| | | | | Uitslagenlijst Biesheuvelloop
Maassluis - Zondag 22 januari 2006
MSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
1:08:02
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
1:10:10
4
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
1:10:12
5
Anton Mol
Spirit Oud Beijerlan
1:12:43
8
Wim van Sparrentak
Dynamica
1:14:38
9
Hans Middelburg
Olympus '70
1:14:39
10
E.G.P. Bovenkamp
De Koplopers
1:14:44
13
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:17:58
15
Dennis Postma
Voorne Atletiek
1:18:42
17
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:18:51
19
Frans van den Hoek
AV Waterweg
1:20:22
22
Robbert Tinneveld
Olympus '70
1:23:17
23
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
1:23:18
25
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
1:26:07
26
Maurice Dingenouts
Rotterdam Atletiek
1:26:13
27
Leendert Slabbekoorn
Flakkee
1:26:30
29
Marco Medendorp
De Kieviten
1:27:16
32
Eric van Heyningen
Olympus '70
1:28:00
34
Jacques Uys
Spirit Oud Beijerlan
1:28:18
35
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:28:26
36
Marc Holierhoek
De Koplopers
1:28:33
37
Jurriën Hoogendoorn
Voorne Atletiek
1:29:16
40
Jaco van Stolze
Olympus '70
1:30:22
43
Martin den Hamer
AV Waterweg
1:30:54
46
Erik de Winter
Stelle Runners
1:31:55
49
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:33:51
52
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:34:18
60
Edward van der Raaf
Fortuna
1:40:59
63
Erik Boekestijn
Olympus '70
1:49:54
M40, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
1:10:23
3
Ralf Preibisch
Hellevoetsluis
1:10:33
4
Ron van den Berg
AV Waterweg
1:11:06
7
Don Jassies
Rotterdam Atletiek
1:13:50
8
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
1:14:32
9
Jan van der Meer
Olympus '70
1:14:36
10
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
1:14:41
11
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:16:46
12
Peter van Marrewijk
AV '40
1:16:50
16
Gerard de Lange
AV Waterweg
1:17:46
20
Thomas White
Voorne Atletiek
1:20:06
21
Nico van den Berg
Olympus '70
1:21:21
24
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:22:54
25
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:23:10
29
Adrie Wenteler
De Koplopers
1:24:11
30
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:24:13
31
Rob Amen
Rotterdam Atletiek
1:24:19
33
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:24:31
36
Eric Vermeulen
Loopgroep PK
1:26:07
38
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
1:26:23
41
Michel Wagemans
Wateringen
1:28:10
42
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
1:29:00
43
Adriaan de Schipper
Olympus '70
1:29:57
47
Edwin van der Knaap
AV Waterweg
1:31:58
48
Bert Vreugdenhol
Olympus '70
1:32:11
50
Rinie van Marrewijk
Olympus '70
1:34:35
51
Bert Pellikaan
AV Waterweg
1:34:47
52
Marchel Snieder
Topreis.nl
1:35:04
56
Fred van Velzen
Topreis.nl
1:42:06
60
Duncan Elias
's-Gravenhage
1:47:28
61
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
1:49:15
63
Harry van der Knijff
AV Waterweg
1:53:07
M45, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:14:32
2
Ruud de Vette
Veteranen Nederland
1:17:51
3
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
1:18:31
5
Max van Dorsten
Olympus '70
1:20:40
6
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
1:20:44
8
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:23:09
9
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:24:11
10
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
1:24:33
13
Paul van de Castel
Haag Atletiek
1:28:19
18
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:30:18
22
Ruud van Aarle
Haag Atletiek
1:33:00
26
Eite Slootheer
AV Waterweg
1:34:46
30
Gert Jan van der End
Fortuna
1:36:49
31
Lieuwe van Loon
AV Waterweg
1:36:52
35
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:38:55
37
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:40:03
42
Han van der Weck
AV Waterweg
1:44:03
43
Boudewijn Wijzenbroek
Fortuna
1:44:05
47
Cees Westerhoff
AV Waterweg
1:49:48
53
Hans van Meggelen
Topreis.nl
1:56:20
54
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:56:49
M50, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Rotterdam Atletiek
1:16:41
8
Ronald Kolloffel
AV Waterweg
1:22:33
11
John Nooijen
Rotterdam Atletiek
1:24:14
12
Ron Koorevaar
De Koplopers
1:24:47
15
Fep van der Ende
Olympus '70
1:26:15
16
Piet Westhoff
Veteranen Nederland
1:26:28
18
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:26:37
21
Peter Witkam
Veteranen Nederland
1:27:23
22
Rob Broeren
Rotterdam Atletiek
1:28:27
23
Willem Willemsen
Olympus '70
1:28:31
24
Aad van der Knaap
Olympus '70
1:28:32
25
Piet de Jonge
Haag Atletiek
1:28:38
26
Kees de Groot
De Koplopers
1:28:40
28
Willem van Zijl
Olympus '70
1:30:44
38
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:37:51
40
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:39:51
42
H.A. Berkhof
Rotterdam Atletiek
1:40:22
43
Huub Lansberg
Rotterdam Atletiek
1:40:26
44
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:40:45
52
Willem van der Winden
Fortuna
1:44:04
60
John van Oosten
Veteranen Nederland
1:51:42
61
Cor van Huut
Rotterdam Atletiek
1:52:24
65
J den Boer
Veteranen Nederland
1:58:28
M55, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:22:41
3
Freek Pliester
Veteranen Nederland
1:24:33
7
Albert Stehouwer
AV Passaat
1:26:12
8
Piet van Schie
Olympus '70
1:28:27
11
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:31:51
18
Fred Bastemeijer
Veteranen Nederland
1:36:28
19
Peter van der Elst
AV Waterweg
1:36:34
22
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:40:48
23
Wim Zoon
Veteranen Nederland
1:41:38
27
Rob Janssen
Rotterdam Atletiek
1:43:53
29
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:44:03
31
W.J. Devilee
Rotterdam Atletiek
1:44:16
37
Peter van Leeuwe
AV Passaat
1:53:06
41
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:58:28
M60, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:28:39
4
Aart Punt
Veteranen Nederland
1:32:12
6
H. Slijkhuis
Veteranen Nederland
1:34:43
8
Hendrik van den Heuvel
PAC
1:35:46
9
Joop Raaphorst
Veteranen Nederland
1:36:36
11
Hans Hendriks
Veteranen Nederland
1:38:04
16
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
1:49:15
17
Nico Lanser
Veteranen Nederland
1:49:16
20
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
1:52:11
23
Willem Kapteyn
Veteranen Nederland
1:57:40
24
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
2:02:51
VSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Daniëlla van Dulst
Flakkee
1:27:56
9
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:38:20
11
Marjolein Wanders-Borg
PAC
1:43:51
13
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:46:58
15
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
1:52:09
17
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:55:18
V40, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:22:54
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:24:56
4
Carin van der Ende
Olympus '70
1:30:19
10
Jeanette Poldervaart
Spark
1:37:24
11
Yvonne Schafthuizen
Fortuna
1:37:52
12
Brigitte Ooms-Perdaan
Spark
1:39:48
14
Janny van Bommel
Olympus '70
1:49:35
15
Els Snippe-de Jonckhee
Veteranen Nederland
1:52:09
16
Monique Hoeven
Loopgroep PK
1:52:39
V45, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose Willemse-Olsthoor
the Hague Road Runne
1:30:46
2
Petra van Marrewijk
Olympus '70
1:34:53
3
Marian Verweij
Loopgroep PK
1:37:51
5
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:39:25
6
Franciska Mulders
Rotterdam Atletiek
1:39:33
7
Joyce Verwey
Rotterdam Atletiek
1:40:53
12
Sonja Kipping-van der
Flakkee
1:53:47
14
Annemie van Hattem
Fortuna
1:56:46
16
Lisette de Winter
Topreis.nl
2:03:19
17
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
2:08:26
18
Ineke Snijder-v d Plui
Topreis.nl
2:11:37
V50, 21 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:28:16
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:41:09
9
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:45:07
10
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:46:46
16
Annie Reijnen-de Bie
Spark
2:08:19
MREC, 21 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Frans Peter Dechering
Maasland
1:18:10
3
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:19:05
6
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:22:43
7
Arjen van den Bos
Vlaardingen
1:22:51
8
Michiel Diependaal
Velserbroek
1:24:26
12
Juriaan Simonis
's-Gravenhage
1:25:53
19
Gerard Muilwijk
Barendrecht
1:27:12
21
Marcel van Deursen
Hoogvliet Rotterdam
1:27:25
22
Bert Zwinkels
's-Gravenzande
1:28:06
23
Jeroen Koelewijn
's-Gravenhage
1:28:17
24
Henk Vollebregt
Rijswijk Zh
1:28:20
30
Willem Thijsse
's-Gravenzande
1:28:32
33
Ron van der Beek
Vlaardingen
1:28:42
34
Piet van Wingerden
Ridderkerk
1:28:43
40
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
1:29:49
41
Mark van Spelden
Maassluis
1:29:50
42
H van Nieuwkerk
Vlaardingen
1:29:53
43
Jeroen Oertenenk
Amsterdam
1:29:54
48
Peter Kleinjan
Hendrik Ido Ambacht
1:30:31
51
Edwin van Oosten
Ter Heijde
1:30:43
52
Bennie Lutam
Hellevoetsluis
1:30:47
54
Gerard Lagerwerf
maassluis
1:30:52
58
Hans van den Heuvel
Roosendaal
1:31:59
66
Huibrecht Lagerwerf
Maasland
1:33:10
67
Frans van Zijderveld
Numansdorp
1:33:16
72
Vincent van Suylekom
Papendrecht
1:33:44
75
Rob van Toledo
Vlaardingen
1:33:58
77
Erik Dees
Capelle aan den IJss
1:34:25
79
Rafael Verhoeven
Oudenbosch
1:34:46
81
Jeroen du Mortier
Vlaardingen
1:34:49
82
John den Braber
Spijkenisse
1:34:52
83
Arie v.d. Merwe
Spijkenisse
1:34:52
87
Aad van der Voort
Naaldwijk
1:35:27
91
Piet 't Hart
's-Gravenzande
1:36:16
95
Edwin Cornelisse
Rotterdam
1:36:31
97
Ernst de Jonge
Vlaardingen
1:36:56
104
Ben vd Vlugt
Hellevoetsluis
1:37:21
105
Arie van der Sar
's-Gravenzande
1:37:25
106
Paul van der Knaap
Ottoland
1:37:36
110
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:37:57
111
Marcel Bergwerff
Vlaardingen
1:38:31
112
Mark de Bode
Capelle aan den IJss
1:38:44
113
Marco van Gaalen
's-Gravenzande
1:38:44
115
Christiaan Slooff
Vlaardingen
1:38:58
116
Kees van der Vaart
Maasland
1:39:06
123
Rob den Adel
Nieuwerkerk ad IJsse
1:39:44
124
Jasper van Duijvenbood
Vlaardingen
1:39:45
127
Gerhard Ockeloen
Maassluis
1:39:50
130
Jaco van der Beek
Nieuwerkerk ad IJsse
1:40:04
133
Patrick Huijding
Vlaardingen
1:40:40
134
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:40:46
137
Peter S. Djokarso
Vlaardingen
1:41:16
138
Jan Roodenburg
Vlaardingen
1:41:18
140
Richard van Schie
's-Gravenzande
1:41:36
142
E Schwiebert
's-Gravenhage
1:41:40
144
Zeeg rienen
's-Gravenzande
1:41:44
154
Radboud Sinnecker
Schiedam
1:43:02
156
Werner Korpershoek
Maassluis
1:43:21
157
Henry van der Vegt
De Lier
1:43:30
160
Meindert de Schiffart
Maassluis
1:43:54
164
Aad de Groot
Honselersdijk
1:44:03
165
Ben van der Giessen
Brielle
1:44:03
167
John Ditiecher
Vlaardingen
1:44:04
168
Henk van Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:44:04
174
Peter Kijzerwaard
Poortugaal
1:44:56
175
Aad Zuiderwijk
Hellevoetsluis
1:44:57
177
Theo Kruijskamp
's-Gravenzande
1:45:05
178
Bark Kestens
Zuid-Beijerland
1:45:11
179
Edwin van der Wilk
Naaldwijk
1:45:13
182
Vincent Riemersma
Rotterdam
1:45:28
186
Ton de Jong
Nieuwerkerk ad IJsse
1:46:37
193
Christian Gaasbeek
Vlaardingen
1:47:18
194
Marco Roozendaal
Vlaardingen
1:47:33
197
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:49:10
198
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
1:49:25
199
Erik van Bommel
Capelle aan den IJss
1:49:31
200
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
1:49:38
201
Michiel van Trommel
Aerdenhout
1:49:47
202
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:49:53
204
Henk Jan Hobermets
Schiedam
1:50:01
205
Maarten van de Donk
Rotterdam
1:50:09
208
Adriaan Eigenraam
Vlaardingen
1:50:31
212
Wim van der Kolk
Vlaardingen
1:50:49
213
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:50:56
215
Stephan Nieuwstraten
Spijkenisse
1:51:06
217
Marcel Kesselring
Maassluis
1:51:18
219
J. Matahelumual
Krimpen aan den IJss
1:51:29
221
Jan Bouke Tiersma
Honselersdijk
1:51:57
227
Koen du Mortier
Vlaardingen
1:53:10
229
Teun van der Kamp
Amsterdam
1:53:23
230
Jim van de Veerdonk
Oud Beijerland
1:53:28
231
John Dalessi
Oud Beijerland
1:53:29
232
Steven Ossewaarde
Schiedam
1:53:31
234
Martien van Paassen
Vlaardingen
1:53:41
235
Eric van der Kleij
Berkel en Rodenrijs
1:53:56
237
Wim van der Boor
Rotterdam
1:54:14
239
Arie Jan Stoorvogel
Vlaardingen
1:54:31
247
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
1:56:39
249
Gerard Rolff
's-Gravenzande
1:58:09
255
Jan van der Vaart
Maasland
2:01:02
256
Willem van der Heijden
Vlaardingen
2:01:34
262
Freddy Gebhardt
Rozenburg Zh
2:07:04
265
Klaas van Spelden
Maassluis
2:12:02
266
Gerrit Jan van der Kol
Dordrecht
2:12:40
267
Crhistiaan Jeursen
Vlaardingen
2:19:55
268
Sebastiaan Jeursen
Vlaardingen
2:19:56
269
Erick Lagerwaart
Vlaardingen
2:20:25
VREC, 21 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Westhoff
's-Gravenhage
1:30:28
3
Annette van der Heijde
Delft
1:32:53
4
Anke Smit van Mil
Vlaardingen
1:33:39
6
Irene Enthoven-Vonk
Honselersdijk
1:42:17
9
Patricia Sonneveld
Maassluis
1:43:54
10
Shirley Castelen
Berkel en Rodenrijs
1:44:04
11
Marieke Schriel
Vlaardingen
1:44:08
12
S Scholten
Berkel en Rodenrijs
1:46:08
19
Esther van den Heuvel
Rotterdam
1:49:47
20
Yvonne van der Pad
Spijkenisse
1:51:31
22
Anita van dcer Linden
Vlaardingen
1:52:11
24
Patricia Langelaan
Rotterdam
1:52:26
25
Jolanda van Zijderveld
Alblasserdam
1:52:27
26
Marja de Jonge
Vlaardingen
1:53:37
27
Erika Vis-Hazelbag
Capelle aan den IJss
1:54:13
30
Anneke Sologhier
Maassluis
1:54:54
31
Sylvia van Leeuwen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:56:29
32
Monique Haagoort
Rotterdam
1:57:46
34
Rita Bornebroek
Wateringen
1:58:47
35
Maatje Verbrugge
Rozenburg Zh
1:59:38
37
Jaqueline KLemert
Vlaardingen
2:03:46
41
Corrie Bouwmeester
Maassluis
2:11:45
42
Karin Ockeloen
Vlaardingen
2:17:01
43
Marianne van Wolde
Vlaardingen
2:21:25
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
33:13
3
Matthijs Riemens
Vlaardingen
33:59
5
Daniel van der Ven
Papendrecht
35:14
6
Michael Groeneweegen
Maassluis
35:19
9
Robert van der Hulst
Rotterdam
36:43
10
Jelle Zwinkels
Honselersdijk
37:04
11
Sorein Strarmann
Capelle aan den IJss
37:08
12
Richard Koudijs
Nieuwerkerk ad IJsse
37:22
17
Mark Stuurman
Oud Beijerland
40:40
20
Mark Hombergen
Hellevoetsluis
40:51
21
Ernesto Gonzalez
Ridderkerk
41:00
24
Martin van Schie
Rotterdam
42:20
25
Arian van der Veer
Maassluis
42:20
29
Gerard Oomen
Hoek van Holland
43:33
32
J van de Bos
Hoek van Holland
44:23
33
Perry Oomen
Hoek van Holland
44:32
35
Ben Groot Hemmink
Culemborg
44:36
38
Martin Van Kerkhof
's-Gravenhage
44:49
41
Patrick van Koppen
Maasdijk
45:16
46
Arjen Stroo
's-Gravenzande
46:37
47
Frank van der Weck
Maassluis
46:52
48
Jeffrey van der Marel
Maasland
47:10
51
Gerrit van der Lugt
De Lier
48:05
52
Nico van der Wel
's-Gravenzande
48:06
54
Patrick v Westerveld
Rotterdam
48:54
57
Gerard vd Ende
's-Gravenzande
49:21
63
Jeroen van Hoorn
Rotterdam
50:33
64
Martin van Veluw
Rotterdam
50:35
65
Michiel Kappelhof
Rotterdam
50:38
66
Jurrian van der Sijde
Dordrecht
50:48
67
Stephan Mosheuvel
Capelle aan den IJss
50:50
68
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
50:52
69
Hans Bergwerff
Vlaardingen
50:57
70
H van Maanen
's-Gravenhage
51:00
72
Peter van Santvliet
Vlaardingen
51:29
73
Mark van Vliet
Hendrik Ido Ambacht
51:35
78
Danny van Persie
Rotterdam
52:38
84
Thijs Hoornweg
Vlaardingen
54:20
86
Frits van de Weijde
Vlaardingen
54:42
88
Peter Boshuizen
Vlaardingen
55:04
89
Patrick van der Spek
Maassluis
55:04
90
Fred van de Haar
Maassluis
55:07
92
Christian Gerritse
Bergschenhoek
57:21
93
Rob Kol
Capelle aan den IJss
57:22
96
Gerard Stoevelaar
Vlaardingen
1:00:58
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Boekestijn
AV Waterweg
38:09
2
Manska Duijverstijn
Olympus '70
42:53
4
Judith Hooimeijer
Maassluis
47:18
5
Toke van Ruijven
Olympus '70
47:29
7
Joke Immerzeel
Olympus '70
49:35
8
Karin van der Werff
Hoek van Holland
50:22
11
Petra Kerkhof
Thof running
50:50
14
Fieke Broeders
EUR Roadrunners
52:29
15
Marja van Wilgen
AV Waterweg
52:35
18
LP Maurik
Capelle aan den IJss
53:09
19
Corry Nieuwstraten
Vlaardingen
53:16
23
Sandra Middel-de Sterk
PAC
54:08
24
Fatima de Goey-Zatout
Wateringen
54:09
25
Maartje Maitimo
Katwijk Zh
54:12
26
Ellen Veldhoven
Thof running
54:45
27
Ria van Straten
Hendrik Ido Ambacht
54:55
30
Alie van der Zande
's-Gravenhage
55:29
31
Marieke van der Staaij
De Lier
55:29
32
Paula vd Vaart
Thof running
55:55
34
Trees Groenewegen
Thof running
56:04
37
Henriëtte Booy-Koorn
Barendrecht
57:43
38
Erica Bouman
Voorne Atletiek
58:19
39
Sandra van Dongen
Thof running
58:21
40
Loes Stoevelaar
Vlaardingen
58:23
48
Heidi van Zijl
's-Gravenhage
1:07:09
Uitslagen.nl
02-02-2006 09:10