Uitslagenlijst 43e Rabo Pinksterloop Eersel - Maandag 12 mei 2008
HSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Lieckens
Westerlo (B)
32:27
4
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
42:53
HM35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Moernaut
Dendermonde (B)
32:26
3
Remco Schellingerhout
Loopgroep Aart Stigt
35:40
10
Jorrit Dekkers
Fortuna '67
40:44
11
Peter Janssen
Olympia Eindhoven
43:18
12
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
44:01
14
Dinand Woolschot
Argo, Zelhem
44:36
HM45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sus Renders
Noorderwijk (B)
34:31
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
34:34
3
Jan Hendrickx
Hoogstraten (B)
35:07
4
Eddy Oomen
Hoogstraten (B)
36:04
8
Hans Metzemaekers
Argo,'s-Heerenberg
39:01
9
Robert Sanchez
Olympia Eindhoven
40:27
11
Frans Louwers
Generaal Michaelis
41:11
12
Marcel Nowee
Olympia Eindhoven
41:28
14
Jaap van Dam
AV Sliedrecht
43:31
HM55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Arie van de Akker
Olympia Eindhoven
38:09
4
Guido Everaert
Hoogstraten (B)
41:09
7
Jos Sanders
Veteranen Nederland
43:06
9
John Williams
Olympia Eindhoven
45:20
13
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
49:23
14
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
55:57
HRECR, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van den Broek
Eindhoven
37:14
5
Peter Cras
Gen.Mich., Best
40:20
9
Maarten van Yzendoorn
Veldhoven
41:47
10
Marc van Dijk
Valkenswaard
41:50
15
Harm Muller
AV DES, Eersel
42:26
16
Johan Henselmans
Eindhoven
42:58
17
Ad van Kollenburg
Gen.Mich., Best
43:04
20
Piet van der Nat
AV DES, Valkenswaard
44:12
25
Marcel Timmermans
eindhoven
44:51
26
Fons Essink
St. Michielsgestel
44:53
27
Kees van de Looy
veldhoven
45:52
37
Gert Marquart
AV DES, Eersel
47:26
38
Domine Leenaerts
AV DES, Riethoven
47:28
39
Jack van der Zanden
Eersel
47:36
48
Harry Geven
AV DES, Wintelre
49:36
49
Rudolf Buur
GVAC,Veldhoven
49:40
50
Julien Leemans
Baarle-Hertog
50:15
51
Marc Brandsma
AV DES, Eersel
50:16
52
Marc Hendrickse
Merksplas (B)
50:17
55
John Hermans
Baarle-Hertog
51:35
60
Peter van Gompel
AV DES, Eersel
52:40
62
Frans Rommelse
Gen.Mich., Best
53:16
63
Marc Swagnen
Merksplas (B)
53:26
64
Jan Meesters
Gen.Mich., Best
53:36
66
Jan van Engeland
AV DES, Eersel
54:15
DSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
37:09
DM35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DM45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nellie van Beers
AV Oirschot
44:07
4
Marianne Knapen
Loopgroep PK
44:50
5
Vera Verrept
BVAC, Antwerpen (B)
49:59
6
Rikie Huyberts
Fortuna '67
50:19
DRECR, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Francien vd Ouweland
Valkenswaard
49:45
6
Marianne van Woerkum
Eersel
51:42
7
Luciënne Micheels
Soerendonk
52:23
10
Anita Weststrate
AV DES, Hapert
53:23
11
Henny Leemans
Baarle-Hertog
53:35
12
Monique Kruithof
AVV, Dommelen
55:34
16
Jacqueline van Beek
Eersel
57:20
22
Harriette van Heijst
Hoogeloon
1:02:09
23
Janine Jansen
Baarle-Nassau
1:02:43
24
Marjolein van Avezaath
Baarle-Nassau
1:02:44
25
Ilse Kouters
GVAC,Veldhoven
1:03:09
26
Anneke Landuijt
Hellevoetsluis
1:03:17
28
Angelika van Dooremole
Bergeijk
1:05:55
HRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Adriaan van Engelen
Attila, Gilze
19:07
3
Geert Abrahams
Hilvarenbeek
19:40
4
Andy vd Heuvel
Boven-Leeuwen
19:58
6
Haroldinio Abauna
PSV, Eindhoven
20:16
7
Toine Weijers
Olympia,Eindhoven
20:33
9
Sam de Looff
AV DES, Hapert
21:01
10
Kees Timmermans
AV DES, Hoogeloon
21:08
11
Wil Bierens
AV DES, Eersel
21:13
16
Frans Meulenbroeks
AV DES, Duizel
22:30
17
Mike Willems
AV DES, Eersel
23:22
19
Bert Geboers
AV DES, Hapert
23:35
21
Henk Knapen
AV DES, Eersel
23:38
23
Maarten Kerk
St.-Oedenrode
24:06
27
Johan van Noort
AV DES, Eindhoven
25:42
28
Jos van den Putte
AV DES, Hapert
25:47
29
Theo Roelofs
AVV, Valkenswaard
26:05
33
Toon Jansen
AVR'69, Reusel
27:52
34
Harrie Maas
AVR'69, Reusel
27:53
35
Bart Jansen
AVR'69, Reusel
28:03
38
Walter Hompes
AV DES, Steensel
31:09
42
Erik de Kort
Poederlee (B)
36:24
DRECR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anoud vd Ouweland
AVV, Valkenswaard
22:15
2
Mariëlle Hoefnagels
AVR'69, Hooge Mierde
24:04
3
Greet van den Putte
AV DES, Hapert
24:57
4
Evie vd Ouweland
AVV, Valkenswaard
25:01
5
Mieke van Hoof
No-Limits, Hapert
25:39
6
Ellen Rooyakkers
Eindhoven
26:29
7
Gerda vd Ven
PSV, Eindhoven
26:31
8
Helma Janssen
AV DES, Bergeijk
26:54
9
Lisanne Leenaerts
AV DES, Riethoven
28:01
14
Geria Donkers
Valkenswaard
32:54
15
Désirée Bastings
AV DES, Bladel
32:55
JONGS, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van der Velden
Eersel
2:35
8
Joep Hermans
Baarle-Hertog
3:18
9
Merlijn van der Velden
Eersel
3:20
MEISJ, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Verheijen
Ulicoten
2:40
8
Lotte Jansen
Baarle-Nassau
3:21
9
Florine Hoefnagels
Hooge Mierde
3:28
10
Laura Willems
HAC, Helmond
3:34
JONGS, JEUGDLOOP 1400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Smetsers
Schijndel
4:18
6
Jeffrey van Eyck
HAC, Helmond
4:54
MEISJ, JEUGDLOOP 1400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Karlijn Onrust
HAC, Mierlo
5:16
7
Sophie Hoefnagels
Hooge Mierde
5:43
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze 43e Rabo Pinksterloop. Het was warm: 24°C. Wind O4. Graag zien wij u terug bij onze 28e Halve Marathon op 28 februari 2009. Info uitslagverwerking: 040-2051884
Uitslagen.nl
12-05-2008 22:03