Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark marathon

Spijkenisse - Zondag 9 december 2007

MSR, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart De Grove
Vlierzele Sportief (
2:40:49
2
Menno Lieven
PAC
2:45:01
3
Marcel Vaessen
Swift Atletiek
2:45:38
4
Marcel Fiering
Spark
2:58:49
5
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
3:02:39
6
Andy Roodenburg
Loopgroep Aart Stigt
3:08:11
7
Edwin van Straten
Loopgroep PK
3:09:48
8
Jeroen Nieuwstraten
Spark
3:15:24
9
Karel Voogt
Energie
3:49:43
10
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
3:57:30
M40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferry ten Hove
Spark
2:45:30
2
Paul Keehnen
Spark
2:59:51
3
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
3:16:30
4
Erik Boehle
Energie
3:23:58
5
Richard van der Klis
Veteranen Nederland
3:27:31
6
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:40:08
7
Hans van Klaveren
Energie
3:49:42
8
Wim Smit
Spark
3:54:04
9
Hennie van Velzen
Loopgroep PK
3:57:32
10
Stephen Saelemans
AC Lebbeke (BEL)
4:06:32
M45, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Flakkee
2:38:34
2
Renaat Moyson
AC Lebbeke (BEL)
3:02:05
3
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
3:02:35
4
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:02:45
5
Ab Flanderijn
Spark
3:04:22
6
John Davidse
Dynamica
3:13:50
7
John den Braber
Spark
3:29:56
8
Bob Westerduijn
Spark
3:37:51
9
Ed van Beek
Daventria
3:41:20
10
Robert Hoek
Avantri
3:42:26
11
Frans de Raadt
Energie
3:48:51
12
Peter van Dartelen
Energie
3:55:20
13
Gert Jan van der End
Fortuna
4:00:02
M50, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees van Reemst
TION
3:05:04
2
Theo van Pamelen
Spark
3:05:50
3
Ruud Kok
AV '34
3:06:12
4
Hans van Vliet
Flakkee
3:10:54
5
Wim van Leest
Groene Ster
3:13:06
6
Manfred Böckmann
Alfterer SV (GER)
3:24:07
7
Bob Verbrugge
RRZ
3:25:16
8
Theo Peters
Veteranen Nederland
3:25:26
9
Frans Wildenbeest
Spark
3:27:01
10
Arjaan Tholenaars
Energie
3:42:28
11
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:44:37
12
Hans Griep
Spark
3:44:49
13
Jaap van Loon
Spark
3:53:57
14
Geert Brouwer
PEC 1910
3:54:05
15
Bert van Zwieten
Spark
3:55:54
16
Herman Euverman
PEC 1910
3:57:30
M55, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teunis Moret
Spark
3:14:29
2
Mo Idrissi
DEM
3:24:39
3
Kees Gerritsen
Spark
3:28:32
4
Wim Derksen
Haag Atletiek
3:36:12
5
Jack van de Sande
Achil '87
3:41:14
6
Peter Akerboom
LVA Plantaris
3:49:14
7
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:15:55
8
Ruurd Tolman
Spark
4:21:10
9
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:36:53
10
Micha Havreluk
AC de Demer
4:38:24
M60, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Leeuwangh
Fortuna
3:29:40
2
Herbert Kunst
Flakkee
3:49:59
3
Rob Brouwer
Veteranen Nederland
3:54:03
4
David Bindervoet
RWV
3:58:05
5
Dick van Es
the Hague Road Runne
4:07:54
6
Aart Willem Zoon
Veteranen Nederland
4:14:39
7
Paul Kroezen
Spark
4:21:04
8
Martin Bosman
Loopservice.nl
5:00:35
V40, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Hundrieser
Alfterer SV (GER)
3:24:06
2
Karin van Es
Spark
3:31:55
3
Kristien Claes
AC Lebbeke (BEL)
4:42:45
V45, MARATHON WEDSTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wouters-Opsteeg
Loopgroep PK
3:52:53
2
Mieke Ketelaars
Fortuna
3:59:46
3
Ineke Scheffer
Friesland
4:38:23
4
Kristien Buyse
AC Lebbeke (BEL)
4:42:45
MAN, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed van Dijk
Poortugaal
2:49:02
2
Simon Brownlee
Leiden
2:56:46
3
Martin Thoré
Overijse (BEL)
3:01:38
4
Mark de Boer
Rotterdam
3:02:58
5
Martin Verveer
Hendrik Ido Ambacht
3:05:32
6
Jos Breyne
Strombeek-Bever (BEL
3:05:51
7
Johan Nieuwboer
Delft
3:11:07
8
Rudi Vanden Berghe
Schoten (BEL)
3:15:14
9
Jack Mestrom
Sint Odilienberg
3:16:29
10
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:16:53
11
Leo Jansen
Zuidland
3:18:43
12
Bonno Odijk
Puttershoek
3:20:22
13
John Vette
Roosendaal
3:22:52
14
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
3:23:50
15
Pedro Decrock
België
3:25:57
16
Rob Bekker
Zwartewaal
3:26:28
17
Michael De Ruyk
Drongen (BEL)
3:28:57
18
Rudy van Daele
Sint Niklaas (BEL)
3:29:07
19
Erick Dekkers
Spark
3:29:21
20
Edwin Davidse
Middelburg
3:31:03
21
Edwin Lenaert
Genk (BEL)
3:31:56
22
Ludo Vanzeer
Antwerpen (BEL)
3:35:46
23
Ronald Plenter
Barneveld
3:37:59
24
Luc Piccavet
Zwevegem (BEL)
3:39:30
25
Patrick Poppe
Borsbeek (BEL)
3:40:42
26
Hub Engels
Tilburg
3:40:54
27
Maurice Koree
Rotterdam
3:40:55
28
Jef van de Weerdt
Maastricht
3:44:38
29
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:45:22
30
Pol de Saedeleer
Lier (BEL)
3:46:13
31
Jeroen van Kessel
Spijkenisse
3:47:16
32
Hans Bosman
Dordrecht
3:47:22
33
T van Vlimmeren
Roelofarendsveen
3:49:14
34
Rudy Proesmans
Vremde Boechout (BEL
3:49:52
35
Huub Koolen
Maastricht
3:52:06
36
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
3:54:14
37
Arnold van der Kraan
AV '40
3:55:18
38
Kees Visser
Meerhout (BEL)
3:57:14
39
Stefan van der Heijden
Huizen
3:57:51
40
Hans Schoonen
Loopservice.nl
3:59:25
41
Mark Van Bogaert
Lokeren (BEL)
3:59:40
42
Emiel Schell
Hellevoetsluis
4:01:13
43
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:03:12
44
Joost Erhardt
Poortugaal
4:04:47
45
Mike Abbotts
Beverley (GBR)
4:08:43
46
Dave Lietaert
Antwerpen (BEL)
4:09:46
47
Alexander Hehanussa
Spark
4:15:36
48
Henri Wolters
Loopservice.nl
4:15:43
49
Aldert Seinen
Poortugaal
4:16:18
50
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL)
4:17:42
51
Ben van Schaik
Nieuwegein
4:18:24
52
Roel Bonkes
Capelle aan den IJss
4:18:31
53
Arjen Voogt
Rotterdam
4:20:16
54
Michiel van de Sanden
Loopservice.nl
4:21:23
55
Jos Cornelissen
Loopservice.nl
4:21:31
56
Hans Buis
Loopservice.nl
4:24:51
57
Jos Hovens
Voorne Atletiek
4:25:26
58
Louis Hufkens
Grobbendonk (BEL)
4:31:02
59
Jan van der Wielen
Arnhem
4:44:52
VROUW, MARATHON TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine van Kessel
Grave
4:15:23
2
Wendy Schellen
Borgerhout (BEL)
4:16:21
3
Karin van Nuil
Geleen
5:13:18
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert van de Krol
Parthenon
1:17:43
2
Pieter Heggen
Loopgroep PK
1:18:53
3
Gerbert Brandenhorst
Spijkenisse
1:19:21
4
Danny van Wijk
Pallas '93
1:19:57
5
Jan van Thienen
AC Lebbeke (BEL)
1:20:35
6
John Hemmerie
Spijkenisse
1:21:48
7
Martin Nieuwstraten
Spark
1:21:57
8
Wouter van Kleef
Rozenburg Zh
1:22:15
9
Jaap Kweekel
Pallas '93
1:25:45
10
Michel Bik
AV Gouda
1:26:01
11
Marcel Bergwerff
Vlaardingen
1:26:29
12
Ralph Lemstra
Puttershoek
1:27:26
13
Robert Rutjes
Energie
1:27:48
14
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:28:00
15
Martin den Hamer
Waterweg
1:29:10
16
Paul Wolters
Waterweg
1:29:11
17
Jeroen van 't Verlaat
Loopservice.nl
1:29:20
18
Ron Nagtzaam
Puttershoek
1:29:26
19
Danny van Dijk
Poortugaal
1:29:48
20
Victor Bogers
Spijkenisse
1:30:43
21
Hans Berendsen
Loopgroep PK
1:31:10
22
Johan Benne
Veteranen Nederland
1:31:10
23
Ali Shugul
Strijensas
1:31:48
24
Joâo Da Graca Cardoso
Schiedam
1:32:01
25
Erik Vermeulen
Spijkenisse
1:32:03
26
Paul Meulemans
De Koplopers
1:32:05
27
Karl Snoek
Spijkenisse
1:32:11
28
Richard Fortuin
Schiedam
1:32:14
29
René vd Berg
Spijkenisse
1:32:20
30
Chiel Sponselee
Hellevoetsluis
1:32:23
31
Paul van Broekhoven
Spark
1:33:01
32
Cor van Wijnen
RWV
1:34:18
33
Michel Siep
Rotterdam
1:34:59
34
Rawdell Oldenstam
Ridderkerk
1:35:10
35
Frank Heusdens
Spijkenisse
1:35:24
36
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:36:35
37
Cees Waasdorp
Spark
1:36:52
38
Bob Polack
PAC
1:37:16
39
Ruud Warmer
PAC
1:37:17
40
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:37:23
41
Marcel Koolwijk
Loopservice.nl
1:37:40
42
Marc Bakker
Spijkenisse
1:38:30
43
Leo van Groningen
Spark
1:38:33
44
Henri Snetselaar
Bennekom
1:38:59
45
Rob Erwich
Spark
1:39:02
46
Cor Kros
Poortugaal
1:39:03
47
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:39:21
48
Ruud Riesmeijer
Spijkenisse
1:39:30
49
Joop van Schie
Spark
1:39:31
50
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:39:58
51
Wim Heijblom
Maasland
1:40:06
52
Cor van Weenen
Beesd
1:40:14
53
Joost Sturkenboom
Spark
1:40:24
54
Arie van Delft
De Lier
1:40:26
55
Michael Scott
Borgerhout (Antwerpe
1:40:28
56
Ruud van Beek
Spark
1:40:38
57
Ton Satter
Loopservice.nl
1:40:40
58
Peter Voogt
Spark
1:40:41
59
Rienk de Vries
Spark
1:40:45
60
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:40:46
61
Bart Monster
Zuidland
1:40:48
62
Ed Poel
Barendrecht
1:40:50
63
Isto Knaap
Goes
1:40:59
64
Nico vd Velden
Spark
1:41:08
65
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:41:12
66
Leo van Zielst
Pallas '93
1:41:41
67
Ed Molsbergen
Spirit Oud Beijerlan
1:41:45
68
Marco Fais
's-Gravenhage
1:41:53
69
Jacco Bergman
Houten
1:42:06
70
Roald van der Laan
Barendrecht
1:42:29
71
Frank Groen
Voorne Atletiek
1:42:45
72
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:42:45
73
Peter de Ruiter
Dordrecht
1:43:01
74
Jan van den Bos
Hoek van Holland
1:44:02
75
Wim van Baarle
Spark
1:44:03
76
Kok Degeling
Spijkenisse
1:44:07
77
Rob van de Ven
Barendrecht
1:44:22
78
John van Zutphen
Pallas '93
1:44:47
79
Pierre Gulden
Groene Ster
1:45:04
80
Roy van Doorn
Rhoon
1:45:10
81
Marc Van Steen
Vilvoorde (BEL)
1:45:16
82
Kees Stam
Fortuna
1:45:17
83
Peter van Genderen
Hoogvliet Rotterdam
1:45:21
84
Ruud Flik
Vlaardingen
1:45:22
85
Han Bakker
Loopgroep Aart Stigt
1:45:27
86
Cees Crielaard
Spijkenisse
1:45:35
87
Leo Dupon
Hoogvliet Rotterdam
1:45:50
88
Ron van Herwijnen
Energie
1:46:21
89
Dick Kuikstra
Spijkenisse
1:46:22
90
Rob Snoek
Prinsenbeek
1:46:41
91
Fred van Mil
Spijkenisse
1:46:47
92
Robert van Kessel
Grave
1:46:55
93
Jannes van Mourik
Spark
1:46:56
94
Marco Buter
Spark
1:46:56
95
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
1:47:00
96
Raymond Lammerts van B
Vlaardingen
1:47:10
97
Didier Fontaine
Gooik (BEL)
1:47:16
98
Jasper Diekema
Loopservice.nl
1:47:34
99
Joek Sloots
Pallas '93
1:47:44
100
Ron Dijkhuizen
RRZ
1:47:57
101
Rik Opschoor
Waterweg
1:48:00
102
Ronald Blok
Rotterdam
1:48:38
103
Patrick de Craen
Prinsenbeek
1:48:40
104
Kees Koolwijk
Spark
1:48:54
105
Roel de Lomee
AV '40
1:48:56
106
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
1:49:02
107
Elbert van Hulst
Spark
1:49:10
108
Jacques ten Kate
Monster
1:49:30
109
Joop Broekhof
NSL
1:49:51
110
Lennard Bestman
Herkingen
1:50:02
111
Armando Ramos
's-Gravenhage
1:50:10
112
Richard Stolk
Hellevoetsluis
1:50:11
113
Jacques Hofs
Spijkenisse
1:50:26
114
Harm Jan Meijer
Spijkenisse
1:50:32
115
André Jansen
Abbenbroek
1:50:34
116
Ronald Bik
PAC
1:50:42
117
Wigbert Jonkers
Rotterdam
1:50:57
118
Erik de Winter
Stelle Runners
1:51:16
119
Berry Verhage
PAC
1:51:18
120
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:51:22
121
Gertjan Snijders
Spirit Oud Beijerlan
1:51:48
122
Nico Stoop
Spijkenisse
1:52:15
123
Geert de Vries
Zuidland
1:52:30
124
Coen de Lima
Spijkenisse
1:52:32
125
Arno Brouwer
Spijkenisse
1:52:57
126
Solomon Berbicks
Amsterdam
1:52:58
127
Marco Peters
Spijkenisse
1:53:08
128
Kees Kooiman
Spijkenisse
1:53:18
129
Nico Enthoven
Vierpolders
1:53:20
130
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
1:53:21
131
Dennis van Duijn
Rotterdam
1:53:22
132
Patrick Baggerman
Barendrecht
1:53:23
133
Wim Middelveld
Ridderkerk
1:53:25
134
Willem vd Knijff
Hoek van Holland
1:53:54
135
Dirk Geelhoed
Hoek van Holland
1:54:00
136
Roelse
Poortugaal
1:54:11
137
Ad Littel
Leiden
1:54:19
138
Stefan Elders
Eindhoven
1:54:36
139
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:54:44
140
Richard Westerbeek
Parthenon
1:54:46
141
Cock Menderson
PAC
1:54:46
142
Remco Stoffels
Puttershoek
1:54:48
143
Raoul Haddeman
Spijkenisse
1:55:14
144
Gerrit van Woerden
Hoek van Holland
1:55:15
145
Ruurd van Os
Waterweg
1:55:21
146
Henk Lansbergen
Veteranen Nederland
1:55:25
147
Danny den Hartog
Mijnsheerenland
1:55:26
148
Roel van der Burg
's-Gravenhage
1:55:36
149
Rinus Spoor
Spark
1:55:37
150
Hugo Koppenol
Spijkenisse
1:55:39
151
Jasper Gerritsen
Spark
1:56:02
152
Koos van der Vloed
Spark
1:56:26
153
Bob Winkel
Spark
1:56:31
154
Youri Haddeman
Spijkenisse
1:56:41
155
Jos Gelderblom
Energie
1:57:01
156
Eugène Dolk
Prinsenbeek
1:57:06
157
André de Bloeme
Rotterdam
1:58:57
158
Eric Thijssen
Breda
1:59:34
159
Peter de Jonge
Spirit Oud Beijerlan
1:59:59
160
Ben Eijkelhof
PAC
2:00:12
161
Leonardo Eekels
Loopservice.nl
2:00:39
162
Jos Gubbi
Spark
2:00:53
163
Ed van der Stokker
Spijkenisse
2:01:03
164
Richard Horvath
Goes
2:01:25
165
Johan de Graaf
Geervliet
2:01:33
166
Rens Vermeer
Spijkenisse
2:02:40
167
Theo de Bruijn
Loopservice.nl
2:02:41
168
Huib Uittenbogaart
Rotterdam
2:02:53
169
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
2:03:15
170
Michiel Vree
's-Gravendeel
2:03:23
171
Edwin Hoogerwaard
Spijkenisse
2:03:38
172
Marco Rijshouwer
Parthenon
2:03:40
173
Marco Faasse
Alblasserdam
2:04:08
174
Michel Hadik
Spark
2:04:09
175
Leo Osseweijer
Steenbergen Nb
2:04:18
176
Rob Sonnemans
Rotterdam
2:04:22
177
Erik Hoogerwerf
Spijkenisse
2:04:24
178
Nico Kalden
Voorne Atletiek
2:05:04
179
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
2:05:22
180
Jan de Vette
Spark
2:06:11
181
Jeroen Graafmans
Halsteren
2:06:20
182
Frans Ploegmakers
Dordrecht
2:07:13
183
Niek Al
Parthenon
2:07:33
184
Hans van der Arend
Spark
2:08:10
185
Rob Scheenloop
Parthenon
2:10:00
186
Hans Walhout
Parthenon
2:10:06
187
Barend Hopman
Spijkenisse
2:12:34
188
Wil Raaphorst
Spijkenisse
2:13:03
189
Spencer Rhemrev
Spijkenisse
2:13:50
190
MMC van den Dungen
Parthenon
2:15:21
191
Iwan van der Maas
Prinsenbeek
2:16:29
192
Jos Haddeman
Spijkenisse
2:18:42
193
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
2:19:50
194
Piet Colle
Parthenon
2:21:28
195
Arjan de Leeuw van Wee
Flakkee
2:23:51
196
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
2:27:40
197
Richard Koraag
Rheden
2:28:52
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Zijderveld
Hendrik Ido Ambacht
1:35:45
2
Wilmi van Harten
Poortugaal
1:39:58
3
Elsemieke de Vos
Spark
1:41:00
4
Janette Buijs-Noorland
Krimpen aan den IJss
1:42:42
5
Gerda van Eck
Spirit Oud Beijerlan
1:44:30
6
Nathalie Timmermans
Spijkenisse
1:46:08
7
Joyce Dijkhuizen- v Ve
RRZ
1:47:56
8
Daniëlle in 't Veld
Oud Beijerland
1:48:52
9
Marian Menke-Pluijmers
Rotterdam
1:49:31
10
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
1:49:48
11
Michelle Ketting
Schiedam
1:51:07
12
Mariska Nederpel
Delft
1:51:16
13
Sabina Nelemans-Vogela
Hekelingen
1:51:51
14
Lilian van der Steen
Vlaardingen
1:51:53
15
Nel de Wit
Spark
1:51:56
16
Lennie Groenewegen
Rotterdam
1:53:54
17
Reja Lageweg
Geervliet
1:54:44
18
Wendy van 't Verlaat
Spijkenisse
1:55:23
19
Petra den Braber
Spark
1:56:10
20
Sandra Bijlsma
Spijkenisse
1:56:15
21
Monique Lievaart
Waterweg
1:56:23
22
Gerrie Steenbergen
Waterweg
1:56:24
23
Jeanet Louter
Poortugaal
1:57:39
24
Christel Muis
Rotterdam
2:00:43
25
Gentiana van der Stokk
Spijkenisse
2:01:42
26
Siet van Leyden
Hellevoetsluis
2:01:44
27
Susanne van Ardenne
Rotterdam
2:01:46
28
Paula Nobel
Hekelingen
2:03:13
29
Kyra Schuit
PAC
2:03:40
30
Jolanda van Zijderveld
Alblasserdam
2:04:08
31
Yvon van der Burg
Spijkenisse
2:04:23
32
Sylvia van Schaick
Spark
2:04:26
33
Sietske van Geemert
PAC
2:05:06
34
Caro Kievit
Spark
2:05:34
35
Joyce Siemons-Brouwer
Spijkenisse
2:06:22
36
Jasperina Furman
Phanos
2:06:53
37
Danielle van Mil
Hekelingen
2:07:53
38
Thea Jansen-Rorije
Loopservice.nl
2:08:55
39
Carola Broekhof
Parthenon
2:10:06
40
Hermien Hol
Parthenon
2:10:48
41
Regina Vollenhouw
Hoogvliet Rotterdam
2:10:56
42
Karen Van den Branden
Ekeren (BEL)
2:11:17
43
Maria Raaphorst
Spijkenisse
2:13:03
44
Elly van Mil
Hekelingen
2:14:24
45
Ria van Straten
PAC
2:14:36
46
Ina van den Brink
PAC
2:14:37
47
Sonja Sital-Nazir
Energie
2:15:50
48
Martha Vakkers
Voorburg
2:19:56
49
Barbara van Cortenberg
Energie
2:35:58
MAN, 5 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard de Groot
Loopgroep PK
27:42
2
Maurice van Vugt
Spark
30:06
3
Arjan Vijverberg
Spijkenisse
32:21
4
Wim Smedts
Loopvereniging TOF
32:36
5
Tom Steens
Schiedam
32:44
6
Marco Jansen van Galen
Spijkenisse
33:58
7
Ed Erkelens
Spijkenisse
34:13
8
Jasper Heusdens
Spijkenisse
34:27
9
Martin Kannegieter
Spijkenisse
34:38
10
Marco Meeling
Spijkenisse
35:26
11
Pierre vd Wijngaart
Achilles
35:55
12
Erik Bal
Rockanje
36:21
13
Fred Meyboom
Spijkenisse
37:00
14
Jan Kooy
Doorwerth
37:51
15
Jan van Dijk
Spark
38:32
16
Ruben vd Wende
Spijkenisse
40:07
17
John van Deursen
Spijkenisse
40:55
18
Nico Zuidmeer
Spark
40:57
19
Leendert van den Berg
Spijkenisse
41:19
20
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
41:33
21
Leo Kanselaar
PAC
41:41
22
Jan Molsbergen
Rotterdam
41:45
23
Perry Troost
Barendrecht
42:38
24
Martin Motter
Spijkenisse
42:55
25
Stefan Giezen
Spijkenisse
43:08
26
Erik Giezen
Spijkenisse
43:18
27
Ger Smits
Spijkenisse
43:29
28
Stefen van Tienhoven
Spijkenisse
43:37
29
Rob Fintelman
Spijkenisse
44:00
30
Bob van Beveren
Poortugaal
44:01
31
Jan Brouwer
Spijkenisse
44:03
32
Martin Schneider
Spijkenisse
44:21
33
Jasper Daams
Spijkenisse
44:34
34
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
44:35
35
Paul Hagoort
Spijkenisse
44:48
36
Joop Scheppink
Spark
44:51
37
Albert Akker
Spijkenisse
44:54
38
Jan van Beveren
Poortugaal
45:09
39
Jean Driedric
Spijkenisse
45:19
40
Edy Willems
Oostvoorne
45:31
41
Theo van Latesteijn
Oostvoorne
45:33
42
Dolf de Grave
Hellevoetsluis
45:33
43
Ronald Ultee
Schiedam
46:01
44
Theo Koolen
Hoogvliet Rotterdam
46:34
45
Marcel vd Nieuwendijk
Barendrecht
46:35
46
Henk van der Lucht
DJA
46:50
47
Vuijk
Hellevoetsluis
46:58
48
Iddo Ketel
Spijkenisse
47:58
49
Evan Marmarinos
Spijkenisse
48:46
50
Henk Polet
Spijkenisse
48:53
51
Murat Kont
Spijkenisse
49:50
52
Joop Hardenbol
Spijkenisse
50:18
53
Joost de Vetten
Spijkenisse
50:39
54
Peter Makop
Hellevoetsluis
51:00
55
Jan du Mortier
Spijkenisse
51:12
56
Leo van Dijk
Hoogvliet Rotterdam
54:10
57
Joop Pol
Spijkenisse
54:49
58
Rob de Waal
Fortuna
56:56
59
Klaas van Hulst
Spijkenisse
57:09
60
Joop Visser
Hoogvliet Rotterdam
1:00:25
61
Jan van Eijsden
Spijkenisse
1:00:49
62
Loek Bogaarts
Spijkenisse
1:09:28
VROUW, 5 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsey Faken
Energie
35:49
2
Janny Buiks
Zundert
35:50
3
Mirjam Martinot
Etten-Leur
36:23
4
Larissa du Mortier
Spark
41:25
5
Klazina Trommels
Poortugaal
42:11
6
Greetje Jilderda
Doorwerth
43:14
7
Simone Nastaly
PAC
43:32
8
Regina Rongen
Spijkenisse
45:05
9
Marleen vd Nieuwendijk
Barendrecht
46:34
10
Yvonne Hijdra-Boonenbu
Spark
46:40
11
Jeanette van Meggelen
Spark
46:41
12
Suzanne Blok
Rotterdam
47:36
13
Ada van Mil
Hekelingen
47:37
14
Ilse Rietveld
Rotterdam
48:27
15
Monique Baggerman
Barendrecht
48:27
16
Simonette Vermeer
Spark
48:40
17
Kimberley Hukom
Spark
49:21
18
Sonja Buskop
Spijkenisse
50:17
19
Colinda van Beveren
Poortugaal
50:59
20
Carolien Gouweloos
Barendrecht
51:04
21
Anja Kleingeld
Hoogvliet Rotterdam
51:04
22
Dimphy Steens
Schiedam
51:29
23
Christine Rietveld
Spijkenisse
51:48
24
Gonny Poot
Spijkenisse
52:05
25
Judith van der Kraan
Spijkenisse
52:52
26
Simone de Vette
Spark
53:02
27
Paulien Metaal
Spijkenisse
53:06
28
Marvelin van Lytrecht
Spijkenisse
54:38
29
Renée Mellink
Spijkenisse
54:46
30
Marjolijne Lewis
Spijkenisse
54:47
31
Margret Polet
Spijkenisse
54:48
32
Eugenie Lewis
Spijkenisse
54:48
33
Petra Mötter
Spijkenisse
55:01
34
Marja Rietveld
Spijkenisse
55:25
35
Marijke Keijzer
Dordrecht
57:10
36
Joseline Visser
Rotterdam
1:00:24
37
Anja Scheffer
Spark
1:02:42
MAN, 600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bradley van der Avort
PAC
2:08
2
Ramon ten Hove
Spijkenisse
2:18
3
Niels Flanderijn
Spark
3:32
4
Tobias Martinot
Etten-Leur
3:37
5
Sebastiaan Martinot
Etten-Leur
3:42
VROUW, 600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle vd Wens
Papendrecht
2:14
2
Cheyenne van der Avort
PAC
2:42
3
Mischa Stolk
Spark
2:51
4
Naomi de Cloe
Spark
3:09
5
Roxanne Kannegieter
4:13
MAN, 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van den Meiracker
Spark
4:19
2
Bart van Nunen
Spark
4:23
3
Dylan Rombouts
Tilburg
4:51
Gemeente Spijkenisse,Pasten,Odfjell,Harry Meijndert,,Runnersworld,Rical BV,
Kramers Drukkerij,Morssinkhof BV,RABO Bank,Bakker Bouw,Bouman Sportprijzen
www.uitslagen.nl
10-12-2007 22:11