Uitslagenlijst Crosscup Almere

Almere - Zondag 9 oktober 2005

HEREN, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Waal
Almere
8:22
2
Bas Gerritse
Almere
8:23
3
Milan Brons
Almere
8:51
4
Richard Koster
Almere
8:54
5
Omar Brons
Almere
8:59
6
Koen Zanders
Almere
9:01
7
Peter Malmgren
Almere
9:18
8
Davy Foks
Almere
9:20
9
Sjors Gerritse
Almere
9:24
10
Christiaan Hobijn
Almere
9:37
11
André Wieleman
Almere
9:37
12
Jesper van der Berg
Almere
9:51
13
Sander Toen
Almere
9:52
14
Ivo Blok
Almere
9:57
15
Tom Beuker
Almere
10:00
16
Mark Boerlage
Almere
10:46
17
Robert van Wijk
Almere
10:49
18
Pim Montfrooij
Almere
10:53
19
Ryan Wesseling
Almere
10:56
20
Huib Brouwer
Almere
15:49
21
Yordi Payens
Almere
15:57
DAMES, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Zuijdervliet
Almere
9:04
2
Ashley Rijnsburger
Almere
9:14
3
Marije van Huigenbosch
Almere
9:14
4
Amber Moinat
Almere
9:16
5
Shinada Olymph
Almere
9:17
6
Tessa van der Laan
Almere
9:28
7
Fiona Mirea
Almere
9:35
8
Mandy Pieneman
Almere
9:38
9
Desiree Schaapherder
Almere
9:41
10
Marijke Hamstra
Ermelo
9:47
11
Tessa Hoogma
Almere
9:49
12
Elleke Alink
Almere
9:50
13
Judith van der Hazel
Ermelo
11:45
14
Annet Bakker
Almere
12:00
15
Merel Taling
Almere
12:32
16
Limin Yaj
Almere
14:19
17
Liam
Almere
15:50
JPA, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Koch
Almere
8:52
2
Nickolai van Eijsden
Almere
8:56
3
Mart Schalken
Almere
8:58
4
Stan Schalij
Almere
9:02
5
Klaas Visscher
Almere
9:05
6
Joost Moorman
Almere
9:07
7
Jesse de Jong
Almere
9:08
8
Bas Slootjes
Almere
9:12
9
Thomas Bennis
Almere
9:24
10
Tom Lonnee
Almere
9:24
11
Daan Taling
Almere
9:29
12
Joost Wieleman
Almere
9:37
13
Glenn Wesseling
Almere
9:38
14
Michael Nagel
Almere
9:40
15
Remco Rookhuyzen
Almere
9:41
16
Erik Latour
Almere
9:41
17
Ronan Smith
Almere
9:42
18
Floris Gerritse
Almere
9:46
19
Guido Toen
Almere
9:48
20
Justin Zuijdervliet
Almere
9:48
21
Gido Pranger
Almere
9:51
22
Max Montfrooij
Almere
10:52
23
Tim van der Laan
Almere
11:13
24
Jason Slof
Almere
11:25
MPA, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne van Huigenbosc
Almere
8:57
2
Britt de Waal
Almere
9:04
3
Carmen von Rotz
Almere
9:10
4
Maureen de Vries
Almere
9:11
5
Anne van Wijk
Almere
9:19
6
Emma Jonker
Almere
9:22
7
Elysa de Ruijter
Almere
9:26
8
Jennifer Cyrus
Almere
10:11
9
Esmee van der Velden
Almere
11:12
10
Sannewieke van de Kroo
Almere
11:36
11
Merel Blok
Almere
11:42
12
Imke Zanders
Almere
11:50
JPB, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Alink
Almere
9:30
2
Mike Rookhuyzen
Almere
9:39
3
Martijn Strating
Almere
9:43
4
Thomas van Wijk
Almere
9:45
5
Kai Musters
Almere
14:00
MPB, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
jorine van de kroon
Almere
11:32
2
Zita Moorman
Almere
12:10
JPC, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Donovan de Jong
Almere
9:43
2
Stein Nagel
Almere
9:44
3
Tim de Vries
Almere
9:56
4
Rick Strating
Almere
9:59
5
Miquel Payens
Almere
11:04
6
Timo Mierop
Zeewolde
11:19
7
Joost van Wijk
Almere
11:29
8
Jorrit Bakker
Almere
11:57
9
Mark Bennis
Almere
13:00
10
Merlin Brouwers
Almere
14:15
MPC, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Koster
Almere
11:34
2
Lin Schalken
Almere
11:38
3
Lotte Malmgren
Almere
11:58
4
Kayla kemperman
Almere
12:02
5
Esther Kroon
Almere
12:22
6
Luna van Eijsden
Almere
14:04
7
Elske van Wijk
Almere
14:08
HEREN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Tuk
Lelystad
17:08
2
Menno van de Hazel
Ermelo
17:39
3
patrick van Holk
Almere
17:42
4
Arjen Vogel
Almere
18:01
5
Edward Peeters
Almere
18:32
6
Victor Peeters
Almere
19:55
7
Niek N.T. Hamel
Almere
21:27
8
Mats
Almere
21:36
9
Marc Remie
Almere
21:46
10
Thomas Hambuger
Almere
21:49
11
Michiel Hamstra
Ermelo
21:59
12
Bert Verdonk
Almere
22:18
13
Mike Kuperus
Almere
22:46
14
Dolf Hamburger
Almere
22:50
15
Hugo Luirink
Amstelveen
23:01
16
Theo Remie
Almere
23:13
17
Paul Vaas
Almere
24:29
18
Jerry Cyrus
Almere
25:52
19
Fred Schokker
Almere
28:13
DAMES, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maayke Bosma
Almere
17:55
2
Ayla Adema
Almere
19:03
3
Iris Tuk
Lelystad
20:04
4
Daphne Mierop
Zeewolde
21:34
5
Petra de Ruijter
Almere
22:08
6
Els Germs
Almere
22:57
7
Grace van der Berg
Almere
22:59
8
Liesbeth Remie
Almere
28:52
HEREN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Roozeboom
Almere
25:17
2
Wouter van Amstel
Almere
27:25
3
Dion Kocken
Almere
28:45
4
Marc Berkouwer
Almere
28:58
5
Alex Vink
Lelystad
29:30
6
Niels Vink
Almere
29:40
7
Arjan Schaken
Almere
30:07
8
Lars Engberts
Almere
31:02
9
R. Hoogvorst
Almere
31:23
10
M. Kelder
Heerhugowaard
31:24
11
Peter Berkouwer
Almere
31:57
12
Mark Germs
Almere
32:35
13
Han Bergsma
33:19
14
Roland Borhijm
Almere
33:50
15
Hans Bennis
Almere
35:08
16
Albert Bosch
Almere
36:29
17
F. Meijer
Almere
36:40
18
Arjan Musters
Almere
37:22
DAMES, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Nagel
Almere
32:28
2
Hetty de Jong
Almere
33:49
3
Desiree cleuren
Almere
34:40
4
Ada de Jong
Almere
36:57
5
Judith Buijk
Almere
37:15
6
Ingrid Leenknegt-Verba
Almere
37:34
7
Louise Voermans
Almere
38:19
8
Liesbeth Pot
Almere
40:30
9
Tineke Valenkamp
Almere
48:39
HEREN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno van der Meer
Almere
31:16
2
Ruud van der Laan
Almere
31:41
3
Gosse van der Zee
Almere
31:53
4
Dennis van Hinte
Almere
32:46
5
Ronald van de Wetering
Almere
34:15
6
Andre Miltenbrug
Amersfoort
34:24
7
Martin Wesseling
Almere
34:58
8
Casper Hamburger
Almere
35:29
9
Marcel van der Plas
Huizen
35:41
10
peter Koens
Laren Nh
35:59
11
Ton Peters
Almere
36:01
12
Jan van Zandvoort
Almere
36:25
13
Pascel Lieshout
Almere
36:48
14
Hans Koppelman
Almere
37:01
15
Klaas van de Veen
Almere
37:20
16
Niewind
Almere
37:56
17
Jos van der Velden
Almere
38:05
18
Ronald van Eijgen
Almere
38:09
19
Erik van den Engel
Amsterdam
38:17
20
Jan Schaly
Almere
38:22
21
Ron van Leeuwen
Almere
38:38
22
Paul van den Berg
Almere
38:45
23
Roy Herreveld
Almere
38:55
24
Martin van den Berg
Enschede
38:59
25
Chris Coleman
Almere
39:26
26
Mark hafkenscheid
Almere
39:35
27
Mike van den Breul
Almere
39:43
28
Rick Francis
Almere
39:44
29
Jan Aland
Almere
39:47
30
Frank van Bezooijen
Almere
39:50
31
Tom van Wijk
Almere
39:52
32
Hans Bakker
Almere
39:54
33
Oscar Brons
Almere
39:57
34
Theo Voermans
Almere
40:13
35
Jaap Brouwer
Almere
40:18
36
Steven Kasten
Almere
40:28
37
R. Rijnsburger
Almere
40:38
38
André van der Berg
Almere
40:52
39
R. van Steeg
Almere
40:57
40
Jan Blom
Almere
41:33
41
Dick van Doorn
Almere
41:40
42
Wouter R.W. Hamel
Almere
41:44
43
René Boog
Almere
41:45
44
Wilco Junius
Almere
42:04
45
Fredde Ruiter
Almere
42:06
46
Robert van de Wetering
Almere
42:08
47
Hans Lonnee
Almere
42:13
48
Marcel Weijers
Almere
42:28
49
Andries de Vries
Almere
43:01
50
W. Frederiks
Almere
43:14
51
Marcel Konings
Almere
43:28
52
Jurjen Boog
Almere
44:08
53
Piet Germs
Almere
44:23
54
Rene Louman
Almere
44:56
55
Edwin Pieneman
Almere
45:29
56
Jan Slof
Almere
45:32
57
Ruud van Huigenbosch
Almere
45:39
58
JC Koppe
Almere
47:24
59
Vincent Walet
Almere
47:41
60
Joop Adema
Almere
48:06
61
Rijk Stierman
Almere
48:33
62
Julius van Bezooijen
Almere
49:01
63
Aart Schuddeboom
Almere
50:03
DAMES, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dalva Hubert
Almere
40:08
2
Helene van der Lelie
Almere
45:22
3
Coby van Steeg
Blaricum
52:24
4
Helen Hulsker
Huizen
57:57
Mede mogelijkgemaakt door Run2Day, Saucony en Born Sportscare
Uitslagen.nl
25-10-2005 19:35