| | | | | Uitslagenlijst 3e Keukencentrum Tielemanloop
Sommelsdijk - Zaterdag 16 september 2006
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mabrouk el Zaid
Heinenoord
28:56
2
Hans van Beek
Rotterdam Atletiek
33:05
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
33:22
8
Wim van Sparrentak
Dynamica
35:28
9
Daniel van der Ven
AV Passaat
35:59
10
Jan van Hoeven
Olympus '70
36:05
11
Pascal van Norden
AV Gouda
36:08
15
Leendert Slabbekoorn
Flakkee
37:23
16
Hans Middelburg
Olympus '70
37:57
18
Robert van der Hulst
Rotterdam Atletiek
39:09
21
Dimitri Pennings
Voorne Atletiek
42:09
27
Maurice Dingenouts
Rotterdam Atletiek
43:35
30
Jurriën Hoogendoorn
Flakkee
45:59
31
Mark Stuurman
Loopgroep PK
47:35
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
34:02
3
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
34:53
4
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
35:29
5
William van der Zalm
Olympus '70
36:21
9
Remco Schraven
Voorne Atletiek
37:40
11
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
38:54
12
Gerard Wittenberg
Oud Beijerland
39:17
17
Marco van Leeuwen
Voorne Atletiek
41:11
18
Erik van der Meer
Voorne Atletiek
41:12
19
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
46:07
20
Roland Groen
Voorne Atletiek
46:45
21
Fred van Velzen
Topreis.nl
47:25
25
Harry van der Knijff
AV Waterweg
1:00:45
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Veteranen Nederland
35:30
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
35:31
3
Eddy Wijnants
Bouwel (BEL)
35:47
9
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
39:43
11
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
40:33
12
Jaap van der Jagt
Spirit Oud Beijerlan
42:25
13
Dick Snijders
Veteranen Nederland
42:41
16
Ebel Magnin
Spirit Oud Beijerlan
43:42
19
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
44:48
21
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
47:00
25
Hans van Meggelen
Topreis.nl
56:18
26
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
56:52
30
Ronald Doorewaard
AV Waterweg
1:00:45
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ronald Kolloffel
AV Waterweg
37:56
5
Ron Koorevaar
De Koplopers
38:48
6
Peter Penning
Veteranen Nederland
40:14
8
Nico van den Bos
AV Passaat
41:21
11
Martien Blok
Voorne Atletiek
42:20
18
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
45:11
20
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
47:03
21
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
47:43
22
Gerard van Velzen
Topreis.nl
49:36
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dré de Wit
Leiden Atletiek
39:35
4
Willem de Jong
Voorne Atletiek
43:38
9
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
49:02
11
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
50:43
13
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
52:39
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Frans van Es
Voorne Atletiek
43:09
5
H Slijkhuis
Veteranen Nederland
45:35
6
Koos Schaay
Veteranen Nederland
45:53
9
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
51:32
12
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
54:26
13
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
55:44
14
Nico Lanser
Veteranen Nederland
58:33
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lindsay Marrewijk
Haag Atletiek
40:36
3
Jacquelien Vlietland
Voorne Atletiek
40:44
4
Daniella van Dulst
Flakkee
44:12
6
Linda Hoek
EUR Roadrunners
48:55
9
Sandra Ruttinger
Dirksland
55:58
10
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:05:34
11
Manita Maliepaard
Stelle Runners
1:08:42
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van der Ende
Olympus '70
42:39
6
Els Snippe
Veteranen Nederland
49:31
7
Karin de Kool
Spirit Oud Beijerlan
51:27
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra van Marrewijk
Olympus '70
45:41
6
Jeanet Grootenboer-v d
Flakkee
55:43
9
Marjolein Leenderts
Rotterdam Atletiek
1:04:04
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
41:24
2
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
42:40
3
Hannie van Reek-den Ha
Voorne Atletiek
44:41
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
48:26
6
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
50:39
10
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:05:34
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Goos Speksnijder
Spijkenisse
39:36
4
Aron Olivier
Nieuw Beijerland
43:11
11
Peter Verhagen
Goede Reede
45:33
19
Johan Villerius
Ouddorp Zh
48:24
20
Martin Warbout
's-Gravendeel
48:25
23
Wiljo van den Nieuwend
Ouddorp Zh
50:01
24
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
50:30
26
Leen van Sliedrecht
Middelharnis
53:40
28
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
53:41
29
Hans Nieuwland
Sommelsdijk
54:24
31
Jura van Zwol
Middelharnis
55:58
32
Roberto Madretsma
Vlaardingen
56:33
34
Anton van Kampen
Oude Tonge
57:01
38
Lennard Melissant
Middelharnis
1:07:45
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Petra van Vliet-Dijkma
Herkingen
48:02
4
Marianne van Heteren
Numansdorp
49:27
5
Lea Slijkhuis
Middelharnis
52:02
6
Marianne Verheul
Goedereede
52:52
7
Angelique Schriek
Hellevoetsluis
58:09
8
Danielle Tieleman
Goedereede
58:15
9
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
1:00:12
10
Brigita Jacobs
Sommelsdijk
1:00:28
12
Maranke van Zuilen
Dirksland
1:07:10
5000M, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard vd Knaap
Kwintsheul
18:47
2
Rachid ben Meziane
Heinenoord
19:29
6
Tim Woudenberg
Sommelsdijk
24:34
5000V, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Japke Schreuders
Sommelsdijk
26:50
5
Dionne Buizert-van Vee
Hellevoetsluis
29:39
7
Henriette Booij
Barendrecht
30:53
8
Lyanne van t Zelfde
Middelharnis
32:01
9
Corrie Breen-Akershoek
Ouddorp
32:45
11
Joke van der Kroon
Dirksland
33:20
2000M, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jamie vd Steen
Sommelsdijk
7:24
2
Bas Hoogzand
Middelharnis-RGO
8:10
2000V, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anouk Luijmes
Middelharnis
8:55
1000M, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen van Strien
Dirksland-Pr.Maurits
3:29
2
Leon Struik
Melissant / De Rege
3:35
3
Rens Woudenberg
Sommelsdijk
3:38
4
Martij Dijkgraaf
Melissant/regenboog
3:40
6
Kevin Snoeij
Hellevoetsluis-TheoK
3:57
7
Stephan Vogelaar
Sommelsdijk-School B
4:01
9
Tim Vroegindeweij (JAR
Sommelsdijk
4:13
10
Thijs Kern
Middelharnis/Dalton
4:14
11
Pieter Kern
Midedelharnis/dalton
4:25
13
Stephan Braber
Melissant/Regenboog
5:00
1000V, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Luijmes
Middelharnis
3:32
3
Florien Slijkhuis
Middelharnis
3:44
4
Lotte Taale
Sommelsdijk-bossesch
3:47
6
Spohie Mastenbroek
Dirksland
3:55
8
Anna-Marie Mastenbroek
Dirksland
5:06
9
Iris Jacobs
Sommelsdijk/jc v Gen
5:12
800M, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Woudenberg
Sommelsdijk
2:41
2
Christian Hoogzand
Sommelsdijk
2:42
3
Yannick Commereuc
Sommelsdijk
3:00
5
Jos van Strien
Dirksland/Pr.Maurits
3:19
6
Michiel van Dam
Dirksland-Pr.Maurits
3:20
7
Arne van ´t Geloof
Dirksland/Pr.Maurits
3:35
8
Matthee vd Put
Sommelsdijk-Kompas
3:37
9
Marijn Gotzenberger
Stad ah Haringvliet-
3:39
800V, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anne Blom
Numansdorp-De Takken
2:56
3
Sanne Lugtenburg
Sommelsdijk/jc v Gen
3:00
5
Julia Nieuwland
Nieuwe Tonge
3:20
6
Olga Struik
Melissant / De Regen
3:20
7
Christi Hoogervorst
Middelharnis
3:20
8
Kristel Schellevis
Middelharnis
3:26
600M, 600 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Slijkhuis
Middelharnis
2:14
2
Joris Blom
Numansdorp/Takkenbos
2:18
3
Jop van Heemst
Middelharnis
2:18
4
Dave vd Enden
Sommelsdijk/het Komp
3:11
600V, 600 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Fleur van Es
Dirksland
2:34
2
Manon Postma
Hellevoetsluis-Woelh
2:45
3
Elisa de Lange
Melissant/Regenboog
2:49
4
Ania Kievit
Middelharnis/het Kom
3:21
Uitslagen.nl
16-09-2006 19:12