:38
20
Wilhelm Pruim
PAC
43:28
21
Peter Kleinjan
Onbekend
43:32
22
Narish Malaha
Rotterdam
43:43
23
lorenzo Favetta
Zwijndrecht
43:58
24
Jasper Lagendijk
Ridderkerk
43:58
25
Corne Nieuwenhuize
Alblasserdam
44:24
26
Erwin Hoeve
Passaat
44:39
27
Eric Huls
Tenaco
45:38
28
B. Bussemaker
PAC
45:39
29
Andre Smit
AAA
46:35
30
Peter Stromayer
Spark
46:48
31
John van der Stelt
Onbekend
47:10
32
Rolf vd Zande
Alblasserdam
47:18
33
Jeroen v.d. Oever
AAA
47:26
34
Ruud Hoogsteder
Onbekend
47:39
35
Marcel de kort
PAC
47:55
36
Mischa Hooghuis
PAC
48:09
37
Erik van Gul
De Lier
48:53
38
Ferry de Vries
Voorburg
48:54
39
Johan v Someren
Onbekend
48:59
40
Peter Oudijn
Alblasserdam
49:09
41
Sander de Jong
Alblasserdam
49:17
42
Ewout Van Kooten
Alblasserdam
51:13
43
Michiel v Wageningen
Dordrecht
51:35
44
Ben Rietveld
Passaat
51:41
45
Harm Kamp
oud Beijerland
51:57
46
Fred Lems
Onbekend
52:33
47
Henk Wanders
Rotterdam
52:42
48
Jeroen v Meeuw
Dordrecht
53:33
49
Harry Snier
Papendrecht
53:51
50
Sven Kleingeld
Asperen
54:07
51
Ronald Berghoef
Passaat
54:43
52
Ben Goudswaard
Heinenoord
54:53
53
Dennis Grashof
Heinenoord
55:13
54
Ed van Ingen
Onbekend
55:16
55
Martin van munster
Passaat
57:30
56
Ernst Jan van den Bosc
Rotterdam
59:12
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manfred Wiegmans
PAC
36:05
2
Aad Molenaar
PAC
38:24
3
Leen Wendels
Zwijndrecht
39:41
4
Remco Lip
Rotterdam
40:27
5
Marcel Liefboer
Papendrecht
40:44
6
Peter van Velden
Ridderkerk
40:50
7
Ronald Storm
PAC
41:14
8
Gerard Wittenberg
Spirit Oud Beijerlan
41:52
9
Peter Noordam
AAA
41:56
10
Gerard Jan de Ruiter
PAC
42:03
11
Ron van Loon
Papendrecht
42:15
12
Hans Slager
PAC
42:46
13
Wim Lammers
Bleskensgraaf
44:10
14
Nico Baas
Bleskensgraaf
45:26
15
Rober v. Dijken
Ridderkerk
45:32
16
John de Jong
Onbekend
45:40
17
Sjaak Dijksman
Onbekend
45:42
18
Albert Wijting
Spijkenisse
45:57
19
Henk de Witte
Onbekend
45:58
20
Thijs Bartijn
PAC
46:41
21
Jos van der Marel
Passaat
47:09
22
Chris Malais
Onbekend
47:20
23
Joop van der Wulp
Kinderdijk
47:44
24
Ron Kerpel
Vlaardingen
47:50
25
Jan Ottevanger
Gorinchem
50:43
26
Ruud Versluis
Papendrecht
50:44
27
Alex de Jong
Alblasserdam
51:26
28
Gerard van Biesen
Capelle a/d Ijssel
51:28
29
Albert Stroomberg
Onbekend
51:54
30
Martin Rijkee
Onbekend
51:55
31
John Hendriks
Alblasserdam
52:07
32
Jan van Poortvliet
Schelluinen
52:19
33
Rieks Bierling
PAC
54:57
34
Wim van der Pols
Mijnsheerenland
55:13
35
Ricardo Sam-Sin
Alblasserdam
55:45
36
Wigbert Jonkers
Rotterdam
56:43
37
Gerard Radstraat
Lexmond
59:11
38
Simon Heijkoop
Passaat
59:43
39
Jan van den Desel
Passaat
1:00:01
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Kolloffel
Waterweg
37:55
2
Jan Olsthoorn
PAC
38:40
3
Dorus Breidenbach
PAC
40:57
4
Herman Kool
PAC
41:35
5
Henk Verploegh
Haag Atletiek
43:37
6
Leen De Koning
Tenaco
43:39
7
Hans Schols
PAC
44:26
8
Gido vd Most
Passaat
45:08
9
Willem de Jong
Barendrecht
45:46
10
Hans Slag
PAC
45:56
11
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
46:07
12
Joop Sprong
Heukelem
46:09
13
Chiele Devile
PAC
46:33
14
Jacques Bonewit
Papendrecht
46:40
15
Karel Slot
PAC
46:47
16
Bert Burgman
Onbekend
47:00
17
Jan Rimmelzwaan
Alblasserdam
47:32
18
Arie Kleijn
Passaat
48:37
19
Thomas Prins
Passaat
49:11
20
Joop Zwants
Barendrecht
50:43
21
Cor de Vreede
Goudriaan
52:35
22
Peter de Leeuw
Passaat
53:12
23
Dick van der Linden
Alblasserdam
54:53
24
Dick Saarberg
AAA
54:59
25
Jan Kuchar
Passaat
56:19
26
Eef Hubers
Passaat
57:52
27
Jan Rietveld
Passaat
58:55
28
Huib Roodnat
Onbekend
59:03
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van Kempen
PAC
39:15
2
Aart Punt
Rotterdam
42:35
3
Cor Hartsema
Veteranen Nederland
45:15
4
Jaap Bakker
Ridderkerk
46:23
5
Klaas Flokstra
Vlaardingen
48:35
6
Leendert v.d. Spoel
Ridderkerk
50:49
7
Dick Molenaar
Zwijdrecht
50:57
8
Pieter Wensveen
Voorburg
54:51
9
de Hart
PAC
55:14
10
Aad de Geus
Veteranen Nederland
59:01
11
Sander van Willigen
Passaat
59:46
12
Jan Schot
Passaat
1:05:37
13
Theo vd Steen
AAA
1:05:42
M70, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
56:33
2
Wim Kloos
PAC
1:00:11
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corry Elzenga
PAC
39:51
2
Maria Evora
PAC
40:37
3
Carin van Zwienen
Alblasserdam
52:25
4
Marjolein van Hal
Rotterdam
55:34
5
Marleen Kouwenberg
Passaat
56:12
6
Sandra Dank
Heinenoord
56:52
7
Ivonne Hoogsteder
Passaat
58:25
8
Anne Geitsis
AAA
59:02
9
Daja van Dijk
Passaat
59:53
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Schilt
PAC
42:31
2
Carin van der Ende
Olympus '70
43:11
3
Jeanette Koene
Hercules
43:18
4
Henny Terlouw
Passaat
44:39
5
Natascha Kortenhoeven
PAC
45:38
6
Marleen Jansen
Passaat
47:01
7
Margaret Langenberg
PAC
47:45
8
Anja Verschoor
Passaat
48:02
9
Wannika v Gent
Passaat
48:21
10
Marjolein Wanders Borg
PAC
48:55
11
Astrid de Wind
PAC
50:53
12
Esther de Goede
Onbekend
52:31
13
Sandra Middel
PAC
55:12
14
Carine Bas
AAA
56:21
15
Leny van Heteren
Passaat
56:27
16
Klazien Nederveen
Passaat
59:12
17
Ingrid Koppelaar
Passaat
1:00:02
18
Truus Brouwer
Passaat
1:00:20
19
Trudi van der Linden
AAA
1:03:15
20
Barbara Steeman
Rotterdam
1:04:12
21
Carin van Zijl
Passaat
1:05:37
22
Loredana Eremita
Passaat
1:05:42
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mickey Priems Vullingh
PAC
40:50
2
Petra van Manenwijk
Olympus '70
43:40
3
Ingrid Kuipers
PAC
44:33
4
Steffie Seymor
PAC
50:38
5
Sjanie Stam
papendrecht
51:39
6
Lina vd Linden Treure
AAA
55:33
7
Ada Vijfwinkel
PAC
56:09
8
Marjan v Eck
Passaat
56:10
9
Helga Ravestein
AAA
59:39
10
Margo Naaktgeboren
Passaat
59:52
11
Cocky van Kaam
Rotterdam
1:04:12
12
Bettina van Ammelrooy
Passaat
1:05:40
V55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannke Donkersloot
Rotterdam
55:56
MSEN, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Kaspori
Heros Sluiskil team
16:35
2
Redmar Bultema
Steel Family
16:38
3
Lody Geerst
Randstad team 1
17:08
4
Robin Robart
Randstad team 1
17:55
5
Eric Klooster
Randstad team 1
17:55
6
George van Zutphen
Heros Sluiskil team
18:35
7
Harry Bultema
Steel Family
18:44
8
J.W. Mennink
Verkerk
18:51
9
Brandaan Lub
Nedstaal Staal dir&v
19:02
10
Edwin Bloemers
Safe Site
19:38
11
Achmed Bouyateb
Heros Sluiskil team
19:47
12
Mark Kamp
Valkwelding Snelle B
20:07
13
Adriaan Broere
Valkwelding Bits&Byt
20:09
14
Mark Kwakkelstein
Grontmij Nederland
20:18
15
Henk Korporaal
IV Groep
20:19
16
Anton Ackermans
Valkwelding Snelle B
20:35
17
Fred Hogenbirk
De Visser Dordrecht
20:54
18
Ronald Takken
Valkwelding Snelle B
20:57
19
Ronald van Kuik
Nedstaal Business Te
20:59
20
Dennis Middel
Vopak Inform. Runner
21:00
21
Piet Boutsma
Bijl Bouw
21:04
22
Tom van Landuyt
Valkwelding Snelle B
21:06
23
Martijn Ketelaar
Grontmij Nederland
21:12
24
Rene de Bever
De Visser Dordrecht
21:28
25
David Sassenburg
Safe Site
21:40
26
Sjaak Schouteren
Gab Robbins en Takke
21:46
27
Jacco Verhaar
Ovako Wire Laborator
21:56
28
Wim de Vos
Valkwelding Bits&Byt
22:01
29
Jukha Lathi
Ovako Wire
22:05
30
Walter Verschoor
Valkwelding Bits&Byt
22:06
31
John Luyendijk
Nedstaal Business Te
22:06
32
Jeroen van Rumph
Visser&Smit Bouw tea
22:10
33
Rene Kloot
Visser&Smit Bouw tea
22:45
34
Rob Blom
Bijl Bouw
22:45
35
Erik Molendijk
Randstad team 2
22:55
36
Martel Smits
Ruigenhil Vastgoed
23:04
37
George Visser
Visser&Smit Bouw tea
23:07
38
Gerard van Zwieten
Visser&Smit Bouw tea
23:27
39
Gabriel Rodriquez
Valkwelding Goud van
23:33
40
Barry van Leeuwen
Visser&Smit Bouw tea
23:38
41
Andre de Winter
Glimstaal
23:50
42
Emile Sassenburg
Safe Site
24:00
43
Maron Rietveld
IV Groep
24:02
44
Bas van Haagen
Valkwelding Goud van
24:05
45
Martin Schuil
Ovako Wire nabewerki
24:14
46
Leo Bevaart
Van der Vorm Bouw
24:14
47
Omero Rodriques
ISS Cleaning
24:24
48
Rob van de Linden
de Bie Lasservice
24:49
49
Walter van der Laan
Ovako Wire Mix
25:11
50
Edwin van de Lugt
Vector Aandrijftechn
25:20
51
Roel Ensink
Koninklijke Vopak te
25:49
52
Andrew Bertels
Bijl Bouw
27:04
53
Rene Wijnants
Ovako Wire Laborator
27:29
54
Sander van Rest
The Dordrecht Fours
28:17
55
Cees Luyendijk
Nedstaal Staal
29:08
56
Martijn Blom
ISS Cleaning
29:09
57
Richard Luik
ISS Cleaning
29:41
58
Warry van Wattem
MTL Instruments
29:56
59
Jasper Bergwerff
Randstad team 2
30:00
M40, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Prins
Heros Sluiskil team
17:11
2
Nico Vlaar
Safe Site
17:23
3
Jose Hoppenbrouwers
E-ON Benelux
17:47
4
Heero Spaan
Randstad team 1
18:00
5
Mike Lie-A-Lien
Nedstaal Business Te
18:00
6
Ernesto Gonzalez
E-ON Benelux
18:02
7
W. Houg
Verkerk
18:03
8
Ricardo Baptiste
E-ON Benelux
18:28
9
Willem Hol
E-ON Benelux
18:50
10
H. Gerritsen
Verkerk
18:58
11
Marco Rietveld
IV Groep
18:58
12
Ronald Nieuwenstein
Gab Robbins en Takke
19:25
13
Andre Blok
Koninklijke Vopak te
20:46
14
Cor Verhoeven
Ruigenhil Vastgoed
20:57
15
Eite Slootheer
Vopak Inform. Runner
21:01
16
Bram Ruitenberg
Nedstaal Staal
21:14
17
Geert Roekevisch
MTL Instruments
22:17
18
Peter Betjes
Ovako Wire nabewerki
22:58
19
Kees Barth
Valkwelding Bits&Byt
23:02
20
Nico Casant
The Dordrecht Fours
23:09
21
Rene van der Meer
Vopak Inform. Runner
23:14
22
Jan Glimmerveen
Glimstaal
23:26
23
Jan Heykoop
Visser&Smit Bouw tea
23:28
24
Hugo Pellikaan
Valkwelding Goud van
23:32
25
Ayhan Osmanoglou
De Visser Dordrecht
24:01
26
Dirk Zevenbergen
Ovako Wire nabewerki
24:12
27
Martin de Mol
Ovako Wire nabewerki
24:15
28
Peter Rijkhoek
Vector Aandrijftechn
24:15
29
Jack van Schilt
Heros Sluiskil team
24:17
30
Co Meerburg
Nedstaal Staal
24:24
31
Emiel de Bie
de Bie Lasservice
24:38
32
Arie Verkerk
Koninklijke Vopak te
24:52
33
Limo Zimmerman
Ovako Wire Laborator
25:40
34
Jourie Boerma
Ovako Wire
26:11
35
Emiel de Bie
de Bie Lasservice
26:11
36
Fred van der Zee
Gab Robbins en Takke
26:22
37
Adrie Voermans
Heros Sluiskil team
26:46
38
Ramadan Alioglou
De Visser Dordrecht
27:00
39
An Glimmerveen
Ruigenhil Vastgoed
27:10
40
Rene Melching
Valkwelding Goud van
27:20
41
John van Leeuwen
MTL Instruments
27:21
42
Daan Zaagman
Heros Sluiskil team
27:33
43
Dick de Groot
de Bie Lasservice
27:48
44
Bert de Kort
ISS Cleaning
29:13
45
Sakir Evli
Ovako Wire Mix
30:54
46
Henk Bharos
Nedstaal Staal
32:46
M50, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Zantvoort
Glimstaal
21:17
2
Helmer Dam
Nedstaal Business Te
21:41
3
Aad Bennis
Vector Aandrijftechn
21:54
4
Joop van der Linde
Ovako Wire Mix
22:19
5
Jan Ras
Ovako Wire Laborator
22:50
6
Rob de Voogd
Visser&Smit Bouw tea
22:56
7
Arie Lemans
The Dordrecht Fours
24:28
8
Leen de Jager
Van der Vorm Bouw
24:33
9
Theo Rietveld
IV Groep
25:09
10
Eli Blokland
Ovako Wire Mix
25:18
11
Harm Hut
Ovako Wire
25:45
12
Eef Smits
Ruigenhil Vastgoed
26:50
13
Louis Meyer
Van der Vorm Bouw
30:58
M60, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
H. Groenenvelt
Verkerk
22:05
2
Hink Bultema
Steel Family
22:24
VSEN, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dineke Kloet
Heros Sluiskil team
21:03
2
Nicolette Stolk
Vector Aandrijftechn
26:00
3
Pieternel Bultema
Steel Family
26:20
4
Letta Poldervaart
Grontmij Nederland
27:52
5
Tanja van Zanden
Grontmij Nederland
27:57
6
Nicole Kok
The Dordrecht Fours
28:23
7
Ilse Kooyman
Randstad team 2
28:43
8
Mandy Verboom
Valkwelding Falcon C
32:57
V35, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Kamp
Nedstaal Staal dir&v
19:02
2
Wilma van Onna
Nedstaal Staal dir&v
19:03
3
Conny Lie-A-Lien-Bosch
Vopak Inform. Runner
23:57
4
Mieke Louwman
Koninklijke Vopak Te
24:29
5
Marianne van der Voort
Gab Robbins en Takke
24:42
6
Cora Boutsma
Bijl Bouw
25:41
7
Kari Vabo
Ovako Wire
26:02
8
Jolande Slootheer
Koninklijke Vopak Te
26:49
9
Pauline Ensing
Koninklijke Vopak Te
27:00
10
Caroline Princen
Nedstaal Staal dir&v
27:06
11
Joanne Wolleswinkel
Valkwelding Falcon C
27:20
12
Agnes Verschoor
Koninklijke Vopak te
27:58
V45, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Visser
Visser&Smit Bouw tea
25:42
2
Jose Spiertz
Randstad team 2
25:59
3
Anneke Pellikaan
Valkwelding Falcon C
27:18
4
Petie Zantvoort
Glimstaal
28:27
5
Erna Bas
Van der Vorm Bouw
30:50
6
Silvia Wolf
MTL Instruments
31:22
7
Anneke van Asperen
Valkwelding Falcon C
32:57
V55, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pia de Vries
Koninklijke Vopak Te
26:45
SPEL, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariunus Luik
Valkwelding Goud van
0:11
2
Bas de Winter
Ovako Wire Laborator
0:11
3
Leo Roest
Ovako Wire Mix
0:12
4
Koos Pomp
Verkerk
0:14
5
Kees van Dijk
IV Groep
0:14
6
Andre Rietveld
Ovako Wire nabewerki
0:15
7
Martin Dikkeboom
De Visser Dordrecht
0:15
8
Edward van Weert
Steel Family
0:15
9
John Stolk
Vector Aandrijftechn
0:16
10
Jarmo Kastell
Ovako Wire
0:16
11
Henk Jansen
Visser&Smit Bouw tea
0:17
12
Henk van der Steen
Nedstaal Staal
0:17
13
Rien Lindsen
E-ON Benelux
0:18
14
Rene Vrijmoet
Vopak Inform. Runner
0:21
15
Jan Dam
Nedstaal Business Te
0:22
16
Leo Jansen
Gab Robbins en Takke
0:22
17
Bert Snijder
The Dordrecht Fours
0:23
18
Peter de Wit
Koninklijke Vopak Te
0:25
19
Arie de Bode
Heros Sluiskil team
0:29
20
George van Zutphen
Heros Sluiskil team
0:29
21
Danny Neels
Randstad team 2
0:32
22
Cees Vlaskamp
Nedstaal Staal dir&v
1:02
SPEL, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doreth Glimmerveen
Glimstaal
0:13
2
Sophia Verdam
ISS Cleaning
0:13
3
Jaqueline van de Linde
de Bie Lasservice
0:15
4
Monique Schepens
Valkwelding Bits&Byt
0:17
5
Kim van Veluwen
Safe Site
0:17
6
Angelique Reehorst
Randstad team 1
0:20
7
Samantha van Berk
MTL Instruments
0:22
8
Coby de Klerk
Van der Vorm Bouw
0:22
9
Evelien Mouten
Valkwelding Snelle B
0:27
10
Mevr Voogd
Visser&Smit Bouw tea
0:27
11
Saar Foeken
Grontmij Nederland
0:27
12
Annemiek Smits
Ruigenhil Vastgoed
0:29
13
Ingrid van de Wijngaar
Bijl Bouw
0:42
14
Sylvia Tinke
Valkwelding Falcon C
0:45
15
Marionne Verkerk
Koninklijke Vopak te
0:49
J800, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leray
Domsterdiep 24
3:11
2
Daniel Miranda
Passaat
3:12
3
Jeffrey Bosch
Rotterdam
3:29
4
Matijs Nederend
Oudewater
3:33
5
Ruben Alblas
Papendrecht
3:39
6
Jam van der Voort
Cappelle a/d/ Ijsel
3:40
7
Fay e Hogenbirk
Passaat
3:41
8
Arvin Glimmerveen
Zwijndrecht
3:46
9
Reinier Ensing
Barendrecht
3:55
10
Bram Ijzerman
Papendrecht
4:06
11
Anique Verkerk
Maassluis
4:18
12
Rick Princen
Utrecht
4:24
13
Jesse Radstaat
Lexmond
4:29
14
Teun Doornhof
Papendrecht
4:30
15
Mitchel Tritse
Papendrecht
4:51
16
Stefan van Druten
Dordrecht
4:53
17
Jasper den Boon
Alblasserdam
5:05
18
Nick Frigge
Papendrecht
5:10
M800, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ornella Wierikx
THOR
3:14
2
Zoe van Heldon
Zwijdrecht
3:19
3
Chayenne v/d Oever
Nieuw Lekkerland
3:30
4
Luca Nederend
Oudewater
4:11
5
Juliette Verschoor
Rotterdam
4:16
6
Magali Heykoop
Alblassderdam
4:17
7
Larissa Rietveld
Papendrecht
4:57
8
Femke Stegeman
Papendrecht
5:20
9
Floortje Doornhof
Papendrecht
6:02
10
Jonathan den Boon
Alblasserdam
6:18
11
Enola Babij
Capelle a/d IJssel
7:30
J1500, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilmer Rehorst
Kinderdijk
5:34
2
Bart Stout
Kinderdijk
5:39
3
Adriaan Stout
Nieuw-Lekkerland
5:48
4
Randy Bosch
Rotterdam
5:49
5
Laura Rehorst
Kinderdijk
6:22
6
Timo Slootheer
Maassluis
6:25
7
Rick Hoogvliet
Ridderker
6:41
8
Kevin Hilger
Alblasserdam
6:47
9
Don van der Voort
Capelle a/d IJssel
6:53
10
Martijn VInk
AAA
6:57
11
Jon de Haan
Alblasserdam
7:57
12
Abidin Evli
Capelle aan den IJss
8:10
13
Ruben van Dorsten
Alblasserdam
10:08
14
Collin De Jong
Alblasserdam
10:08
M1500, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon van Gent
Alblasserdam
6:42
2
Anne Plomp
H.I. Ambacht
7:20
3
Cassandra van Driel
Dordrecht
7:34
4
Rebecca Bouman
Alblasserdam
8:27
Uitslagen.nl
27-08-2005 00:00