Uitslagenlijst 24e AMC-LOOP

Amsterdam - Zaterdag 12 mei 2007

M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Lazet
Hellas
1:19:23
1:19:22
2
D van Zanten
Amsterdam
1:20:46
1:20:45
3
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
1:23:28
1:23:27
4
Hulbosch
Amsterdam
1:23:35
1:23:32
5
R Duijvekam
Diemen
1:27:37
1:27:34
6
Delft
Hilversum
1:27:40
1:27:38
7
Eddie Bleijenberg
Loenen aan de Vecht
1:28:38
1:28:36
8
Thomas A Burka
Leersum
1:29:58
1:29:56
9
Paul den Hertog
Amsterdam Zuidoost
1:30:15
1:30:14
10
Carolus IJzerman
UWV Team 1
1:30:27
1:30:21
11
Andy Oosterling
Almere
1:31:10
1:31:07
12
Johan Licht
Amstelveen
1:31:51
1:31:44
13
Ton Tijssen
Amsterdam
1:32:10
1:32:07
14
Jeroen Krommenhoek
Groesbeek
1:33:16
1:33:13
15
Arnold Kok
Haarlem
1:33:25
1:33:23
16
Andries Bosma
Amsterdam
1:33:40
1:33:36
17
R de Vries
Baambrugge
1:33:40
1:33:37
18
Wim Haagsma
Amstelveen
1:34:36
1:34:28
19
Pieter Grabijn
Amstelveen
1:36:28
1:36:23
20
R van der Meer
Hoofddorp
1:36:39
1:36:08
21
André Boom
Haarlem
1:36:59
1:36:56
22
Enno Aerts
Weesp
1:37:27
1:37:23
23
Gocyla
Kozieglowy (POL)
1:37:28
1:29:36
24
Guido Cox
Beek Ubbergen
1:40:03
1:39:58
25
Harry Plompen
Krommenie
1:40:06
1:40:03
26
Danny Karijopawiro
Houten
1:40:07
1:40:00
27
Pieter Servatius
Amsterdam
1:40:08
1:40:07
28
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
1:40:32
1:40:30
29
Gijs van Andel
Amsterdam
1:40:42
1:40:36
30
Cor van Hekken
Amsterdam
1:41:59
1:41:55
31
David Leinwand recte R
Amsterdam
1:42:03
1:42:00
32
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:42:07
1:42:01
33
John Tier
Almere
1:42:52
1:42:45
34
Kees Reijerkerk
Diemen
1:43:02
1:42:57
35
Philip Friederich
Amsterdam
1:43:23
1:43:17
36
Tijmen Vermaas
Amsterdam
1:44:13
1:44:09
37
Reinier Bary
Amstelveen
1:44:26
1:44:20
38
N van den Berg
Uithoorn
1:44:32
1:44:27
39
H Horst
Eemnes
1:44:46
1:44:44
40
Peter Groot
Beverwijk
1:44:57
1:44:46
41
Jurienne Hollaar
's-Gravenhage
1:44:58
1:44:49
42
Charles van Haagen
Almere
1:45:28
1:45:23
43
Eric Verbugt
Amsterdam
1:45:31
1:45:21
44
Hans van Raalte
Almere
1:45:54
1:45:48
45
Jos Mooy
Velsen-Zuid
1:46:04
1:46:00
46
L de Bakker
Leiden
1:46:20
1:46:10
47
Otto van Oenen
UWV Team 1
1:47:15
1:47:13
48
Antoon van Olderen
Diemen
1:47:41
1:47:35
49
Gerard Wanrooij
Amstelveen
1:47:41
1:47:33
50
Ferry Dunnik
Amsterdam Zuidoost
1:47:45
1:47:34
51
Piet Bozelie
Heiloo
1:47:57
1:47:50
52
Harm Hoen
Almere
1:47:58
1:47:49
53
Helgi H Helgason
Amsterdam
1:48:23
1:48:03
54
Tom Duif
's-Gravenhage
1:48:25
1:48:24
55
Guus Schutijser
Lijnden
1:48:27
1:48:17
56
Cor Butter
Callantsoog
1:48:33
1:48:27
57
JDC Goos
Amsterdam
1:48:36
1:48:29
58
N SChipper
Haarlem
1:48:37
1:48:28
59
Charles van der Mark
Schagen
1:49:56
1:49:50
60
D Thesing
Zaandam
1:50:30
1:50:18
61
K Hesseling
Haarlem
1:50:53
1:50:44
62
Salhi Rachid
Amsterdam
1:50:56
1:50:42
63
Hielke Boerema
Weesp
1:51:35
1:51:24
64
T Kop
Haarlem
1:52:09
1:52:05
65
Frank van der Velde
Abcoude
1:52:12
1:52:04
66
Mascini
Amsterdam Zuidoost
1:52:56
1:52:25
67
Pocas Filipe
Amsterdam
1:53:21
1:53:02
68
Rob van 't Padje
Amsterdam
1:53:49
1:53:45
69
A van der Meer
Amsterdam
1:53:54
1:53:44
70
Thierry van Dessel
Oisterwijk
1:53:56
1:53:44
71
Serge Rodriguez
Lisse
1:54:11
1:54:07
72
S Kroot
Amsterdam
1:54:13
1:54:05
73
B J K Nijkerk
Amsterdam
1:54:18
1:54:03
74
David ten Cate
Amsterdam
1:54:26
1:54:11
75
C vd Pol
Hoofddorp
1:54:53
1:54:44
76
Carlo Wahlen
Amsterdam
1:55:05
1:54:52
77
Frank Zandee
Amsterdam
1:55:36
1:55:23
78
Bas Eggen
Abcoude
1:56:20
1:56:13
79
Pierre van den Ber
Amsterdam
1:56:38
1:56:36
80
A Ligtvoet
Abcoude
1:56:40
1:56:35
81
Tony Luneburg
Almere
1:56:56
1:56:48
82
Rob Steyger
Zaandam
1:57:13
1:57:02
83
Ben Lescrauwaet
Amsterdam
1:57:45
1:57:35
84
Terbraak
Amstelveen0
1:57:52
1:57:41
85
G van Gelderen
Uithoorn
1:58:23
1:58:19
86
Fabrizio Marazzi
Zaandam
1:58:34
1:58:23
87
Maarten Breggeman
Uithoorn
1:58:35
1:58:30
88
M te Graaf
Amsterdam
1:59:06
1:58:53
89
A Veen
Amsterdam
1:59:29
1:59:15
90
Lars Wieringa
Bussum
1:59:37
1:59:31
91
Kees van Voorst
Lisse
1:59:48
1:59:44
92
Mardin Wierink
Soest
2:00:11
2:00:00
93
Hans Crombeen
Gouda
2:00:15
2:00:03
94
Jos Blankendaal
Almere
2:00:21
2:00:10
95
Toni Samallo
Alphen aan den Rijn
2:00:42
2:00:33
96
K Zeeman
Monnickendam
2:01:17
2:01:05
97
F Lemo
Diemen
2:01:45
2:01:36
98
Ryan La Reine
Almere
2:01:50
2:01:42
99
Nico Ruiter
Amsterdam
2:01:54
2:01:45
100
Walter Hollenkamp
Purmerend
2:01:58
2:01:54
101
Michiel Dijkman
Abcoude
2:02:01
2:01:53
102
Stan Verbiest
Enkhuizen
2:02:18
2:02:12
103
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
2:02:40
2:02:27
104
Ewout van Haeften
Abcoude
2:02:42
2:02:36
105
Ronald Reijnen
Ilpendam
2:03:21
2:03:19
106
Hans Burggraaff
Amsterdam Zuidoost
2:03:26
2:03:13
107
Peter Buter
Bergschenhoek
2:04:43
2:04:34
108
Jos Cornelissen
Uithoorn
2:04:43
2:04:34
109
Nico Mastenbroek
Amstelveen
2:05:12
2:05:09
110
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
2:06:48
2:06:37
111
Mos
Amsterdam Zuidoost
2:10:31
2:10:20
112
Frans be tjoen Swan
Amsterdam
2:12:07
2:11:58
113
Raymond van Lieshout
Almere
2:17:39
2:09:03
114
Manuel Hernandez
Hilversum
2:19:11
2:18:58
115
Pim Kuipers
Amsterdam
2:28:59
2:28:51
V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bernadette Simon
Monnickendam
1:37:07
1:37:06
2
Ineke Luppers
Purmerend
1:38:24
1:38:23
3
Christel Vear
Haarlem
1:41:17
1:41:14
4
Aty Duin
Purmerend
1:49:37
1:49:33
5
Lies van der Weide
Amstelveen
1:51:16
1:51:09
6
Elizabeth van den Berg
Uithoorn
1:52:21
1:52:17
7
J Broekman
Amsterdam
1:52:52
1:52:42
8
Atie van Oostveen-Vrol
Amstelveen
1:52:58
1:52:53
9
Jolein de Bruin
Amsterdam
1:54:34
1:54:24
10
Caroline Penthum
Den Helder
1:55:18
1:55:12
11
Sjamke Sintenie
Haarlem
1:57:43
1:57:39
12
Hetty Omvlee
Amsterdam
1:59:49
1:59:42
13
Velden
Amsterdam
2:01:05
2:00:54
14
Gabrielle Limonard
Diemen
2:01:19
2:01:10
15
Jolanda van der Veen-P
Amsterdam Zuidoost
2:03:30
2:03:17
16
Börger
Nieuwkoop
2:03:49
2:03:36
17
A van Schaick
Loenen aan de Vecht
2:04:22
2:04:20
18
Fiona Fortuin
Amsterdam
2:04:45
2:04:39
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Feuth
Amsterdam
33:59
33:58
2
H Leeman
Amsterdam
35:16
35:15
3
Vincent Gouttebarge
Almere
38:22
38:20
4
J H de Munnik
Hilversum
38:25
38:23
5
Paul Koorn
Amsterdam
39:38
39:33
6
Brakel
Eindhoven
40:48
40:43
7
Thijs Rettig
Amsterdam
40:53
40:48
8
Mark
Kenia
41:10
41:09
9
Isaiah
Kenia
41:10
41:09
10
Dick Beers
41:11
41:10
11
Han Brand
Zaandijk
41:45
41:24
12
Brink
Haarlem
41:58
41:23
13
Gerard Jager
Amsterdam
42:46
42:38
14
Reginald Janki
Koog aan de Zaan
42:48
42:45
15
Patrick Luijten
Abcoude
43:04
43:02
16
Joval Raymond
Amsterdam Zuidoost
43:25
43:16
17
Robert Horster
Haarlem
43:27
43:22
18
Jan-Willem Oskam
Waddinxveen
43:36
43:23
19
Ait Salem
Zaandam
43:47
43:33
20
Tim Tessensohn
Hoofddorp
44:37
44:03
21
Boris Tefsen
Amsterdam
45:00
43:59
22
Wim van Breukelen
De Meern
45:06
45:02
23
Marcel Smeur
Amsterdam
45:19
44:52
24
Sander Oldenburg
Hoofddorp
45:32
45:26
25
Rolf vd Meulen
Amsterdam
45:50
45:45
26
Rene Groenewoud
Badhoevedorp
45:53
45:48
27
Henk Vlastra
Abcoude
46:01
45:58
28
Sjaak Smit
Amsterdam
46:01
45:53
29
John Oudeboon
Amsterdam Zuidoost
46:02
45:57
30
Ronald Backer
Amsterdam
46:11
45:10
31
John Cornet
Almere
46:16
46:05
32
A G Monkhaan
Nijmegen
46:36
46:27
33
Renso E de Boer
Amsterdam Zuidoost
47:01
46:46
34
Sluis
Amsterdam
47:12
47:10
35
Martin Wagtmans
Castricum
47:13
46:32
36
Ilco Schipper
Amsterdam
47:13
46:44
37
Hans Karg
Amstelveen
47:17
44:08
38
Sander Mesman
Hoofddorp
47:18
47:13
39
Bos
Heerhugowaard
47:46
47:41
40
Wim van Zalinge
Badhoevedorp
47:51
47:33
41
F Bosman
Amsterdam
48:04
47:54
42
Vreugdenhil
Amsterdam
48:22
48:06
43
HA Teunen
Amsterdam Zuidoost
48:22
47:46
44
Guus van Honschooten
Diemen
48:33
48:17
45
J Snaathorst
Haarlem
48:35
48:26
46
Jan Meertens
's-Gravenhage
48:41
47:36
47
Horst
Badhoevedorp3
48:46
47:39
48
Piet Glazer
Almere
48:49
48:42
49
Niek van der Heide
Volendam
48:57
48:57
50
Jos Deen
Landsmeer
48:57
48:53
51
Ronald Nooij
Monnickendam
49:16
49:12
52
J van Raanen
Broek in Waterland
49:16
49:12
53
EW van Tricht
Amsterdam
49:18
48:57
54
J Sulkers
Amsterdam
49:21
48:51
55
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
49:22
48:48
56
Kelvin Gondorf
Amstelveen
49:38
49:29
57
Hans Debrichy
Hoofddorp
49:43
49:35
58
Michel Mol
Amstelveen
49:53
48:55
59
Rouwenhorst
Amstelveen
49:54
49:46
60
Prins
Amsterdam
49:54
49:27
61
Ton van der Kroon
Duivendrecht
49:57
49:55
62
Jimmy van Kempen
Velserbroek
50:09
49:43
63
Sander Oosterwijk
Santpoort-Noord
50:09
49:43
64
Reijntjes
Amsterdam
50:14
49:15
65
Gebber
Amsterdam
50:15
50:07
66
Bram van Overmeeren
Amsterdam
50:19
49:51
67
Aart Scholte
Weesp
50:23
49:55
68
Faizel Boumann
Amsterdam
50:26
50:13
69
Rob Verheijde
Rotterdam
50:28
50:24
70
Ben van der Wilt
Amsterdam
50:33
50:05
71
Langhout
Amsterdam
50:54
50:36
72
M den Breejen
Hoofddorp
51:00
49:44
73
W Klay
Amsterdam
51:03
50:39
74
Eric Jan Kwekkeboom
Hilversum
51:08
50:45
75
Franky Mandias
Ouderkerk aan de Ams
51:11
50:49
76
A Kooter
Lijnden
51:11
50:19
77
Bert Melissen
Almere
51:28
50:43
78
Shekhar Sirag
Haarlem
51:31
50:33
79
Bas de Roo
Diemen
51:33
51:17
80
F J du Raan
Ouderkerk aan de Ams
51:37
50:57
81
Frans Koop
Amsterdam
51:42
51:29
82
Startnummer 909
51:50
51:39
83
Lesley Pengel
Amsterdam
51:57
51:15
84
R I van der Veen
Putten
52:05
51:55
85
M Hartenberg
Amsterdam Zuidoost
52:12
51:42
86
Mark Prins
Amsterdam
52:13
51:42
87
Bos
Nieuw Vennep
52:49
51:59
88
J P de Lange
Amsterdam
52:57
51:58
89
Groeneveld
Aalsmeer
53:03
52:26
90
E Mulder
Amstelveen
53:10
52:17
91
Theo van Teunenbroek
Amstelveen
53:18
52:38
92
L van Roon
Alphen aan den Rijn
53:23
52:53
93
Michael van Eck
Amstelveen
53:23
53:06
94
Arthur Breebaart
Hoofddorp
53:34
53:19
95
Richard van Drimmelen
Diemen
53:35
52:38
96
Lex Rebergen
Amsterdam Zuidoost
53:41
53:13
97
Alfons Knijn
Amsterdam
53:51
53:05
98
Rik Luchies
Abcoude
53:56
53:45
99
R Roelf
Diemen
53:59
53:39
100
P A Bals
Amsterdam Zuidoost
54:01
53:22
101
J van Kluijn
Amsterdam
54:06
53:02
102
K Kasanmoehamat
Amsterdam
54:17
53:27
103
JJMM Keulaerds
Amsterdam
54:25
53:57
104
D Hamburger
Almere
54:32
53:58
105
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
54:32
54:12
106
HenkP Blok
Amsterdam Zuidoost
54:34
53:17
107
J Verheyen
Amsterdam
54:47
53:52
108
Smaling
Amsterdam Zuidoost
54:56
54:07
109
Pim Uijtdewilligen
Bussum
55:07
54:12
110
Thomas Wijnands
Amsterdam
55:10
54:28
111
Van Leeuven
Amsterdam Zuidoost
55:19
55:02
112
Sean Diehl
Haarlem
55:23
54:51
113
V N Felter
Amsterdam
55:24
54:47
114
Klaas Jorritsma
Diemen
55:30
54:26
115
O van Eijkelenburg
Amsterdam Zuidoost
55:35
54:46
116
P Jansen
Amsterdam
55:44
55:43
117
Henk Keizer
Amsterdam Zuidoost
55:54
55:29
118
Peter Pesch
Almere
55:58
55:30
119
Mark Döderlein de Win
Purmerend
55:59
55:40
120
F J van Hemert
Amsterdam Zuidoost
56:00
55:54
121
Vincenzo Feilicetti
Wacerath (ITA)
56:09
55:10
122
Machiel Limburg
Amsterdam
56:11
55:23
123
Paul Burgering
Amsterdam
56:27
55:59
124
C P de Zeeuw
Almere
56:28
55:31
125
Floridia
Almere
56:30
56:25
126
Patrick Wielkens
Amsterdam Zuidoost
56:49
56:32
127
K Spanjer
Amsterdam
56:56
56:36
128
Sven Kelder
Amsterdam
56:58
56:30
129
Con Molenaar
Amsterdam Zuidoost
57:03
56:08
130
R Jansen
Haarlem
57:04
57:01
131
S M J Bart
Rotterdam
57:28
56:50
132
R A Groenhart
Amsterdam
57:35
57:01
133
C Wiering
Amsterdam
57:37
56:56
134
H g van Herk
Amsterdam
57:37
57:00
135
D D de Jong
Amsterdam
57:48
57:11
136
Marinus Brouwer
Huis ter Heide Ut
57:51
57:44
137
Evert Brouwer
Almere
57:52
57:45
138
Ron van Sonsbeek
Maarssen
57:56
57:49
139
Bob Egberink
Amsterdam
58:02
57:18
140
M van Tricht
Almere
58:13
57:52
141
G Bakker
Hilversum
58:19
57:55
142
Robert Picauly
Almere
58:31
58:20
143
Guus de Vos
Hilversum
58:39
58:13
144
Esajas
Amsterdam Zuidoost
58:40
57:45
145
Niek Sperna Weiland
Leusden
59:27
58:34
146
Jansen
Zandvoort
59:55
59:19
147
Frans Oomen
Hilversum
59:56
59:33
148
Dautzemberg
Amsterdam Zuidoost
1:00:01
59:02
149
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
1:00:07
59:29
150
Kc Chung
Amsterdam Zuidoost
1:00:10
59:43
151
Tydeman
Uithoorn
1:00:12
59:22
152
P van Plemi
Diemen
1:00:30
1:00:05
153
A van Lier
Koog aan de Zaan
1:00:34
1:00:16
154
Talman
Amsterdam
1:00:54
1:00:01
155
Tanja Vrijkotte
Utrecht
1:01:19
1:01:00
156
Raymond Slot
Zaandam
1:02:08
1:01:43
157
F Bakkenist
Alphen aan den Rijn
1:03:01
1:02:59
158
Paul Bos
Hoofddorp
1:03:05
1:02:33
159
Albert Klooster
Woubrugge
1:03:06
1:02:36
160
Johan Pranger
Nieuwegein
1:03:20
1:02:32
161
Co Schaapherder
Hilversum
1:03:26
1:02:59
162
Aalst
Amsterdam Zuidoost
1:04:46
1:04:14
163
Wegewijs
Ouderkerk aan de Ams
1:04:51
1:04:13
164
Ruud Nassette
Amsterdam Zuidoost
1:05:02
1:04:22
165
Ovi Henriquez
Amsterdam
1:05:50
1:05:01
166
Evert Perrels
Amsterdam Zuidoost
1:06:29
1:05:46
167
Harold Muller
Amstelveen
1:06:32
1:06:31
168
Kees Kooter
Lijnden
1:07:46
1:06:52
169
H Smit
Ouderkerk aan de Ams
1:07:53
1:07:27
170
Lilim van Werkhoven
Uitgeest
1:07:56
1:07:03
171
Henk Poort
Almere
1:08:33
1:07:44
172
Ruud van den Brink
Amsterdam Zuidoost
1:10:27
1:09:50
173
Willem Smaling
Amsterdam Zuidoost
1:14:28
1:13:39
174
I S Kwa
Amstelveen
1:19:39
1:19:16
175
Tydeman
Uithoorn
1:26:07
1:25:16
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva van Zoonen
Haarlem
42:48
42:46
2
Ingrid Dekker
Zandvoort
43:12
43:10
3
Sara Goudsmit
Amsterdam
45:02
44:55
4
R de Weger
Hoorn Nh
46:04
45:26
5
Jolien Snellen
Amsterdam
49:27
48:28
6
M A Bak
Amsterdam
50:52
50:45
7
Samantha Tsie
Hilversum
51:08
50:45
8
Joke vd Poel
Amsterdam Zuidoost
51:11
50:59
9
A A G van den Brink
Leusden
51:17
51:11
10
M Simons
Amsterdam
51:26
51:18
11
M du Raan
Ouderkerk aan de Ams
51:37
50:57
12
Aspha Bijnaar
Amsterdam
51:40
51:13
13
Kim Nooijekind
Haarlem
52:59
52:55
14
Clementine van Zeijl
Amsterdam
53:05
52:22
15
Liesbeth Foekens
Amsterdam
53:07
52:33
16
Sonja van Zeelt
Assendelft
53:25
52:59
17
Milanda Vacher-Koopman
Hoofddorp
53:37
52:44
18
Ashna Mungra
Amsterdam Zuidoost
53:53
53:49
19
C Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
54:00
53:49
20
G A Nieboer
Amsterdam
54:34
54:05
21
Yolanda Scherpenberg
Almere
54:42
54:09
22
Calmes
Uithoorn
54:55
54:48
23
Astrid Louhenapessy
Amsterdam Zuidoost
54:56
54:44
24
Monique Baan
Amsterdam
55:14
55:10
25
JCDM van Beek
Hoofddorp
55:17
54:27
26
Bernadette Krans
Amsterdam Zuidoost
55:17
54:20
27
M M van der San
Amsterdam
55:31
54:50
28
Mariska Hillebregt
Amsterdam
55:33
55:04
29
Kim van Eijgen
Haarlem
55:37
55:13
30
L Mattie
Oude Wetering
55:49
55:21
31
Allison Klok
Amstelveen
55:50
55:43
32
M Hoekstra
Amsterdam
55:51
55:16
33
Oostdam
Amsterdam
55:55
55:37
34
Gabrielle Franco Salin
Amsterdam
56:23
56:16
35
Linsey de Boer
Egmond-Binnen
56:31
55:56
36
K Jansen
Haarlem
56:54
56:51
37
Junia Floor
Amsterdam
56:56
56:25
38
Mary Cahuzak
Almere
57:16
57:00
39
G Hoving
Amsterdam
57:49
57:20
40
Mariska Wahlen-Blonk
Amsterdam
58:03
57:19
41
J Homan
Amsterdam
58:06
57:56
42
Geus
Zaandam
58:10
57:30
43
Karen van der Weide
Amsterdam
58:20
58:09
44
Annelies van Bentum
Amsterdam
58:21
58:12
45
Danielle Janssen
Almere
58:21
58:14
46
Yvonne Ouwehand
Almere
58:23
58:07
47
Marina Provily
Houten
58:25
58:02
48
Machteld van Rijsingen
Amsterdam
58:37
58:27
49
Jorien Melissen
Almere
58:40
57:55
50
Carola van Eck
Amstelveen
58:59
58:42
51
Suzanne Prins
Amsterdam
59:07
58:37
52
Sylvia van de Watering
Amsterdam
59:10
58:19
53
Bartels
Amsterdam
59:19
58:57
54
N Inja
Leusden
59:27
58:34
55
Bulgac
Almere
59:55
58:58
56
Joke Berends
Hilversum
59:55
59:32
57
J Honkoop
Wilnis
1:00:12
1:00:06
58
Darya Sprecher
Amsterdam
1:00:15
58:09
59
Patricia van Sambeek
Amsterdam
1:00:15
58:09
60
Marjolein Riemersma
Amsterdam
1:00:15
58:10
61
Jacqueline Haarbrink
Zaandam
1:00:30
59:56
62
Jessica Bosma
Zaandam
1:02:07
1:01:43
63
Bianca de Leeuw
Nijkerk Gld
1:02:08
1:01:39
64
Karin Aarsman
Diemen
1:02:24
1:02:02
65
AHM Uijtdewilligen
Bussum
1:02:59
1:02:04
66
Nadine Bos
Vijfhuizen
1:03:05
1:02:33
67
Minke van Thiel
Hilversum
1:03:26
1:03:00
68
Annamarie Nienkemper
Almere
1:03:50
1:03:15
69
Cynthia Dumfries
Amsterdam Zuidoost
1:04:13
1:03:34
70
Frida Hayatmahomed
Amsterdam Zuidoost
1:04:47
1:04:20
71
Wegewijs
Baambrugge
1:04:51
1:04:14
72
Rianne de Bruin
Mijdrecht
1:04:52
1:04:13
73
Carla Tichelaar
Amsterdam Zuidoost
1:05:02
1:04:23
74
Nanda Frankhuizen
Amstelveen
1:05:03
1:04:41
75
Will Maruanaya
Amsterdam
1:05:11
1:04:31
76
Hanneke Provily
Houten
1:05:25
1:04:58
77
Brigitte Bont
Amsterdam Zuidoost
1:05:31
1:05:05
78
Femke Pijnenburg
Utrecht
1:06:00
1:05:24
79
Eugenia Pinas
Amsterdam
1:06:09
1:05:43
80
Vitoloni
Amsterdam
1:06:21
1:06:13
81
Ajalah Sarlie
Wormerveer
1:07:00
1:06:44
82
Sandra Renijn
Heemskerk
1:07:56
1:07:04
83
Sandra Jongnelius
Haarlem
1:08:02
1:07:18
84
Miriam Poort
Almere
1:08:34
1:07:44
85
Esme Atell
Amsterdam Zuidoost
1:08:44
1:04:25
86
Büller
Diemen
1:10:05
1:09:52
87
Paulien Rietveld
Amsterdam
1:11:10
1:10:36
88
Conny Slagboom
Duivendrecht
1:11:11
1:10:32
89
Hetty Hoek-Schuitemake
Almere
1:11:37
1:10:47
90
Mila Soebhag
Hoofddorp
1:11:55
1:11:01
91
F van Praag
Amsterdam
1:13:41
1:12:37
92
G Winfield
Amsterdam Zuidoost
1:16:45
1:16:22
93
Eva Wagtmans
Castricum
1:18:49
1:18:08
M, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
E Pieterse
Amsterdam
21:27
21:26
2
R Saalmink
Amsterdam
21:46
21:45
3
A Abdelkhalek
Amsterdam
22:27
22:26
4
A A Schilder
Zaandam
23:39
23:38
5
EW Tol
Amsterdam
23:59
23:58
6
Louis Herrema
Amsterdam
24:43
24:42
7
Casper Brasser
Amsterdam Zuidoost
25:29
25:27
8
Oliver Lemmer
Amsterdam Zuidoost
26:04
26:01
9
M van de Pol
Hoofddorp
26:13
26:10
10
R Monees
Hilversum
26:41
26:40
11
R Westland
Weesp
27:31
27:29
12
H de Munnik
Kortenhoef
27:31
27:30
13
F Jegers
Nieuw Vennep
28:31
28:29
14
T Hamburger
Almere
29:17
29:13
15
A Souto Maior
Amsterdam
29:22
29:19
16
Nick Dekker
Bussum
31:07
31:00
17
Jasper Heemskerk
Amsterdam Zuidoost
31:13
31:06
18
Sohl
Haarlem
31:28
31:26
19
APJ Melis
Leiden
31:59
31:52
20
Rufus van Barneveld
Almere
32:39
32:29
21
Neelam Rutovitz
Amsterdam
32:49
32:40
22
G H J Jongen
Purmerend
33:03
32:58
23
Arie Raymakers
Uden
33:37
33:32
24
Boerer
Amsterdam Zuidoost
33:37
33:29
25
Ben Goes
Nigtevecht
34:03
34:00
26
Casper de Boer
Abcoude
34:23
34:17
27
RC van Egmond
Abcoude
34:39
34:39
28
Kees 't Hoenderdal
FNV Bondgenoten Here
34:47
34:41
29
Martin de Goede
Hoofddorp
35:48
35:43
30
E J F Woerden
Mijdrecht
35:57
35:55
31
Eric Wahl
Amsterdam
36:10
36:08
32
Menno Kluft
SWA-Groep Running 2
36:41
36:34
33
H Atjak
Amsterdam
36:47
36:38
34
Otto vd Zijden
Bussum
37:16
37:07
35
Van der Bijl Robert
Leiderdorp
37:21
37:15
36
J Kamphuis
Abcoude
38:37
38:28
37
Aldo Wagtmans
Beverwijk
39:26
39:15
38
O Wielingen
Dubois & Co Team 1
40:43
36:52
39
M Belkadi
Dubois & Co Team 1
40:43
36:53
40
Chris Kamsteeg
Weesp
40:48
40:44
41
Ruud Veldmeijer
Haarlem
42:03
41:56
42
D L Fileman
Amsterdam Zuidoost
42:06
42:02
43
Sunil kumar Konduru
Amsterdam
42:53
42:45
44
Henk Schaefer
Diemen
43:59
43:56
45
Van der Linden
Amsterdam
45:33
45:27
46
Frits van Vuuren
Amsterdam Zuidoost
47:26
47:16
47
R J M Hartman
Amsterdam
1:15:28
1:15:15
V, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcha van Glaanenweij
Amsterdam Zuidoost
25:58
25:55
2
Annemieke den Admirant
Weesp
26:44
26:43
3
AJ Riemslag
Haarlem
27:00
26:58
4
Van Schaick-Post
Loenen aan de Vecht
27:03
27:02
5
M Mamunatu - Abubakari
Aerdenhout
28:06
28:02
6
Jasmijn Antonisse
Amsterdam
29:53
29:51
7
K Meyburg
Hoofddorp
30:02
29:59
8
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
31:17
31:15
9
A Videlen
Baambrugge
32:22
32:19
10
Klaartje Verhoeven
Utrecht
32:49
32:46
11
C Exel
Hoofddorp
33:28
33:25
12
HENSEN B V -Ilona Alde
Hoofddorp
33:36
33:32
13
F Piersma
Utrecht
34:05
34:02
14
S vd Brom
Amsterdam Zuidoost
34:46
34:41
15
Mariette Ackermans
Ouderkerk aan de Ams
34:51
34:49
16
Wendy van der Meide
's-Gravenhage
35:43
35:34
17
Paula van Rossen
Amsterdam
36:00
35:51
18
Sandra van Os
Amsterdam
36:00
35:51
19
Michelle Wahl
Amsterdam
36:10
36:09
20
Inge Thonus
Amsterdam
36:17
36:11
21
Debbie Simons
Loenen aan de Vecht
36:19
36:15
22
E Post
Ouderkerk aan de Ams
36:29
36:25
23
I Peekel
Heemskerk
36:37
36:28
24
Mariëlle J van Breemen
Bussum
36:37
36:31
25
Jacqueline Nijhof
Amsterdam
36:56
36:51
26
Anouk de Bood
Kudelstaart
37:19
37:15
27
Agnes Pique-Gersie
Amsterdam Zuidoost
37:19
37:08
28
A de Bruin
Nigtevecht
37:32
37:29
29
Mariëlla Hoogendoorn
Breukelen Ut
37:41
37:37
30
E J M Krop
Utrecht
38:10
38:02
31
C Molenaar
Amsterdam
38:12
38:06
32
Maredith van Aerde
Duivendrecht
38:18
38:07
33
Sandra Diehl
Haarlem
38:37
38:29
34
F van den Brom
Amsterdam Zuidoost
38:40
38:35
35
S Westenbrink
Utrecht
38:42
38:34
36
I R I S Benjamins
Amsterdam
38:57
38:51
37
Catharina Sikkema
Alkmaar
38:58
38:54
38
J Peekel
Beverwijk
39:05
38:56
39
Anouk Vogelzang
's-Gravenhage
39:47
39:41
40
Indjir Hanasbei
Amsterdam
39:47
39:42
41
Helen Biharie
Amsterdam Zuidoost
40:00
39:58
42
Dorothy Pique
Amsterdam Zuidoost
40:23
40:12
43
L van der Wingerden
Hoofddorp
41:10
41:07
44
R van Beem
Amsterdam
41:25
41:21
45
J Castelijn
Haarlem
41:30
41:23
46
M Kornman
Amstelveen
42:01
41:53
47
Sandra van Meijel
Amsterdam
42:42
42:33
48
Lobke Bulder
Apeldoorn
42:58
42:51
49
Kim Pool
Almere
42:58
42:51
50
Marga Beemsterboer
Huizen
43:21
43:18
51
Theresia Abdoel
Amsterdam
43:50
43:40
52
SM Griep
Amsterdam Zuidoost
43:58
43:47
53
RSF van Boxel-Ogenia
Diemen
44:41
44:37
54
Annie van Rossum
Vianen Zh
45:25
45:23
55
Rian Meertens
Amsterdam
45:35
45:25
56
Joyce Benken
49:11
49:07
BEDRM, BEDRIJVENLOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
SWA-Groep Running 1
33:31
33:29
2
M Loupias
OLVG Team 2
33:59
33:58
3
J Kortekaas
MedicomZes
34:39
34:38
4
Startnummer B456
SWA-Groep Running 1
36:21
36:19
5
Ingmar Knobbe
AMC Co-Assistenten
36:50
36:50
6
A Q Mohammadi
OLVG Team 2
36:53
36:51
7
Ad van Beek
ETW Breda
36:55
36:51
8
Paul van Haaren
AMC Radiotherapie Te
39:12
39:10
9
Willem van Weperen
Genzyme
40:19
40:14
10
Gerrit Goosen
UWV Team 2
40:39
39:47
11
Maurice Maas
Universiteit van A'd
40:42
40:35
12
A van Hoven
OLVG Team 2
40:44
40:42
13
Job Bouwman
AMCGlycocalyx
40:47
40:46
14
Lodewijk Brosens
AMCGlycocalyx
41:18
41:17
15
Leonard van Boven
AMC Radiologie Heren
41:21
41:18
16
A C Verhaar
AMC Co-Groep 10
41:22
40:05
17
P van 't Woudt
OLVG team 1
41:31
41:30
18
Pieter Bloemberg
AMC Radiotherapie Te
41:32
41:29
19
Mart Hoogeland
Oliecentrale Nederla
42:01
41:53
20
Inge Dijkman
Scan Modul Medi-Math
42:11
42:08
21
K Schalkwijk
OLVG team 1
42:26
42:10
22
Hans-Peter Ligthart
BT Global Services 1
42:34
42:19
23
Winston van Gemd
BT Global Services 1
42:34
42:19
24
Bob Meewis
UWV Team 1
42:36
42:32
25
Leontien Coelen
Amstelring
42:55
42:53
26
Jan Brantjes
Albert Heijn Team 1
42:56
42:50
27
Marco Jonker
ACTA Heren
43:04
42:53
28
Ton Kleijne
Amstelring
43:06
43:04
29
Joris van Kessel
Oliecentrale Nederla
43:27
43:21
30
Marcel van den Hoek
Universiteit van A'd
43:29
43:17
31
Rogier Jansen
AMC Ziekenhuishygien
43:35
42:50
32
Janine Stutterheim
Sanquin Bloedvoorz.
43:38
43:28
33
Simon van der Eng
Albert Heijn Team 2
43:39
43:32
34
Pim Steeman
AMC Florence running
43:47
43:41
35
Frank Aarts
Universiteit van A'd
43:49
43:42
36
Jan van den Berg
Albert Heijn Team 3
43:52
43:47
37
Lysandre Berry
OLVG team 1
43:53
43:15
38
Alex Grootveld
Albert Heijn Team 1
43:55
43:17
39
Ronald van Eijgen
BT Global Services 1
43:57
43:51
40
Yael de Haan
Universiteit van A'd
44:41
44:34
41
Frans Huizen
Genzyme
44:47
44:41
42
M Huige
Boer & Croon Heren
44:54
44:27
43
Joost Ringeling
Albert Heijn Team 4
44:54
44:47
44
Toon Ligtenberg
ACTA Heren
44:59
44:51
45
Chris Bor
Scan Modul Medi-Math
45:05
45:01
46
Frans Woerden
SWA-Groep Running 1
45:15
45:14
47
Ad van Kessel
Oliecentrale Nederla
45:22
45:16
48
Erik van Dulmen
Albert Heijn Team 1
45:28
44:38
49
E J Hanraads
OLVG Team 2
45:35
45:34
50
Jeffry Berghuis
Sanquin Bloedvoorz.
45:39
45:29
51
Fred Luider
Scan Modul Medi-Math
45:39
45:36
52
Dick Streefkerk
AMC ICU-Running 1
45:41
45:21
53
Tour van de Berg
AMC Ziekenhuishygien
45:48
45:06
54
Hans Euwe
ACTA Heren
45:56
45:45
55
Johan de Roos
Oliecentrale Nederla
46:00
45:51
56
H Masker
Accountingplaza
46:02
45:53
57
Johan Scheffe
NIVRA
46:17
46:14
58
T Koopman
Accountingplaza
46:21
46:17
59
Ron Knorren
Scan Modul Medi-Math
46:25
46:22
60
Jeroen Westermann
Albert Heijn Team 5
46:26
45:49
61
P Lievens
OLVG Team 2
46:28
46:26
62
Rolf Soldaat
Universiteit van A'd
46:30
46:22
63
Milko de Jonge
AMC Radiologie Heren
46:32
46:29
64
Jeroen Burger
Albert Heijn Team 4
46:34
45:59
65
Ronald Zwarts
Albert Heijn Team 3
46:38
46:32
66
Tadeusz Litak
Universiteit van A'd
46:38
46:26
67
D Coll
AMC ICU-Running 1
46:44
46:29
68
Marcel Korringa
SWA-Groep Running 2
46:44
46:26
69
Krijn van Lienden
AMC Radiologie Heren
46:52
46:50
70
Martin van der Esch
AMC ASN/AMPO
46:57
46:35
71
Jeroen Wester
De Hooge Waerder
47:01
46:47
72
C Jansen
AMC High Care
47:08
47:01
73
Piet van der Pal
UWV Team 1
47:11
46:59
74
J Meijer
Boer & Croon Heren
47:16
46:52
75
Han Crielaart
Albert Heijn Team 4
47:20
47:11
76
Ruben Mogge
Albert Heijn Team 6
47:24
46:37
77
Dennis Rienstra
Albert Heijn Team 6
47:28
46:41
78
Vassilis Triantis
AMC Levercentrum
47:29
46:58
79
Kim Frederiks
UWV Team 2
47:31
47:24
80
Lucas Wenniger
AMC Inw.Geneesk.Co-A
47:31
47:03
81
N Matser
MedicomZes
47:33
46:51
82
Niels van der Poel
Scan Modul Medi-Math
47:38
47:34
83
Theo Deur
Scan Modul Medi-Math
47:42
47:38
84
Uche Nnadi
Scan Modul Medi-Math
47:47
47:43
85
Wouter Weerkamp
Universiteit van A'd
47:50
46:55
86
Roland Jaspers
Albert Heijn Team 2
47:50
46:51
87
A J van Duinen
AMC Co-Groep 10
47:57
47:00
88
M Res
Boer & Croon Heren
48:13
47:52
89
Rene Terkers
ACTA Heren
48:19
48:09
90
Coen Mulder
Albert Heijn Team 3
48:21
48:17
91
Marco Roselaar
AMC Logist. Diensten
48:27
47:40
92
Gerbrand van Bokhorst
Albert Heijn Team 4
48:32
48:03
93
A Hoogvelt
Accountingplaza
48:34
47:53
94
Angelique van Vliet
Albron Team 1
48:34
47:49
95
Jurrien Wind
Universiteit van A'd
48:35
48:20
96
Leonie van de Haak
Universiteit van A'd
48:52
48:21
97
Harry van Lienden
AMC Radiologie Heren
49:00
48:57
98
M Simons
OLVG Team 2
49:06
48:37
99
Marco Mooy
De Hooge Waerder
49:09
48:55
100
Femma Roschar
GGD-Voorzieningen Z.
49:11
48:13
101
Hilco Loman
Oliecentrale Nederla
49:14
49:04
102
Jelle Vonk
Sanquin Bloedvoorz.
49:15
48:57
103
Martijn Veldman
UWV Team 2
49:15
49:06
104
Hans Mooij
AMCGlycocalyx
49:16
49:05
105
Chris Overdevest
Albron Team 2
49:17
48:33
106
Tom Kooijman
NIVRA
49:19
49:16
107
Geertjan van Tienhoven
AMC Radiotherapie Te
49:23
49:18
108
Monique Dijksman
Sanquin Bloedvoorz.
49:24
49:14
109
J B J Kortmann
AMC Co-Groep 10
49:26
48:09
110
Frank Schaap
AMC Levercentrum
49:28
48:57
111
Christopher Saxe
BT Global Services 1
49:30
49:08
112
Marcel Herwegh
Albert Heijn Team 1
49:31
48:45
113
Simon Visscher
Albert Heijn Team 3
49:32
49:26
114
Klaas Tromp
De Hooge Waerder
49:36
49:22
115
Peter van Veen
Albron Team 1
49:38
48:51
116
X
UWV Team 2
49:40
49:31
117
Kees van de Berg
AMC Ziekenhuishygien
49:41
48:57
118
Henk Voormolen
Albron Team 2
49:43
48:58
119
Ruud de Goede
Sanquin Bloedvoorz.
49:52
49:08
120
Jos de Krijger
Albron Team 1
49:52
49:07
121
Gabor Linthorst
AMC ARTSEN-Inw.Genee
49:56
49:33
122
Aart Bastmeijer
Stadsdeel A'dam Cent
50:02
49:28
123
G Grift
AMC Team E-2
50:07
49:26
124
Erik Jan van Lieshout
AMC ICU-Running 2
50:11
49:58
125
Peter Perlot
UWV Team 1
50:12
50:10
126
Gert Stroeve
Albert Heijn Team 3
50:12
50:08
127
Erik Tjong Kim Sang
Universiteit van A'd
50:13
49:02
128
Simon Klapwijk
BT Global Services 2
50:15
49:52
129
H Jenje
OLVG team 1
50:15
49:48
130
Alexander Vlaar
AMC ICU-Running 2
50:16
49:58
131
W Allen
Accountingplaza
50:17
49:27
132
J Eshuis
AMC High Care
50:22
50:17
133
Martin Otto
Albert Heijn Team 6
50:23
49:36
134
D Braat
Dubois & Co Team 1
50:23
50:22
135
Erwin van Weely
Albert Heijn Team 2
50:24
49:25
136
Rick van Rijn
AMC Radiologie Heren
50:25
50:18
137
Bart Carboex
Universiteit van A'd
50:31
50:17
138
Kwok Wong
AMC Inw.Geneesk.Co-A
50:35
49:38
139
Anna Hulsebosch
Universiteit van A'd
50:39
50:05
140
Daryl Hoebe
Oliecentrale Nederla
50:41
50:31
141
G Boucherie
Accountingplaza
50:49
49:59
142
H Blaauwgeers
OLVG Team 2
50:51
50:26
143
Hans Maarschalk
Amstelring
50:53
50:00
144
Stephan Smit
AMC ICU-Running 2
51:01
50:40
145
Max Nieuwdorp
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:02
50:39
146
Martin Fuijtier
BT Global Services 1
51:03
50:47
147
Rianne Gaffert
AMC Inw.Geneesk.Co-A
51:09
50:45
148
Huib de Weerd
Genzyme
51:10
51:05
149
Joost Wiersinga
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:14
50:52
150
Leon Raijman
Universiteit van A'd
51:19
51:06
151
Jimmy Fanggiday
AMC Center for Exp.&
51:21
48:41
152
Jan Karel Schattenkerk
AMC ARTSEN-Inw.Genee
51:30
51:06
153
Michael da Costa
AMC Center for Exp.&
51:33
48:55
154
Barry Frowijn
Albert Heijn Team 3
51:41
51:36
155
Saskia Veluwenkamp
Universiteit van A'd
51:43
51:34
156
Daryll Coll
AMC ICU-Running 1
51:45
51:26
157
Miriam de Waart
Sanquin Bloedvoorz.
51:45
51:35
158
Gerwin Fransen
AMC Radiologie Heren
51:49
51:46
159
Marjolein van Valderen
BT Global Services 2
51:51
51:47
160
C Wulp
OLVG team 1
51:55
51:54
161
Dick Tuinier
Oliecentrale Nederla
52:03
51:54
162
Joop van Lom
AMC Logist. Diensten
52:04
51:16
163
Evert de Jonge
AMC ICU-Running 2
52:05
51:53
164
Jelani Leito
ACTA Heren
52:09
51:55
165
Ellen Lommerse
AMC Ziekenhuishygien
52:17
51:31
166
P Doodeman
GGD-Voorzieningen Z.
52:18
51:22
167
Tjitske Kooistra
AMC Ziekenhuishygien
52:19
51:32
168
Dick Eygenraam
Albert Heijn Team 6
52:20
52:12
169
Gijs Nollen
AMC Hartbewaking F3N
52:22
51:49
170
Martijn Meuwissen
AMC Hartbewaking F3N
52:22
51:50
171
Joop de Bie
Albert Heijn Team 4
52:28
51:58
172
Johan Coremans
ETW Breda
52:30
51:52
173
De Vries
OLVG team 1
52:32
52:04
174
Peter Lindenbergh
Albert Heijn Team 5
52:34
51:57
175
Janine Jadnanasing
Oliecentrale Nederla
52:36
52:27
176
R Hagendoorn
Boer & Croon Heren
52:39
52:11
177
M A Brauers
AMC Team E-2
52:41
51:49
178
Jos Vleugels
AMC Florence running
52:41
52:15
179
Joyce Wintershoven
OLVG team 1
52:45
52:15
180
Jack Groen
UWV Team 2
52:48
52:45
181
E Krul
MedicomZes
52:48
52:00
182
Aad in 't Veld
FNV Bondgenoten Here
52:58
52:16
183
Jan van Galen
AMC Center for Exp.&
52:59
52:13
184
Janneke Horn
AMC ICU-Running 1
53:00
52:44
185
William van Zanen
Universiteit van A'd
53:01
52:47
186
Judith Vocks
GGD-Voorzieningen Z.
53:03
52:04
187
Michael Bosman
FNV Bondgenoten Here
53:06
52:23
188
Marleen Kemper
AMC Apotheek
53:08
52:50
189
Paul Doop
Universiteit van A'd
53:09
52:55
190
Ulrich Beuster
AMC Levercentrum
53:10
52:37
191
Alexander Verkaik
Albron Team 2
53:14
52:27
192
Barbara
OLVG team 1
53:15
52:46
193
Wilfred Jansen
NIVRA
53:15
53:11
194
Arno Mank
AMC Florence running
53:30
53:04
195
Jeroen Smits
AMC Hartbewaking F3N
53:33
52:57
196
Geert Kop
AMC Hartbewaking F3N
53:50
53:18
197
Brooke Hansen
BT Global Services 1
53:59
53:45
198
Jeroen van Rijn
AMC Radiologie Heren
54:03
54:01
199
Robert Spierenburg
BT Global Services 2
54:06
53:42
200
A Groeneveld
MedicomZes
54:06
53:22
201
F van Niekerk
MedicomZes
54:14
53:30
202
P van Zijl
MedicomZes
54:14
53:32
203
M Val
AMC Operatiekamer He
54:18
53:47
204
Josef Obeng
AMC Logist. Diensten
54:20
53:34
205
Maarit Boks
Stadsdeel A'dam Cent
54:27
54:05
206
Jan Lamboo
GGD-Voorzieningen Z.
54:29
53:32
207
Simon Rumping
Dubois & Co Team 2
54:38
53:44
208
Erol Tan
Albert Heijn Team 1
54:41
53:58
209
Martijn de Greef
AMC Radiotherapie Te
54:49
53:55
210
Lisette Koot
De Hooge Waerder
54:50
54:37
211
Esther van Leeuwen
De Hooge Waerder
54:50
54:36
212
A Burgzorg
Albert Heijn Team 2
54:52
54:00
213
Gerard van Stam
AMC Radiotherapie Te
54:53
53:59
214
Martijn Jansen
BT Global Services 1
54:53
53:45
215
Jozien Bonstra
Amstelring
54:55
54:04
216
Laura Vedder
AMCGlycocalyx
54:56
54:44
217
Wouter Smaling
AMC Dialyse Centrum
54:56
54:07
218
Maud Grenies
Sanquin Bloedvoorz.
55:05
54:54
219
Batenburg
NIVRA
55:06
55:02
220
Jan Bosman
AMC Radiotherapie Te
55:08
54:49
221
John Diependaal
Genzyme
55:14
55:07
222
Esther Hakvoort
Universiteit van A'd
55:17
55:04
223
Frank Greven
GGD-Voorzieningen Z.
55:20
54:23
224
Bruno Loos
ACTA Heren
55:27
55:15
225
Joost Hoekstra
AMC ARTSEN-Inw.Genee
55:28
55:04
226
Liliane van Heteren
Albert Heijn Team 6
55:31
55:23
227
Niek Mestrum
AMC Inw.Geneesk.Co-A
55:31
55:04
228
Anneke Nass
AMC Ziekenhuishygien
55:32
54:44
229
Ron de Rijk
NIVRA
55:32
55:27
230
Peter van den Brink
Sanquin Bloedvoorz.
55:35
54:56
231
Nando Rensen
Universiteit van A'd
55:47
55:35
232
Frans Bergman
ETW Breda
55:52
55:10
233
T Knol
Dubois & Co Team 2
55:54
55:00
234
Iris Wentholt
AMC ARTSEN-Inw.Genee
55:59
55:33
235
Daphne Kraakman
De Hooge Waerder
56:01
55:48
236
Lia Kooter
Amstelring
56:04
55:13
237
Babs van Deutekom
Albert Heijn Team 1
56:04
55:58
238
Paul de Booy
Albert Heijn Team 1
56:09
55:11
239
Albert Blomberg
Sanquin Bloedvoorz.
56:10
55:43
240
Andre Rossen
Sanquin Bloedvoorz.
56:10
55:44
241
Rolf
AMC Radiotherapie Te
56:10
55:09
242
Peter Jellema
AMC ICU-Running 1
56:11
55:53
243
Nathalie Meyer
BT Global Services 2
56:38
56:07
244
Frank Jongen
FNV Bondgenoten Here
56:44
56:08
245
B Opsteeg
AMC Co-Groep 10
56:46
55:36
246
P Manten
Accountingplaza
56:52
56:12
247
P Walter
Dubois & Co Team 1
56:55
56:13
248
Anthony de Waal
Stadsdeel A'dam Cent
57:05
56:47
249
Alex van den Doel
Oliecentrale Nederla
57:11
56:36
250
Jaap Veerkamp
ACTA Heren
57:13
56:57
251
Nel Zaal
Amstelring
57:14
56:25
252
Mohamed el Mesaoudi
SWA-Groep Running 2
57:20
57:00
253
Masja Leendertse
AMC Center for Exp.&
57:25
56:40
254
Floor Goudriaan
ACTA Heren
57:32
57:20
255
Chantal Holvoet
Albert Heijn Team 2
57:37
56:47
256
Niels Koolhaas
SWA-Groep Running 2
57:39
57:20
257
Helga Birkhoff
AMC ICU-Running 1
57:41
57:21
258
Theo de Reijke
AMC Radiotherapie Te
57:44
57:35
259
Hennie Vendeville
AMC Hartbewaking F3N
57:49
57:15
260
Arjen Rijkens
Albert Heijn Team 3
57:50
57:42
261
Sandra Franken
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:43
262
Els de Ruyter
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:52
263
Joffrey de Voogt
Sanquin Bloedvoorz.
57:55
57:45
264
Rob Derks
AMC Florence running
58:04
57:42
265
Esther van Bochove
Universiteit van A'd
58:12
57:59
266
Ellie van Tuyl
AMC Florence running
58:18
57:54
267
Auke Boersma
AMC ASN/AMPO
58:24
58:13
268
Irene Geerligs
AMC Apotheek
58:32
58:12
269
Lilian Eekhout
Albert Heijn Team 5
58:39
57:36
270
Wouter Kok
AMC Hartbewaking F3N
58:40
58:05
271
Karin Lohmeijer
Albert Heijn Team 6
58:51
58:43
272
Maartje Visser
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
273
Jacobien Smit
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
274
Suthesh Sivapairatnam
AMC Co-Assistenten
58:58
57:56
275
Henk Dijkman
UWV Team 2
59:02
58:10
276
M Kley
AMC Operatiekamer He
59:08
58:05
277
G Beuken
AMC Operatiekamer He
59:26
58:25
278
Marina Brans
GGD-Voorzieningen Z.
59:27
58:32
279
Josko Sulenta
UWV Team 1
59:34
58:41
280
Marieke A D van Zoelen
AMC Center for Exp.&
59:34
58:50
281
Albert Grevenstuk
FNV Bondgenoten Here
59:36
58:50
282
Hetty Blaauw
AMC Florence running
59:44
59:24
283
Saskia Middeldorp
AMC Florence running
59:45
59:25
284
N Merk
AMC High Care
59:58
59:27
285
G Jansen
AMC High Care
59:59
59:27
286
Tessa Hoogendoorn
AMC Inw.Geneesk.Co-A
1:00:00
59:35
287
Petra Weel
Amstelring
1:00:01
59:10
288
H Bouwens
AMC Operatiekamer He
1:00:04
59:02
289
Gijs Honing
SWA-Groep Running 1
1:00:10
59:26
290
Chris Wallner
AMC Levercentrum
1:00:31
59:58
291
Frank Bohnenn
FNV Bondgenoten Here
1:00:38
1:00:22
292
Robert Tepaske
AMC ICU-Running 1
1:00:47
1:00:24
293
Anniek Veltman
Albron Team 2
1:00:50
1:00:03
294
Anton Schuurman
SWA-Groep Running 1
1:00:53
1:00:12
295
Theo Eppinga
AMC Hartbewaking F3N
1:00:54
1:00:20
296
J E Dubois
AMC Team E-2
1:01:03
1:00:13
297
Maxim Bosboom
Albert Heijn Team 5
1:01:05
1:00:55
298
R de Leeuw
AMC Team E-2
1:01:06
1:00:15
299
M van Dijk
AMC Operatiekamer He
1:01:08
1:01:00
300
Bibi Funke
AMC Co-Assistenten
1:01:18
1:00:15
301
Suzanne van de Wolfsha
AMC Logist. Diensten
1:01:42
1:00:55
302
Pim Rog
AMC ICU-Running 1
1:01:54
1:01:33
303
Harry Herfs
GGD-Voorzieningen Z.
1:01:56
1:01:00
304
Jaap Rodenburg
AMC Radiotherapie Te
1:02:19
1:01:17
305
S Mabrouk
MedicomZes
1:02:37
1:01:55
306
Annechien Loth
GGD-Voorzieningen Z.
1:02:41
1:01:40
307
Suzanne Knaap
Albert Heijn Team 4
1:02:55
1:02:45
308
Mirjam Goezinne
Albert Heijn Team 6
1:02:55
1:02:42
309
Nathalie Brendel
Albert Heijn Team 2
1:02:56
1:02:13
310
Gonda Janssen
OLVG team 1
1:03:04
1:02:48
311
C Offerman
Dubois & Co Team 2
1:03:06
1:02:13
312
Eltjo Tiddens
Oliecentrale Nederla
1:03:09
1:03:00
313
C van Ginkel
AMC Operatiekamer He
1:03:16
1:03:09
314
Paula Jansen
AMC Levercentrum
1:03:22
1:02:50
315
Hans Dornseiffen
Amstelring
1:03:47
1:03:00
316
Marcel Pietersma
AMC Apotheek
1:04:01
1:03:01
317
Jeroen Pasman
AMC Radiotherapie Te
1:04:05
1:03:07
318
Arie Beekhof
AMC Apotheek
1:04:09
1:03:09
319
Alet van Ginkel
AMC Center for Exp.&
1:04:10
1:01:32
320
Lara de Jonge
Albert Heijn Team 5
1:04:26
1:03:49
321
A Maat
AMC Co-Groep 10
1:04:54
1:03:58
322
Lia Vries
Albert Heijn Team 6
1:05:30
1:04:51
323
Heleen Kerkhoff
Universiteit van A'd
1:05:46
1:05:32
324
Francis van Hekelen
Universiteit van A'd
1:05:46
1:05:33
325
Wim de Wit
Albert Heijn Team 1
1:06:30
1:05:39
326
Gerard van Hees
FNV Bondgenoten Here
1:06:31
1:05:56
327
Irene Swart
Albert Heijn Team 5
1:07:07
1:06:05
328
Renee Wassenaar
Albert Heijn Team 5
1:07:14
1:07:03
329
Anita Bleumink
Amstelring
1:07:20
1:06:26
330
Marit Bleumink
Amstelring
1:07:21
1:06:26
331
Louise van de Wal
AMC ICU-Running 2
1:07:38
1:07:19
332
Marije Huijgen
AMC ICU-Running 2
1:07:38
1:07:19
333
Wil de Rond
AMC Ziekenhuishygien
1:08:07
1:07:20
334
Corrie van de Burgt
AMC ASN/AMPO
1:08:28
1:07:57
335
Jacqueline van der Lin
AMC ASN/AMPO
1:08:28
1:07:58
336
Rick Boetius
Stadsdeel A'dam Cent
1:08:50
1:08:33
337
Anatashia Kemnaad
Stadsdeel A'dam Cent
1:08:50
1:08:36
338
Linda Hofman
AMC Dialyse Centrum
1:09:25
1:08:52
339
Jolanda Wassenaar
Albert Heijn Team 5
1:10:33
1:10:22
340
Jolanda Speekenbrink
ETW Breda
1:10:47
1:09:48
341
Petra van Halteren
ETW Breda
1:10:48
1:09:48
342
Mirjam Christenhuis
Albert Heijn Team 4
1:12:23
1:11:50
343
O van Wely
Boer & Croon Heren
1:12:59
1:12:24
344
J van der Burg
AMC Co-Groep 10
1:14:10
1:13:13
345
F de Vries
GGD-Voorzieningen Z.
1:14:18
1:13:16
346
Saskia Kuipers
AMC Center for Exp.&
1:15:10
1:12:32
347
Ingrid Valk
GGD-Voorzieningen Z.
1:15:16
1:14:19
348
Anneke de Valk
AMC ICU-Running 2
1:17:48
1:17:31
349
Roland Gerrits
UWV Team 2
1:19:00
1:18:20
350
Carin Gerrits
UWV Team 1
1:19:01
1:18:22
351
Jeroen Duijndam
Albert Heijn Team 2
1:24:01
1:07:37
352
Keltoum Alaoui
AMC Logist. Diensten
2:03:03
2:02:15
BEDRV, BEDRIJVENLOOP V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
I Duyn
Boer & Croon Dames
47:27
46:58
2
Marjolijn Liedenbaum
AMC Radiologie Dames
48:38
48:17
3
Rachel Bosker
AMC Radiotherapie Da
49:12
48:50
4
S Wetering
Boer & Croon Dames
49:16
48:52
5
Roos Met
AMC Radiologie Dames
51:19
50:57
6
Nanette van Geloven
AMC Radiologie Dames
51:43
51:36
7
S Kaat
AMC Operatiekamer Da
51:45
51:37
8
X
AMC Radiotherapie Da
52:49
52:28
9
Toke Huntjes
FNV Bondgenoten Dame
54:25
54:00
10
Fransien de Jong
FNV Bondgenoten Dame
54:37
54:12
11
Dorothee Stensinki
AMC Radiotherapie Da
54:47
54:28
12
Marry Jansen
AMC Radiotherapie Da
54:48
54:29
13
R Bartels
Boer & Croon Dames
54:51
54:23
14
Odeth van Bekerom
AMC Radiotherapie Da
55:39
54:58
15
Loes Mohringer
AMC Radiotherapie Da
55:42
55:23
16
J Staps
Boer & Croon Dames
55:56
55:30
17
Annemarie Verhoef
ACTA Dames
55:57
55:42
18
Sandra Ferns
AMC Radiologie Dames
55:57
55:35
19
Y van der Laan
AMC Operatiekamer Da
56:10
55:10
20
X
SWA-Groep Running Da
56:57
56:18
21
Mieke Ernst
SWA-Groep Running Da
56:57
56:11
22
Anna Ruizendaal
AMC Radiotherapie Da
57:25
57:04
23
Janneke Krikken
ACTA Dames
57:29
57:13
24
Ammy Paap
AMC Hartcatheterisat
58:48
58:10
25
Monique Snijders
FNV Bondgenoten Dame
58:59
58:13
26
Tineke Wagenaar
AMC Hartcatheterisat
59:11
58:32
27
Marij Langedijk
ACTA Dames
59:13
58:56
28
Linda ?
AMC Radiotherapie Da
59:27
58:47
29
M Wouters
AMC Operatiekamer Da
1:00:04
59:02
30
Joke Kelder
SWA-Groep Running Da
1:00:06
59:21
31
Veronique Brienen
SWA-Groep Running Da
1:00:07
59:29
32
Margriet Klees
AMC Hartcatheterisat
1:00:27
59:46
33
Marije Vis
AMC Hartcatheterisat
1:00:27
59:47
34
Martine Rijnsburger
ACTA Dames
1:01:24
1:01:10
35
Judith Dubbeld
AMC Radiotherapie Da
1:02:02
1:01:06
36
Babs Reichelt
AMC Radiotherapie Da
1:02:02
1:01:04
37
Therese Schets
FNV Bondgenoten Dame
1:02:18
1:01:54
38
Nathalie Kruithof
AMC Radiotherapie Da
1:02:20
1:01:24
39
Saskia Verduin
AMC Radiotherapie Da
1:02:20
1:01:24
40
Marije Vis
AMC Hartcatheterisat
1:02:35
1:01:55
41
Truus Verboom
AMC Hartcatheterisat
1:03:10
1:02:31
42
Yuelian Liu
ACTA Dames
1:03:22
1:03:07
43
Eva Povel
ACTA Dames
1:04:22
1:04:09
44
Ingeborg Bark
ACTA Dames
1:04:24
1:04:09
45
Marianne Wagenaar
SWA-Groep Running Da
1:04:27
1:03:41
46
Rianne de Bruin
AMC Hartcatheterisat
1:04:52
1:04:12
47
N Edelenbos
Boer & Croon Dames
1:05:00
1:01:52
48
Christina Stapper
FNV Bondgenoten Dame
1:05:01
1:04:00
49
Sabine Oldenborg
AMC Radiotherapie Da
1:05:38
1:04:40
50
Milene Bushoff
AMC Hartcatheterisat
1:06:35
1:05:54
51
Mariette Hogenbirk
ACTA Dames
1:06:51
1:06:36
52
S Binda
Boer & Croon Dames
1:10:05
1:09:33
53
Gerda Joosten
FNV Bondgenoten Dame
1:11:46
1:11:00
54
Edith Pouw
FNV Bondgenoten Dame
1:12:55
1:12:09
55
M Bood
Boer & Croon Dames
1:12:59
1:12:23
56
S Pos
AMC Operatiekamer Da
1:15:16
1:14:15
57
Carla Kiburg
SWA-Groep Running Da
1:17:35
1:16:53
58
Havva Ozyar
SWA-Groep Running Da
1:17:56
1:17:13
www.amcloop.nl
www.uitslagen.nl
14-05-2007 08:38