Uitslagenlijst 12e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Zaterdag 19 mei 2007

J -9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Buiter
Voetbaljeugd
7:03
2
Dani Docter
Voetbaljeugd
7:30
3
Sander Kloosterziel
Zwolle
7:32
4
Maarten Pol
Balkbrug
8:27
5
Thom Meulink
Voetbaljeugd
8:47
6
Henrik
Ommen
11:37
M -9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristin Willamo
Ommen
7:33
2
Susan Gelderman
Set Up Volleybal
7:51
3
Marije Aalders
Set Up Volleybal
7:53
4
Nina Hof
SV Veendam
8:13
5
Carmen van der Kamp
Zuidwolde Dr
8:28
6
Sanne Veltman
Voetbaljeugd
8:40
7
Anique Mennink
Set Up Volleybal
9:19
8
Kristel Janssen
Balkbrug
9:31
9
Ingrid Baas
Set Up Volleybal
9:39
10
Eva Hof
Set Up Volleybal
9:40
11
Suzanne van Oefel
Set Up Volleybal
10:12
12
Daphne Willems
Set Up Volleybal
10:18
13
Naomi Baas
Set Up Volleybal
10:19
14
Renate Baas
Set Up Volleybal
10:19
15
Laura Kroes
Set Up Volleybal
10:22
16
Ilse Mennink
Set Up Volleybal
10:27
17
Esmay Lammersen
Set Up Volleybal
10:54
18
Linda Bonnema
Set Up Volleybal
11:26
19
Anouk Aalberts
Set Up Volleybal
11:46
J1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart Baas
Voetbaljeugd
6:07
2
Marnix Woertink
Spurt '88
6:15
3
Jeffrey Weggemans
De Sprinter
6:26
4
Kevin
Voetbaljeugd
6:38
5
Tom Sietzema
Balkbrug
8:30
M1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise vd Berg
HAC '63
6:14
2
Anouk Hof
SV Veendam
6:20
3
Tessa Lucas
Dalfsen
6:26
4
Loes Adegeest
Dalfsen
6:49
5
Anniek Kloosterziel
Zwolle
7:16
6
Tess ten Kate
Set Up Volleybal
7:18
7
Liz van Dongen
Balkbrug
7:59
8
Samira Hof
Set Up Volleybal
8:06
9
Jasmijn Pol
Set Up Volleybal
8:18
10
Ciska Huzen
Set Up Volleybal
8:44
11
Evelien Petter
Set Up Volleybal
8:58
12
Julia Starke
Balkbrug
9:11
13
Gisa Vos
Set Up Volleybal
9:16
14
Ruth Olde
Set Up Volleybal
9:32
15
Leanne Visser
Set Up Volleybal
10:11
16
Ilse Aalberts
Set Up Volleybal
10:51
17
Oksana Visscher
Set Up Volleybal
10:52
J-15, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertin Roke
ACO Van Elderen
10:49
2
Stef Smits
HAC '63
11:39
3
Mark Rook
Sint Jansklooster
12:10
4
Luc Anholts
Vechtdalcollege Dvrt
12:19
5
Justin Ramaker
Vechtdalcollege Dvrt
12:24
6
Leroy Pappot
Vechtdalcollege Dvrt
12:28
7
Jorn van Faassen
Vechtdalcollege Dvrt
13:51
8
Jordi ten Kate
Balkbrug
13:52
9
Glenn Marsman
Vechtdalcollege Dvrt
13:55
10
Gerard Wehkamp
Vechtdalcollege Dvrt
14:11
11
Henry Veijer
Balkbrug
14:30
12
Alwin Kleinjan
Vechtdalcollege Dvrt
14:40
13
Tjeerd Hoekstra
Vechtdalcollege Dvrt
14:44
14
Kevin Veldhoen
Balkbrug
15:26
M-15, 3000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Oostenbrink
Set Up Volleybal
14:34
2
Marion de Vries
Leens
15:03
3
Elin Wesselink
Vechtdalcollege Dvrt
15:11
4
Iris Pappot
Vechtdalcollege Dvrt
15:17
5
Stephanie Kleine
Hoogeveen
15:55
6
Mariel Beverwijk
Nieuwleusen
16:24
7
Jessica Gelderman
Balkbrug
21:42
8
Tessa Rolvers
Dedemsvaart
21:42
9
Manon Klunder
Set Up Volleybal
21:46
10
Ilse Juurlink
Set Up Volleybal
22:02
11
Cindy Vos
Set Up Volleybal
22:33
12
Stephanie Pol
Set Up Volleybal
22:39
HEREN, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davy Stieperaere
Wevelgem BelgiŽ
15:50
2
Dennis Postma
Voorne Atletiek
16:33
3
Stefan Postma
Start '78
16:37
4
Leon van der Lans
HAC '63
16:39
5
Gerben Franke
Borne
16:44
6
Gerrit Visser
Lionitas
16:52
7
GertJan Stevens
HAC '63
17:18
8
Henk Smalbrugge
PEC 1910
17:36
9
Martin Lunenborg
Loopgroep Klazienave
17:44
10
Gerard Kroes
Cialfo
17:52
11
Rene de Jager
AV Twenterand
18:04
12
Jonathan Drijfhout
Emmen
18:22
13
Rob de Vries
Leens
18:24
14
Peter Kikkert
HAC '63
18:45
15
Arnoud Roo
Nieuwleusen
18:46
16
Michael Pit
Coevorden
18:46
17
Patrick Postma
Start '78
19:06
18
Menno Croezen
Nieuwleusen
19:23
19
Niek Wezenberg
Balkbrug
19:56
20
Ronald Veldhoen
Balkbrug
20:19
21
Kevin Timmerman
Spurt '88
20:28
22
Wichel Weggemans
Staphorst
20:48
23
Jaco Schrauwen
Meppel
21:11
24
Niels Willems
Nieuwleusen
22:14
25
Martijn Reurink
AV Twenterand
22:18
26
Rene de Lange
Arrien
22:46
27
Marinus Jasper
AV Twenterand
22:51
28
Herman Everts
Noordscheschut
23:24
29
Egbert Koster
AG '85
23:55
30
Daan Weits
Harderwijk
24:29
31
Harron Dekker
Steenwijksmoer
25:00
32
Andre Veltman
Brandweer Balkbrug
29:21
DAMES, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
HAC '63
19:00
2
Lies Deruddere
Wevelgem BelgiŽ
20:41
3
Jorieke de Jonge
Codac
22:59
4
Marieke ten Brinke
AV Twenterand
23:53
5
Amrita Nijhoff
De Gemzen
24:33
6
Wieke Meilink
Spurt '88
24:51
7
Geke Kloosterziel
Zwolle
26:41
8
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
28:35
9
Rebecca Viel
Spurt '88
28:47
10
Sandra Valk
Spurt '88
28:50
HVET, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
Spurt '88
17:59
2
Evert Spijkerboer
Cialfo
18:06
3
Jan Beldman
AG '85
18:15
4
Hans Bronsink
Loopgroep PK
18:28
5
Harmen de Vries
Balkbrug
18:32
6
Henk Kappert
Daarle
18:35
7
Tony Ruiter
AV Twenterand
18:39
8
Henk Meppelink
Spurt '88
18:44
9
Dirk Wigmans
Vaassen
19:09
10
Jan Hankamp
AV Twenterand
19:11
11
Egbert Meilink
Spurt '88
19:14
12
Jan Kamphuis
AV Twenterand
19:47
13
Jan Schuurs
AV Twenterand
19:51
14
Henk Hendriksen
Dedemsvaart
20:22
15
Rene de Boer
Spurt '88
20:25
16
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
20:29
17
Gerrit Jurjens
AV Twenterand
20:39
18
Wolter Boer
HAC '63
20:49
19
Flip Nijhoff
De Gemzen
21:01
20
Ben Mars
Codac
21:08
21
Luuk Pit
Balkbrug
21:12
22
Wim de Vries
Leens
21:19
23
Freek Vosjan
Spurt '88
21:28
24
Eddie Veenstra
Codac
21:30
25
Marinus Woertink
HAC '63
21:53
26
Marco Vlaming
ACO Van Elderen
22:03
27
Marinus Dunnewind
Ommen
22:42
28
Evert Bos
AV Twenterand
22:43
29
Gert Twilhaar
Ommen
23:04
30
Ton Bartens
Hardenberg
24:30
31
Hans Slot
Spurt '88
24:43
32
Jaap Jippes
Balkbrug
25:19
33
Gerard Fredriks
Delfzijl
25:31
34
Henk Juffer
Veteranen Nederland
25:57
35
Freek IJzerbrink
Ommen
26:56
36
Klaas Duits
Horror
27:50
37
Ab Koetsier
Holten
28:47
38
Willem Smits
Loopgroep Avereest
29:29
39
Wim Damming
Spurt '88
31:04
DVET, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
PEC 1910
20:00
2
Gerda Willems
ACO Van Elderen
21:16
3
Jeanet Overweg-Rosink
Spurt '88
21:23
4
Jessica Geltink
PEC 1910
21:26
5
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
21:58
6
Marry de Lange
ACO Van Elderen
22:15
7
Linda Breukelman
Spurt '88
23:53
8
Nelly Schuurhuis
Loopgroep De Krim
25:00
9
Ineke Nawijn
Spurt '88
25:01
10
Karin Heuver
Ommen
25:31
11
Caroline Nouwels
Balkbrug
27:25
12
Sabrina Vogelzang
Balkbrug
27:43
13
Sita Faber
Zwolle
28:03
14
Gerda Meilink
Spurt '88
28:10
15
Ans Nijhoff
De Gemzen
28:42
16
Liv Willamo
Ommen
29:07
17
Jinke Weerman
Balkbrug
29:15
18
Jantje Veneman
Loopgroep Avereest
29:43
19
Coosje Moes
Loopgroep Avereest
29:43
HSEN, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Beemsterboer
Cialfo
32:28
2
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:02
3
Harm-Jan Martens
HAC '63
33:18
4
Melchior van de Pol
AV '34
33:33
5
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
33:54
6
Ruud van der Wal
AV '34
34:08
7
Merwin Dillison
Artemis
34:09
8
Jan Paalman
AV Rijssen
34:13
9
Andrť Plette
Isala '96
34:30
10
Ronald op der Heijde
Triathlon
34:48
11
Gilles Hainselin
Loopgroep PK
35:30
12
Jan van Ommen
Cialfo
35:44
13
Martijn van Goor
HAC '63
36:52
14
Steven Hofenk
Cialfo 2
37:29
15
Richard Lugies
Loopgroep De Krim
37:34
16
Martijn Schakelaar
De Gemzen
37:42
17
Harold Kruidhof
AG '85
38:55
18
Joris van de Meent
De Gemzen
39:26
19
Edwin van Straten
Triathlonver. TVS '9
39:27
20
Matthijs Fleurke
's-Gravenhage
39:32
21
Jeroen Pelgrom
Brandweer Dedemsvaar
39:38
22
Arjan Kluin
Cialfo 3
39:43
23
Janjaap Fleurke
Groningen Atletiek
39:48
24
Gert Berenst
AV Twenterand
40:16
25
Irmo Emmaneel
Fit Sports Emmen
40:30
26
Martin de Munnik
TV Triade
41:00
27
Herjan Gerrits
Spurt '88 2
41:05
28
Roelof Schra
AG '85
41:33
29
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
41:37
30
Alfred Beens
Genemuiden
41:51
31
Jasper Brinksma
Zwolle
45:37
32
Erik Potjes
Zwolle
48:42
33
Yoeri Emmaneel
De Sperwers
49:32
34
Bennie Kok
PEC 1910 3
58:45
HVET1, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
35:20
2
Gerard Reimink
ACO Van Elderen
39:41
3
Wilco Fiechter
PEC 1910
40:51
4
Jan Ekkelboom
RC Liederholthuis 1
40:55
5
Harry Breukelman
Spurt '88 2
41:07
6
Wim Matel
Spurt '88 3
41:29
7
Martin Kappert
Spurt '88 3
42:57
8
Mathieu van der Veen
ACO van Elderen 2
43:08
9
Germo Vrolijken
ACO van Elderen 2
43:36
10
Alex Grootemarsink
Ommen
44:07
11
Roel Otten
Spurt '88 4
45:12
12
Herman Westerman
Spurt '88 5
45:45
13
Gerben ten Brocke
RCl Liederholthuis 2
46:07
14
Rob Somsen
Loopgroep Aart Stigt
46:43
15
Erik Botter
Spurt '88 5
47:04
16
Wim Koerhuis
Dalfsen
47:29
17
Roel Kleine
HAC '63 2
47:30
18
Bram Baan
Zwolle
48:36
19
Koen Ramaker
Loopservice.nl
48:51
20
Arie Peters
TUF Vriezenveen
50:01
21
Han Jansen
Ommen
50:27
22
Eddy de Boer
Reestrunners
50:41
23
Jan Kleinjan
Vriezenveen
51:18
24
Henrik Feijen
Dalfsen
53:29
25
Bert Faber
Zwolle
56:27
26
Jurrien Krol
Lycurgus
58:48
HVET2, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Deruddere
Wevelgem BelgiŽ
33:05
2
Adri Deemter
Spurt '88
34:58
3
Peter Rolink
Loopgroep Noord Nede
35:31
4
Jan Poortman
AV Rijssen
35:36
5
Gert Jan Tichelaar
Veteranen Nederland
35:48
6
Roelof Hutten
Spurt '88
36:13
7
Henk Uitslag
Cialfo 2
36:27
8
Eric Kloosterziel
PEC 1910
38:37
9
Geert Meijer
Loopgroep Aart Stigt
38:58
10
Johan Willems
ACO Van Elderen
39:08
11
Wim Potjes
De Gemzen
41:12
12
Bennie Kosse
Loopgroep De Krim
42:29
13
Roelof Sondaar
AG '85
43:49
14
Frans Zanders
Dronten
43:52
15
Jon Timmerman
Spurt '88 4
43:53
16
Henk Veurink
Ommen
44:18
17
Dick Aalderink
ACO van Elderen 2
44:51
18
Jan Tjerkstra
ACO van Elderen 3
44:52
19
Alphons Schokker
ACO van Elderen 3
44:55
20
Roel Oostwoud
Balkbrug
44:58
21
Henk van der Kolk
ACO van Elderen 3
45:23
22
Jan Henning
RCl Liederholthuis 2
45:25
23
Henk Kouwen
Veeningen
45:30
24
Arie Drogt
Spurt '88 5
45:56
25
Nico Eshuis
HAC '63 2
46:55
26
Jan van Elp
De Sprinter
48:04
27
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910 2
48:10
28
Martijn Buit
Set Up Volleybal
48:39
29
Jeroen Slager
Loopgroep Avereest
52:34
30
Bert Steenwijk
Zwolle
53:47
31
Willy Kastermans
TUF Vriezenveen
56:07
HVET3, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
34:45
2
Albert Oldehinkel
Spurt '88
36:20
3
Wim Liefers
Apeldoorn
37:05
4
Tjibbe de Vries
Cialfo 2
37:19
5
Harry Kloppenberg
RC Liederholthuis 1
37:46
6
Arie Prins
HAC '63
38:49
7
Willem Knook
Breda
39:25
8
Peter Fleurke
Spurt '88 2
40:38
9
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
41:04
10
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:09
11
Dorus Breidenbach
PAC
41:18
12
Wolter Croezen
AV Twenterand
42:03
13
Henk van Duuren
Spurt '88 3
42:09
14
Chris Offringa
AV Holten
42:45
15
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
42:46
16
Fokke Wind
AV Twenterand
43:34
17
Gerard Heerink
RC Liederholthuis 1
43:35
18
Henk Kuhlman
Zaanland
43:39
19
Gerard Beldman
AV Houten
43:40
20
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
43:40
21
Johan Nijland
IJhorst
43:42
22
Cor Kooiker
AG '85
43:48
23
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:31
24
Willie Koudenburg
De Gemzen
45:34
25
Jan Mannes
Nieuwleusen
46:00
26
Jan Fransen
No Limit Hasselt
46:27
27
Cyril Emmaneel
De Sperwers
46:50
28
Jan Olsman
LAAC Twente
46:57
29
Hans Hoekman
ACO van Elderen 3
47:34
30
Klaas Nienhuis
HAC '63 2
48:20
31
Roel Gaasbeek
Sportrijk, Fit en Ge
48:37
32
Jan Stuiver
Zwolle
49:46
33
Bertus Schutte
ACO van Elderen 3
49:47
34
Herman Poort
PEC 1910 3
49:57
35
Dirk van de Wetering
Loopgroep Avereest
50:53
36
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:19
37
Wout van Drunen
AV Nijkerk
51:38
38
Jan Ruitenberg
Loopgroep Avereest
52:10
39
Dick Doornenbal
Elburg
52:29
40
Karst Schonewille
Klazienaveen
53:35
41
Nico Wassens
Dedemsvaart
54:15
42
Jan-Pieter Bijsterveld
Alphen a/d Rijn
55:49
43
Kees Slingerland
Hardenberg
56:13
44
Freddy de Vos
LSV Invictus
56:22
45
Kees van der Weide
AG '85
57:17
46
Frans de Bode
Veteranen Nederland
57:46
47
Theo Overmars
Loopgroep Avereest
58:21
48
Gerard Bolte
Hardenberg
58:59
49
Tonny van Dijk
Dedemsvaart
59:47
DAMES, 10000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Schuppen
Cialfo 3
38:12
2
Saskia Schutte
Cialfo 3
40:57
3
Liane de Wit
Aquilo
41:28
4
Hermie Drenth
PEC 1910
42:04
5
Hellen de Vries
PEC 1910 2
43:50
6
Marleen Herbert
Spurt '88 4
44:03
7
Anita Deemter
Spurt '88 5
45:49
8
Jeannet Leppink-de Haa
PEC 1910 2
46:29
9
Joke Lubberdink
AV Twenterand
46:54
10
Rona Meijer
Lutten
47:06
11
Hetty Kamphuis
Ommen
49:56
12
Etty Wiersma
HAC '63 2
50:41
13
Marlaine Charest
RCl Liederholthuis 2
52:26
14
Ina Berends
Vinkenbuurt
52:50
15
Marry Hooijer
PEC 1910 3
53:48
16
Trees Bijsterveld
Alphen a/d Rijn
56:17
17
Heidi Janssen
Balkbrug
57:44
18
Rita Mastenbroek
HAC '63 2
1:00:12
19
Reina Wijnian Kwant
No Limit Hasselt
1:01:32
Organisatie: Duursportpromotie Balkbrug,
http://www.duursportpromotiebalkbrug.nl
Uitslagen zowel op onze site als op uitslagen.nl
Onze loop is onderdeel van het
Vechtdalloopcircuit: www.vechtdalloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
19-05-2007 18:26