Uitslagenlijst 41e Rabo Pinksterloop Eersel - Maandag 5 juni 2006
HEREN, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Steemans
ARAC Arendonk (B)
53:38
4
Martijn Verhoeven
Loopgroep Aart Stigt
56:12
5
Rik Meylaers
Heak, Hechtel (BEL)
58:00
HM40, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Hein Wulf
Olympia Eindhoven
1:08:14
12
Willy Jonkers
Veteranen Nederland
1:15:38
HM50, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lambert Sels
VABCO Mol (B)
59:41
5
Richard Peeters
VABCO Mol (B)
1:09:28
7
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:12:39
9
Cees v.d.Schoot
AV Oirschot
1:18:04
HM60, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van de Putte
VABCO Mol (B)
1:01:28
5
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
1:14:33
9
Victor van Hees
VABCO Mol (B)
1:17:09
10
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
1:17:37
11
Laurent Linssen
AV Oirschot
1:18:46
13
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
1:37:16
DAMES, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Smeets
Loopgroep PK
1:06:12
3
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
1:06:29
DM35, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DM45, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Nicolien Smulders
Fortuna '67
1:23:41
HRECR, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Roothans
Valkenswaard
1:04:22
7
Dirk van de Wijdeven
Casteren
1:08:06
8
Alfons Schoenmakers
PSV, Eindhoven
1:08:12
9
Frank van Oerle
Prins Hendrik, Vught
1:09:54
10
Piet van der Nat
Des, Dommelen
1:10:02
12
A. van heijst
No Limits, Bladel
1:11:19
14
Kees Visser
Meerhout (BEL)
1:12:45
15
Henk Smetsers
No Limits, Bladel
1:12:47
16
Jan Smets
No Limits, Bladel
1:13:13
20
Theo van der Zanden
Bladel
1:14:39
22
Theo van der Eerden
Fortuna67, St.Oedenr
1:15:07
23
Finus Cornelissen
AVV, Valkenswaard
1:15:40
24
Hans van den Biggelaar
Veldhoven
1:16:04
28
Ger van heesch
AVO, Oirschot
1:18:03
30
Sjaak Verbeek
No Limits, Bladel
1:19:49
33
Wilbert van Kruijsdijk
Valkenswaard
1:21:07
40
Peter v.Gompel
DES, Eersel
1:23:20
42
Hans Harle
Loopgroep Waalre, Wa
1:26:22
44
Ge de Louw
Fortuna '67, St.Oede
1:27:33
46
Anton Raymakers
AVV, Valkenswaard
1:29:33
47
Jos Smeets
Grenslaupers, Roggel
1:30:16
48
Jos Hopman
Vet.Ned, Eindhoven
1:30:18
49
Casper Greitemann
DES, De Meern
1:36:04
51
Toon Karsmakers
AVV, Veldhoven
1:40:03
53
Jan Castelijns
DES, Duizel
1:43:46
DRECR, 10 ENG. MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corrie Waterschoot
Hoogeloon
1:16:00
2
Rikie Huyberts
Fortuna, St.Oedenrod
1:20:17
4
Rita Verduin
U-Track, Utrecht
1:25:17
8
Helma v.Noort
DES, Bergeijk
1:26:50
9
Tineke v.Boxmeer
Fortuna, St.Oedenrod
1:28:31
11
Silvia Tempelman
AV Oirschot, Oirscho
1:31:38
12
Isa van Heijningen
Fortuna, St.Oedenrod
1:31:55
13
Jacqueline van Beek
Eersel
1:36:06
17
Gemma den Dulk
GVAC, Eindhoven
1:41:45
18
Monique Castelijns
DES, Eersel
1:43:45
4200M, 4200M TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joeri Verheijden
DES, Eersel
17:24
8
Marcel v. Nieuwenhoven
Eindhoven
19:18
10
Michel Volckaerts
Mol (BEL)
20:38
12
Ivo van den Heuvel
Veldhoven
21:43
14
Stef Hooyberghs
Vabco, Mol (BEL)
23:28
19
Dirk Hooijberghs
Vabco, Mol (BEL)
24:49
25
Desirée Bastings
DES, Hapert
25:55
26
Daniëlle Vermeulen
DES, Bladel
25:55
27
Laura Moure-Arts
Eindhoven
26:04
30
Gerdien Verpoort
DES, Bladel
26:14
32
Berna Lepelaars
DES, Eersel
27:02
8500M, 8500M TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Hemtems
Vabco, Mol (BEL)
29:09
3
Danny van Hout
Vabco, Mol (BEL)
29:27
4
Ward van Roy
Arendonk (BEL)
29:29
6
Dirk Boons
Vabco, Mol (BEL)
30:39
7
Maarten v.d.Heijden
Springbokken, Son
30:49
8
W.P. de Voogd
TVR, Vlaardingen
32:05
9
Rudi van Beylen
Vabco, Mol (BEL)
32:15
11
Henk Mengers
AVA'70, Aalten
32:43
12
Michel Verschueren
Ravels (BEL)
33:16
13
Haroldinio Abauna
PSV, Eindhoven
33:34
14
Rudi Vennekens
Vabco, Mol (BEL)
33:47
15
Jozef Caers
Vabco, Mol (BEL)
33:50
20
Danny Seuntjens
Balen (BEL)
35:46
21
Johan v.d.Heuvel
DES, Eersel
36:20
26
Domine Leenaerts
DES, Riethoven
37:06
27
Marcel Mol
Vabco, Mol (BEL)
37:09
29
Henk Ligtvoet
VOAB, Goirle
37:48
30
Jan Voorheijen
DES, Eersel
37:56
32
Marc Brandsma
DES, Steensel
38:05
34
Bert Belmans
Vabco, Mol (BEL)
38:38
36
Rudolf Buur
GVAC, Veldhoven
38:53
37
Wil Rijkers
AVV, Valkenswaard
38:58
38
Martijn de Schepper
Waalre
39:04
40
Sjoerd Pels Rijcken
Eindhoven
39:12
41
Kees v.d.Huygevoort
Hoogeloon
39:34
47
Jean van Hoof
Vabco, Mol (BEL)
40:40
50
Thieu van der Heijden
AVR69, Reusel
40:47
52
Johan Meulensteen
Eindhoven
41:38
53
Wim van den Hurk
Veldhoven
42:44
55
Theo Roelofs
AVV, Valkenswaard
43:00
56
Anita Weststrate
DES, Hapert
43:05
57
Mirjam Buur
GVAC, Veldhoven
43:19
58
Jim Dieterman
GVAC, Veldhoven
43:40
59
Maddy Bartholomeus
Vabco, Mol (BEL)
43:48
60
Luc Gevens
Vabco, Mol (BEL)
44:09
61
Rita Indeherberg
Mol (BEL)
44:09
64
Piet van Engeland
Fortuna, St.-Oedenro
44:24
65
Kees van Linder
AVV, Valkenswaard
44:55
66
Ellen Rijkers
AVV, Valkenswaard
45:04
68
Pascale Bogaerts
Balen (BEL)
45:41
72
Ine Heijnemans
AVV, Valkenswaard
45:51
74
A.M. Domders
Vabco, Mol (BEL)
46:12
75
Harrie Wouters
GVAC, Knegsel
46:16
79
Harrie Stempher
Vet.Ned., Eindhoven
47:35
81
Jan Joosen
AV Oirschot, Oirscho
48:14
82
Lisanne Leenaerts
DES, Riethoven
48:22
83
Saskia Geerdink
Valkensward
48:30
85
Danielle ten Boske
GVAC, Wintelre
48:36
88
Linda Beckers
Vabco Mol (BEL)
49:45
91
Liesbeth Akkerman
Lycurgus, Zaandam
52:29
93
Walter Hompes
DES, Steensel
52:38
95
Corrie v.Tongeren
Wintelre
54:03
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze 41e Rabo Pinksterloop. Het was mooi weer: ca. 18°C, NW4. Graag zien wij u terug bij onze 26e DES/SPORTSHOP REUSEL HALVE MARATHON op 3 maart 2007. Info uitslagverwerking: 0497-514077
Uitslagen.nl
05-06-2006 15:07