Uitslagenlijst Kerstloop

Barendrecht - Zondag 16 december 2007

MSEN, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
52:14
2
Jeroen Romeijn
Passaat
52:51
3
Harmen Perk
EUR Roadrunners
57:00
4
Paul Blokland
Parthenon
57:24
5
Barend Klein
Passaat
59:45
6
Robbert-Jan de Graaf
Haag Atletiek
59:55
7
Gertjan Nijhoff
PAC
1:00:36
8
Bouke Bussemaker
Energie
1:01:44
9
Maurice Dingenouts
Keller Running Team
1:02:25
10
Joep Kluwen
Passaat
1:03:32
11
Tim Mulder
Passaat
1:04:13
12
Arjan Nomen
Uniquema Runners
1:05:35
13
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:06:37
14
Harm Smit
Energie
1:08:18
15
Peter Struijk
Schoren
1:24:49
M35, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandor Bron
Uniquema Runners
53:52
2
Richard de Groot
Loopgroep PK
54:36
3
Wim van Sparrentak
EON-Powerteam
55:47
4
Aart-Peter Baan
Energie
57:00
5
Pascal van Norden
Uniquema Runners
58:28
6
Ton Berghout
Veluwe
59:55
7
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:00:35
8
Maurice van Wijk
Spirit Oud Beijerlan
1:01:30
9
Andy Roodenburg
Loopgroep Aart Stigt
1:02:47
10
Robert Rutjes
Energie
1:03:17
11
Joop Utberg
Energie
1:04:27
12
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:09:59
13
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
1:10:08
14
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
1:12:07
15
Marcel de Kort
PAC
1:12:31
16
Mischa Hooghuis
PAC
1:13:17
17
Jeroen van Hoorn
PAC
1:14:18
18
Ruud Vierhout
Energie
1:14:55
M40, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob vd Want
Keller Running Team
53:58
2
Gerard Droog
Keller Running Team
55:57
3
Evert de Graaf
Keller Running Team
55:58
4
Henry Sunder
AV '40
57:28
5
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
58:29
6
Jan Verwijs
Energie
59:26
7
Remco Schraven
Voorne Atletiek
59:45
8
Herbert Smit
Rotterdam Container
1:01:12
9
Hans de Nooijer
Dynamica
1:02:19
10
Kees van der Sar
Uniquema Runners
1:06:04
11
Bob Polack
Schilderwerken Heide
1:08:31
12
Hans van Klaveren
Energie
1:16:34
13
Ronald Bik
Schilderwerken Heide
1:16:47
14
Eric Viskil
Schilderwerken Heide
1:16:50
15
Paul Salawan Bessie
Veteranen Nederland
1:21:08
M45, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Flakkee
53:49
2
Aissa Marguoum
Parthenon
54:42
3
Hans Bos
Keller Running Team
55:57
4
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
59:34
5
Amriet Oemraw
Keller Running Team
59:45
6
José Hoppenbrouwers
EON-Powerteam
1:00:29
7
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
1:01:21
8
Aart van Wijk
Passaat
1:01:45
9
Wim Wagemakers
AVR '90
1:02:06
10
Peter Smits
Fortuna
1:03:06
11
Marius Besuijen
EON-Powerteam
1:03:59
12
A Trommel
Loopgroep PK
1:04:34
13
Chris van Wijk
Passaat
1:04:56
14
Adrie Visser
Zuiderster Team
1:05:00
15
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
1:05:47
16
Dick Snijders
Meuldijk & van Loon
1:06:00
17
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:07:18
18
TGF van de Ven
Loopgroep Aart Stigt
1:08:07
19
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:10:08
20
Fred van Velzen
Imtech Care & Cure
1:12:02
21
Ed Mulder
Passaat
1:12:54
22
Ruud van de Velde
Meuldijk & van Loon
1:14:07
23
Hans van Kempen
Energie
1:16:37
24
Eric Blok
Energie
1:16:38
25
Marius van Splunder
Rotterdam Container
1:20:03
26
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:22:20
27
Theo Piening
Imtech Care & Cure
1:28:50
28
Marcel Reuvers
Brugrunners
1:33:11
29
Willem Bosma
Rotterdam Container
1:36:18
M50, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Kolloffel
Waterweg
1:00:52
2
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:02:43
3
Ernesto Gonzalez
EON-Powerteam
1:03:40
4
Harry Gerritse
Parthenon
1:04:24
5
Nico Kluwen
Passaat
1:04:36
6
John Nooijen
Keller Running Team
1:04:48
7
Ricardo Baptiste
EON-Powerteam
1:06:00
8
Fred van Gent
Energie
1:09:12
9
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:09:35
10
Leo Koster
Imtech Care & Cure
1:09:53
11
Henk Verploegh
Haag Atletiek
1:12:23
12
Henk Pieterse
Energie
1:12:42
13
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:14:18
14
F Molsbergen
Spirit Oud Beijerlan
1:14:43
15
Robert Herling
EON-Powerteam
1:17:24
16
Cees Jan Prevo
Rhoon
1:17:49
17
Pim Broeren
Fortuna
1:21:40
18
Wil Goossens
Achilles
1:24:18
19
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:24:31
20
Gerard van Velzen
Imtech Care & Cure
1:25:58
21
Gerard Karreman
Imtech Care & Cure
1:27:32
22
Hans van Meggelen
Brugrunners
1:29:52
23
Dick Hordijk
Oud Beijerland
1:31:02
24
Bert Touw
Barendrecht
1:35:22
M55, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Keller Running Team
59:09
2
Arie Schaar
Loopgroep PK
1:03:24
3
Jan de Jong
Parthenon
1:04:30
4
Albert Stehouwer
Passaat
1:05:02
5
Wim Elshout
Veteranen Nederland
1:06:40
6
Wim Besuijen
EON-Powerteam
1:06:57
7
John Guequierre
Dynamica
1:09:45
8
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:10:28
9
Ton Kapinga
Energie
1:13:37
10
Johan de Jong
Parthenon
1:14:39
11
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:16:28
12
Jan Blom
Gouda
1:16:41
13
Huib den Haan
Imtech Care & Cure
1:20:26
14
Arie den Hoed
Parthenon
1:20:35
15
Chris Machielsen
Achilles
1:21:27
16
Fred Dozy
Spark
1:23:24
17
Ruurd Tolman
Spark
1:25:35
18
Joop den Boer
Veteranen Nederland
1:26:21
M60, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:02:53
2
Jac Beekers
Achilles
1:02:58
3
Karel Oosthoek
Brugrunners
1:06:51
4
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:07:28
5
Aart Punt
Veteranen Nederland
1:08:22
6
Rini Marijnissen
THOR
1:08:38
7
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:09:03
8
Jan Hulst
Loopgroep PK
1:10:57
9
Luc Dumont
Fortuna
1:11:15
10
Peter van Soest
Rhoon
1:12:56
11
Leen de Koning
Tenaco
1:12:56
12
K. Rutten
Veteranen Nederland
1:13:57
13
Wil van Loon
Meuldijk & van Loon
1:14:04
14
Han Bakker
Brugrunners
1:14:09
15
Koos Schaay
Veteranen Nederland
1:16:22
16
Klaas Mol
Brugrunners
1:20:13
17
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:21:08
18
Jan Blom
Veteranen Nederland
1:23:01
19
Arie de Haan
Veteranen Nederland
1:25:37
20
G. Meydam
Veteranen Nederland
1:26:06
21
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:26:22
22
Jan van Esdonk
Energie
1:28:04
23
Siem Pleijsier
Waterweg
1:28:42
24
Marius van Zanten
PAC
1:30:25
25
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster Team
1:32:27
26
Fred Jansen
Energie
1:33:59
27
Henk van Meerten
Schilderwerken Heide
1:35:59
28
E van Wieringen
Brugrunners
1:45:07
VSEN, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy vd Spijker
Haag Atletiek
59:56
2
Carla Ophorst
Haag Atletiek
1:00:48
3
Laura de Veth
PAC
1:04:57
4
Paticia Goossens
Achilles
1:14:49
5
Cindy Velgersdijk
Brugrunners
1:15:21
6
Elly Maat
Meuldijk & van Loon
1:23:00
7
Nathalie Alders
Flakkee
1:25:51
8
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:26:22
9
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:27:28
V40, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:08:30
2
Nathalie Backer
Achil '87
1:10:07
3
Ivonne vd Pad
Brugrunners
1:19:23
4
Jacqueline Schuurman H
PAC
1:25:34
5
Annemarie van Meerten
Schilderwerken Heide
1:35:59
V45, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolijn Goos
Fortuna
1:09:31
2
Jeanine van Overveld
THOR
1:12:50
3
Ineke schurer
Energie
1:16:34
4
Els Snippe-de Jonckhee
Brugrunners
1:16:46
5
Marja de Heer
Achilles
1:17:32
6
Ulrike Blankenstein
Flakkee
1:19:49
7
Jolanda de Witte
Parthenon
1:24:09
8
Addie Streefkerk
Oud Beijerland
1:24:30
9
Anne-Marie Lorsheijd
Brugrunners
1:31:07
V50, 10 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:10:43
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:11:42
3
Joekie de Hoog
Spark
1:12:01
4
Annie van Dijk
Uniquema Runners
1:12:36
5
Francis Mulders
Zuiderster Team
1:14:28
6
Elly Burgering
RRZ
1:16:42
7
Elly van Buytenen
Brugrunners
1:20:48
8
Cathrien Peeters
Dynamica
1:26:13
9
Marjan Groenendijk
Parthenon
1:26:59
10
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:29:51
11
Ineke de Haan
Imtech Care & Cure
1:32:51
12
Marjan de Bruin
Imtech Care & Cure
1:32:52
M10EM, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter van Winden
's-Gravenhage
59:56
2
Hans Overbeek
Polsbroek
1:03:48
3
Richard de Klerk
Rotterdam
1:04:22
4
Ronald van der Waarde
Barendrecht
1:04:52
5
Richard Harmsen
Hendrik Ido Ambacht
1:05:53
6
Ludo Waltman
Rotterdam
1:07:46
7
Martin Kleinjan
Rotterdam
1:08:39
8
Eric Pikaar
Spijkenisse
1:09:16
9
Peter vd Valk
Ridderkerk
1:10:04
10
S Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
1:10:11
11
Stefan Leertouwer
Ridderkerk
1:10:44
12
E de Klerk
Rotterdam
1:11:21
13
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
1:11:38
14
P Koudstaal
Barendrecht
1:11:47
15
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:11:58
16
John Snijders
Rotterdam
1:11:58
17
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:12:01
18
Rob Erwich
Hoogvliet
1:12:02
19
Pieter Dorst
Hendrik Ido Ambacht
1:12:04
20
Bart den Ouden
Capelle aan den IJss
1:12:14
21
Joop Jabroer
Oisterwijk
1:12:26
22
Ruud Woird
Sprundel
1:12:51
23
F de Raadt
Barendrecht
1:12:56
24
Jacobjan Vermeiden
Heerjansdam
1:13:32
25
Edwin Kilsdonk
Dordrecht
1:13:41
26
Henrie Rombout
Heerjansdam
1:15:05
27
Cees van Dijk
Krimpen aan den IJss
1:15:55
28
Jelle Gerritse
Barendrecht
1:16:32
29
Jan Andeweg
Nieuwerkerk ad IJsse
1:16:35
30
Roald van der Laan
Barendrecht
1:16:35
31
Michel Siep
Rotterdam
1:16:37
32
Jan Muizen
Rhoon
1:16:50
33
Wim Groenheijde
Rotterdam
1:16:57
34
Marco Terlouw
Barendrecht
1:17:08
35
Erik de Smit
Gorinchem
1:17:31
36
Walter Tempelman
Rotterdam
1:17:42
37
Ben van Mil
Hekelingen
1:18:45
38
Jan Luijendijk
Ridderkerk
1:19:14
39
J Gouw
Barendrecht
1:20:04
40
Mark Wijgerde
Rotterdam
1:20:22
41
Bill de Kimpe
Krimpen aan den IJss
1:20:32
42
Nico Koppe
Bergambacht
1:20:43
43
Robert Isendoorn
Rotterdam
1:22:21
44
Jan maarten van der St
Barendrecht
1:23:05
45
Mirko Gast
Krimpen a/d IJssel
1:23:18
46
C van Pieterson
Sliedrecht
1:23:27
47
Ab Hooyer
Amstelveen
1:23:43
48
Chris van Assem
Bergambacht
1:23:45
49
Wim Rappange
Oud Beijerland
1:24:13
50
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:25:47
51
Marcel v.d. Nieuwendij
Barendrecht
1:26:36
52
Chris Rust
Ridderkerk
1:26:38
53
Piet de Knegt
Rhoon
1:27:00
54
Arjan Speijer
Ridderkerk
1:29:14
55
B. Peeters
-
1:29:37
56
Hans Nolen
Rhoon
1:29:45
57
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:29:46
58
Ronald van Drunen
Ridderkerk
1:35:05
59
Dick Verhoeven
Poortugaal
1:35:19
60
Arie Booy
Barendrecht
1:35:28
61
Andre van Driel
Zwijndrecht
1:36:00
62
Nico Stoop
Spijkenisse
1:36:13
63
Kees Kooiman
Spijkenisse
1:36:14
64
Richard Koraag
Rheden
1:39:11
V10EM, 10 EM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitta Jabroer
Oisterwijk
1:15:08
2
Audrey Theunisz
Gorinchem
1:20:39
3
Marlies Janson
Gorichem
1:20:40
4
Rachel van der Weel
Burgh Haamstede
1:20:50
5
Berg van den-Schats C.
Numansdorp
1:23:52
6
Marga van Koppen
Mijnsheerenland
1:24:09
7
Lida Blokland
Oud-Beyerland
1:27:32
8
Caroline Hendriks
Fijnaart
1:27:38
9
Edith Rappange
Oud Beijerland
1:27:58
10
Danielle van Mil
Hekelingen
1:29:01
11
Marjan de Knoop
Barendrecht
1:29:46
12
Anita Kabbedijk
Zuidland
1:29:59
13
Thea Jansen
's-Gravendeel
1:30:22
14
Jilleke Rouwet
Hoogvliet Rotterdam
1:31:43
15
Wilma Windgassen
Rotterdam
1:32:55
16
Jocelien Bolkuijt
Rotterdam
1:33:14
17
Elly van Mil
Hekelingen
1:34:12
18
Ine Dahlhaus
Rotterdam
1:34:32
19
Henriëtte Booy-Koorn
Barendrecht
1:35:26
20
Monique Boudewijn
Barendrecht
1:35:39
21
Judith von Winckelmann
Spijkenisse
1:36:12
22
A Stuurman van Dam
Oud Beijerland
1:37:24
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hielke Schurer
Rotterdam
36:06
2
Hans Blom
Numansdorp
38:22
3
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
38:27
4
Tijn Huberts
Barendrecht
38:34
5
Teun van Uffelen
Roosendaal
38:56
6
Hans Westerlaken
Strijen
39:35
7
Jos Kienhuis
Barendrecht
39:58
8
Vincent van Os
Barendrecht
40:37
9
Christophe Gino
's-Gravenhage
40:59
10
Arjan Vijverberg
Spijkenisse
41:05
11
Peter Jan Kleinjan
Rhoon
41:18
12
Raymond Meijer
Barendrecht
41:58
13
Rene Korevaar
Sliedrecht
42:03
14
Jeroen van der Brugge
Barendrecht
42:18
15
Frank Bulten
Dordrecht
42:21
16
Ralph Smits
's-Gravenhage
43:15
17
Daniel Gorlitz
Papendrecht
43:42
18
Henry Vos
Gorinchem
43:54
19
Roy Werner
Dordrecht
44:13
20
Arjan Tetteroo
Papendrecht
44:17
21
Arco Moerkerken
Barendrecht
44:24
22
M Verheiden
Rotterdam
44:28
23
Marco de Rouw
's-Hertogenbosch
44:31
24
Frank van Hekezen
Zwijndrecht
46:02
25
Michael Raaijmakers
Dordrecht
46:06
26
Ronald Bronmans
Barendrecht
47:14
27
Frank Raymaekers
Ridderkerk
47:49
28
Sander Kapinga
Utrecht
47:55
29
Harry Vos
Ridderkerk
48:22
30
Joris Knops
Capelle aan den IJss
48:42
31
Arie Luiten
Sliedrecht
49:12
32
Peter de Jong
Gorichem
49:35
33
Ferry de Valk
Heerjansdam
49:42
34
D. de Wit
Gorichem
49:42
35
Maarten Balk
Barendrecht
49:43
36
Einar van Beek
Rotterdam
50:05
37
Michel Kooyman
Rotterdam
50:37
38
Adri Bokx
Rotterdam
50:39
39
Aad Vortman
Rotterdam
50:40
40
C.Hartsema
Barendrecht
51:00
41
Pieter Wijnsema
Ridderkerk
51:13
42
Alwin Bakker
Barendrecht
51:56
43
Joop de Bruijn
Barendrecht
52:12
44
Jan
Rotterdam
52:13
45
Michel Tabak
Ridderkerk
53:19
46
Jos Koolmees
Krimpen aan den IJss
53:43
47
Joost Sparreboom
Barendrecht
54:29
48
Jan Bosch
Ridderkerk
54:53
49
Arjen Volk
Barendrecht
55:32
50
Momberg
Barendrecht
56:01
51
Peter van den berg
Barendrecht
56:09
52
Nader Mansouri
Barendrecht
56:38
53
Marco van Esch
Ridderkerk
57:30
54
Eric de Graaff
Ridderkerk
57:31
55
Henk Hijdra
Spijkenisse
57:57
56
Peter Hamaker
Dordrecht
1:00:17
57
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:04:50
58
Gerard Rohaan
Barendrecht
1:11:12
59
Fred Noorlander
Ouderkerk a/d IJssel
1:13:29
60
Ronald vd Valk
Ridderkerk
1:21:14
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmay Vos
Apeldoorn
43:34
2
Mirjam Martinot
Etten-Leur
44:56
3
Annelies van Os
Barendrecht
49:23
4
Gudy van Klaveren
Rotterdam
49:24
5
Nancy Dalton
Barendrecht
50:57
6
Petra Schoon - vd Tak
Driebergen
52:01
7
Ada Visser
Capelle aan den IJss
53:28
8
Ivonne Bronmans-Smit
Barendrecht
53:49
9
Dini Beekers
Etten-Leur
54:17
10
Nanny Bosch
Ridderkerk
54:52
11
Shirley de Vries
Barendrecht
55:13
12
Wendeline Bakker
Barendrecht
56:09
13
Regina Rongen
Barendrecht
56:09
14
Jeannette Bruinsma
Barendrecht
56:22
15
Esther Schoonen
Barendrecht
56:25
16
Zahra Mansouri
Barendrecht
57:52
17
Monique Raaijmakers
Dordrecht
59:21
18
Anita Touw
Barendrecht
1:04:04
19
Linda Pieterse
Zwijndrecht
1:04:07
M5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Eijs
Nieuwkoop
18:28
2
Joep Kluwen
Papendrecht
18:45
3
Danny van Persie
Rotterdam
19:49
4
Johan Dekker
Ridderkerk
20:03
5
Mark Dekker
Ridderkerk
20:09
6
Cock Dorst
Hellevoetsluis
20:32
7
Maurice Koster
Barendrecht
20:53
8
Mees de Klerk
Rotterdam
22:41
9
Michèl van Leiden
Brandwijk
23:27
10
Rien van Vliet
Nieuwerkerk ad IJsse
23:31
11
Jan Buitendijk
Dordrecht
25:09
12
Kees Noordhoek
Hellevoetsluis
27:01
13
Fedor van de Velde
Dordrecht
30:01
V5KM, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anya Koch
Rotterdam
20:39
2
Karlijn van Es
Rotterdam
20:47
3
Corinde van Es
Rotterdam
20:56
4
Lotje Visser
Klaaswaal
21:23
5
Esmee de Vries
Heerjansdam
22:32
6
Diane van Es
Rotterdam
24:19
7
Willemijn Tepper
Utrecht
24:31
8
Karoline van ES
Rotterdam
24:32
9
Monique Pagels
Dordrecht
25:09
10
Chelly Snijders
Capelle aan den IJss
26:38
11
Mary Noordhoek
Hellevoetsluis
27:00
12
Louise Geerinckx Heeze
Hellevoetsluis
27:25
13
Esther Prooi
Barendrecht
28:10
14
Irene Bekker
Rotterdam
30:37
15
Miranda Stasse
Rotterdam
32:49
Kruithof Optiek Kerstloop 2007
www.uitslagen.nl
21-12-2007 22:19