Uitslagenlijst Rijsserbergloop

Rijssen - Zaterdag 10 juni 2006

M9, 1400M TM 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Stuiver
Rijssen
5:46
2
Sjoerd Hermsen
Oldenzaal
5:49
3
Gabriel Baysoy
Rijssen
6:01
4
Christiaan Mensink
Rijssen
6:04
5
Dirk Bruggink
Rijssen
6:06
6
Lars Jansen
Rijssen
6:17
7
Lars Brinkman
Enter
6:21
8
Tjeerd Wessels
Rijssen
6:22
9
Jacob Stuiver
Rijssen
6:32
10
Matthijs Seppenwoolde
Rijssen
6:33
11
Chiel Dollen
Enter
6:37
12
Laurens Zandbergen
Rijssen
6:39
13
Tijmen van de Berg
Rijssen
6:39
14
Wilbert Dennekamp
Rijssen
6:41
15
Geert ten Klooster
Rijssen
6:42
16
Herjan Nijzink
Rijssen
6:46
17
Frank Wessels
Rijssen
6:50
18
Joost Wessels
rijssen
6:51
19
Tim Geerling
Rijssen
6:53
20
Gijs Körbl
Rijssen
7:01
21
Wouter Waanders
Rijssen
7:04
22
Joris Roosink
Rijssen
7:04
23
Aart Wassink
Rijssen
7:17
24
Lucas Koopman
Rijssen
7:20
25
Frank Beltman
Rijssen
7:21
26
Rick Voortman
Rijssen
7:24
27
Jan Pieter Jansen
Rijssn
7:26
28
Thijs Averesch
Rijssen
7:29
29
Wietse Post
Rijssen
7:34
30
Niels Ligtenberg
Rijssen
7:38
31
Daniël Mensink
Rijssen
7:45
32
Youri Gerritsen Mulkes
Rijssen
7:49
33
Daniël Ruiterkamp
Rijssen
7:59
34
Laurens Waanders
Rijssen
8:13
35
Ruben Nijzink
Rijssen
8:13
36
Jorn Nijkamp
Rijssen
8:18
37
Rutger Beunk
Rijssen
8:24
38
Jarnik Egbers
Rijssen
8:25
39
Karlos Saado
Rijssen
8:37
40
Marc de Wilder
Rijssen
8:46
41
Mathieu Zandbergen
Rijssen
9:04
42
Jesse van de Berg
Rijssen
9:09
43
Daniel Nijzink
Rijssen
9:49
44
Mathijs Wessels
Rijssen
9:52
45
Stefan Leusink
Rijssen
9:55
V9, 1400M TM 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caren Wegdam
Enter
5:56
2
Maria Boerman
Rijssen
6:07
3
Gerrianne Hiltjesdam
Rijssen
6:12
4
Jorieke Hiltjesdam
Rijssen
6:24
5
Nadine Kruimer
Rijssen
6:34
6
Michal Smalbrugge
Rijssen
6:35
7
Florinde Pas
Rijssen
6:54
8
Laura Bruggink
Rijssen
6:54
9
Debora Otten
Elsen
6:55
10
Elles Wiericx
Eibergen
7:13
11
Carlien Meulenkolk
Rijssen
7:19
12
Nienke Wolterink
Rijssen
7:33
13
Marieke Vosman
Rijssen
7:37
14
Samantha Sasse
Neede
7:43
15
Frederieke Kippers
Markelo
7:46
16
Marell Koster
Rijssen
7:46
17
Marlies Wessels
Rijssen
7:50
18
Daphne Zwoferink
Rijssen
7:55
19
Julia Wegdam
Enter
7:57
20
Amber Weegink
Rijssen
8:09
21
Tirza van der Neut
Rijssen
8:11
22
Esther Tijhof
Rijssen
8:46
23
Sharon Baan
Rijssen
8:47
24
Alieke Wesselink
Rijssen
8:51
25
Sanne Bal
Rijssen
9:06
26
Nadine Deurnink
Rijssen
9:08
27
Willemijn Jansen
Rijssen
9:22
28
Amber Paauwe
Rijssen
9:23
29
Lotte Wassink
Rijssen
9:34
30
Anne Dannenberg
Rijssen
9:36
31
Kayleigh Boere
Rijssen
9:38
32
Tamara Kappert
Rijssen
9:54
33
Lisanne Kardijk
Rijssen
9:56
34
Rebecca Nijzink
Rijssen
10:02
M, 1400M TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Gerritsen
Rijssen
5:04
2
Antoine Pijffers
Rijssen
5:09
3
Nick Haase
Rijssen
5:16
4
Maarten van den Berg
Rijssen
5:19
5
Toone Boerman
Rijssen
5:20
6
Robert-Jan Mensink
Markelo
5:21
7
Sander Schuitemaker
Rijssen
5:29
8
Roy Goorman
Rijssen
5:34
9
Robert Schippers
Rijssen
5:42
10
Jurriaan Seppenwoolde
Rijssen
5:45
11
Arjen Smeijers
Rijssen
5:53
12
Jan Boerman
Rijssen
5:53
13
Job Weegink
Rijssen
5:55
14
Jordy Baan
Rijssen
5:55
15
Jourian Ligtenberg
Rijssen
5:59
16
Maurice Lemson
Rijssen
6:03
17
Nick Nieuwenhuis
Rijssen
6:09
18
Jim Bouwhuis
Rijssen
6:11
19
Stef Mensink
Rijssen
6:12
20
Mart Rozenkamp
Rijssen
6:17
21
Steven Lohuis
Rijssen
6:20
22
Ruben Otten
Rijssen
6:23
23
Steven Lemson
Rijssen
6:25
24
Gerald Harbers
Rijssen
6:36
25
Max Bak
Rijssen
6:41
26
Roy Nijkamp
Rijssen
6:42
27
Bastiaan Mensink
Markelo
6:43
28
Randy Lesscher
Rijssen
6:45
29
Jurjen de Jager
Rijssen
6:49
30
Stefano Pape
Rijssen
6:51
31
Jonathan Hardeman
Rijssen
6:51
32
Mirco Wiericx
Eibergen
6:58
33
Niels Egbers
Rijssen
6:59
34
Daniël Harderman
Rijssen
7:05
35
Jorn Lohuis
Rijssen
7:06
36
Petrus Isik
Rijssen
7:06
37
Geert Voordes
Rijssen
7:09
38
Frank Koster
Rijssen
7:12
39
Matthias Temme
Rijssen
7:12
40
Arthur Rozendom
Rijssen
7:15
41
Hans van de Riet
Rijssen
7:16
42
Jurrien Karkdijk
Rijssen
7:20
43
Gijsbert Dollen
Enter
7:31
44
Jan-Maarten Lubbers
Rijssen
7:40
45
Leo van Pagee
Rijssen
7:40
46
Martijn Schellevis
Rijssen
7:49
47
Tim Smit
Rijssen
7:52
48
Barnd Hammer
Rijssen
7:53
49
Richard Zandbergen
Rijssen
8:16
50
Valentino Bakker
Rijssen
8:17
51
Christian van Losser
Rijssen
8:35
52
Jochem de Wilde
Rijssen
8:37
53
Haddon Bak
Rijssen
8:43
54
Lars ter Steege
Rijssen
8:44
55
Jeffrey Troost
Rijssen
8:45
56
Revin Reizen
Rijssen
8:57
57
Tim Voortman
Rijssen
9:04
58
Sven Bokhove
Rijssen
9:04
59
Sander de Wilde
Rijssen
9:22
60
Steven Steverink
Rijssen
9:32
61
Thom Steenberg
Rijssen
9:37
62
Gidion Goossen
Rijssen
10:04
63
Renze Siemerink
Rijssen
10:05
M13, 1400M TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Tijhuis
Rijssen
6:04
V, 1400M TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Salome Smalbrugge
Rijssen
5:36
2
Anne Kippers
Rijssen
5:36
3
Louise Otto
Rijssen
6:02
4
Katja Valent
Rijssen
6:13
5
Eline Nawijn
Rijssen
6:19
6
Annefleur Dangermond
Rijssenh
6:20
7
Dagmar Pijffers
Rijssen
6:21
8
Danique Pierik
Rijssen
6:22
9
Ellen Preuter
Rijssen
6:22
10
Sophie Markvoort
Rijssen
6:27
11
Ilse Gerritsen
Rijssen
6:39
12
Tessa Scherphof
Rijssen
6:53
13
Elyne Wessels
Rijssen
6:56
14
Stephanie de Bruin
Rijssen
6:57
15
Liesanne Pape
Rijssen
6:57
16
Lotte Timmerman
Rijssen
6:59
17
Eline Douma
Rijssen
7:01
18
Annelies Pijfffers
Rijssen
7:07
19
Jennita Middelesch
Rijssen
7:18
20
Dinja Kruimer
Rijssen
7:19
21
Marissa Schuitert
Rijssen
7:20
22
Hanneke Tijhof
Rijssen
7:22
23
Anne Beverwijk
Rijssen
7:22
24
Laura van Brussel
Rijssen
7:23
25
Shannon Boeve
Rijssen
7:25
26
Annemarijn Smit
Rijssen
7:27
27
Eline Jansen
Rijssen
7:33
28
Marell Abbink
Rijssen
7:35
29
Laura Seppenwoolde
Rijssen
7:40
30
Romy Gerritsen
Rijssen
7:53
31
Noelle Bruggink
Rijssen
7:56
32
Sophie Rouwendal
Rijssen
7:57
33
Gesine Nijzink
Rijssen
8:04
34
Yasemin Alan
Rijssen
8:31
35
Iris Keizer
Rijssen
9:00
M, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
9:47
2
Remco ter Brake
Holten
9:55
3
Alfred Voortman
Rijssen
11:01
4
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:09
5
Arne Lubbers
Rijssen
11:26
6
Ron Willems
Bergentheim
11:48
7
Roald Goossen
Rijssen
12:40
8
Geert-Jan Schulenburg
Rijssen
12:52
9
Jan Willem Dangremond
Rijssen
13:01
10
Ronald van der Weijden
Almelo
13:04
11
Sander Kalverhaar
Rijssen
13:20
12
Daan Hofsté
Rijssen
14:44
V, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Rozenkamp
Rijssen
12:33
2
Robin Kampman
Holten
12:43
3
Erica Brinkman
Rijssen
13:26
4
Nathalie Goorman
Rijssen
13:37
5
Michelle Otto
Rijssen
13:43
6
Loraine Siemerink
Rijssen
13:47
7
Ruth Kolthof
Enter
14:28
8
Suzanne Zwiers
Rijssen
15:38
9
Esmee Kalvenhaar
Rijssen
16:39
10
Lotte Weegink
Rijssen
17:09
M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dahir Masan Mao
Zutphen
15:42
2
Leon Sanderman
Rijssen
15:52
3
Jan Paalman jr.
Rijssen
16:35
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
16:37
5
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
16:43
6
Sjoerd Cents
Wierden
16:58
7
Ruud Blikman
Hellendoorn
17:11
8
Gerco Schuitemaker
Enter
18:03
9
Kris Sprokholt
Vaassen
18:21
10
Mitchell Bakker
Rijssen
18:33
11
Ferrie de Roo
Wierden
18:44
12
Stefan Filart
Borne
18:51
13
Harmen van Brussel
Rijssen
18:52
14
Sander Schulenburg
Rijssen
19:06
15
Martijn Kolkman
Vriezenveen
19:26
16
Bas Zwiers
Rijssen
19:33
17
Marino Nieuwhof
Delft
19:42
18
Hans Jansen
Rijssen
20:18
19
René van Brussel
Rijssen
20:30
20
Jeroen Nijkamp
Rijssen
20:45
21
Arné Oplaat
Diepenheim
20:47
22
John Fokke
Den Ham Ov
20:52
23
Arjan Busscher
Rijssen
20:56
24
Anton Oude Mulders
Hengelo Ov
21:09
25
Pascal Ottens
Soest
21:19
26
Arjan Baan
Rijssen
21:36
27
Hendri Meesterberends
Holten
21:55
28
Gerrit Jansen
Rijssen
21:56
29
Wouter Post
Vriezenveen
22:14
30
Rolf Abbink
Vriezenveen
22:55
31
Gert Rietman
Holten
23:57
32
Mark Veneklaas
Rijssen
24:09
33
Kevin Timmerman
Hardenberg
24:21
34
Laurent van der Kraats
Almelo
24:24
35
Marinus Jasper
Kloosterhaar
24:35
36
HenkJan Aanstoot
Holten
24:46
37
Geert Tuinstra
Almelo
25:13
38
Bart van der Neut
Holten
26:03
39
Hendrik Duvaloois
Rijssen
26:55
40
Schmitz du Moulin
Almelo
28:23
41
Harron Dekker
Onbekend
28:28
42
Erik Coes
Vriezenveen
28:52
43
Erik Rijnders
Vroomshoop
28:53
44
Haddon Voortman
Rijssen
29:12
45
Raymond Rouweler
Nijverdal
29:17
46
Jules van Straaten
Wierden
31:01
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluys
Wierden
16:50
2
Guido Sasse
Neede
16:57
3
Jan Paalman
Rijssen
17:06
4
Jeroen Machielsen
Nijverdal
17:14
5
Erik Klein Baltink
Zutphen
17:17
6
Dick Elzenga
Eerbeek
17:20
7
Richard v/d Weijden
Almelo
17:50
8
Savio Strik
Nijverdal
18:16
9
Jan Groot
Hardenberg
19:27
10
Tony Ruiter
Den Ham Ov
19:29
11
Jos Keulstra
Enschede
19:38
12
Hans Bramer
Hoge Hexel
20:07
13
Frans Heering
Enter
21:45
14
Erik Tempelman
Holten
22:49
15
Arie Peters
Hoge Hexel
24:38
16
Bennie Dam Wichers
Rijssen
25:16
17
Dick Baan
Rijssen
26:48
18
Gerrit Mensink
Vriezenveen
28:21
M45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:01
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
18:11
3
Hans Engbers
Oldenzaal
18:12
4
Geert Wevers
Aalten
18:35
5
Johan Lohuis
Rijssen
18:48
6
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
20:04
7
Bert Nijkamp
Almelo
20:20
8
Johan Pape
Vriezenveen
20:48
9
Jan Tijhuis
Rijssen
21:13
10
Ep Boode
Holten
21:56
11
Marinus Woertink
Ane
21:58
12
Bert-Jan Beldman
Nijverdal
22:09
13
Johan Pluimers
Enter
23:28
14
Wout Klok
Goor
23:37
15
Harry Willems
Deventer
24:29
16
Johan Lichtenberg
Rijssen
25:33
17
Hans Koerkamp
Heeten
26:32
18
Henk Spijker
Enter
27:42
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kraaijeveld
Apeldoorn
17:35
2
Dick Sanderman
Rijssen
18:11
3
Bernard Broeks
Nijverdal
19:01
4
Dirk Wigmans
Vaassen
19:20
5
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
19:36
6
Gerard Vraaijink
Oldenzaal
19:51
7
Leo Marissink
Holten
19:58
8
Rijk van Essen
Twello
20:54
9
Bertus van Elburg
Nijverdal
21:33
10
Rene van Wyenburg
Rijssen
21:52
11
Theo Kosters
Goor
22:05
12
Wouter Prins
Rijssen
22:16
13
Gerrit Dannenberg
Rijssen
22:28
14
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:56
15
Evert Bos
Vriezenveen
23:26
16
Henk Veneklaas
Rijssen
24:34
17
Gerrit Lemans
Vriezenveen
24:41
18
George Mantiri
Vriezenveen
26:54
M60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olsman
Almelo
23:01
2
Jan van der Zande
Oldenzaal
28:21
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Klamer
Denekamp
19:11
2
Sanne Woertink
Ane
19:43
3
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
21:47
4
Hilde Pape
Vriezenveen
23:18
5
Rineke ten Brinke
Rijssen
24:30
6
Joanneke Sanderman
Rijssen
25:15
7
Janine Veneklaas
Rijssen
25:25
8
Ellen van de Willige
Rijssen
25:46
9
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
26:09
10
Renate Huisjes
Vriezenveen
26:17
11
Marloes Eshuis
Holten
26:46
12
Marian Aaftink
Holten
26:51
13
Damielle Boontjes
Rijssen
28:06
14
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
28:13
15
Marij Hoekman
Holten
28:14
16
Janike Lammers
Wierden
28:41
17
Annemieke ter Steege
Rijssen
29:08
18
Ellis Borkent
Rijssen
31:33
19
Margerita Zandjans
Holten
33:20
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Enschede
19:19
2
Sabine te Vregelaar
Hengelo Ov
20:30
3
Ria Roosink
Rijssen
21:20
4
Hanny Klein Immink
Holten
24:50
5
Anja Spijker
Holten
25:03
6
Cobi Pape
Vriezenveen
25:24
7
Tonnie Ruiterkamp
Holten
25:26
8
Karin de Vries
Hengelo Ov
25:29
9
Betsie Drent
Vriezenveen
26:20
10
Marjan Hammink
Westerhaar-Vriezenv
26:39
11
Diana ter Steege
Holten
26:53
12
Anne Marie Smalbrugge
Rijssen
27:18
13
Jolanda v/d Zwan
Rijssen
27:57
14
Erna Mensink
Vriezenveen
28:21
15
Diny Baan
Rijssen
28:25
16
Jacqueline van Loon
Almelo
28:44
17
Hermian Borghuis
Nijverdal
29:23
18
Jannie Post
Rijssen
29:33
19
Henny Sloof
Rijssen
30:23
20
Lia van der Neut
Rijssen
31:14
21
Corrie Hiltjesdam
Rijssen
31:51
22
Joke Helsloot
Deventer
33:02
M, 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen-Jan Lubbers
Rijssen
1:37
2
Jan-Pieter Jansen
Rijssen
1:40
3
Rogier Dannenberg
Rijssen
1:44
4
Maurice Baan
Rijssen
1:47
5
Tim Swabedissen
Rijssen
1:54
6
Bryan Deurnink
Rijssen
1:57
7
Stijn ter Steege
Rijssen
1:58
8
Wietse Stuiver
Rijssen
2:04
9
Jasper Waanders
Rijssen
2:06
10
Jesper Jansen
Rijssen
2:10
11
Joel Spenkelink
Rijssen
2:11
12
Lars Maurits
Almelo
2:14
13
Ray Bruins
Rijssen
2:17
14
Ruben Dannenberg
Rijssen
2:20
15
Ruben Bremmer
Wierden
2:22
16
Niels Bakker
Rijssen
2:27
17
Robert Douma
Rijssen
2:30
18
Gijs Bakker
Rijssen
2:33
19
Jan Hiltjesdam
Rijssen
2:34
20
Pim Bakker
Rijssen
2:46
21
Hidde Hofste
Rijssen
2:50
22
Sander Wessels
Rijssen
2:55
23
Casper Ouvaloois
Rijssen
2:57
24
Jimmy Bakker
Rijssen
2:59
25
Onbekend
Wierden
3:08
26
Bart Giesbert
Almelo
3:14
27
Levi Munk
Rijssen
3:16
28
Jorgen Blom
Wierden
3:36
29
Henry Poortman
Rijssen
3:40
30
Thijs Bakker
Rijssen
4:07
31
Thomas RUiterkamp
Rijssen
4:23
32
Christiejan Leusink
Rijssen
4:46
33
Diemo Wijland
Wierden
5:50
34
Myron Nijland
Wierden
5:53
V, 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Ekkel
Den-Ham
1:45
2
Christie Nawijn
Rijssen
1:46
3
Lucie Venklaas
Holten
1:58
4
Jennifer Sasse
Rijssen
1:58
5
Elise Keizer
Rijssen
2:09
6
Marije Beverdam
Rijssen
2:18
7
Ruth Harbers
Rijssen
2:18
8
Hannah Wessels
Rijssen
2:26
9
Esther Mensink
Rijssen
2:32
10
Sam Borkent
Rijssen
2:33
11
Emma Leusink
Rijssen
2:37
12
Daphne Voortman
Rijssen
2:52
13
Hilde Veneklaas
Holten
2:54
14
Shania Stukker
Rijssen
3:09
15
Quirien Stukker
Rijssen
3:11
16
Anne Bremer
Wierden
3:12
17
Lise Harbers
Rijssen
3:15
18
Merlijn Paalman
Rijssen
3:15
19
Mette Munk
Rijssen
3:31
20
Joelle Poortman
Rijssen
3:38
21
Jitske Witten
Rijssen
3:41
22
Esther Busscher
Rijssen
3:57
23
Sanne Busscher
Rijssen
3:58
24
Carmen Leusink
Rijssen
4:11
25
Britt Voorman
Rijssen
5:04
26
Naomi Wessels
Rijssen
5:44
M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neals Strik
Baarn
33:20
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
33:33
3
Melchior van de Pol
Apeldoorn
33:49
4
Udo Zwijnenberg
Nijverdal
34:29
5
Andre Oude Elferink
Denekamp
34:35
6
Jan van Ommen
Hattem
35:11
7
Aalt Hagedoorn
Wierden
40:09
8
Arjan Kluin
Epe
40:23
9
Jan Otter
Vriezenveen
41:23
10
Robert Temming
Aalten
42:04
11
Erik ten Siethof
Haaksbergen
42:22
12
Jan Jansen
Vroomshoop
42:28
13
Johan Boom
Vriezenveen
42:39
14
Henrie Drenthel
Aalten
42:46
15
Erik Fokke
Vroomshoop
43:05
16
Gerwin Wessels
Vriezenveen
45:57
17
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
46:18
18
Hans Bremmer
Wierden
46:36
19
Jochem van Herpt
Groningen
47:34
20
Erik Swabedissen
Rijssen
51:37
21
Harmen ter Harmsel
Rijssen
52:54
22
Erik Kastenberg
Groningen
52:54
23
Geert Harbers
Rijssen
53:03
24
Jan-Hendrik Pongers
Rijssen
54:01
25
Dirk-Jan van Dijke
Rijssen
54:01
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertil Krukkert
Nijverdal
34:51
2
Adri Deemter
Hardenberg
35:04
3
Dirk Hoekman
Bathmen
35:55
4
Jan Poortman
Rijssen
35:58
5
Jan Paalman
Rijssen
36:22
6
Peter Baan
Holten
37:31
7
Arend Ramaker
Gramsbergen
37:37
8
Rob de Bruin
Holten
38:37
9
Patrick Temming
Winterswijk Miste
40:49
10
Sigffied Korbl
Rijssen
41:14
11
Ron Sloof
Rijssen
41:56
12
Jan Schuurs
Den Ham Ov
42:07
13
Henk Enoch
Den Ham Ov
44:22
14
René Hermsen
Oldenzaal
44:23
15
Dick Spenkelink
Rijssen
44:49
16
André Spitbull
Vriezenveen
45:37
17
Hans Bramer
Hoge Hexel
45:45
18
Erik van der Neut
Rijssen
46:59
19
Edwin Heeremans
Hengelo Ov
51:46
20
Marcel Oude Geerdink
Hengelo Ov
52:03
21
Wim KleinBaltink
Kring van Dorth
52:21
22
Rick Slaghekke
Rijssen
53:46
23
Willem Goossen
Rijssen
59:17
24
Wim Scheppink
Rijssen
1:00:18
25
Arjan Lubbers
Rijssen
1:03:00
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Deruddere
Balk
34:20
2
Marcel Klamer
Denekamp
36:58
3
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
37:46
4
Ruud Kok
Apeldoorn
40:29
5
Henk Mengers
Aalten
42:12
6
Henri Meijerink
Nijverdal
44:22
7
Jan Timmerman
Hardenberg
44:41
8
Jan Schapink
Niet bekend
45:05
9
Manfred Korbl
Wierden
46:50
10
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
47:03
11
Bart Huiskamp
Markelo
51:23
12
Herman van Eden
Rijssen
51:27
13
Jan Pezy
Vriezenveen
51:53
14
Lucien Popma
Vriezenveen
52:23
15
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:06
16
Kees de Bie
Holten
56:20
17
Rijk Schipper
Holten
56:41
18
Pieter Oosthoek
Rijssen
1:01:45
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim de Weerdt
Hattem
35:13
2
Tonnie Scheurwater
Ophemert
37:51
3
Dick Ramerman
Borne
38:17
4
Tjibbe de Vries
Oldenbroek
38:57
5
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
41:11
6
Chris Affringa
Holten
42:31
7
Wim Rensink
Aalten
43:10
8
Dick Nijland
Rijssen
43:34
9
Fokke Wind
Den Ham Ov
43:47
10
Eddy van Essen
Hengelo Ov
43:54
11
Benno Braamhaar
Rijssen
45:13
12
Pim Nijhof
Borne
45:19
13
Jan Boerman
Rijssen
46:44
14
Dick Dubbink
Vroomshoop
47:08
15
John Bekke
Nijverdal
47:28
16
Jans Vincent
Rijssen
47:33
17
Tonny Holleboom
Broekland Ov
47:47
18
Jan Assink
Rijssen
48:28
19
Ron Beumer
Laren Gld
52:35
20
Johan Harbers
Rijssen
52:55
21
Derk Baan
Rijssen
53:11
22
Henk Schulenburg
Rijssen
53:36
23
Ap Ruisterkamp
Warnsveld
59:43
24
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
1:00:59
25
Henk van Lith
Hengelo Ov
1:01:56
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Klomp
Hengelo Ov
44:39
2
Oelen Arend
Nijverdal
55:52
3
Ab Koetsier
Holten
57:41
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reina Visser
Neede
42:32
2
Manon Herbert
Bergentheim
44:54
3
Marleen Herbert
Bergentheim
46:55
4
Marijke Oldenhof
Hengelo Ov
49:48
5
Hanneke Aaftink
Holten
55:31
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
36:00
2
Gea Siekmans
Enschede
43:21
3
Karin Klamer
Oldenzaal
43:33
4
Diana Luijrink
Neede
44:17
5
Ineke Visser
Neede
45:40
6
Moniek Kroeze
Rijssen
46:17
7
Anita Deemter
Hardenberg
47:17
8
Rieneke Leusink
Rijssen
57:36
9
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
58:36
10
Fennie Dannenberg
Rijssen
59:18
11
Simone Neep-Boerkamp
Vriezenveen
59:59
12
Liesbeth Nijholt
Almelo
1:01:10
De volgende wedstrijd in het Intersport Megastore
Running Circuit: de Bantumloop op vrijdag 23 juni.
Kijk voor meer info en foto's op www.rijsserbergloop.nl.
Uitslagen.nl
11-06-2006 12:55