Uitslagenlijst Triatlon Drachten

Drachten - Zaterdag 1 september 2007

HEREN, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefen vd Pal
Leeuwarden
1:58:26
2
Sjaco Kramer
Drachten
1:58:58
3
Arjen van der Krieke
Tijnje
2:01:50
4
Ralf de Jong
Drachten
2:10:36
5
Edser Kuiper
Dronrijp
2:12:52
6
Matijs
Zwolle
2:13:02
7
Lex Kiewied
Nes Ameland
2:13:04
8
Willem van der Sterren
Zwolle
2:13:58
9
Folkert Huisma
Drogeham
2:15:16
10
Roel Seller
Amsterdam
2:26:22
11
Sjouke Venema
Harlingen
2:29:20
12
Pieter Tienstra
Winsum Gn
2:40:30
13
Rikkert Iwema
Groningen
2:49:02
14
Thijs de Jong
Utrecht
2:55:24
DAMES, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Kramer
Drachten
2:10:00
2
Judith Kremers
Smilde
2:25:50
3
Brenda de Jong
Drachten
2:30:58
H 40+, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neevel
Wezep
1:56:46
2
Alco Kruithof
Lemmer
2:02:46
3
Fré Adema
Oranjewoud
2:02:54
4
Gerard Lange
Groningen
2:03:56
5
Freddy Dijk
Assen
2:05:46
6
Jan Bos
Ede Gld
2:09:22
7
Ronald Kohn
Zuidland
2:10:32
8
Marco Koomen
Wageningen
2:11:32
9
Frits Riemersma
Haren Gn
2:11:56
10
Ronald Ernens
Rolde
2:14:12
11
Jan Reiffers
Groningen
2:16:40
12
M. Auchman
Sneek
2:17:12
13
Piet Alkema
Hoogezand
2:17:14
14
Ronald Stoffelsma
Norg
2:17:56
15
Gerrit ten Brinke
Peize
2:18:10
16
Marcel Walstra
Joure
2:18:30
17
Gerard Terwisscha
Haren Gn
2:18:40
18
Oscar de Jong
Zandeweer
2:18:50
19
Gerhard Wentink
Rottum Gn
2:19:54
20
Tonnie Rolink
Klazienaveen
2:20:30
21
Laas Bonnema
Vrouwenparochie
2:21:01
22
U. Franke
Assen
2:21:36
23
Arend Enting
Orvelte
2:21:40
24
Wibo Drenth
Oudwoude
2:23:20
25
Bote Franciscus Yntema
Grou
2:25:06
26
Ton Cusiel
Heerenveen
2:29:32
27
Lambert Veen
Ter Aard
2:31:10
28
Jan van der Meij
Berlikum Fr
2:31:14
29
Piet Jetze Faber
Vrouwenparochie
2:32:24
30
Frank Hengeveld
Nootdorp
2:33:32
31
Rob Bongaarts
Zoetermeer
2:34:34
32
Marten vd Meer
Augustinusga
2:34:44
33
B. Fennema
Britsum
2:36:28
34
Erik van der Straat
Nijverdal
2:37:14
35
Emiel Alloo
Almere
2:39:40
36
Pieter Cremer
Gorredijk
2:47:02
D 40+, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda de Vries
Haren Gn
2:21:56
2
Greetje Lanting
Peize
3:02:14
3
Ineke Molenaar
Groningen
3:10:20
HEREN, SPRINT(1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanno Zomermaand
Franeker
1:05:34
2
Marwin Iedema
Drachten
1:06:04
3
John Bakker
Hasselt
1:07:10
4
Harm van Dijk
Hasselt
1:07:22
5
Roukebert de Boer
Kollumerzwaag
1:08:00
6
Jaap van der Vegte
Drachten
1:09:00
7
Harry Koning
Roden
1:10:38
8
Marco Wels
Opeinde
1:10:48
9
Martin Jelders
Joure
1:11:26
10
Freek de Jong
Drachten
1:11:44
11
Rene Jaasma
Drachten
1:11:54
12
Bert Huitsing
Winsum Gn
1:14:22
13
Henk Veenstra
Drachten
1:14:40
14
Rein Benno de Jager
Dokkum
1:14:46
15
Eppie Oosterhuis
Burgum
1:15:20
16
Giorgio Delea
Leeuwarden
1:15:42
17
Maarten Offinga
Workum
1:15:46
18
Jaap Meijering
Roden
1:16:56
19
Andre van der Zee
Leeuwarden
1:17:20
20
Johan de Lange
Lemmer
1:19:52
21
Patrick Derks
Drachten
1:20:34
22
Janyke Visser
Drachten
1:20:52
23
Jillard Faber
Drachten
1:21:02
24
Jan Bosgraaf
Drachten
1:21:02
25
Oebele Boomsma
Britsum
1:22:08
26
Rick Hoeksema
Groningen
1:23:06
27
Lieuwe Dirksma
Wolvega
1:23:28
28
Gerard de Groot
Drachten
1:23:54
29
Daan Tuinstra
Drachten
1:24:46
30
Gerard Elsinga
Winsum Gn
1:24:54
31
Rik de Haan
Zuidlaren
1:25:54
32
Riekele Heida
Heerenveen
1:26:14
33
Johan Stoppels
Drachten
1:27:50
34
Arjen Anema
Gorredijk
1:27:56
35
Meindert Westra
Drachten
1:28:36
36
Sytse Jansma
Harlingen
1:29:10
37
Niels Hamoen
Drachten
1:30:56
38
Richard Bethlehem
Gorredijk
1:33:48
39
Halbe Huitema
Dearsum
1:34:32
40
Hessel Turkstra
Oentsjerk
1:39:26
41
Marc Postma
Drachten
1:39:56
42
Jan Jorna
Harlingen
2:04:18
DAMES, SPRINT(1/8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Hut
Haulerwijk
1:13:32
2
Carin Ceelaert
Groningen
1:15:16
3
Marjanka Baumler
Zwaagwesteinde
1:16:44
4
Miranda Ruitenberg
Lemelerveld
1:18:18
5
Tineke van Berkum
Echtenerbrug
1:18:20
6
Jeanet Looijen
Veenendaal
1:18:34
7
Margreet Teelken
Groningen
1:18:36
8
Linda Ronda
Drachten
1:19:50
9
Hilde van Heuveln
Zandeweer
1:20:40
10
Charissa Zijlstra
Lekkum
1:20:54
11
Tineke van de Wal
Oudehaske
1:22:50
12
Reina Anema
Gorredijk
1:23:52
13
José van den Berg
Leeuwarden
1:26:04
14
Cora van der Haar
Leeuwarden
1:26:40
15
Jansien van Dijk
Winschoten
1:28:26
16
Nanda Cusiel
Heerenveen
1:28:42
17
De Vries
Groningen
1:34:36
18
Hilda de Jong
Drachten
1:34:40
19
Jose Sinnema
Oentsjerk
1:39:24
20
Annemarike Seller-Boer
Amsterdam
1:39:38
21
Astrid Zijlstra
Lekkum
1:45:30
22
Gerda de Jong
Drachten
1:49:42
23
Joke Cremer
Gorredijk
1:51:04
DA+HE, TRIO-TRIATLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Bouma
Groningen
57:52
2
Anton Tuinstra
Drachten
1:00:06
3
Jasper van Olst
Groningen
1:05:14
4
John Linstra
Drachten
1:14:44
5
Margriet Sikma
Zwaagwesteinde
1:19:30
6
Jannes Klaassens
Beilen
1:20:38
VDM TRIATLON-DRACHTEN
www.uitslagen.nl
01-09-2007 17:08