Uitslagenlijst Vakantieloop

Biest Houtakker - Woensdag 9 augustus 2006

JPUPC, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Michiels
Netersel
9:27
2
Lars Priems
Biest Houtakker
9:47
3
Sam Barten
Biest Houtakker
12:17
MPUPC, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Becx
Attila
9:30
2
Jesper Priems
Biest Houtakker
11:28
MPUPB, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Baukje Nefs
Achilles
9:40
JPUPA, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Nefs
Achilles
7:27
2
Karsten Nefs
Achilles
8:21
3
Dylan Rombouts
Tilburg
8:40
4
Roel Kox
AVR '69
8:56
5
Daan Michiels
Netersel
9:39
6
Luuk Hesselmans
Diessen
9:42
7
Maarten Smulders
Tilburg
10:02
MPUPA, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Smulders
Tilburg
9:22
2
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
10:56
JJUND, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Lardenois
Fortuna '67
7:54
2
Rob Michiels
Netersel
8:14
3
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
9:19
MJUND, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Sprengers
ACW '66
8:37
2
Linda Kox
AVR '69
8:56
3
Iris Etman
Attila
9:27
4
Carlijn Diederiks
Tilburg Road Runners
9:31
5
Tjetske van Hooij
Tilburg Road Runners
9:49
6
Claudia Zoontjens
Attila
10:14
7
Noor Boonen
5044
10:28
JJUNC, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthew de Haan
Tilburg
7:21
2
Milan Stawicki
Alphen Nb
7:28
MJUNC, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
7:50
M4KM, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel van Eekelen
Attila
13:24
2
Edward Geertse
Bergen op Zoom
14:04
3
Ferdi Klappe
Loopgroep PK
16:10
4
Ernest Kox
Hapert
16:26
5
Victor Willemse
Breda
16:36
6
Tom Willemse
Tilburg
17:07
7
Nick Willemse
Tilburg
17:20
8
Jos Wilborts
Biest-Houtakker
19:04
9
Fons van Boxmeer
St. Oedenrode
19:20
10
Pjotr Cune
Tilburg
19:38
11
Roel Boonen
Tilburg
19:39
12
Ronald Cune
Attila
19:43
13
Neel Pijnenburg
Diessen
20:04
14
Peter van Velthoven
Moergestel
22:14
15
Daan vd Groep
Diessen
23:05
16
Niek Scheepens
Diessen
23:10
17
Arnold Verhoeven
Diessen
23:29
V4KM, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Attila
17:42
2
Saskia Smets
Attila
19:41
3
Elle Broeders
Attila
19:45
4
Nicole Simons
Attila
20:42
5
Geke Denissen
Moergestel
21:30
6
Anita Bakker
Attila
21:36
7
Marlon Velthoven
Moergestel
22:11
8
Dante van Dal
Diessen
23:23
9
Anja Simons
Loopservice.nl
23:28
10
Gerrie Wissink
VOAB
23:42
11
Agnes Martens
Spiridon
23:52
12
Marie-Christin Leermak
Achil '87
24:42
13
Desiree Stokkermans
Hilvarenbeek
25:56
14
Annelies vd Heijden
Achil '87
25:57
15
Kirsten Smolders
Biest Houtakker
26:51
16
Helen Smits
Achil '87
27:04
17
Corrie Stads
Achil '87
29:19
18
Saar Pijnenburg
Diessen
30:32
19
Jopie vd Broek
Diessen
30:32
20
Pippi vd Broek
Diessen
31:02
21
Imke Scheepens
Diessen
31:02
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van den Broek
Duffel (BEL)
30:15
2
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
32:00
3
Peter van Gool
No-Limits
33:22
4
Joery Kouwenberg
Attila
35:03
5
Gert-Jan van Kessel
Schijndel
35:04
6
Niklas van Cassel
VOAB
35:54
7
Paul Visser
Tilburg Road Runners
35:55
8
Eric Janssens
PSV
36:58
9
Bart van Ierland
Berkel-Enschot
37:10
10
Jan-Pieter vd Vlugt
Tilburg Road Runners
37:46
11
Kees Verhoeven
Eindhoven
38:12
12
André Hessels
Eindhoven
38:45
13
Jos vd Berselaar
Oisterwijk
40:44
14
Jeroen Simons
Attila
41:16
15
Bart Vingerhoets
Oisterwijk
42:07
16
Erik Donkers
Oosterhout
42:27
17
Steven Lucassen
Olympia Eindhoven
42:58
18
Pascal van Zon
Oosterhout
43:02
19
Marcel Koolwijk
Breda
43:39
20
David Engel
Tilburg
44:39
21
Joost de Swart
Attila
45:29
22
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
45:34
23
René Spierings
Tilburg
45:50
24
Bas Pijnaker
Tilburg
46:09
25
Michel du Crocq
Helvoirt
46:14
26
Jeroen van de Rijt
Tilburg
47:40
27
Bastiaan van de Rijt
Tilburg
47:43
28
Ruud van Gorkom
Haaren
47:46
29
Jeroen Vermeulen
Tilburg
47:57
30
Jeroen Mangnus
's-Hertogenbosch
48:31
31
Jeroen Reuser
Tilburg
52:47
32
Geert van Gorkom
Haaren
53:04
33
Maarten Vugts
Tilburg
54:38
34
Hans den Dekker
Tilburg
55:06
35
Dion Dresschers
Helmond
56:23
MMAST, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Avendonk
Attila
32:41
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
33:59
3
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
34:05
4
Joan Simon Artigas
VOAB
34:07
5
Jan Menssen
Spiridon
34:08
6
Dirk Volders
Laardal (BEL)
34:14
7
Ad de Bruyn
LADB
34:21
8
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
34:26
9
Fons Liebregts
PSV
34:33
10
Wil Boudewijn
DES
35:44
11
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
35:48
12
Friedy de Jong
Atledo
36:21
13
Peter van Brunschot
Tilburg
36:22
14
John Stassen
Loopgroep PK
37:03
15
Gert-Jan Diepstraten
Atledo
37:19
16
Wout Graafmans
Spiridon
37:26
17
Ton Kuijpers
VOAB
37:39
18
Adri Henskens
OSS-VOLO
37:44
19
Jan van Dommelen
Achil '87
38:15
20
J C M Arnouts
Achilles
38:25
21
Geert Abrahams
Hilvarenbeek
38:28
22
Luud Rutten
Atledo
38:32
23
Kristian de Lange
Sprint
38:37
24
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
38:46
25
Jos van Gils
Atledo
38:55
26
Peter de Brouwer
Achil '87
38:56
27
Arnoud van Leuven
Attila
39:31
28
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
39:32
29
Bas Schop
Altena Road Runners
39:35
30
Harry Wasseveld
Attila
39:39
31
Carel Hesselberth
Atledo
39:40
32
Mark Moeskops
AVR '69
39:42
33
Kees van Dijk
Biest Houtakker
39:50
34
John Haen
Rijsenhout
39:54
35
Jan van Dal
Achil '87
39:55
36
Sjef van Beers
AVR '69
39:59
37
Adriaan van Engelen
Attila
40:12
38
Peter Hooijen
Olympia Eindhoven
40:15
39
Jules Marsé
Achil '87
40:15
40
Twan Bastiaansen
Terheijden
40:43
41
Frank Faes
Tilburg Road Runners
41:17
42
Hubert Leemans
Atledo
41:23
43
Marcel Boonen
Attila
41:24
44
Johan van Ras
Helmond
41:26
45
Toon Abrahams
Achil '87
41:27
46
Dion van den Berg
Tilburg
41:37
47
Peter Pijpers
PSV
41:39
48
Maarten Bosch
Loosbroek
42:03
49
Theo Walbeek
VOAB
42:08
50
Stephan Weinschenk
Tilburg
42:09
51
Mark van de Ven
Attila
42:23
52
A L M Oomen
Sprint
42:45
53
Gerjan Onrust
Mierlo
43:10
54
Jan de Jong
Moergestel
43:17
55
Ron Verhaaren
Tilburg
43:34
56
Jan den Otter
Oost West en Middelb
44:01
57
Ronald v d Vondervoort
AV Oirschot
44:17
58
Guus Riteco
Terheijden
44:24
59
Kees van Leeuwen
Tilburg
44:25
60
Jan op 't Hoog
Moergestel
44:41
61
Jac op 't Hoog
Moergestel
44:55
62
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
44:59
63
Hans vd Biggelaar
Veldhoven
45:11
64
P van Doormaal
Hilvarenbeek
45:12
65
Yre Botma
Hilvarenbeek
45:15
66
Jan-Pleun Lens
Sprint
45:37
67
Hans vd Bersselaar
Oisterwijk
45:41
68
Frans Hooijen
Hapert
45:46
69
Jan Aarle
Attila
45:54
70
Jos de Roij
Alphen Nb
46:05
71
Ronald de Boeij
Attila
46:18
72
Hans Staps
Tilburg Road Runners
46:40
73
Gerard Smits
Diessen
46:53
74
Gerard Pasmans
LADB
46:55
75
Kees Schellekens
Haaren
46:58
76
Mark Taegeb
Tilburg Road Runners
47:07
77
Maurice Bosma
Oisterwijk
47:16
78
Peter Hesselmans
Achil '87
47:26
79
Alfons Schoenmakers
PSV
47:58
80
Ingmar Bisschop
Attila
48:09
81
Jan Schapendonk
Achil '87
48:11
82
Ralph Hallegraeff
Reusel
48:12
83
Henri Hoogzaad
Schijndel
48:17
84
Peter van Rooij
Fortuna '67
48:22
85
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
48:25
86
Frank van den Akker
Tilburg
48:25
87
Wim van Hout
Berkel-Enschot
48:42
88
Wim Dankers
Tilburg
48:49
89
Koen van Dal
Diessen
48:50
90
Carlo vd Groep
Diessen
48:58
91
Ludwig van Vogt
Tilburg
49:24
92
Cees Sins
Oosterhout Nb
49:32
93
Marco Hout
Tilburg Road Runners
49:36
94
Kees Gosens
Gilze
49:51
95
Leo de Mooij
Alkmaar
49:54
96
Barend Doedee
Tilburg
49:58
97
Sven vd Berg
Hilvarenbeek
50:17
98
Eric du Crocq
Budel
50:26
99
Peter van Bebber
Tilburg
50:30
100
Ger van den Broek
Diessen
51:27
101
Wilbert de Volder
Tilburg
52:12
102
René Lepper
Lage Mierde
52:15
103
Jörgen Engel
Attila
52:19
104
Kees van Sas
Alphen
52:36
105
Erwin Hesselberth
Oisterwijk
52:41
106
Ron Schepens
Esbeek
53:00
107
Seb de Groot
Achil '87
53:01
108
Hans Denissen
Moergestel
53:04
109
René de Kort
Loopservice.nl
53:35
110
Kees Tetteroo
Biest Houtakker
53:45
111
Hans van de Wal
AV Oirschot
53:48
112
Bram Kools
VOAB
53:54
113
Bud van Ooijen
Hilvarenbeek
54:22
114
Herald Verhagen
Udenhout
56:23
115
John Koolwijk
Achil '87
56:31
116
Leonardo Soro
Tilburg
56:46
117
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
57:15
118
Marco Voogd
Tilburg
1:02:04
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lambert Sels
Geel (BEL)
35:59
2
Tini de Laat
DAK
36:52
3
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
37:11
4
Henk van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
37:48
5
Frans Dieden
Tilburg Road Runners
39:11
6
Hens Koreman
Atledo
39:44
7
Herman van Haaren
Achil '87
39:46
8
Henk Cretier
OSS-VOLO
39:59
9
Jan van Drunen
Tilburg Road Runners
41:32
10
Mari van Houtum
Fortuna '67
41:34
11
Huub Sanders
PSV
41:43
12
Hans Drijvers
Attila
41:55
13
Jos Jochems
Achilles
42:00
14
Kees Schijvenaars
Atledo
42:12
15
Ad vd Heijning
Alphen Nb
42:13
16
Marcel van der Maesen
Laakdal (BEL)
43:00
17
Arnold Verschuren
Scorpio
43:03
18
Fons van de Heijning
Gilze
43:28
19
Jan Vermeer
Spiridon
43:32
20
Jan van Liempt
Atledo
43:36
21
R Oostvogels
Achilles
44:22
22
Kees Koppen
AV Oirschot
44:25
23
Jos van Uden
Fortuna '67
44:43
24
Piet van Oirschot
AV Oirschot
45:00
25
Jan Vriens
Tilburg
45:28
26
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
45:32
27
Kees Loose
VOAB
45:55
28
Jan Klaassen
Atledo
45:57
29
Nicolas Micallef
Spado
46:07
30
Chris Sprengers
ACW '66
46:10
31
Rik Wetser
OSS-VOLO
46:25
32
Ward de Jong
Gilze
46:43
33
Niek Hendriks
VOAB
46:44
34
Pieter Vriens
Achil '87
46:45
35
Jack vd Sande
Achil '87
46:52
36
Toon Mannie
Attila
46:54
37
Kees van den Brand
ACW '66
47:23
38
Pierre Janssens
Attila
47:41
39
Tejo Sluijter
Hilvarenbeek
47:54
40
Pièrre Lardenois
Fortuna '67
48:56
41
Henk Heijmans
Fortuna '67
49:42
42
Ad van Dal
Achil '87
50:20
43
Hennie Verhofstadt
Helmond
50:34
44
Joop Coolen
Wijchen
50:38
45
Bernhard Herbert
Bergentheim
50:52
46
Erik van Ingen
AV Oirschot
51:06
47
Jan Kemps
AV Oirschot
51:10
48
Piet de Swart
Alphen
51:13
49
Michel Kremers
Oisterwijk
51:34
50
Jan Verbunt
Achil '87
52:16
51
Jac Naus
Achil '87
52:16
52
Peter van Manen
Ede
52:29
53
Nico Prince
Attila
52:32
54
Jan van Boxtel
Achil '87
53:02
55
Martin vd Rijt
Attila
53:12
56
Anthony Conijn
AV Oirschot
53:57
57
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
55:02
58
Arno Doomen
Tilburg Road Runners
56:57
59
Henk Schepens
Generaal Michaelis
58:32
60
Jan Driesser
Achil '87
58:33
61
Adrie Louwers
AV Oirschot
1:02:59
62
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:07:12
63
Hans van de Nouweland
Tilburg
1:08:11
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René van de Putte
Kasterlee (BEL)
37:30
2
Sjef Schellekens
Atledo
40:45
3
Leo Uitslag
Tilburg Road Runners
40:51
4
Frits Claassens
Attila
41:35
5
Hans Wouters
HAC
42:46
6
Anton Coertjens
Sprint
43:25
7
Cor Terlouw
Passaat
45:30
8
Ad van Zelst
AV Oirschot
45:51
9
Harrie Loijens
Achil '87
46:46
10
Bas Nieuwland
Prins Hendrik
47:08
11
Koos Zandman
Helmond
48:32
12
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
49:49
13
Ruud Groenendijk
Hilvarenbeek
50:29
14
Bert Oomen
Gilze
50:50
15
Jo van Rosmalen
OSS-VOLO
51:44
16
Wim Deenen
Achil '87
52:21
17
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
52:30
18
Harrie van Hoof
Diessen
53:04
19
Piet van Engeland
Fortuna '67
53:56
20
Henk Dorelijers
Attila
54:12
21
Wout van Dongen
OSS-VOLO
56:38
22
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
56:41
23
Peter Hellings
Fortuna '67
57:01
24
Carel Denisse
Tilburg Road Runners
57:19
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Dieden
Attila
40:15
2
Suzanne Colsen
Taxandria
43:13
3
Cindy Klomp
Gloria
48:17
4
Dorien Hoozemans
Fortuna '67
51:12
5
Monique Donkers
Oosterhout
52:36
6
Petra Sijnesael
Attila
55:08
7
Monique Sterk
Tilburg
55:12
8
Connie Hanekamp-Veldho
's-Hertogenbosch
57:27
VMAST, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
39:59
2
Nathalie Backer
Achil '87
40:52
3
Loes van Ginneken
Scorpio
42:00
4
Nellie van Beers
AV Oirschot
42:29
5
Loes Struycken
Attila
42:42
6
Edith van Aarle
Achil '87
44:12
7
Tinkel van der Linden
Attila
44:25
8
Mieke van Hoof
No-Limits
45:57
9
Tiny Rutten
Atledo
46:17
10
Tineke Mous
Fortuna '67
46:22
11
Loes Verhoeven-Dieker
Diessen
47:09
12
Joke van Gils-Laurijse
Atledo
48:05
13
Magda van Deventer
Attila
48:14
14
Loes Van Gorp
Tilburg
49:35
15
Angelina den Harder
OSS-VOLO
49:56
16
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
49:56
17
Anja Mangnus
's-Hertogenbosch
50:17
18
Tonny Jonckbloed
Attila
50:45
19
Rikie Huyberts
Fortuna '67
50:49
20
Jeanne Kemps
AV Oirschot
50:54
21
Anne-Marie vd Schoot
Achil '87
52:26
22
Sylvia Hattuma
Lunteren
52:29
23
Mariette van de Weyer
Geel (BEL)
52:45
24
Carien Scheepens
Diessen
53:03
25
Judith van Dal
Diessen
53:04
26
Sabine de Meester
Attila
53:49
27
Olga Wetzel
Attila
54:18
28
Tineke van Boxmeer
Fortuna '67
54:50
29
Michelle Peeters
Eindhoven
55:07
30
Jose van de Groep
Achil '87
55:07
31
Isa van Heijningen
Fortuna '67
55:38
32
Lies Smulders
Achil '87
56:37
33
Jeannette Leemans
Atledo
56:42
34
Marjo Klijn
ACW '66
56:46
35
Anja Mangnus
's-Hertogenbosch
58:33
36
Ingrid Verheggen
Achil '87
59:10
37
Karin Jongbloets
Achil '87
1:02:04
38
Ria Colsen
Taxandria
1:02:07
39
Angela Moeskops
AVR '69
1:02:08
40
Joke Bullens
AV Oirschot
1:02:48
41
Irma Koudijs
Tilburg
1:03:46
42
Ineke Conijn
AV Oirschot
1:08:10
43
Monique Verheijen
Alphen Nb
1:13:18
Bedankt voor uw deelname en tot de volgende wedstrijd,
de 27e Beekse Marathon op zondag 17 september 2006
Uitslagen.nl
10-08-2006 20:11