Uitslagenlijst Waterland Halve Marathon

Monnickendam - Zondag 1 juni 2008

MSEN, HALVE KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
1:14:10
2
Thomas Miedema
Phanos
1:16:54
3
Robert Boersma
NEA Volharding
1:22:57
4
Frans Woerden
De Veenlopers
1:23:01
5
John Buikman
AV Edam
1:24:34
6
Sigmar Kock
Loopgroep Aart Stigt
1:25:02
7
Bas Poot
NEA Volharding
1:27:01
8
Floris Solleveld
Loopgroep Aart Stigt
1:27:25
9
Iwan Smit
AV Edam
1:33:36
10
Eric van den Berg
Hollandia
1:33:40
11
Sander Collet
AV Edam
1:34:00
12
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
1:35:28
13
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
1:38:16
14
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
1:44:34
MVET, HALVE KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veron Lust
NEA Volharding
1:17:58
2
Edwin van Dort
Phanos
1:18:19
3
Ruud Doodeman
NOVA
1:19:50
4
Harm van Bruggen
Hazerswoudedorp
1:20:37
5
Jan Zwarthoed-Troet
AV Edam
1:20:44
6
Arie Visser
Avantri
1:25:26
7
Paul Olij
Waterland
1:26:46
8
Juda Vecht
PEC 1910
1:30:53
9
Roelant Horree
Weesp
1:30:53
10
Jan van der Peet
AV Monnickendam
1:31:52
11
Marcel Beentjes
Hollandia
1:33:05
12
Arnoud Gobas
Apeldoorn
1:35:35
13
Cor Terlouw
Bergambacht
1:36:55
14
Henri Greuter
Edam
1:37:17
15
Frans Baijens
AV Edam
1:37:26
16
Marcel den Hartog
Monnickendam
1:37:40
17
Onno van Assema
NEA Volharding
1:38:53
18
Herman Geritz
Friesland
1:39:12
19
Onno Oudewortel
NEA Volharding
1:39:18
20
P Blokland
Hoorn
1:40:20
21
Guust Augustus
Amsterdam
1:40:49
22
Arie Bunnik
Rijnsaterswoude
1:41:59
23
Gijs de Graaff
Almere
1:42:47
24
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
1:43:33
25
Joop Mastenbroek
Amsterdam
1:44:02
26
Ko Halff
avVN
1:44:21
27
Niek Lauriks
Waterland
1:44:22
28
Ben Grob
Amsterdam
1:44:58
29
Rien de Vreede
Midden Beemster
1:45:16
30
Cedric Marti
Hoofddorp
1:45:30
31
Dick de Vre
Amsterdam
1:46:35
32
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
1:46:46
33
R van de Ven
Zaandam
1:47:04
34
Dirk Reedijk
Monnickendam
1:47:04
35
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:48:21
36
Cornelis Groot
NEA Volharding
1:49:38
37
Huud van Borgen
Volendam
1:51:34
38
W van Roijen
Amersfoort
1:51:35
39
Martin Cevat
Monnickendam
1:51:49
40
Thom Wennekes
Amsterdam
1:51:56
41
Anthony de Waal
Amsterdam
1:52:19
42
Walter Hollenkamp
avVN
1:54:45
43
Paul Spiertz
Waterland
1:56:08
44
Henk Lansbergen
Honselaarsdijk
1:56:41
45
Nico Ruiter
Amsterdam
1:57:19
46
Kees Blok
Monnickendam
1:57:37
47
L Ebbinkhuyzen
Almere
1:58:21
48
Wim Fortuin
Monnickendam
1:59:22
49
Nico Mastenbroek
Amstelveen
2:01:40
50
Simon Oudt
Hoogkarspel
2:01:55
51
Jan Bosch
Monnickendam
2:07:44
52
Gijs Honing
avVN
2:08:05
53
Malcolm Henderson
Waterland
2:16:48
V, HALVE KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van 't Schip
Loopgroep Aart Stigt
1:28:05
2
Truus Piels
AV Monnickendam
1:35:54
3
Els Oosterhuis-Rijkhof
Zaanland
1:46:47
4
Karin de Rooy
Zaanland
1:46:47
5
Minke Oord
Friesland
1:48:10
6
Gabrielle Limonard
AV '23
1:48:48
MSEN, HALVE RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Jurriaans
Tegelen
1:23:53
2
Seppo Spaapen
Purmerend
1:32:43
3
Klaas Ettema
Volendam
1:34:04
4
Arjan Zonneveld
Uitgeest
1:34:07
5
Marco Collet
Volendam
1:34:26
6
Sander Leegwater
Uden
1:37:46
7
Daniel Pinchasik
Amstelveen
1:38:06
8
Job Roggeveen
Purmerend
1:38:47
9
Eric Korteland
Papendrecht
1:38:50
10
Iwan Sombroek
Uitgeest
1:40:38
11
Rob Weijers
Amsterdam
1:41:54
12
Richard Abma
Volendam
1:42:54
13
Arjan van Diepen
Wijdewormer
1:44:08
14
Arno
Hoorn
1:44:31
15
Jens Wahlen
Hilversum
1:46:15
16
Martijn van Geemen
Monnickendam
1:46:22
17
Leon Koning
Heerhugowaard
1:46:58
18
Rob van de Wiel
IJsselstein Ut
1:47:52
19
Eugène Nefkens
Rotterdam
1:53:38
20
Bernd Knuvers
Amsterdam
1:55:47
21
Remco de Jong
Almere
1:56:53
22
Bas Eggen
Abcoude
1:57:21
23
Wouter van Poppel
Monnickendam
1:58:02
24
Philip Thuring
Amsterdam
2:09:16
25
Laurens Maartens
Loenen aan de Vecht
2:15:18
MVET, HALVE RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sicco Roukema
Odijk
1:22:14
2
Frank van der Wart
Amsterdam
1:27:11
3
Henk Weijerstrass
Zwaag
1:30:11
4
Kathiravelu Kandasamy
Amsterdam Zuidoost
1:35:27
5
Ronald van der Giessen
Zeist
1:37:58
6
Rein de Waart
Monnickendam
1:40:15
7
Westerlaken Andre
Purmerend
1:41:54
8
Theo van der Vlugt
Almere
1:42:40
9
Alex Verweij
Monnickendam
1:42:56
10
Marco Fais
's-Gravenhage
1:44:44
11
Remco Geesken
Amsterdam
1:45:23
12
Henk Lof
Alkmaar
1:49:19
13
Dooitze van den Berg
Wons
1:50:50
14
Gerrit Banen
Zuiderwoude
1:51:20
15
Frank Teune
Amsterdam
1:51:51
16
Milko de Jonge
Amsterdam
1:52:10
17
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:52:42
18
Rik van Beijma
Monnickendam
1:53:26
19
Hans Hoonakker
Monnickendam
1:55:18
20
Rolf Appels
Amsterdam
1:55:33
21
Reinder Pruijt
Amsterdam
1:56:07
22
Eric ten Veldhuis
Uithoorn
1:57:44
23
Martin Cornet
Wijdewormer
1:58:20
24
Koos Zutt
Waarland
1:59:22
25
SOlli Siikaluoma
Amsterdam
2:06:06
26
Feike Liemburg
Nijkerk Gld
2:06:37
27
Joop van der Putten
Nieuw Vennep
2:07:55
28
Marcel Rogh
Amsterdam
2:08:18
29
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:09:11
30
Michiel Dijkman
Abcoude
2:09:47
V, HALVE RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Luppers-Knijn
Purmerend
1:37:45
2
Franca van Mechelen
Amsterdam
1:48:28
3
Ilse Boekweg
Amsterdam
1:49:20
4
Miebeth Lucassen
Amsterdam
1:49:46
5
Jenneke van Ravenswaai
Monnickendam
1:53:43
6
Lydia Brouwer
Monnickendam
1:58:32
7
Elbrig Hofstra
Haarlem
2:00:19
8
Anne Kewitsch
Abcoude
2:00:36
9
Alexandra Tromp
Amsterdam
2:00:37
10
Niina Hurri
Amsterdam
2:00:48
11
Claudia Balzer
Abcoude
2:01:02
12
Annelies Hoonakker
Monnickendam
2:01:32
13
Maamke Aafjes
Amsterdam
2:05:45
14
Loes Mohringer-Hondeli
Abcoude
2:06:09
15
Joke Spiertz
Landsmeer
2:07:29
16
Van den Berg
Zeist
2:07:47
17
Frida van Zijl
Monnickendam
2:08:10
18
Laura van der Meulen
Amsterdam
2:08:18
19
Maria Kaatee
Amsterdam
2:09:16
20
Karin Brandt
Amsterdam
2:10:10
21
Daphne Laan
Amsterdam
2:11:49
22
Marion van der Mee
Oisterwijk
2:13:24
23
Habiba Kanger
Monnickendam
2:14:33
24
Anna van der Staaij
Landsmeer
2:16:48
25
Petra den Ouden - Hage
Leusden
2:30:56
MSEN, 10 RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riekele Kobes
Nij Beets
34:55
2
Paul den Hertog
Amsterdam Zuidoost
38:14
3
Paul Petri
Noorden
41:04
4
Mark Tijsterman
Amsterdam
42:13
5
Iwan Koster
Monnickendam
44:08
6
EJ Visser
Volendam
44:59
7
Martijn Wuck
Purmerend
45:04
8
Edward Schipper
Marken
48:11
9
Peter Out
Beverwijk
50:47
10
Bart Bulsing
Amsterdam
52:47
11
Ron Klauderman
Purmerend
53:55
12
Toine de Jong
Edam
54:21
13
Arjen de Regt
Purmerend
57:01
14
Martin van der Vlugt
Almere
58:33
MVET, 10 RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Ekkelboom
Amsterdam
35:48
2
Jaap Koning
Amsterdam
39:05
3
Peter Verhoef
Monnickendam
39:25
4
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
39:49
5
Marcel de Jong
Monnickendam
41:21
6
Johan Buys
Volendam
41:41
7
Ad Bergen
Aldegea
42:11
8
E Koens
Purmerend
42:30
9
Marcel van 't Hoff
Volendam
42:43
10
Jan van Bockemeer
Blokker
43:10
11
Reinoud Sluiters
Monnickendam
43:19
12
Theo Beemsterboer
Waarland
43:19
13
Henk Meester
Middenbeemster
43:22
14
J van Zalinge
Middelie
43:55
15
Theo Mossel
Edam
44:40
16
Willem Jan de Widt
Monnickendam
44:49
17
Henry Lie
Amsterdam
44:50
18
Jan Donland
Edam
44:58
19
A G P Steltenpool
Wognum
45:19
20
Lody Peeters
Monnickendam
46:34
21
Sinselmeijer
Edam
47:36
22
Huub Valkenberg
Assendelft
47:41
23
Nico Kuip
Hoorn Nh
47:59
24
Chris Coleman
Almere
48:09
25
Erwin Wijman
Monnickendam
48:22
26
Alex van Sligtenhorst
Abcoude
48:53
27
Adri Oosterbaan
Monnickendam
48:55
28
Paul Bergman
Zaandam
49:02
29
Tim van Bruggen
Edam
49:22
30
Co Groot
Monnickendam
49:24
31
Jos Mascini
Amsterdam
49:26
32
Spaansalen
Aalsmeer
49:27
33
Harry Heinsius
Lelystad
49:39
34
Henny Mors
Amsterdam
49:48
35
Guillaume Bruens
Purmerend
49:51
36
Barend Borgstijn
Ter Aar
49:55
37
Bas Haring
Amsterdam
50:25
38
Bart-Jan Horree
Amsterdam
50:34
39
Ronald de Groot
Purmerend
50:39
40
A Goos
Amsterdam
50:44
41
Willem de Boer
Monnickendam
51:21
42
Hans Wiebes
Purmerend
51:38
43
Wim Roozendaal
Amstelveen
51:39
44
Henk Overeem
Volendam
52:16
45
Rob van Kerkwijk
Monnickendam
53:01
46
P van Zaanen
Broek in Waterland
53:42
47
Rob Malingre
Amsterdam
54:03
48
J J Nick
Aalsmeer
54:06
49
Glenn André Kroes
Amsterdam
54:19
50
Herman Bosschert
Wijdewormer
55:30
51
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
55:33
52
Dion van Velthoven
Heiloo
56:09
53
Rob Steijger
Zaandam
56:26
54
Herman van der Sluijs
Purmerend
56:56
55
Sybren |Kindermans
Leiden
57:03
56
Dirk Haasbroek
Hoorn
57:07
57
Chris Reijnders
Monnickendam
57:40
58
A Schuurman
Amsterdam
58:35
59
Rien Dorregeest
Alkmaar
59:36
60
Cees Bakker (the Crack
Den Ilp
59:43
61
J Jonk
Volendam
59:49
62
Denisten
Amsterdam
1:00:07
63
J Lebbinga
Terschelling West
1:00:10
64
P Stets
Utrecht
1:00:30
65
Frits Stegen
Maarssen
1:06:30
66
G vd Steeg
Aalsmeer
1:07:37
67
Ruurd van Dijk
Middenbeemster
1:10:22
V, 10 RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Nelen
Edam
43:32
2
Hilly Jonk-Schokker
Volendam
45:04
3
BL ten Tusscher
Amsterdam
45:05
4
Marcella van Doorn
Amsterdam
46:32
5
Tini Kolijn Zwarthoed
Edam
47:46
6
Marleen Stuurman
Monnickendam
49:24
7
Inge Mugge
Utrecht
49:47
8
Ineke van Boesschoten
Edam
51:24
9
Cora Jongens
Oosthuizen
51:43
10
Sonja
Beverwijk
52:36
11
Ellie van Ooi
Amsterdam
53:09
12
Linda van Velthoven
Heiloo
53:35
13
Jacobien van Boeyen
Amsterdam
54:49
14
Ester Valkenberg
Assendelft
54:50
15
Maureen Kok
Zwaag
54:55
16
Anky Faber
Landsmeer
55:14
17
Dineke Burghouts
Edam
55:57
18
Greet Grootjans
Hilversum
56:18
19
M de Vries
Amsterdam
57:15
20
Petra van der Sluijs
Purmerend
57:41
21
Nienke Piersma
Monnickendam
58:02
22
Chantal Wentink
Amsterdam
58:06
23
Marjolijn Postma
Purmerend
59:01
24
Jose van Dooren
Amsterdam
59:24
25
G Schilder
Volendam
59:43
26
Maja Schaap
Purmerend
59:48
27
Wendy Mooy
Purmerend
59:51
28
Bea Stam
Almere
1:00:23
29
Femmie Kraayeveld Smit
Alphen aan de Rijn
1:00:26
30
Domi Moreno
Edam
1:00:36
31
Anneroos Goudsmit
Edam
1:01:31
32
Debbie Dijkstra
Almere
1:01:43
33
Ans van Schaik
De Rijp
1:02:06
34
Martine Verwijk
Monnickendam
1:02:13
35
Rebecca Dado
Monnickendam
1:02:39
36
Babs Taal
Lijnden
1:03:55
37
Rita Nederpel
Abcoude
1:04:12
38
Mieke van Groningen
Assendelft
1:05:43
39
Corine Kroon
Monnickendam
1:06:30
40
Carin van Bockxmeer
Blokker
1:09:59
BOYS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Camara
Monnickendam
5:49
2
Erskine Bol
Monnickendam
5:50
3
Nils Dekkers
Monnickendam
5:50
4
Joris Stevens
Monnickendam
6:02
5
Rowdy de Groot
Monnickendam
6:05
6
Anton Borgstijn
Ter Aar
6:24
7
Wouter Hoonakker
Monnickendam
6:50
8
Sem Reijnders
Monnickendam
7:06
9
Olav Wijders
Monnickendam
7:14
10
Bjorn Reijnders
Monnickendam
7:25
11
Sil Sluiters
Monnickendam
7:41
12
Jesse de Groot
Purmerend
7:45
13
Jordy de Groot
Monnickendam
7:46
14
Mike Lamara
Monnickendam
7:47
15
Ming Lie
Amsterdam
7:48
16
Wesley de Jong
Monnickendam
9:11
17
Anne Wester Sluiters
Monnickendam
9:23
18
Dylan Roggeveen
Purmerend
9:25
19
Finnian Borst
Monnickendam
9:27
20
Karsten de Groot
Purmerend
10:32
21
Jim Sier
Volendam
11:09
22
David Leek
Assendelft
12:24
GIRLS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Meester
Middenbeemster
6:13
2
Merel Meij
Monnickendam
6:45
3
Judith Rebel
Monnickendam
7:15
4
Wietske Hoonakker
Monnickendam
7:15
5
Janneke Wijman
Monnickendam
7:16
6
Marinka Heijm
Monnickendam
8:18
7
Nienke Rebel
Monnickendam
8:57
8
Kaatje Wijman
Monnickendam
9:07
9
Yfke Teeuwen
Assendelft
9:14
10
Dante Borst
Monnickendam
9:29
11
Dana Bergman
Zaandam
10:18
12
Anne Zier
Volendam
11:18
Mocht je onjuistheden in de uitslag tegenkomen dan kun je
dit mailen naar avm @ envira . nl
Uitslagen.nl
23-11-2008 20:27