Uitslagenlijst 49ste Joe Mann Bosloop

Best - Zondag 19 februari 2006

MPC, MPC (1.070M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jody Schellekens
AVR '69
5:08
2
Nina van der Pasch
AV Oirschot
5:27
3
Femke Hanssen
GVAC
5:27
4
Desi Hallegraeff
AVR '69
6:06
5
Jessie van Os
Generaal Michaelis
6:14
6
Femke Hoek
GVAC
6:29
7
Manon Bogaars
AVR '69
6:44
8
Anne van Limpt
AVR '69
8:22
JPC, JPC (1.070M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Wouters
AVR '69
5:08
2
Luca Tramontina
Olympia Eindhoven
5:09
3
Lars van Gelderen
AVV
5:33
4
Thomas Bakermans
PSV
5:34
5
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
5:41
6
Mitchel Bartels
GVAC
5:47
7
Kane Bongers
DES
5:56
8
Teun Roymans
AVR '69
6:02
9
Tuur Krekels
AVR '69
6:04
10
Vincent Hein
Generaal Michaelis
6:07
11
Kevin van de Vleuten
Generaal Michaelis
6:09
12
Jordi Goewie
AVR '69
6:11
13
Loed Krekels
AVR '69
7:02
MPB, MPB (1.070M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Dekkers
PSV
4:59
2
Quirien Robbe
AVV
5:10
3
Sanne Denneman
PSV
5:14
4
Iris van Slooten
AVV
5:15
5
Jip Hendriks
AVV
5:19
6
Marielle Lavrijsen
AVR '69
5:21
7
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
5:32
8
Bente van de Pol
Generaal Michaelis
5:37
9
Renee van Limpt
AVR '69
5:39
10
Lieke Schulting
PSV
5:46
11
Sofie Prinsen
PSV
5:53
12
Jolien Bruininx
AVR '69
6:05
13
Kim Wouters
AVR '69
6:07
14
Carmen Heijligers
Generaal Michaelis
6:15
15
Britt van den Branden
AV Oirschot
6:55
JPB, JPB (1.070M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
4:37
2
Thijs Roymans
AVR '69
4:49
3
Tom Schellekens
AVR '69
4:58
4
Max Gulickx
Olympia Eindhoven
5:02
5
Jeroen Koeleman
Astylos
5:06
6
Stijn Hoek
GVAC
5:09
7
Koen van der Lip
GVAC
5:11
8
Luuk Antonius
AVR '69
5:13
9
Rein Reurekas
Generaal Michaelis
5:17
10
Domingos Muanza
AVR '69
5:18
11
Wesley Wirjadi
Generaal Michaelis
5:19
12
Martijn Boon
PSV
5:22
13
Devian van Dorst
Generaal Michaelis
5:48
14
Tom Valkenburg
PSV
6:12
15
Bart Stravers
Generaal Michaelis
6:14
16
Rik van Laarhoven
Generaal Michaelis
6:52
MPA, MPA (1.480M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
6:38
2
Mirna van Slooten
AVV
6:49
3
Evie van den Ouweland
AVV
6:57
4
Anne van Leuken
Generaal Michaelis
6:59
5
Michelle Lavrijsen
AVR '69
7:03
6
Renske van de Wijdeven
AVV
7:15
7
Anne Kok
Olympia Eindhoven
7:16
8
Nina de Poorter
PSV
7:19
9
Ingeborg van Bree
Generaal Michaelis
7:29
10
Floor Koks
AVV
7:33
11
Marlieke van der Linde
Generaal Michaelis
7:44
12
Lauri Hanssen
GVAC
7:48
13
Aniek Dirkx
AVR '69
7:53
14
Romy Dekkers
PSV
7:54
15
Leanne van Est
PSV
7:57
16
Suzan Dortmans
Generaal Michaelis
7:58
17
Sophie Valkenburg
PSV
8:00
18
Maartje Fijneman
Generaal Michaelis
8:05
19
Leonie Hiemstraa
PSV
8:11
20
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
8:19
21
Nora Huijsman
PSV
8:27
22
Denise van Gerven
AVV
8:32
23
Esther van Heerebeek
AV Oirschot
8:34
24
Anne-Marijke Voets
PSV
8:38
25
Floor Nijskens
PSV
8:54
26
Bo van den Branden
AV Oirschot
9:09
JPA, JPA (1.480M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas van der Lip
GVAC
6:25
2
Max Wouters
AVR '69
6:34
3
Shaun Harris
Olympia Eindhoven
6:39
4
Sam van der Pasch
AV Oirschot
6:44
5
Max van de Ven
AVR '69
6:48
6
Roel Kox
AVR '69
6:53
7
Marijn van Est
PSV
6:53
8
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
7:01
9
Stanley Wirjadi
Generaal Michaelis
7:04
10
Sjors Peeters
GVAC
7:19
11
Jordan Harris
Olympia Eindhoven
7:19
12
Niels Groen
Generaal Michaelis
7:22
13
Tom van Duuren
PSV
7:28
14
Rik Roelen
PSV
7:32
15
Jonathan Immink
Generaal Michaelis
7:35
16
Martijn Peeters
GVAC
7:36
17
Geert Jansen
AVR '69
7:40
18
Jim Bongers
DES
7:45
19
Sjoerd Prinsen
PSV
7:45
20
Tim van Hoof
AVV
7:48
21
Giel Peeters
AV Oirschot
7:51
22
Jordy Maas
DES
8:02
23
Rinke de Vries
GVAC
8:14
24
Harm Peters
AVR '69
8:34
25
Carlo Tromp
AV Oirschot
9:08
26
Mark van Nuenen
AV Oirschot
9:51
MJD, MJD (1.480M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
AV Oirschot
6:09
2
Renske van Os
Generaal Michaelis
6:18
3
Anouk van den Ouweland
AVV
6:19
4
Ellen Versteegen
Nijmegen Atletiek
6:27
5
Rianne van Slooten
AVV
6:39
6
Linda Kox
AVR '69
7:00
7
Sandra van Bree
Generaal Michaelis
7:04
8
Demi Saris
Generaal Michaelis
7:06
9
Tamara Doreleijers
Generaal Michaelis
7:29
10
Laila Dekkers
PSV
7:33
11
Liza Wouters
AVR '69
7:37
12
Cindy van Kraaij
PSV
7:39
13
Inge Hallegraeff
AVR '69
8:15
14
Michelle Wirjadi
Generaal Michaelis
8:34
15
Suzan Crombach
Generaal Michaelis
8:37
16
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
9:04
JJD, JJD (2.140M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tipp Bongers
Seven Hills Running
8:45
2
Enzo Thomassen
PSV
8:49
3
John Vosters
AVR '69
9:01
4
Dirk van Vroonhoven
GVAC
9:19
5
Marijn van Oss
PSV
9:24
6
Nick van den Hoogen
Oss '78
9:27
7
Miro Vermeeren
AV Oirschot
9:43
8
Rohan de Bresser
Generaal Michaelis
9:48
9
Erwin Timmermans
AV Oirschot
9:52
10
Bas van der Rijd
GVAC
9:56
11
Rowan Ekelhoff
DES
10:01
12
Gijs Graat
Olympia Eindhoven
10:05
13
Stijn Jansen
AVR '69
10:18
14
Bart Schenau
AVR '69
10:23
15
Mike Willems
DES
10:25
16
Bas van der Lubbe
Generaal Michaelis
10:29
17
Koen Willemsen
Generaal Michaelis
11:30
18
Nick Eliens
DES
11:47
19
Wessel Scheepers
Generaal Michaelis
12:44
20
Bas Tap
Generaal Michaelis
13:09
MJC, MJC (2.140M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
8:25
2
Admay van Oevelen
Attila
8:33
3
Jessica Faesen
Attila
8:49
4
Ellen van Vroonhoven
GVAC
8:52
5
Maud Schijven
Nijmegen Atletiek
8:59
6
Nikki Tromp
AV Oirschot
9:20
7
Joske Huijsman
PSV
9:28
8
Karin Timmermans
AV Oirschot
9:45
9
Inge Sengers
AVV
9:53
10
Yrla Bijsterveld
PSV
9:58
11
Vera van Staveren
Nijmegen Atletiek
10:01
12
Sietske Noorman
Generaal Michaelis
10:34
13
Katrien Castelijns
AVR '69
10:39
14
Manon Vosters
AVR '69
10:47
15
Sanne Heijmans
AV Oirschot
11:12
16
Carlijn Eliens
DES
11:19
17
Fiona Vereijken
Generaal Michaelis
12:39
JJC, JJC (2.900M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Hoeymans
AVV
9:56
2
Jesper van der Wielen
Loopgroep PK
10:07
3
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
10:11
4
Mads Bijsterveld
PSV
10:21
5
Harm Smits
GVAC
10:23
6
Bart van der Pasch
Generaal Michaelis
10:36
7
Daan Crombach
Generaal Michaelis
10:36
8
Radik Volochov
Unitas
10:47
9
Sander van Esch
AV Oirschot
10:50
10
Teun Geurts
Seven Hills Running
10:53
11
Mark van der Pasch
AV Oirschot
11:21
12
Peter Peijs
AVR '69
11:35
13
Ben Bruisten
PSV
11:37
14
Rick Kokken
AVR '69
11:41
15
Cameron Assmann
PSV
11:44
16
Luc Bekers
GVAC
12:02
17
Joost de Man
AV Oirschot
12:37
18
Bram Derks
AV Oirschot
12:57
19
Zino Thomassen
PSV
12:59
20
Mark de Man
AV Oirschot
13:17
21
Tjeu van Heerebeek
AV Oirschot
13:51
22
Niels van der Heijden
AVR '69
14:01
23
Arno Classen
PSV
15:17
MJB, MJB (2.900M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
10:45
2
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
11:25
3
Suzanne van Staveren
Seven Hills Running
11:39
4
Sarah Körver
PSV
11:57
5
Yvonne Vosters
AVR '69
12:35
6
Suzanne Faasen
AVV
12:43
7
Lenne van der Heijden
AVR '69
12:47
8
Eefje Vangangelt
PSV
13:00
9
Sanne Bruininx
AVR '69
13:46
10
Coco Korse
Generaal Michaelis
14:19
11
Kristie Meulenbroeks
GVAC
15:01
JJB, JJB (5.800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Dilling
Seven Hills Running
19:16
2
Tom Stultiens
PSV
19:29
3
Niels Jacobs
HAC
20:16
4
Joeri Spoor
PSV
20:23
5
Robin van Limpt
GVAC
20:26
6
Daan vd Ende
Atletiek Maastricht
21:19
7
Coen van Sambeeck
AVR '69
22:12
8
Rob van Agt
AV Oirschot
22:44
9
Ben Maas
AVR '69
23:59
10
Coen Lauwers
AVR '69
25:02
11
Thijs van Heerebeek
AV Oirschot
28:18
12
Jeroen der Kinderen
AV Oirschot
31:12
MJA, MJA (2.900M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Ruijters
Achilles-Top
11:29
2
Lonne van Esch
AV Oirschot
12:50
3
Shari de Poorter
PSV
13:40
4
Inge Eliens
DES
14:33
JJA, JJA (8.700M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Schout
Attila
27:20
2
Gijs Jacobs
HAC
27:55
3
Joost van den Ende
Seven Hills Running
28:20
4
Ron Szigetti
Attila
30:01
5
Stephan Hoeymans
AVV
34:50
6
Bart Noyen
AV Oirschot
36:12
7
Hein van den Borne
AVR '69
39:08
8
Jeroen van de Ven
AV Oirschot
39:29
VSEN, VSEN (5.800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Panhuijsen
Nijmegen Atletiek
20:19
2
Lotte Jacobs
HAC
20:50
3
Anouk Lievaart
Attila
22:09
4
Rian van de Burgt
AVV
22:14
5
Manon Loeffen
Seven Hills Running
22:29
6
Inge van der Meulen
Olympia Eindhoven
23:20
7
Wendy Mutsaarts
Generaal Michaelis
23:29
8
Lotte van Dinther
Nijmegen Atletiek
24:33
9
Nathalie Lotthrinkx
PSV
24:50
10
Yvette Adams
AVR '69
27:05
11
Lianne Hendrikx
AVR '69
30:53
12
Marlieke Moesman
Olympia Eindhoven
31:55
13
Kim Asveld
Generaal Michaelis
33:10
V35+, V35+ (5.800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
23:12
2
Wilma Venmans
Attila
24:13
3
Mieke van Hoof
No-Limits
26:35
4
Gerrie Maas
AVR '69
27:25
5
Sjan Roest-Lauwers
AVR '69
29:44
6
Ria van Hoof
AVR '69
31:29
MSEN, MSEN (11.600M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van Laarhoven
RK HAV
37:00
2
Ad de Bruyn
LADB
37:51
3
Cor Datema
Prins Hendrik
39:06
4
Ivan Lowe
PSV
39:49
5
Michael Harris
Olympia Eindhoven
40:40
6
Marco Tramontina
Loopgroep PK
41:22
7
Sybrand Verkerk
PSV
41:38
8
Sadite El Mourabite
PSV
42:49
9
Janus Kerkhofs
AVR '69
43:55
10
Martijn Verdonk
Asterix
45:21
11
Maarten van der Heijde
Loopgroep De Springb
46:20
12
Paul van Limpt
AVR '69
46:46
13
Bart Lavrijsen
AVR '69
47:16
14
Mart van de Ven
Generaal Michaelis
47:18
15
Martin Struijk
PSV
49:36
16
Martin van Falier
49:48
17
Steven Lucassen
Olympia Eindhoven
50:12
18
Sjaak Smit
AV '23
52:15
19
Paul Roest
AVR '69
56:50
20
Albert Schellekens
AVR '69
1:01:27
M4045, M40/45 11.600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van de Weijenberg
PSV
38:43
2
Fons Liebregts
PSV
40:00
3
Theo van der Wielen
Nijmegen Atletiek
40:58
4
Kees Wouters
DES
41:46
5
Wil Punt
GVAC
42:05
6
Nicolai van der Heijde
Generaal Michaelis
44:17
7
Peter Ederveen
LOGO
44:38
8
Gerrie Dijkstra
GVAC
44:38
9
Sjef van Beers
AVR '69
44:53
10
Kees vd Put
PSV
45:01
11
Ton Peeters
AV Oirschot
46:20
12
Hans Bijsterveld
PSV
46:52
13
Piet van der Heijden
AVR '69
47:01
14
Erik Hellings
Loopgroep Wijbosch
47:59
15
Mark Moeskops
AVR '69
48:26
16
Henk van Gerven
AV Oirschot
48:47
17
Hans Cuijlits
AVR '69
49:02
18
Hein Wulf
Olympia Eindhoven
49:32
19
Mark Rodrigues de Mira
AVR '69
52:14
M50+, M50+ (8.700M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Rindt
PSV
31:42
2
Arie van de Akker
Olympia Eindhoven
32:42
3
Peter van der Wulp
Veteranen Nederland
33:02
4
Joop Slagboom
GVAC
33:10
5
Ad Pheninxks
AVV
35:09
6
Hein Asveld
Generaal Michaelis
35:21
7
Frans de Waal
Nijmegen Atletiek
35:33
8
Egbert Tick
Loopgroep PK
36:23
9
René van Oevelen
Achil '87
36:50
10
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
38:08
11
Tinie Theunissen
Olympia Eindhoven
38:16
12
Hans van Limpt
AVR '69
41:25
13
Aad van Limpt
DES
42:38
MSENK, MSEN K (5.800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorus Arts
Seven Hills Running
18:36
2
Twan Lensen
Nijmegen Atletiek
18:37
3
Jeroen van den Biggela
HAC
18:50
4
Saichon Kloyiam
19:33
5
Jordy Smilde
Attila
19:42
6
Bart le Coq
PSV
19:50
7
Sam Krop
Asterix
19:55
8
Dirk-Jan Linsen
PSV
19:58
9
Sander Halin
PSV
20:09
10
Hilko Ellerbroek
PSV
20:52
SPEC., SPECIALS (1070M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Scheldesport
4:39
2
Marco van de Boogaart
Scheldesport
5:18
3
Giel Krooymans
Sprint
5:47
4
Ronnie Tiggelman
Sprint
5:49
5
Sjoerd van den Heuvel
Generaal Michaelis
6:03
6
Madelon Tax
Sprint
6:33
7
Donovan D'Hert
Scheldesport
6:43
8
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
6:45
9
Damien de Hoog
Sprint
6:58
10
Tim Szelech
Sprint
7:00
11
Mart van Dongen
Sprint
7:11
12
Sira Lambregts
Sprint
7:37
13
Yunus Ozden
Scheldesport
7:55
14
Jacqueling Lange
Scheldesport
7:56
15
Tiffany de Hoog
Sprint
8:21
16
Marc Tonen
Generaal Michaelis
10:40
17
Nellie Tonen-Smetsers
Generaal Michaelis
10:41
RECR1, RECR (2.900M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Kempe
Generaal Michaelis
11:46
2
Koen Kielenstijn
GM (BM)
13:42
3
Cees van Laarhoven
Generaal Michaelis
14:17
4
Theo Kuijpers
15:17
5
Rob Rebel
Generaal Michaelis
15:32
6
Leo Bastiaans
18:43
7
Henk
19:00
8
Ad vd Biggelaar
Generaal Michaelis
19:01
9
Joseph Schutte
Generaal Michaelis
19:32
10
Annelies van Aken
19:50
11
Bianca Spitters
19:52
RECR2, RECR (5.800M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Warmoeskerken
20:31
2
Peter van den Elshout
23:37
3
Anton Kon
Generaal Michaelis
23:53
4
Rob Faessen
Generaal Michaelis
24:22
5
Peter Meijler
GM (BM)
24:26
6
Guido Leunissen
GM (BM)
25:02
7
Haroldinio Abauna
PSV
25:04
8
Frits Leenderts
Generaal Michaelis
25:45
9
Jolanda de Poorter
Generaal Michaelis
25:47
10
Wendy Verspeek
Generaal Michaelis
25:48
11
Arno de Bresser
Generaal Michaelis
25:51
12
Joost van Rosendaal
Generaal Michaelis
26:33
13
Frank Coppelmans
Generaal Michaelis
26:36
14
Anton Verkooijen
Generaal Michaelis
26:52
15
Henk de Korte
Loopgroep De Springb
27:14
16
Erwin Pieschel
Generaal Michaelis
27:15
17
Hans Verbeek
Generaal Michaelis
27:28
18
Jeroen Josephs
27:37
19
Marti van Iersel
Generaal Michaelis
27:38
20
Cor vd Nieuwenhuisen
Generaal Michaelis
27:38
21
Mat Heuvelmans
Generaal Michaelis
28:15
22
Miriam Nuijs
28:19
23
Han vd Bogaard
Generaal Michaelis
28:19
24
Ben de Jong
Generaal Michaelis
28:41
25
Harm Bakker
Generaal Michaelis
28:44
26
Mirjam Verhagen
Generaal Michaelis
29:04
27
Cindy Koolen
29:10
28
Bep Vogels
Generaal Michaelis
29:18
29
Mariette Vlassak
Generaal Michaelis
29:21
30
Jan Meesters
Generaal Michaelis
29:41
31
Jos Korver
29:51
32
Francis Mutsaarts
Generaal Michaelis
29:54
33
Lia Tielen
Generaal Michaelis
30:12
34
Rob Voss
Generaal Michaelis
30:39
35
H vd Haghen
31:44
36
Rosita Duif
Generaal Michaelis
31:49
37
Theo Megens
Generaal Michaelis
32:08
38
Jan Leijtens
Generaal Michaelis
33:59
39
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
34:10
40
Jacqueline Schulting
34:13
41
Rik Vanlaer
GVAC
35:26
42
Riny Verreijt
36:14
43
Arie Nagelkerke
36:24
44
Kristel de Kaart
36:42
45
Jo Jansen
GVAC
37:23
46
Ina Verhallen
38:47
47
Wim de Bresser
GM (BM)
42:51
RECR3, RECR (8.700M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Kroonenbur
No-Limits
22:53
2
Jos Heesakkers
Eindhoven
28:09
3
Rob Wilcke
PSV
32:33
4
Carlo Bartels
GVAC
33:07
5
Twan van Lippen
PSV
35:39
6
Eeuwe van der Meulen
36:48
7
Monieque Seijger
De Triotters
37:44
8
Sjoerd Vangangelt
37:55
9
Paul Schrauwen
Helmond
39:10
10
Maurice van de Berge
PSV
39:30
11
Edwin Saris
40:41
12
Corrie Waterschoot
AVR '69
41:17
13
Willie Maessen
Eindhoven
41:18
14
Rene van Os
41:19
15
David Veraart
42:42
16
Henk van Aspert
PSV
43:01
17
Joop Coolen
43:06
18
Elbert Beekers
43:14
19
Jim Dieterman
GVAC
44:41
20
Esther Teuwens
PSV
46:36
21
H Wouters
GVAC
47:53
22
Marcel van den Braak
Marvel
47:56
23
Jack Klumpkens
48:53
24
Marita Hoof-van der Li
AV Oirschot
50:16
25
Tonnie Beekmans
50:41
26
Eefje Mertens
Helmond
54:33
RECR4, RECREANTEN 11,6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
43:46
2
Robert Sanchez
Olympia Eindhoven
46:12
3
Andre van Est
47:19
4
Ad van Kollenburg
Generaal Michaelis
49:41
5
Karel Rikkers
Generaal Michaelis
49:55
6
Jos van de Wijdeven
Generaal Michaelis
50:20
7
Coen Crombach
Generaal Michaelis
50:45
8
Piet Pijnenburg
Generaal Michaelis
51:00
9
Harry Dahmen
Generaal Michaelis
51:29
10
Remko Rop
Generaal Michaelis
51:49
11
George Immink
53:12
12
Peter Brouwers
Generaal Michaelis
54:37
13
L vd Laken
PSV
55:09
M35+, M35+ (11.600M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronnie van Dortmont
Generaal Michaelis
44:45
Wedstrijdleider: Marc van Bree
Scheidsrechter: Josef van Stiphout
Wedstrijdsecretariaat: Ingrid Brekelmans

wedstrijden@avgm.nl
Startnummers zijn gesponsord door Saucony via Run2Day Eindhoven
Uitslagen.nl
16-08-2006 16:42