Uitslagenlijst Squeezy Run Bike Run

Hoogland - Zondag 18 mei 2008

D14, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ashley Stienen
Weert
1:05:07
2
Irene van de Kruijs
Weert
1:26:01
H14, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Omar Brons
AVA '81
1:02:12
2
Milan Brons
AVA '81
1:06:07
3
Bryan de Kraker
AVA '81
1:06:59
4
Bas de Waal
AVA '81
1:07:56
D16, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Veelenturf
NTB
1:11:00
2
Aletta Schraa
av Triathlon
1:24:39
H16, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurens Steehouder
Amersfoort
1:07:32
2
Gaël Vos
Amersfoort
1:08:28
D18, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Groot
Hollandia
1:12:23
H18, RBR JUN/JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hielke Schurer
Energie
58:09
2
Stephan van Leeuwen
NTB
59:51
DOA, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Nijhoving
NTB
1:32:57
2
Ruth van der Meijden
VZC
1:34:51
3
Martine ten Kate
NTB
1:35:13
4
Laura Huijbregts
ESWTV Squadra Veloce
1:36:57
5
Brechje Kaastra
NTB
1:44:14
6
Joyce Gijzen
TTW
2:01:03
7
Chantal van der Geest
Utrecht
2:01:55
8
Hanke Bruins Slot
Utrecht
2:01:56
9
Pauline Kruiver
Houten
2:02:39
10
Irene Ittmann
De Schieter
2:05:21
HOA, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Vlies
NTB
1:20:10
2
Roland besselink
NTB
1:20:30
3
Roy Arts
NTB
1:20:42
4
Ben Plantinga
GVAV
1:22:02
5
Rick Nijhoving
NTB
1:22:53
6
Marc-Philipp Prins
Limburg (Duitsland)
1:23:17
7
Wardie van Wouw
Bollenstreek
1:24:12
8
Frank de Graaf
Amsterdam
1:25:47
9
Martijn Nooren
NTB
1:26:13
10
Martin Veenhuizen
AAC '61
1:26:55
11
Michael Groen
NTB
1:27:35
12
Randy Hendriks
Lelystad
1:27:37
13
Michel Besseling
av Triathlon
1:28:51
14
Arjan Kruyt
AAC '61
1:30:02
15
Martin de Haan
NTB
1:31:31
16
Olav Hoekwater
Harderwijk
1:31:54
17
Stefan van de POL
NTB
1:32:52
18
Richard Blom
NTB
1:33:59
19
Jacco Langerak
Trioss
1:34:20
20
Dre Meerding
Hoogland
1:34:34
21
Martijn Augustijn
NTB
1:34:38
22
Folkert Huisma
DZ & PC
1:35:46
23
Thomas van den Hof
Rotterdam
1:38:34
24
Wieger Heijenk
Zeewolde
1:40:43
25
René Oosterhof
Zeewolde
1:40:51
26
Stefan van Ekeren
Harderwijk
1:42:12
27
Martin van Dijkhuizen
Hellas
1:42:35
28
Jeroen Kok
's-Gravenhage
1:49:18
D40, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haike Nillesen
Eelde
1:37:14
2
Anita Greefhorst
av Triathlon
1:50:52
3
Tinie Witte
av Triathlon
1:52:53
4
Iris van't Bosch
Lelystad
1:53:01
5
Petra Stolk
De Schieter
2:01:17
H40, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cyril Mica
NTB
1:22:58
2
Peter Timmer
Apeldoorn
1:23:13
3
Ernst Bovenkamp
Rijnmond
1:23:34
4
Chris Borsch
TTW
1:29:15
5
Onno Pouw
av Triathlon
1:29:18
6
Kurt van de Nes
NTB
1:29:54
7
Manuel dequero Vazquez
TVH
1:30:18
8
Robert Mijwaart
zpv IJsselmeer
1:31:15
9
Marcel de Graaf
Haarlem
1:31:20
10
Marco van Nek
NTB
1:32:29
11
Ruud Degeling
Hollandia
1:32:51
12
Ger van Henten
NTB
1:33:41
13
Douwe Weima
Nijverdal
1:34:12
14
Robert de Bruin
Triade
1:34:55
15
Bob Schepers
av Triathlon
1:35:37
16
Marco Betman
Aquapoldro afd. Tria
1:35:50
17
Eric Visser
Lelystad
1:36:12
18
Harry Fransen
Zeewolde
1:36:19
19
Guido Rietzschel
Harderwijk
1:36:56
20
Keno Vrisekoop
TVB
1:36:57
21
Robert Rietveld
Aquapoldro afd. Tria
1:37:13
22
Eric Snijder
av Triathlon
1:37:17
23
Huub Stammes
De Schieter
1:37:33
24
Dick Vermeulen
av Triathlon
1:37:43
25
Gerco Pon
Zeewolde
1:38:46
26
Paul Lindeboom
Zeewolde
1:38:47
27
Koos Meinsma
NTB
1:40:29
28
Harry den boer
av Triathlon
1:41:54
29
Pim van Batenburg
De Schieter
1:43:13
30
Rene Bosman
av Triathlon
1:44:33
31
Helmus de Kruijff
Purmerend
1:45:49
32
Remco van Beek
Amersfoort
1:47:08
33
Bart Huiskamp
Markelo
1:47:45
34
Nico van Roden
Zeewolde
1:48:12
35
Paul Hundscheidt
Zeewolde
1:49:56
36
Pieter Onderwater
Hellas
1:51:06
37
Wim Olsthoorn
Amersfoort
1:54:29
38
Frank Wery
Hoogland
1:56:07
39
Ronald van Gilst
De Bilt
1:58:07
D50, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Terwel
TVH
1:51:54
2
Ria de Jong
TTW
2:12:19
H50, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout Graafmans
Spiridon Stap Groep
1:28:00
2
Han Stellaard
NTB
1:31:46
3
Paul ten Hag
av Triathlon
1:33:10
4
John van Hamersveld
Hoogland
1:35:05
5
Paul Vos
av Triathlon
1:35:52
6
Geert Vesper
av Triathlon
1:38:30
7
Henny Fleijsman
NTB
1:39:43
8
Jan Drevers
NTB
1:39:54
9
Gerard van de Bovenkam
NTB
1:41:30
10
Elbert van den berg
Putten
1:41:37
11
Jos Rutten
Lelystad
1:42:56
12
Kees Vaneman
NTB
1:43:56
13
Anton Schoonderbeek
Atletiek vereniging
1:45:27
14
Leen Wegman
Zwaag
1:46:45
15
Philippe Terheggen
De Schieter
1:46:59
16
Peter Möllers
NTB
1:47:14
17
Lou Woord
Krommenie
1:49:57
18
Jo Klerken
Regio Venray
1:52:14
19
John van Tiggelen
's-Gravenhage
1:53:00
20
Rob Bongaarts
NTB
1:54:25
21
Hans Groot
Lambertschaag
1:59:21
22
Teus van Loenen
TTW
2:04:47
H60, RBR SEN/MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
1:30:20
2
Koos Rademaker
Amersfoort
1:46:22
3
Jan Otsen
Hollandia
1:53:30
4
Pieter Buitelaar
Rijnmond
2:01:21
5
Luc Kenter
TVH
2:02:43
DUO-S, DUO'S SEN/MASTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rom Mannien
av Triathlon
1:30:50
2
Marcel Hagen
av Triathlon
1:49:55
3
Sylvana Snijder
Amersfoort
1:51:04
Uitslagen.nl
18-05-2008 16:32