Uitslagenlijst 41e Athloscross

Harderwijk - Zaterdag 15 oktober 2005

MPUPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
4:14
2
Jelynn Timisela
AV '34
4:14
3
Suzanne Boone
Flevo Delta
4:16
4
Danique Slob
Isala '96
4:19
5
Ellen Drost
Athlos
4:23
6
Anouk Hof
SV Veendam
4:46
7
Marieke Schoonenberg
Athlos
4:59
8
Anouschka Heemskerk
Biddinghuizen
5:06
9
Esther de Regt
AV '34
5:07
10
Maartje Mol
AV '34
5:24
11
Vivian Vreeken
AV '34
5:26
12
Madelon Vlaming
Flevo Delta
5:46
13
Anika van Gessel
Triathlon
6:17
JPUPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Visser
Athlos
4:10
2
Neflin de Weerdt
Athlos
4:11
3
Rens de Boer
Almere '81
4:28
4
Coen Doreleijers
Athlos
4:29
5
Hilbrand Wouters
Triathlon
4:32
6
Derk van Ee
AV Aalsmeer
4:32
7
Beimen Vellinga
Horror
4:34
8
Job Lodder
Athlos
4:35
9
Max-Mylan Hofman
Athlos
4:56
10
Noah Steijlen
Harderwijk
4:58
11
Jorg Visser
Athlos
5:05
12
Bram Doreleijers
Harderwijk
5:30
13
Robin Fortgens
AV '34
5:38
14
Nash van de Velden
Flevo Delta
5:44
15
Yvo Nijman
AV '34
6:10
MPUPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Brilman
AV Nijkerk
3:57
2
Emma Hoes
AV '34
4:20
3
Liselotte Bouwman
AV '34
4:21
4
Rosalien Bauman
Athlos
4:24
5
Hina Vuijk
Triathlon
4:27
6
Caitlin van Gessel
Triathlon
4:46
7
Noortje Schreuder
Athlos
4:47
8
Manon Foppen
Athlos
4:56
9
Tessa Nesseling
AV '34
5:17
JPUPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Ginneken
Amersfoort
3:58
2
Henk Okoli
Harderwijk
4:09
3
Mark Grasmeijer
AV '34
4:15
4
Lennart Eringfeld
AV '34
4:19
5
Jordin Brouwer
AV '34
4:19
6
Nick Barelds
AV '34
4:25
7
Mark Jansonius
AV '34
4:30
8
Tim Berns
AV '34
4:33
9
Bas Hoving
Athlos
4:39
10
Frank Zegers
AV '34
4:55
MPUPA, MEISJES PUP. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Lique Weeren
Triathlon
3:45
2
Anke de Boer
Almere '81
3:46
3
Marijke Brilman
AV Nijkerk
3:51
4
Eva van Ee
AV Aalsmeer
3:57
5
Cylla van de Velden
Flevo Delta
4:03
6
Saskia Gootjes
Flevo Delta
4:04
7
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
4:05
8
Ella van Amelsfoort
AV '34
4:06
9
eef Verweij
Athlos
4:09
10
Nina Graver
Athlos
4:13
11
Merel Visser
Athlos
4:13
12
Liselotte Krijgsman
Athlos
4:14
13
Nienke Lammertienk
Triathlon
4:17
14
Pauline Lussenburg
Flevo Delta
4:18
15
Karen Nijenhuis
Athlos
4:20
16
Lotus Westerhof
Athlos
4:24
17
Aksoy Semianur
Athlos
4:25
18
Ilse Vlaming
Flevo Delta
4:26
19
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
4:27
20
Inge Weber
Athlos
4:29
21
Mirjam Heshusius
Athlos
4:30
22
Esmee Bannink
AV '34
4:32
23
Josien Hulleman
Athlos
4:33
24
Rosanne Zandgrond
AV '34
4:34
25
Floor de Haas
Athlos
4:34
26
Janine van der Valk
AV '34
4:36
27
Anke Wensink
AV '34
4:37
28
Lieke vd Brink
Athlos
4:38
29
Veronique Salome
Athlos
4:38
30
Eline Linger
AV '34
4:41
31
Lisa Elskamp
AV '34
4:41
32
Bente Scheepmaker
Athlos
4:43
33
Lisette ter Wee
Athlos
4:55
34
Merel vd Maaten
Athlos
5:05
JPUPA, JONGENS PUP.A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap-Gerben Vellinga
Horror
3:35
2
Marcus Stout
AV '34
3:51
3
Martijn Verboom
Triathlon
3:55
4
Timo Koch
Almere '81
3:56
5
Michael Cornelisz
Almere '81
3:57
6
Simon de Regt
AV '34
3:58
7
Milan Brons
Almere '81
3:58
8
Casper van Ginneken
Triathlon
4:01
9
Trystan de Weerdt
Athlos
4:05
10
Marius Wouters
Triathlon
4:07
11
Tomas Baars
AV Aalsmeer
4:17
12
Steven Norbart
Athlos
4:21
13
Lukas Hoes
AV '34
4:23
14
Hedde Leijdestorff
Athlos
4:24
15
Thijs Mol
AV '34
4:27
16
Jelle Kuiper
AV '34
4:27
17
Remco Winkeler
Athlos
4:28
18
Jesse Maayen
Athlos
4:29
19
Sjoerd Mol
AV '34
4:35
20
Guido Steehouder
Triathlon
4:37
21
Tim Bakker
Athlos
4:43
22
Maxim Nuijten
Triathlon
4:48
23
Thomas van Arkel
Athlos
4:51
24
Rene Scholten
AV '34
4:55
MJUND, MEISJES JUN. D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margit Korporaal
AV '34
5:39
2
Shannon van der Gaag
Almere '81
5:47
3
Michelle Groothedde
AV '34
5:58
4
Annerieke Bouwman
AV '34
6:02
5
Chala Garcia
Athlos
6:10
6
Lenneke Bouwman
AV '34
6:10
7
Milou Bouman
Athlos
6:17
8
Nienke Tebbens
AV '34
6:19
9
Tamara Oderkerk
AV '34
6:30
10
Sharon Hendriks
AV '34
6:35
11
Aletta Schraa
Triathlon
6:35
12
Melanie Polderdijk
AV '34
6:47
13
Rosanne Kuiper
AV '34
6:54
JJUND, JONGENS JUN. D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wart Weeren
Triathlon
6:59
2
Jordi Baars
AV Aalsmeer
7:08
3
Benjamin Oderkerk
AV '34
7:32
4
Jannick Boerop
AV Aalsmeer
7:37
5
Jodimar Hokke
AV '34
7:39
6
Bas van Rijn
AV '34
7:46
7
Jurriaan Wouters
Triathlon
7:50
8
Laurens Steehouder
Triathlon
7:52
9
Koen Bonekamp
AV '34
7:54
10
Quincy van Driesten
Athlos
8:06
11
Yorick vd Pavert
Athlos
8:10
12
Patrick Winkeler
Athlos
8:19
13
Anton de Regt
AV '34
8:24
14
Omar Brons
Almere '81
8:35
15
Melvin Deugd
AV '34
8:44
16
Roy Schouten
AV '34
8:51
17
Remco Pollee
AV '34
8:52
18
Gian Potgieter
AV '34
8:57
19
Nijs van Tuijl
AV '34
9:01
20
Rinse Krist
AV '34
9:02
21
Leon Rombouts
AV '34
9:02
22
Auke van Albada
Triathlon
9:19
23
Mike van Megen
AV '34
9:22
24
Alje Hoving
Athlos
9:25
25
David Oostinga
AV '34
9:53
26
Jan Jaap de Groot
AV '34
9:53
27
Nathan Holtman
AV '34
9:55
28
Sjoerd Voetdijk
Athlos
9:55
29
Mark Berghuis
Athlos
9:56
30
Corbin Berghuis
Athlos
10:58
MJUNC, MEISJES JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Fairley
AV Nijmegen
7:20
2
Maayke Bosma
Almere '81
7:54
3
Lisanne Drost
Athlos
8:04
4
Anne Toebes
AV '34
8:09
5
Regina Cornelisz
Almere '81
8:25
6
Karina Krijgsman
Athlos
9:08
7
Ilona Verboom
Triathlon
9:17
JJUNC, JONGENS JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Boone
Isala '96
8:32
2
Ruud Boom
Daventria
8:45
3
Dylan de Vries
AV '34
9:18
4
Jeffrey Kersaan
AV '34
9:19
5
Johan Leender
Flevo Delta
9:32
6
Navarone van Driesten
Athlos
9:40
7
Frido Welker
Athlos
9:42
8
Rob Stuber
Athlos
9:53
9
Arjen Vogel
Almere '81
10:16
10
Floris Heil
AV '34
10:41
11
Glenn Bruins
AV '34
10:42
12
Ruben van Bergen
Athlos
10:48
13
Brent Verschoor
Athlos
10:51
14
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
10:54
15
Tom vd Maaten
Athlos
11:45
16
Lazio Westerhof
Athlos
12:17
17
Maarten Klaassen
Athlos
12:17
18
Martijn Adam
Athlos
12:18
19
Vincent Rorije
AV '34
12:40
MJUNB, MEISJES JUN. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
SISU
7:48
2
Gejanne Lussenburg
Flevo Delta
8:08
JJUNB, JONGENS JUN. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave de Geest
obekend
8:15
2
Alex vd Graaf
Daventria
8:35
3
Jeroen Verboom
Triathlon
8:52
4
Andreas Potgieter
AV '34
8:53
5
Jelle Boes
Athlos
9:06
6
Peter Boone
Isala '96
9:13
7
Stefan Schouten
Athlos
9:19
8
Wouter Foppen
Athlos
9:59
9
Xander Knispel
Athlos
10:06
10
Jeroen Pasman
Athlos
11:59
11
Dennis Bout
Athlos
12:40
MJUNA, MEISJES JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmay Vos
Typhoon
9:17
2
Amrita Nijhoff
De Gemzen
10:52
3
Karin Verbruggen
Triathlon
11:07
JJUNA, JONGENS JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Boutkam
Typhoon
22:24
2
Raimo Westerhof
Athlos
23:54
3
Kevin vd Wassenberg
Athlos
27:57
4
Timo ter Braak
Athlos
28:50
SDAME, DAMES SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit vd Broek
Athlos
11:10
SHERE, HEREN SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Verwey
Typhoon
7:46
2
Niels van Vliet
Athlos
8:31
3
Robert Spoels
onbekend
8:33
4
Sander Hilterink
Ciko '66
8:34
5
Remco Hoetmer
AV '23
8:59
6
Martijn Klaassen
Phanos
9:03
7
Wouter Kreeft
Ciko '66
9:20
8
Kees Haasnoot
Leiden Atletiek
9:37
9
Hans Gootjes
Dronten
9:55
10
Arnold van Hoving
Phanos
10:05
11
Jarno Westerhof
Athlos
10:14
12
John de Vries
Veluwe
10:21
DAMES, DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miranda Boonstra
PH
17:36
2
Anne-Mieke van der Pol
AV Nijmegen
18:23
3
Marlies Overbeeke
PAC
18:30
4
Lindy Burgman
Ciko 66
18:40
5
Irma Heeren
Athlos
19:06
6
Nikki Fairley
AV Nijmegen
19:42
7
Ilonka van Hengel
Athlos
20:18
8
Mirriam Tacken
Spirit Lelystad
20:55
9
Roos van Leengoed
Athlos
21:47
10
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
22:41
11
Kirsten Huygen
Athlos
23:18
12
Francine Jessen
Triathlon
23:24
13
Heleen van der Veen
Athlos
23:26
14
Ans Vrijhof
Athlos
25:15
15
Geke Severein
Athlos
26:08
16
Annette Jansen
Athlos
28:37
HSEN, HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kipngetich,David
Kenia
31:16
2
Michael Misol
Kenia
32:17
3
Dennis Licht
Atletics Nijverdal
32:45
4
Ronald Bassa
Keien
33:19
5
Noel Keijsers
Nijmegen
33:36
6
Erwin vd Hurk
PH
33:57
7
Maarten van den Heuvel
Hanzesport
34:09
8
Jan Ommen
Cialfo
34:26
9
Pieter van der Luijt
Leiden Atletiek
34:35
10
Steven Dobbelaere
Drongen (BEL)
34:58
11
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
35:47
12
Jeroen Brands
LPK
35:57
13
Allan van Hulst
NSAV 't Haasje
36:12
14
Patrick Kuijken
Athlos
36:38
15
Ronald Breucom
the Hague Road Runne
37:09
16
Louis Pearson
NOP
38:26
17
Reinald Bosman
PEC 1910
38:28
18
Andre Pelgrom
Loopgroep Aart Stigt
38:46
19
Erwin Etmans
Spirit Lelystad
39:57
20
Henk Jan Oldewarris
Athlos
40:14
21
Henk Ruiter
Altis
40:48
22
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
42:06
23
Coert Becx
Oosterhout
42:57
24
Maikel Mardjan
AV '34
43:14
25
Frank de Graeff
Veluwe
44:58
26
Marcel Klaassen
Athlos
45:01
27
Richard van Klooster
Triathlon
45:07
28
Jeroen de Lange
Harderwijk
45:27
29
Herman Hulleman
Athlos
45:51
30
Henk Krop
Harderwijk
45:55
31
Gerard Petersen
Harderwijk
46:50
32
Marco Hogeveen
Nijkerk
49:09
33
Erik Petersen
Harderwijk
49:18
34
Aart van Iperen
Ermelo
49:32
35
Paul van der Gelre
Harderwijk
50:09
36
Erik Stolman
Epe
51:20
37
Marcel Companjen
Harderwijk
53:30
38
Bas van den Brink
Ermelo
55:24
H40, HEREN 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Wubben
AAV '36
34:30
2
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
35:33
3
Chris Henet
Ciko 66
36:03
4
Rob van Zanten
Fortuna
36:39
5
Henk Uitslag
Cialfo
37:18
6
Joost van Loo
Triathlon
39:20
7
Bert van Driesten
Athlos
40:03
8
Henk Wolf
Spirit Lelystad
40:09
9
Gert Verhoeve
Athlos
40:14
10
Aart van Beek
Athlos
40:45
11
Gerrit Jan Bakker
Athlos
41:25
12
Rob Cornelisz
Zuidwal
41:44
13
Piet Verbruggen
Triathlon
42:13
14
Cees Bertijn
Athlos
42:22
15
Gerard van de Bovenkam
Veteranen Nederland
43:02
16
Geert de Lange
Athlos
43:14
17
Ronald Schreuder
Spirit Lelystad
43:29
18
Andre Goes
NOP
44:35
19
Hans van de Wassenberg
Harderwijk
44:48
20
Theo van der Geest
Athlos
44:54
21
Edwin Saiboo
Harderwijk
45:33
22
Gert Reijerse
Ermelo
46:43
23
Willem de Bruijn
Ermelo
48:36
24
Johan Boonstra
Athlos
49:40
25
Keimpe de Haan
Harderwijk
50:42
26
Erik Burgers
Apeldoorn
51:33
27
Hennie van Riel
Athlos
53:17
28
Vincent Oldenhof
PEC 1910
56:02
29
Jan Willem Norbart
Ermelo
1:02:39
H50, HEREN 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kraaienveld
AV '34
23:20
2
Rien van der Wilt
Clytoneus
23:36
3
Willem de Weerdt
Cialfo
23:46
4
Ad Huijsmans
Fit
24:02
5
Tjibbe de Vries
Cialfo
24:23
6
Dick Sanderman
AV Rijssen
25:17
7
Carl Sas
Cifla
25:39
8
Henk de Haas
Athlos
26:13
9
Gerit v.d brug
Athlos
26:17
10
Dirk Wigmans
Vaassen
26:39
11
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
27:08
12
Bob Meewis
Veteranen Nederland
27:32
13
Michiel Ruiter
Heino
28:00
14
Kees Sosef
Zuidwal
28:18
15
Bart de Jong
Zuidwal
28:24
16
Jan van Aller
Putten
28:27
17
Henk Visser
Veteranen Nederland
28:59
18
Peter Boeting
Ermelo
29:00
19
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
29:06
20
Jaap van den Broek
Athlos
29:09
21
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
29:12
22
Rijk van Essen
AV '34
29:18
23
Flip Nijhoff
De Gemzen
29:46
24
Dick Doornenbal
Elburg
32:09
25
Jop Blom
Ermelo
32:13
26
Peter Boeting
Ermelo
32:18
27
Dik Eltmans
Dronten
36:45
28
Ary Klaassen
Athlos
36:46
29
Ton Merkx
Harderwijk
44:19
Polskamp Meatindustry BV
Aannemersbedrijf G. F. Nijhuis
www.uitslagen.nl
15-10-2005 17:17