Uitslagenlijst Voorne 10 Engelse Mijlen

Brielle - Zondag 12 februari 2006

M SEN, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
55:32
2
Marco Barendregt
Spark
55:55
3
Richard de Groot
Loopgroep PK
56:24
4
Joop Helbers
Voorne Atletiek
57:34
5
William van der Zalm
Olympus '70
59:40
6
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
1:00:16
7
Ferhat Özdemir
Voorne Atletiek
1:02:52
8
Diede Jansen
PAC
1:04:13
9
Jaco van Stolze
Olympus '70
1:10:39
10
Richard Kroep
Spark
1:10:41
11
Peter Noordam
AV Waterweg
1:11:17
M 40, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Heggen
Loopgroep PK
58:01
2
Thomas White
Voorne Atletiek
1:02:12
3
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:03:40
4
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
1:04:03
5
Arjan van den Hurk
Voorne Atletiek
1:14:41
6
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:22:52
7
Dick de Goeij
Typhoon
1:27:45
M 45, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Veteranen Nederland
57:35
2
Ruud de Vette
Veteranen Nederland
1:00:28
3
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
1:05:03
4
Ron de Bruin
Voorne Atletiek
1:10:40
5
Gerrit de Goeij
Pallas '93
1:13:06
M 50, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Faes
Parthenon
1:01:11
2
Arie Jongejan
Loopgroep PK
1:02:58
3
Arie Leun
AV Passaat
1:11:58
4
Arlé Troost
Loopgroep PK
1:12:57
5
Kees Westerhout
AV Passaat
1:13:28
6
Willem Westbroek
Voorne Atletiek
1:15:34
M 55, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:06:20
2
Ed de Wit
Hellevoetsluis
1:08:12
3
Piet Roos
Spark
1:11:11
4
Gert-Jan van Kruining
Energie
1:15:00
5
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:16:29
6
Roland Dheere
Olympus '70
1:21:06
7
Nico Lanser
Veteranen Nederland
1:24:17
8
M. Jongeneel
Pallas '93
1:26:32
9
Maarten Hoffmann
Voorne Atletiek
1:27:19
10
Bas Houweling
Voorne Atletiek
1:28:03
V 40, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:04:30
2
Hannie van Reek
Voorne Atletiek
1:09:54
3
Gerda vd Klundert
Voorne Atletiek
1:19:22
4
Astrid de Wind
PAC
1:21:34
5
Magda Biesheuvel-Bijl
Voorne Atletiek
1:22:52
6
Vivi Schotsman
Typhoon
1:27:43
V 50, 10 MIJL WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:19:50
2
Huguette Declercq
Dynamica
1:20:12
M REC, 10 MIJL RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Haring
Maasland
1:01:27
2
Jaap Hoek
Goedereede
1:01:39
3
Jeroen Korpershoek
Spijkenisse
1:02:29
4
Niclas Vermaas
Dordrecht
1:03:56
5
Ronald Kohn
Zuidland
1:05:18
6
Jacco vd Kuil
Rockanje
1:05:52
7
Peter Vonk
Brielle
1:06:24
8
Johan Wolters
Zuidland
1:07:16
9
Lex Reuvers
Rockanje
1:08:02
10
Peter Verhagen
Goedereede
1:08:05
11
H. Bal
Rockanje
1:09:30
12
Ed Erkelens
Spijkenisse
1:09:32
13
Tommy Poll
Hellevoetsluis
1:10:06
14
Peter van Meel
Hellevoetsluis
1:11:01
15
L van Zielst
Hellevoetsluis
1:11:29
16
Peter Bergman
Zwijndrecht
1:12:07
17
Arian vd Veer
Maassluis
1:12:44
18
Arno Hoogwerf
Rozenburg Zh
1:13:01
19
Cor van de Polder
Stellendam
1:13:08
20
John van Hoorn
Heenvliet
1:13:44
21
Leo Dupon
Hoogvliet Rotterdam
1:14:22
22
Michel van Meurs
Barendrecht
1:15:09
23
Leen Keyzerwaard
Oudenhoorn
1:15:26
24
Roeland Jansen
Schiedam
1:15:39
25
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:15:44
26
Piet van Gameren
Rockanje
1:16:15
27
Geert Visker
Rockanje
1:16:16
28
Bert Meershoek
Hellevoetsluis
1:16:18
29
Adrian Rijsedijk
Steenbergen
1:16:20
30
André Ritman
Schiedam
1:17:34
31
Owen Thomas
Hellevoetsluis
1:17:49
32
Andre Kruik
Rozenburg Zh
1:17:50
33
John Frijsen
Rozenburg Zh
1:17:58
34
Ed Stuut
Hellevoetsluis
1:18:14
35
Andre Crucq
Vlissingen
1:18:18
36
Smeekes Jeroen
Steenbergen Nb
1:18:19
37
Leo Kleijburg
Rockanje
1:18:22
38
Henk-Jan Benschop
Hellevoetsluis
1:18:33
39
Chris Mijer
Oostvoorne
1:18:37
40
Roland Groen
Brielle
1:18:52
41
Frank Groen
Brielle
1:19:00
42
Jeroen Hartog
Hellevoetsluis
1:19:36
43
R vd Gaag
Hellevoetsluis
1:19:38
44
Woet Kosters
Brielle
1:19:39
45
Maarten van de Donk
Rotterdam
1:20:04
46
Lars Hoff
Brielle
1:20:06
47
Jannie van Baarle
Spijkenisse
1:20:07
48
Wim van Baarle
Hekelingen
1:20:08
49
Henk van Domselaar
Oostvoorne
1:20:37
50
Jan Kloosterman
Berkel en Rodenrijs
1:21:25
51
Peter Rijsdijk
De Heen
1:21:45
52
Gerard van Biesen
Capelle
1:21:51
53
Maurice vd Merwe
Hoorvliet
1:22:03
54
Ronald Braak
Rozenburg Zh
1:22:41
55
Wim van Dijk
Brielle
1:22:47
56
Martin Dijkgraaf
Brielle
1:22:51
57
Bram Oostdijk
Rockanje
1:22:53
58
John Roobol
Rozenburg Zh
1:22:54
59
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:22:54
60
André Vingerling
Zwartewaal
1:22:56
61
Peter Radix
Brielle
1:23:07
62
Hans van Es
Rozenburg Zh
1:25:17
63
Joop. Hartog
Hellevoetsluis
1:25:44
64
Eddy Rozema
Hellevoetsluis
1:26:00
65
Dick Muizer
Rockanje
1:27:20
66
B van Gog
Rozenburg
1:27:37
67
Ron van Gelder
Geervliet
1:27:47
68
Arnold Mastenbroek
Hellevoetsluis
1:28:05
69
Jaap van Woerden
Hellevoetsluis
1:28:06
70
Ian Yates
Brielle
1:28:15
71
Piet Vermeulen
Hellevoetsluis
1:29:41
72
René Feelders
Oostvoorne
1:30:01
73
René de Bois
Spijkenisse
1:30:14
74
Arie den Arend
Oostvoorne
1:30:33
75
Arie Giezen
Hellevoetsluis
1:30:42
76
Frank Vrolijk
Maassluis
1:31:28
77
Marco Boxhoorn
Hellevoetsluis
1:32:07
78
Valentijn Simonis
Rockanje
1:33:39
79
Koos Hamer
Maassluis
1:34:02
80
Kees de Klein
Hellevoetsluis
1:36:14
81
Ton Vis
Oostvoorne
1:38:42
82
Egidius van Dongen
Rockanje
1:45:09
V REC, 10 MIJL RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke vd Bosch
Hellevoetsluis
1:17:45
2
Annette Kluijtmans
Oostvoorne
1:20:21
3
Reja Lageweg
Geervliet
1:22:55
4
Dineke Mijer
Oostvoorne
1:23:48
5
Claudia Martin
Oostvoorne
1:26:49
6
Ina van Marle
Oostvoorne
1:26:49
7
Corrie Slingerland
Hellevoetsluis
1:27:52
8
Diana Romani
Brielle
1:29:50
9
Corrie Faasse
Brielle
1:29:56
10
Yvonne Commeren
Rockanje
1:30:02
11
Jolanda Groen
Brielle
1:30:32
12
Ida van de Polder
Stellendam
1:31:33
13
Mieneke Ewald-Klinkert
Brielle
1:32:33
14
Dona Bannenberg
Hellevoetsluis
1:33:00
15
Petra de Kramer
Hellevoetsluis
1:34:39
16
Lida van Strien
Hellevoetsluis
1:35:50
17
Nathalie Bahnerth
Oostvoorne
1:36:02
18
Nellie Kuikstra
Zwartewaal
1:36:04
19
Sita Hoogenboom
Oostvoorne
1:36:05
20
Jacqueline van der Vis
Oostvoorne
1:36:11
21
An van Veen
Hellevoetsluis
1:36:12
22
Corrie vd Waal
Oostvoorne
1:36:13
23
Margret Vermeulen-Boer
Vierpolders
1:39:52
24
Lianne de Snayer
Oostvoorne
1:39:53
25
Jolanda van Woerkom
Oostvoorne
1:43:25
26
Imanda Molendijk
Oostvoorne
1:43:26
27
Ada Oosterman
Brielle
1:43:54
28
Nettie Jongejan
Oostvoorne
1:45:07
29
Tea Vis
Oostvoorne
1:45:08
M 10, 10 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Jorritsma
Enschede
36:26
2
Tjalling de Vries
Rotterdam
37:13
3
Wim Koster
Boskoop
40:37
4
Mischa Petie
Poortugaal
40:40
5
Jan van Triet
Spijkenisse
40:42
6
Dimitri Pennings
Schiedam
42:48
7
Leo vd Nol
Oostvoorne
43:23
8
André Bruijn
Brielle
44:15
9
Wout Bons
Oostvoorne
45:09
10
Johan Villerius
Ouddorp
45:26
11
Eric Lammers
Brielle
46:16
12
Henk Bijleveld
Tinte
46:35
13
F. Ligthart
Rozenburg
46:37
14
René de Ruiter
Nieuwerkerk a/d Ysse
47:42
15
Jan ´t Mannetje
Rockanje
48:47
16
Jan Lammers
Rhoon
49:16
17
Jan-Willem Ouden
Oostvoorne
51:27
18
Ed Both
Brielle
51:33
19
Dick Verbeek
Brielle
51:59
20
Louis Tjeerde
Oostvoorne
52:04
21
Paul Disser
Hellevoetsluis
52:14
22
Barry van 't Veld
Barendrecht
54:39
23
Peter Delissen
Hoogvliet Rotterdam
55:24
24
Jurriaan Hommes
's-Gravenhage
55:37
25
Alex Ockhuysen
Nieuwerkerk a/d Ysse
55:47
V 10, 10 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester v.d. Werk
Oostvoorne
44:34
2
Joekie de Hoog
Spijkenisse
45:12
3
Joke Both
Brielle
45:43
4
Yolanda Schlink
Hellevoetsluis
46:38
5
Angélique Vrijmoet
Brielle
47:33
6
Suzan van den Broek
Brielle
48:46
7
Winnie van Gorp
Rockanje
50:46
8
Marijke Eland
Ouddorp
54:44
9
Tineke Bosker
Brielle
1:00:51
10
Wil Barendrecht
Hellevoetsluis
1:00:52
11
Gea Stolk - Eland
Tinte
1:06:19
12
Linda van Dam-de Gans
Puttershoek
1:08:29
13
Sonja Bres
Puttershoek
1:08:30
M 5KM, 5 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stuart Maxwell
Amsterdam
16:13
2
Paul Korver
Leiden
17:55
3
Alex Hellweg
Poortugaal
18:59
4
Theo Verdoorn
Vierpolders
19:02
5
Thomas vd Bos
Hellevoetsluis
19:08
6
Gerard Vermeulen
Brielle
19:44
7
Harry vd Band
Oostvoorne
21:44
8
Erik van Nes
Brielle
22:11
9
Don Croes
Brielle
22:17
10
Tim Woudenberg
Sommelsdijk
22:42
11
Michiel Buis
Hellevoetsluis
23:44
12
Ron Ouwens
H.I. Ambacht
24:58
13
Youri Immerzeel
Hellevoetsluis
24:59
14
Dirk de Hoog
Hellevoetsluis
25:00
15
Hans van den Berg
Hellevoetsluis
25:23
16
Glenn Hoek
Melissant
25:49
17
Leo Gelderland
Oostvoorne
25:53
18
Rob Poll
Hellevoetsluis
26:10
19
Kees Vermeer
Zwartewaal
27:45
20
Léon vd Bulk
Hellevoetsluis
28:31
21
Jerry Teunissen
Rockanje
31:25
22
Robert Immerzeel
Hellevoetsluis
32:23
V 5KM, 5 KM RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
Boskoop
20:25
2
Ilse de Lange
Hellevoetsluis
21:56
3
Helga Bruijn
Brielle
25:24
4
Yaél de Man
Brielle
26:32
5
Mirjam Bosveld
Rozenburg
27:22
6
Leonie van Mierop
Brielle
27:24
7
Erica Bouman
Rozenburg
27:59
8
Ingeborg Brons
Oostvoorne
30:22
9
Esther Bot
Oostvoorne
30:24
10
Gerda Brondijk
Oostvoorne
30:25
11
Ilse Weinholt
Oostvoorne
30:30
12
Angelique Simonis
Rockanje
30:43
13
Marleen vd Engel
Vierpolders
31:47
14
Tannette Croes
Brielle
31:51
15
Leny Koppejan
Oostvoorne
31:51
16
Jilleke Rouwet
Hoogvliet
32:24
17
Nezaket Özdemir
Brielle
41:50
Uitslagen.nl
26-03-2006 17:26