Uitslagenlijst 2e Zandstuve Bosloop 2007/2008

Den Ham Ov - Zaterdag 24 november 2007

J-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Kootstra
Dalfsen
5:45
2
Tom Roeten
Ommen
6:12
3
Emile van Beek
Emmen
6:19
4
Robin Veltink
Vroomshoop
7:01
5
Maxim Verhoef
Vriezenveen
7:07
6
Dima Lappa
Poplavy (W-Rusland)
7:20
7
Dennis Tempelman
Beerzerveld
7:30
M-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Moelard
Almelo
6:10
2
Inga Bakker
Ommen
6:27
3
Emilie Corbeth
Dalfsen
6:59
4
Silke Germs
Tubbergen
7:28
5
Myrett Kootstra
Dalfsen
7:31
6
Floortje Corbeth
Dalfsen
7:48
7
Monique Tempelman
Beerzerveld
8:52
8
Lisanne Kappert
Dedemsvaart
9:58
J-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
4:29
2
Ron Willems
Bergentheim
5:03
3
Ephrem Kuiper
Enschede
5:17
4
Roald Goossen
Rijssen
5:18
5
Marc Bakker
Ommen
5:20
6
Nick Schuurs
Den Ham Ov
5:30
7
Michiel Gerritsen
Rijssen
5:35
8
Lars Bakker
Ommen
5:38
9
Tim Overweg
Bergentheim
5:43
10
Nadim van Minnen
SISU
5:44
11
Merijn Winiers
Ommen
5:45
12
Emiel Veltink
Vroomshoop
6:06
M-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Deemter
Hardenberg
5:37
2
Savanna Warmink
Ommen
5:38
3
Aline Kootstra
Dalfsen
5:47
4
Anne-roos Endeman
Dalmsholte
5:48
5
Herlinde Roke
Arrien
5:49
6
Karina Willems
Bergentheim
5:51
7
Ilona Hogenkamp
Witharen
6:18
8
Charelle Rikkert
Enter
6:26
9
Tess Bosch
Spurt '88
6:36
10
Carlijn Stundebeek
Tubbergen
6:58
HSEN, 1.5 KM O.O.K.S.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
PEC 1910
4:46
2
Rick Willems
Bergentheim
4:48
3
Arne Lubbers
Rijssen
5:12
4
Michiel Wiltvank
Vriezenveen
7:34
H40, 1.5 KM O.O.K.S.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
5:55
DSEN, 1.5 KM O.O.K.S.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nalja Jaber
Seven Hills Running
5:01
2
Nelleke Bosch
Bruchterveld
6:02
HSEN, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Detert Oude Weme
AV '34
14:09
2
David Hemstede
Atletico '73
14:19
3
Bas Eeftink
AV '34
15:02
4
Werner Wessels
Goor '75
15:07
5
Caimin Stevens
Enschede
15:18
6
Michel Kerkdijk
Atletics Nijverdal
15:29
7
Dennis de Vries
Hengelo Ov
15:42
8
Ruud Boom
Daventria
15:57
9
Seb Wiggemans
Daventria
16:34
10
Justin Meerenburgh
Daventria
16:36
11
Lars Smit
Vriezenveen
16:57
12
Freek Lier
Olst
16:58
13
Henkjan van Goor
Daarlerveen
17:04
14
Jan Otter
Vriezenveen
17:06
15
Gertin Roke
Arrien
17:08
16
Rene de Jager
Sibculo
17:15
17
Martijn Kolkman
Vriezenveen
17:45
18
Bas Germs
Tubbergen
17:49
19
JurriŽn ten Hoeve
Daventria
17:49
20
Jan Jansen
Vroomshoop
18:31
21
Wilco Lohuis
Raalte
18:42
22
Tom Minkjan
Ommen
18:52
23
Branco van Minnen
SISU
19:02
24
Geert Tuinstra
SISU
19:09
25
Martin Krijgsman
Markelo
19:12
26
Marco Vinke
Enschede
19:54
27
Jarno Dam Wichers
Wierden
20:01
28
Peter Visser
Goor
20:04
29
Ard Kolkman
Vriezenveen
20:05
30
Ivo Meijer
Hengelo
20:54
31
Maurice Meijer
Punthorst
21:35
32
Gerrit Spijker
AV Twenterand
21:36
33
Jan Grissen
Bergentheim
21:37
34
Tjerk van der Zee
Almelo
21:54
35
Patrick Pottjegort
Almelo
23:02
36
Petran Verhoef
Vriezenveen
23:52
37
Derjan Aalderink
Vriezenveen
25:43
38
Stephan van Hoof
Vroomshoop
26:24
H40, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
Hardenberg
16:28
2
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
16:38
3
Jan Beldman
Dalfsen
17:28
4
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:41
5
Jan Schuurs
AV Twenterand
18:43
6
Peter Prins
Monster
19:26
7
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
19:53
8
Jasper Klein
Dedemsvaart
20:32
9
M Dunnewind
Ommen
21:00
10
Tjerk Tuinstra
SISU
21:19
11
Henk Bos
Vriezenveen
21:23
12
Frank Meijer
Hengelo Ov
21:34
13
Jan Smelt
Vriezenveen
21:39
14
Lex Grissen
Vroomshoop
21:39
15
Sander de Wit
Vriezenveen
21:46
16
Jan Pezy
Vriezenveen
21:50
17
Arie Peters
Hoge Hexel
22:22
18
T Weits
Vroomshoop
24:09
19
B Davenschot
Vroomshoop
27:12
H50, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jakob Renkema
Nijverdal
17:51
2
Jan Hankamp
Vroomshoop
18:23
3
Hans Klein
Dedemsvaart
18:47
4
Bert Nijkamp
Almelo
19:16
5
Andre Boshoeve
Vriezenveen
20:03
6
F de Lange
Enter
20:06
7
Jan Tijhuis
Rijssen
20:12
8
Theo Kosters
Goor
20:15
9
Johan Pape
Vriezenveen
20:27
10
Evert Bos
Vriezenveen
20:40
11
Jan Mannes
Nieuwleusen
20:41
12
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
20:54
13
Arie Meijer
Punthorst
22:07
14
Bernard Herbert
Bergentheim
22:22
15
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:48
16
Gerrit Munneke
Zwolle
23:03
17
Gerrit Lemans
Vriezenveen
23:18
18
Nico Wassens
Dedemsvaart
24:28
19
Willy Kastermans
Vriezenveen
24:55
20
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
26:23
21
Koos Sijtsema
Wierden
27:39
H60, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
21:43
2
Ruud Sanders
Wichmond
22:06
3
Filip Jalink
Vriezenveen
22:28
4
Anne Bartelds
Havelte
22:59
5
Klaas Dragt
Vroomshoop
23:05
6
Ton Martens
Hardenberg
23:07
7
Dick Kristiaans
Vriezenveen
24:01
8
Johannes Kuilder
Almelo
25:02
9
W de Lange
Vriezenveen
25:52
10
T D van der Zee
Almelo
26:29
11
Gerard Wolterink
Hellendoorn
29:22
12
Loek van Halderen
Vriezenveen
32:32
DSEN, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine van Beek
Athlos
17:11
2
Simome Emens
Deventer
20:23
3
Manon Herbert
Bergentheim
20:36
4
Stefanie Timmerhuis
Almelo
21:43
5
Moniek van Buren
Daarle
22:10
6
Gerrieke Grootemarsink
Utrecht
22:10
7
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
23:10
8
Alexandra Visser
Almelo
23:31
9
Anne-Marie Schaftenaar
Wezep
25:10
10
Kirsten Postma
Almelo
25:28
11
Michelle Otto
Rijssen
25:49
12
Wilma de Groot
Enschede
25:52
13
Iris Ruiter
Den Ham Ov
27:15
14
Maartje Uitslag
Vriezenveen
28:03
D35, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
20:10
2
Giny Dunnewind
Ommen
20:56
3
Maaike Sytsema
Wierden
21:37
4
Marry de Lange
Arrien
21:48
5
Rita Croezen
AV Twenterand
24:04
6
Margreet Bosch
Spurt '88
24:41
7
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
25:12
8
Marjan Sanderman
Daarlerveen
25:25
9
Joke Keddeman
Vriezenveen
25:38
10
Nicolette Flemming
Almelo
25:48
11
E De Lange
Enter
25:56
12
HenriŽtte Bosch
Vroomshoop
26:10
13
Dineke Dubbink
Vriezenveen
26:13
14
Jeanet Kootstra
Dalfsen
26:30
15
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
26:51
16
Jeannette Veltink
Bergentheim
27:04
17
Annette van der Weide
Vroomshoop
27:24
18
Inge Rensink
Almelo
27:39
19
Jeanet de Hoop
Vriezenveen
28:00
20
Ria Mullink
Vriezenveen
28:02
21
Anja Schumer
Daarle
29:16
22
Marian Stokvis
Daarle
29:16
23
Corine Vaartjes
Vroomshoop
29:33
24
Vera Visser
Wierden
31:32
25
Sippie Klaren
Vroomshoop
37:18
HSEN, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham Ov
31:42
2
Pieter Mans
Almelo
32:09
3
Mark Saathof
Nijverdal
33:17
4
Gert Berenst
Vroomshoop
37:25
5
Marco Vinke
Enschede
37:37
6
Erik Fokke
AV Twenterand
37:45
7
Henk Kappert
Daarle
38:15
8
Aalt Hagedoorn
Wierden
38:25
9
Germo Vrolijken
Lemelerveld
39:22
10
Jaco Schrauwen
Meppel
39:41
11
Jan Timmermans
Heemse
44:36
12
Mario ter Bekke
Vroomshoop
45:13
13
Herman Bril
Nijverdal
48:46
H40, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Post
Bergentheim
35:57
2
Bernard Kootstra
Dalfsen
37:01
3
Tony Ruiter
AV Twenterand
37:07
4
Bronnie Dodde
Veendam
37:41
5
Wim Koerhuis
Dalfsen
37:52
6
Gerard Rohof
Vriezenveen
39:30
7
Jan Schuurs
AV Twenterand
39:48
8
Marcel Harbers
Wierden
40:59
9
Harrie Jasper
Sibculo
43:02
10
Bert-Jan Beldman
Nijverdal
43:36
11
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
43:48
12
John Visser
Wierden
43:54
13
Harrie Platenkamp
Langeveen
45:01
14
Erik Koetsier
TION
46:40
15
Jack Kaspers
Enschede
48:28
16
Lucien Popma
Vriezenveen
49:26
17
Erik Sluyters
Enschede
49:56
18
Dirk Timmermans
Heemse
51:42
H50, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van der Boom
Ommen
38:42
2
Dirk Platjes
Sibculo
39:46
3
Andre Haafkes
Denekamp
40:47
4
Jan Dekkers
Wierden
45:51
5
H Ridderinkhof
Den Ham Ov
49:44
H60, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Fransen
Hasselt
42:04
2
Jan Olsman
Almelo
42:52
3
B Dekker
Vollenhove
50:59
4
N Frisker
Enschede
52:27
5
Gerard Bolte
Hardenberg
57:16
DSEN, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Vugteveen
Vriezenveen
49:28
D35, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carina Slingerland
Haaksbergen
43:40
2
Diny Detert
Weerselo
44:03
3
Jeanet Reekers
Daarlerveen
44:24
4
Paola van Kampen
Heino
47:13
5
Ria Spoor
Vroomshoop
50:00
6
Dianne Fokke
AV Twenterand
50:00
7
Jolanda Uitslag
Vriezenveen
50:30
8
Jendy Apeldoorn-Nijkam
Vollenhove
50:57
9
Ina Stegeman
Bergentheim
52:31
10
Geke Tempelman
Beerzerveld
52:31
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De volgende bosloop is op 12 januari 2008.
Dit jaar organiseert onze vereniging nog de
Vjennecross op 27 december en de Midwinterloop in
Den Ham op 31 december.
Organisatie: AV-Twenterand. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en Kobus Plastics voor de hoofdsponsoring
www.uitslagen.nl
24-11-2007 17:00