Uitslagenlijst The Hague Royal Ten

's-Gravenhage - Zondag 25 mei 2008

M SEN, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniël Mucke
Kenia
28:44
28:43
2
David Rutoh
Kenia
28:48
28:47
3
Abdelhadi El Hachimi
Italië
29:26
29:25
4
Henri Kosgei
Kenia
29:36
29:34
5
Julius Kuto
Kenia
29:53
29:52
6
Isaiah Kosgei
Kenia
30:01
30:00
7
Patrick Ngugi
30:09
30:08
8
Thomas Poessiat
Haag Atletiek
30:56
30:55
9
Joshua Ekeno Erebon
Kenia
31:51
31:50
10
El Houssaine Essemaali
Marokko
32:15
32:13
11
Pascal van Troost
Haag Atletiek
32:43
32:42
12
Mark Olsthoorn
Leiden Atletiek
34:18
34:16
13
Patrick Kuijken
Athlos
34:38
34:36
14
Emiel Pieterse
AV '23
34:40
34:37
15
Sander van den Hoogen
NSAV 't Haasje
34:40
34:37
16
Wouter Hoefsloot
NSAV 't Haasje
35:07
35:04
17
Hans Klanker
Leiden Atletiek
36:24
36:21
18
Pieter Westers
Leiden Atletiek
36:25
36:22
19
Erik van der Hoeven
AAV '36
36:30
36:26
20
Arjan Eggink
Haag Atletiek
36:40
36:36
21
Albert Jan Groen
Haag Atletiek
36:43
36:40
22
Pim Quist
Haag Atletiek
36:51
36:49
23
Wouter Dijksma
Leiden Atletiek
37:22
37:19
24
Gerben v.d. Luijt
Leiden Atletiek
37:32
37:28
25
Joost Freijzer
the Hague Road Runners
37:36
37:32
26
Hans Terlouw
the Hague Road Runners
37:37
37:30
27
Marco Nijenmanting
Phanos
37:44
37:41
28
Mark-Pieter vd Heuvel
Clytoneus
37:49
37:45
29
Bas Westhoff
Atos
37:50
37:45
30
Torbjorn Jansson
Haag Atletiek
38:13
38:10
31
Sander van der Fluit
Amsterdam
38:16
38:14
32
Robbert Salome
Loopgroep PK
38:24
38:19
33
Tobi van Scheyndel
NSAV 't Haasje
38:45
38:42
34
Marco Scholtens
the Hague Road Runners
39:43
39:41
35
Frank Wichern
Haag Atletiek
40:11
40:00
36
Vincent Zwemmer
Haag Atletiek
40:19
40:11
37
Bengt Arne Hulleman
Haag Atletiek
40:43
40:41
38
Richard Holstege
AV '40
41:50
41:47
39
Ralph Smits
Sparta
41:54
41:48
40
Rolf Vermolen
Ilion
44:26
44:23
41
Erik Velthuis
the Hague Road Runners
46:01
45:48
42
Bjorn Parée
AV Aalsmeer
53:30
53:12
M 35+, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny in 't Veen
Rotterdam Atletiek
32:53
32:51
2
Ron van den Berg
Waterweg
33:50
33:48
3
Willem de Graaf
the Hague Road Runners
34:47
34:46
4
Marcel Mientjes
the Hague Road Runners
36:17
36:15
5
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
36:22
36:20
6
Robert-Jan de Graaf
Haag Atletiek
36:39
36:37
7
Peter Stoker
Ilion
36:48
36:41
8
Jos Euser
Haag Atletiek
36:49
36:46
9
Ad Buijs
Phoenix
37:13
37:10
10
Ko Walkers
Haag Atletiek
37:22
37:17
11
Petrica Balbaie
Ilion
37:25
37:19
12
Ruud Kouijzer
PAC
37:39
37:34
13
Paul Jansen
Olympus '70
37:40
37:37
14
Jean-Paul van Hunen
Haag Atletiek
38:14
38:09
15
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
38:17
38:14
16
Ruud Fabrie
Haag Atletiek
38:24
38:20
17
Ton Harland
Haag Atletiek
38:31
38:26
18
Paul Harland
Haag Atletiek
38:51
38:46
19
Richard Lelieveld
De Kieviten
38:54
38:50
20
Gerdjan van Zanten
Haag Atletiek
38:56
38:51
21
Stijn Reinhard
Sparta
39:16
39:10
22
Peter Dijcks
Sparta
39:17
39:12
23
Arnout Voogt
Sparta
39:32
39:28
24
Mark Stuurman
Loopgroep PK
39:33
39:28
25
Fred Bruijniks
PAC
39:41
39:35
26
Ruud Nobel
Haag Atletiek
39:54
39:43
27
Arjan Kammeraat
PAC
39:54
39:49
28
Michiel van Well
Running Athletic Point
39:55
39:46
29
Tejo Scholten
Spark
40:07
40:00
30
Marcel Nagel
Sparta
40:18
40:10
31
Allard Kappetein
Loopgroep PK
40:24
40:19
32
Mario Wesdorp
PAC
40:49
40:42
33
Adriaan de Schipper
Olympus '70
40:49
40:43
34
Rob Michilsen
PAC
40:57
40:50
35
Paul Meulemans
De Koplopers
41:31
41:24
36
John van der Kroft
the Hague Road Runners
41:32
41:26
37
Emiel Pattinama
Loopgroep PK
41:47
41:33
38
Gerard van Calmthout
Spark
42:20
42:16
39
Cees Waasdorp
Spark
42:20
42:15
40
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
42:33
42:23
41
Jacques Merx
the Hague Road Runners
42:53
42:46
42
Cees Schutt
Zevenhuizen Zh
42:59
42:46
43
Uco Sobering
Voorburg
43:02
42:58
44
Eite Slootheer
Waterweg
43:03
42:55
45
Ben van Vliet
avVN
43:06
43:02
46
Marcel Toet
AV '40
43:15
43:08
47
Ferry van Haastert
Sparta
43:21
43:12
48
Adri Vergalen
Ilion
43:21
43:14
49
Eric Melse
Sparta
43:30
43:25
50
Wilco Hoogendoorn
PAC
43:49
43:43
51
Hans Wils
Sparta
43:53
43:42
52
Wim Voermans
PAC
43:53
43:36
53
Alexander van den Berg
the Hague Road Runners
43:56
43:51
54
Wim Plaatzer
NSL
44:13
44:09
55
Herman Tijsen
Sparta
44:15
44:08
56
Kees Breedeveld
Friesland
44:23
44:19
57
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
44:28
44:20
58
Henk Kop
Haag Atletiek
44:43
44:36
59
Huub Cornelissen
Leidschendam
45:03
44:48
60
Ton van Westbroek
Haag Atletiek
45:05
44:59
61
Rob Blijleven
Haag Atletiek
45:08
45:01
62
Sander de Vlieger
Loopgroep Aart Stigter
45:13
45:07
63
Frank de Jager
the Hague Road Runners
45:15
44:55
64
W.J.M. Hartman
Haag Atletiek
45:21
45:12
65
Hans de Putter
Haag Atletiek
45:23
45:14
66
Harry Oosterveen
Sparta
45:42
45:36
67
Wim Aartsen
Haag Atletiek
45:44
45:31
68
Piet Blankert
Amstelveen
45:47
45:32
69
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
46:09
46:01
70
Bert Wentink
Haag Atletiek
46:11
46:02
71
Antonio Cannavacciuolo
Haag Atletiek
46:22
46:09
72
Ton Gerritsen
Haag Atletiek
46:26
46:18
73
Mike Overdevest
PAC
46:33
46:17
74
Ben Vermolen
Haag Atletiek
46:35
46:25
75
Peter Klein
the Hague Road Runners
46:37
46:22
76
Aad Ruijgrok
VAV
46:59
46:54
77
Frank Inklaar
Haag Atletiek
47:05
46:53
78
Ben Sterkenburg
Loopgroep PK
47:07
47:03
79
Marc de Ruiter
Haag Atletiek
47:35
47:20
80
Cor van der Geest
Haag Atletiek
47:36
47:25
81
Malcolm Henderson
Waterland
47:57
47:45
82
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
48:13
48:01
83
Freddy Frauenfelder
Haag Atletiek
48:31
47:31
84
Piet van den Berg
Startbaan
48:44
48:29
85
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
48:48
48:35
86
Barrie Henson
Leiden Atletiek
49:33
49:28
87
Walter de Ling
Fortuna
50:14
50:04
88
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
51:00
50:51
89
Peter Peeters
Haag Atletiek
51:09
50:52
90
Toon de Graauw
the Hague Road Runners
51:11
50:58
91
Theo Sijbrandij
Sparta
51:15
51:08
92
nico moesman
Haag Atletiek
51:25
51:15
93
Rob Gijzen
Haag Atletiek
51:38
51:24
94
Paul Spiertz
Waterland
51:48
51:38
95
Geert Jan Schreurs
Haag Atletiek
51:59
51:46
96
Harry van Maanen
Haag Atletiek
52:11
51:54
97
Arie Don
Haag Atletiek
52:20
52:06
98
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
53:09
52:54
99
Ben Girwar
Haag Atletiek
53:15
52:59
100
Jack Horneman
avVN
53:23
53:13
101
Leo Keijzer
Sparta
53:45
53:35
102
Aad vd Drift
Artemis
53:47
53:32
103
Wim van der Boor
PAC
54:17
54:03
104
Gerard Mulder
Haag Atletiek
54:32
54:18
105
Hans van Toor
the Hague Road Runners
54:34
54:26
106
Rob Faber
Sparta
54:45
54:32
107
Carel Knoester
Haag Atletiek
55:10
52:58
108
Erwin Schouten
Haag Atletiek
55:55
53:44
109
Victor van der Valk
Haag Atletiek
56:36
54:28
110
Geert van den Berg
Loopgroep PK
56:38
54:36
111
Tjitte Kamminga
Haag Atletiek
58:58
56:51
112
Ed Campignon
Haag Atletiek
59:04
56:50
113
Manuel Carballo Carballo
Haag Atletiek
1:02:18
1:00:17
114
Peter Jutte
Haag Atletiek
1:03:00
1:01:00
V SEN, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Masila Ndunge
Kenia
34:17
34:15
2
Amina van Putten
Marokko
35:35
35:34
3
Sanne Broeksma
PAC
36:40
36:37
4
Heleen Plaatzer
NSAV 't Haasje
36:42
36:39
5
Carla Ophorst-Marrewijk
Olympus '70
37:33
37:32
6
Wendy van de Spijker
Nederland
38:59
38:57
7
Eshter van Egmond
AV '40
41:50
41:48
8
Marjanne Nelisse
Ilion
44:10
44:06
9
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
44:22
44:09
10
Katelijne Lafleur
Haag Atletiek
46:41
46:31
11
Sonja van Meerbeek
Rijnsoever
47:18
47:13
12
Sara Palmbush
the Hague Road Runners
47:42
47:33
13
Iris Kramer
Haag Atletiek
49:01
48:52
14
linda marcelis
Haag Atletiek
50:51
50:42
V 35+, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fa Adda
AV '23
38:48
38:46
2
Monique Leentvaar
Fortuna
40:51
40:48
3
Diny Bosker
Friesland
40:53
40:51
4
Gien San Tan
Phanos
43:54
43:49
5
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
44:09
43:58
6
Esther Hartman
Haag Atletiek
44:10
44:06
7
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
44:49
44:39
8
T.J.J. Fransen
Haag Atletiek
45:01
44:51
9
Simone Lankhuijzen
Sparta
45:47
45:36
10
Karin van Gorp
Sparta
46:08
46:01
11
Fatima de Goey
Haag Atletiek
47:42
47:33
12
Ilse Houtman
Haag Atletiek
48:13
47:56
13
Evelien van Rijn Verhulst
Haag Atletiek
48:14
48:04
14
Astrid Dammler
Sparta
49:28
49:23
15
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerland
51:43
51:35
16
Sandra van 't Sant
Sparta
52:17
52:04
17
Tanja van Dijk
Haag Atletiek
52:20
52:05
18
Lian Menting
Sparta
53:22
53:06
19
Joke Steensma
Startbaan
53:34
53:09
20
Sonja van Breukelen
Haag Atletiek
54:06
53:52
21
Alice de Klerk
Haag Atletiek
54:26
52:04
22
Catharina Boon
Haag Atletiek
54:29
54:12
23
Agnes Nijman
Sparta
55:04
54:52
24
Barbara Heemskerk
Haag Atletiek
56:03
55:52
25
Karin Zwanenburg
Sparta
56:25
56:16
26
Yvon vd Meer
the Hague Road Runners
57:11
57:05
27
Atie Zijlstra
Waterland
58:33
56:23
28
Desiré Waslander
Haag Atletiek
1:02:18
1:00:17
29
Truus Kalisvaart
the Hague Road Runners
1:12:14
1:11:29
M REC, PRESTATIELOOP10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter van Winden
's-Gravenhage
34:30
34:28
2
Reinout Solders
Delft
35:10
34:59
3
attilio bottegal
enschede
37:53
37:39
4
Simon Brownlee
Leiden
38:01
37:39
5
Rob Newbould
's-Gravenhage
38:42
38:36
6
Marius Vlootman
Leidschendam
38:51
38:19
7
Anton Van Amerongen
Leidschendam
39:19
39:15
8
Marco Janssen
's-Gravenhage
39:21
37:14
9
Emmanuel Olivier
Voorburg
39:25
39:17
10
Silas Weiwert
's-Gravenhage
39:27
38:32
11
Hans van den Bosch
Zoetermeer
39:38
39:34
12
Marco Bakker
's-Gravenhage
39:46
38:19
13
Christophe Gino
's-Gravenhage
39:56
39:43
14
Rob Nijhof
's-Gravenhage
40:17
40:00
15
Geert Beekhuis
's-Gravenhage
40:25
40:06
16
Paul Polders
De Koplopers
40:27
40:12
17
Sjoerd Hoving
's-Gravenhage
40:35
39:20
18
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
40:36
40:15
19
Patrick Johler
Mondriaan
40:39
39:02
20
Maarten Edelman
's-Gravenhage
40:40
40:21
21
Ralf van den Bos
's-Gravenhage
40:46
40:38
22
Eric Jonker
Zoetermeer
40:46
40:43
23
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
40:58
40:54
24
Jaap Dekker
Rotterdam
41:02
40:50
25
Richard Schouten
's-Gravenhage
41:03
39:52
26
paul moerkerken
Sparta
41:12
40:55
27
richard curfs
Haag Atletiek
41:15
41:05
28
Percy Bongers
Mondriaan
41:26
39:50
29
Paul van de Castel
Haag Atletiek
41:28
40:37
30
André Oost
Huissen
41:31
41:02
31
Vivien Bourrie
Dordrecht
41:39
41:02
32
Yves Ehlert
's-Gravenhage
41:41
41:16
33
Bas Koning
's-Gravenhage
41:50
41:38
34
Boris ter Bals
's-Gravenhage
41:57
41:54
35
Myrth Kwast
's-Gravenhage
41:59
41:26
36
Niels van den Bergh
's-Gravenhage
42:05
41:41
37
André Tap
Wateringen
42:08
40:30
38
Henk Emmerzaal
's-Gravenhage
42:12
41:55
39
Simon van Herpen
Zoetermeer
42:15
40:48
40
Ed van der Knaap
Den Haag
42:22
42:14
41
Ronnie Gommers
's-Gravenhage
42:27
42:07
42
Mathew Lawtie
's-Gravenhage
42:38
42:10
43
Marcel Bes
's-Gravenhage
42:43
42:26
44
Jan Moraal
De Koplopers
42:47
42:25
45
Tom Kennedy
's-Gravenhage
42:49
42:20
46
Harrie Boerkamp
Zoetermeer
42:51
42:31
47
Grant Cooper
's-Gravenhage
42:53
42:24
48
Rutger Mantel
Rijswijk Zh
42:54
42:37
49
Jan Verheij
's-Gravenhage
42:58
42:26
50
Adrie in 't Veen
Ilion
43:00
42:22
51
Rene Uijtdewilligen
Vlaardingen
43:00
41:40
52
Niek Joanknecht
Sparta
43:09
42:14
53
Stan Basten
Amstelveen
43:11
42:44
54
Raaf Doggen
Rotterdam
43:11
43:01
55
Peter van der Meer
Haag Atletiek
43:13
42:41
56
Cornelis Slingerland
Rotterdam
43:15
42:20
57
Erik Bakx
's-Gravenhage
43:17
42:54
58
Martija Westhoff
's-Gravenhage
43:18
42:01
59
V
Mondriaan
43:19
41:14
60
Paul van Oyen
's-Gravenhage
43:33
42:49
61
Armand Lumens
's-Gravenhage
43:37
43:08
62
Martien Hess
's-Gravenhage
43:39
42:08
63
Bouwe de Boer
Voorburg
43:46
41:10
64
Gert Masschelein
's-Gravenhage
43:50
42:56
65
Hidde Stoffer
Mondriaan
43:55
42:50
66
David Claus
Amersfoort
43:57
42:01
67
Martin Mul
's-Gravenhage
44:10
42:23
68
Mike Boogaard
's-Gravenhage
44:12
44:00
69
Erik Slagt
's-Gravenhage
44:20
42:32
70
Maarten Dorr
Zoetermeer
44:21
43:41
71
Rob van Dijk
's-Gravenhage
44:25
43:03
72
Robert van Rij
Mondriaan
44:27
42:52
73
Gabriel Kleijne
's-Gravenhage
44:27
43:27
74
Camil Bouwhuis
Mondriaan
44:29
42:53
75
Wouter Stuurman
Mondriaan
44:31
41:54
76
Jordy Fischer
Mondriaan
44:31
41:49
77
Wim Erkens
Honselersdijk
44:33
43:44
78
Johan Bal
Haag Atletiek
44:38
44:12
79
Olaf Mantel
's-Gravenhage
44:38
44:21
80
Greg van Vlaenderen
Bergschenhoek
44:39
43:08
81
Marco de Groot
Wassenaar
44:39
43:36
82
Ton Heijne
Leidschendam
44:41
44:21
83
Cees Siermann
Leidschendam
44:41
44:05
84
Rien Kleppe
Bruinisse
44:44
44:20
85
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
44:45
44:01
86
Joep Stassen
's-Gravenhage
44:50
43:25
87
Rob Barendregt
's-Gravenhage
44:53
44:35
88
Davide Gamarino
Rotterdam
44:54
44:22
89
Adiel Amakran
Mondriaan
44:58
43:31
90
David Wells
's-Gravenhage
45:02
44:32
91
Robert Reinder Nederhoed
's-Gravenhage
45:03
43:30
92
Kaz van Oostrom Soede
Mondriaan
45:06
43:32
93
Alexander Menck
Rijswijk Zh
45:07
42:51
94
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
45:08
43:47
95
Bas van Deenen
Mondriaan
45:08
43:31
96
Jan Zwanenburg
Voorburg
45:09
44:21
97
Hans van Oortmarssen
's-Gravenhage
45:11
44:45
98
Rene Prins
Zaandam
45:12
44:52
99
Jose Xavier
Sparta
45:14
44:56
100
Edward van Os
Rijswijk Zh
45:15
43:38
101
Roeland Koster
's-Gravenhage
45:16
43:34
102
Bas Dijkstra
Amersfoort
45:17
44:42
103
Jan de Vries
's-Gravenhage
45:24
44:54
104
Bart Groothuis
's-Gravenhage
45:28
43:43
105
Miguel Longone
's-Gravenhage
45:28
45:02
106
Nieky Roke
Mondriaan
45:29
44:02
107
Douglas Ota
's-Gravenhage
45:30
44:03
108
Bjorn Hauksson
's-Gravenhage
45:32
44:30
109
Sem Grasmeijer
Voorburg
45:35
43:53
110
Frank van der Vorst
Halsteren
45:36
44:28
111
Stef van Holstein
's-Gravenhage
45:36
44:33
112
ad jongenelen
Oudenbosch
45:36
45:08
113
Jody Leewes
Leiden
45:38
44:51
114
Marcel Pechler
's-Gravenhage
45:39
45:17
115
Peter Heijsteeg
Sparta
45:44
44:20
116
Dick Ufkes
's-Gravenhage
45:46
45:04
117
Edgar Pescadinha
's-Gravenhage
45:47
45:09
118
Sjoerd van de Hum
's-Gravenhage
45:47
43:56
119
Ron Oudshoorn
Ilion
45:47
44:48
120
Olof King
Delfgauw
45:51
44:06
121
sandor post
's-Gravenhage
45:53
45:15
122
laurens van vliet
's-Gravenhage
45:53
45:15
123
André Dokman
Zoetermeer
45:57
44:28
124
Wouter Goes
Wassenaar
45:58
44:57
125
PN Schönbrunn-Knappmann
's-Gravenhage
46:00
43:59
126
Xander Stalenhoef
's-Gravenhage
46:04
44:30
127
Danny van der Burg
Rotterdam
46:05
44:31
128
Ali Safi
Dordrecht
46:07
45:44
129
Hein Philipse
46:07
45:15
130
Abdelilah el Karicha
Mondriaan
46:08
44:33
131
Fred Hoekstra
's-Gravenhage
46:10
43:52
132
Jacco Helmink
's-Gravenhage
46:10
44:40
133
Ton Meershoek
Voorburg
46:13
45:32
134
Pieter Bolleman
's-Gravenhage
46:15
44:49
135
Jos Verwer
the Hague Road Runners
46:15
44:35
136
Harry Went
Voorhout
46:16
45:46
137
Wilco van de Wijnboom
's-Gravenhage
46:17
44:34
138
Ton Hoeks
Voorburg
46:19
46:01
139
Hans Schoonman
's-Gravenhage
46:19
45:04
140
Bernd van Rheenen
's-Gravenhage
46:23
45:28
141
Martin Vreeburg
Voorburg
46:24
45:42
142
Jeff Stans
Mondriaan
46:24
44:49
143
Pieter Vis
's-Gravenhage
46:24
44:43
144
John Keijzer
Mondriaan
46:26
45:22
145
Marcel Wijermans
's-Gravenhage
46:27
46:11
146
Ian Truesdale
Wassenaar
46:27
45:57
147
Bas Hendriksen
's-Gravenhage
46:28
46:05
148
Caspar Luzac
's-Gravenhage
46:28
43:38
149
Cees van der Kraan
Rijswijk Zh
46:28
45:56
150
Remco Greven
Zoetermeer
46:31
44:49
151
Gerard Mekking
's-Gravenhage
46:33
45:53
152
Hendrik Verschuur
's-Gravenhage
46:37
46:21
153
Tim Gerbrands
Leidschendam
46:39
46:14
154
Ruud Bovelander
Leiderdorp
46:39
45:47
155
Jurienne Hollaar
's-Gravenhage
46:39
45:17
156
Daniel Vreeswijk
's-Gravenhage
46:42
44:10
157
Thomas vanden Groenendaal
's-Gravenhage
46:42
45:20
158
Rob Teeuwisse
's-Gravenhage
46:44
46:14
159
Jordy van der Lely
Rijswijk Zh
46:47
46:24
160
Hans Overduin
's-Gravenhage
46:51
45:27
161
Arend Boschman
's-Gravenhage
46:51
44:33
162
Thomas Slieker
Rotterdam
46:52
44:23
163
Harry Klomp
's-Gravenhage
46:52
45:15
164
Ruud Smits
Delft
46:53
46:46
165
Michel Flaman
Pijnacker
46:53
46:31
166
Floris Lantzendorffer
's-Gravenhage
46:55
44:25
167
Eric Coenen
Sparta
46:55
45:07
168
Erik Weijsenfeld
Mondriaan
46:56
44:41
169
Andrean Loizides
Mondriaan
46:56
44:20
170
Bram Kampschreur
Rijswijk Zh
46:57
46:22
171
Oscar Kuit
Leiden
47:02
45:21
172
Cyril van Schijndel
Delft
47:02
45:13
173
Rob Colin
Nieuw Vennep
47:03
46:32
174
Hans Apontoweil
's-Gravenhage
47:04
44:48
175
Ton Duivesteijn
's-Gravenhage
47:06
46:35
176
Mark Schoonhoven
Rotterdam
47:06
45:51
177
Pierre Cox
Voorburg
47:06
46:47
178
Rob Hummels
Leidschendam
47:07
46:48
179
Max Borger
Voorburg
47:09
45:55
180
Kevin Penning
Vlaardingen
47:09
45:48
181
Dominic Moore
's-Gravenhage
47:11
45:35
182
Jeroen Zwaan
's-Gravenhage
47:12
45:43
183
Bruce Bueno de Mesquita
's-Gravenhage
47:14
46:51
184
Paul van Duijvenbode
's-Gravenhage
47:15
46:28
185
Gauthier Thomas
's-Gravenhage
47:17
46:45
186
André van Hooijdonk
Zevenbergen
47:20
46:16
187
Maarten van Gerwen
Rijswijk Zh
47:20
45:37
188
Bert Kreemers
's-Gravenhage
47:27
47:10
189
William Ford
's-Gravenhage
47:28
45:49
190
Manuel Duijnhouwer
Mondriaan
47:28
45:52
191
Peter van Ling
's-Gravenhage
47:29
46:53
192
Erik van Tetering
Zevenbergen
47:33
46:45
193
Auke Hobijn
Mondriaan
47:34
45:01
194
Martijn Wintermans
Mondriaan
47:36
47:26
195
Philip Sullivan
's-Gravenhage
47:40
46:35
196
Henk Puylaert
Rijswijk Zh
47:40
46:24
197
THEO RUYS
Leiden
47:43
46:35
198
Jeffrey Broos
Mondriaan
47:46
45:10
199
Bert van Beek
's-Gravenhage
47:47
47:19
200
Mark van der Veldt
's-Gravenhage
47:50
47:18
201
Mark Pauw
's-Gravenhage
47:52
46:14
202
Theo Harms
's-Gravenhage
47:52
46:17
203
Twan Heijmen
's-Gravenhage
47:53
46:41
204
Jon van Nierop
Leidschendam
47:54
46:18
205
David Hendriks
's-Gravenhage
47:55
45:58
206
Arthur Vrijdag
's-Gravenhage
47:57
45:58
207
Riccardo Masmeijer
Mondriaan
47:57
45:19
208
Ronald Wevers
's-Gravenhage
47:58
47:31
209
Aubrey Molina
's-Gravenhage
47:58
46:55
210
Joost van Boekel
's-Gravenhage
48:00
45:39
211
Alexis Weege
's-Gravenhage
48:00
45:55
212
Roland van Putten
Rotterdam
48:01
47:34
213
Miel Le Coultre
Sparta
48:03
46:07
214
Sander van Houten
's-Gravenhage
48:05
46:34
215
Hans Leijser
Breda
48:05
47:26
216
Jurriaan Bos
Haarlem
48:09
47:47
217
Jeroen van Amelsvoort
Zoetermeer
48:10
46:23
218
Lars van de Braak
's-Gravenhage
48:12
45:44
219
Chan Kerste
the Hague Road Runners
48:12
46:28
220
Nicolas Chahri
Den Haag
48:12
46:48
221
Jeroen Deggeller
's-Gravenhage
48:14
46:48
222
Jan van Benten
Wassenaar
48:14
47:24
223
Friso Scheublin
Voorburg
48:15
47:14
224
alexander vd boogaard
Leidschendam
48:17
48:06
225
Jacques van Vliet
Voorburg
48:17
47:12
226
Andre van Loo
Nieuwegein
48:18
46:58
227
Michael Dijkstra
Amsterdam
48:19
47:03
228
Jamie Visser
's-Gravenhage
48:19
45:57
229
Marc van de Luijtgaarden
Den Hoorn Zh
48:23
46:40
230
Daan Bos
Wateringen
48:26
47:08
231
Wesley Voois
Mondriaan
48:26
46:49
232
Paul Schwander
's-Gravenhage
48:27
47:51
233
Ewout Rotteveel
's-Gravenhage
48:29
47:10
234
Justin saunders
Derby
48:30
47:54
235
Todd de Munnik
Wijk bij Duurstede
48:31
48:05
236
Erwin van Zuidam
Mondriaan
48:31
46:54
237
Johan Dekker
Voorburg
48:31
46:04
238
Erik Vermaat
Mondriaan
48:34
46:00
239
Edwin de Haas
Rotterdam
48:34
47:02
240
Joost Vlasblom
Voorschoten
48:36
47:07
241
Pieter Alkemade
Rotterdam
48:36
47:04
242
Jan de Jager
Voorburg
48:37
46:14
243
Maarten de Jager
's-Gravenhage
48:38
46:14
244
Luuk Hoogerdijk
Houten
48:39
46:51
245
Walter van Gerven
's-Gravenhage
48:40
46:45
246
Frank van Kesteren
's-Gravenhage
48:41
46:25
247
Michael Ligtvoet
Voorburg
48:43
46:43
248
Jos Notenboom
Haag Atletiek
48:44
47:47
249
Leo Bellekom
Wassenaar
48:45
47:55
250
Fred van der Zalm
Zoetermeer
48:46
47:48
251
Rien den Hertog
Voorburg
48:46
47:46
252
Ernest Jan Jurriens
Rotterdam
48:49
48:30
253
Ben Bosma
Amsterdam
48:50
46:20
254
Simon Hamer
's-Gravenhage
48:51
48:00
255
Michel Bonefaas
Schiedam
48:52
48:36
256
Marco Bramsen
's-Gravenhage
48:54
47:34
257
Bob van Dijk
Leidschendam
48:56
48:07
258
Frans Braun
Haag Atletiek
48:58
46:08
259
Randajiet Jankie
's-Gravenhage
48:59
48:42
260
Joonas van Doornewaard
Delft
49:00
46:34
261
Auke de Jong
's-Gravenhage
49:04
47:01
262
Evert Baak
Rijswijk Zh
49:05
48:25
263
Steven van der Haagen
Rijswijk Zh
49:06
46:27
264
Leon Parlevliet
Voorburg
49:06
48:01
265
Frank Eggink
Wassenaar
49:06
48:04
266
Andre van Wiggen
's-Gravenhage
49:07
48:48
267
Huub de Jong
Leiden
49:11
47:12
268
Jos van den Boogaard
Rotterdam
49:12
47:40
269
Ferry de Paus
's-Gravenhage
49:14
47:17
270
J. van de Ven
's-Gravenhage
49:15
48:05
271
Erik van Groenigen
Haarlem
49:16
48:00
272
robert hodiamont
Ridderkerk
49:16
47:57
273
Joes Kleijheeg
Clytoneus
49:16
47:59
274
Peter van Beuningen
Barendrecht
49:19
48:56
275
Andrew Lambourne
's-Gravenhage
49:20
47:54
276
Jeroen Troisfontaine
Venray
49:21
47:34
277
Bert Groenewegen
's-Gravenhage
49:23
47:22
278
Wim de Buck
's-Gravenhage
49:23
48:01
279
Mike Mesker
Mondriaan
49:25
47:06
280
Rene Clemens
Den Helder
49:26
47:26
281
Marten van Garderen
Loopservice.nl
49:27
47:39
282
Wim Kuin
Leiden Atletiek
49:28
47:51
283
Jacques Driessen
Rotterdam
49:29
48:11
284
Robert Schween
's-Gravenhage
49:32
49:18
285
Wim Moolhuysen
the Hague Road Runners
49:33
48:34
286
Niels Olthuis
's-Gravenhage
49:34
49:15
287
Bart Veuger
's-Gravenhage
49:35
46:43
288
Huub Mizee
's-Gravenhage
49:36
47:38
289
Jarijn Nijkamp
's-Gravenhage
49:36
46:55
290
Atse Den Boer
Oegstgeest
49:38
48:01
291
Claus Barendse
De Spartaan
49:38
49:23
292
Willem Vosse
Wassenaar
49:40
48:49
293
Bruno Baartse
's-Gravenhage
49:41
47:37
294
frits pelmelay
's-Gravenhage
49:43
48:44
295
Michel Hubens
's-Gravenhage
49:45
47:12
296
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
49:45
47:51
297
Kenneth Narain
's-Gravenhage
49:46
47:01
298
Wesley Appels
Schiedam
49:47
49:31
299
Michael Robers
's-Gravenhage
49:47
47:04
300
Paul van der Ven
Voorburg
49:48
48:05
301
Leo Kouijzer
's-Gravenhage
49:53
48:26
302
Michael Troup
Voorburg
49:54
48:55
303
Christiaan de Vries
's-Gravenhage
49:55
48:46
304
Remi Bergsma
's-Gravenhage
49:57
49:39
305
Ed Hamwijk
's-Gravenhage
49:57
47:32
306
Peter Kimmel
Puttershoek
49:58
49:09
307
Dion van Meerten
Mondriaan
49:59
47:23
308
jos koot
's-Gravenhage
50:02
48:02
309
Mark Stokkers
Rijswijk Zh
50:02
48:18
310
Jeroen Korving
Voorburg
50:02
49:04
311
e van de hoek
's-Gravenhage
50:03
48:11
312
Edward Annokkee
's-Gravenhage
50:04
48:18
313
Feroz Bechan
's-Gravenhage
50:06
48:20
314
Wouter Visser
Rijswijk Zh
50:06
48:48
315
Frits Mantel
Burgum
50:08
49:50
316
Justus Kox
's-Gravenhage
50:08
48:54
317
John Stinchcombe
's-Gravenhage
50:09
47:55
318
Donald Tap
's-Gravenhage
50:09
47:40
319
Manuel Rosdorff
Rijswijk Zh
50:11
47:50
320
Hans Burgstra
Amsterdam
50:12
48:56
321
Frank van Heiningen
the Hague Road Runners
50:15
48:42
322
Aad Kwakkelstein
's-Gravenhage
50:17
47:48
323
Jordy Moor
Mondriaan
50:19
48:43
324
Robbert Roef
's-Gravenhage
50:19
50:00
325
Sybrand Adema
's-Gravenhage
50:20
48:05
326
Jaap van Groenigen
Heiloo
50:20
49:04
327
Arnold Lamers
's-Gravenhage
50:21
49:53
328
Dennis Pronk
Delft
50:23
49:56
329
Ignacio Ignacio
den haag
50:26
48:04
330
Bob van Berkel
Zoetermeer
50:27
49:09
331
Talbot Colin
Wassenaar
50:27
48:30
332
Ewout Ouwehand
Sparta
50:30
48:50
333
Rob Alfons
Schiedam
50:30
49:10
334
Lutz Kattge
's-Gravenhage
50:34
49:06
335
Boris Bayer
Loopservice.nl
50:36
49:23
336
Joris ten Brink
Haag Atletiek
50:36
48:37
337
Daan de Jong
Leidschendam
50:36
48:58
338
Hans Susan
Zoetermeer
50:38
49:16
339
Fred Muiser
's-Gravenhage
50:39
49:28
340
Devris Pondaag
Mondriaan
50:42
49:05
341
De Graaff
's-Gravenhage
50:43
49:23
342
Stefan Kysovsky
Den Haag
50:43
50:24
343
Frederik van Pallandt
's-Gravenhage
50:46
50:09
344
Jim van Zuijlen
Rijswijk Zh
50:46
49:24
345
Anthony de Winter
GAC Hilversum
50:48
50:16
346
Mark Bijkerk
's-Gravenhage
50:48
48:27
347
Robert van der Marel
Zoetermeer
50:49
48:59
348
Rob van der Veen
Rijswijk Zh
50:49
49:22
349
John ten Berge
's-Gravenhage
50:50
49:57
350
Luca Messina
's-Gravenhage
50:52
49:03
351
Eugene van der Pijll
's-Gravenhage
50:52
49:53
352
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
50:56
49:10
353
fraser hughes
's-Gravenhage
50:56
49:23
354
Robin Holtkamp
Rijswijk Zh
50:57
50:26
355
Mark Versteeg
Mondriaan
51:02
49:25
356
Thijs Mennen
Amsterdam
51:02
48:32
357
Damon Duivenvoorde
Mondriaan
51:02
48:27
358
Robert Verheul
's-Gravenhage
51:04
49:42
359
Wim Hardeman
Amsterdam
51:05
49:39
360
Sander van Leeuwen
's-Gravenhage
51:06
49:35
361
Jan Barlde
Voorburg
51:07
50:37
362
Edwin Hoogendoorn
's-Gravenhage
51:07
50:26
363
Ton Kortekaas
Rijswijk Zh
51:08
49:22
364
Albert Bosma
Leidschendam
51:08
49:23
365
Jean-Marc Kok
Mondriaan
51:11
49:33
366
Arjan Nugteren
's-Gravenhage
51:13
50:06
367
René van Diepen
Amsterdam
51:14
49:07
368
Maarten Korving
Voorburg
51:14
50:20
369
Edwin van der Harst
the Hague Road Runners
51:16
48:36
370
Joost Smeets
's-Gravenhage
51:17
50:31
371
Harm Smeets
's-Gravenhage
51:17
50:32
372
Eric Prevot
's-Gravenhage
51:18
49:04
373
Erik Hoogerwerf
Spijkenisse
51:18
49:54
374
Wolter Woning
Ede Gld
51:20
49:25
375
Piet van Heiningen
Reeuwijk
51:21
49:33
376
Lodewijk Olthof
the Hague Road Runners
51:25
50:49
377
Martin Dorsman
Gouda
51:25
50:41
378
Danny Klappe
Leidschendam
51:26
50:19
379
Marvin Boxhoorn
's-Gravenhage
51:29
49:48
380
Jeroen Conijn
's-Gravenhage
51:30
48:56
381
Marcel Spork
's-Gravenhage
51:34
50:23
382
ton leppers
Linschoten
51:34
50:13
383
Eric van Nieuwenhoven
Mondriaan
51:35
49:01
384
Alex Smits
's-Gravenhage
51:37
49:32
385
Miguel Boerboom
Rijswijk Zh
51:41
49:12
386
Rene van der Kleij
's-Gravenhage
51:42
49:12
387
daniel krantz
Leidschendam
51:42
50:31
388
Ard den Dulk
's-Gravenhage
51:43
51:08
389
Lodewijk Voorhoeve
's-Gravenhage
51:46
49:19
390
Cor de Groot
Leidschendam
51:47
49:53
391
ries verbeek
's-Gravenhage
51:51
50:05
392
Arcan Codrington
Delft
51:54
49:42
393
Ron van Gein
Mondriaan
51:55
49:21
394
Kees Eekhout
Kwintsheul
51:55
50:54
395
Peter Soenel
Loopservice.nl
51:56
50:03
396
Johan van der Zande
's-Gravenhage
51:57
51:36
397
Eric van Zijll de Jong
Wassenaar
51:58
51:28
398
Koen Tiemessen
's-Gravenhage
51:58
50:03
399
Michel Molleman
's-Gravenhage
52:00
49:59
400
Sebastian Jansen
Mondriaan
52:00
49:24
401
Jaap de Vries
's-Gravenhage
52:00
50:51
402
Franco Zanichelli
's-Gravenhage
52:01
49:51
403
Arjan Heuten
Haag Atletiek
52:04
50:11
404
Harold Hoekstra
Haag Atletiek
52:11
49:36
405
Michiel Claessens
's-Gravenhage
52:12
51:22
406
Ruud v Dam
Voorburg
52:13
49:43
407
Marcel a Campo
's-Gravenhage
52:14
50:55
408
Björn Bénard
Mondriaan
52:15
50:38
409
Henk Tukker
Voorburg
52:16
50:36
410
Evert van Nieuwenhuizen
's-Gravenhage
52:16
49:42
411
Arnoud van Gool
Mondriaan
52:17
49:35
412
Dheeraj Moelchand
Zoetermeer
52:17
51:42
413
Johan Quist
's-Gravenhage
52:18
50:51
414
Frank Beusekamp
Leidschendam
52:18
51:17
415
Martin Dunkelgrun
's-Gravenhage
52:20
51:39
416
Bo van Pallandt
's-Gravenhage
52:21
52:02
417
Olaf Schouten
's-Gravenhage
52:22
51:44
418
Rinus Schroevers
's-Gravenhage
52:23
50:18
419
Bas van Sabben
Loopservice.nl
52:24
51:37
420
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
52:25
51:51
421
Mark Duin
Rijswijk Zh
52:26
49:39
422
Ronald Kloots
's-Gravenhage
52:26
50:22
423
Hans Bek
Middelburg
52:27
52:04
424
Marcel Ippel
Nootdorp
52:27
50:36
425
Guy Walraven
's-Gravenhage
52:27
50:43
426
Rene Remmerswaal
Rijswijk Zh
52:28
50:38
427
Duncan Holtappel
Voorburg
52:29
51:23
428
Rémon Nagtegaal
Mondriaan
52:29
50:54
429
Peter Jonker
's-Gravenhage
52:30
49:42
430
E Leeman
's-Gravenhage
52:31
51:45
431
Niek de Heer
's-Gravenhage
52:31
50:47
432
Jeffrey Spaans
Mondriaan
52:33
49:52
433
Titus de los Santos
's-Gravenhage
52:34
50:23
434
Peter Murphy
's-Gravenhage
52:35
50:12
435
Jan Cees Visser
Almere
52:36
50:57
436
Albert Waasdorp
Zoetermeer
52:36
51:53
437
Erwij Vermeulen
Wassenaar
52:40
51:37
438
Jim de Hoop
Alphen aan den Rijn
52:40
50:55
439
Youri Groenhart
Rotterdam
52:40
49:58
440
Albert Metz
Zoetermeer
52:42
52:02
441
Bernard Jas
Zoetermeer
52:45
51:16
442
Marijn Elbers
's-Gravenhage
52:51
52:16
443
Walter van Look
's-Gravenhage
52:53
51:19
444
Dustin Goei
Rotterdam
52:54
52:13
445
Paul Visscher
Voorhout
52:56
51:41
446
Ruud Derks
Zoetermeer
52:57
52:17
447
Han van Heijst
Rijswijk Zh
52:58
50:40
448
paul vrakking
's-Gravenhage
52:59
51:11
449
Jos Crijns
's-Gravenhage
52:59
51:38
450
Michel Mooring
Amsterdam
53:00
50:53
451
Sebastiaan van den Berg
Leiderdorp
53:00
51:13
452
Roel vd Burg
's-Gravenhage
53:01
50:21
453
Rick Stam
Mondriaan
53:03
50:27
454
Erwin Zonneveld
Mondriaan
53:03
50:43
455
Randy Heijnen
's-Gravenhage
53:04
51:25
456
Boudewijn van Schaik
's-Gravenhage
53:04
51:50
457
Jeroen Nahon
's-Gravenhage
53:05
52:20
458
Johan van der Horst
Alphen aan den Rijn
53:05
50:20
459
Chretien Herben
Voorburg
53:05
51:59
460
Jans Bloeming
Berkel en Rodenrijs
53:07
51:01
461
Frank Reekers
's-Gravenhage
53:09
52:37
462
Arjan Stuurman
Zoetermeer
53:11
51:54
463
Maurits Vuister
Bilthoven
53:11
51:54
464
Leon van der Does
's-Gravenhage
53:13
52:21
465
Casper Bremekamp
Voorburg
53:14
51:31
466
Cees van Muiden
Rotterdam
53:16
51:42
467
Marco de Jong
's-Gravenhage
53:18
52:06
468
Alexander Verkijk
's-Gravenhage
53:19
51:53
469
Alfred Wierenga
Zwaag
53:19
51:21
470
Nick van Paassen
Mondriaan
53:20
50:47
471
rick van den berg
's-Gravenhage
53:21
51:47
472
Bart Ebbers
Leidschendam
53:21
51:09
473
P. van Krieten
Oegstgeest
53:22
51:40
474
Michiel S de Korte
Rotterdam
53:22
52:10
475
Evertjan Wierda
Rijswijk Zh
53:22
51:18
476
Jeroen Buising
Sparta
53:22
51:42
477
Ron van der Linden
Leidschendam
53:23
50:58
478
Michel Haf
Voorburg
53:25
52:19
479
Lucien Trompert
's-Gravenhage
53:31
51:27
480
Mart van Heiningen
Leidschendam
53:36
52:46
481
Vincent Voorhoeve
's-Gravenhage
53:36
51:09
482
Max Blezer
Voorburg
53:39
52:15
483
Bradly de Keizer
Mondriaan
53:40
51:25
484
Sergio Slengard
Nootdorp
53:40
51:49
485
Fred Scholte
's-Gravenhage
53:44
51:29
486
Hans Verhagen
Loopservice.nl
53:47
53:13
487
Marcel Bergenhenegouwen
Voorburg
53:47
51:18
488
Roland Koster
Deventer
53:49
50:59
489
Thomas Holmes
Wassenaar
53:49
52:07
490
Wijnand Botman
's-Gravenhage
53:49
52:36
491
Maarten Stoltenborg
's-Gravenhage
53:51
51:01
492
Wiljo Romijn
De Koplopers
53:52
52:59
493
Bas den Hollander
Voorschoten
53:53
51:50
494
Harry Noltee
Haag Atletiek
53:53
52:59
495
Dick Lansbergen
's-Gravenhage
53:56
52:01
496
Robert Wardenaar
's-Gravenhage
54:01
51:55
497
Melvin Pott
Leidschendam
54:01
52:04
498
Jeroen Schoemaker
's-Gravenhage
54:03
51:42
499
Fred Toet
's-Gravenhage
54:03
51:32
500
Remco Berkes
's-Gravenhage
54:08
52:23
501
Wilco Brinkman
's-Gravenhage
54:12
52:10
502
Tarik Choukou
Mondriaan
54:14
52:08
503
Georges Beukering
's-Gravenhage
54:14
52:28
504
Ruben Azizahamad
's-Gravenhage
54:17
51:33
505
Ron van Ark
's-Gravenhage
54:18
51:55
506
Chris Winkelman
's-Gravenhage
54:21
53:34
507
Lars Olie
's-Gravenhage
54:21
53:30
508
Jan Verhoeven
Delft
54:23
51:52
509
Ronnie Tahitu
's-Gravenhage
54:25
52:06
510
Gerard van Drunen
Trimclub Clingendael
54:25
52:01
511
Remco Bodewes
's-Gravenhage
54:29
52:45
512
Roelant van Boheemen
Voorburg
54:30
53:16
513
Pieter Nesty
Mondriaan
54:31
53:29
514
Marco Grovenstein
Rijswijk Zh
54:31
52:12
515
Jesper Ebing
Mondriaan
54:38
52:02
516
Sander Kruif
's-Gravenzande
54:40
52:19
517
Hans Hermsen
's-Gravenhage
54:42
52:42
518
Seamus McGinn
Rijswijk
54:44
54:17
519
Hussein Alkhayat
Mondriaan
54:45
52:40
520
Rob van Roosmalen
Rijswijk Zh
54:46
53:59
521
Erik Barbier
Rijswijk Zh
54:48
52:53
522
Ton Witteman
's-Gravenhage
54:48
52:53
523
Dirk jan van Oversteeg
's-Gravenhage
54:48
52:31
524
Henk Zwijnenburg
's-Gravenhage
54:54
52:49
525
hans bos
's-Gravenhage
54:54
53:20
526
Peter van der Bloemen
's-Gravenhage
54:58
52:35
527
Koos Onderwater
Nootdorp
55:00
54:36
528
Ronald Bosker
Loopservice.nl
55:01
54:13
529
Ron Pronk
's-Gravenhage
55:03
52:39
530
Kees Eijkelenkamp
Monster
55:05
53:37
531
Rene Gillemans
Vlaardingen
55:06
53:40
532
André Harren
's-Gravenhage
55:08
52:56
533
Mike de Boer
Wassenaar
55:11
52:54
534
Godert van der Feltz
's-Gravenhage
55:11
52:52
535
Pieter Kortekaas
's-Gravenhage
55:13
52:52
536
Ed van Ee
Waddinxveen
55:15
53:26
537
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
55:17
52:28
538
Rene Kiebert
Ilion
55:18
54:50
539
Arjen Eggermont
Voorburg
55:20
54:40
540
Pim Dekkers
Mondriaan
55:20
52:43
541
Maarten van Weelden
's-Gravenhage
55:23
54:03
542
Wilfred Bonte
's-Gravenhage
55:24
53:03
543
Rogier Alblas
's-Gravenhage
55:25
53:28
544
Ron Schaafsma
Ouderkerk aan den IJssel
55:30
54:48
545
Rene Alblas
's-Gravenhage
55:33
53:08
546
Brian Hedley
Voorhout
55:35
55:01
547
Ferdy Mattern
Utrecht
55:41
52:57
548
Juan Vrijs
Leiden
55:42
53:54
549
Erik Lazet
Maarssen
55:42
54:13
550
Berry Verkijk
's-Gravenhage
55:45
53:32
551
Markus Gruber
's-Gravenhage
55:46
54:05
552
Cor Wever
's-Gravenhage
55:47
54:47
553
Matthew Jordan
's-Gravenhage
55:48
54:42
554
Asmar Schenkhuizen
's-Gravenhage
55:55
54:17
555
Ton Walison
Loopservice.nl
55:56
54:08
556
Christiaan Pieper
Mondriaan
55:58
53:18
557
C Blaaker
Rotterdam
56:01
53:54
558
Bert Slagter
Zoetermeer
56:01
55:31
559
Otto Hoole
's-Gravenhage
56:03
54:23
560
JAM Kesteloo
Rijswijk Zh
56:05
54:19
561
don koehorst
Hoofddorp
56:08
55:16
562
Erik Berkhout
Mondriaan
56:10
53:30
563
Jop van der Sluis
's-Gravenhage
56:11
54:30
564
Arjan van Velzen
Mondriaan
56:12
54:44
565
floor toetenel
Delft
56:15
53:47
566
Paul Verhagen
's-Gravenhage
56:15
55:52
567
Peter Ter Haar
's-Gravenhage
56:17
55:31
568
Roland van Geest
Nootdorp
56:18
54:54
569
Henk van der Tak
's-Gravenhage
56:19
55:12
570
Robbert jan Kuiper
's-Gravenhage
56:19
54:23
571
Gerrit-Jan Zwenne
's-Gravenhage
56:20
55:11
572
Willem Bringmann
Mondriaan
56:20
53:46
573
Adri Verzijl
's-Gravenhage
56:22
53:58
574
Gino Aldewereld
Mondriaan
56:24
53:50
575
Dick van Velzen
Oegstgeest
56:25
55:13
576
Juergen Lehmann
Den Haag
56:27
54:59
577
Bob Kandel
Mondriaan
56:28
53:53
578
Bob Strang
's-Gravenhage
56:29
56:03
579
Jerry Baas
Maarssen
56:33
54:11
580
Rene Roosen
Zoetermeer
56:34
54:49
581
Willem Rens
Hazerswoude Dorp
56:34
54:49
582
Pieter Rietdijk
Noordwijkerhout
56:36
55:46
583
Wim van Melzen
Zoetermeer
56:36
55:52
584
Jordy Tas
Mondriaan
56:38
54:17
585
Murat Demirkaya
Mondriaan
56:38
54:04
586
Maarten Hilbrandie
's-Gravenhage
56:43
54:13
587
Ruud Domburg
Beuningen Gld
56:48
54:29
588
Ries Geense
's-Gravenhage
56:48
54:34
589
Jeroen Mencke
's-Gravenhage
56:50
55:06
590
Jim Cole
Den Haag
56:52
54:17
591
Jerome Roche
Brussel/Belgie
56:52
56:26
592
Dick van der Niet
's-Gravenhage
56:53
54:43
593
Rieno Pier
Wirdum Fr
56:56
55:44
594
Huub Vrenken
's-Gravenhage
56:56
54:10
595
George Portier
's-Gravenhage
57:00
54:34
596
Gert-Jan Olden
Amsterdam
57:01
54:53
597
Rob Mariman
Rotterdam
57:02
55:43
598
ronald hijdra
's-Gravenhage
57:06
54:58
599
Peter Kriek
Sparta
57:18
56:39
600
Eddy van der Hout
's-Gravenhage
57:20
55:39
601
Gerard maccreanor
Rotterdam
57:20
55:10
602
Chris Schellingerhout
's-Gravenhage
57:28
55:47
603
Wim Mijs
's-Gravenhage
57:34
57:01
604
Wahidullah Dad
's-Gravenhage
57:39
56:54
605
Gerard van Gent
Sassenheim
57:39
56:46
606
Boris van Oppen
Rijswijk Zh
57:47
56:46
607
Fred Schmale
's-Gravenhage
57:49
55:57
608
Marcel van Duijn
Nootdorp
57:50
56:40
609
John Marks
's-Gravenhage
57:51
57:14
610
Jeroen Heijning
's-Gravenhage
57:57
56:32
611
Michael Exalto
Vlaardingen
58:01
56:40
612
Ben Marselis
's-Gravenhage
58:05
55:55
613
Rutger van der Stijk
's-Gravenhage
58:19
55:39
614
Frank Dircken
's-Gravenhage
58:20
55:37
615
Ruud Esbeukman
Rotterdam
58:24
56:54
616
Luc Treebusch
Sparta
58:30
56:38
617
Hans van Teijlingen
Rijswijk Zh
58:30
56:34
618
Paul van Maanen
Loopservice.nl
58:31
56:18
619
Ger de Graaf
's-Gravenhage
58:40
56:31
620
Bas van Vught
Berkel en Rodenrijs
58:43
56:51
621
Dennis Flipse
Mondriaan
58:44
56:04
622
Jan Dobbe
Leiden
58:45
56:30
623
Marlon Bazzoni
's-Gravenhage
58:47
56:06
624
Hank Winters
Trimclub Clingendael
58:48
56:24
625
Jeroen van Beest
's-Gravenhage
58:49
56:04
626
Gerrit ten Cate
Beetgumermolen
58:54
57:20
627
Theo Korst
's-Gravenhage
58:54
56:44
628
John Oosterom
Vlaardingen
58:55
57:30
629
Dion van Meerten
Mondriaan
58:55
56:18
630
Nikki Hermans
Mondriaan
58:56
56:23
631
Klaas Gorter
the Hague Road Runners
58:57
56:27
632
Andre Wallaard
Rotterdam
58:59
56:18
633
Dennis Wennekers
Steenbergen Nb
59:02
57:02
634
Rutger Timmermans
Delft
59:03
57:13
635
jochem van rijn
's-Gravenhage
59:04
57:34
636
Kenny Young
Den Haag
59:05
56:28
637
Paul Oschatz
Dordrecht
59:05
57:16
638
Roel van Dijk
Mondriaan
59:07
56:31
639
Anthony Luzac
's-Gravenhage
59:09
56:19
640
Ronald Dekkerq
's-Gravenhage
59:10
56:47
641
Bart Fellinga
's-Gravenhage
59:12
57:58
642
Denis Naudin ten Cate
's-Gravenhage
59:17
56:55
643
Johan Hoogendijk
's-Gravenhage
59:20
57:57
644
Ramon de Mooy
's-Gravenhage
59:21
56:59
645
Jean-Nicolas Gilliquet
's-Gravenhage
59:25
57:12
646
Nico van der Kooij
's-Gravenhage
59:29
58:15
647
Martijn van Woerkom
's-Gravenhage
59:31
57:18
648
Mitchell van Minnen
Mondriaan
59:32
56:50
649
Mark Haak
Mondriaan
59:32
56:50
650
Albert Koch
Voorburg
59:34
57:24
651
John Brand
Mondriaan
59:34
56:52
652
Godfried van Leeuwen
's-Gravenhage
59:37
57:03
653
Roger Meijer
's-Gravenhage
59:46
58:13
654
Bertrand Hulzebosch
Alphen aan den Rijn
59:47
57:24
655
Huig Taal
's-Gravenhage
59:48
57:34
656
Aad Bremekamp
's-Gravenzande
59:51
58:07
657
Colin Springveld
Mondriaan
59:53
57:14
658
Roland Bal
Wassenaar
59:56
59:19
659
Marco Verweij
Zoetermeer
59:56
59:18
660
Marc van den Bergh
Amsterdam
1:00:00
59:48
661
Ies Lakerveld
's-Gravenhage
1:00:01
59:09
662
Peter Griffioen
's-Gravenhage
1:00:03
57:45
663
jan martijn wigman
's-Gravenhage
1:00:03
58:14
664
Ronal Maijen
Epe
1:00:04
57:45
665
Charles Ruijgrok
's-Gravenhage
1:00:06
57:41
666
Daan Verhoeven
Rijswijk Zh
1:00:07
58:14
667
Erik Wachelder
's-Gravenhage
1:00:09
57:44
668
Bas Kettmann
's-Gravenhage
1:00:09
57:55
669
Daniël Salbert
's-Gravenhage
1:00:14
58:03
670
Jan van der Worp
's-Gravenhage
1:00:20
58:44
671
Enrico Esposito
's-Gravenhage
1:00:29
58:58
672
Peter Eggermont
the Hague Road Runners
1:00:31
58:53
673
Rob Wessels
Zoetermeer
1:00:36
58:06
674
Brian Pinkse
Mondriaan
1:00:38
58:04
675
Ben Manni
Vlaardingen
1:00:40
59:18
676
Remco Hiestand
Zoetermeer
1:00:41
58:52
677
Nico Koenhein
Haag Atletiek
1:00:42
58:37
678
Sonny Butteling
Mondriaan
1:00:44
59:08
679
Jeroen van den Berg
Nijmegen
1:00:47
59:01
680
Ruud van Zanten
Wateringen
1:00:55
58:59
681
Eric van den Bos
Zoetermeer
1:01:00
59:41
682
Hans Lunter
's-Gravenhage
1:01:01
58:52
683
Hans Jacobs
Nootdorp
1:01:05
59:03
684
Henk Stuurman
Loopgroep Marathon Utrech
1:01:07
58:22
685
Rob van der Plank
's-Gravenhage
1:01:11
59:16
686
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
1:01:22
1:00:32
687
Michel van der Walt
's-Gravenhage
1:01:22
59:20
688
Scott Richardson
den haag
1:01:30
59:11
689
Aad Harfterkamp
's-Gravenhage
1:01:33
59:19
690
Martin Weers
Voorburg
1:01:35
59:08
691
Paul Vierhout
's-Gravenhage
1:01:38
59:36
692
Cor Buytelaar
's-Gravenhage
1:01:41
59:59
693
Sixto Perea
's-Gravenhage
1:01:45
58:59
694
Erwin Stiemer
Almere
1:01:46
59:37
695
Leon Smit
Rotterdam
1:01:51
59:45
696
Dennis van Touw
's-Gravenhage
1:01:59
59:20
697
Bas van Gent
Voorburg
1:02:08
59:38
698
Sven vd Wal
's-Gravenhage
1:02:11
1:00:01
699
Roland van Roosmalen
's-Gravenhage
1:02:17
59:52
700
Franz van Dijk
's-Gravenhage
1:02:19
1:01:44
701
Robbert Hamer
Trimclub Clingendael
1:02:29
1:00:02
702
Dirk Dubbeling
's-Gravenhage
1:02:37
1:00:35
703
Ruud Legters
Leiden
1:02:39
1:00:24
704
Youssef Bouzamad
Mondriaan
1:02:46
1:01:19
705
Jan Reneman
Rijswijk Zh
1:02:48
1:00:57
706
Albert Dietvorst
Udenhout
1:03:08
1:01:13
707
Rob Bloem
Wassenaar
1:03:10
1:00:38
708
Richard Horváth
Goes
1:03:11
1:00:30
709
Bart Werk
Leiden
1:03:24
1:00:44
710
Kees de Jonge
's-Gravenhage
1:03:26
1:00:43
711
Uwe Thome
's-Gravenhage
1:03:44
1:02:20
712
Robbert Jan Souge
's-Gravenhage
1:03:57
1:02:44
713
Erik Spinhoven
Rotterdam
1:04:00
1:01:23
714
Steef van der Laan
's-Gravenhage
1:04:20
1:02:53
715
Ole Skjødt
Århus N
1:04:23
1:02:54
716
Darrell Gosepa
Rotterdam
1:04:42
1:02:55
717
Rene Vlassenrood
Vlaardingen
1:04:42
1:02:56
718
Rob Pronk
Haag Atletiek
1:04:44
1:02:42
719
jacobus Ubert
's-Gravenhage
1:04:56
1:02:53
720
Koos Nap
Leidschendam
1:04:59
1:02:56
721
Johan Pronk
Zoetermeer
1:05:01
1:03:38
722
cor gijsbertsen
Rotterdam
1:05:06
1:03:12
723
Felix Slot
Leidschendam
1:05:20
1:03:17
724
Kees de Haan
's-Gravenhage
1:05:33
1:04:36
725
Joris Voorhoeve
's-Gravenhage
1:05:37
1:03:05
726
Johan Vrolijk
Huizen
1:05:42
1:05:08
727
Johan Drechsel
Wassenaar
1:06:14
1:03:48
728
Machiel Vrolijk
Sparta
1:06:39
1:04:22
729
Johan Ramradj
's-Gravenhage
1:06:47
1:06:24
730
Mariano Cantarella
Wassenaar
1:06:56
1:04:28
731
Mark Soonius
's-Gravenhage
1:07:11
1:06:25
732
Benny van Viersen
Mondriaan
1:07:16
1:04:39
733
Theo Landman
's-Gravenhage
1:07:22
1:06:23
734
Paul Schilder
's-Gravenhage
1:07:45
1:05:24
735
Peter Veelo
Voorburg
1:08:36
1:07:20
736
Casper Kouwenberg
's-Gravenhage
1:09:20
1:07:59
737
Kalle Maukonen
's-Gravenhage
1:09:30
1:07:16
738
Harold Muller
Amstelveen
1:09:31
1:09:00
739
John Huissteden
Rijswijk Zh
1:09:34
1:08:24
740
Oscar Groenhart
Rotterdam
1:10:06
1:07:21
741
soe phaf
's-Gravenhage
1:10:52
1:08:44
742
Jurgen Groen
's-Gravenhage
1:12:29
1:10:59
743
Brian Olivier
's-Gravenhage
1:13:42
1:10:56
744
Ruud Rozenburg
's-Gravenhage
1:14:20
1:12:09
745
Murat Canli
Vlaardingen
1:14:36
1:13:13
V REC, PRESTATIELOOP10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merijn Bronsgeest
's-Gravenhage
41:46
41:06
2
Carmen Hagenaars
's-Gravenhage
44:29
44:10
3
C. Li
's-Gravenhage
44:48
44:24
4
Van der Klift
Haag Atletiek
44:49
44:15
5
Jeroen Seger
's-Gravenhage
44:59
44:02
6
Tracey Sullivan
's-Gravenhage
45:14
44:09
7
Triona Mulboom
's-Gravenhage
47:13
46:21
8
Brigitte de Boer
's-Gravenhage
47:33
46:04
9
Yvette Solognier
's-Gravenhage
47:42
47:05
10
Saskia Dooijewaard
's-Gravenhage
47:54
47:15
11
Carolien Smit
's-Gravenhage
48:06
46:11
12
Mumtaz Noor
's-Gravenhage
48:18
47:04
13
Tobijn de Graauw
's-Gravenhage
48:41
48:28
14
Petra van Schie
's-Gravenhage
48:43
48:13
15
Anneke Baak
Rijswijk Zh
49:06
48:26
16
Barbara Marsfelder
's-Gravenhage
49:25
48:17
17
Rosa Emery
Delft
49:25
47:36
18
Sarah Griffith
's-Gravenhage
49:28
47:35
19
Karen van der Kooij
's-Gravenhage
49:44
48:55
20
Karin Morren
's-Gravenhage
49:50
47:09
21
Susanne Menck
Rijswijk Zh
49:52
47:38
22
Alexis Eustatia
Oegstgeest
50:06
48:36
23
Mirjam Timmerman
's-Gravenhage
50:06
49:37
24
Miranda van Velzen
Sparta
50:22
50:09
25
Ruth Talbot
Wassenaar
50:28
48:31
26
Jill Witvliet
Leidschendam
50:36
49:01
27
Annemieke va As
's-Gravenhage
50:49
50:19
28
De Wreede
Rijswijk Zh
50:53
49:30
29
Claudia van der Weele
's-Gravenhage
51:01
49:43
30
Marije Smit
's-Gravenhage
51:22
49:21
31
dorinde gudde
's-Gravenhage
51:28
50:50
32
Maggie Bedwell
Voorschoten
51:30
49:56
33
Lisette Fortanier
's-Gravenhage
51:38
49:58
34
Marijke Kalkman
Rotterdam
51:57
50:25
35
Nelie de Haan
's-Gravenhage
51:57
51:36
36
Sandra Jellema
Haag Atletiek
52:05
50:07
37
Majelle Wissink
Haag Atletiek
52:07
50:09
38
Yvonne Gerner
Voorburg
52:15
51:32
39
Margreet Schouten- Dikken
's-Gravenhage
52:16
51:31
40
Miriam Bons
Woerden
52:31
51:02
41
Martine Klaassen
's-Gravenhage
52:50
52:00
42
Lilian Bijloos
52:59
51:43
43
Martha Michielsen
Haag Atletiek
52:59
51:00
44
Christa Rang
Sparta
53:02
52:26
45
Pauline Scheelbeek
's-Gravenhage
53:02
51:12
46
Mandy van den Berg
Mondriaan
53:02
50:24
47
Colette van Hees
Voorburg
53:04
51:12
48
Linda Mos-Gravesteijn
's-Gravenhage
53:06
52:43
49
Anja v-d Lubbe
Leidschendam
53:23
51:56
50
Diana Boogaard
's-Gravenhage
53:32
53:15
51
Mirjam Schaafsma
Ouderkerk aan den IJssel
53:42
53:00
52
Van der daisy Put
's-Gravenhage
53:45
51:57
53
Rachel Aldridge
's-Gravenhage
53:53
52:21
54
Diane Evans
Oxford
53:53
51:57
55
Anouk Rutten
's-Gravenhage
54:00
51:33
56
Sacha Zijlmans
the Hague Road Runners
54:04
52:02
57
Marian Vreeburg
Voorburg
54:05
53:23
58
Jelita Schenkhuizen
's-Gravenhage
54:08
52:29
59
Petri van Gastel
Nijmegen
54:09
52:54
60
Petra Konermann
Gouda
54:10
52:55
61
natascha klein
Leiden
54:20
53:59
62
Ingrid de Bruin
Voorburg
54:20
53:02
63
Yvonne Berloth
Zoetermeer
54:22
53:55
64
Yvonne Wijermans
Amsterdam
54:33
52:43
65
Annemarie Knottnerus
's-Gravenhage
54:33
52:29
66
Dorien Bennink
's-Gravenhage
54:39
52:12
67
Domenique Apontoweil
's-Gravenhage
54:41
52:25
68
Michele Harris
Leiden
54:45
52:42
69
Karen Passier
's-Gravenhage
54:48
52:18
70
Stephanie Feith
's-Gravenhage
54:54
52:37
71
Inge Huisman
Rotterdam
54:59
52:16
72
Veerle Rypma
Delft
55:04
52:34
73
Jolanda van der Deijl
Rijswijk Zh
55:05
52:27
74
erwin flipse
's-Gravenhage
55:13
53:25
75
Ilse Korving
Zoetermeer
55:16
53:45
76
IM Gillemans
Vlaardingen
55:19
53:54
77
Severine van Bommel
's-Gravenhage
55:20
52:52
78
Frances van Berkel
Amsterdam
55:24
55:14
79
Maaike Hooff-Vergeer
's-Gravenhage
55:30
53:03
80
Samantha Koene
Mondriaan
55:35
54:02
81
Anita Timmer
Rijnsoever
55:36
55:16
82
Alone Offenberg
Leiden
55:52
55:40
83
Van der Burg
Spijkenisse
55:54
53:14
84
Pauline Vellenga
Amsterdam
55:56
53:11
85
Marita Dongelmans
's-Gravenhage
55:56
53:12
86
linda wisselo de zeeuw
Delft
55:58
53:54
87
Marianne Snyders
Voorburg
56:00
54:46
88
Christine Doornheim
Wateringen
56:02
55:35
89
Jennifer Khurana
's-Gravenhage
56:04
53:20
90
Rina Hillinga
's-Gravenhage
56:08
54:27
91
Amelia Xavier
Sparta
56:11
55:53
92
Nicole Hoornweg
's-Gravenhage
56:16
55:25
93
Jorieke van Etten
Mondriaan
56:17
54:45
94
Joke Fransen
's-Gravenhage
56:20
55:13
95
Hanneke Muys
's-Gravenhage
56:25
54:29
96
Ria van Leest
Leidschendam
56:29
54:28
97
Tanja Reus
Haarlem
56:35
55:42
98
Sophia Visser
's-Gravenhage
56:37
55:43
99
Dora Kauderer
's-Gravenhage
56:39
56:13
100
Pachella Seif
's-Gravenhage
56:44
55:23
101
Karen Pier
's-Gravenhage
56:46
55:34
102
Annemarie Plugge
Nootdorp
56:55
54:27
103
Miranda Eckhardt
's-Gravenhage
56:58
54:38
104
Joukeline Toonen
Blaricum
57:01
56:27
105
Emma Wells
's-Gravenhage
57:17
56:46
106
Astrid Jonker-Steinz
Zoetermeer
57:19
56:38
107
Cynthia Lamur
Groningen
57:27
56:19
108
Mirjam de Paus
's-Gravenhage
57:31
55:33
109
monique van den burg
's-Gravenhage
57:40
56:47
110
Tamara A Winkel
Leiden
57:46
57:05
111
Tineke de Vries
's-Gravenhage
57:48
56:08
112
Carien van Raaij
's-Gravenhage
57:48
55:52
113
Martha Marks-Schmid
's-Gravenhage
57:51
57:14
114
dorota fojtar
wroclaw
57:55
56:45
115
Nienke Betlem
's-Gravenhage
57:55
55:26
116
Yolanda Westein
Vlaardingen
58:00
56:34
117
Jolanda van Ingen Schenau
Haag Atletiek
58:01
56:21
118
Jolanda van Leeuwen
's-Gravenhage
58:01
57:03
119
Fauzia Coenen-Mahboeb
Rijswijk Zh
58:03
56:15
120
Sandra Duijser
's-Gravenhage
58:05
55:57
121
Melanie Potzschke
's-Gravenhage
58:07
56:27
122
Berlynda Westerman
Vlaardingen
58:09
57:27
123
Genilda Correa de Souza
's-Gravenhage
58:10
55:39
124
Marianne Verhoef
's-Gravenhage
58:17
56:08
125
barbra heskamp
's-Gravenhage
58:23
55:50
126
June Pechler
's-Gravenhage
58:34
57:08
127
Leonie van Zuijlen
Haag Atletiek
58:47
56:39
128
Nicolette Kloesmeijer
's-Gravenhage
58:48
57:58
129
Sylvia Visser
's-Gravenhage
58:49
56:34
130
Susanne Hilgenkamp
's-Gravenhage
58:51
56:57
131
Van der Werf
's-Gravenhage
58:55
56:12
132
Jessica Linting
's-Gravenhage
58:58
56:47
133
ilse campignon
's-Gravenhage
59:04
56:51
134
Melanie Korving
Voorburg
59:12
58:13
135
Heleen Kieboom
's-Gravenhage
59:15
57:15
136
Ingeborg Vergauwe
Rijswijk Zh
59:15
57:51
137
irene de gier
Haag Atletiek
59:25
57:18
138
Nicole Trilsbeek
Den Haag
59:30
57:13
139
Yvonne Schrofer
Trimclub Clingendael
59:34
58:34
140
Mirja Ciere
's-Gravenhage
59:37
57:27
141
Annemiek van Haastregt
Nieuwveen
59:38
58:47
142
Ans Pronk
's-Gravenhage
59:39
58:40
143
Karen Nico
den haag
59:41
57:24
144
Jeanette van Bussel
's-Gravenhage
59:41
57:34
145
Judith Bastiaan
's-Gravenhage
59:43
59:15
146
Astrid Maronier
's-Gravenhage
59:43
59:14
147
Ingeborg Hendriks
's-Gravenhage
59:53
58:47
148
Annemieke Hol
Leidschendam
59:53
58:03
149
Annemarie Joustra
the Hague Road Runners
59:55
57:35
150
Lianne Dekker
's-Gravenhage
59:59
57:37
151
Mariska van Es
Schiedam
1:00:02
58:18
152
Wendy Gouwenberg
Den Helder
1:00:09
58:09
153
Wil van der Voort
LEIDEN
1:00:11
58:38
154
Nadine Eygenraam
Mondriaan
1:00:13
57:41
155
Marlous Keizer
's-Gravenhage
1:00:20
58:44
156
Helen Frerichs-Jans
Haag Atletiek
1:00:22
58:20
157
Priscilla Ter Morshuizen
's-Gravenhage
1:00:23
58:14
158
Bianca Hoogendijk
's-Gravenhage
1:00:29
59:06
159
Carla den Hartog
Sparta
1:00:34
59:31
160
Michelle van Schie-Mulder
's-Gravenhage
1:00:34
58:28
161
Maureen Boeters
Mondriaan
1:00:38
59:06
162
Nicolette Immerzeel
's-Gravenhage
1:00:39
58:12
163
Marieke v d Wiel
Den Haag
1:00:40
58:24
164
Ariana Wijermans
's-Gravenhage
1:00:50
58:59
165
Julia Alting
's-Gravenhage
1:00:50
58:59
166
Tanya Schneider
Delft
1:00:50
58:39
167
Marije Tiggelman
's-Gravenhage
1:01:04
1:00:44
168
Startnummer 1156
Sparta
1:01:06
58:34
169
Marian Dobbe-Kluijtmans
the Hague Road Runners
1:01:12
59:13
170
Marion Nederlof
Rijswijk Zh
1:01:13
59:28
171
Nancy van Kan
Leidschendam
1:01:14
59:20
172
Moniek Vossenaar
's-Gravenhage
1:01:20
59:24
173
Jolanda Alkemade
's-Gravenhage
1:01:22
59:20
174
Sylvia van der Valk
's-Gravenhage
1:01:24
59:15
175
Monique van den Tak
Wassenaar
1:01:27
59:00
176
Danielle Augustinus
's-Gravenhage
1:01:32
59:19
177
Olga Unhuryan
Rijswijk Zh
1:01:39
1:00:16
178
Tineke vd Zwan
's-Gravenhage
1:01:41
59:59
179
Cindy Lindeman
Mondriaan
1:01:42
1:00:09
180
Maaike Govers
Rijswijk Zh
1:01:47
1:01:27
181
Kim Roos
's-Gravenhage
1:01:48
59:04
182
Zefanja van der Sterre
Leidschendam
1:01:50
1:00:14
183
Sascha van Bruggen
's-Gravenhage
1:01:50
1:00:33
184
Géraldine Shalabi
's-Gravenhage
1:01:50
1:00:07
185
Sandra Fehling
's-Gravenhage
1:01:50
1:01:14
186
Sandy Paulides
Rotterdam
1:01:51
59:46
187
Mia Westerhof
's-Gravenhage
1:01:53
1:00:50
188
Marjolein Hendriksen
's-Gravenhage
1:01:59
59:19
189
Stephanie Pronk
Mondriaan
1:02:00
1:00:36
190
Cheryl Quassa
1:02:02
59:51
191
Brigitte van der Heyden
Valkenswaard
1:02:09
1:00:31
192
Jolanda Klompenhouwer
's-Gravenhage
1:02:10
1:00:04
193
Maxime Westra
Mondriaan
1:02:12
59:41
194
Harma van Dalen
Voorburg
1:02:15
1:01:42
195
anika tuts
's-Gravenhage
1:02:17
1:00:04
196
Kelly van der Rassel
Mondriaan
1:02:19
59:46
197
Karien Slijpen
's-Gravenhage
1:02:22
1:00:25
198
Ramona van der Harst
Mondriaan
1:02:22
1:00:50
199
Charissa IJzerdoorn
Rozenburg Zh
1:02:22
1:00:28
200
Merei Keehnen
's-Gravenhage
1:02:25
1:00:54
201
Claudia Boon
's-Gravenhage
1:02:26
1:00:44
202
Annechien Lubbers
's-Gravenhage
1:02:33
1:01:18
203
Marian van Broeckhuijsen
Rotterdam
1:02:38
1:01:55
204
Renate van der Knaap
Rotterdam
1:02:38
59:58
205
Ariane Lakerveld
's-Gravenhage
1:02:40
1:01:49
206
Kim Lugtenburg
Mondriaan
1:02:44
1:00:06
207
Astrid Overduin
Delft
1:02:46
1:02:18
208
Anouk Smits
Mondriaan
1:02:49
1:00:28
209
Marijke Gorter-Kok
the Hague Road Runners
1:02:50
1:01:39
210
Carin Reijmerink
's-Gravenhage
1:02:53
1:01:13
211
Marjolein Kraak
's-Gravenhage
1:02:57
1:00:20
212
Anna Menkveld
Sparta
1:02:59
1:01:05
213
Annemieke Ooms
Voorburg
1:03:00
1:00:38
214
Nienke Dols
Rotterdam
1:03:06
1:02:26
215
Caroline Knook
's-Gravenhage
1:03:07
1:01:13
216
Judith Kok
's-Gravenhage
1:03:16
1:02:52
217
Sonja Corzilius
Haarlem
1:03:20
1:01:27
218
Gillian Weinberg
Wassenaar
1:03:22
1:01:23
219
De Kok
's-Gravenhage
1:03:31
1:01:25
220
Corry Plug
the Hague Road Runners
1:03:35
1:02:24
221
Jelleke Prins
Rijswijk Zh
1:03:36
1:01:51
222
Fenne Binnendijk
Mondriaan
1:03:37
1:02:04
223
Melissa van der Sluis
Mondriaan
1:03:37
1:02:05
224
Shanna Grootscholten
Mondriaan
1:03:37
1:02:05
225
Joyce van Apeldoorn
Mondriaan
1:03:37
1:02:05
226
Rachel Keukenbring
's-Gravenhage
1:03:42
1:02:10
227
Annette Gilbert
's-Gravenhage
1:03:45
1:02:20
228
Riet de Niet-Pronk
the Hague Road Runners
1:03:47
1:01:53
229
Sandra van der Heide
's-Gravenhage
1:03:48
1:01:07
230
Linda Kleijheeg
Kwintsheul
1:03:52
1:02:34
231
Antoinet de Haan
Haag Atletiek
1:04:00
1:01:23
232
Kelly Knol
Mondriaan
1:04:10
1:01:31
233
Karin Dee
Den Haag
1:04:10
1:01:27
234
Yvonne Stumpf
Haag Atletiek
1:04:15
1:02:06
235
Renske Ruijters
Mondriaan
1:04:16
1:02:41
236
Thea van Leeuwen
's-Gravenhage
1:04:21
1:03:23
237
Barthy Vegter
's-Gravenhage
1:04:24
1:03:12
238
julie harris
Leiden
1:04:28
1:02:25
239
Attie Kingma
Leiden
1:04:33
1:02:59
240
Nadia Soerdjbali
's-Gravenhage
1:04:46
1:03:27
241
Eiske Dorresteijn
Voorburg
1:04:48
1:02:09
242
Marion Hartog van Banda
's-Gravenhage
1:04:56
1:04:16
243
Marjolijn Nap
Leidschendam
1:04:59
1:02:56
244
Beate Brand
's-Gravenhage
1:05:02
1:02:51
245
Holmes
Wassenaar
1:05:15
1:03:34
246
Anneke van Brakel
Leiden
1:05:18
1:03:44
247
Hilde Paap
Voorburg
1:05:20
1:03:18
248
Ingrid Buis-Neerscholten
Voorburg
1:05:26
1:03:00
249
Naomy Groenhart
Rotterdam
1:05:28
1:02:45
250
Els van Cranenburgh
Voorburg
1:05:34
1:03:37
251
Afsahne Zargari
Mondriaan
1:06:06
1:03:34
252
Afra de Bruin
Mondriaan
1:06:16
1:04:53
253
Monique Dijkhuizen
's-Gravenhage
1:06:35
1:03:52
254
Jeannet Bekhof
's-Gravenhage
1:06:39
1:04:11
255
Holmes
Wassenaar
1:07:09
1:06:27
256
Jamie van Kranen
Mondriaan
1:07:15
1:04:42
257
Petra Alkemade
Loopservice.nl
1:07:20
1:05:07
258
Cato ter Haar
Leiden
1:07:24
1:04:28
259
Kady Roeten
Mondriaan
1:07:31
1:05:56
260
Corina Kaasjager
Sparta
1:07:33
1:05:41
261
Yvonne van Essen
Haag Atletiek
1:07:39
1:05:37
262
Lilian Lazet
Maarssen
1:07:40
1:06:16
263
Irene Trompert
's-Gravenhage
1:07:43
1:05:39
264
Xandra Baldessari
Leidschendam
1:07:44
1:05:21
265
Robyn van Heezik
RRZ
1:07:46
1:05:43
266
Hendriette Phaf
's-Gravenhage
1:07:46
1:05:38
267
Bea Oosterom
's-Gravenhage
1:07:48
1:06:08
268
Wiesje van Eersel
's-Gravenhage
1:07:54
1:05:42
269
Martha Vakkers
Voorburg
1:07:59
1:05:38
270
Danielle Etienne
's-Gravenhage
1:09:11
1:07:39
271
Anita Woudenberg
Voorburg
1:09:12
1:06:46
272
Inez de Rooij
Almere
1:09:20
1:08:45
273
Maaike Huissteden
Rijswijk Zh
1:09:34
1:08:24
274
Marit Tamerus
's-Gravenhage
1:09:35
1:08:20
275
Tanja Koekebakker
's-Gravenhage
1:09:47
1:07:13
276
Froukje Lakerveld
's-Gravenhage
1:09:53
1:09:02
277
Michele Roberton
Den Haag
1:09:56
1:07:12
278
Yvette van Groeningen
the Hague Road Runners
1:09:59
1:08:02
279
Henriette Skjødt
Århus N
1:10:22
1:07:51
280
Cherany de Kraa
Mondriaan
1:10:26
1:07:54
281
Wendy van Dorp
Mondriaan
1:10:26
1:07:55
282
Hannie Eggink-Meester
Wassenaar
1:10:29
1:08:32
283
Marga Zuurbier
's-Gravenhage
1:10:54
1:09:04
284
Lianne Putters
Mondriaan
1:11:07
1:08:29
285
Christel Schipper
's-Gravenhage
1:12:01
1:10:23
286
Mieke Kerkhoff
's-Gravenhage
1:12:16
1:09:58
287
Tinka Portegies
's-Gravenhage
1:12:16
1:09:57
288
Elise Groenhart
Rotterdam
1:12:51
1:10:06
289
Kerry Campbell
Wassenaar
1:13:17
1:11:19
290
Line Skjødt
's-Gravenhage
1:17:18
1:14:46
M REC, PRESTATIELOOP 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Beck
Avantri
15:22
15:22
2
Ismail Chamalt
's-Gravenhage
15:49
15:48
3
Roché Silvius
the Hague Road Runners
15:57
15:56
4
Teun van der Meulen
Sparta
16:01
16:00
5
Vincent Trinthamer
Sparta
16:13
16:13
6
Mohammed Garouj
's-Gravenhage
16:33
16:32
7
Lion van Egmond
AV '40
16:41
16:40
8
Kevin van Leusden
Zwijndrecht
16:44
16:42
9
Tim van Leeuwen
Olympus '70
16:44
16:43
10
Roy Eversteijn
Olympus '70
16:52
16:50
11
Eddy Roodakker
the Hague Road Runners
17:04
17:03
12
Wardie van Wouw
NSL
17:06
17:05
13
Erik van Heiningen
the Hague Road Runners
17:12
17:11
14
Jeroen Koot
the Hague Road Runners
17:29
17:29
15
Dimitri Heskes
Voorburg
17:43
17:41
16
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
17:52
17:51
17
Tariq van Rooijen
Haag Atletiek
18:16
18:14
18
Wesley van der Harst
Sparta
18:18
18:17
19
Jeroen Wevers
the Hague Road Runners
18:27
18:26
20
Roeland van Egmond
AV '40
18:52
18:50
21
Roland Velu
the Hague Road Runners
19:16
19:15
22
Owen Smith
Sparta
19:29
19:26
23
Max Mahoney
's-Gravenhage
19:31
19:29
24
Cas van Trierum
's-Gravenhage
19:43
19:41
25
Marnix Baelde
Sparta
19:47
19:45
26
Ronald Verheijen
Zoetermeer
19:53
19:51
27
Gianluca Chantre
Sparta
19:56
19:51
28
Zbigniew Fojtar
Wroclaw
19:58
19:55
29
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
20:00
19:57
30
Floris van Gaalen
's-Gravenhage
20:03
20:00
31
Max Reinders
's-Gravenhage
20:03
19:48
32
Martijn Redegeld
's-Gravenhage
20:10
20:08
33
Alarik Melse
Rijswijk Zh
20:12
20:10
34
Jasper de Lepper
's-Gravenhage
20:45
20:41
35
Leo Tolboom
Haag Atletiek
20:47
20:45
36
J P Tensen
Rijnsburg
20:55
20:53
37
Hans Verbeek
Delft
21:00
20:57
38
Jan de Kwant
Sparta
21:29
21:25
39
Sjoerd vd Kruk
's-Gravenhage
21:30
21:28
40
andrew hedley
Groningen
21:45
21:32
41
Marcel van Leest
Zoetermeer
21:49
21:38
42
Marcel Kemper
Haag Atletiek
21:50
21:47
43
Niels Penning
Naaldwijk
21:55
21:51
44
RIEN DE WOLFF
Voorburg
21:56
21:54
45
Piet Klarenbeek
's-Gravenhage
22:00
21:56
46
Robbert Korving
's-Gravenhage
22:10
21:59
47
Pierre Tissot van Patot
Haag Atletiek
22:14
22:10
48
Robbin Wesstein
's-Gravenhage
22:18
22:06
49
Koos Gorel
's-Gravenhage
22:26
22:21
50
Arno Scheffer
's-Gravenhage
22:31
22:16
51
Stephan de Lepper
's-Gravenhage
22:37
22:33
52
Victor Vane
's-Gravenhage
22:40
22:38
53
Peter Groen
's-Gravenhage
22:44
22:32
54
Leo de Krom
Sparta
22:45
22:43
55
Johan van der Harst
Sparta
23:01
22:53
56
Nico Wesstein
's-Gravenhage
23:04
22:52
57
Maarten Verzijl
's-Gravenhage
23:06
22:58
58
Casper Heynen
's-Gravenhage
23:06
22:58
59
Philippe Oberknezev
's-Gravenhage
23:08
22:59
60
Vladimir Jizdny
Den Haag
23:08
22:57
61
Daan Emmerzaal
AV Gouda
23:23
23:16
62
Laurent TALON
's-Gravenhage
23:31
23:15
63
Huig de Waardt
's-Gravenhage
23:34
23:20
64
Killian Weltens
's-Gravenhage
23:34
23:32
65
Koen Dorsman
Gouda
23:38
23:32
66
Marcin Golab
Rotterdam
23:38
23:11
67
Pal Benyo
's-Gravenhage
23:39
23:34
68
Harrie Elzinga
the Hague Road Runners
23:41
23:39
69
Ruud Baarda
's-Gravenhage
23:52
23:38
70
Roger Pels
Sparta
23:59
23:50
71
Ruben Pols
's-Gravenhage
24:07
24:05
72
Pascal van den Bosch
's-Gravenhage
24:09
24:04
73
Andre Kootstra
Haag Atletiek
24:15
24:02
74
erik van bussel
's-Gravenhage
24:30
24:26
75
Xander Storms
's-Gravenhage
24:31
24:12
76
Roy Oldenburger
's-Gravenhage
24:32
24:22
77
Tor Burman
Den Haag
24:32
24:26
78
IJde Leijstra
Voorburg
24:38
24:26
79
Fabio Gorel
's-Gravenhage
24:41
24:36
80
Franco Lisci
's-Gravenhage
25:01
24:55
81
Sander Neefs
Zoetermeer
25:33
25:23
82
Jan Verbeek
's-Gravenhage
25:35
25:02
83
Berend Buis
Voorburg
25:36
25:34
84
Bart van Oostrum
's-Gravenhage
25:41
25:13
85
Erik Hofschreuder
's-Gravenhage
25:46
25:40
86
Oscar van de Schraaf
's-Gravenhage
26:15
26:10
87
Noud Doornheim
Wateringen
26:21
26:19
88
Sjaak Stekelenburg
Amsterdam
26:21
26:10
89
Peter de Kwant
Voorburg
26:27
26:23
90
Herminio Febres Ll
's-Gravenhage
26:35
26:29
91
Dimitri Walbeek
Haarlem
26:39
26:22
92
Mohamed Bekhiet
's-Gravenhage
26:41
26:36
93
Jos Raiter
Haag Atletiek
26:47
26:30
94
Patrick Meijer
's-Gravenhage
26:47
26:30
95
Pieter Kortenbach
Rijswijk Zh
27:06
27:03
96
Ramon Lacunes
's-Gravenhage
27:12
27:07
97
Raymond Niersteeg
27:13
26:57
98
Daniel Nikolic
's-Gravenhage
27:15
26:54
99
Jan-Willem Bosch
Haarlem
27:16
26:56
100
Hans Koot
's-Gravenhage
27:30
27:23
101
Timothy Horrocks
's-Gravenhage
27:46
27:17
102
Rene Moetoer
Den Haag
27:50
27:45
103
Andre Carstens
's-Gravenhage
27:51
27:25
104
Jim Carstens
's-Gravenhage
27:51
27:26
105
Nils Senff
's-Gravenhage
28:14
28:08
106
Siep Nieuwzwaag
the Hague Road Runners
28:18
28:03
107
Erwin Deen
's-Gravenhage
28:25
28:05
108
Louis Roskam
Zoetermeer
29:06
28:41
109
Arthur Wijnen
's-Gravenhage
29:42
29:29
110
Bauke Plugge
's-Gravenhage
29:58
29:40
111
Francois Carstens
's-Gravenhage
30:17
29:50
112
Henk Heidema
Muntendam
30:26
30:18
113
Olav van Caldenborgh
Rotterdam
30:29
30:04
114
Jasper Groot
's-Gravenhage
30:32
30:14
115
Balthazar de Bruijn
's-Gravenhage
31:11
31:05
116
Gerben de Bruijn
's-Gravenhage
31:12
31:05
117
Anton Herps
the Hague Road Runners
31:30
31:18
118
Paul Wilde
's-Gravenhage
32:36
32:09
119
Johan Spaans
Waddinxveen
32:52
32:34
120
Hayo ter Burg
's-Gravenhage
33:41
33:12
121
Matthijs Koorn
's-Gravenhage
33:56
33:31
122
Pedro Mendes
's-Gravenhage
34:20
33:57
123
Derek Green
Rijswijk Zh
34:33
34:14
124
Holly Green
Rijswijk Zh
34:33
34:14
125
Roland van Roosmalen
's-Gravenhage
34:34
34:04
126
Sander Hartogh
's-Gravenhage
34:59
34:30
127
Wim Moningka
's-Gravenhage
35:17
34:50
128
Thabor Walbeek
's-Gravenhage
36:05
35:50
129
Bruce Venema
's-Gravenhage
36:23
36:19
130
Ian Tan
's-Gravenhage
36:55
36:50
131
Peter Marees
's-Gravenhage
37:12
36:59
132
Seamus Dorrian
's-Gravenhage
38:26
38:06
V REC, PRESTATIELOOP 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacky Ledeboer
's-Gravenhage
19:58
19:56
2
Melanie de Krom
's-Gravenhage
21:38
21:37
3
Nadia Walraven
Leiden Atletiek
21:47
21:44
4
Renon Julie
Delft
22:22
22:01
5
Femke Bos
Zevenhuizen Zh
22:29
22:05
6
Helma Goes
Loopservice.nl
22:50
22:46
7
Ellen Melse
Rijswijk Zh
22:56
22:54
8
Martina Rothfusz
's-Gravenhage
23:04
23:00
9
Rida Houtzager
Hellendoorn
23:56
23:54
10
Albien Koot
's-Gravenhage
24:15
24:10
11
Harmanda Post
Haag Atletiek
24:15
24:02
12
Karlien Kleine
AV '47
24:29
24:26
13
Janice de Zwaan
's-Gravenhage
24:44
24:41
14
Elles Leijzer
Groenlo
25:17
25:10
15
Hanja Oldenburger
's-Gravenhage
25:23
25:13
16
Karin van Eeuwijk
AV Gouda
26:07
26:03
17
Ingeborg Henkes
De Koplopers
26:25
26:15
18
Julie Morgan
Den Haag
26:35
26:27
19
Mirjam Duyser
's-Gravenhage
26:39
26:15
20
Sien van Geenhuizen
's-Gravenhage
26:42
26:27
21
Anouck Pijpstra
Voorburg
26:43
26:40
22
Miranda Slootweg
Wassenaar
26:58
26:47
23
Lie Yin Chan
Voorburg
26:59
26:39
24
Shalome Veldhuizen
Zoetermeer
27:01
26:43
25
Myrthe Klinkhamer
Gouda
27:14
27:06
26
Kiki van der Harst
's-Gravenhage
27:25
27:15
27
Birgit Gorel
's-Gravenhage
27:25
27:19
28
Ali Koot de Leeuw
's-Gravenhage
27:31
27:24
29
Lily Morgan
Den Haag
27:37
27:31
30
Ester Hofschreuder
Zoetermeer
27:47
27:41
31
Debbie Ruff
Den Haag
28:01
27:53
32
Marloes Kolthof
's-Gravenhage
28:12
27:57
33
Ineke Vonk
's-Gravenhage
28:30
28:03
34
Beatrice Hummels
Voorburg
28:37
28:20
35
Kim van Hutten
's-Gravenhage
28:39
28:20
36
Dorottya van Koesveld
's-Gravenhage
28:55
28:32
37
Dorine van der Hoek
Leidschendam
28:56
28:28
38
Els Philippa-Koehler
's-Gravenhage
28:56
28:39
39
Amai jonker Roelants
's-Gravenhage
29:02
28:49
40
Wendy de Heij
's-Gravenhage
29:12
28:50
41
Elise Majoor
's-Gravenhage
29:19
28:57
42
Harriët Dierssen
's-Gravenhage
29:40
29:21
43
Sandra Hoogweg
Rijswijk Zh
29:44
29:35
44
Anneke Slootweg
Wassenaar
29:46
29:36
45
Annelies van Katwijk
's-Gravenhage
29:57
29:45
46
Suzanne van der Meer
's-Gravenhage
29:58
29:45
47
Milou Carstens
's-Gravenhage
30:03
29:37
48
Marie Louise Jonker
Zoetermeer
30:07
29:51
49
Henriette ten Berge
Soc.Econ.Raad Team 1
30:15
30:08
50
Evelien Bos
Zevenhuizen Zh
30:16
29:52
51
Marianne Bruijn
Amsterdam
30:16
30:08
52
Myrte Tjoa
Zevenhuizen Zh
30:18
29:53
53
Annelies Breedveld
's-Gravenhage
30:24
30:15
54
Saskia van Toorn
Zoetermeer
30:28
30:12
55
Yvette van Caldenborgh
Wassenaar
30:29
30:04
56
Anneke Bal -Spaans
Haag Atletiek
30:34
30:18
57
Marina Pier
Groningen
30:37
30:25
58
Sylvia Geerling
's-Gravenhage
30:38
30:31
59
Petra Verhulst
Colijnsplaat
30:42
30:17
60
Monique Evers
's-Gravenhage
30:42
30:31
61
Irene Vinke
Kapelle
30:43
30:18
62
Carla Jansen
Delft
30:46
30:25
63
Anneke Blok
's-Gravenhage
30:46
30:22
64
José Horváth
Goes
30:50
30:25
65
Denise van der Heide
's-Gravenhage
30:50
30:34
66
Dominique Genty
's-Gravenhage
30:51
30:42
67
Tanja Brandenburg
Wassenaar
30:51
30:40
68
Sanne van Houten
Leiden
30:55
30:47
69
Wil Korving
Trimclub Clingendael
30:55
30:48
70
Geerte Hokke
Leidschendam
30:59
30:52
71
Annette van Ysseldijk
's-Gravenhage
31:00
30:52
72
Jaqueline Rubingh
Leidschendam
31:04
30:36
73
Marieke de Valk
Den Haag
31:07
30:59
74
Jolanda Harfterkamp
's-Gravenhage
31:10
30:51
75
Emilie Chen
Rijswijk Zh
31:10
30:56
76
Ginny van Vreden-Monterie
Sparta
31:12
30:56
77
Femke Brouwer
Rijswijk Zh
31:15
31:00
78
Filiz Karadag
's-Gravenhage
31:24
31:19
79
Anita de Zeeuw
's-Gravenhage
31:27
31:08
80
Gemma Sweeren
Amsterdam
31:27
31:21
81
Diliana TALON
's-Gravenhage
31:34
31:18
82
Renee Diepenbrock
's-Gravenhage
31:44
31:23
83
Miranda Boogaard
's-Gravenhage
31:44
31:23
84
Fiona Beagrie
's-Gravenhage
31:47
31:29
85
Els Mulder
Sparta
31:48
31:32
86
Joanneke De Winter
Rotterdam
31:50
31:39
87
Annette van der Meer
's-Gravenhage
31:52
31:25
88
Josephine Moningka
's-Gravenhage
31:57
31:46
89
Sanne van Gennep
's-Gravenhage
31:57
31:46
90
July Doelslamet
Zoetermeer
32:05
31:42
91
Mireille Koster
's-Gravenhage
32:14
32:07
92
Lisa Romijn
Voorburg
32:20
31:54
93
Saskia Markland
Den Haag
32:21
32:14
94
Diana de Visser
's-Gravenhage
32:28
32:13
95
Carine Wilde
's-Gravenhage
32:36
32:09
96
Carolien Schuman
's-Gravenhage
32:42
32:17
97
Alejandra Castro
's-Gravenhage
32:42
32:14
98
Claske van de Giessen
's-Gravenhage
32:43
32:15
99
Jacqueline Spaans
Waddinxveen
32:52
32:35
100
Nora Hiese
's-Gravenhage
32:57
32:38
101
Martine Waanders
's-Gravenhage
33:39
33:14
102
Lisa van Eijk
's-Gravenhage
33:39
33:14
103
Liesbeth Begheijn
's-Gravenhage
33:41
33:12
104
Saskia Cornets de Groot
's-Gravenhage
33:43
33:38
105
Lisa Ramasso
Voorburg
33:56
33:35
106
Monica Hooijmans
's-Gravenhage
34:18
33:55
107
Vera Leal de Sa
's-Gravenhage
34:20
33:57
108
Minke Hajer
's-Gravenhage
34:45
34:41
109
Miranda Kuijsten
's-Gravenhage
35:05
34:51
110
Majella Blok
the Hague Road Runners
35:05
34:50
111
Annette Straver
's-Gravenhage
35:08
34:53
112
Maaike de vander Schueren
's-Gravenhage
35:15
35:03
113
Engeline Moningka
's-Gravenhage
35:17
34:50
114
Filiz Yakar
's-Gravenhage
35:26
35:15
115
Annemiek Kempen
's-Gravenhage
35:56
35:46
116
Catharina Holties
's-Gravenhage
35:56
35:46
117
Bep Koolma
's-Gravenhage
36:07
35:39
118
Laura TALON
's-Gravenhage
36:17
36:01
119
Carien Stulemeijer
Voorburg
36:24
35:55
120
Brigit Homan
's-Gravenhage
36:27
36:03
121
Sarah Pols
's-Gravenhage
36:52
36:37
122
Stephanie Arends
Haarlem
36:55
36:39
123
Nina Nypels
's-Gravenhage
37:14
36:59
124
Jose Reneman-Drinkenburg
Rijswijk Zh
37:27
37:10
125
An Hagen
Rijswijk Zh
37:38
37:21
126
Niamh Dorrian
Den Haag
38:26
38:06
127
Christine Graig
Den Haag
39:06
38:45
128
Fleur Hartogh
's-Gravenhage
41:00
41:00
129
Natasja Boer
's-Gravenhage
41:20
40:48
130
Sacha Verheij
's-Gravenhage
41:22
40:50
131
Marjan Kroese
's-Gravenhage
41:57
41:32
JONGE, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Balfoort
Rijnsburg
4:37
2
Kees de Koning
Olympus '70
5:00
3
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
5:06
4
Casper Heijnen
's-Gravenhage
5:13
5
Wouter Vane
's-Gravenhage
5:26
6
Huub Mensink
's-Gravenhage
5:28
7
Rory Clarke
's-Gravenhage
5:29
8
Jip Schwering
's-Gravenhage
5:41
9
Joseph Newbould
's-Gravenhage
5:48
10
Elliot Falces
's-Gravenhage
5:51
11
Wytse de Vries
AV '40
5:56
12
Menno Elzinga
's-Gravenhage
5:57
13
Innes Macgregor
's-Gravenhage
5:59
14
Oscar Saywell
's-Gravenhage
6:09
15
Steven Goes
Wassenaar
6:12
16
Dexter Santos
's-Gravenhage
6:16
17
Kees van Lindert
's-Gravenhage
6:16
18
Ruben Stadman
's-Gravenhage
6:20
19
Sebastian Henke
's-Gravenhage
6:24
20
Rico Kwant
's-Gravenhage
6:28
21
Julian Johnson
Waddinxveen
6:29
22
Thomas Jansen
's-Gravenhage
6:30
23
Alex Narsh
's-Gravenhage
6:33
24
Alexander Bernard
's-Gravenhage
6:37
25
Ricardo Holtkamp
Rijswijk Zh
6:37
26
Olivier van den Berg
Nootdorp
6:38
27
Ole van heloma Lugt
's-Gravenhage
6:42
28
Lachcan Macgregor
's-Gravenhage
6:45
29
Ruben van Bussel
's-Gravenhage
6:47
30
Fabian Ballast
Voorburg
6:51
31
Milo Heeneman
's-Gravenhage
6:54
32
Christopher Tamplin
's-Gravenhage
6:57
33
Floris KLarenbeek
's-Gravenhage
6:58
34
Ferrie Hamer
's-Gravenhage
7:02
35
Sietse Verstege
's-Gravenhage
7:04
36
Marcel de Kerpel
's-Gravenhage
7:07
37
Adrian de Kerpel
's-Gravenhage
7:09
38
Joris Pijpers
Leidschendam
7:10
39
Boris Pinkse
's-Gravenhage
7:13
40
Boris Ficker
's-Gravenhage
7:15
41
Kevin Scheffer
's-Gravenhage
7:37
42
David Fons
's-Gravenhage
7:39
43
Mathijs Dehue
Leidschendam
7:40
44
Levi Cornelissen
's-Gravenhage
7:43
45
Jona Smidt
Amersfoort
7:44
46
Wouter Bron
Nieuw Vennep
7:46
47
Quentin Hogerheide
Waddinxveen
7:47
48
Bram van Voorst
's-Gravenhage
7:48
49
Stefan Bron
Nieuw Vennep
7:49
50
Harry Fuller
's-Gravenhage
7:49
51
Gino van der Veeken
's-Gravenhage
7:53
52
Seilen Habukawa
's-Gravenhage
7:54
53
Eren Alp Kivrak
's-Gravenhage
7:57
54
Sean Santos
's-Gravenhage
8:00
55
Patryk Henke
's-Gravenhage
8:26
56
Attila van Koesneld
's-Gravenhage
8:33
57
Daniel Fillingham
Wassenaar
8:39
58
Rico de Bruijn
Nootdorp
8:40
59
Sullivan Flynn
's-Gravenhage
8:41
60
Elian Nobel
's-Gravenhage
8:49
61
Jesper Schreurs
's-Gravenhage
8:53
62
Sebastian Seegers
's-Gravenhage
8:56
63
Noah Santos
's-Gravenhage
8:58
64
Hans Luijten
's-Gravenhage
9:10
65
Adrien Kwant
's-Gravenhage
9:40
66
Anthony van Stokhem
Benthuizen
9:45
67
Coen Soonieus
's-Gravenhage
9:45
68
Natan Bramsen
's-Gravenhage
9:48
69
Hilde Elzinga
's-Gravenhage
9:48
70
Thijmen Scheenstra
Nootdorp
9:52
71
Daman Hopley
Rijswijk Zh
9:54
72
Johannes Asfaw
's-Gravenhage
9:55
73
Biswajit Dash
's-Gravenhage
9:56
74
Emir Kaan
's-Gravenhage
10:06
75
Huub Mensink
's-Gravenhage
10:07
76
Gilles Schop
's-Gravenhage
10:29
77
Callum O Sullivan
's-Gravenhage
10:41
78
Oliver Horrocks
's-Gravenhage
10:41
79
Teun
11:08
80
Liam van den Heuvel
11:49
81
Tycho Post
's-Gravenhage
11:50
82
Max Fuller
's-Gravenhage
12:24
83
Maks Verbeek
's-Gravenhage
12:28
84
Joe Fuller
's-Gravenhage
12:32
85
Tobias Seegers
's-Gravenhage
12:36
86
Kavin Kulantunga
's-Gravenhage
12:55
87
Pier Kraus
Rijswijk Zh
13:57
MEISJ, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van Es
Energie
4:37
2
Corinde van Es
Energie
4:53
3
Diane van Es
Energie
5:01
4
Jet Mensink
's-Gravenhage
5:23
5
Morgan Flo
Den Haag
5:41
6
Mirjam Akcay
Schiedam
5:52
7
Céline Smit
Nootdorp
5:52
8
Nikki Koutros
Schiedam
5:58
9
Alice Newbould
's-Gravenhage
6:00
10
Inge de Vries
AV '40
6:04
11
Daphne Goes
Wassenaar
6:05
12
Larissa Smit
Nootdorp
6:10
13
Thomas David
's-Gravenhage
6:17
14
Floor Stolk
's-Gravenhage
6:49
15
Suzannah Cunnington
Delft
6:51
16
Iris Cox
's-Gravenhage
7:04
17
Lexi jonker Roelants
's-Gravenhage
7:05
18
Ilse Balfoort
Rijnsburg
7:06
19
Alicia Husselin
's-Gravenhage
7:07
20
Lauren Cunnington
Delft
7:08
21
Hannah Bernard
's-Gravenhage
7:10
22
Isobel Warren
's-Gravenhage
7:12
23
Tamsin Vigar
's-Gravenhage
7:14
24
Grace Sullivan
's-Gravenhage
7:16
25
Iris Akcay
Schiedam
7:31
26
Ciara Newbould
's-Gravenhage
7:33
27
Kylie Flaman
Pijnacker
7:38
28
Jonna Philippa
's-Gravenhage
7:38
29
Ailsa Macgregor
's-Gravenhage
7:40
30
Hilburn
's-Gravenhage
7:47
31
Lea Kleinertz
's-Gravenhage
7:51
32
Julie Anne Hermanns
's-Gravenhage
7:51
33
Rosalie Post
's-Gravenhage
7:55
34
Saura Lightfoot Leon
's-Gravenhage
7:55
35
Nanami Habukawa
's-Gravenhage
7:58
36
Deborah Gilliquet
's-Gravenhage
8:01
37
Mette Schreurs
's-Gravenhage
8:28
38
Sanne Cox
's-Gravenhage
8:39
39
Frederieke Klarenbeek
's-Gravenhage
8:50
40
Lola Kraus
Rijswijk Zh
8:52
41
Anna Roos
's-Gravenhage
8:57
42
Kelsey de Bruijn
Nootdorp
9:01
43
Sofia Santos
's-Gravenhage
9:08
44
Amani Obeid
Wassenaar
9:13
45
Amy Hintjes
Den Haag
9:15
46
Helen Hintjes
Den Haag
9:27
47
Maria van Lindert
's-Gravenhage
9:36
48
Rayishya Kulatunga
's-Gravenhage
9:37
49
Kyra Nathoenie
's-Gravenhage
9:41
50
Jennifer Peterbach
's-Gravenhage
9:42
51
Sara van de Kamp
's-Gravenhage
9:42
52
Isabella Schop
's-Gravenhage
9:44
53
Lisanne Wallaard
Rotterdam
10:01
54
Yasmin Day
's-Gravenhage
10:02
55
Chrysoula Gavanozis
's-Gravenhage
10:02
56
Step Kessels
's-Gravenhage
10:09
57
Mees Kessels
's-Gravenhage
10:10
58
Britney van Stokhem
Benthuizen
10:31
59
Babette ter Burg
's-Gravenhage
10:34
60
Sofia Fons
's-Gravenhage
10:54
61
Louiza Gavanozis
's-Gravenhage
10:59
62
Zuzanne Fojtar
Wroclaw
11:01
63
Cornelia burman
's-Gravenhage
11:41
64
Nina David
's-Gravenhage
12:28
65
Beirbhle Clarke
's-Gravenhage
12:35
66
Anna Kleinertz
's-Gravenhage
13:17
M HR, HOLLAND RUNNER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dees
Maassluis
40:33
40:27
2
Ron Bakker
Beverwijk
41:08
40:36
3
Robert Jan de Kraker
41:50
41:28
4
André Blok
42:55
42:07
5
Arjen Puite
's-Gravenhage
42:57
42:20
6
Riny van Brienen
43:27
42:22
7
Hans Koppelman
Almere
43:30
42:58
8
Erik van Hal
Den Hoorn Zh
43:52
43:20
9
René Renne
Bosschenhoofd
43:55
43:26
10
Karel Rikkers
43:57
43:42
11
Marcel Bos
44:25
42:33
12
Harald ten Katen
's-Gravenhage
45:37
44:31
13
Ben Keizers
46:46
46:00
14
Robert Bron
47:07
46:01
15
Vincent van Dijk
47:20
46:56
16
Mark Lindeman
Heiloo
48:11
46:28
17
Arthur de Bruijn
48:12
47:27
18
Frank Wolbers
49:22
48:36
19
Bé Hilbrink
49:54
48:36
20
Arjan de Jong
50:03
48:11
21
Jakob Visser
50:16
48:48
22
Jan van Wouwe
Uithoorn
50:21
49:50
23
Jan van Koningsveld
Almere
50:24
48:37
24
Tim de Ruiter
Nieuw Vennep
50:31
48:40
25
Willem Schopman
50:34
49:04
26
Jos Mark
50:55
48:38
27
Arnold Jummon
Arnhem
51:16
50:04
28
Rob Walterbos
Leidschendam
51:28
50:02
29
Bert Westenberg
51:38
50:02
30
Mark van Duijker
52:02
50:19
31
John Zitvast
53:01
52:33
32
Rob de Jongh
53:01
51:01
33
Robert Baelemans
53:24
51:05
34
Ton van der Meij
53:45
51:52
35
Fred ter Borg
54:50
53:12
36
Kars Menkvewld
55:05
53:15
37
Vincent Wensink
55:06
53:15
38
Paul Linger
Zoetermeer
56:31
54:56
39
Wytse Feringa
56:44
54:50
40
Martin Geleedst
56:44
54:51
41
Ramon Kessen
Leusden
56:45
54:52
42
Paul de Valk
Boskoop
57:28
55:29
43
Jaap Kok
58:12
55:54
44
Bart Hubert
Utrecht
58:13
56:49
45
Wim van den Burg
58:51
57:33
46
Johan vd Griend
Dordrecht
59:11
57:46
47
Gerard Hoosemans
59:27
57:08
48
Jörgen Engel
Tilburg
1:00:16
57:59
49
Wouter Verboon
Woerden
1:01:00
59:08
50
Ab Bul
1:06:05
1:04:07
51
P Puite
's-Gravenhage
1:09:48
1:07:10
V HR, HOLLAND RUNNER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Jansen-Bouwer
46:10
45:51
2
B ten Boom
Barendrecht
46:16
45:57
3
Wendy van Koningsveld
Almere
50:24
48:38
4
Suzanne Tol
's-Gravenhage
51:06
49:51
5
Marjon Boers
51:29
50:05
6
Noortje Schopman
51:35
50:05
7
Sonja Bossink
51:40
49:42
8
Jacobien van Boeijen
51:48
49:36
9
Schwanette HilbrinkSeinen
53:24
52:07
10
Anne Marsman
54:16
52:23
11
Diane Bombeld
Woerden
54:42
52:50
12
Petra van Koesveld
Amsterdam
54:59
53:10
13
Larissa Blom
Bodegraven
55:34
53:42
14
Ankie Kersten
56:03
54:21
15
Lily Pratasik
56:21
54:16
16
Minke Kortekaas
56:31
54:23
17
Daniëlle Zonne
56:39
55:59
18
Irene Sarneel
Amstelveen
56:48
56:21
19
Monique Duivenvoorden
Oegstgeest
58:07
56:00
20
Joke van Brug-Heemskerk
58:39
56:29
21
Angelique van Leest
58:44
56:28
22
Patricia de Visser
59:09
56:49
23
Joke Spiertz
Landsmeer
59:11
56:59
24
Marjet Hoekstra
Kaatsheuvel
59:59
57:41
25
Carla Koller
1:00:05
58:16
26
Monique Ceci Roelandt
Nieuw Vennep
1:00:07
58:17
27
Louise Kalkhoven
1:00:16
57:59
28
Anna van der Staaij
1:02:50
1:00:41
29
Sophie Rijkeboer-Blok
1:05:08
1:03:26
30
Marieke Hagen-Kuijen
1:05:17
1:03:46
M BR, VIDIA BUSINESSR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Steeman
Motivaction
33:53
33:51
2
Bas van Zijp
Min. van Justitie Team 1
35:28
35:26
3
Ron Kuyer
MarketingHaagseBinnenst.1
35:40
35:33
4
Jan van der Veer
MarketingHaagseBinnenst.1
36:32
36:18
5
Nico Krijgsman
MarketingHaagseBinnenst.1
36:34
36:27
6
Jan Willem de Graaf
Montae
36:38
36:33
7
Willem van't Veer
MarketingHaagseBinnenst.1
36:46
36:33
8
Sjaak Betjes
MarketingHaagseBinnenst.1
37:03
36:55
9
Pierre van Leeuwen
AEGON N.V. Team 1
37:07
37:05
10
Frans van Haaster
AEGON N.V. Team 1
38:36
38:31
11
Chris Madsen
AEGON N.V. Team 1
39:01
38:48
12
Raul Valdez
Shell Int. E&P Team 1
39:13
38:52
13
Jeroen Nijland
Min.van Financiën
39:24
39:01
14
Guillermo Rocco
Shell Int. E&P Team 1
39:32
39:15
15
Ron Heijkant
Min. van Justitie Team 2
39:39
39:15
16
Erik Scheers
Min. van Justitie Team 1
39:39
39:32
17
Jan Willem Six
Min. van Justitie Team 2
40:05
39:41
18
Peter Koedood
Min.van Financiën
40:29
40:17
19
Peter Hooft
Zandvlietcollege
40:32
40:11
20
Joop Kemperman
Min. van Justitie Team 3
41:32
40:49
21
Nico Droppert
Min. van Justitie Team 1
41:35
41:12
22
Mochin Ahyan
Min. van Justitie Team 3
41:44
41:03
23
Wouter Kanselaar
Ernst & Young Team 1
41:55
41:33
24
Evert van Walsum
Cordaid
42:01
40:54
25
Martijn Balster
Min. van Justitie Team 2
42:02
41:24
26
Jon Klugkist
Min.Soc.Zaken en Werkgel.
42:11
41:07
27
Gerd Kleemeyer
Shell Int. E&P Team 4
42:30
42:12
28
Mark Bezemer
Min.van Financiën
42:37
42:12
29
Ralf Hedden
Shell Int. E&P Team 4
42:38
42:20
30
Jorg van Tongeren
Ernst & Young Team 1
42:42
41:56
31
Quinten Izeboud
ING Investment Man.Team 2
42:45
42:09
32
Douwe Bijl
AEGON N.V. Team 1
42:48
42:34
33
Frank Visser
Min. Algemene Zaken
42:52
42:27
34
Bart van Bleek
Soc.Econ.Raad Team 1
42:53
42:28
35
(J Stronks)
ING Investment Man.Team 2
43:06
42:47
36
Leeman Ding
Shell Int. E&P Team 1
43:10
42:48
37
Stan Basten
Min.van Financiën
43:12
42:43
38
Sebastiaan Keizer
Shell Int. E&P Team 4
43:14
42:52
39
Geert Roseboom
TNO
43:15
43:00
40
Marcel van Hekken
TNO
43:17
43:04
41
Paul Rupperink
2e Kamer Staten Generaal
43:18
42:12
42
Ron van Gijzen
Min. van Justitie Team 3
43:19
42:22
43
Marcel Voorn
Motivaction
43:29
43:20
44
Kurt Koevoets
TNO
43:32
43:17
45
Michel Vastenhout
Motivaction
43:51
43:40
46
Thierry Honders
AEGON N.V. Team 3
44:05
43:36
47
René Boegborn
Soc.Econ.Raad Team 2
44:07
43:16
48
Willem Hamming
MarketingHaagseBinnenst.2
44:09
43:11
49
Jos Toth
Min. van Justitie Team 3
44:10
43:12
50
Dick de Jager
AEGON N.V. Team 1
44:15
43:56
51
Steve Norton
Shell Int. E&P Team 1
44:17
43:25
52
Vincent Aubin
Gaz de France Team 1
44:25
43:25
53
Huub Hieltjes
Min.van Financiën
44:27
43:59
54
Marijn Dessens
Shell Int. E&P Team 3
44:30
43:03
55
Henk Kauderer
AEGON N.V. Team 1
44:31
44:12
56
Hans Wenck
Shell Int. E&P Team 1
44:44
43:50
57
Kerry Williamson
Shell Int. E&P Team 5
44:57
44:26
58
Mik Drabbe
Montae
44:57
44:16
59
Salem Ait
JCS Beheer B.V.
45:11
44:06
60
Huub van der Riet
ING Investment Man.Team 1
45:27
45:16
61
Gerard Hof
AEGON N.V. Team 2
45:48
45:23
62
Yuri Verbaan
Shell Int. E&P Team 5
45:48
45:30
63
(Leo van Geest)
NUFFIC
45:49
45:36
64
H. Scholten
Montae
46:05
45:44
65
Bas Natkiel
Ernst & Young Team 1
46:08
45:42
66
Hank Smiet
DPI Animation House
46:12
45:16
67
Miguel Blacutt
Shell Int. E&P Team 1
46:18
43:34
68
Hanne Bikker
Min. Algemene Zaken
46:21
45:56
69
Ralph Poldervaart
Motivaction
46:23
46:11
70
Eddie van Roon
NUFFIC
46:23
45:53
71
Marco Groenewegen
Samskip
46:28
45:29
72
Val Brock
Shell Int. E&P Team 3
46:32
46:08
73
Yahya Acar
JCS Beheer B.V.
46:32
46:23
74
Mike Muires
P-Direkt
46:35
45:27
75
Dolf Burger
AEGON N.V. Team 1
46:37
46:04
76
Adri vd Graaf
AEGON N.V. Team 2
46:37
46:19
77
Nicolas Lepareur
Gaz de France Team 1
46:45
45:42
78
Jacques ten Kate
Holland Casino
46:47
46:26
79
Taco Gerding
Zandvlietcollege
46:55
46:30
80
Fabian G Heijnen
Samskip
46:58
45:58
81
Remko Wijdeveld
CB_I Lummus Team 2
47:05
46:33
82
Johan Barnard
Min.van Financiën
47:06
46:39
83
Merlijn van Waas
Cordaid
47:08
46:17
84
Graham Cooke
Shell Int. E&P Team 4
47:10
46:50
85
Niels Sorel
Soc.Econ.Raad Team 1
47:11
46:06
86
Paul Francis
Shell Int. E&P Team 4
47:24
46:23
87
Emile Egmond
Shell Int. E&P Team 1
47:32
47:08
88
Dennis Hoencamp
Den Haag Marketing
47:36
46:53
89
Marlon Mendonca Dias
Motivaction
47:48
47:37
90
Roelof Erends
AEGON N.V. Team 2
47:50
46:36
91
Ruthger Uiterwijk
Motivaction
47:50
47:38
92
Bram Schouten
Shell Int. E&P Team 1
47:51
47:28
93
David Stapersma
CB_I Lummus Team 2
48:00
47:21
94
Jan Nijssen
Montae
48:01
46:44
95
Vincent Edelkoort
Soc.Econ.Raad Team 1
48:02
47:11
96
(H Kennis)
Montae
48:13
47:31
97
Edwin Cornelisse
AEGON N.V. Team 2
48:16
47:41
98
Paul Berkhuysen
P-Direkt
48:20
47:12
99
Frank van Hunnink
Bourgonje Geluid/Licht BV
48:22
47:05
100
Willem Peddemors
P-Direkt
48:22
47:19
101
Janos Muladi
Holland Casino
48:24
48:03
102
Edwin Cuppen
ING Investment Man.Team 1
48:28
47:54
103
Raoul vd Weijden
Gaz de France Team 1
48:31
47:47
104
Darren Edwards
Shell Int. E&P Team 2
48:37
47:55
105
Guus Freriks
Gaz de France Team 1
48:41
47:37
106
Matthieu Plantevin
Gaz de France Team 1
48:43
47:39
107
Gijs Hehenkamp
Min. van Justitie Team 1
48:43
47:59
108
Ton Kuhlmann
Min. van Justitie Team 3
48:44
47:44
109
Sven Kramer
Shell Int. E&P Team 4
48:52
47:50
110
Cor van der Krogt
P-Direkt
48:52
47:53
111
Anandaroop Ray
Shell Int. E&P Team 4
49:00
47:32
112
Robin Stacpoole
Shell Int. E&P Team 5
49:00
48:36
113
Dave Smith
Shell Int. E&P Team 1
49:04
48:43
114
Maarten Witteman
DPI Animation House
49:04
48:11
115
Marcel Kuit
Zandvlietcollege
49:33
48:59
116
Michal Sobera
Shell Int. E&P Team 3
49:45
49:27
117
Bart Jan Schoone
Bakkerij Holtkamp
49:45
48:57
118
Dirkjan Hupkes
ING Investment Man.Team 1
49:51
49:09
119
T. Platt
2e Kamer Staten Generaal
49:53
48:42
120
Peili Wang
Shell Int. E&P Team 2
49:54
49:34
121
Rein Pijpers
ING Investment Man.Team 2
49:55
48:58
122
Jan Steegstra
CB_I Lummus Team 2
49:57
49:24
123
Folkert Majoor
Gaz de France Team 1
50:03
49:36
124
Hans Wemmers
Cordaid
50:14
49:05
125
Victor Davey
Shell Int. E&P Team 3
50:18
49:23
126
Reginald Verschoor
DPI Animation House
50:19
49:27
127
Steven Marlborough
Shell Int. E&P Team 2
50:23
49:59
128
Mijndert Anker
Min. Algemene Zaken
50:35
50:10
129
Jan Rensen
Montae
50:37
49:21
130
Alex vd Berg
Holland Casino
50:37
50:16
131
Mark van de Logt
P-Direkt
50:50
49:46
132
Joost Bekel
ING Investment Man.Team 1
50:51
50:24
133
Leo Osseweijer
Samskip
50:53
49:53
134
Daan van de Kamp
Den Haag Marketing
51:01
50:18
135
Iason Lincewicz
Zandvlietcollege
51:03
50:29
136
Paul de Wit
Holland Casino
51:03
50:42
137
Paul den Reijer
Shell Int. E&P Team 2
51:06
50:10
138
Tom Berwers
Min. van Justitie Team 4
51:18
50:41
139
Peter van Zaalen
CB_I Lummus Team 2
51:23
50:51
140
Kees van Noort
Shell Int. E&P Team 3
51:23
51:00
141
Carl Ghielen
ING Investment Man.Team 1
51:34
50:19
142
David Mabbitt
Shell Int. E&P Team 4
51:37
50:44
143
Jahn Roising
Shell Int. E&P Team 2
51:53
51:28
144
Peter van der Zijden
Shell Int. E&P Team 2
52:13
51:21
145
Jacco Visser
DPI Animation House
52:15
51:20
146
Rob de Rijke
Shell Int. E&P Team 2
52:16
51:51
147
Leo Bertram
JCS Beheer B.V.
52:25
51:21
148
Roland de Mooij
Montae
52:34
51:24
149
Herman Vriesendorp
NUFFIC
52:37
52:24
150
Danny Huf
Min. Algemene Zaken
52:38
51:43
151
Martin Muller
Motivaction
52:45
52:31
152
Joost Terpstra
AEGON N.V. Team 2
52:47
52:11
153
Reinier Baai
Samskip
53:05
52:05
154
Remco Tillemans
AEGON N.V. Team 3
53:07
52:34
155
Hans Leppers
Min. van Justitie Team 2
53:07
52:28
156
Ralf van Peeren
Den Haag Marketing
53:11
52:26
157
Dinesh Baidjoe
Min. van Justitie Team 2
53:12
52:25
158
Uko Meijer
Samskip
53:22
52:23
159
Jeroen Jansen
TNO
53:33
53:16
160
Ton van Holten
Ernst & Young Team 2
53:49
52:58
161
Mark Bansberg
Gaz de France Team 1
53:50
52:43
162
Mark van Holstein
Samskip
54:04
53:05
163
André Pronk
TNO
54:15
53:57
164
Eelco Schoonderwoerd
Cordaid
54:21
53:14
165
Martijn Meeder
Min. van Justitie Team 1
54:27
53:32
166
Eric Fivet
Cordaid
54:28
53:18
167
Andries van der Lende
Samskip
54:37
53:39
168
Chris Hopley
NUFFIC
54:40
54:09
169
Lennart vd Lingen
Bakkerij Holtkamp
54:43
53:55
170
Hans Roelofs
SES NEW SKIES
54:47
53:29
171
Bert Stoel
Bourgonje Geluid/Licht BV
54:53
53:32
172
Pierre Don
AEGON N.V. Team 2
54:56
54:29
173
Gerard Bergsma
Montae
55:16
54:33
174
Léon Zijlmans
Montae
55:26
54:43
175
Dave van Leeuwen
Montae
55:26
54:43
176
Gerco Weenink
Min.Soc.Zaken en Werkgel.
55:29
54:01
177
Kevin van Zeijl
Montae
55:40
53:12
178
Ed van Deutekom
Holland Casino
55:41
55:20
179
Marcel Hallink
Holland Casino
55:45
55:24
180
Thomas Vautravers
Gaz de France
55:54
54:51
181
Bishnu Pradeep
JCS Beheer B.V.
56:01
54:56
182
Kees Storm
AEGON N.V. Team 1
56:05
55:38
183
Nico Houdijk
JCS Beheer B.V.
56:07
55:00
184
Robert Owsiak
SES NEW SKIES
56:14
55:23
185
Marcus van Spronsen
Ernst & Young Team 1
56:19
55:32
186
Stefan Scheeringa
Min. van Justitie Team 3
56:25
55:29
187
Alastair Milne
Shell Int. E&P Team 2
56:27
53:41
188
Chris Driessen
2e Kamer Staten Generaal
56:47
55:34
189
Stijn Hamming
MarketingHaagseBinnenst.2
56:48
55:50
190
David Milne
Shell Int. E&P Team 5
56:51
54:06
191
KokFhong Tan
CB_I Lummus Team 1
56:53
56:20
192
Chris van den Berg
Bakkerij Holtkamp
57:09
56:21
193
Jeroen Reissenweber
Bakkerij Holtkamp
57:10
56:21
194
Paul de Bruin
Bourgonje Geluid/Licht BV
57:11
55:52
195
Frank Baetens
Bourgonje Geluid/Licht BV
57:19
56:00
196
Reinier Gernand
DPI Animation House
57:21
56:28
197
Joy Bindraban
Min. van Justitie Team 4
57:28
56:29
198
Arie van der Plas
Montae
57:31
56:14
199
Fred Asbeek Brusse
Montae
57:31
56:17
200
Edwin Poppeliers
AEGON N.V. Team 3
58:31
57:18
201
Frits van den Dop
Samskip
58:32
57:28
202
Aad van ter Tak
AEGON N.V. Team 3
58:35
58:02
203
Willem Hagen
DPI Animation House
58:43
57:50
204
Stan Morre
Min. van Justitie Team 1
58:54
57:59
205
Mai Chong Doan
Montae
58:55
56:27
206
Erik Stoops
Min. van Justitie Team 4
58:59
58:08
207
Huib Jongeling
Min. van Justitie Team 5
59:03
58:14
208
Thérèse Jens
AEGON N.V. Team 2
59:08
58:42
209
Mark van Koppen
Min. van Justitie Team 1
59:13
58:18
210
Hennie de Klerk
SES NEW SKIES
59:15
57:57
211
Gerard Bol
Shell Int. E&P Team 3
59:17
57:34
212
Erwin Schmidt
Soc.Econ.Raad Team 2
1:00:11
59:01
213
Ron Karseboom
Min. van Justitie Team 4
1:00:13
59:10
214
Bert Baggen
Montae
1:00:27
57:58
215
Ron Westerop
CB_I Lummus Team 1
1:00:33
59:13
216
Shang-Jen Wang
Shell Int. E&P Team 5
1:00:41
1:00:19
217
Ton van Lierop
Soc.Econ.Raad Team 2
1:01:58
1:00:46
218
Damien Aubin
Shell Int. E&P Team 5
1:02:01
1:00:41
219
Jim Walker
SES NEW SKIES
1:02:28
1:01:11
220
Grundeep Saini
Shell Int. E&P Team 3
1:03:17
1:00:53
221
Maikel Kheda
DJI SSC Zuidwest
1:03:37
1:02:34
222
Cees den Heijer
Min. van Justitie Team 5
1:03:47
1:03:04
223
Marc Lubberts
Bourgonje Geluid/Licht BV
1:04:23
1:03:06
224
Dennis Brocker
Min. van Justitie Team 5
1:04:43
1:02:21
225
Ricardo Kaffa
JCS Beheer B.V.
1:05:29
1:04:24
226
Dave de Grooth
2e Kamer Staten Generaal
1:05:48
1:04:38
227
Roy Nathalia
2e Kamer Staten Generaal
1:07:12
1:06:01
228
Bernard Taverne
AEGON N.V. Team 3
1:08:48
1:08:15
229
Jorge Vazquez
Min. van Justitie Team 5
1:09:17
1:08:26
230
Shubhranshu Ashesh
Shell Int. E&P Team 5
1:09:55
1:09:37
231
Bayani Santos
CB_I Lummus Team 1
1:10:31
1:09:58
232
Fred Bourgonje
Bourgonje Geluid/Licht BV
1:11:56
1:10:36
V BR, VIDIA BUSINESSR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen Kleijn
ING Investment Man.Team 2
45:38
45:21
2
Henriët Hensen
Motivaction
45:47
45:38
3
Esther Cachet
Motivaction
46:00
45:50
4
Marije Lobstein
Motivaction
46:00
45:51
5
Charissa Efstratiades
Min. van Justitie Team 3
46:12
45:57
6
Katie Levell
SES NEW SKIES
47:12
46:46
7
Monique Moermond
Shell Int. E&P Team 1
47:30
47:12
8
Linda van Beijeren
Gaz de France
47:34
46:50
9
Danielle van Vuuren
Min. Algemene Zaken
49:17
48:52
10
Samantha Sharpe
SES NEW SKIES
49:21
48:54
11
Kaia Hannolainen
AEGON N.V. Team 3
50:09
49:54
12
Karen Westley
Shell Int. E&P Team 3
51:31
49:56
13
Sally Francis
Shell Int. E&P Team 2
51:31
50:30
14
Hanneke Wortel
2e Kamer Staten Generaal
51:32
50:19
15
Belinda Muntz
Min. van Justitie Team 4
51:46
51:09
16
Suzana Zrnic
Shell Int. E&P Team 5
52:10
51:14
17
Boukje Ypma
Zandvlietcollege
52:14
51:39
18
Yolanda Bouman
Min. van Justitie Team 4
52:15
51:28
19
Manon Hegeman
P-Direkt
52:23
51:46
20
Karlijn van Benschop
Min. van Justitie Team 5
52:39
52:24
21
Yvonne vd Burg
2e Kamer Staten Generaal
52:59
52:04
22
Mirke Beckers
Min. Algemene Zaken
53:11
52:46
23
Daphne van der Zwet
Min.van Financiën
53:19
52:51
24
Marieke Schapers
AEGON N.V. Team 3
53:40
53:07
25
Ineke Schnitzler
AEGON N.V. Team 1
53:40
53:13
26
Thelma Lexmond
Min. van Justitie Team 5
53:49
52:53
27
Marijn Settels
Soc.Econ.Raad Team 1
53:52
52:41
28
Judith Wentzler
Min. Algemene Zaken
53:56
53:31
29
Alice Lagas
Min. van Justitie Team 1
53:57
53:20
30
Marjon Brandenbarg
AEGON N.V. Team 3
54:00
53:38
31
Kathelijn Hendriks
Cordaid
54:38
53:43
32
Hedwich Sytsema
P-Direkt
54:43
54:01
33
Marjon van Merrienboer
TNO
54:54
54:36
34
Evalyne Wanjiru
SES NEW SKIES
54:54
53:59
35
Coby Drenth
AEGON N.V. Team 2
54:57
54:22
36
Mieke Douma
DPI Animation House
55:22
54:22
37
Evelien Maas
Min.van Financiën
55:27
54:20
38
Patty van den Doel
AEGON N.V. Team 3
55:37
54:41
39
Janneke Langeveld
AEGON N.V. Team 2
55:54
55:09
40
Kirsten Koster
AEGON N.V. Team 2
55:55
54:58
41
Mirjam Slokker
Min.Soc.Zaken en Werkgel.
56:04
54:36
42
Louise van Delft
P-Direkt
56:08
55:04
43
Michelle van der Veeken
Min.Soc.Zaken en Werkgel.
56:12
54:44
44
Stacey Lovell
ING Investment Man.Team 1
56:17
55:25
45
Astrid Rietveld
JCS Beheer B.V.
56:31
55:25
46
Sofia Boukich
DJI SSC Zuidwest
57:07
56:04
47
Catelijne Reissenweber
Bakkerij Holtkamp
57:10
56:21
48
Marlijn Somhorst
2e Kamer Staten Generaal
57:25
56:32
49
Claire van Steennis
Min. Algemene Zaken
57:31
57:05
50
Sheena Henderson
Shell Int. E&P Team 3
57:37
56:36
51
Danielle Gerssen
Min. van Justitie Team 2
57:53
56:57
52
Ase Johannessen
Soc.Econ.Raad Team 1
57:56
56:45
53
Wilma Oudshoorn
2e Kamer Staten Generaal
57:58
57:04
54
Guimet Schiffers
Min.van Financiën
58:16
57:10
55
Ellen Hazenbroek
2e Kamer Staten Generaal
58:26
57:21
56
Susan Alma
Min. van Justitie Team 1
58:31
57:41
57
Coby Pronk
Samskip
58:33
57:34
58
Saffira van den Bergh
Ernst & Young Team 2
58:51
56:51
59
Patty Kuiper
Ernst & Young Team 2
59:03
57:03
60
Georgette Parlevliet
Min. van Justitie Team 3
59:03
58:09
61
Julia Mantz
Min. van Justitie Team 3
59:08
58:12
62
Ella van Zaal
Soc.Econ.Raad Team 1
59:21
58:13
63
Nathalie Kaarls
Gaz de France Team 1
1:00:07
58:59
64
Claudia van der Elst
DJI SSC Zuidwest
1:00:20
59:16
65
Qiau-An Wang
Shell Int. E&P Team 2
1:01:18
1:00:56
66
Pien Hooiveld
MarketingHaagseBinnenst.1
1:01:34
1:00:37
67
Joce Gankema
Min. van Justitie Team 5
1:01:48
1:01:10
68
Brigid Claassen
Soc.Econ.Raad Team 2
1:02:13
1:01:04
69
Nadija Khadija
Soc.Econ.Raad Team 1
1:02:44
1:01:33
70
Marion Keislair
DJI SSC Zuidwest
1:02:48
1:01:46
71
Anita den Heijer
Min. van Justitie Team 5
1:03:50
1:03:11
72
Petra Wit
Min.van Financiën
1:04:10
1:03:42
73
Deborah Pack
Shell Int. E&P Team 4
1:04:44
1:02:44
74
Annemarie Zandvliet
Gaz de France Team 1
1:04:57
1:03:49
75
Karin Brouwer
Ernst & Young Team 2
1:05:17
1:03:18
76
Sabrina de Looper
DPI Animation House
1:06:10
1:05:16
77
Lena Dalerup
MarketingHaagseBinnenst.1
1:06:11
1:05:14
78
Karin Schrederhof
MarketingHaagseBinnenst.1
1:06:11
1:05:14
79
Sophia Geelkerken
Soc.Econ.Raad Team 2
1:08:32
1:07:20
80
Tineke Reelick
Samskip
1:08:39
1:07:40
81
Hedy Aarts
MarketingHaagseBinnenst.2
1:09:15
1:08:16
82
Anouk Rooijers
Min. van Justitie Team 5
1:09:16
1:08:26
83
Arian Bourgonje
Bourgonje Geluid/Licht BV
1:11:55
1:10:35
84
Babs van Kuijk
MarketingHaagseBinnenst.2
1:14:22
1:13:24
85
Nellie Martens
Soc.Econ.Raad Team 2
1:14:37
1:13:24
86
Nancy Polet
DJI SSC Zuidwest
1:16:07
1:15:05
http://www.royalten.nl/
Uitslagen.nl
24-08-2018 16:19