Uitslagenlijst Mardenkro Enclave Cross

Baarle Nassau - Zondag 4 december 2005

MPUPC, PUP-C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelot Staes
Gloria
4:26
2
Eveline van Nimwegen
Gloria
4:34
3
Nina Becx
Attila
4:53
4
Iza Deckers
Gloria
5:15
5
Susan Bekkers
Attila
5:26
6
Vera Olieslagers
Gloria
5:37
JPUPC, PUP-C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Kools
Gloria
4:25
2
Kay Goudswaard
Attila
4:25
3
Wayne Aarts
Attila
4:52
4
Ries van Gestel
Gloria
5:42
5
Polle Dankers
Tilburg
5:51
MPUPB, PUP-B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Verhoeven
Gloria
4:26
2
Renée Schurmans
Gloria
4:35
3
Laura Verheijen
Gloria
4:42
4
Kim Verschueren
Gloria
4:43
5
Sylvia Egberts
Attila
4:49
6
Jantien van de Velden
Gloria
4:50
7
Margot Schurmans
Gloria
4:51
8
Inge Marijnissen
Gloria
4:53
9
Danique Scherders
Attila
4:55
10
Ilse Peeters
Gloria
4:56
JPUPB, PUP-B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van den Berg
Gloria
3:59
2
Luuk Oomen
Strijbeek
4:06
3
Bastien Giraud
Scorpio
4:14
4
Dennis Rens
Gloria
4:16
5
Pim Wouters
Attila
4:27
6
Arno van der Pas
Scorpio
4:31
7
Kamiel Dankers
Tilburg
4:31
8
Guus Mauritsz
Gloria
4:39
9
Rob van Heusden
Scorpio
4:48
MPUPA, MPUP-A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathelijn Peeters
Atledo
3:38
2
Tess van den Assem
Scorpio
3:45
3
Dominique Geerts
Gloria
3:51
4
Ilse Bernaerts
Gloria
3:57
5
Kimberly Blom
Scorpio
3:59
6
Lynn Staes
Gloria
4:01
7
Kirsten van Tilburg
Scorpio
4:06
8
Imke Deckers
Gloria
4:13
9
Romij Smulders
Attila
4:16
10
Samantha Koppens
Attila
4:19
11
Eline Bekkers
Attila
4:21
12
Luna Goudswaard
Attila
4:23
13
Evelien Lambregts
Gloria
4:24
14
Jaimy Geerts
Chaam
4:24
15
Suzanne Kools
Gloria
4:38
16
Maartje van de Velden
Gloria
4:51
17
Danielle van Gorkum
Atledo
5:05
JPUPA, JPUP-A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Donker
Waalwijk
3:36
2
Timo Braspenning
Gloria
3:37
3
Stein van Kuik
Scorpio
3:52
4
Roel Verhagen
Attila
3:57
5
Ben van Heusden
Scorpio
4:00
6
Benno Snepvangers
Breda
4:07
7
Daan van Krevelen
Atledo
4:08
8
Daniel vd Corput
Gloria
4:09
9
Maarten Smulders
Attila
4:10
10
Martijn Peeters
Gloria
4:12
11
Pim Kocx
Attila
4:21
12
Bart Hermans
Gloria
4:22
13
Bas Peeters
Gloria
4:23
14
Maarten Hendrickx
Gloria
4:25
15
Jordy van Gorkum
Atledo
4:42
16
Cas van Eersel
Atledo
4:47
17
Jasper Staes
Gloria
5:02
MJUND, MJUN-D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Sprengers
Kaatsheuvel
5:22
2
Kaylee van de Par
Spiridon
5:27
3
Stevie Engels
Attila
5:34
4
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
5:39
5
Judi Becx
Attila
5:50
6
Lieke Gloudemans
Attila
5:57
7
Renate Gallé
Attila
6:00
8
Didi Deckers
Gloria
6:05
9
Tess Ackermans
Scorpio
6:06
10
Kim de Ruyter
Attila
6:16
11
Violetta Egberts
Attila
6:33
12
Claudia Zoontjens
Attila
6:42
13
Amber Beekers
Scorpio
6:46
14
Simone Haarbosch
Atledo
7:09
15
Linda Szigetti
Attila
7:21
16
Vivianne Faesen
Attila
7:22
17
Macy Speijers
Attila
7:31
JJUND, JJUN-D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Dauwerse
Scorpio
6:56
2
Bob van Pelt
Tilburg
7:05
3
Devin van Wageningen
Passaat
7:12
4
Teun Schrover
Attila
7:15
5
Bart Spangenberg
Scorpio
7:25
6
Arthur Niessen
Scorpio
7:49
7
Nick Staes
Gloria
8:06
8
Pieter Coppelmans
Attila
8:11
9
Kars van Gestel
Gloria
8:39
10
Vincent van Nimwegen
Gloria
8:42
11
Thomas van Schijndel
Atledo
8:47
12
Toon Schoenmakers
Gloria
8:50
13
Niels Janssens
Attila
8:52
14
Martijn Kok
Attila
9:02
15
Rob Hartogs
Vlijmen
9:15
16
timo Zagers
Attila
9:22
17
Nout Sterk
Attila
9:24
18
Yoeri Beumer
Scorpio
9:30
MJUNC, MJUN-C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
7:17
2
Tatjana Simoiu
PAC
7:25
3
Dana Zigelboim
ACW '66
7:27
4
Jonat Zigelboim
ACW '66
7:29
5
Steffie Geerts
Gloria
7:55
6
Laura Hoogers
AV Oirschot
8:08
7
Renee van Dongen
Scorpio
8:21
8
Laura Michielsen
Gloria
8:31
9
Karin Vermeer
Attila
8:38
10
Christel Gallé
Attila
8:42
11
Jaimy de Gussem
Atledo
8:52
12
Marlou Vissers
Atledo
8:56
13
Lizzy Boudewijns
Atledo
8:57
14
Samantha Klerx
DAK
9:37
15
Suzy Tausch
DAK
9:53
16
Anniek de Jong
Loon op Zand
10:49
JJUNC, JJUN-C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten van den Thillart
DAK
9:53
2
Florian vd Corput
Gloria
10:31
3
Martijn van der Hulst
Scorpio
10:32
4
Gijs van Rooij
Drunen
10:36
5
Matthew de Haan
Attila
10:41
6
Jeroen Simons
Attila
10:48
7
Bram Kocx
Attila
11:16
8
Bernie van 't Goor
Scorpio
11:17
9
Paul van Beurden
Attila
11:20
10
Joeri Coolen
Attila
11:50
11
Hugo Buylinckx
Attila
12:01
12
Koen Michielsen
Gloria
12:03
13
Rick van Gils
Attila
12:08
14
Mark van Heusden
Scorpio
12:10
15
Bob Peters
Attila
12:51
16
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
13:18
17
Kasper Coolen
Attila
13:38
18
Thomas Nooren
Gloria
15:01
MJUNB, MJUN-A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soraya Zwemstra
Scorpio
9:20
2
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
9:25
3
Marit Tegelaar
Energie
9:29
MJUNA, MJUN-A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooye
Sprint
8:49
2
Kelly Koppelaar
Parthenon
9:18
JJUNB, JJUN-B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
Vlijmen
14:46
2
Tim van Dongen
Scorpio
15:43
3
Rambo Taosch
DAK
16:28
4
Bart Candel
Atledo
17:17
5
Joris Bruurs
Gloria
17:53
JJUNA, JJUN-A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
19:01
2
Maarten van Zeggeren
Parthenon
19:13
3
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
19:30
4
Teun Zoontjes
Tilburg Road Runners
19:43
5
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
19:52
6
Mike Rasenberg
Attila
19:56
7
Michael Klaasen
Attila
20:05
8
Edwin Bruurs
Gloria
21:48
9
Bart Amelsvoort
Scorpio
22:04
10
Gijs Franken
Attila
22:21
11
Jochem Braat
Scorpio
22:37
12
Tom Michielsen
Gloria
23:57
VSEN, 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
15:14
2
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
16:12
3
Wieke Bastiani
Scorpio
16:58
4
Linda Rutten
Atledo
18:05
5
Leonie Oudendijk
Scorpio
18:33
6
Evy Mahice
ACW '66
18:38
7
Lianne Ivens
ACW '66
19:05
8
Karin van Ham
Atledo
20:39
V35, 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith van Aarle
Achil '87
17:01
2
Nathalie Backer
Altena Road Runners
17:05
3
Tiny Rutten
Atledo
18:01
4
Monique Haans
Tilburg Road Runners
18:43
5
Corry van Baardwijk
DAK
18:59
6
Joke van Gils
Atledo
19:21
7
Carolien Smilde
Atledo
19:40
8
Loes Verhoeven
Achil '87
19:58
9
Jeannette Leemans
Atledo
22:04
10
Anita Bakker
Attila
22:47
TRIM4, 4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Ligtvoet
VOAB
19:36
2
Leo van Tilburg
Baarle-Hertog
19:47
3
Judith Stevens
Sprint
20:46
4
Tialda Gerritsma
Atledo
22:13
5
Monique de Boeff
Parthenon
22:53
6
Kim Ligtvoet
VOAB
23:02
7
Norman Smit
Breda
23:58
8
Mieke Zeuren
Gloria
26:13
9
Ine Mertens
Meersel-dreef (BEL)
26:13
10
Thea Tax- van Hellemon
Rijsbergen
26:14
11
Ingrid Jansens
Gloria
26:51
MSEN, 8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Attila
26:49
2
Jack van Avendonk
Attila
28:00
3
Marco Keijsers
Scorpio
28:47
4
Leonard van Putten
Rotterdam Atletiek
28:59
5
Jan Zijderlaan
Avantri
29:26
6
Marco van Dongen
Sprint
29:28
7
Peter van Gool
PSV
30:02
8
Joan Simon Artigas
Tilburg Road Runners
30:11
9
Ralph Jacobs
Atledo
30:41
10
Gilbert van Ham
Scorpio
30:51
11
Bart Husslage
Sprint
32:17
12
Harry Beekmans
DAK
32:30
13
Jeroen Overdijk
Tilburg Road Runners
32:46
14
Stijn Rutten
Atledo
33:35
15
Hubert Leemans
Atledo
34:23
16
Jeroen Farla
Atledo
34:57
17
Robert Anema
Gloria
38:23
18
Bas van der Schoof
Scorpio
43:02
M40, 8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
28:25
2
Arno Hulshof
Sprint
29:38
3
Leo Van Gent
Sprint
30:07
4
Jack van Ginneken
Spiridon
30:13
5
Luud Rutten
Atledo
31:07
6
Quirijnen Edgard
Merksplas
31:45
7
Jack van Broekhoven
Attila
31:47
8
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
32:04
9
Geert Abrahams
Achil '87
32:39
10
Anton Schop
DAK
33:15
11
Johan Thijsen
Scorpio
33:25
12
Hens Koreman
Atledo
33:28
13
H.M. Oomes
Sprint
33:51
14
Ad Blom
Spiridon
33:57
15
Marcel Cools
Sprint
34:06
16
Robert Hoek
Avantri
34:09
17
Henk Gallé
Attila
34:19
18
Johan Stokkel
Attila
34:37
19
Carel Hesselberth
Atledo
34:54
20
Hans van den Eerenbeem
Loopgroep PK
35:48
21
Peter Noordam
AAA
36:01
22
P. Boer
AAA
36:11
23
Jack Vissers
Veteranen Nederland
36:13
24
René van der Pas
Scorpio
37:39
25
Tian Beekers
Scorpio
38:17
26
Jørgen Engel
Attila
43:35
M50, 8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
30:40
2
Paul Smet
Haasdonk
30:47
3
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
30:49
4
Frans Govers
Oss
31:02
5
Gerard Wouters
Spiridon
32:10
6
F.M.M. Antonissen
Sprint
33:02
7
Dre Brosens
Gloria
33:59
8
Jan van Liempt
Atledo
34:45
9
André Herijgers
Road Runners Etten-L
34:48
10
Theo van Baardwijk
DAK
35:08
11
Hans Drijvers
Attila
35:32
12
Kees Schijvenaars
Atledo
35:41
13
René van Oevelen
Achil '87
35:41
14
Hans Brok
DAK
35:48
15
J.C. Musterd
Sprint
36:08
16
J.A. Havermans
Scorpio
38:43
17
Jos den Hollander
DAK
39:00
18
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
39:10
19
Dick Zwanink
Tilburg Road Runners
39:20
20
Hennie Smits
Atledo
41:36
TRIM8, 8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Adams
Chaam
30:37
2
Eddy Van Steenbergen
Weelde
32:28
3
Rens V.D.Sanden
Waalwijk
32:59
4
Bob Rietdijk
Udenhout
33:08
5
Ruud Meeren
Dongen
33:52
6
Gust Hendrikx
Gloria
34:11
7
Jan van Loenhout
Scorpio
34:31
8
August Verbijlen
Mol (BEL)
35:11
9
Davey Paeskyse
Arendonk
35:22
10
Gust Huijben
Alphen Nb
36:12
11
Niels Mertens
Tilburg
36:25
12
Joris Ivens
Waalwijk
36:47
13
Anton Snels
Alphen Nb
37:02
14
Bert Lennens
Rijen
37:10
15
Jan v.d. Vleuten
Raamsdonksveer
37:29
16
Meindert de Laat
Waalwijk
37:30
17
Jan Vermeer
Spiridon
37:34
18
Marion de Wolf
Sprint
37:44
19
Ronald Penders
Tilburg
38:09
20
Hans van Berkel
Tilburg
38:47
21
Wil de Klerk
Tilburg
38:50
22
Julien Leemans
Gloria
38:52
23
Fons vna de Heijning
Gilze
38:59
24
Alphons Pellis
Baarle/Hertog
39:00
25
Corrie van Oosterwijk
Bavel AC
39:21
26
Kevin van de Besselaar
Tilburg
39:54
27
Lianne Gronert
Breda
40:14
28
Ronald Wolthuis
Veteranen Nederland
40:50
29
Niels Pater
Oosterhout Nb
40:51
30
Huub Weijs
Rijen
41:29
31
Marianne Woestenburg
Alphen Nb
41:37
32
Rens Rosse
Breda
41:38
33
Bert Oomen
Gilze
41:41
34
Nico Scheffers
Scorpio
42:11
35
Rosemary Britton
DJA
42:14
36
Lucia Verschueren
Gloria
42:24
37
Harrie Geerts
Gloria
42:40
38
Johan Verhoeven
Gloria
42:52
39
Kor Luckman
Gloria
42:55
40
Maria Voeten
Merksplas (BEL)
42:57
41
Gijs Kunst
Oosterhout Nb
43:09
42
Ruud van Loon
Berkel-Enschot
43:11
43
Louis de Koning
Rijsbergen
43:23
44
Erik van Roovert
Diessen
44:18
45
Johan Stabel
Alphen Nb
44:26
46
Jan Willemsen
Baarle Nassau
44:32
47
Pierre Nagtzaam
Meersel-dreef (BEL)
44:46
48
Henk Doreleijers
Attila
44:57
49
Toon van den Boer
Sprint
44:58
50
Marieke Vlug
Alphen Nb
45:09
51
Monique Buster
Breda
45:36
52
Henk Leijten
Gloria
45:39
53
Ria van Hoof
AVR '69
45:40
54
Van der Meijs
Tilburg Road Runners
45:43
55
Elly Galle
Tilburg Road Runners
46:03
56
Van der Meijs
Tilburg Road Runners
46:03
57
Monique Bink-Sluiter
Gilze
46:15
58
Frank van Laere
Berkel-Enschot
46:32
59
Toos van Dun
Galder
48:36
60
Ad van Alphen
Gloria
49:39
61
Rian Voesenek
Gloria
49:47
62
Leny Oomen
Sprint
50:15
63
Anneke van Vugt
Sprint
50:20
64
Ingrid Quirijns
Scorpio
50:22
65
Sjaak Klaassen
Rotterdam
50:23
66
Els Scheepers
Breda
52:39
67
Marlou van Oevelen
Achil '87
53:26
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
1:38:50
2
Peggy van der Velde
Sprint
1:41:49
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Schepers
Sprint
1:37:39
2
Anita Beekers
Scorpio
1:40:46
3
MJ van den Corput
Gloria
1:41:46
4
Gerda Nouws-Verheijen
DJA
1:42:19
5
Marga Piederiet
Scorpio
1:45:53
6
Leny Kusters
Scorpio
1:48:23
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Yano
Tilburg
1:08:55
2
Dirk Vosters
Poppel
1:20:49
3
René Meijers
THOR
1:27:21
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
1:19:51
2
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
1:22:51
3
Sjef van Beers
AVR '69
1:24:41
4
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:27:39
5
Peter Scheutjens
Marvel
1:28:06
6
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:31:24
7
Bart Lavrijsen
AVR '69
1:33:50
8
Luc van Wetering
België
1:34:11
9
Jos Bruurs
Sprint
1:37:41
10
Adrie Loonen
Scorpio
1:40:45
11
W. Schelvis
Sprint
1:41:29
12
Marco Hout
Tilburg Road Runners
1:44:40
13
H.H.A. Huijbregts
Sprint
1:56:03
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P.L.M. van der Wulp
Veteranen Nederland
1:23:36
2
Ad Kieboom
Scorpio
1:30:18
3
Marcel Hoonderd
Dordrecht
1:32:54
4
Pieter Verweij
Dordrecht
1:33:08
5
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:36:06
6
Toon van Venrooij
DAK
1:42:00
7
Ad van Vugt
Sprint
1:42:19
8
Ad Nous
Sprint
1:47:36
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:30:07
2
Jan Keijzers
Sprint
1:30:08
3
Frits Claassens
Attila
1:30:39
4
Harrie Loijens
Achil '87
1:45:32
5
Hans Klompe
Scorpio
1:51:32
6
Jack Stuifmeel
Sprint
1:58:42
TRIMH, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Bierens
Duizel
1:29:57
2
Walter Leuris
Gloria
1:30:19
3
Vincent Eijt
Zoetermeer
1:31:07
4
Marc van Alphen
Meersel-Dreef
1:32:05
5
Ronald Cum
Attila
1:33:08
6
Jan Kokx
Alphen Nb
1:33:39
7
Ad van de Heijning
Alphen Nb
1:34:13
8
Henk Hamers
Terheijden
1:34:36
9
Kees Wouters
Breda
1:34:49
10
Jasper Foolen
Eindhoven
1:35:23
11
Briek van Waes
Breda
1:36:42
12
Tom Moolenaar
Tilburg
1:38:42
13
Joop Jansen
AAA
1:39:02
14
Anita Bieren
Alblasserdam
1:39:16
15
Aart Eimelsheim
Zwijndrecht
1:39:35
16
Leon Bos
Scorpio
1:40:13
17
Dave Wouters
Tessenderlo
1:41:18
18
Willy Peetermans
Vorst
1:41:39
19
Hein Besems
Galder
1:41:42
20
Jan Pooye
Gloria
1:42:39
21
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:42:54
22
Mark Visser
Scorpio
1:43:36
23
René Libetar
Hendrik Ido Ambacht
1:44:10
24
Paul Kuys
Scorpio
1:44:10
25
Corry Waterschoet
AVR '69
1:44:29
26
Nardus van Herden
Oosterhout Nb
1:46:54
27
Jef Jacobs
Meersel/Dreef
1:47:48
28
Tini Alewijn
Gloria
1:47:52
29
John Lips
Sprint
1:48:13
30
Rick Zwarts
Zwijndrecht
1:48:44
31
Piet van Schouwen
Scorpio
1:49:27
32
Boetje Pattirahe
Sprint
1:50:33
33
P. den Dikken
Gloria
1:50:37
34
Johan Jaspers
Scorpio
1:51:11
35
Kees Halters
Sprundel
1:51:36
36
Marc De Smedt
Antwerpen (BEL)
1:51:38
37
Erik Molenberghs
Nol
1:52:21
38
Chris van Rossum
Zwijndrecht
1:53:36
39
Johan Roovers
Bavel
1:54:30
40
Maykel Staps
Tilburg
1:54:32
41
Henk den Rooijen
Scorpio
1:55:47
42
Peter Sels
Vosselaar (BEL)
1:56:12
43
Jan Oomen
Sprint
1:56:32
44
Jan Koyen
Hoogstraten
1:57:55
45
Ad Roovers
Sprint
1:59:07
46
Ingrid van Asselt
Hendrik Ido Ambacht
2:00:41
47
Han van den Wijngaart
Galder
2:01:56
48
Jolanda van den Wijnga
Galder
2:01:56
49
Ton Peeters
Baarle Nassau
2:04:46
50
Ad Zeeuwen
Phanos
2:05:41
51
Johan van de Velde
Dordrecht
2:07:13
52
Andrea Hoekstra
Dordrecht
2:09:53
53
Suze Libetar
Hendrik Ido Ambacht
2:10:51
54
Marja Nolet
Etten-Leur
2:11:20
55
Richard Horvath
Goes
2:13:15
www.uitslagen.nl
03-01-2006 19:41