Uitslagenlijst 4e Zandstuve Bosloop 2005-2006
Den Ham Ov - Zaterdag 11 februari 2006
J11, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
6:07
14
William van Eeken
Bergentheim
7:49
M11, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
J15, 3,0 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:04
M15, 3,0 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
13:47
HSEN, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:29
5
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:06
7
Armando Kleise
Vriezenveen
18:31
9
Hendri Meesterberends
Holten-Dijkerhoek
19:46
10
Partrick van der Velde
Vriezenveen
19:50
17
Mario ter Bekke
Vroomshoop
25:36
H40+, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
20:51
17
Willy Kastermans
Vriezenveen
25:04
18
Simon Zoeteboer
Beerzerveld
26:12
19
Wim de Goeijen
Vriezenveen
26:28
H50+, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bertus van Elburg
Nijverdal
20:24
10
George Mantiri
Vriezenveen
25:47
11
Henry Wanrooij
Vriezenveen
29:14
H60+, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anniek Vaartjes
Vroomshoop
21:56
4
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
22:42
6
Julian Vugteveen
Vriezenveen
23:15
7
Renate Huisjes
Vriezenveen
23:16
9
Ellen van de Willige
Rijssen
25:08
10
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
25:37
12
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
26:40
VVET, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
20:32
3
Femmie Derks Ubak
Daarlerveen
22:02
8
Annette van der Weide
Vroomshoop
24:48
9
Jeanet Reekers
Daarlerveen
24:56
10
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
24:58
12
Dineke Dubbink
Vriezenveen
25:23
16
Marjan Sanderman-Laarm
Daarlerveen
27:19
17
Ingrid Bremmer
Vriezenveen
28:01
19
Dineke Reuvers
Vriezenveen
29:21
20
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
29:21
23
Corine Vaartjes
Vroomshoop
36:01
HSEN, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
33:16
10
Aart Broemkate
Hellendoorn
38:19
12
Michiel Kleinnijenhuis
Nijmegen
38:37
14
Gerben Ronhaar
Hellendoorn
39:12
17
Germo Vrolijken
Lemelerveld
42:38
H40+, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Hernri Timmerhuis
Mariaparochie
39:18
10
Bertus Stegeman
Vriezenveen
39:42
14
J.B.M. Nije Bijvank
Lemelerveld
42:12
16
Bert-jan Beldman
Nijverdal
42:48
H50+, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H60+, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
42:36
VVET, 9,4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke van Campen
De Lutte
40:16
2
Joke Lubberdink
Vriezenveen
42:50
4
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
48:20
6
Berna Bloemhof
Vriezenveen
53:09
9
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
56:01
10
E. Juning-Jommers
Nijverdal
57:44
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De laatste bosloop van dit seizoen is op 11 maart.
Uitslagen.nl
11-02-2006 00:00