Uitslagenlijst Roele de Vries Crosscircuit

Hoorn Nh - Zondag 29 oktober 2006

M, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Molenaar
Trias
27:48
2
Ronald Schröer
Hera
27:57
3
Matthijs Künzel
Trias
28:20
4
Tom Bellord
Hylas
28:27
5
Merwin Dollison
Artemis
28:35
6
Alwin Groen
NOVA
28:45
7
Dennis ten Bruggencate
Trias
29:00
8
Mike Tesselaar
Hera
29:27
9
Michiel de Ruiter
Hera
29:38
10
Bart Klaver
Hera
29:42
11
Gideon Kok
Hera
30:15
12
Marten Korfage
Hera
30:39
13
Niels Verwer
Trias
30:44
14
Harmen Korfage
Hera
30:45
15
Sietse van der Weijde
Hylas
31:13
16
Ferdy van der Heide
Hera
31:37
17
Ronald Lienos
Noordkop
32:03
18
Jasper Springer
Phanos
32:06
19
Arjen Hart
Hera
32:19
20
Stefhan Jonker
Hera
32:23
21
Peter van Stralen
Hera
33:40
22
Francois Rustenburg
Wevershoof
34:41
23
Johan Baas
Hollandia
35:04
24
Pieter Klaver
Nootdorp
36:42
25
Dennis Beerepoot
Spanbroek
36:46
26
Niels van Schagen
ARO '88
36:47
27
Joost Breedeveld
Hera
37:10
28
Bart Tesselaar
Den Helder
37:46
29
Melvin Tuil
Hoorn
37:52
30
Jeroen Krudde
Hera
38:07
31
Kees Baltus
Hera
38:24
32
Peter Borst
ARO '88
38:56
33
Sjaak van Grieken
DOKEV
39:15
34
Richard Winter
Schagen
40:30
35
Jacco de Groot
ALkmaar
42:43
36
Alexander Reddering
De Goorn
43:29
37
Michel Dobber
Den Helder
45:01
38
Renate Spruit
Andijk
46:48
M35, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hera
27:08
2
Marcel Tesselaar
Hera
27:43
3
John Tol
AV Edam
29:03
4
Marco Tazelaar
Hylas
30:09
5
Rober Stroet
SAV
31:12
6
Marcel Telman
Hera
31:25
7
Rob van Beers
Hoogwoud
32:16
8
Jeroen Dodeman
SAV
32:17
9
Vincent Rasch
Hera
32:26
10
Rick Koolwijk
TAS '82
32:32
11
Frans Dekker
ARO '88
33:48
12
Marcel Laan
Blokker
36:54
13
Ron Hamers
Spanbroek
37:23
14
Arwold Kop
Avenhorn
37:27
15
Anko Top
Wieringermeer
39:29
16
Vincent de Groot
Hoorn
39:32
17
Gerrie Masteling
Hera
40:09
18
Eugene Striekwold
Hera
40:14
19
Arjan Roukema
Venhuizen
41:28
20
Richard van Berge
Hera
41:29
M40, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Hopman
Trias
28:42
2
Fridthjof Koomen
Trias
30:22
3
Jos Kaptein
AAC
30:32
4
Sjaak Mettes
Hollandia
30:46
5
Ruud Doodeman
NOVA
31:11
6
Frank Ossen
Trias
31:45
7
Peter Bosgoed
ARO '88
31:50
8
Robbert Jak
SV Sportlust
32:00
9
Rene Steur
ARO '88
32:18
10
Ton Bosgoed
Bovenkarspel
32:39
11
Jan Meester
Hera
32:45
12
Sjaak van Kampen
Hera
32:53
13
Louis Dam
Trias
33:00
14
François Flisijn
SV Sportlust
33:22
15
Nico van Dalen
SV Sportlust
33:23
16
Dick Groenink
Noordkop
33:34
17
Frank Ettes
Hollandia
33:35
18
Marco Hoedjes
ARO '88
33:37
19
John van der Genugten
SV Sportlust
33:39
20
Fred van Kaam
Hylas
34:00
21
Henk Kuyper
Ursem
34:30
22
Sjaak van Diepen
Veteranen Nederland
34:54
23
Jan Oudeman
Hera
35:32
24
Marcel Beentjes
Hollandia
36:19
25
Peter Tamis
Hera
36:22
26
Ruud Hulleman
Spanbroek
37:05
27
Pe Stam
Hera
37:18
28
Ronald van Etten
Wieringermeer
37:42
29
Ruud Breed
Wognum
37:56
30
Roy Gorres
Hoorn
38:12
31
Peter van Grieken
DOKEV
40:22
32
Edwin Bakker
Hera
40:45
33
Ton van Dijk
Hollandia
42:07
34
Frank Houter
Spanbroek
42:46
35
Edwin Ooyevaar
Hera
45:02
M45, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Akkerman
Hollandia
30:28
2
Dick van Zalinge
AV Edam
30:37
3
Jan van Baar
Veteranen Nederland
30:50
4
Gerard Wever
Hollandia
31:40
5
Ton Sjerps
SAV
31:53
6
Bert Bouma
Hollandia
32:05
7
Jan Smit
Hollandia
32:51
8
Ruud van Breukelen
Wieringermeer
33:18
9
Peter Dekker
Hera
33:26
10
Jos Schaper
SAV
33:31
11
Pieter van der Wiel
Wieringermeer
33:59
12
Kees Bleeker
ARO '88
34:08
13
Frank Boon
SAV
34:34
14
Nico Wagenaar
Hera
34:46
15
Rene Bakker
TAS '82
35:16
16
Gert van Es
DOKEV
37:33
17
Wilfred Jurjaanz
Hera
38:11
18
Dick Beerepoot
Wognum
38:43
19
Kees Wijnker
Hera
39:02
20
Aad Vlaar
Spierdijk
39:42
21
Theo Koning
Spierdijk
39:49
22
Eric Molenaar
Hoorn
40:01
23
Peter van Buijtene
Hera
40:04
24
Peter Mulder
SV Sportlust
40:15
25
Frits de Wit
Hera
40:27
26
Gerard Wassenaar
Hera
44:31
27
Wijnand Bakker
De Goorn
47:53
M50, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
32:10
2
Peter Mettes
Hollandia
32:20
3
Cees Meijer
SAV
33:09
4
Jos Koning
ARO '88
33:15
5
Dick Heemskerk
Noordkop
33:24
6
Ton van der Meché
SV Sportlust
33:46
7
Antoon van der Jagt
Veteranen Nederland
34:25
8
Henk Kooijman
Noordkop
34:28
9
Frans Dekker
Veteranen Nederland
34:31
10
Jos ten Velden
SV Sportlust
34:44
11
Mat Pronk
Hera
34:47
12
Kees van Tilburg
Noordkop
36:41
13
Adrie van der Wijk
Hera
36:44
14
Sjaak Boon
Venhuizen
37:11
15
Jeffrey Melger
Hera
37:24
16
Willem Heins
Hollandia
37:43
17
Ton Brakeboer
Hoogwoud
38:25
18
Joep Boon
Bovenkarspel
40:48
19
Johan van Gelderen
Bovenkarspel
42:26
20
Adrie van Langen
Spierdijk
44:50
21
Theo Vertelman
Wervershoof
48:25
M55, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos van der Jagt
Veteranen Nederland
32:38
2
Nico Wenker
Hollandia
33:30
3
Arie Snoek
Hera
34:01
4
Piet Luken
ARO '88
35:11
5
Herman Bos
Hera
36:03
6
Ted Kruijer
Hera
36:34
7
Anne Lenis
Hera
37:26
8
Ad Steltenpool
Veteranen Nederland
37:45
9
Theo van der Schaaf
Hylas
37:48
10
Jan Springveld
Hera
37:55
11
George Kleppe
Hera
38:22
12
Niek Wever
ARO '88
39:17
13
Cor Kraakman
Hollandia
39:18
14
Wim van der Poel
Zaanland
39:23
15
Peter Wiedijk
Hollandia
39:25
16
Ted Wester
Hera
39:57
17
Ab van Schagen
ARO '88
40:42
18
Cor Groet
ARO '88
41:20
19
Herman Hommen
Wieringermeer
41:54
20
Peter van Veen
Heerhugowaard
45:18
M60, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Bos
Veteranen Nederland
34:32
2
Walter van Gelderen
Hera
35:22
3
Wim Tas
Delta Lloyd Running
36:14
4
Andre van Tillo
Noordkop
36:29
5
Jan van Duin
ARO '88
37:25
6
Hans Gottmer
SAV
37:57
7
Herman de Jong
Hera
38:02
8
Piet Baardse
Hollandia
39:24
9
Lou Coevert
Lambertschaag
40:46
10
Jan Otsen
Hoorn
40:53
11
Kees de Ruiter
Heerhugowaard
42:45
12
Kees Boeve
Hera
45:48
13
Nico Laan
Oosterblokker
46:12
14
Ton Delemarre
Avenhorn
52:59
15
Lawrence Sadler
Andijk
1:03:10
V, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Kruijer
NOVA
31:08
2
Suzan Nieman
Hera
34:50
3
Lisanne Groen
NOVA
35:09
4
Cora Klaver
Hera
36:52
5
Suzanne van der Weide
Noordkop
37:29
6
Esther Koenis
Hoorn
38:05
7
Talisa van der Fluit
Hera
38:29
8
Ageeth Wilbrink-van Ar
SV Sportlust
39:59
9
Marloes Rottier
Hera
40:11
10
Marion Niemeijer
Hylas
40:33
11
Tanya ten Velden
SV Sportlust
43:11
12
Susan Mak
Ursem
43:35
13
Sandra Dobber
Amsterdam
43:43
14
Margreet Bergen
Heerhugowaard
44:22
15
Esther de Bruijn
Hera
47:54
V35, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
32:49
2
Ivonne Kramer
SAV
35:10
3
Margo Hogervorst
Hera
35:30
4
Lilian Koelemeij-Janse
Hera
40:16
5
Margret van Kampen
Wieringermeer
40:44
6
Pauline Rood
Hera
40:58
7
Esther Winter
Hera
42:47
8
Audri van Duin
Hylas
45:10
V40, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Connie van der Lee
DOKEV
34:11
2
Erica Souverein
SAV
36:32
3
Tina Schouten
TAS '82
37:32
4
Tonny Deckers
Hollandia
40:12
5
Selina Tool
Hera
40:18
6
Margareth Rood-Overman
ARO '88
43:51
7
Elly de Haan
Hera
47:08
V45, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Dekker-Kruyer
Hera
34:23
2
Wilma van Wouw
Hollandia
36:08
3
Marja Mulder-Cornielje
SV Sportlust
37:31
4
Margreet Broersen-bakk
SAV
38:48
5
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
41:05
6
Els Wessels
Hera
47:55
7
Alma van der Heijden
Hera
50:07
V50, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Groet-Beers
ARO '88
39:07
2
Mary Koenis
Hollandia
39:26
3
Betsy Groen-Schoorl
NOVA
49:10
V55, KNAU-WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Afra Kruijer
Hera
39:54
2
Truus Doekes
ARO '88
44:21
3
Annie Huiberts
Hera
48:34
NJ, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Kaam
Hylas
14:08
2
Joris Wijte
Hera
14:17
3
Dion Kramer
Hylas
14:37
4
Loek Bellord
Hylas
15:15
5
Edward Appelman
Trias
15:16
6
Jelle Harpenau
Hera
15:18
7
Elias Oukais
Trias
15:21
8
Willem Dudink
SAV
15:44
9
Sean Lindaya
Hylas
15:51
10
Thijs Bleeker
ARO '88
16:15
11
Quinten Zwaga
Trias
16:27
12
Joris Roosje
Spierdijk
16:51
13
Veerle van Balen
Phanos
18:58
JJ, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Stavenuiter
SAV
15:05
2
Léon Duineveld
Trias
15:32
3
Jip van Otterloo
SV Sportlust
15:38
4
Tjade Sluys
SAV
15:45
5
Marc Slikker
SV Sportlust
16:20
6
John Boon
Bovenkarspel
17:06
7
Carlo Struik
NEA Volharding
17:14
8
Chris van Hensbergen
Suomi
17:31
9
Joost Feld
Spierdijk
18:14
10
Dominique Vogel
Hera
20:06
11
Matthijs Rodenburg
Hera
26:18
NM, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelly Schouten
TAS '82
16:12
2
Eileen Groenland
Trias
19:22
JM, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje de Jong
Trias
17:08
2
Ashley Schouwenaar
SV Sportlust
18:00
3
Yvonne Apeldoorn
Hera
18:16
4
Anna Lindaya
Hylas
18:46
5
Amber Commadeur
Hera
22:30
6
Anneloes Vogelpoel
Hoorn
24:00
TM, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Kraakman
Hylas
20:30
2
Roland Zwart
Hylas
21:46
3
Hillebrand Verkroost
Hylas
21:51
4
Cees Commadeur
Heerhugowaard
26:12
TV, JUNIOR/TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle van der Schaaf
Hera
20:11
2
Barbera Helversteijn
Hylas
22:12
3
Heidi Westerhof
Hylas
24:07
4
Ursula van der Schaaf
Hylas
24:38
PJ, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joran Klaver
Obdam
6:00
2
Daan Reijn
SAV
6:02
3
Erik Tesselaar
Hera
6:04
4
Sander Heins
Callantsoog
6:25
5
Jeffrey Kok
Spierdijk
6:48
6
Pim Bakker
TAS '82
7:38
MJ, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Dignum
Wogmeer
6:19
2
Jappe Jongejan
Hoogwoud
6:39
3
Robin Tamis
Hera
6:58
4
Stefan Driessen
Hoorn
7:08
5
Axel Krischel
Hoorn
7:53
6
Martijn Driesen
Hoorn
7:58
7
Boris Krischel
Hoorn
8:02
8
Joost van Beers
Hoogwoud
8:50
9
Kim Homsma
Spierdijk
9:04
PM, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Verblaauw
Wieringermeer
6:19
2
Eline van Breukelen
Wieringermeer
6:31
3
Nina Hartenveld
Oudendijk
6:46
4
Rosan Steur
Avenhorn
7:13
5
Marijke van Beers
Hoogwoud
7:15
6
Denise Dobber
Oudendijk
7:51
MM, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje van Kampen
Wieringermeer
6:24
2
Jetske van Kampen
Wieringermeer
7:01
3
Louise Tamis
Hera
7:16
4
Anoek Steur
Avenhorn
7:54
5
Marleen Bakker
TAS '82
8:49
6
Britt Zwagerman
ARO '88
9:03
7
Sarah Dignum
Wogmeer
9:35
8
Maartje Kop
Avenhorn
11:15
TJ, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tristan Ruyter
Hollandia
6:30
Uitslagen.nl
17-12-2006 17:05