Uitslagenlijst Langs de Gouweloop

Waddinxveen - Zondag 2 oktober 2005

5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Vlemmix
16:49
2
Andy Koolmees
18:01
3
Peter Groothuijzen
19:14
4
Coen van der Harst
Antilope
19:34
5
Mark Stuurman
20:04
6
Bastiaan Bretveld
Antilope
20:19
7
Frank van Haastrecht
Antilope
20:34
8
Axel ten Barge
Antilope
21:00
9
Michel Nobel
SC Reeuwijk
21:19
10
Roy Nobel
SC Reeuwijk
21:37
11
Roeland van der Harst
Antilope
21:51
12
Jelle Meijer
Antilope
22:07
13
Wim Vlemmix
22:21
14
Jelle Paauw
AV '47
23:03
15
Steven Bretveld
Antilope
23:12
16
Niels van Leeuwen
Antilope
23:47
17
Arie Boogaard
24:19
18
Richard Franken
24:22
19
Marco van Dam
AV '47
24:55
20
Johan van NHoek
Antilope
24:58
21
Dirk Toet
Antilope
25:46
22
M Benner
26:04
23
Luuk Hogenelst
Antilope
26:14
24
Christiaan Kemp
26:22
25
Rudi de Reuver
26:42
26
R de Knikker
27:12
27
Rob Kemp
27:47
28
E van Dam
29:35
29
Gerard Dessing
29:37
5KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda van Velzen
Loopgroep PK
21:45
2
Maartje ten Barge
Antilope
22:23
3
Iris ten Barge
24:11
4
Sylvia Noomen
24:31
5
Miryea Krijgsman
Antilope
25:50
6
Rosanne Hogenelst
Antilope
25:50
7
Irene Kaptein
Antilope
25:50
8
Irene vd Rijken
Antilope
26:11
9
Corine Slingerland
Antilope
27:14
10
Gezina Atzema
Antilope
27:53
11
Elly Groenendijk
28:52
12
Karin Paauw-van Gemere
AV '47
30:59
13
Agnes Dessing
31:14
14
Ans van Vliet
AV '47
31:15
15
Henny Verbeij
AV '47
31:16
16
Ria Brenkman
Antilope
33:33
17
Janneke Driesen
Antilope
35:48
KIDS, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Krijgsman
Antilope
3:46
2
Jeff van As
AAV '36
3:49
3
Kars Brouwer
Antilope
4:14
4
Arend van der Reijken
Antilope
4:22
5
Mark Speksnijder
4:32
6
Milan Bardelmeijer
AAV '36
4:51
7
Jasper Jongejan
Antilope
4:54
8
Thijs Meijer
Antilope
4:57
9
David van Beek
Antilope
5:00
10
Amerens Koster
AV '47
5:06
11
Diederick van Beek
Antilope
5:41
12
Wiard Havenaar
Antilope
5:46
13
Thomas Jongejan
6:05
14
Robert Hillers
Antilope
6:21
15
Joris Snijdelaar
6:21
16
Pepijn te Marvelde
6:36
17
Max Nonkes
6:38
18
Bart van Velsen
6:39
19
Tis de Ruiter
Antilope
7:14
20
Mathijs vd Laan
8:26
KIDS, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Talitha Tuinebreijer
AAV '36
4:19
2
Marlou Remeeus
4:35
3
Susan vd Burg
AV '47
4:49
4
Jasmijn Bakker
Triathlon
5:15
5
Dagmar Brouwer
Antilope
5:19
6
Anke ten Barge
Antilope
5:23
7
Amanda Reehuis
Antilope
5:32
8
Rosanne Braam
Antilope
5:33
9
Anouschka van Dijk
Antilope
5:35
10
Imke Keesmaat
5:49
11
Demi Appel
Antilope
5:50
12
Daisy Nonkes
6:16
13
Evelien Driesen
Antilope
6:30
14
Joyce Rats
Antilope
6:37
15
Margriet Valstar
Antilope
7:10
16
Lara Keesmaat
7:30
17
Femke Willemstein
7:36
18
Judith Visser
7:43
19
Linda Speksnijder
7:55
20
Kristy van den Berg
9:10
HSR, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Blokland
Leiden Atletiek
31:33
2
RochÚ Silvius
the Hague Road Runne
31:50
3
Hans van Beek
Rotterdam Atletiek
31:55
4
Maarten Blokland
AV Gouda
34:16
5
Sebastiaan van Zijp
Loopgroep PK
34:26
6
H R Perk
EUR Roadrunners
36:20
7
Leon van Prooijen
AV '47
36:23
8
Ronald Zaal
AV '47
36:24
9
J Glasbergen
Rijnsoever
37:49
10
Kees de Jongh
Haag Atletiek
39:37
11
Peter Schipper
Haag Atletiek
43:17
12
Hans Stolwijk
AV '47
43:22
13
Jeroen Lankheet
Fit
44:33
14
Gerard van Tol
SC Reeuwijk
44:40
HVET, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
G Droog
Rotterdam Atletiek
34:21
2
Steven Post
the Hague Road Runne
34:27
3
H van der Oever
Rijnsoever
34:38
4
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:50
5
Bert Koster
AV '47
35:35
6
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
36:27
7
Jan Groen
Start '78
36:30
8
Henk Schaap
Haarlemmermeer
36:55
9
Herman van de Stijl
the Hague Road Runne
38:28
10
Rob Wijfjes
Veteranen Nederland
38:37
11
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
38:50
12
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
38:51
13
Kees van Buren
39:06
14
J de Kleine
Haag Atletiek
39:08
15
G.J. van Voskuilen
SC Reeuwijk
39:13
16
Piet Wuijster
Avantri
39:24
17
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
39:34
18
Jan Duel
39:43
19
Wietse de Bruin
Antilope
40:13
20
J N H Koeleman
Avantri
40:40
21
Henk van Rhijn
AAV '36
40:47
22
Ton Aker
AV '47
40:52
23
Peer van Dijk
Avantri
40:55
24
Dick Keizer
LAAC Twente
40:58
25
Frank Schmal
AAV '36
41:19
26
Auke Leen
Antilope
41:24
27
Leo van Koppen
Olympus '70
41:25
28
Hans van de Hil
Antilope
41:31
29
Jacques Merx
the Hague Road Runne
41:52
30
Wim Benschop
AV '47
42:21
31
Lodewijk van Dongen
Haag Atletiek
42:31
32
Cees van Beek
SC Reeuwijk
42:50
33
Rob Meijer
Antilope
43:16
34
J.J. Bollaart
AV '47
43:32
35
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
44:37
36
Th Vork
Veteranen Nederland
44:42
37
Cees van Delft
SC Reeuwijk
44:43
38
Jaap van Prooijen
AV '47
44:58
39
J. Droog
Antilope
45:06
40
Peter Pouw
AV '47
45:13
41
H. Slijkhuis
Veteranen Nederland
45:22
42
Carli van der Burg
AV '47
45:24
43
Ronald Barends
AV '47
46:46
44
Quirien Groenendijk
Antilope
49:15
45
Nico Lanser
Veteranen Nederland
50:48
46
Frans de Bode
Veteranen Nederland
53:23
47
A Lindhout
Antilope
56:14
48
W M Schild
Antilope
57:35
DAMES, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Hofstede
Atverni
36:21
2
Elisabeth de Nooijer
Altis
38:36
3
Cora Broer
Veteranen Nederland
41:56
4
Else Faber
Antilope
45:23
5
Tilly Bos
SC Reeuwijk
46:17
6
Marije Verbeij
Antilope
47:51
PREST, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Overbeek
37:54
2
A. den Hertog
39:29
3
Verboo
39:49
4
Meino van der Haven
AAV '36
40:30
5
Arno de Vlaming
41:15
6
Richard Cnossen
Antilope
41:37
7
Teun van der Linden
41:45
8
Wim Koster
AV '47
42:31
9
Ben Matthijs
42:44
10
Joop Briede
42:53
11
Robert Slootmaekers
SC Reeuwijk
42:55
12
Wim Korfker
AV '47
43:06
13
Kees Zijlstra
AV '47
43:27
14
Erik Thorborg
43:42
15
Marcel van Harten
43:47
16
Jelis van Kooten
44:03
17
Hans Coomans
OSS-VOLO
44:21
18
John Weijnen
44:35
19
Lenno Veerman
44:41
20
Jaco Goedhart
AV '47
44:47
21
Johan van Kersbergen
44:50
22
Hans Akerboom
44:56
23
Alexander van den Berg
45:00
24
Matt Kaptein
Antilope
45:21
25
IJsbrand Brandelmeijer
45:32
26
Lourens van der Wiel
45:36
27
Ard van Veen
SC Reeuwijk
45:49
28
André Oudenes
AV '47
45:58
29
A. Stolwijk
AV '47
46:09
30
Smulders
46:37
31
Leo Streng
47:00
32
T Muller
Antilope
47:07
33
Albert van Selst
47:08
34
Kumar Meijer
47:09
35
K Nanninga
AV '47
47:24
36
Peter Krijgsman
Antilope
47:28
37
Lennart van Gils
47:33
38
R. van den Nieuwendijk
AV '47
47:35
39
Nico van Hoek
Antilope
47:40
40
Rob Hoefnagel
AV '47
47:43
41
Wim van der Linden
47:46
42
Ruud van Gils
47:48
43
Rene vd Burg
47:50
44
Huibert (Bert) Kuiper
Antilope
47:51
45
PieterJan Morssink
AV '47
48:09
46
Antoon vd Werf
48:20
47
Rene Kersbergen
AV '47
48:22
48
Fred Methorst
48:26
49
Hans van de Wolf
AV '47
48:58
50
Rene Goudkuil
49:10
51
Johan Kompier
49:13
52
Klaas Regts
AAV '36
49:20
53
Bert van Gemeren
AV '47
49:41
54
Ad Mocking
Antilope
49:43
55
Arno Hogenelst
Antilope
49:46
56
John Roodenburg
AV '47
49:51
57
Jan Peters
49:57
58
Jan Voorwinden
AV '47
50:18
59
Arno Verhoeven
50:25
60
Ruud Keesmaat
Antilope
50:39
61
Cees Meskers
50:45
62
Herman Pinkse
AV '47
50:50
63
Mennolt Bunjes
50:53
64
Wim van Rooijen
51:00
65
Ton van der Voort
51:16
66
Marc Huizer
52:12
67
Andre Everts
Attila
52:26
68
Geert van den Berg
Loopservice.nl
52:31
69
Sicco Elzenga
53:01
70
Hildo Jansma
53:57
71
Jan van der Meij
AV '47
53:58
72
Willem de Boer
54:06
73
J Tito
54:31
74
W van Kersbergen
54:48
75
Koos Slingerland
AV '47
55:00
76
R.V. de Lange
55:15
77
J van Rij
55:33
78
H. Methorst
55:35
79
Pieter Cnossen
56:45
PREST, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra van Gent
46:15
2
Nicolet Remeeus
AV '47
48:25
3
Marion Holtmark
48:36
4
Jolanka Boon
Antilope
50:04
5
Agnes van Veen
SC Reeuwijk
50:56
6
Christa van Ham
50:57
7
Miranda Crispijn-Duive
51:16
8
Karin van der Heiden
AV '47
52:51
9
Linda Adriaanse
AV '47
53:13
10
Trudy Moons
AV '47
53:46
11
Betty Verbeij
AV '47
54:34
12
Thea vd Berge
AV '47
55:19
Uitslagen.nl
20-12-2005 00:03