| | | | | Uitslagenlijst 15e MARESIA Run-ATB-Run en ATB wedstrijd
Waalwijk - Zondag 19 februari 2006
ATB24, ATB 24 KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Patrick Dekkers
Nederwetten
1:01:05
5
Antoine van Engelen
Elshout
1:01:26
8
Rick vd Hanenberg
Berlicum Nb
1:01:55
10
Kevin Raaijmakers
Eindhoven
1:02:41
11
Patrick Vissers
's-Hertogenbosch
1:03:33
13
Michiel van de Heijden
Drunen
1:04:21
14
Mark Baudoin
's-Hertogenbosch
1:04:31
15
Dennis van Aspert
Nistelrode
1:04:45
21
Peter Branderhorst
Nieuwendijk
1:05:50
22
Dennis Leermakers
Oisterwijk
1:05:53
23
Joost Christiaans
Wageningen
1:06:12
24
David Tuorig
Sint Michielsgestel
1:06:15
28
Marcel Lommers
Sprang-Capelle
1:07:15
29
Dirk van Roosmalen
Berlicum Nb
1:07:57
33
Eric van den Bogaard
Drunen
1:08:59
35
Ronald van de Wetering
Almere
1:09:31
38
Robert Schimmer
Zaltbommel
1:10:26
39
Hans van Vliet
Capelle aan den IJss
1:10:31
45
Jeroen van Hout
Sint Michielsgestel
1:12:51
46
Jeroen Spooren
's-Hertogenbosch
1:12:53
47
Marco de Rooij
Sprang-Capelle
1:12:56
55
Dick Leermakers
Oisterwijk
1:15:56
56
Wilbur Kastelijn
Schijndel
1:16:32
59
Jan Hendrik Jansen
Beuningen Gld
1:17:30
60
Dennis Stekelenburg
Sint Michielsgestel
1:17:53
64
Stan van der Schoof
Baarle Nassau
1:19:17
67
Kees Peeters
Sprang-Capelle
1:24:24
68
Peerke Kortekaas
Leidschendam
1:27:40
69
Tiny Lommers
Sprang-Capelle
1:28:06
73
Charles Loijens
Hilvarenbeek
1:30:55
ATB20, ATB 20 KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Kesseleer-Haarsm
Heeswijk Dinther
55:45
4
Klara van der Vaart
Mijdrecht
58:53
5
Klaartje Legtenberg
Arnhem
1:01:24
JONGE, ATB 10 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Leonard van Hout
Barendrecht
36:59
9
Thimo van Vliet
Capelle aan den IJss
48:31
MEISJ, ATB 10 KM JEUGD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Lommers
Sprang-Capelle
44:13
D00, RBR D/H00 D/H08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H00, RBR D/H00 D/H08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D08, RBR D/H00 D/H08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jobine Akershoek
Ouddorp Zh
23:21
2
Chelcy van Boxtel
Waalwijk
27:06
H08, RBR D/H00 D/H08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franklin van Anrooy
Kapelle
20:18
D10, RBR D/H10 D/H12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dayenne van Boxtel
Waalwijk
36:29
3
Laura van der Heijden
ELSHOUT
36:59
H10, RBR D/H10 D/H12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Mathias van Eynde
Duffel (BEL)
45:34
D12, RBR D/H10 D/H12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manita vd Bersselaar
Drunen
28:17
3
Magalie van Eynde
Duffel (BEL)
38:47
H12, RBR D/H10 D/H12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jordy van de Mosselaar
Waspik
25:17
4
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel
26:48
5
Thomas Oosterhuis
Vlissingen
27:36
6
Joep Verwaaijen
Doornenburg
28:14
7
Jacob Kemmeren
Kaatsheuvel
28:20
D14, RBR D/H14
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ashley Schouwenaar
Den Helder
40:00
H14, RBR D/H14
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van der Heijden
Waspik
38:02
2
Johan Oosterhuis
Vlissingen
38:39
4
Jurgen Sprangers
Kaatsheuvel
41:33
D20, RBR WEDSTIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marleen van der Graaff
Gorinchem
1:54:53
6
Gonny Rosendaal
Geldermalsen
1:57:41
H20, RBR WEDSTIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Royce Kortekaas
Nieuw Vennep
1:31:27
3
Erik-Simon Strijk
Hazerswoude Rijndijk
1:37:00
4
Raimond van der Boom
Lopik
1:38:23
5
Lars van der Eerden
Susteren
1:39:08
6
Christophe Stoelinga
Eindhoven
1:39:27
8
Berry Hollander
Sassenheim
1:40:49
14
Rogier van Oevelen
Haghorst
1:46:17
16
Marc Boumans
's-Hertogenbosch
1:47:07
19
Johan Meijndert
Heerjansdam
1:48:28
23
Ward Van Roy
Arendonk (BEL)
1:50:42
25
Hans Peschier
Noordwijkerhout
1:50:55
26
Rinse van den Ouweelen
Leiden
1:51:50
27
Edwin Roggeband
Barendrecht
1:52:00
32
Marc Niessen
Oosterhout Nb
1:54:44
37
Didier Rooms
Sint Niklaas (BEL)
1:58:39
41
Stefan de Ruijter
Hazerswoude Rijndijk
2:02:16
46
Kees de Waal
's-Hertogenbosch
2:09:37
49
Robin Baeten
Diepenbeek (BEL)
2:20:41
D40, RBR WEDSTIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H40, RBR WEDSTIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Frans van Heteren
De Kwakel
1:37:30
3
Jan Struycken
Loon op Zand
1:37:38
8
Frans-Peter Dechering
Maasland
1:42:28
9
Rob van Zanten
Vlaardingen
1:43:27
12
Jos Broeren
's-Hertogenbosch
1:45:28
13
Eric Peeters
Kalmthout (BEL)
1:46:29
19
Hans-Peter Ligthart
Amsterdam
1:54:25
23
Gerard van Wissen
Klaaswaal
1:57:49
24
Jan van Bennekom
Heinenoord
2:00:33
25
Leo Meewisse
's-Gravenhage
2:01:21
28
Henk Westerlaken
Rijswijk Nb
2:05:39
31
Cloudt Frits
Nederweert Eind
2:08:31
34
Arjan de Kremer
Noordwijk Zh
2:16:23
35
Jan van Heel
Oosterhout Nb
2:16:39
36
Hank Stokbroekx
Kortenhoef
2:19:40
37
Rien de Vreede
Middenbeemster
2:21:14
39
Jan Maaskant
Baarle Nassau
2:21:55
D16, RBR D/H16 D/H18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Janssen
Aagtekerke
1:02:09
H16, RBR D/H16 D/H18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Niels Strijk
Hazerswoude Rijndijk
51:10
3
Koen Schoonderbeek
Waalwijk
54:20
4
Jeffrey vd Bersselaar
Drunen
55:21
5
Joeri Deleebeeck
Hever (BEL)
55:43
6
Mike van de Mosselaar
Waspik
57:07
D18, RBR D/H16 D/H18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
1:08:27
H18, RBR D/H16 D/H18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Strijk
Hazerswoude Rijndijk
47:50
2
Teun Zoontjens
Berkel-Enschot
50:15
4
Rens van der Sanden
Waalwijk
57:24
REC, RBR KORT REC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick de Laat
Berlicum (Nb)
49:46
2
Berry Zoontjens
Berkel-Enschot
50:24
6
Caroline Slikker
Broek op Langedijk
57:01
7
Ton Luiken
's-Hertogenbosch
57:04
12
Remco van der Meijs
Tilburg
1:00:06
13
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
1:00:59
15
Edward van Weert
Alblasserdam
1:01:16
20
Gerard Timmermans
Waalwijk
1:02:34
24
Mart van der Meijs
Tilburg
1:03:57
32
Henri Smits
IJsselstein Ut
1:10:58
Uitslagen.nl
20-02-2006 21:12