Uitslagenlijst RABOLOOP

Mill - Zaterdag 4 november 2006

M40-, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Hendriks
Nijmegen
33:45
2
Milan Perc
Cuijk
35:31
3
Jimmy Schulten
Oss
35:43
4
Bas Hermsen
Cuijk
36:32
5
Bas Caspers
Uden
36:39
6
Marc van Gils
Veghel
37:06
7
Niels van Benthum
Cuijk
38:20
8
Alexander van Bavel
Boxmeer
38:40
9
Twan van Hoogstraten
Berghem
38:51
10
Rogier berghauser Pont
Lent
40:40
11
Martijn van Maasacker
Sint Hubert
40:44
12
Rudy Romme
Oss
41:51
13
Maarten Peters
Westerbeek
42:41
14
Mark van Beek
Sint Anthonis
43:49
15
Kees van Dijk
Nistelrode
44:47
16
Rene van Houtum
Mill
44:51
17
Harald Stempher
Uden
45:20
18
Marcel Arts
Mill
46:28
19
Kester Smits
Nistelrode
47:23
20
Dennis Driessen
Mill
47:47
21
Dave Driessen
Mill
47:47
22
Jeroen de Knegt
Uden
50:13
23
Roy van Zantvoort
Uden
50:16
24
Pascal Watervoort
Mill
50:39
V40-, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Cheizoo
Uden
43:37
2
Ester Geerlings
Leiden
45:44
3
Mieke van Berlicum
Oploo
47:34
4
Bianca van Vugt
Schaijk
48:41
5
Madelon Hurkmans
Grave
51:49
6
Kristel van Overdijk
's-Hertogenbosch
52:40
7
Monie van de Weem
Mill
57:49
8
Sanne Peters
Mill
58:45
9
Paulette Wolters
Ledeacker
1:03:11
M40+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
Veghel
35:04
2
Frans Deenen
Venray
35:20
3
Alex Gijsbers
Berghem
36:38
4
Jos Linders
Wanroij
37:10
5
Hans van Sambeek
Ledeacker
37:58
6
Jan Verbruggen
Venhorst
39:30
7
Matt Siroo
Sint Hubert
40:07
8
Geert Verstraten
Boekel
41:00
9
Albert Pepers
Veghel
43:00
10
Marie Arissen
Druten
43:19
11
Kees van Hemert
Wijchen
43:50
12
Paul Selten
Mill
44:17
13
Ide Kolenbrander
Cuijk
46:22
14
Leo van de Werf
Uden
46:52
15
Dhr Verheijen
Boxmeer
47:34
16
Joris Zeegers
Ledeacker
48:02
17
Theo Huvenaars
Gemert
48:38
18
Tijn van Summerren
Mill
48:42
19
Wim Cornelissen
Oploo
48:56
20
Rien
Boekel
50:59
V40+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
46:48
2
Anita van Wagenberg
Reek
49:19
3
Kirsten Commijs
Grave
51:45
4
Marianne van Lanen
Ledeacker
58:55
5
Annelies Otten
Ledeacker
1:03:12
M50+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
Wilbertoord
35:35
2
Jos Bierens
Duizel
40:18
3
Theo Aben
Ledeacker
40:31
4
Piet van den Oever
Oploo
41:25
5
Fred van Bakel
Gemert
43:14
6
Bert van Venrooij
Geffen
43:44
7
Piet Gerrits
Cuijk
47:51
8
Wim Kremers
Waalre
48:39
9
Guido de Bont
Oeffelt
48:41
10
Dhr Derks
Boekel
49:55
11
Jan Poppelaars
Arcen
49:59
12
AntonioVisscher
Boxmeer
53:34
5M40-, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Laurense
Uden
17:23
2
Pim van den Oever
Oploo
18:21
3
Arjan Rigters
Zetten
20:57
4
Pascal van Lanen
Ledeacker
23:07
5V40-, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Derks
Wanroij
23:40
2
Ilona Kuppen
Veghel
28:58
3
Bernice Verbakel
Veghel
28:59
4
Hanneke Stemher
Uden
33:00
5M40+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bulkens
Boxmeer
18:02
2
Johan van Hal
Mill
19:12
3
Pedro van Uden
Gemert
19:48
4
Arno Wientjes
Vianen Nb
20:40
5
Ruud Jakobs
Siebengewald
21:24
6
Peter Coenen
Horst
21:40
7
Jan Vugts
Mill
33:13
5V40+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wintjes
Landhorst
20:03
2
Antoinette Vissers-Art
Mill
25:33
3
Nettie Klokgieter
Boekel
26:38
4
Ireen Arts-Willems
Cuijk
29:47
5
Mariel van der Ven
Mill
33:13
5M50+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs van den Hurk
Beneden Leeuwen
17:48
2
Tonnie Thelosen
Cuijk
18:33
3
Gerard van de Bovenkam
Ochten
19:29
4
Theo vd Ligt
Elsendorp
20:01
5
Toon vd Berg
Zeeland
22:51
6
Tini
Berghem
22:56
7
John Coppus
Horst
23:26
8
Ben Pouwels
Cuijk
27:21
9
B Hubert
Wijchen
27:38
10
Martin van den Broek
Apeldoorn
28:35
5V50+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans van den Broek-Will
Apeldoorn
28:09
1J13-, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Paters
Mill
3:32
2
Dylan Rombouts
Tilburg
3:32
3
Nadia van Hal
Mill
3:50
4
Bono Barten
Sint Anthonis
3:54
5
Garm Willems
Sint Anthonis
4:03
6
Janne Verstraten
Boekel
4:13
7
Anne van Gemert
Langenboom
5:29
8
Jordi Paters
Mill
6:21
1J9-, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linneke Gevers
Reek
4:24
2
Mavi Gevers
Reek
4:51
De RABOLOOP wordt georganiseerd door AV-Olympus en MIKO '76,
maar is natuurlijk niet mogelijk zonder de steun van de Rabobank!
Uitslagen.nl
12-11-2006 20:18