Uitslagenlijst Newline halve marathon

Hattem - Zaterdag 24 september 2005

MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Maindi
Kenia
1:05:55
2
Lamko Hulzebos
Newline Team
1:10:40
3
Jan van Ommen
Cialfo
1:12:18
4
André Plette
Newline Team
1:14:13
5
Roche Silvius
Pijnacker
1:15:03
6
Harris Larasen
Isala '96
1:19:26
7
Bennie Thunker
Isala '96
1:19:48
8
Willem Kreulen
De Sprinter
1:20:02
9
Gilles Hainselin
Loopgroep PK
1:25:00
10
Frans Jorna
Hellas
1:25:02
11
Sjaco Kramer
Friesland
1:31:13
12
Bert de Lange
PEC 1910
1:31:41
13
Age Faber
PEC 1910
1:35:43
14
Orbons
Cialfo
1:46:35
M 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Deemter
Newline Team
1:16:21
2
Willem de Weerdt
Cialfo
1:19:13
3
Johan Hulrebos
HAC '63
1:19:33
4
Henk Uitslag
Cialfo
1:20:40
5
Albert Oldenhinkel
Spurt '88
1:23:50
6
Roland de Weerdt
AV '34
1:25:34
7
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:25:56
8
Jaap Kooiman
Cialfo
1:26:12
9
Evert Spijkerboer
Cialfo
1:27:18
10
Wim van Rijswijk
AV '34
1:27:53
11
Hans Hegeman
Salland
1:29:52
12
Rob Schuil
PEC 1910
1:29:55
13
Poelman
PEC 1910
1:29:59
14
Henk Meppelink
Spurt '88
1:30:43
15
Adri Dijk
NOP
1:31:59
16
Jan Groot
HAC '63
1:32:02
17
Hans Veerman
Loopgroep PK
1:32:03
18
Gijs van Korlaar
Triathlon
1:32:20
19
Kees van de Wetering
Isala '96
1:37:04
20
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
1:37:55
M 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Smit
Veluwe
1:19:38
2
Willem Romeijn
Hanzesport
1:21:18
3
Peter Mensink
PEC 1910
1:25:59
4
Wim Elshout
Veteranen Nederland
1:27:29
5
Bert Beumer
Veteranen Nederland
1:28:03
6
Hans Sielias
AV '34
1:30:47
7
Gerard Beldman
AV Holten
1:33:12
8
Frits Bouwkamp
PEC 1910
1:36:38
9
Andries Udink
Veteranen Nederland
1:40:21
10
Albert Broekhoff
Daventria
1:42:04
11
Barend ten Have
Isala '96
1:43:00
12
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:43:03
13
Gerrit de Klein
LAAC Twente
1:43:38
14
Herman Poort
PEC 1910
1:51:49
VR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Seven Hills Running
1:22:44
2
Irina Lebedinskaja
Apeldoorn (RUS)
1:35:48
VR 35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Garda van der Kolk
Isala '96
1:40:04
2
Wietske Sikkens
Friesland
1:43:47
3
Grietje Hooisma
Isala '96
1:44:40
4
Rieny Riezebos
Isala '96
1:50:28
M REC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Schutjes
Zwolle
1:24:12
2
Johan Kats
Daventria
1:25:42
3
Frank Eggink
Zwolle
1:26:19
4
Willem Eikelboom
Leusden
1:27:13
5
Rico Huijsmans
Apeldoorn
1:27:25
6
J Wijnhoud
Zwolle
1:27:58
7
Eric Smeele
Zwolle
1:28:51
8
Gert Tadema
Zwolle
1:29:37
9
Rene Oosterhof
Newline Team
1:31:11
10
T Jacobs
Apeldoorn
1:31:25
11
Guido Kwakkel
Zeewolde
1:31:30
12
Henri van der Linde
Zwolle
1:31:37
13
Jan Boogaard
av "De Gemzen"
1:31:52
14
Hanno Treep
Zwolle
1:32:27
15
Gerrit Greven
Steenwijk
1:32:32
16
A Verhoef
av "De Gemzen"
1:33:11
17
W de Vries
Urk
1:33:14
18
Eric Benjamins
Ane
1:33:17
19
Erwin Booy
Zwolle
1:33:26
20
Jan Bos
Steenwijkerwold
1:33:28
21
Merijn Veldkamp
Hattem
1:33:31
22
Frans Breet
Flevo Delta
1:33:41
23
Erik Roelofsen
Vaassen
1:33:52
24
Hanno Beestman
PEC 1910
1:34:55
25
Wim Koerhuis
Dalfsen
1:35:11
26
Frank van Oene
av "De Gemzen"
1:35:38
27
Lucas van der Veen
Kampen
1:36:03
28
Gerrit van Hamersveld
Nunspeet
1:36:57
29
Freddy Fliers
Nunspeet
1:36:58
30
Àdri Tuijtel
AAA
1:37:01
31
Koos Heijmans
Zwolle
1:37:09
32
Sjaak Bouwmeister
Huissen
1:37:31
33
Pelek Kuijpers
Apeldoorn
1:37:37
34
Marcel Pot
Dalfsen
1:37:57
35
Gerrit Bekedam
Laag Zuthem
1:38:21
36
Gerben Woelders
Zwolle
1:38:38
37
Geerhard Ronde
Stroe
1:38:39
38
Rudi van der Kolk
Zwolle
1:39:48
39
Fred van Dam
Zwolle
1:39:58
40
Pieter Galema
Hattem
1:40:05
41
Rik Plakke
Veluwe
1:40:11
42
Hendrik Jan Korterink
av "De Gemzen"
1:40:59
43
Alfred Beens
Heerde
1:41:13
44
Jan Boschman
Hasselt
1:41:17
45
Jan Boeve
Kampen
1:41:25
46
Albert Boeve
1:41:26
47
Erik Bok
Huissen
1:41:27
48
Johan Driessen
Hattem
1:41:30
49
Gerrit Hartog
't Harde
1:41:41
50
Wilco Agteres
Apeldoorn
1:41:54
51
W Nijkamp
Epe
1:41:58
52
Theo Frederiks
av "De Gemzen"
1:42:08
53
Riko Douma
Wapenveld
1:42:27
54
Bert Willering
Hattem
1:42:40
55
René van Rijn
Zwolle
1:43:04
56
Ronald Plenter
Barneveld
1:43:05
57
Patrick Kapojos
Zwolle
1:43:31
58
Rijan Beentjes
Beverwijk
1:43:33
59
Merkus
Zwolle
1:44:10
60
Jeroen van Dijk
Zwolle
1:44:25
61
Hendry Snijder
AVV
1:44:53
62
Martijn Reurink
Vriezenveen
1:44:53
63
René Brinkman
av "De Gemzen"
1:44:53
64
Ton Bello
av "De Gemzen"
1:45:00
65
Rolf Rijk
Amstelveen
1:45:18
66
Eric Dijkslag
Harderwijk
1:45:24
67
Jan van de Grootevheen
Hattem
1:45:28
68
Ruud Klarenbeek
Olst
1:45:31
69
Erwin Spanhaak
Zwolle
1:45:35
70
Joan Smit
Kampen
1:46:08
71
Wilfred Roebersen
av "De Gemzen"
1:46:25
72
Henk Feijen
Zwolle
1:46:45
73
Jan vd Vegte
Zwolle
1:46:50
74
Henk Kolbe
Zwolle
1:47:06
75
Harm Prins
Isala '96
1:47:17
76
Han van den Berg
Zwolle
1:47:25
77
Frits Lautenbag
Newline Team
1:47:44
78
Nanko Gerritsen
Apeldoorn
1:48:01
79
Johan Winkel
Hattem
1:48:06
80
Roel Vorsthof
Epe
1:48:26
81
Wortelboer
Hasselt
1:48:39
82
Henk Groenhuis
Nijmegen
1:49:38
83
Huib Belksma
Hoogeveen
1:49:39
84
Jan van Putten
Heerde
1:49:41
85
Jurgen van Dijk
Hattem
1:49:51
86
George Blom
Tiel
1:49:56
87
Gerard Bultman
Zwolle
1:51:17
88
Theo Mulder
Hattem
1:51:38
89
Maikel Vogels
Hattem
1:52:27
90
Rudy Vermeulen
Zwolle
1:52:51
91
Dick Strijbos
Wapenveld
1:53:02
92
Jan Willem Fidder
Loopservice.nl
1:53:10
93
Jurgen Kocken
Tubbergen
1:53:53
94
Sjourd Wijdeveld
av "De Gemzen"
1:54:09
95
Hans Beumer
Zwolle
1:54:19
96
Hans Vulkers
Zwolle
1:54:20
97
Johan van Aalderen
Zwolle
1:54:24
98
M Lanenga
Zwolle
1:54:41
99
Richard Mulder
Hattem
1:54:56
100
Rik Meijer
Kampen
1:55:10
101
Rien Bouw
av "De Gemzen"
1:55:12
102
Henk Poot
av "De Gemzen"
1:55:33
103
Henk Poppen
Zwolle
1:55:57
104
Kees Kuiper
Apeldoorn
1:56:10
105
Rudy van der Linden
av "De Gemzen"
1:56:49
106
Harm de Haan
Hattem
1:57:31
107
Ben Bilderbeek
Apeldoorn
1:57:33
108
Eildert Delger
av "De Gemzen"
1:57:51
109
Theo aan de Stegge
Raalte
1:59:30
110
Heinry Derksen
av "De Gemzen"
2:00:48
111
Bart van Oene
Hattem
2:01:41
112
JG de Kimpe
Kampen
2:02:05
113
Eddy Schakelaar
Zwolle
2:02:21
114
Marcel van der Meij
Heemskerk
2:03:04
115
Arie Muizelaar
Dronten
2:04:39
116
Oldenhof V H M
Zwolle
2:05:24
117
Jan Mensink
Nijmegen
2:05:48
118
Gert Regterschot
Wapenveld
2:06:09
119
Albert Brouwer
Zwolle
2:07:11
120
Rob van der Steeg
Zwolle
2:07:55
121
Joop Benders
Boijl
2:09:34
122
Marcel Zweerus
Zwolle
2:09:51
123
Bert Steenwijk
PEC 1910
2:09:59
124
Marinus Kers
Hattem
2:10:48
125
Gerrit Grolleman
Hattem
2:11:23
126
Kees Springeling
Veteranen Nederland
2:11:24
127
Mischa Diender
IJsselmuiden
2:14:05
128
Jan Buning
2:14:05
129
Richard de Winter
Beverwijk
2:14:24
V REC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Stukker
Zwolle
1:38:23
2
Annie Blom
Astylos
2:00:02
3
Janny Hackenitz
Ermelo
2:08:23
M REC, 14,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
50:29
2
Harry ten Klooster
Zwolle
52:37
3
Dennis van Lohuizen
Veluwe
53:45
4
Jan Dunnink
Rouveen
57:49
5
Hans Wieltink
Zwolle
59:13
6
Willem Brinkman
De Schiphorst
1:00:45
7
Peter Bood
Wapenveld
1:01:49
8
Jan van der Stouwe
Oosterwolde Gld
1:02:28
9
Pieter Pols
av "De Gemzen"
1:04:25
10
Silvo van de Vegte
Wijhe
1:04:33
11
Roel van Selling
Dedemsvaart
1:05:14
12
Henk Brons
Hattem
1:06:32
13
Aris van Amersfoort
Wapenveld
1:06:34
14
Bert Klevringa
De Sprinter
1:06:59
15
Henk Huisman
av "De Gemzen"
1:07:30
16
Cor Knipmeyer
Meppel
1:07:38
17
Jan Fransen
Hasselt
1:10:09
18
Hans Bloks
Zwolle
1:10:20
19
Robbert Dam
Zwolle
1:11:11
20
Bert Bagerman
av "De Gemzen"
1:11:22
21
Ben Polman
Apeldoorn
1:11:24
22
Arjo van der Venen
Zwolle
1:11:33
23
Erik de Ruiter
Hattem
1:11:36
24
HJ Jasen
Ommen
1:11:51
25
Erik van Limburg
Wapenveld
1:11:52
26
Dik Hulleman
Wapenveld
1:11:53
27
Jacques Rijk
's-Gravenhage
1:12:00
28
Hans Schuiter
Zwolle
1:12:05
29
Henk Rieterina
IJsselmuiden
1:12:29
30
Alex Sjoerdsma
Hattem
1:12:51
31
Freek Jongerman
Heerde
1:12:57
32
Freek van Oene
Wezep
1:13:00
33
Maarten van Maanen
Eindhoven
1:13:15
34
Arno de Boer
Hattem
1:13:19
35
Alphons Kruijver
Heemskerk
1:13:30
36
Freddy Jansen
Ommen
1:13:34
37
AG Kracht
Zwolle
1:13:46
38
Herman Bottenberg
Isala '96
1:13:50
39
Gert Jan Massier
Hattem
1:13:53
40
Arno Krooshof
Zwolle
1:13:56
41
R Kredicht
Kampen
1:14:31
42
Hommel
1:15:08
43
Bas Berkemeijer
Arnhem
1:15:08
44
Paul van Selling
Wageningen
1:15:12
45
Eddy de Boer
De Wijk
1:15:20
46
H Siegersma
Zwolle
1:16:03
47
Teake Dijkstra
Harderwijk
1:16:13
48
John Bakkum
Heemskerk
1:18:05
49
Havvy Nitrauw
Wapenveld
1:18:24
50
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
1:18:43
51
Jan Sikkens
Heerenveen
1:18:58
52
Harm Timmer
Wezep
1:20:40
53
Jeroen van de Nes
Zwolle
1:21:18
54
René DeBruijn
Alphen aan den Rijn
1:21:27
55
W van Selling
Hattem
1:24:34
56
Herman Wagtelenberg
Hattem
1:24:58
57
Betten hendrik Jan
Hattem
1:25:39
58
Dick Bijsterbosch
Hattem
1:30:56
59
Ton Heddema
Wezep
1:33:10
60
Frank Salet
Zwolle
1:50:47
61
Theo van Nee
Hattem
2:04:42
V REC, 14,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Groenevelt
50:31
2
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:04:50
3
Linda Dekker
IJsselmuiden
1:06:47
4
Joke Monen
Isala '96
1:07:10
5
Sigrid Holkamp
Zwolle
1:10:11
6
Henriët Koornberg-Spro
Zwolle
1:10:51
7
Jeanet Tienstra
Wezep
1:12:40
8
Janny Reezigt-Ponsteen
av "De Gemzen"
1:15:39
9
Goudbeek Truus
AAA
1:16:40
10
Linda Groot
Zwolle
1:17:50
11
Anita Schoonhoven
Kampen
1:18:53
12
Carla Mijlof
Wezep
1:22:23
13
Ingrid vd Poll
Isala '96
1:22:31
14
Janice Schutte
Wezep
1:22:40
15
Hettie Plende
Isala '96
1:23:14
16
Iepie Roorda
Zwolle
1:23:25
17
Jolande Westendorp
Zwolle
1:23:37
18
Janny Boks
PEC 1910
1:23:43
19
Julie Voets
Zwolle
1:24:13
20
Margreet van den Hurk
Meppel
1:24:52
21
Dafne Barten
Zwolle
1:25:56
22
Gerie Smit
Isala '96
1:27:25
23
Monique Makhlouf
Wezep
1:27:44
24
Aatien Pieteus
PEC 1910
1:27:45
25
Lianda van Dam
Zwolle
1:27:52
26
Mia Oosterhof
Newline Team
1:28:34
27
Alie Pieters
Zwolle
1:31:00
28
Ineke van Amelsfort
Kampen
1:31:53
29
Anita Klein
Hattem
1:36:50
30
Jannie Bredewoud-v d W
Hattem
1:37:29
31
Groenevelt
2:04:10
M REC, 7 ,5 KM(H MIJL)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jongsma
Strijen
26:22
2
Gregorio Nijboer
Elburg
27:50
3
Wilfred van Holst
av "De Gemzen"
28:00
4
Mark de Graaf
Apeldoorn
28:31
5
Marcel Kwakkel
Delft
29:40
6
Brad Jonkman
Delft
29:44
7
Floris Ramaker
Heino
30:57
8
Hendrie van 't Hul
Oldebroek
31:11
9
Piet van Oosterom
Schalkhaar
32:10
10
Gertjan Ubels
Staphorst
32:50
11
Jaap van Gelder
Olst
33:10
12
Albert Mussche
Nieuwleusen
33:11
13
Jan Stuiver
Zwolle
34:30
14
Nico Basten
av "De Gemzen"
34:48
15
Marvin Hanekamp
Nijmegen
35:43
16
Johan van der Molen
Zwolle
36:43
17
Edwin van der Molen
Zwolle
37:26
18
Mathijs Betten
Oosterwolde Fr
37:27
19
F J Koops
av "De Gemzen"
37:29
20
Theo de Ruiter
Hattem
37:57
21
N Abma
Kampen
38:56
22
René Hup
Isala '96
39:17
23
R Lubbers
Balgoij
39:18
24
Simon Feikema
Biddinghuizen
39:58
25
Mans Veldsink
Dedemsvaart
40:03
26
Jaap van der Molen
Zwolle
40:04
27
Ruben Eikelboom
Hattem
40:37
28
Ruud van Brevoort
Zuidveen
40:38
29
Jauke van der Steeg
Apeldoorn
40:42
30
Harry Hobo
Hattem
41:24
31
Ab Koetsier
AV Holten
41:44
32
Wim Ramaker
av "De Gemzen"
42:03
33
Geert Winkel
av "De Gemzen"
42:15
34
Erik Dijk
Zwolle
42:17
35
Bert Hanekamp
Epe
43:12
36
Marco Bourgorije
Vaassen
43:40
37
Harry van Ling
Zwolle
43:42
38
Erwin Schouten
Zwolle
43:48
39
Poll van der Willem
Alblasserdam
43:54
40
Kyle Stalenburg
Hattem
43:55
41
Lysander Dekker
Zwolle
44:09
42
Christan Doorhof
av "De Gemzen"
45:28
43
Floris Dijkslag
Harderwijk
45:51
44
Wim Krooshof
Wezep
46:18
45
Auke van Selling
Dedemsvaart
46:40
46
Dieks van Eerbeek
Newline Team
48:30
47
Stefan de Reus
Leeuwarden
48:32
48
M Struys
Lettele
50:48
49
Mark de Graaf
Apeldoorn
1:29:42
V REC, 7 ,5 KM(H MIJL)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy Burgman
Ciko '66
27:40
2
Hermie Drenth
PEC 1910
31:35
3
Gerdien van Holst
av "De Gemzen"
33:50
4
Ada van Beek
av "De Gemzen"
37:38
5
Jessica Bronckhorst
Hattem
38:19
6
Annet Buiknhuis
Heerde
40:18
7
Elly Neijland
Deventer
41:08
8
Anne-Marije Pors-Maris
Ermelo
41:40
9
Tilly Jacobs
Newline Team
42:18
10
Grete Boelstra
Zwolle
42:49
11
Kirsten Zuidam
Olst
43:02
12
Anneke Legtenberg
Apeldoorn
43:18
13
Marieke van de Veen
Apeldoorn
44:12
14
E vd Berg
Isala '96
44:50
15
Jennie Spielhagen
Isala '96
45:25
16
Monique Lubach
Gemeente Texel
45:34
17
Catherine Rey
Gemeente Texel
45:49
18
Odile Nitzsche
Gemeente Texel
45:50
19
Goudbeek Hennie
Kampen
45:52
20
Carin Roorda
Isala '96
46:35
21
Rianne Bieleman
Zwolle
46:38
22
Loes Polman
Apeldoorn
46:42
23
Lilian Hilbrink
Apeldoorn
46:51
24
Janette Brem
Hattem
46:51
25
Anouk Bleekemolen
Biddinghuizen
47:07
26
Nelleke Beimers
Zwolle
47:23
27
Jose IJzerman
Hattem
47:24
28
Monique Smit
Zwolle
47:28
29
Alie Dijkslag
Harderwijk
47:30
30
Agnes Berkemeijer
Hattem
48:31
31
Inge de Wilde
av "De Gemzen"
51:37
32
Aleyd Dost
Hattem
1:24:09
M REC, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk-jan van Veen
av "De Gemzen"
3:42
2
Jasper Gelderman
Hattem
3:50
3
Rijcko Treep
Hattem
3:53
4
Moels
Hattem
4:00
5
Robert van Lohuizen
De Vlonder
4:03
6
Kevin Halfwerk
Hattem
4:13
7
Vincent de Weerd
Hattem
4:13
8
Simon Winkel
Hattem
4:14
9
Ruben Schoenmakers
De Vlonder
4:15
10
Olaf Bogeman
Hattem
4:16
11
Maarten Dekker
Hattem
4:21
12
Dries vd Hoed
Hattem
4:22
13
Koen Harmsen
Hattem
4:24
14
Jasper van de Beek
De Vlonder
4:25
15
Joey Buisman
Oldebroek
4:29
16
Eelco Eikelboom
Hattem
4:29
17
Daniël Kers
Hattem
4:34
18
Felix Noordberger
Hattem
4:37
19
Jorisvan Eikenhorst
De Vlonder
4:38
20
Ekan Kers
Hattem
4:40
21
Tom Blok
Hattem
4:53
22
Olav Siemelang
Hattem
4:54
23
Frank Kanssen
4:54
24
Lans Siemeling
Hattem
4:54
25
Elwin Remmers
De Vlonder
4:55
26
Jochem Noordbergen
Hattem
4:58
27
Dennis Hamer
De Vlonder
4:58
28
Youri van Laar
Hattem
4:59
29
Marnik Westrik
4:59
30
Tymen Pel
5:05
31
Sven Tellegen
Zwolle
5:06
32
Khaled Quaderi
De Vlonder
5:09
33
Robbin Uitslag
Oldebroek
5:15
34
Willem Jan Holkamp
Zwolle
5:20
35
Jort Doornhof
De Vlonder
5:25
36
Erik Adams
De Vlonder
5:34
37
Bjorn Snellers
De Vlonder
5:52
38
Jessy klein Gasey
De Vlonder
5:55
39
Gernold van de Beek
De Vlonder
5:56
40
Davy de Vries
De Vlonder
6:08
41
Danny van E
Hattem
6:28
42
Leon Went
De Vlonder
6:40
43
Julian Plette
Oldebroek
6:48
44
Sebastion Holkamp
Zwolle
6:36
45
Mathijs Omvlee
Hattem
12:30
V REC, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rook
Sint Jansklooster
3:52
2
Sophie Bögeman
Hattem
4:09
3
Ilona Hofmeijer
Heerde
4:16
4
Sophie Driessen
De Vlonder
4:54
5
Jorinde van der Horst
De Vlonder
4:54
6
MAdelon Eggengoor
av "De Gemzen"
5:01
7
Anne an Eikenhorst
De Vlonder
5:18
8
Danielle Beekman
Heerde
5:29
9
Amber Beekman
Heerde
5:58
10
Lorainé Brem
Hattem
6:02
11
Isabel Schoenmakers
De Vlonder
6:03
12
Eline Hakken
Hattem
6:05
13
Laura Koster
De Vlonder
6:09
14
Natasja de Haan
De Vlonder
6:10
15
Sterre van der Veen
6:16
16
Ellemijn Holkamp
Zwolle
6:23
17
Milou van Regteren
Hattem
6:25
18
Marjolijn Treep
Zwolle
6:32
19
Marij Harmsen
Hattem
6:34
20
Romee
Hattem
6:40
21
Jessica van E
Hattem
6:40
22
Amena Quaderi
De Vlonder
6:52
23
Sanne Bruins
De Vlonder
6:58
24
Marleen Kramer
De Vlonder
7:04
25
Holly Haverkamp
De Vlonder
8:09
26
Pauline Hamer
De Vlonder
8:42
27
Rebecca Ansmink
De Vlonder
8:43
28
Lisanne Nikkels
De Vlonder
8:45
29
Anouk Jonker
De Vlonder
8:45
30
Celine Postma
De Vlonder
8:55
31
Michelle van Riessen
De Vlonder
8:59
32
Judith Castrop
Hattem
12:30
Newline - Multi Power
Uitslagen.nl
25-09-2005 12:00