Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross

Drunen - Zondag 6 november 2005

MPUPC, MPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Kivits
DAK
5:10
2
Susan Bekkers
Attila
5:32
3
Nina Becx
Attila
5:34
4
Annelot Staes
Gloria
5:36
5
Robbin Schoenmakers
ACW '66
5:40
6
Vera Olieslagers
Gloria
6:49
7
Simone van Acquoij
DAK
7:09
8
Milou Meerman
DAK
9:20
JPUPC, JPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay Goudswaard
Attila
5:23
2
Wayne Aarts
Attila
5:41
3
Olivier van de Ree
Parthenon
5:48
4
Emil Gausvik
DAK
6:23
5
Ramon Korthout
DAK
7:32
6
Bas van Wietingen
DAK
7:46
MPUPB, MPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Verhoeven
Gloria
5:00
2
Kim Verschueren
Gloria
5:20
3
Louise Korthout
DAK
5:20
4
Linda Pulles
DAK
5:30
5
Deborah Okundia
ACW '66
5:34
6
Daniek Scherders
Attila
5:36
7
Silvia Egberts
Attila
5:48
8
Lieke van Oorschot
DAK
6:38
9
Thirza van Spijk
DAK
6:39
10
Emmeke Schalken
DAK
6:46
11
Myrthe van Esch
DAK
7:09
JPUPB, JPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Gausvik
DAK
4:29
2
Alex van de Pol
Attila
4:32
3
Jeroen van den Berg
Gloria
4:38
4
Tjalve Gausvik
DAK
4:48
5
Pim Wouters
Attila
4:49
6
Bastien Giraud
Scorpio
5:02
7
Victor Niessen
Scorpio
5:07
8
Tom Terlouw
ACW '66
5:21
9
Wouter van Vugt
DAK
5:23
10
Arno van der Pas
Scorpio
5:30
11
Tim ten Cate
DAK
5:47
12
Rob van Heusden
Scorpio
6:02
MPUPA, MPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
4:16
2
Daphne van der Lee
ACW '66
4:20
3
Daphne Endhoven
DAK
4:25
4
Esmee van de Pol
Attila
4:30
5
Dominique Geerts
Gloria
4:36
6
Ilse Bernaerts
Gloria
4:37
7
Kimberly Blom
Scorpio
4:39
8
Kristel Mans
ACW '66
4:47
9
Lynn Staes
Gloria
4:49
10
Imke Deckers
Gloria
4:52
11
Jasmijn Kok
Scorpio
4:53
12
Samantha Koppens
Attila
4:55
13
Romij Smulders
Attila
4:58
14
Mayke Smits
ACW '66
4:59
15
Kirsten van Tilburg
Scorpio
5:01
16
Eline Bekkers
Attila
5:02
17
Lisa Zopfi
Scorpio
5:03
18
Luna Goudswaard
Attila
5:04
19
Nathalie Rombeek
ACW '66
5:09
20
Maxime Verdijk
ACW '66
5:11
21
Lotte Auping
DAK
5:11
22
Marjo van den Velden
ACW '66
5:14
23
Anouk Snoeren
ACW '66
5:23
24
Danielle van Gorkum
Atledo
5:31
25
Linde Haverhals
DAK
6:01
26
Celina Ketels
DAK
6:27
27
Janneke van Wijngaarde
DAK
6:28
JPUPA, JPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Donker
ACW '66
4:17
2
Jelle Smit
Scorpio
4:21
3
Stein van Kuik
Scorpio
4:23
4
Martijn Flipsen
Atledo
4:25
5
Robin van der Ree
Parthenon
4:30
6
Roel Verhagen
Attila
4:32
7
Ben van Heusden
Scorpio
4:32
8
Daan van Krevelen
Atledo
4:37
9
Joeri van den Elshout
ACW '66
4:38
10
Daniel van den Corput
Gloria
4:43
11
Frank Brok
DAK
4:45
12
Benno Snepvangers
Scorpio
4:53
13
Dirk van Rooij
DAK
4:55
14
André Faesen
Attila
4:55
15
Bart Hermans
Gloria
4:56
16
Sam Schrover
Attila
4:57
17
Tim Verhoeven
DAK
4:58
18
Martijn van Ravenstein
DAK
5:01
19
Martijn Peeters
Gloria
5:02
20
Cas van Eersel
Atledo
5:03
21
Pim Kocx
Attila
5:07
22
Bas Peeters
Gloria
5:10
23
Thom van Wijngaarde
DAK
5:18
24
Roy Klerx
DAK
5:19
25
Noud Schoenmakers
ACW '66
5:19
26
Luuk Spierings
DAK
5:24
27
Maarten Smulders
Attila
5:27
28
Jordy van Gorkum
Atledo
5:29
29
Patrick Fijneman
DAK
6:05
30
Alex Bergmans
DAK
6:11
31
Gidian Hooft
DAK
6:36
MJUND, MJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne van der Lee
ACW '66
4:07
2
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:11
3
Roos Sprengers
ACW '66
4:18
4
Stevie Engels
Attila
4:20
5
Lieke Gloudemans
Attila
4:23
6
Manon Hunch
Scorpio
4:23
7
Judi Becx
Attila
4:27
8
Renate Gallé
Attila
4:31
9
Tess Ackermans
Scorpio
4:32
10
Danique van Schendel
Scorpio
4:32
11
Kim de Ruijter
Attila
4:33
12
Julia van Velthoven
Attila
4:34
13
Merlijn van Mierlo
Attila
4:34
14
Robin Flipsen
Atledo
4:35
15
Silvie Coppelmans
Attila
4:35
16
Didi Deckers
Gloria
4:44
17
Suzanne Brok
DAK
4:45
18
Vivianne Faesen
Attila
4:46
19
Tanita Hofmans
ACW '66
4:48
20
Eva van Assem
Scorpio
4:49
21
Iris Etman
Attila
4:50
22
Joyce Boness
DAK
4:52
23
Saskia Rombeek
ACW '66
4:55
24
Livia van Wanrooy
ACW '66
4:55
25
Noortje Meesters
Attila
4:58
26
Renée Spierings
DAK
4:59
27
Tessa van Tilborg
DAK
5:00
28
Melanie Herwaarden
ACW '66
5:03
29
Claudia Zoontjens
Attila
5:04
30
Violetta Egberts
Attila
5:05
31
Lisa Smit
Scorpio
5:06
32
Simona Haarbos
Atledo
5:12
33
Jeske Swart
Attila
5:20
34
Macy Speijers
Attila
5:34
JJUND, JJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Dauwerse
Scorpio
8:11
2
Devin van Wageningen
Passaat
8:16
3
Bob van Pelt
Attila
8:23
4
B Spangenberg
Scorpio
8:31
5
Arthur Niessen
Scorpio
8:40
6
Teun Schrover
Attila
8:45
7
Lars Crielaard
ACW '66
8:50
8
Jordy van Kuik
ACW '66
8:53
9
Ruben Zwemstra
Scorpio
9:11
10
Nick Staes
Gloria
9:22
11
Pieter Coppelmans
Attila
9:34
12
Robin Baijens
Atledo
9:56
13
Leendert Peters
DAK
10:11
14
Miquel Keyzers
Atledo
10:14
15
Niels Janssens
Attila
10:19
16
Martijn Kok
Attila
10:20
17
Tido Bergmans
Attila
10:28
18
Tim van Rooij
DAK
11:20
19
Ian IJpelaar
ACW '66
11:28
20
Luke Fijneman
DAK
14:02
MJUNC, MJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
8:21
2
Jessica Faesen
Attila
8:26
3
Tatjana Simoiu
PAC
8:34
4
Dana Zigelboim
ACW '66
8:43
5
Laura van Tilborg
PAC
8:54
6
Jonat Zigelboim
ACW '66
9:07
7
Leona vd Wiel
DAK
9:32
8
Karen Vermeer
Attila
9:32
9
Steffie Geerts
Gloria
9:52
10
Laura Michielsen
Gloria
9:55
11
Lieke Wolters
DAK
10:10
12
Christel Gallé
Attila
10:29
13
Danielle Tausch
DAK
10:33
14
Merel Tombrock
ACW '66
10:58
15
Samantha Klerx
DAK
11:24
16
Suzy Tausch
DAK
11:39
JJUNC, JJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten van den Thillart
DAK
7:23
2
Martijn van der Hulst
Scorpio
7:43
3
Gijs van Rooij
DAK
7:50
4
Florian van den Corput
Gloria
8:00
5
Bram Kocx
Attila
8:04
6
Matthew de Haan
Attila
8:06
7
Bernie van 't Goor
Scorpio
8:08
8
Paul van Beurden
Attila
8:10
9
Jeroen Simons
Attila
8:19
10
Rick van Gils
Attila
8:51
11
Niels Spierings
DAK
8:53
12
Mark van Heusden
Scorpio
8:55
13
Glenn van Hamond
Attila
9:23
14
Bob Peters
Attila
9:27
15
Marc van Hal
Atledo
9:40
16
Peter van Tilborg
DAK
9:57
17
Paul van Hal
Atledo
9:58
MJUNB, MJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
8:34
2
Marit Tegelaar
Energie
8:35
3
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
8:41
4
Soraya Zwemstra
Scorpio
8:42
5
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
8:52
6
Jolijn Sandbrink
GAC Gemert
10:02
7
Jamie Klaassen
Attila
10:20
8
Neeltje Brok
DAK
10:28
9
Channa Smit
DAK
11:03
JJUNB, JJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
14:31
2
Tibor Peters
Attila
14:36
3
Norman van Wageningen
Passaat
14:50
4
Tim van Dongen
Scorpio
15:27
5
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
15:28
6
Rambo Tausch
DAK
16:23
7
Stefan van Schendel
Scorpio
16:42
8
Bart Candel
Atledo
17:09
9
Arno Slager
Passaat
17:39
10
Wesley Sprengers
ACW '66
20:36
MJUNA, MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooyé
Sprint
16:40
2
Jane Boddy
KAV Holland
16:50
3
Kelly Koppelaar
Parthenon
17:52
4
Marloes van Loon
ACW '66
18:17
5
Yvet van der Sterren
DAK
20:16
6
Nikki van Oorsouw
Prins Hendrik
20:29
JJUNA, JJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Schout
Attila
21:13
2
Maikel van Eekelen
Attila
21:24
3
Steijn Pelle
THOR
21:31
4
Teun Zoontjes
Tilburg Road Runners
22:34
5
Mike Rasenberg
Attila
23:20
6
Michael Klaassen
Attila
23:33
7
Bart Amelsvoort
Scorpio
25:13
8
Edwin Bruurs
Gloria
25:13
9
Jochem Braat
Scorpio
25:34
10
Tom Michielsen
Gloria
26:28
VSEN, VSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel de Knegt
Attila
14:59
2
Sabine van de Reijt
Sprint
15:11
3
Daphne Panhuijsen
AV Nijmegen
15:28
4
Femke Klous
AV Castricum
15:41
5
Paddy Herijgers-van He
Loopgroep PK
16:15
6
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
16:39
7
Ingrid van Linden
THOR
17:18
8
Wieke Bastiani
Scorpio
18:07
9
Linda Rutten
Atledo
18:35
10
Sonja van Oers
THOR
18:47
11
Lucie van Oers
THOR
18:47
12
Marieke van Wingerden
Scorpio
18:53
13
Evy Mahieu
ACW '66
19:18
14
Lianne Ivens
ACW '66
20:10
15
Karin van Ham
Atledo
21:01
16
Esther van Ham
Atledo
22:45
17
Nicole Simons
Attila
23:07
V35, V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Backer
Altena Road Runners
17:31
2
Edith van Aarle
Achil '87
17:44
3
Sandra Habets
Atledo
21:41
V40, V40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
15:55
2
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
17:57
3
Wilma Venmans
Attila
18:10
4
Monique Haans
Tilburg Road Runners
19:14
5
Carolien Smilde
Atledo
19:22
6
Jeannette Leemans
Atledo
22:26
V45+, V45+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Hoek
Spiridon
16:36
2
Ria van Musters-Beurde
DAK
19:00
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
19:08
4
Joke van Gils
Atledo
22:08
5
Anita Bakker
Attila
23:09
MSEN, MSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
27:05
2
Koos Verwey
DAK
27:58
3
Gijs Peters
Attila
28:21
4
Jorrit Pels
AV '40
28:33
5
Twan Lensen
AV Nijmegen
29:07
6
Robert van Boxtel
Prins Hendrik
29:59
7
Paul Musters
AVO 1983
30:12
8
Joery Kouwenberg
Attila
30:16
9
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
30:19
10
John Graafmans
Taxandria
30:20
11
Rob Mellegers
PSV
30:40
12
Mark Voermans
Spiridon
30:56
13
Gilbert van Ham
Scorpio
31:08
14
Addy de Wilt
DAK
32:27
15
Bart Husslage
Sprint
33:14
16
Eric Aarts
PSV
33:38
17
Harry Beekmans
DAK
33:45
18
Ferand Slootjes
Scorpio
34:19
19
Thijs van Houten
DAK
34:54
20
Rob Verploegh
PAC
35:06
21
Hubert Leemans
Atledo
35:10
22
Edwin Stehouwer
Passaat
35:32
23
Remond van de Wal
Passaat
36:09
24
Alexander Andriese
Passaat
37:04
25
Stijn Rutten
Atledo
37:47
26
Koen van Nieuwburg
DAK
38:04
27
Bas van der Schoof
Scorpio
42:52
M40, M40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Hulshof
Sprint
30:15
2
John Tang
DAK
30:16
3
Friedy de Jong
Atledo
31:05
4
Michiel Boonstra
Statina
31:47
5
Johan Flipsen
Scorpio
34:21
6
Pieter Stegeman
Passaat
36:25
7
René van der Plas
Scorpio
37:55
M45, M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Heteren
Passaat
31:01
2
Ben van Esch
Veteranen Nederland
32:10
3
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
32:37
4
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
32:42
5
Peter van den Boom
THOR
32:55
6
Anton Schop
DAK
33:51
7
Gerard vd Bovenkamp
Veteranen Nederland
34:23
8
Hens Koreman
Atledo
34:32
9
Frans van Rooij
DAK
36:37
10
Theo Walbeek
VOAB
37:35
M50+, M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
30:56
2
Ad van Rooij
Loopgroep PK
32:18
3
Gerard Joosten
ACW '66
32:49
4
Marlie Snijders
DAK
33:28
5
Albert Stehouwer
Passaat
33:33
6
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
35:13
7
Hans Brok
DAK
35:24
8
Theo van Baardwijk
DAK
35:50
9
Frits Claassens
Attila
35:50
10
Adrie van den Bosch
DAK
36:17
11
Sjaak Aarts
AV Oirschot
36:28
12
Hans Drijvers
Attila
36:40
13
Toon de Rouw
Marvel
36:54
14
René van Oevelen
Achil '87
37:13
15
Jos den Hollander
DAK
38:28
16
Ad Kouwenberg
Attila
45:23
VKC, VSEN KORTECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
7:36
2
Marigje Jansen
ACW '66
8:59
MKC, MSEN KORTECROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Pals
Sprint
6:42
2
Marco Vermond
DAK
6:51
3
Joep Dekkers
Sprint
7:06
4
Stein Posthuma
DAK
7:35
5
Arjan Robben
AV Nijmegen
8:51
M/VSP, V/MSPEC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Schilders
Drunen
2:42
Het weer: Droog en zonnig 14 graden en geen wind.
Uitslagen.nl
12-11-2005 16:31