Uitslagenlijst 30e Zandstuve Boslopen - loop 1

Den Ham Ov - Zaterdag 14 oktober 2006

J11, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
Meppel
5:38
2
Nadim van Minnen
Almelo
5:46
3
Lars Bakker
Ommen
6:04
4
Arne
Dalfsen
6:14
5
Emile van Beek
Emmen
6:28
6
Emiel Veltink
Vroomshoop
6:36
7
Robin Veltink
Vroomshoop
7:10
8
Brend Bosma
Aadorp
7:34
9
Joeri Bremmer
Vriezenveen
7:55
M11, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Bosch
Bruchterveld
6:33
2
Inga Bakker
Ommen
6:36
3
Laura Moelard
Almelo
6:36
4
Ardine Bosman
Aadorp
7:24
5
Jorike Bosman
Aadorp
7:35
J15, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
4:59
2
Gertin Roke
Arrien
5:00
3
Alfred Voortman
Rijssen
5:06
4
Robbin Schulenburg
Rijssen
5:09
5
Thomas Dammers
Almelo
5:19
6
Ron Willems
Bergentheim
5:22
7
John Fokke
Den Ham
5:27
8
Marc Bakker
Ommen
5:27
9
Roald Goosen
Rijssen
5:28
10
Nick Schuurs
Den Ham
5:30
11
Merijn Winters
Ommen
5:57
12
Sander Bremmer
Vriezenveen
6:13
13
Terence Bremmer
Vriezenveen
7:48
14
Remco Moelard
Almelo
8:46
M15, 1,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herlinde Roke
Ommen
5:34
2
Lynn Meier
Hardenberg
5:38
3
Savanna Warmink
Ommen
5:46
4
Aline Kootstra
Dalfsen
5:46
5
Romee Dammers
Almelo
6:26
6
Iris Ruiter
Den ham
6:41
VSEN, 1,5 KM O.O.K.S.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
6:17
2
Yvette Zoomer
Nijmegen
6:36
V35, 1,5 KM O.O.K.S.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femmie Derks Ubak
Daarlerveen
6:27
HSEN, 1,5 KM O.O.K.S.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Lubbers
Rijssen
4:59
2
Rick Willems
Bergentheim
5:03
3
Alfred Voortman
Rijssen
5:22
4
G. Spijker
Daarle
6:06
H40, 1,5 KM O.O.K.S.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
5:59
VSEN, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Lorkees
Nijverdal
19:58
2
Moniek Bouwhuis
Den Ham
21:13
3
Stella vd Velden
Nijverdal
22:31
4
Renate Huisjes
Vriezenveen
23:48
5
Julian Vugteveen
Vriezenveen
23:56
6
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
24:57
7
Dieneke Bouwhuis
Bergentheim
25:12
8
Carla van der Star
Vriezenveen
26:09
9
Ina Zandman
Beerzerveld
26:40
10
Judith Olsman
Beerzerveld
27:12
11
Karen Holthuis
Vriezenveen
29:17
12
Melanie Kleine
Bergentheim
30:17
13
Feronique Maat
Beerzerveld
30:25
V35, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Veneklaas
Holten
19:55
2
Femmie Derks Ubak
Daarlerveen
21:25
3
Jeanet Reekers
Daarlerveen
21:54
4
Marjan Hammink
Westerhaar
22:51
5
Ria Spoor
Vroomshoop
23:38
6
Betsie Drent
Vriezenveen
23:56
7
Tinke Roberg
Beerzerveld
24:25
8
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
24:26
9
Dineke Dubbink
Vriezenveen
25:11
10
Marjan Sanderman
Daarlerveen
26:37
11
Ingrid Bremmer
Vriezenveen
26:41
12
Joke Keddeman
Vriezenveen
28:35
13
Jeannet de Hoop
Vriezenveen
28:35
14
Ria Mullink
Vriezenveen
28:40
15
Annet de Wit
Vriezenveen
30:07
16
Xandra Bakker
Vriezenveen
30:07
17
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
30:07
18
Marja Boevink-Altena
Bergentheim
30:25
19
Sippie Klaren
Vroomshoop
37:30
HSEN, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Vries
Hengelo
15:29
2
Werner Wessels
Markelo
15:41
3
Jan Paalman jr
Rijssen
15:49
4
Henk Smalbrugge
Hasselt
17:03
5
D Nijhuis
Almelo
17:11
6
Steven Janssen
Hardenberg
17:17
7
Lars Smit
Vriezenveen
17:22
8
Armando Kleise
Vriezenveen
17:24
9
Gert Berenst
Vroomshoop
17:41
10
Jeroen Loskamp
Glane
17:58
11
Wilco Lohuis
Raalte
18:21
12
Jan pieter de Vries
Hengelo
18:46
13
Peter Visser
Goor
19:37
14
Aschwin Kruders
Goor
19:42
15
Branco van Minnen
Almelo
19:44
16
Harrie Jasper
Sibculo
19:49
17
Geert Tuinstra
Almelo
20:10
18
Ids Tuinstra
Almelo
21:05
19
G Spijker
Daarle
21:37
20
Bert Toonstra
Vroomshoop
22:45
21
Michiel Wiltvank
Vriezenveen
23:22
22
P Potjegort
Almelo
23:34
23
Jochem de Goeijen
Vriezenveen
28:05
H40, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Ekkel
Vroomshoop
17:34
2
Johan Pape
Vriezenveen
18:05
3
Jos Bosma
Aadorp
18:15
4
Theo Velnaar
Nijverdal
18:27
5
Seine Willems
Bergentheim
18:53
6
John Roring
Enschede
20:10
7
Wolter Croezen
Westerhaar
20:15
8
Henk Bos
Vriezenveen
20:28
9
Marco Vlaming
Ommen
20:31
10
G Jansen
Vroomshoop
20:35
11
Arie Peters
Hoge Hexel
21:50
12
Sander de Wit
Vriezenveen
23:16
13
Tjerk Tuinstra
Almelo
23:41
14
Bert van de Pol
Almelo
23:47
15
Willy Kastermans
Vriezenveen
23:54
16
Wim de Goeijer
Vriezenveen
27:01
17
Heini Veneklaas
Vriezenveen
29:06
H50, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jakob Renkema
Nijverdal
17:37
2
Dirk Wigmans
Vaassen
18:09
3
Theo Kosters
Goor
19:44
4
Evert Bos
Vriezenveen
21:14
5
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:08
6
Klaas Dragt
Vroomshoop
22:40
7
Henk Spoor
Vroomshoop
23:28
8
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
23:52
9
E de Jonge
Vroomshoop
24:28
H60, 4,7 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Jalink
Vriezenveen
24:18
2
Johannes Kuilder
Almelo
24:20
3
Loek van Halderen
Vriezenveen
29:10
VSEN, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dianne Fokke
Daarlerveen
49:44
2
Marjolein van der Salm
Heino
1:00:40
3
Ellen Ernst
Zwolle
1:00:40
4
Joseth Timmerman
Zwolle
1:03:55
V35, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Timmerman
Den Ham
39:41
2
Marijke van Campen
De Lutte
40:19
3
Joke Lubberdink
Vriezenveen
43:59
4
Hedwich Nijland-Boerka
Eibergen
49:56
5
Berna Bloemhof
Vriezenveen
53:06
HSEN, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Mans
Almelo
32:25
2
Bert Kelder
Den Ham
32:33
3
Joep Tigchelaar
Nijmegen
33:17
4
Richard Lugies
Slagharen
35:48
5
Rene de Jager
Sibculo
36:04
6
Bert Luchies
Vroomshoop
38:28
7
Gerhard Rohof
Vriezenveen
39:43
8
Erik Fokke
Vroomshoop
39:58
9
Mike Wallink
Zwolle
40:11
10
Richard Biljardt
Olst
43:28
11
Jan Slinkman
Schalkhaar
43:29
12
Andre Spin
Denekamp
43:41
13
Herman Bos
Vriezenveen
44:37
14
Marinus Jasper
Kloosterhaar
46:58
H40, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Post
Bergentheim
35:22
2
Maarten van Manen
De Lutte
35:51
3
Andre NijBijvank
Haarle
36:29
4
Geert Berkhof
Westerhaar
38:05
5
Tony Ruiter
Den Ham
38:18
6
Jan Schuurs
Den Ham
38:31
7
Henk Enoch
Den Ham
40:09
8
Wim Koerhuis
Dalfsen
40:11
9
Germo Vrolijken
Lemelerveld
40:44
10
Bertus Stegeman
Vriezenveen
40:58
11
Jan Vugteveen
Vriezenveen
41:04
12
Dick Aalderink
Ommen
41:39
13
Lucien Popma
Vriezenveen
43:56
14
Jan Pezy
Vriezenveen
44:27
15
Benno Witzand
Vroomshoop
46:10
16
Els Moors
Broekland
47:59
H50, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertho van Beek
Emmen
36:09
2
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
39:47
3
Dirk Platjes
Sibculo
40:09
4
H.W.J. Jansen
Almelo
42:40
5
Jan Nijland
Rijssen
43:24
6
Konter
Raalte
48:01
H60, 9,3 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Stamien
Wierden
42:06
2
Jan Fransen
Hasselt
43:17
3
Jan Olsman
Almelo
45:08
4
Gerard Bolte
Hardenberg
53:51
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De overige lopen van de 30e (!) jaargang van de
boslopen zijn op 25 november, 13 januari, 10
februari en 10 maart. De 1.5 km Sprintcross geldt
als Open Overijssels Kampioenschap
Organisatie: AV-Twenterand. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en De Fietsgigant voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
14-10-2006 00:00