Uitslagenlijst De Jong & Laan Run Vroomshoop - Zaterdag 8 september 2007
M-6, 400 M BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Vroomshoop
2:10
3
Annemiek Dreves
Vroomshoop
2:22
6
Patricia van der Vegt
Den Ham Ov
2:52
8
Michelle Kleinjan
Den Ham Ov
2:57
10
Thayra Bijlstra
Vroomshoop
3:08
11
Loveth Meijerink
Vroomshoop
3:16
20
Marjolein Schaftenaar
Wezep
3:54
J-6, 400 M BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten te Walvaart
Vroomshoop
2:05
2
Jonathan Nijkamp
Den Ham Ov
2:19
5
Jordy Letteboer
Vroomshoop
2:24
6
Myron Slingerland
Vroomshoop
2:24
14
Luuk Schonewille
Vriezenveen
3:11
6+, 400 M BAMBINO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Kristel Schuurs
De Smithoek
4:03
6
Daisy van Dijk
De Smithoek
4:17
8
Rosanne Dubbink
Kennedyschool
4:22
9
Anne Meijerink
Kennedyschool
4:25
10
Marielle Prenger
Kennedyschool
4:32
11
Christy Meijerink
Kennedyschool
4:33
12
Paulien van Dijk
De Smithoek
4:34
14
Rebecca Lougheed
AV Twenterand
4:37
16
Sterre Koelewijn
Oranjeschool
4:57
17
Monique Tempelman
Beerzerveld
5:03
18
Nienke Koelman
Oranjeschool
5:24
25
Nikki Binnenmars
De Smithoek
5:45
27
Annemijn Ekkel
De Smithoek
6:06
29
Gerlinde Reimink
De Smithoek
6:15
30
Hanne Kleinjan
De Smithoek
6:16
31
Lucille Vijfhuizen
De Smithoek
6:21
33
Marleen Binnenmars
De Maten
7:17
J-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stefhan de Vries
Vroomshoop
3:28
5
Jesse Soepenberg
De Smithoek
3:46
8
Matthijs Wetering
De Smithoek
3:52
17
Thabby Berenst
RK. Willibrordusscho
4:12
19
Robin Davenschot
RK. Willibrordusscho
4:14
22
Jasper te Walvoort
RK. Willibrordusscho
4:21
25
Sven Hudepohl
RK. Willibrordusscho
4:30
30
Niek Schuldink
De Smithoek
4:39
34
Patrick Wetering
De Smithoek
4:59
35
Dennis Tempelman
Beerzerveld
5:01
36
Leonhard Vijfhuizen
De Smithoek
5:20
39
Mathijn Soepenberg
De Maten
5:31
44
Roberto Krutinis
Vroomshoop
5:57
M-15, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Charlotte Neep
Vriezenveen
12:56
J-15, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
6:29
4
Ronald van de Weijden
Almelo
7:55
5
Almar Hoogenkamp
Vroomshoop
8:06
6
Jesse Soepenberg
Den Ham Ov
8:36
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marieke Timmerman
Hardenberg
21:49
3
Karina Willems
Bergentheim
22:44
5
Sharon Wiltvank
Hardenberg
26:35
7
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
26:44
10
Annette Schreuder
Daarlerveen
28:08
12
Annemarie Schaftenaar
Wezep
28:18
16
Nienke Wijnstok
Amstelveen
29:47
17
Leonoor Strijker
Daarlerveen
30:32
22
Mevr Schonewille
Vroomshoop
35:52
DVET, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeanet Reekers
Daarlerveen
22:08
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
23:57
8
Els Kreuger-Post
Nijverdal
26:14
10
Marjan Sanderman
Daarlerveen
27:01
11
Jacqueline van Loon
Almelo
28:09
12
Jeannette Veltink
Bergentheim
28:22
15
Annelies Hankamp
Vroomshoop
31:02
17
Hermien Bakhuis
Daarlerveen
31:09
18
Diny Scherphof
Vriezenveen
31:13
21
Esther Koelewijn
Vroomshoop
37:35
22
Corine Vaartjes
Vroomshoop
38:25
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marijn de Jonge
Vroomshoop
18:04
7
Eddy Reinerink
Harbrinkhoek
18:09
8
Henkjan van Goor
Daarlerveen
18:13
15
Pascal Butterhoff
Enschede
19:56
19
Martijn Kolkman
Vriezenveen
20:37
24
Marinus Jasper
Kloosterhaar
23:01
25
Robbin Timmermans
Hardenberg
23:04
26
Jorrit van het Bolsche
Vroomshoop
23:09
27
Pascal Hendriksen
Vroomshoop
23:32
36
Michiel Wiltvank
Vriezenveen
26:30
37
Stephan van Hoof
Vroomshoop
26:57
38
Gerrit Schoonewille
Vriezenveen
27:15
41
Gert-Jan van der Plas
Vroomshoop
31:16
HVET, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:37
13
Roelof van der Velde
Daarlerveen
20:31
17
Hendrie Ploeg
Harbrinkhoek
21:33
20
Hans ten Duits
Daarlerveen
22:16
21
Bert-Jan Beldman
Nijverdal
22:19
22
Rene van Wayenburg
Rijssen
22:40
23
Dirk timmermans
Hardenberg
22:52
32
Willy Kastermans
Vriezenveen
24:44
42
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
27:02
45
Heini Veneberg
Vriezenveen
30:51
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
44:16
DVET, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine ten Vregelaar
Hengelo Ov
43:27
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
40:25
10
Edward Ballast
Daarlerveen
45:22
11
Martijn Reurink
Vriezenveen
48:00
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
René van Weezep
Nijverdal
39:08
3
Gerard Reimink
Lemelerveld
40:11
6
Germo Vrolijken
Lemelerveld
42:04
8
Alwie Deterd oude Weme
Holten
42:58
9
Roelof van der Velde
Daarlerveen
43:05
12
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
44:31
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
36:18
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
37:17
3
Herman Kemerink op Sch
Borne
37:24
6
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:17
10
Henk Aalderink
Vriezenveen
44:43
13
Herman Stevens
Vriezenveen
51:59
Alles over deze wedstrijd en over onze vereniging op http://www.av-twenterand.nl. De eerstvolgende wedstrijd van onze vereniging is de Zandstuve Bosloop op 13 oktober.
Uitslagen.nl
08-09-2007 00:00