Uitslagenlijst Hondsrugcross 2007

Emmen - Zaterdag 27 januari 2007

G-GRO, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JORDIN KRUIT
De Sperwers
4:40
2
JEFFREY VAN RIJN
De Sperwers
4:58
3
LEROY LASKER
De Sperwers
9:30
G-GRO, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DAISY MEDAS
De Sperwers
7:33
2
ANGELIQUE DE VOS
De Sperwers
10:05
3
MARJAN LAUTENBACH
De Sperwers
10:12
PUP.A, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
PIM VERBOEKET
De Sperwers
4:10
2
EMILE VAN BEEK
De Sperwers
4:12
PUP A, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ANOUK HOF
SV Veendam
4:30
PUP.C, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JUSTIN MARTENA
SV Veendam
5:18
PUP.C, 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MARJA HUIZING
De Sperwers
5:28
JUN.M, 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
HILDA HUIZING
De Sperwers
9:07
2
LISET HUISING
De Sperwers
15:52
JUN.J, 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
NIELS DE RIJK
De Sperwers
6:59
2
RICK WILLEMS
BERGENTHEIM
7:49
3
WOUTER PLOEGER
AAC '61
7:57
4
TOM WELLEN
KLIJNDIJK
8:00
5
RON WILLEMS
BERGENTHEIM
8:16
6
LARS DE RIJK
De Sperwers
8:17
7
TIMON VAN RIJN
De Sperwers
9:00
8
JELLE KERKDIJK
SLEEN
10:25
9
HUGO BOSMAN
EMMEN
10:42
HEREN, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MARTIN LUNENBORG
De Sperwers
15:45
2
RICK WILLEMS
BERGENTHEIM
16:31
3
MAURICE BERGSMA
ZWARTEMEER
16:35
4
HERJAN KERKDIJK
SLEEN
16:44
5
TOM WELLEN
KLIJNDIJK
16:51
6
MICHIEL BROEKSMA
ZWOLLE
16:54
7
RON WILLEMS
BERGENTHEIM
18:48
8
JASPER FIETEN
De Sperwers
19:32
9
PAUL HAAN
De Sperwers
19:57
10
TOM VAN OS
EMMEN
20:09
11
GIJS WELLEN
De Sperwers
20:23
12
JOHN SIKKEN
ERM
20:45
13
KAREL VAN WILTENBURG
NOORDHORN
22:33
14
HERMAN BRUINING
EXLOO
24:08
15
BERTUS VEENSTRA
De Sperwers
24:38
16
HENDRI GARMING
De Sperwers
26:01
H40+, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
SEINE WILLEMS
BERGENTHEIM
16:04
2
HENK WESSEL
De Sperwers
21:11
3
HENK KERKDIJK
SLEEN
21:50
4
ANTON VAN DUUREN
EMMEN
22:50
5
BERT SMIT
EMMEN
23:01
6
WOUT KLOK
GRONINGEN
23:18
7
WESSEL BRUINING
EXLOO
24:59
DAMES, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ALET LINGENAAR
ZWARTEMEER
19:13
2
PETRA VAN DUUREN
EMMEN
25:50
3
JOKE VAN RIJN
De Sperwers
26:32
4
RIEKIE NIJHUIS
EMMEN
27:43
HEREN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MERWIN DOLLISON
Artemis
28:24
2
JAN STUURSMA
SV Veendam
29:38
3
RENE JAASMA
Impala
30:13
4
ROY HOFSTEDE
ERICA
32:26
5
HARRIE POT
STADSKANAAL
32:41
6
PETER KIKKERT
HAC '63
33:33
7
MARKWIN JAGT
Achilles-Top
33:40
8
TJIP BAAS
EMMEN
35:40
9
JAAP TER MAAT
EMMERCOMPASCUUM
36:11
10
RIJK VAN DIJK
EMMEN
36:42
11
MARCEL VAN VEENEN
NIEUW-AMSTERDAM
38:13
12
ARJAN VELDTHUIS
De Sperwers
39:19
13
EGBERT KATS
HOOGEVEEN
39:23
14
ARJAN ESPELDOORN
KLAZIENAVEEN
40:28
15
RUTGERS EVERTS
HAC '63
40:43
16
WILLEM THIJS
EMMEN
43:10
17
YOERI EMMANEEL
De Sperwers
43:16
18
HENRI SCHEPERS
EMMEN
43:56
19
JEROEN POSTEMA
EMMEN
45:22
20
RONALD EMMENS
EMMEN
46:44
H40+, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
LUCAS BUIKEMA
Groningen Atletiek
32:24
2
JIM VAN WILTENBURG
NOORDHORN
32:39
3
ANDRE REINDERS
Atletiek Maastricht
33:10
4
PETER BERGHUIS
Loopgroep De Drentsc
33:43
5
WILFRIED REUVERS
AALDEN
33:46
6
EEUWE SCHOT
Loopgroep PK
33:51
7
KLAAS MULDER
SV Veendam
35:10
8
NICO VAN DER POEL
De Sperwers
36:40
9
PAUL SCHLEIJPEN
EMMEN
36:52
10
KAP VALKE
De Sperwers
38:29
11
JOOP GODWALDT
Loopgroep Beilen
38:48
12
RICK BOSMA
KLIJNDIJK
39:08
13
CYRIL EMMANEEL
De Sperwers
39:14
14
JAN KLAASSEN
ERICA
39:31
15
HERMAN FUNKE
De Sperwers
39:34
16
HANS LAMMERS
Artemis
40:07
17
DIRK KRUISE
De Sperwers
40:33
18
JOOP VELDTHUIS
GASSELTERNIJVEEN
40:52
19
ANDRE DE GROOT
De Sperwers
41:07
20
NICO OFFERINGA
Runners Stadskanaal
41:57
21
GERRIT LAHUIS
AALDEN
42:10
22
JANS JAGT
KLAZIENAVEEN
43:00
23
KLAAS NIENHUIS
HAC '63
43:11
24
COR HOGENKAMP
KLIJNDIJK
43:48
25
HEIN WIERINGA
EMMEN
44:28
26
KO HUMMEL
De Sperwers
44:39
27
JAN WOLF
De Sperwers
44:57
28
PAUL BREUKHOVEN
EMMEN
45:12
29
JAN SPEELMAN
2E EXLOERMOND
45:26
30
HANS VAN IERSEL
De Sperwers
46:24
31
KARST SCHONEWILLE
KLAZIENAVEEN
47:03
32
ARENDS TIJMES
SCHOONOORD
54:20
33
BEUN BERGMANN
GRONINGEN
55:40
DAMES, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ALETTA VLAAR
Vitalis
39:29
2
JODY ELZINGA
ERICA
42:00
3
INEKE BERGHUIS
SCHIPBORG
46:08
4
BRIGITTE BRUINS
EMMEN
49:53
5
ANJA SNOEIJING
EMMEN
52:57
www.uitslagen.nl
28-01-2007 13:30