Uitslagenlijst Nationale Jeugd Crossdag Warandeloop

Tilburg - Zaterdag 10 november 2007

SOLO, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Stubbe
Ol. Brugge
3:13:25
2
Roland Boussemaere
Knokke Heist (BEL)
3:31:06
3
Bart Bossuyt
Beernem (BEL)
3:37:07
4
Hans Liebregts
Tilburg (NED)
3:44:19
5
Romain Hallaert
Beernem (BEL)
3:47:05
6
Willy Jonkers
avVN
3:48:56
7
Eddy van Boven
Schoonaarde (BEL)
3:54:22
8
Jack Hendrickx
avVN
3:56:15
9
Jos oude Booyink
Deurningen (NED)
3:59:08
10
Jan Boskeljon
Leerdam (NED)
4:07:45
11
Jan van Dillen
Alblasserdam (NED)
4:16:38
12
Hans Buis
Loopservice.nl
4:27:24
13
Ineke Scheffer
Friesland
4:51:34
SOLO, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dumitru Doroftei
MoldaviŽ
1:08:06
2
Dirk Aerenhouts
Schilde (BEL)
1:09:29
3
Theo Vermeer
Attila
1:17:03
4
Ronald Wolthuis
avVN
1:27:43
5
Jacob Oden
Horror
1:27:51
6
John Ekelschot
Tilburg
1:30:12
7
Edgar Pijnenburg
Tilburg Road Runners
1:31:51
8
Mart Buijlinckx
Hilvarenbeek (NED)
1:32:27
9
Wilbert Wouters
Attila
1:33:32
10
Harry Wasseveld
Attila
1:33:34
11
Maarten van der Poll
Zundert (NED)
1:35:30
12
Bart Pauwels
Tilburg (NED)
1:37:30
13
Jan Boonman
Axel (NED)
1:37:32
14
Johan Edwards
Bavel (NED)
1:37:48
15
Arjan van Geel
Tilburg
1:38:04
16
Ben Hermeler
Sprint
1:38:16
17
William van Dijk
Tilburg Road Runners
1:39:34
18
William van Dijk
Tilburg Road Runners
1:39:34
19
Arjan Broere
Tilburg (NED)
1:39:40
20
Wim Verberne
's-Hertogenbosch (NE
1:40:03
21
Rob Bosmans
Gilze (NED)
1:40:18
22
Ad van Alphen
Loopgroep Aart Stigt
1:40:21
23
Andy Verhoeven
Eindhoven (NED)
1:42:00
24
Lesley John Fens
Tilburg
1:42:15
25
Andre van Keer
Stabroek (BEL)
1:42:21
26
Marcel Lindeman
Berendrecht (BEL)
1:42:23
27
Hans vd Bersselaar
Oisterwijk (NED)
1:42:30
28
Jan RUTTEN
Goirle (NED)
1:42:33
29
Ad Kolsteren
Tilburg Road Runners
1:42:37
30
Berry Simons
Tilburg Road Runners
1:42:41
31
Marco Fais
's-Gravenhage (NED)
1:42:48
32
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:42:50
33
Mario Valkenborg
Kapellen (BEL)
1:42:55
34
Frans Ghering
Tilburg
1:43:20
35
Ad Vermetten
Spiridon
1:44:02
36
Joachim van de Haterd
Loopservice.nl
1:44:38
37
Monique Haans
Tilburg Road Runners
1:45:10
38
Noud van der Bruggen
Tilburg Road Runners
1:45:10
39
Ronald Spaan
Ilion
1:46:30
40
Peter Verhagen
Tilburg (NED)
1:47:51
41
Frank van Laere
Tilburg Road Runners
1:48:48
42
Antoinette v Esch
AV Oirschot
1:48:51
43
Herman van Blitterswij
Steijl (NED)
1:49:30
44
Toon Westerburger
Tilburg
1:50:34
45
Renee vd Pluijm
Tilburg
1:50:36
46
Anton Yap
Tilburg (NED)
1:51:10
47
Sven Brok
Tilburg (NED)
1:51:52
48
Maarten Tromp
Oirschot
1:52:00
49
Eric Emmen
Dongen (NED)
1:52:40
50
Pieter v Esch
GVAC
1:54:14
51
Rob Wijsman
Ilion
1:54:39
52
Frans Oranje
Ilion
1:54:55
53
Yvonne Hofstede
Zoetermeer (NED)
1:54:55
54
Robert Stolk
Tilburg (NED)
1:56:02
55
Rein Smets
Berendrecht (BEL)
1:56:04
56
Ineke Snijder
Spijkenisse (NED)
1:56:17
57
Angelique Boskeljon
Leerdam (NED)
1:56:18
58
Joze v.d. Burgt
AV Oirschot
1:56:35
59
Sonja van Bommel
AV Oirschot
1:56:35
60
Wouter Pronk
Ilion
1:57:00
61
Coen Schroots
Nuenen (NED)
1:58:59
62
Remco Goudswaard
Tilburg (NED)
1:59:23
63
Joost Klaarenbeek
Goirle
1:59:52
64
Perry van Engelen
Tilburg Road Runners
2:00:11
65
Piet Vermeer
Gilze (NED)
2:00:11
66
Helma van Dijk
Ilion
2:00:52
67
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
2:01:47
68
Marja Spaan
Ilion
2:02:46
69
Jeanny Spaans
Ilion
2:03:33
70
Peter Hendriks
Tilburg (NED)
2:05:18
71
Wilke Vermetten-van Di
Spiridon
2:10:07
72
Anne Oostvogels
Stabroek (BEL)
2:11:22
73
Dion Joosten
avVN
2:19:15
TEAM, MARATHON ESTAF.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
sophie's angels
Amsterdam (NED)
2:51:32
2
Uros 2
Cadier en Keer (NED)
3:02:20
3
Johan, waar zijn de pi
Tilburg (NED)
3:04:02
4
Discus
Dongen (NED)
3:09:24
5
Uros 1
Cadier en Keer (NED)
3:09:45
6
ComSorg
Tilburg (NED)
3:14:23
7
FUJI-runners
Tilburg (NED)
3:20:49
8
ZOEF-ATTILA
Tilburg (NED)
3:29:12
9
eva
Tilburg (NED)
3:39:04
10
OW Nee
Amsterdam (NED)
3:39:07
TEAM, 1/2MARATHON EST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Kramer
Goirle (NED)
1:31:44
2
Start to Run 3
Tilburg (NED)
1:44:32
3
Stam 1
Attila
1:46:48
4
Stam 2
Attila
1:47:23
5
T-TeaM Toppers
Tilburg (NED)
1:49:52
6
AttilaA2/www.klachten.
Tilburg (NED)
1:50:14
7
Start to Run 4
Tilburg (NED)
1:52:07
8
AttilaA2/www.klachten.
Tilburg (NED)
1:52:51
9
Start to Run 1
Tilburg (NED)
1:54:24
10
AttilaA2/www.klachten.
Tilburg (NED)
1:54:26
11
T-TeaM Toppers van Toe
Tilburg (NED)
1:54:33
12
AttilaA2/www.klachten.
Tilburg (NED)
1:55:49
13
Verkuylen
Zoetermeer (NED)
1:56:24
14
AttilaA2/www.klachten.
Tilburg (NED)
2:08:09
15
Start to Run 2
Tilburg (NED)
2:16:44
TRIM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mervyn Alvares
Beatrix Collegge
17:51
2
Sigi Carrera
ROC sport en Bewegen
18:22
3
Tim Lenders
ROC sport en Bewegen
19:54
4
Bram van Bergen
Beatrix Collegge
20:06
5
Levi Loing
Beatrix Collegge
20:08
6
Dave Hermans
ROC sport en Bewegen
20:14
7
Niek Gilles
Beatrix Collegge
20:30
8
Niklas van Cassel
Attila
21:25
9
Laurens de Kroon
Tilburg
21:32
10
Stijn Jansen
Beatrix Collegge
21:32
11
Dirk Evers
ROC sport en Bewegen
21:39
12
Tom Schima
ROC sport en Bewegen
21:54
13
Arnoud van de Boel
Attila
21:59
14
Jeffrey Hoofs
Attila
22:02
15
Raoul van Gerven
ROC sport en Bewegen
22:51
16
Robin van Bijnen
ROC sport en Bewegen
22:51
17
Annelie Verbon
Tilburg Road Runners
22:59
18
Johnny de Vries
ROC sport en Bewegen
23:13
19
Harrie Verbon
Tilburg (NED)
23:17
20
Lion Tan
Loopservice.nl
23:28
21
Peter Sijlmans
Tilburg Road Runners
23:49
22
Danny Huiskes
ROC sport en Bewegen
24:03
23
Alxiomar Gonzalez
Breda
24:04
24
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
24:12
25
Lidewij Kanters
Loopservice.nl
24:21
26
Bas Stoffels
Tilburg (NED)
24:21
27
Joost van de Ven
Beatrix Collegge
24:41
28
Azur Berberovic
ROC sport en Bewegen
24:59
29
Erik Catsburg
Hilvarenbeek (NED)
25:02
30
Winus Duffhues
Tilburg (NED)
25:12
31
Jeroen van Ginneken
Tilburg (NED)
25:13
32
Nicole Simons
Attila
25:15
33
De Beer
Parcival
25:20
34
BjŲrn Moonen
Tilburg (NED)
25:22
35
Michelle van der Veeke
Parcival
25:24
36
Toine Hagemans
Berkel Enschot
25:31
37
Angela Schellekens
Tilburg (NED)
25:32
38
Ad van der Vleuten
Tilburg Road Runners
25:32
39
Tim Rombout
ROC sport en Bewegen
25:59
40
Renť Pulles
Kaatsheuvel (NED)
26:08
41
Hester van Dongen
Tilburg (NED)
26:09
42
Servi Suijkerbuijk
Tilburg (NED)
26:13
43
Mieke Zaal
Tilburg (NED)
26:23
44
Abdullah Aydar
ROC sport en Bewegen
26:23
45
Richard van den Hout
Tilburg (NED)
27:11
46
Joost Rutten
Tilburg (NED)
27:12
47
Mark Zaal
Tilburg (NED)
27:13
48
Neeltje Bilderbeek
Tilburg
27:15
49
Etienne Liem
ROC sport en Bewegen
27:17
50
Paul Westland
Tilburg (NED)
27:22
51
Thomas v Blitterswijk
Tilburg
27:48
52
Chantal Hegeman
Tilburg (NED)
27:56
53
Linda van de Broek
Beatrix Collegge
27:57
54
Bjorn Pije
Beatrix Collegge
27:57
55
Pim Vosters
ROC sport en Bewegen
28:01
56
Jette Oonk
Tilburg
28:07
57
Lenneke Striekwold
ROC sport en Bewegen
28:46
58
Tony Gerritsen
ROC sport en Bewegen
28:46
59
Masja van Dillen
Alblasserdam (NED)
28:55
60
Miriam Naalden
Rijen (NED)
28:55
61
Maartje Konings
Tilburg (NED)
29:16
62
Brenda Bottema
ROC sport en Bewegen
29:17
63
Jannah Maas
ROC sport en Bewegen
29:33
64
Frank van Nieuwenhuijz
Tilburg (NED)
29:39
65
Kees Zebregs
Tilburg (NED)
29:59
66
Bart Bilderbeek
Tilburg
29:59
67
Martin de Laat
Sprint
30:18
68
Jolanda Vonhout
Goirle (NED)
30:19
69
Muljo Mertomenawi
ROC sport en Bewegen
30:30
70
Niko van de Wouw
Tilburg (NED)
30:37
71
Ad Cuypers
Tilburg (NED)
31:08
72
Gairon Scherptong
ROC sport en Bewegen
31:14
73
Iza van den Akker
Tilburg (NED)
31:49
74
Ton Voogt
Tilburg (NED)
31:56
75
Lieke Oerlemans
ROC sport en Bewegen
32:13
76
Suzanne van der Vaart
Goirle (NED)
32:25
77
Ingeborg Marijnissen
Loopservice.nl
32:51
78
Frank van Eijk
Tilburg
32:51
79
Jose Loves
Tilburg Road Runners
33:17
80
Erna Nous
Tilburg (NED)
33:25
81
Richard Ramzan
ROC sport en Bewegen
33:26
82
Ben Janssen
Tilburg Road Runners
33:40
83
Connie de Wit
Tilburg (NED)
33:40
84
Lia Verbon
Tilburg (NED)
34:09
85
Helga v Summeren
Oisterwijk
35:29
86
Sophia van der putten
Tilburg (NED)
36:14
87
Ellen Opten
Tilburg (NED)
37:07
88
Carin van Alphen
Gilze (NED)
37:48
89
Nina Lukken
Oisterwijk (NED)
43:57
TRIM, 10.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruyn
Tilburg (NED)
36:28
2
Kirsten de Koeijer
Tilburg (NED)
40:19
3
Noud de Kort
Tilburg Road Runners
40:27
4
Maurice Nooten
Scorpio
40:34
5
Ruud Louer
Tilburg (NED)
40:36
6
Marthijn Leemans
Tilburg Road Runners
40:36
7
Ludwig van Vogt
Attila
42:46
8
Reinies Stroo
Breda
42:56
9
Henry Bink
Waalwijk (NED)
43:33
10
Stephan Weinschenk
Tilburg
44:51
11
Frank Staps
Tilburg (NED)
45:40
12
Rens van Dam
Oosterhout Nb (NED)
46:43
13
Cornť de Kok
Tilburg (NED)
46:53
14
Wilgert Strik
Loopservice.nl
47:05
15
Gert Masschelein
's-Gravenhage (NED)
47:14
16
Joop van Hoof
Tilburg
47:38
17
Tijs Teepen
Tilburg (NED)
47:42
18
Jan Pije
Tilburg Road Runners
48:12
19
Bastiaan de Koeijer
Tilburg (NED)
48:33
20
Anke Carels
Beatrix Collegge
49:05
21
Ad Neggers
Tilburg (NED)
49:10
22
Ron Oudshoorn
Ilion
49:47
23
Hans Staps
Beatrix Collegge
49:52
24
Pedro Marcelissen
Tilburg Road Runners
49:56
25
Bas Kršmer
Tilburg Road Runners
50:00
26
Gustaaf van der Lee
Dongen (NED)
50:13
27
Theon Scholten
Tilburg (NED)
50:41
28
Milja Mutsaers
Attila
50:48
29
Natasja van Esdonk
Attila
50:51
30
BjŲrn Legius
Tilburg (NED)
50:53
31
Manus Strijbosch
Tilburg (NED)
50:56
32
Peter van Baest
Tilburg (NED)
51:12
33
Frans Staps
Tilburg Road Runners
51:21
34
BJHL van Ham
Tilburg
51:23
35
Ferdie Rommen
Tilburg (NED)
51:33
36
Jan van Aarle
Goirle (NED)
51:54
37
John Rietjens
Tilburg (NED)
52:19
38
Ellen van Hoof
Tilburg (NED)
52:24
39
Loes van Gorp
Tilburg (NED)
52:41
40
Jenneke Rovers
Tilburg (NED)
52:49
41
Ludy van Hees
Tilburg (NED)
52:58
42
Karla Ketelaars
Attila
53:43
43
Coen Pellemans
Beatrix Collegge
53:52
44
Bart-Jan de Beer
Tilburg (NED)
54:06
45
Peter van Bebber
Attila
54:18
46
Ellen Crooijmans
Beatrix Collegge
54:30
47
Cornť de Kok
Tilburg (NED)
54:34
48
Barend Doedee
Tilburg (NED)
54:35
49
Herman van Huijgevoort
Loopservice.nl
54:35
50
Paul Zwartjes
Attila
54:45
51
Geert Jan Gussen
Goirle
54:46
52
Johan van Kempen
Tilburg (NED)
55:07
53
Bernadette Vermeer
Tilburg Road Runners
55:12
54
Tine Bruin
Tilburg Road Runners
55:18
55
John Jongbloed
's-Hertogenbosch (NE
55:27
56
Martin van de Ven
Scorpio
55:27
57
Harrie van Vught
Attila
55:33
58
Klaas-Jan Breedijk
Tilburg (NED)
55:39
59
Marga Snoeren
Tilburg (NED)
55:42
60
Sandra Vos
Tilburg (NED)
55:52
61
Elly Gijsbers
Herpen (NED)
55:53
62
Truus van Aalst
Herpen (NED)
55:53
63
Henk Doreleijers
Attila
55:59
64
Jan Posthumus
Tilburg (NED)
56:01
65
Mart Renique
Tilburg Road Runners
56:05
66
Karin Rietjens
Tilburg (NED)
56:07
67
Wim Verbunt
Tilburg
56:10
68
Addie Kocx-Dieleman
Attila
56:11
69
Frank Vermeulen
Tilburg (NED)
56:17
70
Tine Volkering
Tilburg (NED)
56:18
71
Andrť Everts
Attila
56:33
72
Jan de Winter
Waregem (BEL)
56:36
73
Astrid de Wild
Tilburg Road Runners
56:46
74
Mark Coomans
Tilburg Road Runners
57:15
75
Irma van der Neut
Attila
57:28
76
Piet de Jong
Beatrix Collegge
57:38
77
Pieter Vaes
Tilburg (NED)
57:43
78
Jaap van Kessel
Beatrix Collegge
57:46
79
Ton Vesters
Tilburg Road Runners
57:53
80
Miriam Cools-van Riel
Tilburg Road Runners
57:58
81
Peter Weckx
Lommel
58:07
82
Sergio Marchand
Tilburg (NED)
58:12
83
Stella Wesel
Beatrix Collegge
58:28
84
Willem Marie Speelman
Tilburg (NED)
58:36
85
Ron van de Ven
Tilburg (NED)
58:47
86
Meike de Jong
Tilburg
58:49
87
Marcel Oomens
Tilburg (NED)
59:14
88
Ketelaars Harrie
Tilburg (NED)
59:16
89
Elise van Cleef
Tilburg (NED)
59:20
90
Tonneke Mertens
Udenhout (NED)
59:21
91
Angelique vd Sterre
Oisterwijk
59:38
92
Willem Landzaat
Loopservice.nl
59:41
93
Van Gerven Theo
Tilburg (NED)
1:00:19
94
Jacques van Riel
Tilburg (NED)
1:00:48
95
Anton Willemse
Tilburg
1:01:09
96
Ingrid de Kort
Tilburg Road Runners
1:01:41
97
Danielle Traa
Tilburg Road Runners
1:01:42
98
Lianne Vesters
Tilburg Road Runners
1:01:43
99
Carin Jansen
Atledo
1:01:47
100
Jaap Jonker
Valkenswaard (NED)
1:02:42
101
Nico Prince
Attila
1:02:42
102
Luuk Wieringa
Amsterdam (NED)
1:04:22
103
Sjef Mertens
Udenhout (NED)
1:05:12
104
Niels Janssens
Tilburg (NED)
1:07:21
105
Jan van der Vleuten
Oosterhout Nb (NED)
1:07:25
106
Stella Haenen
Tilburg
1:07:35
107
Corrie Koreman
Dongen (NED)
1:08:13
108
Karin Koolen
Tilburg
1:08:14
109
moniek simons
tilburg
1:08:19
110
Hans van Hemert
Tilburg (NED)
1:09:40
111
Martyntje Brink
Tilburg (NED)
1:10:38
112
Lot Brink
Tilburg (NED)
1:10:55
113
Renťe Otte
Tilburg (NED)
1:12:13
114
Alice Otten
Achil '87
1:12:16
115
Rosa Eversteijn
Tilburg (NED)
1:12:17
116
Maaike Brink
Tilburg (NED)
1:12:23
117
Christel van Valen
Geldrop (NED)
1:12:24
118
Tineke Groels-Vonk
Eindhoven (NED)
1:12:25
119
Ed de Rijck
Tilburg
1:30:29
600M, SCHOOL T/M 6 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Poels
b.s. De Sporckt
2:59
2
Kiki Kardaminidis
Christoffel
3:04
3
Nikki Hultermans
Christoffel
3:05
4
T. Somers
B.S. de Bloemaert
3:10
5
Marit Vermeer
Christoffel
3:15
6
Amber Kools
b.s. De Sporckt
3:16
7
Sophie Engel
OBS De leijbeemd
3:18
8
Pien Korstanje
Christoffel
3:19
9
Marben Masnayon
De Boemerang
3:24
10
L. Bosmans
B.S. de Bloemaert
3:27
11
Hester van der Linden
BS de Petteflet
3:29
12
Florine Linnenbank
Tilburg (NED)
3:34
13
Marleen van de Berg
Christoffel
3:35
14
Laura Ockels
J.L.S. Driecant
3:39
15
Sophie Peters
Christoffel
3:40
16
Lisa van de Dries
J.L.S. Driecant
3:43
17
Lola Klootsema
Christoffel
3:43
18
Nikka Vujica
Christoffel
3:45
19
Jessie Holzken
Tilburg (NED)
3:45
20
Dagmar Smagge
OBS De leijbeemd
3:47
21
Emma van Hemert
b.s. De Sporckt
3:47
22
Sophie van Hoof
Christoffel
3:49
23
Lisa Populiers
OBS De leijbeemd
3:50
24
Iris van Huijkelom
B.S. de Bloemaert
3:51
25
Amber Deaville
b.s. de Stappen
3:51
26
Sophie de Fretes
De Elzen
3:52
27
Frederique Broers
Christoffel
3:53
28
Julia v Bokhoven
J.L.S. Driecant
3:55
29
Lisa van Ierland
J.L.S. Driecant
3:57
30
Maaike Neggers
de Borne
3:57
31
Nienke Feenstra
b.s. De Sporckt
3:59
32
Noa Kelderman
Tilburg (NED)
4:01
33
Danielle v Dun
Christoffel
4:04
34
Jeske van de Laar
b.s. De Sporckt
4:11
35
Robijn Heytink
Eerste Jan Ligtharts
4:13
36
Fleur Jansen
Christoffel
4:15
37
Mei Fong Broun
De Elzen
4:15
38
Anne Neggers
de Borne
4:17
39
Jill Peeters
OBS De leijbeemd
4:18
40
Yonista Laval
De Elzen
4:18
41
Jitske Mallee
Tilburg (NED)
4:19
42
Lotte de Kleijn
BS de Petteflet
4:19
43
Fenne Rooyakkers
b.s. De Sporckt
4:20
44
Pleun Heeffer
b.s. De Sporckt
4:20
45
Anna Janssens
OBS De leijbeemd
4:23
46
Lian Soijer
Loon op Zand (NED)
4:28
47
Noah Kivits
OBS De leijbeemd
4:35
48
NoŽlle Peijs
De Elzen
4:40
49
Huuke Oskam
b.s. de Stappen
4:42
50
Juul Oskam
b.s. de Stappen
4:44
51
Otti Gras
De Elzen
4:44
52
Benthe van Hoof
Christoffel
4:52
53
Nienke scheepens
Tilburg (NED)
4:52
54
Manouk Smeulders
b.s. de Stappen
5:01
55
Ninah Brands
b.s. de Stappen
5:02
56
Lara Timmermans
Fatimaschool
5:07
57
Maartje van Tilborg
b.s. De Sporckt
5:09
58
Y. Verkooijen
Tilburg (NED)
5:11
59
Daniek Engel
OBS De leijbeemd
5:30
60
Samira Izadkhast
Tilburg (NED)
6:38
61
Sarah van der Meijs
Berkel-Enschot (NED)
6:44
62
Jessie Lukken
Oisterwijk (NED)
7:20
63
Agaath Bink
OBS De leijbeemd
10:20
600M, SCHOOL T/M 6 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Burleson
b.s. de Stappen
2:48
2
Sebastian Veldhuis
De Elzen
2:48
3
Thom Schellekens
De Boemerang
2:49
4
Mark Aquina
OBS Bibit
2:53
5
Joey Broeders
De Elzen
3:01
6
Ruben van de Boel
De Elzen
3:03
7
Hidde Swaak
Christoffel
3:03
8
Daan van Houtum
R.K.B.S. de Wegwijze
3:05
9
Rik van de Wiel
B.S. de Bloemaert
3:06
10
Ivo de Baar
Tilburg (NED)
3:06
11
Jaap Gras
Tilburg (NED)
3:08
12
Tom van den Akker
B.S. de Bloemaert
3:08
13
Pim Zijlmans
b.s. De Sporckt
3:10
14
Noah Vriend
De Elzen
3:12
15
Mats v Amersfoort
J.L.S. Driecant
3:12
16
Thomas Roovers
BS de Petteflet
3:16
17
Arne Eldering
De Elzen
3:17
18
Yuri van den Bos
De Boemerang
3:17
19
Vincent van Wezel
b.s. De Sporckt
3:18
20
Floris Janssen
De Elzen
3:19
21
Pepijn Staps
De Boemerang
3:19
22
Giel ten Caten
OBS De leijbeemd
3:22
23
Quint Kools
b.s. De Sporckt
3:23
24
Chelsea van Berkel
Fatimaschool
3:29
25
Bodhi van den Hoek
Prins Bernhardschool
3:34
26
Filip Louer
J.L.S. Driecant
3:40
27
Hakan Bogutekin
Jeanne D'Arc
3:42
28
Jorden van der Velden
BS de Petteflet
3:43
29
Daan Kršmer
Tilburg (NED)
3:43
30
Tim Schuurmans
De Elzen
3:43
31
Luc Plagge
De Elzen
3:44
32
Ticho van Aspert
De Boemerang
3:44
33
Kemil Aouragh
Christoffel
3:45
34
Willem Korstanje
Christoffel
3:48
35
Lars Clemens
OBS De leijbeemd
3:48
36
David Lakť
Christoffel
3:50
37
Jop van Uden
B.S. de Bloemaert
3:52
38
Ties Ruiter
Tilburg (NED)
3:55
39
Bor vd Bosch
De Elzen
3:55
40
Willem van de Donk
De Elzen
3:55
41
Nick Jolie
De Boemerang
3:57
42
Fynn Vleugels
Tilburg (NED)
3:58
43
Daniel van der Velden
de Keijzer
4:01
44
Jonas Nyklicek
Christoffel
4:04
45
Ravi Monsieurs
b.s. de Stappen
4:07
46
Jochem Bus
OBS De leijbeemd
4:07
47
Thijs van den Boomen
b.s. de Stappen
4:09
48
Jason van Stiphout
Fatimaschool
4:11
49
Max Suijkerbuijk
Tilburg (NED)
4:13
50
Ruben Laurens
B.S. de Bloemaert
4:15
51
Lukas Mols
OBS Bibit
4:17
52
Timo Cornelissen
Tilburg (NED)
4:18
53
Xavier Veldhuis
De Elzen
4:21
54
Milad Izadkkast
J.L.S. Driecant
4:22
55
Wieger van Beurden
b.s. De Sporckt
4:25
56
Mathijs van Nunen
B.S. de Bloemaert
4:25
57
Tom Essers
Christoffel
4:29
58
Huck Jolie
De Boemerang
4:32
59
Tijmen Krol
Christoffel
4:33
60
Sjoerd Derks
De Elzen
4:34
61
Imre Fien
OBS De leijbeemd
4:35
62
Lucian de Veer
BS de Petteflet
4:35
63
Jasper Bus
OBS De leijbeemd
4:49
64
Marijn Rietbergen
OBS De leijbeemd
4:52
65
Stijn Lukken
de Bunders
4:55
66
Casper Suijkerbuijk
Tilburg (NED)
5:03
67
Enzo van Oosterhout
B.S. de Bloemaert
5:09
68
Rick van Riel
B.S. de Bloemaert
5:52
1200M, SCHOOL 7+8 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah van Wijnen
J.L.S. Driecant
5:27
2
Meike Stevens
b.s. De Sporckt
5:43
3
Quinty Můnch
BS de Petteflet
5:43
4
Naomi Poels
b.s. De Sporckt
5:56
5
Eveline Pieternella
R.K.B.S. de Wegwijze
6:08
6
Jolie Vermeulen
J.L.S. Driecant
6:20
7
Lotte van de Net
J.L.S. Driecant
6:20
8
Loes van Putten
J.L.S. Driecant
6:21
9
Cťliah Fernandes
Jeanne D'Arc
6:21
10
Lieke van Gorp
BS de Petteflet
6:22
11
Bo d'Herripon
Goirle (NED)
6:26
12
Aemke Witters
J.L.S. Driecant
6:33
13
Annebelle Heuvelmans
De Boemerang
6:33
14
Merel Kršmer
Tilburg (NED)
6:35
15
Jeske Geboers
b.s. De Sporckt
6:37
16
Celine Bruggemans
B.S. de Bloemaert
6:39
17
Robin van Hoof
Christoffel
6:40
18
Marit van Houten
BS de Petteflet
6:45
19
Lotte de Graauw
J.L.S. Driecant
6:48
20
Meral van Baest
OBS Bibit
6:48
21
Anouk Engel
OBS De leijbeemd
6:51
22
Britt Louer
J.L.S. Driecant
6:53
23
Fransje v.d. Wind
Christoffel
7:02
24
Britney Geeroms
OBS De leijbeemd
7:04
25
Lotte van Huijkelom
B.S. de Bloemaert
7:05
26
Nina Donders
b.s. De Sporckt
7:12
27
Imme van Beurden
b.s. De Sporckt
7:17
28
Maartje Mulder
Tilburg (NED)
7:19
29
Inge Bosch
Christoffel
7:21
30
Renee Mooiweer
b.s. De Sporckt
7:21
31
Demi Bosmans
B.S. de Bloemaert
7:24
32
Sophie Vermeer
Christoffel
7:29
33
Ghislaine Aaraough
Christoffel
7:30
34
Isabelle Bonhof
Jeanne D'Arc
7:35
35
Allyssa Fernandes
Jeanne D'Arc
7:37
36
Anouk van de Sanden
Eerste Jan Ligtharts
7:52
37
Imme Verschuren
Christoffel
7:56
38
Demi de Chene
De Elzen
7:59
39
Febe Kremers
De Elzen
8:00
40
Selťne Copal
b.s. De Sporckt
8:03
41
Luka Stam
De Elzen
8:08
42
Savannah van Stiphout
Fatimaschool
8:13
43
Jannitha Mandemakers
Tilburg (NED)
8:19
1200M, SCHOOL 7+8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Aquina
OBS Bibit
5:04
2
Robin van Riel
B.S. de Bloemaert
5:12
3
Max van Wijnen
J.L.S. Driecant
5:21
4
Gijs van der Boom
b.s. De Sporckt
5:22
5
Bart Janssens
Eerste Jan Ligtharts
5:22
6
Mathijs Ressang
OBS Bibit
5:33
7
Guido de Koster
Tilburg (NED)
5:35
8
Freek Neggers
de Borne
5:37
9
Floris van den Heuvel
b.s. De Sporckt
5:40
10
Dennis Schoonen
OBS Bibit
5:40
11
Julian Heijtbrink
Eerste Jan Ligtharts
5:44
12
Floris Pieternella
R.K.B.S. de Wegwijze
5:44
13
Jelle Moonen
Tilburg (NED)
5:49
14
Tim de Fretes
De Elzen
5:53
15
Joris Wilmans
De Boemerang
5:55
16
Pol Ruiter
Tilburg (NED)
5:57
17
Antoine van Wezel
b.s. De Sporckt
5:58
18
Caelis de Kok
R.K.B.S. de Wegwijze
6:01
19
Quinten MŲnch
BS de Petteflet
6:04
20
Dorian Pijnenburg
De Elzen
6:06
21
Mathieu van der Velden
Eerste Jan Ligtharts
6:08
22
NathiŽl Nahr
B.S. de Bloemaert
6:11
23
Mattijs Mols
OBS Bibit
6:11
24
Youri Claessen
OBS Bibit
6:18
25
Luuk Vermeer
Christoffel
6:26
26
Yonk Pijnenburg
De Elzen
6:29
27
Koen van Bokhoven
De Boemerang
6:30
28
Lucas Meijer
OBS De leijbeemd
6:38
29
Thomas Mols
De Boemerang
7:04
30
Ruben v.d. Wind
Christoffel
7:07
31
Thom Peters
Christoffel
7:08
32
Feye van de Berg
Christoffel
7:09
33
Reno Villevoye
OBS Bibit
7:10
34
Joost v.d. Kleij
Christoffel
7:18
35
Cas Somers
Christoffel
7:24
36
Joey Somers
Christoffel
7:31
37
Sjoerd van der Leeuw
R.K.B.S. de Wegwijze
7:33
38
Sam van Vogt
Tilburg (NED)
7:34
39
Rick van Gisbergen
OBS De leijbeemd
7:35
40
Lars Koobs
BS de Petteflet
7:40
41
Hugo van Nunen
B.S. de Bloemaert
8:03
42
Dennis Leinarts
b.s. De Sporckt
8:28
1200M, SCHOOL 9+10 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn van den Heuvel
b.s. De Sporckt
5:07
2
Esmay van de Laar
b.s. De Sporckt
5:12
3
Sabine Zijlmans
b.s. De Sporckt
5:40
4
Lysanne van Dorp
b.s. De Sporckt
5:43
5
Femke Linnenbank
Christoffel
5:46
6
Eva van Gool
BS de Petteflet
5:47
7
Nina Etman
Tilburg (NED)
5:56
8
Lindsay Bingley
Jeanne D'Arc
6:07
9
Laura Buursen
R.K.B.S. de Wegwijze
6:08
10
Ymke Verstegen
Tilburg (NED)
6:10
11
Iris van Loon
b.s. De Sporckt
6:16
12
Lian van der Linden
BS de Petteflet
6:18
13
Sanne Villevoye
b.s. De Sporckt
6:30
14
Annabel Koehof
R.K.B.S. de Wegwijze
6:32
15
Lisa van Bokhoven
De Boemerang
6:37
16
Sanne Engel
OBS De leijbeemd
6:39
17
Lisa Bonhof
Jeanne D'Arc
6:55
18
Valerie van de Klunder
De Elzen
6:56
19
Ellis Partodimedjo
De Boemerang
7:02
20
Noortje van Vogt
Tilburg (NED)
7:09
21
Feline Schoofs
De Elzen
7:10
22
Nadine Staal
b.s. De Sporckt
7:16
23
Chaline van der Velden
BS de Petteflet
7:16
24
Lonneke Voets
R.K.B.S. de Wegwijze
7:25
25
Julia Laval
De Elzen
7:31
26
Kelly Snoeren
Fatimaschool
7:32
27
Demi Wagener
b.s. De Sporckt
8:02
28
Lilian Ragters
R.K.B.S. de Wegwijze
8:06
29
Monica van Veller
R.K.B.S. de Wegwijze
8:09
30
Nedina Besirovic
Christoffel
8:10
31
Amber Janssen
B.S. de Bloemaert
8:34
1200M, SCHOOL 9+10 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim v.d. Louw
J.L.S. Driecant
5:02
2
Marc Schellekens
De Boemerang
5:04
3
Sander Schoonen
OBS Bibit
5:19
4
Lars van Roy
De Elzen
5:26
5
Jorrit van Beurden
b.s. De Sporckt
5:27
6
Jules Swaak
Christoffel
5:41
7
Sander Wilmans
De Boemerang
5:56
8
Sueno de Kort
b.s. de Stappen
6:03
9
Max v.d. Kleij
Christoffel
6:06
10
Thomas Hoes
De Boemerang
6:08
11
Ies Appels
De Elzen
6:09
12
Remy Cosenza
De Boemerang
6:09
13
Mathijs de Baar
Tilburg (NED)
6:11
14
Ramon v Bokhoven
J.L.S. Driecant
6:20
15
Justin Rombouts
Tilburg (NED)
6:33
16
Bram van Dongen
R.K.B.S. de Wegwijze
6:36
17
Bas Verseveldt
OBS Bibit
6:40
18
Rick Janssens
Eerste Jan Ligtharts
6:40
19
Bojan de Kok
R.K.B.S. de Wegwijze
6:42
20
Kars van de Sande
OBS Bibit
6:51
21
Marc Kerindongo
Eerste Jan Ligtharts
6:53
22
Ramon Pieternella
R.K.B.S. de Wegwijze
6:58
23
Gijs Tooten
Tilburg (NED)
6:58
24
Lorenzo Geeroms
OBS De leijbeemd
7:09
25
David van den Aker
Eerste Jan Ligtharts
7:14
26
Ivan Spapens
Eerste Jan Ligtharts
7:14
27
Aissa Bosker
R.K.B.S. de Wegwijze
7:16
28
Marijn de Krom
b.s. de Stappen
7:20
29
Nick Smulders
Tilburg (NED)
7:29
30
Dylan Copal
b.s. De Sporckt
7:30
1200M, SCHOOL 11+12 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cherisse Nahr
B.S. de Bloemaert
5:05
2
Jazz Peters
Tilburg
5:07
3
Alissa de Kok
Tilburg (NED)
5:15
4
Eva Postuma
Jeanne D'Arc
5:25
5
Myeisha Alberto
Eerste Jan Ligtharts
6:16
6
Kristie Koehof
R.K.B.S. de Wegwijze
6:33
7
Juul Vrieze
Tilburg (NED)
6:47
8
Dieke Simons
b.s. de Stappen
6:48
9
Benthe de Groot
Eerste Jan Ligtharts
6:48
10
Juanita LŁbeck
R.K.B.S. de Wegwijze
6:48
1200M, SCHOOL 11+12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Verhoeven
b.s. De Sporckt
4:38
2
Wouter Enneking
Fatimaschool
4:55
3
Michael van Gestel
Eerste Jan Ligtharts
4:58
4
Dylan Rombouts
Tilburg (NED)
5:04
5
Niek de Baar
Tilburg (NED)
5:08
6
Pieter v.d. Kleij
Christoffel
5:19
7
Harm van der Bruggen
Biezenmortel (NED)
5:26
8
Maarten Postuma
Tilburg (NED)
5:29
9
Koen Verseveldt
OBS Bibit
5:34
10
Merijn Breij
Fatimaschool
5:58
11
Gerben Beintema
BS de Petteflet
6:41
12
Daan Gootjes
Udenhout
7:00
600M, GEHANDICAPTEN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Geldrop (NED)
2:02
2
Mirjam Boekema
Veldhoven (NED)
2:17
3
Juni Kip
Attila
2:18
4
Christel van Gorp
Attila
2:38
5
Sira Lambregts
Sprint
3:12
6
D. Rommen
Tilburg
3:29
7
Ilham Lamine
Attila
3:30
8
Allanie Kip
Attila
3:42
9
Jolanda van Kuik
Best (NED)
3:53
10
Margriet Jacobs
Sprint
4:12
11
Nellie Tonen
Best (NED)
5:42
12
Suzanne Kip
Attila
6:17
13
Ellen verwold
6:30
14
Indira Donker
Gymnastiekver. DOS
11:49
15
DaniŽlle Blijd
Gymnastiekver. DOS
11:50
600M, GEHANDICAPTEN J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Dielemans
Sprint
2:13
2
Sven van den Hout
Attila
2:17
3
Timothy Damen
Attila
2:18
4
Anthony Sarikaya
ACW '66
2:31
5
Giel Krooymans
Sprint
2:34
6
Rob van den Heuvel
Attila
2:35
7
Damien de Hoog
Sprint
3:00
8
Ronnie Tiggelman
Sprint
3:02
9
Daryos Jessurun
Kaatsheuvel (NED)
3:17
10
David Joore
Attila
3:22
11
Justin Hoefmans
Attila
3:31
12
Burk Kaymaker
Attila
4:19
13
Henk van Daalen
Attila
4:30
14
Dennis van Ierland
Attila
4:39
15
Jordij van Wingerden
Sprint
5:01
16
Frits Rolsma
Attila
6:17
17
Rudie Vergunst
Gymnastiekver. DOS
11:47
18
Mark de Laat
Gymnastiekver. DOS
12:02
VR, DAAG JE LERAAR!
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn van Ierland
Tilburg
5:51
2
Anne de Jong
Tilburg
6:25
600M, MPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Mols
Nijmegen
2:37
2
Lore Geussens
Kalmthout
2:44
3
Julia van Ee
AV Aalsmeer
2:48
4
Marit van Straalen
Taxandria
2:51
5
Loes Brand
Boskoop
2:58
6
Faith Room
Sprint
3:03
7
Sacha Grootenraast
Sprint
3:06
8
Renske Roelands
Sprint
3:06
9
Daphne van der Heijden
Attila
3:07
10
Kiki Zorge
Sprint
3:10
11
Britney Marijnissen
Sprint
3:34
12
Demi van Outheusden
Sprint
3:38
13
Manon Dudok
Attila
3:47
14
Pleun van Blerck
Sprint
3:53
15
Fenna van Geloven
Sprint
4:58
600M, JPUPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle de Roon
Atledo
2:30
2
Hugo Slik
ACW '66
2:36
3
Max van Wijnen
Attila
2:39
4
Max van Helmond
Spiridon
2:42
5
Jasper van Eijmeren
Sprint
2:47
6
Luuk de Bruyn
Marvel
2:55
7
Sander Doodewaard
Sprint
2:56
8
Semm Wijnings
Spiridon
2:57
9
Kas Doreleijers
Attila
3:01
10
Jannes van den Broek
Sprint
3:24
11
Lars Clemens
Attila
3:28
12
Julian van Heerden
Atledo
3:31
13
Thomas Elissen
Sprint
3:31
14
Geert van Krevelen
Atledo
3:34
1200M, MPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Spierenburg
Sprint
5:01
2
Diane van Es
Energie
5:03
3
Fleur Kuijpers
De Keien
5:03
4
Anne Deckers
AV Heythuysen
5:03
5
Jasmijn Bakker
Triathlon
5:15
6
Laura Schelling
HAC
5:32
7
Puck Gerritse
Energie
5:35
8
Claudia Verheijen
Gloria
5:35
9
Zoe Zwaal
Sprint
5:36
10
Sarah van Wijnen
Attila
5:37
11
Meike Stevens
Attila
5:48
12
Irene Potma
Energie
5:52
13
Laure Vonhout
Attila
6:31
1200M, JPUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
4:53
2
Pascal Sinnema
Lionitas
4:57
3
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
5:07
4
Julian de Leeuw
Sprint
5:11
5
Victor Bierbooms
Sprint
5:14
6
Tom Jordan
DJK Rheinkraft
5:14
7
Twan Dijks
Spiridon
5:18
8
Jules de With
Spiridon
5:30
9
Noah Wijnings
Spiridon
5:35
10
Max Jansen
Energie
5:35
11
Tim Verhoeven
Attila
5:36
12
Tijn Mallens
Sprint
5:40
13
Huub Wittenbols
Energie
5:46
14
Floris van den Heuvel
Attila
5:50
15
Joeri van Gils
Sprint
5:58
16
Jesse van Gent
Sprint
5:59
17
Sven van der Pas
Scorpio
5:59
18
Sam van der Pol
Atledo
6:02
19
Jaro IJpelaar
Attila
6:08
20
Sjoerd Nefs
Achilles
6:18
21
Dennis Olieslagers
Gloria
6:41
22
Daan Cools
Attila
7:07
23
Joep Hermans
Gloria
7:12
24
Florian Wijnen
Attila
7:29
1200M, MPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stevy Jane Nederveen
Energie
4:50
2
Tessa Lahaye
Attila
5:05
3
Rowey Kantelberg
AV Heythuysen
5:09
4
Kim Okkerse
AV Aalsmeer
5:16
5
Kaylee Caem
ACW '66
5:17
6
Susie Wittenbols
Energie
5:17
7
Annelot Staes
Gloria
5:21
8
Kirsten Sulkers
Sprint
5:22
9
Michelle Bogers
Sprint
5:23
10
Fenneke Bousema
Sprint
5:29
11
Anna Dingenouts
Sprint
5:31
12
Ellen Gelling
Sprint
5:34
13
Indy Flipsen
Atledo
5:36
14
Babette Wildhagen
Sprint
5:37
15
Jet Gerritse
Energie
5:39
16
NoŽlle Pijnenburg
Gloria
5:40
17
Destiny Molina
Energie
5:40
18
Heleen Boersma
Energie
5:42
19
Hiske van 't Veer
Sprint
5:46
20
Laura Eldred
ACW '66
5:54
21
Veerle Ooink
AV '40
6:00
22
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
6:09
23
Manon Lammertse
ACW '66
6:11
24
Eveline van Nimwegen
Gloria
6:23
25
Annet Slik
ACW '66
6:25
26
Vera Olieslagers
Gloria
6:43
27
Gitta Snoeck-Henkemans
Sprint
6:54
1200M, MPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Rutten
VAV
4:27
2
Lize Akkermans
Essen
4:33
3
Kelly Roelands
Unitas
4:35
4
Anne van de Wiel
Sprint
4:41
5
Ornella Wierikx
THOR
4:43
6
ZoŽ van Helden
Energie
4:47
7
Veerle Bakker
Triathlon
4:52
8
Corinde van Es
Energie
4:53
9
Anouk Hof
SV Veendam
4:56
10
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
4:58
11
Milou Meeuwissen
THOR
5:03
12
Denis Jolien
AC Kapellen
5:04
13
Fieke Kivits
DAK
5:05
14
ZoŽ van den Akker
Sprint
5:09
15
Myke van de Wiel
Sprint
5:11
16
Kim Lahaye
Attila
5:12
17
Rosan Boertje
Energie
5:15
18
Djely Bus
THOR
5:17
19
Baukje Nefs
Achilles
5:22
20
Carlijn van den Heuvel
Attila
5:23
21
Milou Dekkers
PSV
5:23
22
Nele van den Broek
Sprint
5:25
23
Esmay van de Laar
Attila
5:26
24
Fiona Nijssen
Essense AC
5:27
25
Roos Marin de Wit
Marvel
5:31
26
Denise Smetsers
Fortuna '67
5:40
27
Roos Hughes
Triathlon
5:44
28
Lisette de Ruijg
Sprint
5:47
29
Sylvia Egberts
Attila
5:49
30
Ilse Romeijn
Spiridon
5:52
31
Sabien Zebregs
Gloria
5:54
32
Laura Verheijen
Gloria
6:12
33
Anouk Tax
Spiridon
6:12
34
Caatje Straver
Sprint
6:14
35
Frouke van Gestel
Spiridon
6:28
36
Sanne Louer
Attila
6:30
37
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
6:33
38
Eline van Straalen
Taxandria
6:36
1200M, JPUPA 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Ommeren
THOR
4:18
2
Bram Schlangen
AV '40
4:20
3
Vince De Rycke
AC Kapellen
4:31
4
Bart Brand
AV '47
4:32
5
Nout van den Bos
Delta Sport
4:37
6
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
4:41
7
Elias Loukili
Fit
4:49
8
Geert de Gouw
DAK
5:03
9
Derk van Ee
AV Aalsmeer
5:03
10
Pelle Gelderblom
Delta Sport
5:08
11
Lekan Dalenberg
Atledo
5:16
12
Freek van Blerck
Sprint
5:19
13
Lars Dingenouts
Sprint
5:20
14
Luuk Stikkelbroeck
PSV
5:22
15
Victor van Hecke
Sprint
5:22
16
Martijn Tigchelaar
Sprint
5:26
17
Robin Huijbregts
Teteringen
5:26
18
Kay Goudswaard
Attila
5:26
19
Niels Verzijlberg
Attila
5:28
20
Thijs van der Hel
Sprint
5:31
21
Sjorsa Visser
Energie
5:32
22
Joris Aarts
Attila
5:41
23
Vincent Staat
Attila
5:46
24
Tommy Melgert
Energie
5:51
25
Mitchell Emmers
Attila
6:00
26
Olaf Bolkenbaas
Attila
6:08
27
Joeri Vleugels
Attila
6:08
28
Atilla Akgun
Atledo
6:12
29
Wayne Aarts
Attila
6:16
30
Juul van de Zande
Prins Hendrik
6:20
31
Stijn Valkenburg
Sprint
6:26
1200M, JPUPA 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
4:25
2
Albert Aletrino
Sprint
4:30
3
Laurens Koeman
AV '40
4:30
4
Tijke Wentink
Attila
4:33
5
Beimen Vellinga
Horror
4:33
6
Sander Daamen
ACW '66
4:34
7
Mark Dekker
Energie
4:35
8
Rens de Boer
Almere '81
4:37
9
Freek van de Weerd
Sprint
4:39
10
Raķl Delhaas
Energie
4:40
11
Bram Rijnsbergen
Energie
4:48
12
Philip Rekkers
Sprint
4:50
13
Tim Machiels
Triathlon
4:52
14
Sam van Wijnen
Attila
4:54
15
Bas Peeters
Marvel
4:56
16
Hilbrand Wouters
Triathlon
4:58
17
Mees de Klerk
Energie
4:58
18
Pim van der Pol
Atledo
4:59
19
Bram Gerritse
Energie
5:00
20
Tom Luijten
AV '40
5:02
21
Ward Broeders
Spiridon
5:06
22
Aldo Bierbooms
Sprint
5:07
23
Jeroen van den Berg
Gloria
5:12
24
Jeroen Schelling
Loopgroep PK
5:15
25
Marijn van den Born
AV '40
5:16
26
Jurren Bos
Sprint
5:17
27
Emil van de Par
Spiridon
5:18
28
Dirk van Besouw
Marvel
5:24
29
Arno van der Pas
Scorpio
5:30
30
Victor Niessen
Scorpio
5:36
31
Dennis Rens
Gloria
5:39
32
Tijn de Smit
Attila
5:44
33
Thijs Mouws
Gloria
5:50
34
David Staat
Attila
5:56
35
Sijbren Altena
Scorpio
5:58
36
Thomas Sulkers
Sprint
5:59
37
Jasper van Vugt
Attila
6:01
38
Michel Versmissen
Gloria
6:04
39
Stijn de Laat
Sprint
6:30
40
Jasper van de Zande
Prins Hendrik
6:31
41
Jori Braspenning
Gloria
7:02
4X600, ESTAFETTE PUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De puppies van Energie
Energie
10:28
2
Attila Kanjers
Attila
11:40
3
De Vliegende Hollander
Attila
12:26
4
De Snelle Jelles
Attila
12:44
5
De Speedees
Attila
13:33
4X600, ESTAFETTE PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cobramezo
Energie
8:52
2
BVE Bom Vol Energie
Energie
8:57
3
de Deurse Crosshazen
Lopersgroep Deurne
8:59
4
A pupillen Thriathlon
Triathlon
9:26
5
Wilco Nederveen
Energie
9:40
6
Bikkeltje
Energie
10:10
1700M, MJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
6:48
2
Judith Rasch
Pijnenburg
6:51
3
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
6:53
4
Tineke van Dort
Dynamica
6:57
5
Cathelijne Peeters
Atledo
6:59
6
Suzanne Jonkers
Sprint
7:05
7
Nina Kuczek
Unitas
7:12
8
Nienke Kok
Typhoon
7:14
9
Michelle Oud
SAV
7:15
10
Lynn Staes
Gloria
7:16
11
Esther Brilman
Triathlon
7:26
12
Julia Baur
Fortuna
7:34
13
Eefje van 't Veer
Sprint
7:37
14
Jaimy Geerts
Gloria
7:39
15
Eline Bekkers
Attila
7:41
16
Sylke van der Kleij
Fortuna
7:41
17
Lisa Biesterveld
Pijnenburg
7:43
18
Sophie Phillppart
Sprint
7:43
19
Eefje van Gent
Sprint
7:43
20
Megan Kantelberg
AV Heythuysen
7:44
21
Esmee Doense
Sprint
7:44
22
Brittany Stephenson
Almere '81
7:49
23
Nadia van Hal
De Keien
7:55
24
Eelke van de Weerd
Sprint
7:59
25
Emma van Mourik
Delta Sport
8:04
26
Funsho Dalenberg
Atledo
8:06
27
Heleen van Hal
Prins Hendrik
8:07
28
Julia Ouden
Fortuna
8:11
29
Nadine de Rijke
Delta Sport
8:17
30
Sascha Zuidersma
Athlon Loopgroep Hee
8:18
31
Karo De Rycke
AC Kapellen
8:18
32
Marjo van den Velden
ACW '66
8:20
33
Marissa Bos
Sprint
8:23
34
Anneloes de Brouwer
Attila
8:24
35
Franka Buitenhuis
Attila
8:25
36
Romy Smulders
Attila
8:31
37
Maxime Verdijk
ACW '66
8:33
38
Lotte vd Velde
Triathlon
8:34
39
Luna Goudswaard
Attila
8:34
40
Mirjam Berrevoets
Delta Sport
9:05
41
Chantal van der Zanden
Fortuna '67
9:12
42
Marloes van de Ven
Attila
9:37
1700M, MJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
6:39
2
Sophie van der Most
De Liemers
6:46
3
Minke van de Meer
Athlon Loopgroep Hee
6:51
4
Karlijn Mertens
Nijmegen Atletiek
6:54
5
Denise Sinnema
Athlon Loopgroep Hee
7:02
6
Daphne van der Lee
ACW '66
7:05
7
Eva van Ee
AV Aalsmeer
7:09
8
Julie van den Bout
Passaat
7:21
9
Fenna van Burg
Prins Hendrik
7:27
10
Lisa van Steenderen
Sprint
7:28
11
Karlijn van Es
Energie
7:28
12
Rowan van Dongen
Scorpio
7:29
13
Lisanne van Huigenbosc
Almere '81
7:31
14
Steffi Geelen
AV Weert
7:33
15
Dominque Geerts
Gloria
7:35
16
Cecile Monden
DJA
7:38
17
Ilse Zorge
Sprint
7:39
18
Tess van den Assem
Scorpio
7:40
19
Romy Dekkers
PSV
7:42
20
Tirza Wouters
Sprint
7:45
21
Britt de Waal
Almere '81
7:46
22
Kirsten van Tilburg
Scorpio
7:46
23
Kimberly Blom
Scorpio
7:55
24
Jula van den Akker
Sprint
7:59
25
Suzanne Wildhagen
Sprint
8:03
26
Mayke Smits
ACW '66
8:06
27
Vonne van Burg
Prins Hendrik
8:20
28
Thessa Zuurwelle
Sprint
8:21
29
Nathalie Brooks
Attila
8:25
30
Maud Swanen
Scorpio
8:30
31
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
8:51
32
Samantha Eldred
ACW '66
8:54
2200M, JJUND 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Flipsen
Atledo
8:55
2
Yassine Loukili
Fit
9:00
3
Jelmer de Mare
Atverni
9:06
4
Loek van Zevenbergen
Fortuna
9:19
5
Marijn van Est
Eindhoven
9:21
6
Jonas Bakker
AV '40
9:21
7
Stein van Kuik
Scorpio
9:23
8
Rob Honcoop
Spiridon
9:26
9
Koen van der Meijden
Spado
9:26
10
Karsten Nefs
Achilles
9:28
11
Tijs Geluk
Delta Sport
9:30
12
Johan Dekker
Energie
9:38
13
Wesley Mols
Nijmegen
9:48
14
Roel Verhagen
Attila
9:50
15
Benno Snepvangers
Scorpio
9:50
16
Joeri van den Elshout
ACW '66
10:04
17
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
10:04
18
Jelle Smit
Scorpio
10:17
19
Niels Romgens
Sprint
10:20
20
Pim Strik
Sprint
10:22
21
Wouter Loerts
Fortuna
10:31
22
Pelle Krol
Spiridon
10:35
23
Job van der Kleij
Fortuna
10:44
24
Juri Schot
Delta Sport
10:53
25
Koen van der Leest
Prins Hendrik
10:57
26
Daan van Krevelen
Atledo
11:12
27
Koen Bax
Attila
11:18
28
Cas van Eersel
Atledo
11:19
29
Olivier Somers
Attila
11:21
30
Maarten Smulders
Attila
11:27
31
Rowan van der Wolf
Tilburg Road Runners
11:28
32
Marco Verbeek
Fortuna '67
11:42
33
Albert Goderie
Spiridon
11:46
34
Michiel Goderie
Spiridon
11:48
35
Pim Kocx
Attila
11:50
36
Luke Hoofs
Attila
11:50
37
Cas Bisschop
Attila
11:53
38
Joep Dorna
Prins Hendrik
11:56
39
Thomas Potma
Energie
12:39
40
Thijs Dorna
Prins Hendrik
12:59
2200M, JJUND 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
PSV
8:34
2
Rob Spin
Dionysos
8:43
3
Thymo Reigchelt
Sprint
8:48
4
Jeffrey roelands
Unitas
9:05
5
Ephrem Kuiper
TION
9:06
6
Roald Nefs
Loopteam Ed Sligcher
9:07
7
Emiel van den Bos
Delta Sport
9:11
8
Remco Wijsman
Fortuna
9:13
9
Danny Kranenburg
Fortuna
9:16
10
DaniŽl Kil
Sprint
9:17
11
Thierry Belt
Triathlon
9:18
12
Rik Palings
THOR
9:21
13
Dion van Helden
Energie
9:27
14
Vincent van Roomen
Triathlon
9:36
15
Flip Ebbing
Attila
9:43
16
Teun Broeders
Spiridon
9:44
17
Marius Wouters
Triathlon
9:46
18
Glenn Tertoolen
Fortuna
9:54
19
Bas Kroon
AV '40
10:03
20
Noah Heijnen
Delta Sport
10:23
21
Sam Schrover
Attila
10:24
22
Jesper Dekker
Sprint
10:27
23
Maarten van der Weel
Spiridon
10:30
24
Dirk van Rooij
DAK
10:32
25
Jorn Stoops
Attila
10:37
26
Bart Hermans
Gloria
10:40
27
Gijs van Rijswijk
Sprint
10:53
28
Bas Peeters
Gloria
10:54
29
Sander van der Waals
Sprint
10:57
30
Mathijs van der Pluijm
Sprint
11:01
31
Martijn Peeters
Gloria
11:04
32
Bram van Dijk
Attila
11:08
33
Andrť Faesen
Attila
11:09
34
Lou Nieuwenhuijze
Attila
11:11
35
Joris Bekker
Attila
11:16
36
Caspar van de Pas
Sprint
11:33
37
Jeroen Vonk
Sprint
11:55
38
Youri van Outheusden
Sprint
12:31
2200M, MJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Vande Velde
Duffel AC
8:51
2
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
8:51
3
Kim de Bie
Kalmhout
8:54
4
Marijke Brilman
Triathlon
8:57
5
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
9:01
6
Pascale Maas
HAC
9:01
7
Louise Stubbe
Topsportschool Atlet
9:07
8
Laura Wientjens
Spado
9:08
9
Julia van Velthoven
Attila
9:13
10
Lien de Decker
Topsportschool Atlet
9:16
11
Anke de Boer
Almere '81
9:36
12
Anna Wientjens
Spado
9:37
13
Heleen Wildoer
SAV
9:39
14
Marlijn v/d Mei
Athlon Loopgroep Hee
9:40
15
Linda de Vlieger
Delta Sport
9:47
16
Judi Becx
Attila
9:47
17
DaniŽlle Flipse
AV '56
9:49
18
Anne Luijten
AV '40
9:56
19
Robin Flipsen
Atledo
9:57
20
Shanice Stephenson
Almere '81
9:59
21
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
10:01
22
Renske van Os
Generaal Michaelis
10:03
23
Stevie Engels
Attila
10:08
24
Wieke Philippart
Sprint
10:09
25
Rozemarijn Snijder
THOR
10:14
26
Saskia Weinans
Atletico '73
10:15
27
Pieternel Oden
Horror
10:20
28
MariŽlle Jonkers
Sprint
10:21
29
Sanne van Mourik
Delta Sport
10:22
30
Frederieke van Oorscho
THOR
10:33
31
Silvie Coppelmans
Attila
10:33
32
Eefje Overgaauw
Sprint
10:35
33
Rozemarijn van den Bos
Fortuna
10:44
34
Hilde Doeleman
Delta Sport
10:54
35
Simone Freijse
Attila
10:59
36
Suzan Dijkstra
Scorpio
11:00
37
Jeske Swart
Attila
11:25
38
Suzanne de Rijg
Sprint
12:04
39
Elanor Miltenburg
Attila
12:11
40
Violetta Egberts
Attila
12:32
2200M, MJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van Haveren
Topsportschool Atlet
8:33
2
Imana Truyers
Topsportschool Atlet
8:36
3
Dorien Devloo
Topsportschool Atlet
8:41
4
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
8:46
5
Steffie Corthout
Topsportschool Atlet
8:55
6
Aly Boersma
Horror
9:03
7
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
9:03
8
Marlin van Hal
De Keien
9:03
9
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
9:10
10
Jenna Wijns
Topsportschool Atlet
9:12
11
Annemiek van de Velde
Delta Sport
9:20
12
Irene van Lieshout
De Keien
9:23
13
Susanne van der Lee
ACW '66
9:32
14
Elif Erken
Seven Hills Running
9:34
15
Rebecca Atteveld
Atverni
9:39
16
Anniek de Jong
AV '55
9:58
17
Marije Wever
NEA Volharding
10:11
18
Roos Sprengers
ACW '66
10:13
19
Kim de Ruijter
Attila
10:15
20
Sophie van der Horst
Loopgroep Aart Stigt
10:25
21
Wendy Bijsterveld
AV '40
10:28
22
Renate Gallť
Attila
10:31
23
Susan van de Lagemaat
Pallas '67
10:32
24
Kaylee van de Par
Spiridon
10:37
25
Laila Dekkers
PSV
11:08
26
Vivian Boer
Pallas '67
11:08
27
Iris Etman
Attila
11:30
28
Tessa van Berlo
GAC Gemert
11:35
29
Claudia Zoontjens
Attila
12:33
30
Marije van Huigenbosch
Almere '81
12:47
31
Kim Verhofstad
GAC Gemert
12:59
2800M, JJUNC 1E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philip Cortvriendt
AV Toekomst
10:00
2
Jorijn de Mare
Atverni
10:06
3
Jaap Gerben Vellinga
Horror
10:09
4
Tommy Staal
Delta Sport
10:18
5
Thomas Ticheloven
AAC '61
10:25
6
Victor IJdens
Prins Hendrik
10:38
7
Milan Roelofs
Delta Sport
10:44
8
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
10:51
9
Roy van der Have
Fortuna
10:57
10
Wadie Moussaoui
AV Weert
11:00
11
Daan Koetsenruijter
THOR
11:05
12
Berend Bassleer
Topsportschool Atlet
11:07
13
Yannick van Aertselaer
Topsportschool Atlet
11:11
14
Xavier De Vriendt
AV Toekomst
11:12
15
Mitchell Tiel
Pijnenburg
11:19
16
Milan Brons
Almere '81
11:22
17
Bas de Waal
Almere '81
11:23
18
Benjamin Leune
Pallas '67
11:26
19
Tim Koenis
Hera
11:34
20
Martijn Verboom
Triathlon
11:48
21
Sam de Bruyn
Topsportschool Atlet
11:48
22
Arthur Niessen
Scorpio
11:51
23
Giannico Pronk
Attila
11:54
24
Ruben Kramer
Fortuna
12:08
25
Jorrit van den Born
AV '40
12:14
26
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
12:16
27
Marnix Baelde
Sparta
12:22
28
Ronald Cockx
DJA
12:24
29
Michiel Keizer
Energie
12:25
30
Luuk Litsenburg
Fortuna
12:27
31
Lennart Zandbergen
Fortuna '67
12:28
32
Jaap Martin
Attila
12:34
33
Thibaut Coenegracht
Sprint
12:36
34
Ruben Zwemstra
Scorpio
12:51
35
Maurice Koot
Sprint
12:54
36
Anthony Tuijtelaars
Gloria
13:03
37
Kars van Gestel
Gloria
13:13
38
Gijs Graat
PSV
13:21
39
Vincent van Nimwegen
Gloria
13:48
40
Marco van Brunschot
Tilburg Road Runners
14:30
2800M, JJUNC 2E JAARS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse van de Ven
Spado
9:53
2
Nathan Reuter
Topsportschool Atlet
10:05
3
Tom Koetsenruijter
THOR
10:09
4
Riccardo Sprong
Clytoneus
10:09
5
Brian Kamstra
AAC '61
10:18
6
Robbert Struyven
Topsportschool Atlet
10:28
7
Joran Driesen
Topsportschool Atlet
10:38
8
Bas Bakker
AV Aalsmeer
10:40
9
Fenno Polderman
Clytoneus
10:43
10
Lion van Egmond
AV '40
10:45
11
Teun Schrover
Attila
10:50
12
Robin Ruyter
Prins Hendrik
11:00
13
Mattias van Apers
11:01
14
Neal Bouterse
Spiridon
11:05
15
Teun Geurts
Seven Hills Running
11:05
16
Laurens Edwards
Sprint
11:06
17
Joost Geluk
Delta Sport
11:07
18
Omar Brons
Almere '81
11:15
19
Tipp Bongers
Seven Hills Running
11:16
20
Rik Snel
Fortuna
11:18
21
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
11:19
22
Jurriaan Wouters
Triathlon
11:21
23
Kai van de Wiel
Sprint
11:24
24
Jesse Faber
Spado
11:24
25
Patrick Sinnema
Athlon Loopgroep Hee
11:26
26
Jelger Elings
Pallas '67
11:30
27
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
11:30
28
Christian Rasch
Pijnenburg
11:34
29
Bob van Pelt
Attila
11:37
30
Nick van de Hoogen
Nijmegen Atletiek
11:43
31
Mathijs Ticheloven
AAC '61
11:44
32
Rens Veeke
Sprint
11:46
33
Marc Klop
Passaat
11:56
34
Pieter Coppelmans
Attila
11:57
35
Gijs Vugts
Sprint
12:00
36
Marijn de Rijke
Delta Sport
12:00
37
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
12:04
38
onbekend
12:17
39
Robin Borsje
Passaat
12:24
40
DaniŽl Oldenstam
Fortuna
12:27
41
Rik Maarsen
AV Aalsmeer
12:50
42
Martijn Kok
Attila
13:28
43
Renze Dekker
Clytoneus
14:04
44
Senna van Iersel
Attila
14:49
4X600, ESTAFETTE JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De mila's van Energie
Energie
8:03
2
The D-TEAM
Sprint
8:13
3
4xD De Dol Dwaze D's
Triathlon
8:30
4
Delta Sport-athletics-
Delta Sport
8:40
5
D junioren Atledo
Atledo
8:48
6
Djunioren Fortuna
Fortuna
8:54
7
Attila Junioren D
Attila
9:16
8
de attila-runners
Attila
10:12
4X600, ESTAFETTE JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Junioren C Attila
Attila
7:30
2
Delta Sport-athletics-
Delta Sport
7:42
3
De trage trimmers
Triathlon
7:45
4
de kanjers uit Almere
Almere '81
7:50
5
De winnaars
THOR
7:57
6
Passaat-juniors
Passaat
7:58
7
Pallas C-I
Pallas '67
8:01
8
Goud-Delf(t)ers
AV '40
8:01
9
Delta Sport-athletics-
Delta Sport
8:22
10
Cjunioren Fortuna
Fortuna
8:27
11
Attila Junioren C
Attila
8:38
12
Run for Fun
Attila
9:19
www.warandeloop.nl
www.uitslagen.nl
14-11-2007 22:44