Uitslagenlijst Rabobank Goed Beter Best-Loop

Best - Zondag 22 januari 2006

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atime Fakhreddine
Frankrijk (FRA)
1:06:34
2
Joël Maïna
Kenya (KEN)
1:06:53
3
Fransua Woldemariam
Zuidwal
1:07:19
4
Thimoty Karanu
PSV
1:07:52
5
Danny in het Veen
Rotterdam Atletiek
1:09:28
6
Rik Elfrink
PSV
1:11:15
7
Peter van Gool
PSV
1:12:06
8
Kor van der Bij
Hellas
1:13:55
9
Michael Harris
Olympia Eindhoven
1:16:00
10
Cor Datema
Prins Hendrik
1:21:30
11
Joep Aerts
PSV
1:22:12
12
Marc van Gils
Loopgroep Wijbosch
1:23:43
13
Eelco Muller
Phanos
1:30:59
14
Henry Vermeer
Generaal Michaelis
1:31:05
15
Charles de Jong
Haarlemmermeer
1:31:21
16
Erwin Putters
Oss '78
1:54:25
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aziz Bougra
Frankrijk (FRA)
1:08:58
2
David Blockx
Looise AV (BEL)
1:09:25
3
Jack van Avendonk
Attila
1:11:01
4
Edwin Jansen
PSV
1:12:48
5
Leon Mutsaars
Loopgroep Wijbosch
1:12:55
6
Richard Clevett
GAC Hilversum
1:13:03
7
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:15:17
8
Rob Mellegers
PSV
1:15:28
9
Antonio Duijmelinck
RCL
1:16:49
10
Peter van der Velden
AVV
1:17:07
11
Marco Tramontina
Loopgroep PK
1:17:17
12
Edwin Roest
AVV
1:20:34
13
Cocky de Brouwer
Achil '87
1:23:46
14
Ronnie van Dortmont
Generaal Michaelis
1:25:55
15
John Pennings
RCL
1:29:07
16
Jeroen Appeldoorn
Generaal Michaelis
1:37:26
17
Bernard Vischer
Prins Hendrik
1:37:31
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van de Weijenberg
PSV
1:11:55
2
Fons Liebregts
PSV
1:14:24
3
Wil Boudewijns
DES
1:16:08
4
Erik vd Elsen
AV Wijchen
1:17:55
5
Kees Wouters
DES
1:18:12
6
Peter Scheutjens
Marvel
1:24:41
7
Art Vissers
Fortuna '67
1:26:15
8
Frank Faes
Tilburg Road Runners
1:26:28
9
Karel Weijkamp
Oss '78
1:27:26
10
Jaime Hernandez
Generaal Michaelis
1:27:40
11
Wim Kompier
OSS-VOLO
1:28:19
12
Roland Robinson
HAC
1:28:36
13
P Simons
De Triotters
1:29:47
14
Jan van Dommelen
Achil '87
1:42:18
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrickx
ATL84 (BEL)
1:14:02
2
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:18:05
3
John Janssen
Veteranen Nederland
1:18:08
4
Pim van der Wijst
Fortuna '67
1:18:09
5
Gerrie Dijkstra
Running Team Oirscho
1:24:00
6
Cor de Jongh
Scorpio
1:24:06
7
Sjef van Beers
AVR '90
1:26:49
8
Frans Kraan
Oss '78
1:26:55
9
Peter Peeters
Achil '87
1:28:24
10
Egon Triki
LOGO
1:28:26
11
Jack van Wetten
Olympia Eindhoven
1:29:40
12
Hans vd Eerenbeemt
Achil '87
1:30:50
13
Henk van Gerven
AV Oirschot
1:32:22
14
Louis Boskeljon
AV Weert
1:33:02
15
Peter de Brouwer
Achil '87
1:35:08
16
Frans Mac Lean
the Hague Road Runne
1:38:59
17
Henny Valks
Olympia Eindhoven
1:51:54
18
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
1:53:53
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van den Akker
Olympia Eindhoven
1:21:12
2
Gert Hendrix
Loopgroep PK
1:21:31
3
Roy Hennekes
Veteranen Nederland
1:24:18
4
Arnold Verschuren
Scorpio
1:26:23
5
Joop Slagboom
GVAC
1:27:08
6
Jeroen Lebon
GVAC
1:27:09
7
Victor Zieren
AVV
1:28:55
8
Henk van Zantvoort
Veteranen Nederland
1:28:58
9
Freddy Beckers
Olympia Eindhoven
1:31:26
10
Huub Sanders
PSV
1:32:13
11
Peter Bressers
Generaal Michaelis
1:32:37
12
Ben Hermeler
Sprint
1:32:49
13
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
1:34:12
14
Rik Wetser
OSS-VOLO
1:34:21
15
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
1:37:55
16
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:38:49
17
Gerrit Heij
Attila
1:38:58
18
Ben Grubben
Olympia Eindhoven
1:42:11
19
Peter vd Heyden
Olympia Eindhoven
1:43:55
20
Jack van Rijthoven
Olympia Eindhoven
1:48:08
21
Peter van Meers
Oss '78
1:48:08
22
Jos Pansier
Oss '78
1:54:33
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Overeem
Veteranen Nederland
1:26:48
2
Jan Olieslagers
Gloria
1:30:24
3
Hans Wouters
HAC
1:32:21
4
Wil van Zantvoort
AV Weert
1:35:21
5
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
1:36:07
6
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:36:13
7
Ad Koster
Tilburg Road Runners
1:36:29
8
Ad van Zelst
AV Oirschot
1:37:50
9
Frank Stoots
Loopgroep PK
1:48:26
10
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
2:12:41
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alemitu Bekele
Volharding Beveren (
1:18:30
2
Sandra Haesevelde
België (BEL)
1:23:07
3
Laura Huijbregts
Asterix
1:26:26
4
Kim Handoko
Prins Hendrik
1:42:36
V35+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Rindt
PSV
1:31:29
2
Loes van de Biggelaar
Scorpio
1:31:53
3
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
1:32:48
4
Marianne Knapen-de Bod
Loopgroep PK
1:34:47
5
Irmgard Goud
PSV
1:35:05
6
Irma Vijn
Pallas '67
1:37:10
7
Gertie Theunissen
PSV
1:43:58
8
Carla Pijpers
PSV
2:14:50
MRECR, TRIMLOOP 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mat Heuvelmans
Generaal Michaelis
1:14:58
2
Rob Zwartjens
1:20:32
3
Ben van Rossum
Lieshout
1:21:32
4
René van de Meerendonk
Best
1:22:15
5
Jeroen Dankbaar
1:26:20
6
Edley Kerssenberg
1:26:43
7
Nico van Dijck
LOGO
1:27:48
8
Chakke Makais
1:27:49
9
Jasper Foolen
Eindhoven
1:27:51
10
Jack vd Huygevoort
Achil '87
1:27:54
11
Remco Hilverda
Hoogland
1:28:08
12
Peter Naus
PSV
1:28:11
13
Ton Peeters
Running Team Oirscho
1:28:30
14
Theo Swinkels
HAC
1:28:37
15
Raymond Vermeer
Veldhoven
1:28:56
16
Christian van Niekerk
1:28:57
17
Niklas van Cassel
Goirle
1:29:09
18
Jos van Laanen
1:29:17
19
Gertjan van der Velde
LOGO
1:29:48
20
Sander Pouwels
1:29:49
21
Jan Smulders
1:29:51
22
Raul Rodrigues Alves
Oss '78
1:30:17
23
Rudy vd Heijden
Loopgroep PK
1:30:20
24
Sjef Schellekens
Boxtel
1:30:29
25
Jan Oomkens
1:31:00
26
Frans Vereijken
1:31:02
27
Sebastiaan de Bont
Eindhoven
1:31:23
28
Peter Cras
Generaal Michaelis
1:31:46
29
Marco Meeuwse
Eindhoven
1:31:50
30
Peter van Dam
GVAC
1:32:19
31
Piet van der Nat
DES
1:32:49
32
Dennis de Bakker
1:32:53
33
Steven Lucassen
Olympia Eindhoven
1:32:59
34
Frans Strikwerda
Generaal Michaelis
1:33:28
35
Peter Philipsen
LOGO
1:33:35
36
Peter Pijpers
PSV
1:34:10
37
Frans Louwers
Generaal Michaelis
1:34:15
38
Cyril van de Werff
Generaal Michaelis
1:34:19
39
Guus Riteco
1:34:37
40
Fred Eijpe
Eindhoven
1:35:10
41
Arno Rondeel
PSV
1:35:20
42
Jeroen van der Tuin
Best
1:35:24
43
Gertjan Marijnissen
1:36:29
44
Hans van Bree
Heeze
1:36:43
45
Adrie Louwers
Running Team Oirscho
1:36:52
46
Piet Pijnenburg
Generaal Michaelis
1:37:03
47
Jan Schellekens
Liempde
1:37:43
48
Sjef Bardoel
Oss '78
1:37:45
49
Bert vd Schelde
1:38:13
50
Yoe Kie Onno Teng
Leiden
1:38:15
51
Jos Raaijmakers
Olympia Eindhoven
1:38:42
52
Ziad Mechta
Loopservice.nl
1:38:51
53
Bas Dankbaar
1:38:53
54
Jan Boersma
AVV
1:39:00
55
Wim Schellekens
Boxtel
1:39:17
56
Joost Rijswijk
Breda
1:39:24
57
Ivo Steverink
Breda
1:39:29
58
Giel Verhaegh
Eindhoven
1:39:31
59
Michel van der Put
Tilburg
1:39:32
60
Guido Leunissen
Best
1:39:58
61
Endré Jonker
HAC
1:40:27
62
Sydney Renning
Eindhoven
1:40:37
63
Peter Brouwers
Generaal Michaelis
1:40:51
64
Stefan Rooijackers
Lonu
1:41:02
65
Karel Rikkers
Generaal Michaelis
1:41:36
66
Marcel Nieuwhof
Veldhoven
1:41:40
67
Paul Peeters
1:42:06
68
Fre van Dal
Achil '87
1:42:18
69
Ronald van de Vondervo
Running Team Oirscho
1:42:32
70
Hein Vissers
Loopgroep Wijbosch
1:43:03
71
Anton Ackermans
Breda
1:43:10
72
Mari Oerlemans
Running Team Oirscho
1:43:20
73
Rajko Reijnen
Eindhoven
1:43:25
74
George Guns
Eindhoven
1:43:37
75
George Immink
Best
1:43:41
76
Adri Henskens
's-Hertogenbosch
1:43:56
77
Willem Maris
1:44:01
78
Hans Dekkers
1:44:01
79
Aad Lensen
Rotterdam
1:44:02
80
Coen Crombach
Generaal Michaelis
1:44:34
81
Mario Gibbels
Utrecht
1:45:08
82
Harrie van Koll
Eersel
1:45:13
83
Frits Leenderts
Generaal Michaelis
1:45:18
84
Pieter van Zoest
1:46:04
85
Herman Postema
Generaal Michaelis
1:46:06
86
Silvester van Ameronge
Helmond
1:46:14
87
Pieter Suijs
GVAC
1:46:22
88
Anton Verkooijen
Generaal Michaelis
1:48:00
89
Kees van Aarle
Boxtel
1:48:16
90
Jan Ackermans
Best
1:48:29
91
Ron Verhaaren
Tilburg
1:48:34
92
Mo Nadi
Deurne
1:48:44
93
Fons Delforterie
1:48:51
94
Frank Coppelmans
Generaal Michaelis
1:49:04
95
Joost van Rosendaal
Generaal Michaelis
1:49:05
96
Theo Bijl
1:49:30
97
Noud Leermakers
Olympia Eindhoven
1:50:04
98
Cees Koppen
Oirschot
1:50:23
99
Peter Hilbers
PSV
1:50:49
100
Rene vd Heijden
1:51:07
101
Gert JAn 't Lam
1:51:16
102
Karel Gibbels
Haarlem
1:51:22
103
Elzo Hendriks
1:52:23
104
Marti van Iersel
Generaal Michaelis
1:52:26
105
Roel van Vooren
Best
1:52:34
106
Hans Harle
Waalre
1:52:45
107
Jos Corver
1:52:48
108
Wim van den Hoek
Eindhoven
1:53:43
109
Jozef van Kasteren
1:54:08
110
Cor van den Nieuwenhui
Generaal Michaelis
1:54:29
111
Maarten Martens
Best
1:54:47
112
Rob Voss
Generaal Michaelis
1:55:17
113
Geert Wilgens
oss
1:55:20
114
Ronnie van Ansent
1:55:31
115
Jan Meesters
Generaal Michaelis
1:55:40
116
Rene Glouvemans
1:56:22
117
Willem Bourgonje
1:58:02
118
Anthony Conijn
AV Oirschot
1:58:19
119
Michiel Bakker
1:58:52
120
Teheo van der Burgt
2:01:29
121
Luc Oud
2:02:21
122
Rene van Schendel
Oss
2:03:32
123
Harry Theuws
Generaal Michaelis
2:03:50
124
Hans van Melick
Tilburg
2:07:17
125
Bert Feijen
Generaal Michaelis
2:07:22
126
Jos Hopman
Veteranen Nederland
2:07:57
127
Dolf Mehagnoul
Generaal Michaelis
2:08:36
128
Johan van de Laar
Helmond
2:09:00
129
Jan Rabelink
PSV
2:14:50
130
Marti Knoops
PSV
2:17:42
VRECR, TRIMLOOP 21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda van Gerwen
PSV
1:31:08
2
Monique Seijger
De Triotters
1:36:11
3
Jolanda de Poorter
Generaal Michaelis
1:37:03
4
Antoinette Briet
1:37:47
5
Corrie Waterschoot
AVR '69
1:40:19
6
Marjo Eshuis
's-Hertogenbosch
1:43:52
7
Katelijn van Amerongen
Helmond
1:46:15
8
Sonja van Bommel
Running Team Oirscho
1:51:56
9
Jeanne Kemps
Running Team Oirscho
1:52:13
10
Gerthe de Wild
Lieshout
1:52:19
11
Paula Louwers
Generaal Michaelis
1:52:25
12
Mirjam Verhagen
Generaal Michaelis
1:52:26
13
Ans Habraken
1:53:53
14
Bep Vogels
Generaal Michaelis
1:55:31
15
Arja Oerlemans
Running Team Oirscho
1:55:58
16
Marianne Daalderop
Generaal Michaelis
1:58:06
17
Lia Tielen
Generaal Michaelis
2:00:17
18
Anita van Schijndel
oss
2:03:31
19
Marga van Eldijk
2:03:32
20
Martina van Meurs
Oss
2:03:33
21
Marieke Rijpkema
Uden
2:03:44
22
Mariette van Melick
Tilburg
2:07:16
23
Eveline Monteiro
Generaal Michaelis
2:08:11
24
Sandra van de Laar
2:08:59
25
Maartje van Roessel
's-Hertogenbosch
2:10:14
MRECR, TRIMLOOP 7/14KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sadik El Mourabite
PSV
26:43
2
Teun van Gorp
Loopservice.nl
28:57
3
Rens van der Sanden
Waalwijk
29:04
4
Henry vd Heyden
Berlicum
29:10
5
Daan Crombach
Generaal Michaelis
29:27
6
Marc Pulles
Eindhoven
29:30
7
Evert Groen
Best
29:50
8
Ben Scholte
Tilburg
30:07
9
Jeroen van Dinther
Berlicum
30:21
10
Egbert Tick
Utrecht
30:27
11
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
30:31
12
Hans Nijhof
Best
30:40
13
Rob van Eerden
Eindhoven
30:48
14
Gerwin Godschalk
Cifla
30:58
15
Sjaak Korver
Eindhoven
31:06
16
Alfons Schoenmakers
Oss '78
31:38
17
Anton Kon
Generaal Michaelis
32:01
18
Piet de Rooij
St. Willebrord
32:21
19
M Marks
Best
33:08
20
Bart vd Heijkant
Best
33:11
21
Niels Kuipers
Best
33:13
22
Patrick de Rooij
Best
33:52
23
Bert van Hoof
Running Team Oirscho
34:28
24
Harry Boezer
Veteranen Nederland
34:39
25
Guus Bucrnhornen
Boxtel
34:52
26
Ger Daane
Generaal Michaelis
35:01
27
Koen Stoffelen
Best
35:25
28
Hans Verbeek
Generaal Michaelis
36:00
29
Han van den Bogaard
Generaal Michaelis
36:03
30
Eric Leblanc
Generaal Michaelis
36:16
31
Jan Paul Smit
Tilburg
36:37
32
Jos Heesakkers
Olympia Eindhoven
37:18
33
Hubert Segers
Best
37:22
34
Cor Segers
Ittervoort
37:32
35
Joep
Best
37:47
36
Alfred van Doorn
Oss
38:34
37
Edwin Saris
Best
38:41
38
Henk van der Donk
Veldhoven
38:52
39
Frank de Roos
Eindhoven
39:11
40
Henk Winters
Eindhoven
39:17
41
Guus Walravens
Best
39:21
42
Peter Moors
Generaal Michaelis
39:31
43
Pedro Jie Sam Foek
Tilburg
39:35
44
Hans Megens
Generaal Michaelis
39:39
45
Rob van Arem
Generaal Michaelis
40:12
46
Jeroen de Haan
40:26
47
Cor van Boven
Best
40:31
48
Marks
Best
40:33
49
Yoe Kian Yoerib Teng
Leiden
40:45
50
Jelle van Leuken
Generaal Michaelis
40:50
51
Maarten van Rijen
Eindhoven
40:55
52
Harry Pieschel
Oirschot
40:57
53
Rob Wilcke
Son
40:59
54
Ron Peters
Best
41:01
55
Hans van Geel
Eindhoven
41:04
56
Frank Abbink
Generaal Michaelis
41:04
57
Peter van den Berg
Best
41:17
58
J Emmen
Best
41:26
59
Dick Beltman
Culemborg
41:44
60
Robert Flierman
Bensichum
41:54
61
Ferry van der Donk
Veldhoven
42:04
62
Jan Leijtens
Generaal Michaelis
42:13
63
Peter Acket
Generaal Michaelis
42:33
64
Martin Dubel
Son
42:41
65
Ad van der Donk
Wageningen
42:43
66
Andre vd Hoven
Nieuwegein
42:45
67
Robert de Raa
Zwolle
43:09
68
Maarten Swinkels
Generaal Michaelis
43:47
69
Maarten Versantvoort
Oss
44:30
70
Peter Wajon
Generaal Michaelis
45:07
71
Bert te Boekhorst
Generaal Michaelis
45:09
72
Ad Westveer
Eindhoven
45:10
73
Gerard Bouman
Woerden
45:46
74
P M M Saris
Best
45:54
75
Paul Diekhorst
Generaal Michaelis
45:58
76
Rudy Smeding
Valkenswaard
46:14
77
Jan Verloop
Generaal Michaelis
46:23
78
Henk Verreyt
Eindhoven
47:40
79
Riny Verreijt
Son
47:41
80
Toon Swinkels
LOGO
48:03
81
Roel Metsch
Eindhoven
52:01
82
Bram de Haan
Eindhoven
52:03
83
Henk van den Heuvel
Running Team Oirscho
57:22
84
Hein Wulf
Eindhoven
58:18
85
Jacco van Kampen
Oss '78
1:00:13
86
Ruben Verberne
Olympia Eindhoven
1:00:41
87
Hans Kolenbrander
Helmond
1:00:44
88
Niek Rohlfs
Eindhoven
1:01:57
89
Piet van Oirschot
Running Team Oirscho
1:02:19
90
Noud Heuvelmans
Waalre
1:02:29
91
Kuipers
Utrecht
1:02:51
92
Hans van Dinther
Eindhoven
1:03:12
93
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:03:17
94
Ad Verhagen
Best
1:03:30
95
Twan Jansen
Eindhoven
1:03:44
96
Pé Brouwer
Best
1:04:34
97
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
1:04:38
98
Mark Vorselaars
Tilburg
1:04:57
99
Hein van de Sande
Generaal Michaelis
1:05:36
100
Hugo Bakermans
Best
1:05:59
101
Kees van Dijk
Nistelrode
1:06:04
102
Rudolf Buur
GVAC
1:06:05
103
Huub Schenning
Bladel
1:06:15
104
Cyriel Douven
Nuenen
1:07:17
105
Wilbert de Wijs
Nuenen
1:07:45
106
Paul Schulting
Eindhoven
1:07:56
107
Frans vd Boomen
Eindhoven
1:08:24
108
Peter Slot
Eindhoven
1:08:38
109
Marcel Copier
Eindhoven
1:08:49
110
Anton Hurkmans
Eindhoven
1:08:50
111
Leonard vd Laken
Son
1:09:26
112
Pieter van Alphen
Houten
1:10:06
113
Erwin Pieschel
Best
1:10:09
114
Laurent Linssen
AV Oirschot
1:10:13
115
Ger van Heesch
AV Oirschot
1:10:25
116
Rob Turksema
Eindhoven
1:10:29
117
Johan der Kinderen
Running Team Oirscho
1:10:29
118
Frans Muskens
Berkel Enschot
1:10:59
119
Joost Craenmehr
Eindhoven
1:11:00
120
Rick Janssen
Eindhoven
1:11:17
121
J vd Tridum
Eindhoven
1:11:27
122
Peter Stijntjes
Best
1:11:36
123
Yvo Schooltink
Eindhoven
1:11:46
124
Ad Reijenga
Generaal Michaelis
1:11:58
125
Bastiaan vd Rijt
Tilburg
1:12:09
126
Frans Rijnberk
Best
1:12:20
127
Willem Rohlfs
LOGO
1:12:29
128
F Marks
Best
1:12:32
129
De Brouwer
Best
1:12:38
130
Hans Hoogmoet
Running Team Oirscho
1:12:41
131
Hans Bakker
Best
1:13:08
132
Adrie van Boekel
Best
1:13:15
133
Jan Aanen
Udenhout
1:14:03
134
Jeroen vd Rijt
Tilburg
1:14:08
135
Rien Vlemimix
Veldhoven
1:14:34
136
Rene vd Wiel
1:14:51
137
Jan Kemps
Running Team Oirscho
1:14:59
138
Angelo vd Biggelaar
Boxtel
1:15:00
139
Willem Giepman
Son
1:15:02
140
Vincent vd Oetelaar
Best
1:15:04
141
Sjoerd Pels Rijcken
Eindhoven
1:15:08
142
Rien Beije
Best
1:15:15
143
Richard Paliwoda
Nuenen
1:15:27
144
Jasper Beenker
Best
1:15:38
145
Dick Dickenboer
Den Haag
1:15:47
146
Van Heeswijk
Generaal Michaelis
1:15:48
147
Guus van Heeswijk
Generaal Michaelis
1:16:07
148
Ludwig van Opstal
Attila
1:16:13
149
Martin vd Rijt
Tilburg
1:16:18
150
Bert Buiting
Generaal Michaelis
1:16:43
151
Harm Hermans
Best
1:16:48
152
Ron van Schaayk
Eindhoven
1:16:51
153
André Verhulsdonk
Generaal Michaelis
1:16:52
154
Simon Sarken
Eindhoven
1:17:15
155
Harm Bakker
Generaal Michaelis
1:17:33
156
Paul Gerrits
Geldrop
1:17:40
157
Peter Peters
Generaal Michaelis
1:17:48
158
Giel Mutsaarts
Generaal Michaelis
1:18:02
159
C vd Brink
Alkmaar
1:18:19
160
Henk vd Haghen
Eindhoven
1:19:03
161
Huib Dingen
Veghel
1:19:16
162
Gerry Verberkt
Generaal Michaelis
1:19:28
163
Theo Rovers
Generaal Michaelis
1:20:03
164
Pieter Keunen
Eindhoven
1:20:08
165
Ron Leenaars
Netersel
1:20:37
166
Wim Kortsmit
Generaal Michaelis
1:21:01
167
Barrie Spoorenberg
Eindhoven
1:21:10
168
Theo Megens
Generaal Michaelis
1:21:27
169
Van Oers
Veldhoven
1:21:40
170
Frans van den Hurk
Best
1:21:42
171
Henk Bijl
Eindhoven
1:23:39
172
Frank van Dijck
Generaal Michaelis
1:24:14
173
Patrick Bindels
Generaal Michaelis
1:24:54
174
Hans Versteden
Generaal Michaelis
1:24:55
175
Gert-Jan vd Eerenbeemt
Generaal Michaelis
1:25:11
176
Camiel vd Broek
Helmond
1:25:21
177
Mario van der Gaag
Eindhoven
1:25:23
178
Bart Vos
Best
1:26:09
179
Vladimir Katchour
Eindhoven
1:41:18
VRECR, TRIMLOOP 7/14KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Bijsterbosch
Schijndel
29:51
2
Myriam Nuys
Best
37:06
3
Edith van Beek
Generaal Michaelis
37:38
4
Esther Teuwens
PSV
38:36
5
Bea Bouwmans
Generaal Michaelis
40:53
6
Philemonne Jaasma
Eindhoven
42:25
7
Petula van Dijck
Generaal Michaelis
42:39
8
Marian van Hoof
Running Team Oirscho
42:46
9
Jannaday Jaaasma
Eindhoven
43:00
10
Diana Gibbels
Nijmegen
43:08
11
Regina Stroosnijder
Best
43:10
12
Monique van Deursen
Rotterdam
43:12
13
Joelle van Dijk
Best
43:21
14
Dominik Jahn
Best
43:50
15
Martine Geene
Tilburg
44:18
16
Thea van der Waals
Geldrop
45:13
17
Kathleen van Kemenade
Eindhoven
45:20
18
Ineke Conijn
AV Oirschot
45:31
19
Berti Smetsers
Running Team Oirscho
45:32
20
Anne de Greef
Generaal Michaelis
45:50
21
Nathalie Cruts
Generaal Michaelis
45:55
22
Cecile Jilesen
Generaal Michaelis
45:59
23
Marie-Jose van Kemenad
Son
46:00
24
Judith Goossens
Generaal Michaelis
46:02
25
Regien de Groot
Son
46:03
26
Marlies vd Heuvel
Generaal Michaelis
46:06
27
Cheryl Jahn
Best
46:17
28
Monique van Oirschot
Generaal Michaelis
46:26
29
Sjan Cras
Generaal Michaelis
46:30
30
Renée van Turnhout
Generaal Michaelis
46:35
31
Ria Louwers
Running Team Oirscho
46:48
32
Marina Grubben
Generaal Michaelis
47:01
33
Sabine Turk
Generaal Michaelis
47:06
34
Marcia van Rosendaal
Generaal Michaelis
47:07
35
Lia van Hoeck
Generaal Michaelis
47:09
36
Chantal Verhulsdonk
Generaal Michaelis
47:19
37
Nicole Govers
Best
47:46
38
Tilly van de Ven
Best
48:00
39
Hannie vd Beek
Aarle-Rixtel
48:01
40
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
50:37
41
Hannelore van de Grien
Generaal Michaelis
51:35
42
Nathalie Backer
Achil '87
1:03:43
43
Nathalie Lotthrinkx
PSV
1:06:29
44
Tineke van den Heuvel
Running Team Oirscho
1:06:58
45
Carmen Triki
Geldrop
1:07:18
46
Elise van Alphen
Houten
1:10:04
47
Gerda vd Ven
Eindhoven
1:11:36
48
Femke Cuijpers
Tilburg
1:12:23
49
Anita Honen
Veldhoven
1:12:37
50
Mirelle van de Oetelaa
Marvel
1:12:51
51
Marianne van Boekel
1:13:05
52
Marloes Bergmans
Eindhoven
1:14:15
53
Bea Hebing
Eindhoven
1:15:36
54
Fiona de Jong-Donkers
Loopservice.nl
1:15:38
55
Ingrid Sangster
Best
1:15:43
56
Annemarie Cromwijk
Best
1:15:48
57
Hedwig Danes
Den Haag
1:15:50
58
Cindy Coolen
Breugel
1:15:52
59
Esther Van Heeswijk
Generaal Michaelis
1:16:05
60
Mariette Vlassak
Eindhoven
1:16:09
61
Marleen Smulders
Best
1:16:38
62
Francis Mutsaarts
Generaal Michaelis
1:17:46
63
Joyce Bekkering
Geldrop
1:17:55
64
Rosita Duif-Manders
Generaal Michaelis
1:18:32
65
Marjan Hendriks
Eindhoven
1:18:43
66
Marjon Kemps
Oirschot
1:19:17
67
Heidi Lagendijk
Eindhoven
1:19:22
68
Silvia Tempelman
Oirschot
1:19:35
69
Joke Gestel
Udenhout
1:21:48
70
Marita Hoof-van der Li
Running Team Oirscho
1:22:01
71
Marion Verhoeven
Schijndel
1:22:56
72
Ietje Verhoeven
Valkenswaard
1:23:01
73
Miriam van Heesch
Best
1:23:13
74
Marlene Koolen
Ell
1:23:13
75
Saskia Bakeremans
Best
1:23:47
76
Jeanne van Oirschot
Oirschot
1:24:57
77
Herma van der Horst
Generaal Michaelis
1:25:13
78
Nancy Booij
Generaal Michaelis
1:25:24
79
Joyce van der Sluys Ve
Generaal Michaelis
1:25:28
80
Nicol Bakermans
Vught
1:25:35
81
Willemijn Mehagnoul
Generaal Michaelis
1:26:11
82
Karin Nieuwenhuyze
Berkel-Enschot
1:27:30
83
Liesbeth Leermakers
Olympia Eindhoven
1:30:52
84
Annie van Rossum
Vianen
1:51:29
85
Paula Bouman
Woerden
2:07:19
Organisatie: Generaal Michaelis
Wedstrijdleider: Marc van Bree
Wedstrijdsecretariaat: Ingrid Brekelmans
Scheidsrechters: Martien Jansen/Peter Mommersteeg

contactadres: avgm@wedstrijden.nl
Hoofdsponsor: Rabobank Best
Overige sponsors: Vullings Opel / Kia Oirschot en Run2Day Eindhoven
Uitslagen.nl
04-02-2006 17:23