Uitslagenlijst VV Chaam loop

Chaam - Zaterdag 1 juli 2006

M6, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Verheijen
Ulicoten
1:15
2
Joyce van Loenhout
Chaam
1:35
3
Tatum Geerts
Chaam
1:37
4
Zoe de Bie
Chaam
3:02
J6, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Spapen
Rijen
1:18
2
Xander Geerts
Chaam
1:20
3
Joeri Teisman
Chaam
1:22
4
Owen Roelen
Chaam
1:25
5
Lars Verheijen
Chaam
1:29
6
Bas van Beckhoven
Chaam
1:33
7
Dennis Olieslagers
Baarle Nassau
1:38
8
Daan Verzijlberg
Tilburg
1:39
9
Robbie van Driel
Eindhoven
1:58
10
Henryc van Dongen
Chaam
2:01
11
Jaap Roelen
Chaam
2:04
12
Camiel Teisman
Chaam
2:14
13
Tim Olieslagers
Baarle Nassau
2:51
14
Max de Bie
Chaam
3:04
M8, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ornella Wierikx
Heijningen
4:23
2
Kim Verhoeven
Baarle Nassau
4:42
3
Annelot Staes
Baarle Nassau
4:46
4
Tessa de Rijk
Chaam
4:49
5
Sacha Visser
Chaam
5:14
6
Mellany van Vught
Chaam
5:15
7
Maud Roelen
Chaam
5:29
8
Steffi Voeten
Baarle Nassau
5:33
9
Vera Olieslagers
Baarle Nassau
5:42
10
Robin de Bie
Chaam
6:02
J8, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van den Berg
Baarle-Hertog (BEL)
4:23
2
Robin Rovers
Chaam
4:32
3
Niels Bosmans
Gilze
4:55
4
Jan Schoenmakers
Chaam
4:57
5
Guus Mauritsz
Baarle Nassau
5:10
6
Koen Leyten
Chaam
5:15
7
Niels Verzijlberg
Tilburg
5:36
8
Max Jochems
Chaam
5:54
9
Olek Stanuki
Alphen Nb
6:19
M10, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Jonkers
Breda
4:14
2
Lynn Staes
Baarle Nassau
4:17
3
Suzanne Brooks
Gemert
4:18
4
Ilse Bernaerts
Baarle Nassau
4:29
5
Jaimy Geerts
Chaam
4:36
6
Anne Bastiaansen
Gilze
5:11
7
Karen Schoenmakers
Chaam
5:25
8
Marlou Adams
Chaam
5:29
9
Laura Verheijen
Ulicoten
5:41
J10, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Honcoop
Rijen
4:04
2
Robin Vergoossen
Posterholt
4:10
3
Tom Bosmans
Gilze
4:12
4
Thijmen Rovers
Chaam
4:20
5
Luuk de Kivit
Chaam
4:22
6
Wesley van Steen
Alphen Nb
4:35
7
Koen Bosmans
Gilze
4:40
8
Tim Voogd
Tilburg
4:51
9
Romeo Stanuki
Alphen Nb
5:03
10
Ricardo van Vught
Chaam
5:34
M12, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Chaam
7:06
2
Dominique Geerts
Chaam
7:35
3
Mariëlle Jonkers
Breda
7:46
4
Verna de Korte
Chaam
8:04
5
Inge Honcoop
Rijen
8:09
6
Mandy Geerts
Chaam
9:02
7
Cindy Bernaerts
Baarle Nassau
10:03
J12, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Renique
Tilburg
6:45
2
Simon Brooks
Gemert
7:04
3
Bas de Kivit
Chaam
7:18
4
Wouter Schoenmakers
Chaam
8:06
5
Tom Adams
Chaam
9:14
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
19:44
2
Sonja Hogerbrugge
AV '47
21:30
3
Patricia Goossens
Etten-Leur
22:54
4
Sandra Vogel
Chaam
23:33
5
Schrauwen
DJA
26:29
6
Anneke van Engelen
Chaam
26:35
7
Marloes Stevens
Chaam
27:04
8
Anja Baijens
Ulvenhout AC
29:23
9
Tessie van Raak
Chaam
32:00
10
Ilona van Miert
Chaam
34:46
V-35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Schepers
Sprint
20:26
2
Mieke van Hoof
No-Limits
22:31
3
Lia Smulders
Etten-Leur
22:44
4
Ineke de Jong
Breda
23:32
5
Maria van Laerhoven
DJA
23:36
6
Marianne Woestenberg
Alphen Nb
24:29
7
Carla Bosmans
Gilze
24:34
8
Dinie Hoefnagels
Road Runners Etten-L
24:36
9
J Meijer
Achilles
24:50
10
Hanneke Knevels
Chaam
25:22
11
Gerda Schutte
Chaam
25:32
12
Nelleke Wiegerinck
Etten-Leur
25:45
13
Lia Rops
Chaam
25:50
14
Marieke Vlug
Alphen Nb
26:26
15
W Geerts
Chaam
26:55
16
Gooijer Beukema
Huizen
27:13
17
Marianne Schoenmakers
Chaam
27:27
18
Joke Magielse
Tegelen
28:00
19
Barbara de Kivit
Chaam
28:39
20
Netty Mol
Road Runners Etten-L
28:40
21
Ingrid van Ginneken
Etten-Leur
33:06
22
Monique Verheijen
Alphen Nb
33:35
23
Rian van den Broek
Chaam
34:14
24
Angeline Snoek
Ulvenhout AC
34:15
25
Toos Vogel
Chaam
36:26
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samson Chebii
Kenia
15:50
2
Niels de Jong
Chaam
16:58
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
18:07
4
Teun van Gorp
Loopgroep Aart Stigt
18:18
5
Mark Gooijers
Chaam
19:20
6
Thom van den Broek
Chaam
19:32
7
Will-Jan Jacobs
Chaam
19:44
8
Jasper Degenaar
Chaam
21:10
9
Bram Degenaar
Chaam
21:40
10
Aron de Bruyn
Chaam
21:54
11
Niels Knevels
Chaam
21:54
12
Bob Michielsen
Chaam
22:55
13
Michael Günther-Geffer
Hannover (GER)
25:57
14
Jurgen Koevoets
Achilles
28:20
15
Lars van Engelen
Gilze
31:28
M-35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Havinga
AV '40
16:29
2
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
16:47
3
Verboven
DJA
18:47
4
John Sprenkels
DJA
19:45
5
Frank van der Boom
Gilze
20:14
6
Bert Vergoossen
Posterholt
21:04
7
Leonard de Jong
Achilles
21:52
8
Rob Bosmans
Gilze
22:19
9
Corne Nouws
Etten-Leur
22:27
10
Henny Roelen
Chaam
22:52
11
Bas Snoek
Ulvenhout AC
23:39
12
Dennis Nouws
Etten-Leur
23:40
13
Marco Voogd
Tilburg
24:34
14
Pieter Geerts
Chaam
31:34
M-45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout Graafmans
Spiridon
18:00
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
18:08
3
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
18:43
4
F M M Antonissen
Sprint
19:04
5
Ernest Kox
Hapert
19:48
6
Wim van Haperen
Etten-Leur
19:55
7
Ton Harbrink
Etten-Leur
21:40
8
Victor Willemse
Breda
22:35
9
Harrie Hendrickx
Meerle (BEL)
23:30
10
Ad Kanters
Veteranen Nederland
23:34
11
Peter van Dogvoren
's-Gravenhage
23:35
12
Louis de Koning
Rijsbergen
23:38
13
Bertus van Eekelen
Achilles
24:39
14
Wil Goossens
Achilles
24:48
15
W A Meijer
Achilles
24:49
16
Christ Geerts
Chaam
26:32
17
Vincent Wiegerinck
Etten-Leur
27:38
18
Jan Bernaerts
Alphen Nb
28:04
19
Leo Vogel
Chaam
29:20
20
Jan de Witte
Alphen Nb
31:15
21
Perry van Engelen
Gilze
31:28
22
Wim Gijzen
Chaam
34:14
23
Paul van Dongen
Road Runners Etten-L
34:48
J-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthew de Haan
Attila
19:18
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
20:29
3
Milan Stawicki
Alphen Nb
20:42
4
Toon Schoenmakers
Gloria
26:59
M-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Knevels
Gloria
23:37
2
Steffie Geerts
Gloria
25:46
3
Kaat Knevels
Gloria
27:04
V-SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathleen Steeman
Arendonk (BEL)
42:15
2
Caroline Vromans
Made
44:08
3
Judith Stevens
Sprint
51:31
4
Carla Hoogendoorn
Noordeloos
52:28
5
Irma Faes-Michielsen
Gilze
58:59
V-35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion vd Broek
Chaam
43:43
2
Marjo vd Braak
Marvel
44:18
3
Marie-Josee vd Corput
Gloria
45:20
4
Anita Beekers
Scorpio
45:50
5
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
47:59
6
Kor Lückman
Gloria
51:52
7
Marlies Knevels
Chaam
52:35
M-SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samson Chabii
Kenia
31:25
2
Gino Steemans
Retie (BEL)
32:10
3
Jeroen Maas
Parcival
32:27
4
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
34:23
5
Niklas van Cassel
Goirle
36:29
6
Irving Froklage
Breda
38:37
7
Bram Everaert
Wortel (BEL)
39:18
8
Sandor Mol
Chaam
40:57
9
Rob Strik
Marvel
43:07
10
Bas Graumans
Rijsbergen
43:43
11
Jeffrey Moelands
Chaam
47:05
12
Roger van den Maagdenb
AVR '90
49:07
13
Frank Bleys
Weelde (BEL)
50:49
14
Dany Wouters
Road Runners Etten-L
53:28
M-35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
33:49
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
35:18
3
Joan Simon Artigas
VOAB
35:40
4
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
36:10
5
Twan Adams
Chaam
36:29
6
Tonio de Jong
Achilles
37:33
7
P W J Woestenberg
AVR '90
37:45
8
Sjac Dueren den Hollan
Achilles
38:06
9
Bert de Roon
Atledo
40:47
10
Twan Bastiaansen
Terheijden
41:24
11
Aart de With
Spiridon
42:22
12
Jacques Hameleers
Spiridon
43:12
13
Hans Mathijssen
Rijsbergen
46:10
14
Peter Faes
Gilze
46:26
15
Erwin Jacobs
Loopvereniging TOF
47:17
16
Ton Bernaerts
Baarle Nassau
47:29
17
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
47:50
18
Corne Dijkmans
Waalwijk
48:18
19
Ben van den MAagdenber
AVR '90
49:07
20
Ard -Jan Moerdijk
Rijen
49:42
21
Johan Monden
Etten-Leur
51:25
22
Paul ten Zijthoff
Typhoon
51:35
23
ARD Teisman
Chaam
52:32
M-45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Volders
Laakdal (BEL)
35:46
2
Eddy Oomen
Hoogstraten (BEL)
35:51
3
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
36:43
4
Wil Rindt
PSV
37:25
5
Jan van Loenhout
Scorpio
39:14
6
Kees Koek
Loopvereniging TOF
40:00
7
Harry Gerritse
Parthenon
40:07
8
Hennie Feskens
Road Runners Etten-L
41:52
9
Johan Kokke
Hoeven
42:05
10
Dre Brosens
Gloria
42:08
11
Hans Drijvers
Attila
43:17
12
Marcel Vandrhaesen
Laakdal (BEL)
43:59
13
Jack Goossens
DJA
44:31
14
Gerard Veroude
Gilze
45:12
15
Wil Poppelaars
Breda
45:27
16
Jan Vermeer
Spiridon
47:42
17
Hans de Jong
Veteranen Nederland
48:15
18
Kees Timmermans
Road Runners Etten-L
49:36
19
Julien Leemans
Gloria
49:42
20
Jack Beekers
Strijbeek
49:47
21
Cees van Opstal
Wernhout
49:56
22
Ramon Fernandes
Achilles
50:04
23
Wim de Jong
Chaam
50:28
24
Adrie Raaijmakers
Achilles
50:37
25
Ton Kavelaars
Loopvereniging TOF
51:23
26
Henk Dijkena
Breda
51:39
M-55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Roovers
Sprint
40:03
2
Guido Everaerts
Hoogstraten (BEL)
40:59
3
Frits Claassens
Attila
41:18
4
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
42:42
5
Sjef Schellekens
Atledo
42:52
6
Jac Reijnaars
Sprint
43:44
7
Ad van de Heyning
Alphen Nb
44:23
8
Fon Pellis
Gloria
45:21
9
C M Strous
Sprint
45:56
10
Cees de Leeuw
Alphen Nb
47:54
11
Tiny Alewijn
Gloria
48:02
12
Teun Alderliesten
Zwijndrecht
48:20
13
Ad Nous
Sprint
48:24
14
Henk Walvoort
Sprint
48:26
15
Jack Stuifmeel
Sprint
48:31
16
Joop Bosmans
Tilburg Road Runners
49:17
17
Pol Geerts
Meerle (BEL)
50:23
18
Dick de Kort
Achilles
52:15
19
Sam Schillemans
Zwijndrecht
57:28
M-65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Chaam
42:45
2
Ad van Hees
Sprint
50:54
3
Toon van den Boer
Sprint
51:29
4
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
54:15
Graag tot ziens op de 20e Chaamloop de eerste zaterdag van juli 2007.
De uitslag is terug te zien op uitslagen.nl
Uitslagen.nl
01-07-2006 20:06