Uitslagenlijst Rabobank Lichtstadloop

Gramsbergen - Maandag 28 augustus 2006

J-8, 1 KM J 6-8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen vd Berg
De Spreng-El
4:16
2
Sam Freriks
Hardenberg
4:17
3
Jeroen Supheert
Gramsbergen
4:24
4
Mart Lennips
Hardenberg
4:26
5
Mart Sibon
Gramsbergen
4:31
6
Mark Huink
de Akker
4:34
7
Robin Dijk
de Akker
4:34
8
Bas Hulzebosch
De Spreng-El
4:41
9
Sem van Dijk
Gramsbergen
4:56
10
Janiek Jaspers
de Akker
5:00
11
Siegfried Koopman
De Spreng-El
5:05
12
Floris Sickerman
de Akker
5:13
13
Bas Dommerholt
de Akker
5:22
14
Wilco Hagedoorn
Gramsbergen
5:23
15
Jesse Turkstra
de Akker
5:41
16
Stef Nijeboer
Bruchterveld
5:44
17
Nick Slot
de Akker
5:46
18
Jurgen Bril
de Akker
5:52
19
Renaldo van der Weide
Gramsbergen
5:55
20
Bas Hofmeyer
de Akker
5:58
21
Stan Nijmeijer
Holtheme
6:04
22
Wouter Bril
de Akker
6:17
23
Chiel Bouwman
Gramsbergen
6:33
24
Patrick Lennips
De Spreng-El
6:40
25
Bram Haverkort
De Spreng-El
26
Stan Roorda
de Akker
27
Stefan Huink
de Akker
28
Tonnie Kwant
Gramsbergen
M-8, 1 KM M 6-8 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Soer
de Akker
4:24
2
Inge Bakker
Ommen
4:26
3
Beele Pronk
Hellendoorn
4:40
4
Joelle Heijink
de Akker
4:44
5
Merel Seinen
Holtheme
4:46
6
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
4:50
7
Jenien Snoeink
De Spreng-El
4:50
8
Daniek vd Berg
Bruchterveld
4:55
9
Anouk Borgman
de Akker
4:57
10
Elke Pronk
Hellendoorn
4:59
11
Ilse Croezen
Holtheme
5:04
12
Celine Hazelaar
de Akker
5:08
13
Marije Meesters
de Akker
5:13
14
Sanne Engberts
De Spreng-El
5:17
15
Judith Bouwmeester
De Spreng-El
5:22
16
Lotte Seinen
de Akker
5:22
17
Tessa Nijeboer
Bruchterveld
5:24
18
Manon Wilpshaar
de Akker
5:24
19
Julia Westerman
Gramsbergen
5:25
20
Iris Meier
de Akker
5:33
21
Annabel Kamphuis
Gramsbergen
5:35
22
Maud Bouwman
Gramsbergen
5:42
23
Loes Kroezen
de Akker
5:42
24
Femke Paulis
Dalen
5:49
25
Lisanne Sturns
De Spreng-El
6:00
26
Joelle Blauwbroek
de Akker
6:03
27
An Spijkers
de Akker
6:05
28
Kim Hogenberg
Gramsbergen
6:09
29
Anouk Westerman
Gramsbergen
6:13
30
Marleen Kwant
Gramsbergen
6:29
31
Mandy Wolbink
de Akker
6:41
32
Mirna vd Velde
Ane
6:50
33
Chantal Spijkers
de Akker
7:03
34
Aniek van der Veen
de Akker
35
Marith Slomp
de Akker
36
Mirna van der Velde
de Akker
J-11, 1 KM J 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
3:40
2
Wouter Schuldink
de Akker
3:44
3
Merijn Winters
Ommen
3:44
4
David van Zandwijk
De Krim
3:52
5
Feddrik Soer
de Akker
3:55
6
Lars Bakker
Ommen
3:56
7
Elwin vd Veen
de Akker
4:02
8
Jeroen Beenen
Holthone
4:03
9
Stefan Seinen
Holtheme
4:04
10
Kelvin Ramaker
Gramsbergen
4:05
11
Rick Koers
de Akker
4:08
12
Erik Schoemakers
de Akker
4:13
13
Yoran Hulzebosch
De Spreng-El
4:13
14
Dylan Tijs
Hardenberg
4:16
15
David Houtman
De Spreng-El
4:18
16
Bas Nawijn
Hardenberg
17
Olnne Hamberg
Ireneschool
18
Maurice Bolks
Ireneschool
19
Jeffrey Lodenberg
Ireneschool
20
Frank Tegelaar
Ireneschool
21
Glenn Sibon
Ireneschool
22
Julian Hulzebosch
De Spreng-El
23
Jur Kosters
De Spreng-El
24
Mark Wolters
De Spreng-El
25
Matthijs Olsman
de Akker
26
Leon Slot
de Akker
27
Sander Mulder
de Akker
28
Jesse Seinen
de Akker
29
Niels Meier
de Akker
30
Arno Rigterink
de Akker
31
Thorben Pouwels
de Akker
32
Jannick Donker
de Akker
33
Luuk Beenen
de Akker
34
Bob Nijhuis
de Akker
35
Jordy Nijmeijer
de Akker
36
Gerwin Nijmeijer
de Akker
37
Bart Vinke
de Akker
38
David Westerhof
de Akker
39
Arjo Hoefman
de Akker
40
Martijn Buisman
de Akker
41
Jorrik Nijeboer
de Akker
42
Jeroen Heijink
de Akker
43
Allan Meier
de Akker
44
Frank Bakker
de Akker
45
Roy Hogenberg
de Akker
46
Jeroen Beenen
de Akker
47
Erik Kiewiet
de Akker
48
Martijn Wilpshaar
de Akker
49
Jaimy Lensa
de Akker
50
Niels Kiewiet
de Akker
51
Ruben Houtman
De Spreng-El
52
Mark Hulzebosch
De Spreng-El
53
Jelle Kosters
De Spreng-El
54
Ramon Slotman
Ommen
55
Brian Logtenberg
Gramsbergen
56
Hugo Kwant
Gramsbergen
57
Juistin Timmermans
Hardenberg
58
Ferdi Snoeijink
Anerveen
59
Gerben Heerkes
Gramsbergen
60
Henrik Slot
Loozen
61
Robin Bos
Coevorden
62
Youri Meier
Gramsbergen
63
Bart Drenten
Holthone
M-11, 1 KM M 9-11 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tirza van Zandwijk
De Krim
4:16
2
Mirthe Bouwmeester
De Spreng-El
4:19
3
Lianne vd Belt
de Akker
4:19
4
Thirza vd Wal
de Akker
4:19
5
Lisette Blaauwbroek
de Akker
4:27
6
Myrna Passies
De Spreng-El
4:31
7
Marlies Mulder
de Akker
4:36
8
Ellen Hulzebosch
De Spreng-El
4:37
9
Sanne Heinz
de Akker
4:39
10
Nicky Freriks
Hardenberg
4:41
11
Simone Beenen
de Akker
4:43
12
Lisa Hulzebosch
De Spreng-El
4:43
13
Lisanne Croezen
Ireneschool
4:45
14
Bente Paulis
Dalen
4:49
15
Esther Snijders
Gramsbergen
4:50
16
Renate Ramaker
De Spreng-El
4:52
17
Suzanne Heerkes
de Akker
4:56
18
Melissa Meier
Gramsbergen
4:57
19
Ymke de Vos
de Akker
4:57
20
Judith Bouwhuis
Gramsbergen
4:59
21
Anne Ruth Sturris
De Spreng-El
5:02
22
Elles Meier
Hardenberg
5:03
23
Jessica Lennips
De Spreng-El
5:04
24
Daniek de Ruiter
de Akker
5:08
25
Janneke Holsink
de Akker
5:16
26
Romee Terpstra
Ireneschool
27
Joy Sibon
Ireneschool
28
Aniek vd Berg
De Spreng-El
29
Marina Matel
De Spreng-El
30
Anna van Seventer
De Spreng-El
31
Margriet Slatman
De Spreng-El
32
Kelly Timmer
de Akker
33
Ellen Nijhuis
de Akker
34
Carmen Hoefman
de Akker
35
Tess Pouwels
de Akker
36
Melissa Jaspers
de Akker
37
Naomi Stoeten
de Akker
38
Ingrid Gossen
de Akker
39
Jolita vd Poll
de Akker
40
Jamila Kamphuis
de Akker
41
Marjolein vd Berg
de Akker
42
Karin Mulder
de Akker
43
Anne Kiewiet
de Akker
44
Alyde vd Haar
De Spreng-El
45
Linda Nijmeijer
De Spreng-El
46
Kim Bos
Coevorden
J-15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Janssen
Hardenberg
7:02
2
Alfred Voortman
Rijssen
7:06
3
Jan Reinders
Anevelde
7:08
4
Tilanun Breunesse
Gramsbergen
7:47
5
Robin Schuilenburg
Rijssen
7:48
6
Floris de Wit
Bruchterveld
7:55
7
Niek Beenen
Gramsbergen
8:08
8
Jarko van Zandwijk
De Krim
8:10
9
Bas de Waal
Almere
8:15
10
Marnix Woertink
De Spreng-El
8:36
11
Jannick Knol
de Akker
8:57
12
Kelvin Ramaker
Gramsbergen
9:10
13
Tim Overweg
Bergentheim
9:16
14
Bas Reinders
Anevelde
9:18
15
Otto ten Brinke
Bergentheim
10:07
16
Selmar vd Veen
Gramsbergen
10:53
17
William van Eeken
Bergentheim
11:02
18
Gerhard Slot
Loozen
12:12
19
Sam Kwant
Gramsbergen
12:49
M-15, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Blomsma
Assen
8:06
2
Lynn Meier
Hardenberg
8:25
3
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde Dr
8:38
4
Melissa Bolks
Gramsbergen
9:21
5
Manon vd Veen
Gramsbergen
9:30
6
Sorayma Kamerman
Bergentheim
10:05
7
Carmen Salomons
Bergentheim
10:22
8
Annabel Zweers
Gramsbergen
12:14
9
Ilse Brink
De Krim
12:30
10
Anouk Odink
Bergentheim
12:40
MSEN, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
Hoogeveen
17:44
2
Leon vd Lans
Stuifzand
18:22
3
Frank Everts
Hollandscheveld
18:30
4
Sjoerd Cents
Wierden
18:41
5
Marijn de Jonge
Vroomshoop
19:02
6
Martin Lunenborg
Erica
19:21
7
Richard Willems
Ommen
19:54
8
Gert Berenst
Vroomshoop
20:05
9
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
20:12
10
Gerard Kroes
Oldebroek
20:24
11
Kasper Kikkert
Hollandscheveld
20:32
12
Erwin Hutten
Hardenberg
20:59
13
Martijn Kolkman
Vriezenveen
21:07
14
Arne Lubbers
Rijssen
21:45
15
Steven Janssen
Hardenberg
21:56
16
Rik Hamberg
Gramsbergen
22:22
17
Michiel Broeksma
Zwolle
22:44
18
Henri Willems
Gramsbergen
23:54
19
Robert Wortelboer
Dalen
24:19
20
Martijn Reurink
Vriezenveen
25:44
21
Chris Hesselink
Laar (GER)
25:52
22
John Sikken
Erm
26:09
23
Albert Peters
Marienberg
26:12
24
Marinus Jasper
Kloosterhaar
26:14
25
Xander van Hiele
Hardenberg
27:09
26
Startnummer 401
28:47
27
Rens Masselink
Gramsbergen
29:08
28
Startnummer 264
29:25
29
Geert Röttgers
Coevorden
29:36
30
Lennard de Vries
Emmen
30:00
31
Hendri Ziengs
Gramsbergen
30:01
32
Harold Dekker
Steenwijksmoer
30:23
33
Maarten Hans
Gramsbergen
32:34
34
Bjorn de Jonge
Gramsbergen
32:34
35
Marco Kroezen
Gramsbergen
35:21
M40, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluis
Wierden
18:33
2
Jan Groot
Hardenberg
19:47
3
Jan Beldman
Dalfsen
20:22
4
Henk Kappert
Daarle
20:41
5
Bert de Lange
Hardenberg
21:19
6
Jan Hankamp
Vroomshoop
21:27
7
Jan Kamphuis
Vroomshoop
21:29
8
Rene de Boer
Hoogenweg
21:50
9
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
22:36
10
Wim Wubs
Hardenberg
22:56
11
Gerrit Jurjens
Coevorden
23:22
12
Arno Jans
Dalen
23:33
13
Gerrit Jan Sturris
Ane
23:38
14
Jan Henk Wijma
Wachtum
24:25
15
Eric Kremer
Hardenberg
24:43
16
Jan Veldsink
Gramsbergen
24:45
17
Bart Kroon
Beerzerveld
24:46
18
Gag Botter
Gramsbergen
24:58
19
Albert Hutten
Hardenberg
25:40
20
Jan Pery
Vriezenveen
26:04
21
Wim Gerrits
Gramsbergen
26:23
22
Rob van 't Zand
26:33
23
René Seinen
Gramsbergen
26:38
24
Martin de Jonge
Vroomshoop
26:50
25
Wim Kamp
Den Ham Ov
26:53
26
Jan Krol
Gramsbergen
27:37
27
Mans Veldsink
Dedemsvaart
27:39
28
Albert Hogenberg
Gramsbergen
27:47
29
Gerard Oudhuis
Coevorden
27:58
30
Sherwin Wlson
Dedemsvaart
28:08
31
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
28:33
32
Evert Westerhof
Gramsbergen
28:44
33
Gerrit Passies
Gramsbergen
28:48
34
Hans Kampherbeek
Gramsbergen
28:57
35
Gerrit Rigterink
Gramsbergen
29:26
36
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
30:01
37
Peter Hermans
Coevorden
31:36
M50, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wigmans
Vaassen
21:14
2
Ben Mars
Coevorden
21:41
3
Hennie Lensink
Dalen
22:04
4
Jans Koops
Dalen
22:19
5
Johan Nijland
IJhorst
22:28
6
Flip Nijhoff
Zwolle
23:01
7
Freek Vosjan
Hardenberg
23:24
8
Jan Olsman
Almelo
24:31
9
Evert Bos
Vriezenveen
27:00
10
Fokko Dijkstra
Coevorden
28:30
11
Karst Schonewille
Klazienaveen
28:36
12
Henny Biemans
Slagharen
28:40
13
Hans Veenema
Hoogeveen
29:23
14
Herman Martens
Ommen
30:38
15
Gerard Wolterink
Hellendoorn
33:03
VSEN, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
21:18
2
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
21:55
3
Manon Herbert
Bergentheim
22:07
4
Marrijtje Molenhuis
Assen
22:15
5
Kevin Timmerman
Hardenberg
23:20
6
Ilse Paulis
Dalen
25:54
7
Rebecca Kelder
Hardenberg
26:35
8
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
27:02
9
Katja Augustijn
Wachtum
27:17
10
Jody Elzinga
Erica
27:21
11
Jacqueline Nobel
Laren Gld
27:52
12
Ingrid Brandwacht
Hellendoorn
28:28
13
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
28:31
14
Betty Veltink
Hardenberg
28:31
15
Jessica Willems
Marienberg
29:09
16
Iris Bosch
Bruchterveld
29:25
17
Linda Roesink
Kloosterhaar
29:25
18
Esther Nobel
Holtheme
29:30
19
Alice Roossien
Anevelde
29:50
20
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
29:57
21
Inge Wilson
Dedemsvaart
30:00
22
Annet de Lange
Hardenberg
30:12
23
Linda Kampman
Hellendoorn
30:31
24
Pauline Hulter
De Krim
30:36
25
Freek IJzebrink
Ommen
30:44
26
Albertine Rijstenberg
Gramsbergen
30:54
27
Cato Hermans
Coevorden
31:29
28
Simone Hulter
De Krim
31:39
29
BErgit Reins
Gramsbergen
31:39
30
Danielle Zweers
Gramsbergen
31:40
31
Marisa Meppelink
Gramsbergen
33:13
32
Bianca Fledderus
Nieuw Amsterdam
37:18
33
Lisan Hermans
Coevorden
37:19
V35, 5,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
22:01
2
Gerda Willems
Ommen
24:02
3
Jeanet Overweg
Hardenberg
24:08
4
Lammie Lomulder
Dalen
24:54
5
Johanna Soer
Gramsbergen
25:58
6
Linda Breukelman
Hardenberg
25:59
7
Nicolette Wijma
Wachtum
26:24
8
Ineke Nawijn
Hardenberg
26:27
9
Gerry Meier
Hardenberg
26:31
10
Marjan Hammink
Westerhaar-Vriezenv
26:35
11
Herma Jansen
Ommen
26:42
12
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
26:44
13
Monique Kremer
Hardenberg
27:23
14
Herma IJzebrink
Ommen
27:25
15
Thea Nijeboer
Gramsbergen
28:19
16
Janine van Braam
Kloosterhaar
28:31
17
Ina Stegeman
Bergentheim
28:32
18
Janny Benjamins
Gramsbergen
29:03
19
Desiree Olsman
Beerzerveld
29:10
20
Geke Tempelman
Beerzerveld
29:13
21
Ankie Koops
Dalen
29:27
22
Aly van Eeken
Bergentheim
29:27
23
Desiree Jansen
Holthone
29:27
24
Jacqueline Herter
Hardenberg
29:30
25
Carla vd Belt
Collendoorn
29:30
26
Mendy de Vries
Hardenberg
29:30
27
Annie Wortelboer
Dalen
29:31
28
Tineke Boessenkool
Hardenberg
29:33
29
Jeanet Westerman
Gramsbergen
29:56
30
Anny Hoftijser
Hardenberg
29:56
31
Ria Poffers
Hardenberg
30:31
32
Anneke Takman
Gramsbergen
30:36
33
Roelien Martens
Ommen
30:40
34
Henny de Braam
Gramsbergen
30:50
35
Erna Slot
Gramsbergen
31:06
36
Anja Timmermans
Hardenberg
31:06
37
Erna Hekert
Hardenberg
31:41
38
Christa Bouwhuis
Hardenberg
32:06
39
Jennie Scholten
Hardenberg
32:15
40
Gerda Meilink
Hardenberg
32:55
41
Jorinde Brink
Hardenberg
32:57
42
Bea Boetje
Zandpol
33:24
43
Truus Wiersma
Dalen
33:41
44
Erna de Vries
Emmen
35:40
45
Ria van Dijk
De Krim
36:22
46
Marjan Hulter
Gramsbergen
37:23
47
Herma Olsman
De Krim
38:14
48
Karin Mulder
De Krim
38:43
49
Henriëtte Schonewille
De Krim
38:43
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
32:14
2
Jan Paalman
Rijssen
33:41
3
Bart Kelder
Den Ham
34:06
4
Martijn van Goor
Hollandscheveld
34:31
5
Roy Hofstede
Erica
37:18
6
Jan Jansen
Rijssen
37:20
7
René de Jager
Sibculo
37:22
8
Richard Lugies
Slagharen
37:55
9
Eric Benjamins
Ane
37:56
10
Wim Ramaker
Marienberg
38:04
11
Aard vd Vinne
Dedemsvaart
39:01
12
Herjan Gerrits
Hoogenweg
39:21
13
Johan Boom
Vriezenveen
39:54
14
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
41:53
15
Jan Bart Kip
Noordscheschut
42:01
16
Tjip Baas
Emmen
42:33
17
Leo Hulter
Gramsbergen
42:50
18
Harrie Jasper
Sibculo
45:00
19
Willy Heijnen
Dalen
45:12
20
René Schutte
Radewijk
45:52
21
Anne Dijkstra
Hardenberg
45:56
22
Jurgen Veenendaal
Coevorden
46:05
23
Arjan Ramaker
Hoogenweg
46:49
24
Han Jansen
Ommen
47:42
25
Niels Lanjouw
Gramsbergen
49:11
26
Erik-Jan Beenen
Gramsbergen
49:34
27
Luuk Meier
Hardenberg
50:15
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Deemter
Hardenberg
33:48
2
Jan Poortman
Rijssen
34:34
3
Arend Ramaker
Gramsbergen
34:54
4
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
36:03
5
Roelof Hutten
Bruchterveld
36:28
6
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
36:44
7
Harry Martens
Hoogeveen
38:06
8
Johan Willems
Ommen
38:16
9
Egbert Meilink
Hardenberg
38:59
10
Albert Kuipers
Emmen
39:10
11
Jan Schuurs
Den Ham Ov
39:20
12
Wim Matel
Ane
39:29
13
Henny Berends
Balkbrug
39:44
14
Karl Heinz Kolen
Emlichheim (GER)
40:15
15
Bennie Kosse
De Krim
41:36
16
Harry Bruinink
Coevorden
41:41
17
Herman Weening
Hardenberg
42:08
18
Dick Aalderink
Ommen
42:12
19
Jan Timmerman
Hardenberg
42:56
20
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
43:25
21
Niels Paulis
Dalen
43:29
22
Herman Westerman
Gramsbergen
43:39
23
Arie Drogt
Balkbrug
43:57
24
Henk Veurink
Ommen
44:00
25
Henk Bos
Dalerveen
44:32
26
Roel Otten
Bruchterveld
45:04
27
Dick Lennips
Hardenberg
45:08
28
Joost Engel
Coevorden
45:17
29
Jaap Vos
Gramsbergen
45:53
30
Hildo Veltink
Hardenberg
45:56
31
Erik Botter
Hardenberg
46:13
32
Alphons Schokker
Ommen
46:15
33
Dirk Timmermans
Hardenberg
48:18
34
Jan Timmermans
Hardenberg
48:18
35
Alex Grootemarsink
Ommen
48:35
36
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:24
37
Lucas Vermeeren
Ommen
50:21
38
Jan Reijnders
Rheezerveen
51:05
39
Albert Breman
Laar (GER)
52:16
40
Jan Folkers
De Krim
55:42
41
Fokko vd Struik
Hoogezand
59:11
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:32
2
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
38:31
3
Henk van Duuren
Hardenberg
40:03
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
41:39
5
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
43:05
6
Marcel Kemperman
Hilversum
43:26
7
Roel Cremer
Coevorden
43:51
8
Bram Pruim
Emmer Compascuum
43:59
9
Bertus Schutte
Ommen
45:49
10
Jan Fransen
Hasselt
46:19
11
Tonny Holleboom
Broekland Ov
46:59
12
Koos Kip
Hoogeveen
47:17
13
Roelof Beek
Dalen
47:52
14
Herman Martens
Ommen
48:16
15
Ben Schrijver
Lemelerveld
48:16
16
Jan ten Brinke
Hardenberg
48:25
17
Wim Meijerink
Ommen
48:27
18
Thijs Likkel
Coevorden
48:29
19
Laurent Zeegers
Coevorden
48:41
20
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
49:41
21
Gradus Meijering
Dalen
51:31
22
Jan Steinz
Coevorden
54:16
23
Gerard Bolte
Hardenberg
56:27
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
44:01
2
Trea van Goor
Hollandscheveld
46:48
3
Josien Odink
Bergentheim
50:44
4
Laura Meppelink
Gramsbergen
51:20
5
Miriam Horst
Zwolle
52:16
6
Karin Heuver
Ommen
55:36
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Bosman
Emmen
40:33
2
Bernadette Schuurman
Winschoten
41:10
3
Anita Deemter
Hardenberg
44:05
4
Lubberdink
Vriezenveen
45:14
5
Rona Meijer
Lutten
46:28
6
Lies Dijck
Emmer Compascuum
49:22
7
Jeanette Nijeboer
Bruchterveld
51:48
8
Jansma
Hoogeveen
51:49
9
Geertje Kluin
Coevorden
54:16
10
Ina van Zandwijk
De Krim
55:41
11
Marieke Brink
De Krim
55:41
12
Bas Horst
Ommen
1:03:57
Het loopt goed in Gramsbergen!
Onderdeel van het Rabobank Vechtdalloopcircuit
Uitslagen.nl
29-08-2006 21:20