Uitslagenlijst 11e STAP Loop

Brunssum - Zaterdag 30 september 2006

J1-4, SCHOLIEREN 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Reul
Brunssum
1:47
2
Laurens Verhage
Hoensbroek
2:02
3
Mart Notermans
Brunssum
2:54
4
David Jan
Heerlen
2:55
5
Rune v. Duren
Heerlen
3:20
6
Callo Chastain
Voerendaal
3:26
7
Wesley Plandsoen
Brunssum
3:42
8
Joseph Chastain
Voerendaal
3:47
9
Tim Wijzenbeek
Brunssum
3:48
M1-4, SCHOLIEREN 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britney Roelands
Heerlen
1:48
2
Naomi Mans
Brunssum
1:59
3
Naomi Mans
Brunssum
2:39
4
Maaike Verhage
Hoensbroek
2:50
5
Elianne Fadace Altan
Heerlen
3:17
J5-6, SCHOLIEREN 600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Hobma
Sittard
1:49
2
Ernst Hobma
Sittard
1:50
3
Ryan van Donk
Heerlen
1:54
4
Niels van de Laarschot
Geleen
2:12
5
Ruben Wijzenbeek
Brunssum
2:22
J7-8, SCHOLIEREN 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey roelands
Heerlen
3:35
2
Parcey Donlou
Brunssum
4:47
3
Maalik Gaskins
Landgraaf
5:02
4
Niels van den Berg
Oirsbeek
5:38
M7-8, SCHOLIEREN 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Summers
Heerlen
4:05
2
Meike Notermans
Brunssum
4:28
3
Payne
Heerlen
4:29
4
Kim Spoelstra
Brunssum
4:43
5
Judith Mingers
Heerlen
4:48
6
Jeimmy Plieger
Brunssum
5:03
7
Minouk van Goethem
Brunssum
5:12
8
Maike Neuwohner
Jülich (GER)
5:13
9
Demery Noma'
Brunssum
5:13
10
Jolijt Schenkel
Brunssum
5:50
11
Chantal Hendrix
Brunssum
5:58
12
Deveney Moes
Brunssum
6:06
MJEUG, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van de Sterren
Urmond
12:47
2
Rudy Westerman
Heerlen
15:19
3
Jonathan Schroeteler
Huertgenwald (GER)
15:20
VJEUG, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Balter
Parelloop Runners
14:37
2
Anne Balter
Parelloop Runners
14:37
3
Michelle Knoll
Heerlen
15:28
4
Anne Pluijmen
Hoensbroek
15:28
MTRI, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ger Bodelier
Susteren
21:43
2
Mark Dackus
Maastricht
22:01
3
Dayne Robert
Heerlen
22:24
4
Lou Maas
Maastricht
22:43
5
Andre Handschuh
Bornheim (GER)
22:51
6
Boy Hayen
Sweikhuizen
22:59
7
Alfred Geven
Brunssum
23:40
8
Willems H.E.R.
Maastricht
24:43
9
Herman Gerards
Landgraaf
25:13
10
Rudy Aarts
Bunde
25:29
11
Bas Nicaise
Brunssum
25:36
12
Henk van 't Land
Landgraaf
25:49
13
Hendrik Schuster
Lohmar (GER)
26:40
14
Jouke Vallinga
Jabeek
26:51
15
Manfred Meyer
Heerlen
27:09
16
Jan Beckers
Heerlen
27:12
17
Ko Klepper
Brunssum
27:17
18
MARK Jacobs
Hoensbroek
27:30
19
Jan Pieter Bovendorp
Brunssum
27:39
20
Pierre Muijrers
Landgraaf
28:26
21
Lucien Vievermans
Brunssum
29:10
22
R. van Boort
Brunssum
29:39
23
Quaedvlieg
Landgraaf
29:50
24
Gerrit Hulshof
Brunssum
29:56
25
Wim Rutjens
Landgraaf
29:58
26
Enrico Wolfhagen
Parelloop Runners
32:22
27
Bert Heuts
Brunssum
32:30
28
Ronald Kroes
Brunssum
32:52
29
Peter Borsdorff
Düren (GER)
35:20
30
Roger van Goethem
Brunssum
35:21
31
Michel Bijlmakers
Elsloo Lb
36:17
32
Jan Slot
Brunssum
37:20
VTRI, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annita Reinartz
Niederzier (GER)
25:52
2
Janna Muijrers
Voerendaal
26:23
3
Hannah Knauf
Monschau-Mützenich (
32:42
4
Nancy Ogier
Hoensbroek
33:30
5
Miranda Bemelmans
Voerendaal
33:58
6
Nina Pallubinskey
Wurselen (GER)
35:13
7
Astrid Maas
Maastricht
35:34
8
Gerte Offeringa
Landgraaf
35:51
9
Gera Schoonens
Brunssum
35:55
10
Atie Dullaart
Heerlen
36:11
11
Lilian Kroes
Brunssum
36:53
12
Josephine de Jonge
Parellooprunners
37:05
13
Arlette Peeters
Brunssum
37:29
14
Cornelia Mueller
Herzogenrath (GER)
40:39
15
Linda Bovendorp
Brunssum
42:07
16
Sussib Peeters
Brunssum
43:19
17
Clara Knauf
Monschau-Mützenich (
43:32
18
Esther Groeneveld
Brunssum
43:36
M20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuel Ettler
Niederzier (GER)
49:12
2
Holger Lengersdorf
Jülich (GER)
50:30
3
Gian Derks
Brunssum
51:24
4
Martin Pelzer
Julich (GER)
56:36
5
Artur Zylla
Aachen (GER)
1:03:50
6
Adrian Zylla
Aachen (GER)
1:05:06
V20, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Klinkenberg
Aachen (GER)
1:08:10
2
Alexandra Kirsch
Heinsberg
1:16:00
M30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Markus Breuer
Duitsland
48:36
2
Bas Pierik
Brunssum
49:00
3
Thomas Jantsch
Bonn (GER)
51:30
4
Rainer Ervens
Simmerath (GER)
54:37
5
Maurice Derks
Brunssum
56:47
6
Lymandt
Kerkrade
1:01:01
7
Jan-Reindert Voogdt
Maastricht
1:02:08
8
Sven Hutten
Gangelt (GER)
1:11:52
V30, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heike Muller
Eupen (BEL)
57:08
2
Sonja Gassner
Simmerath (GER)
1:12:36
3
Heike Hutten
Gangelt (GER)
1:18:15
M35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmut Kaulen
Düren (GER)
45:42
2
Andre Tribbels
RosmalenAlsdorf (GER
48:58
3
Rob Laenen
Beek Lb
51:45
4
Frank Rheinfelder
Heinsberg (GER)
51:54
5
Christof Busch
Heinsberg (GER)
54:18
6
Harald Vogt
Stolberg (GER)
55:51
7
Frank Neumann
Aachen (GER)
56:38
8
Ronald Smeets
Brunssum
1:02:42
9
Michael Fluck
Aachen (GER)
1:03:16
10
Rudy Oude Vrielink
Deventer
1:15:34
V35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Polis
Roetgen (GER)
59:56
M40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Hamers
Landgraaf
42:29
2
PH Decevnink
Landgraaf
47:17
3
Jean Paul Dieteren
Meerssen
47:42
4
Jürgen Mertens
Eupen (BEL)
48:44
5
Marcel Meens
Landgraaf
49:15
6
Martin Franssen
Nieuwstadt
49:22
7
Alexander Mlynski-Wies
Roetgen (GER)
52:41
8
Jos Hensgens
Eys
53:23
9
K. Omani
Stein Lb
54:01
10
Elmar Brandenburg
Monschau (GER)
54:07
11
John van Mierlo
Brunssum
58:12
12
Trautmann Andreas
Stolberg (GER)
58:27
13
Jo de Bie
Heerlen
58:46
14
Ed Doveren
Landgraaf
59:23
15
Math Weijzen
Papenhoven
1:00:05
16
Peter Vallinga
Heerlen
1:02:27
17
Dieter Hilgers
Heinsberg
1:05:57
V40, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irmy Brandenburg
Monschau (GER)
52:34
2
Bianca Geitz
Hoensbroek
1:01:12
3
Mayer Marlene
Duitsland
1:13:22
M45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schubert..
Duren (GER)
45:56
2
Bert Meijs
Heerlen
46:53
3
jan Offermans
Wijnandsrade
50:47
4
Toni Driessen
Gangelt (GER)
52:22
5
Edward Friedla
Aachen (GER)
53:27
6
Matthias Weyer
Dirven Duitsland (GE
54:25
7
Mayer Reinhard
Duitsland
55:40
8
Kreus Artur
Stolberg (GER)
55:40
9
Gromowski Roman
Duitsland
57:17
10
Jürgen Christoph
Köln (GER)
57:49
11
Karl Schroeder
Germania Durwiss (GE
59:36
12
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
1:00:17
13
Lei Reiners
Nieuwstadt
1:00:26
14
Holger Winkler
Eschweiler (GER)
1:02:14
15
Luc Palmen
Parelloop Runners
1:08:48
V45, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliane Peters
Alsdorf (GER)
59:12
2
Ursula Redenz
Olpen (BEL)
1:03:56
M50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Broens
Echt
49:35
2
Roland Kroekel
Monschau (GER)
51:25
3
Derks
Brunssum
53:31
4
Peter Kleuters
Merkelbeek
56:17
5
Bernd Baudisch
Herzogenrath (GER)
56:58
6
Stefan Schroeteler
Huertgenwald (GER)
57:08
7
Kurt Pohl
Herzogenrath
57:28
8
Fred Kroon
Kerkrade
59:14
9
Dieter Erler
Schleiden (GER)
1:00:09
10
Lothar Laven
Abc (GER)
1:00:49
11
Nick Boerakker
Parelloop Runners
1:01:41
12
Henk Roberts
Brunssum
1:03:39
13
Sfef Derks
Brunssum
1:03:56
14
Harry Hamers
Simpelveld
1:05:16
15
Hub Lipsch
Landgraaf
1:05:19
16
Hans-Willi Schroeder
Jülich (GER)
1:07:20
17
Joachim Sieber
Hückelhoven (GER)
1:08:47
V50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Kuhn
Eschweiler (GER)
54:06
2
Helene Kohlen
Germania Durwiss (GE
1:08:09
3
Magda Wullink
Maastricht
1:17:35
M55, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernd Hensgens
Würselen (GER)
53:58
2
Stevens Jo
Brunssum
54:39
3
Jo Pfeifer
Stein Lb
56:37
4
Hein Bodelier
Landgraaf
59:28
5
Peter van de Sande
Brunssum
59:29
6
Ton Pijpers
Kerkrade
1:03:55
7
Peter Claassen
Hoensbroek
1:06:54
8
A. van de Goot
Brunssum
1:09:37
9
Fast Rolf
Monschau (GER)
1:12:14
10
Valentin Bunbgens
Aachen (GER)
1:18:16
V55, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marga Guldenberg
Germania Durwiss (GE
1:08:08
2
Eva Damoiseaux
Simmerath (GER)
1:08:30
M60, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel Vullings
Heerlen
56:45
2
KLINKENBERG
Stitswerd/Wurselen (
59:53
3
Huub Blezer
Landgraaf
1:09:50
4
Hans Hohn
Julich (GER)
1:14:53
V60, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rita Heuel
LG Mutzenich (GER)
58:08
M65, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josef Schmulgen
Nideggen Rath (GER)
55:55
2
Mathijs Pijpers
Kerkrade
1:10:45
3
Günter Pütz
Aachen (GER)
1:13:13
M70, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Sentis
Wegberg (GER)
1:04:20
2
Schmidt
Baesweiler (GER)
1:05:06
3
Josef Krammer
Heinsberg (GER)
1:25:13
TEAM, ESTAFETTELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herle College team 1
Heerlen
46:18
2
Auto Vaessen team 1
Heerlen
47:08
3
Vakbond ABW team 2
Brunssum
48:50
4
Parelloop Runners team
Brunssum
50:30
5
Parelloop Runners team
Brunssum
53:25
6
Parelloop Runners team
Brunssum
54:04
7
Rabobank Parkstad Limb
Parkstad
54:48
8
Trevianum Scholen Team
Sittard
55:46
9
Parelloop Runners team
Brunssum
55:56
10
Auto Vaessen team 7
Heerlen
56:12
11
Auto Vaessen team 2
Heerlen
56:30
12
Vakbond ABW team 3
Brunssum
57:45
13
Lopersgroep Gem. Heerl
Heerlen
57:46
14
Parelloop Runners team
Brunssum
59:08
15
Trevianum Scholen Team
Sittard
59:27
16
Auto Vaessen team 6
Heerlen
59:33
17
Parelloop Runners team
Brunssum
1:00:10
18
Hogeschool Zuyd 1
Heerlen
1:00:53
19
Auto Vaessen team 3
Heerlen
1:01:40
20
Parelloop Runners team
Brunssum
1:02:31
21
Auto Vaessen team 4
Heerlen
1:02:34
22
Auto Vaessen team 5
Heerlen
1:02:44
23
Trevianum Scholen Team
Sittard
1:02:55
24
Trevianum Scholen Tema
Sittard
1:02:58
25
Vakbond ABW team 1
Brunssum
1:06:19
26
Parelloop Runners team
Brunssum
1:06:20
27
Parelloop Runners team
Brunssum
1:11:24
28
Parelloop Runners team
Brunssum
1:11:34
29
Parelloop Runners team
Brunssum
1:12:51
30
Hogeschool Zuyd 2
Heerlen
1:16:26
Sports Associates
Vakbond ABW
Fer Haas Makelaardij
Howicon industrial Services
Harrie Driessen Running & Walking
LSB Groep
Hoofdsponsor: Sports Associates
Uitslagen.nl
30-09-2006 22:08