Uitslagenlijst av. Fortuna Jubileumloop 60 jaar

Vlaardingen - Zaterdag 7 juni 2008

VROUW, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
3:17
2
Julia Baur
Fortuna
3:33
3
Janny van der Zande
Fortuna
3:40
4
Julia den Ouden
Fortuna
4:09
5
Daisy-Mae Nijssen
5:01
6
MArianne van der Kaaij
6:15
MAN, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek van Zevenbergen
Fortuna
3:25
2
Robbert v. Nieuwkerk
4:15
3
Joey van t Verlaat
4:30
4
Jeffrey Nijssen
Rotterdam
5:03
VROUW, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Tamminga
Fortuna
23:30
MAN, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley van der harst
Sparta
10:35
2
Rob Alfons
Schiedam
13:34
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilmi van Harten
Poortugaal
22:17
2
Anya Koch
PAC
22:31
3
Angeli de Koning
22:48
4
Sofieke Sakko
Fortuna
25:22
5
Annette Solleveld
25:49
6
Oda van Duijl
Rotterdam
28:39
7
Jose Houben
29:02
8
Orni Soemanta
29:22
9
Monique Veringmeier
29:43
10
A. Touw
Barendrecht
31:13
11
Martine van Velzen
Schiedam
31:23
12
Anne-Marie Visser
Fortuna
31:29
13
Herna van Zuylen
Vlaardingen
31:31
14
Annemarijn Schlebaum
Fortuna
34:42
15
Karin ten Wolde
Fortuna
39:59
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Hoek
Maassluis
19:06
2
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
19:25
3
Martijn van de Velde
PAC
20:22
4
Luuk Uilenhoed
Fortuna
20:44
5
S van de Raaf
Fortuna
21:47
6
Killian Weltens
Sparta
21:57
7
Bob den Harting
Fortuna
22:26
8
Kees de Koning
22:37
9
Andre de Roo
Fortuna
22:58
10
Michel Kerkhof
23:29
11
Rens Allewelt
24:48
12
Bart Hoogenboom
25:10
13
Jack Budding
Fortuna
26:04
14
Rene v. Teijlingen
Fortuna
26:21
15
Georg Jan Suurmond
Vlaardingen
27:25
16
Bert Touw
Barendrecht
31:13
17
Ron le Pair
Maassluis
31:18
18
Peter Schlebaum
Vlaardingen
31:41
19
Rob de Waal
Fortuna
33:27
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jia-Lian Yin
Rijswijk
42:30
2
Anke Smit van Mil
44:46
3
Mariska Nederpol
45:16
4
Esther v.d Spek
47:02
5
Leontien Peters
Oud Beijerland
51:46
6
Jolande Slootheer
Waterweg
52:52
7
Viola Riegman
avVN
56:31
8
Caroline van der Velde
Fortuna
57:38
9
Brigitte Bijl
Maassluis
59:46
10
Stephanie Hogenhuis
Rotterdam
59:58
11
Martha Vakkers
Voorburg
1:03:06
12
Nanda de Jonge
Fortuna
1:06:30
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van den Berg
Waterweg
33:41
2
Loek van der Gaag
Fortuna
37:29
3
Marcel Bergwerff
38:46
4
Martin Berns
Waterweg
38:48
5
T ten Kate
Maassluis
38:55
6
Marco Poot
Waterweg
39:03
7
Sven Kars
Fortuna
39:17
8
Ronald van Steeg
Fortuna
39:30
9
Rene van der Stap
39:46
10
M.H. van der Wagt
39:55
11
Fred van Gent
Energie
40:28
12
Robert de Jong
Fortuna
40:37
13
Karl Snoek
Spijkenisse
41:21
14
Werner Martens
avVN
41:25
15
Bart van der Sloot
42:17
16
Ed Smit
42:25
17
M. Meeder
42:35
18
John Snijders
Energie
42:41
19
MArtijn in t Veld
42:53
20
Michel Bonefaas
43:10
21
S van Holstein
's-Gravenhage
43:24
22
Eric van Waas
44:11
23
Ted Verhulst
Wateringen
44:20
24
M Rijnaard
Vlaardingen
44:34
25
Nico Hogenhuis
Rotterdam
44:35
26
Charles Hogenhuis
Oosteind
44:35
27
Harald Kesseboom
Fortuna
45:28
28
Harry van Zevenbergen
Waterweg
45:47
29
Arie Booy
Loopgroep PK
48:25
30
Henk-Jan Lammers
De Lier
49:35
31
Paul Korstanje
Waterweg
49:53
32
F Lantinga
Maassluis
49:54
33
Ben van der Velde
Fortuna
50:18
34
Jeroen Kars
Fortuna
51:34
35
Hans Uitenbroek
51:39
36
S Pleijsier
Maassluis
52:01
37
Toon Rutjes
Rotterdam
53:07
38
Sander Kruif
's-Gravenzande
53:08
39
Marius van Zanten
PAC
54:04
40
Reza Peters
's-Gravenhage
54:33
41
J Tegelaar
Delft
54:34
42
Bob Entrop
Leidschendam
54:34
43
Dick de Wee
54:39
44
Pim v.d. Schalie
54:40
45
Marcel Saas
Fortuna
55:20
46
Dany Poot
55:20
47
E.J. van t. Hof
Fortuna
56:03
48
Sjaak Sies
Fortuna
56:19
49
Roel Wijnhorst
58:14
50
Dennis van Dijk
Vlaardingen
58:19
51
Gerard Stoevelaar
Fortuna
58:57
52
Bert den Hond
Fortuna
1:00:01
53
J Pluimgraaff
Vlaardingen
1:01:57
54
Wim Kars
1:01:57
55
Ronald de Vos
1:05:24
VROUW, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angela Koolmees
Vlaardingen
1:10:25
2
Marjolijn Goos
Fortuna
1:10:56
3
Wilma van der Linde
Fortuna
1:19:47
4
Barbara van Loon
Waterweg
1:23:15
5
Anjo Brouw-Ploeg
Fortuna
1:24:09
6
Ineke Tempelaar
avVN
1:24:13
7
Cora Altena
Fortuna
1:24:30
8
Frederika Welle Donker
Fortuna
1:24:47
9
Karin de Ridder
Fortuna
1:24:59
10
Joke Rietdijk
Fortuna
1:25:17
11
Annemie van Hattem
Fortuna
1:26:46
12
Marthe Fontijn
Fortuna
1:29:07
13
Ineke Streefkerk
Fortuna
1:31:51
14
Yvonne van der Linden
Fortuna
1:32:06
15
Linda Vermeulen
Fortuna
1:32:39
16
Lize Dirks-Prins
Fortuna
1:33:33
17
Ellen Voogt
Fortuna
1:33:35
18
Jilly Baumann
Vlaardingen
1:35:10
19
Karin Ockeloen
Fortuna
1:35:26
20
Alexandra Geurtsen
Fortuna
1:36:08
21
Ingrid Klop
Fortuna
1:38:58
22
Marja Booister
Fortuna
1:46:40
23
Reny Tertoolen
Fortuna
1:48:56
MAN, 10EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
M.J.M. de Maat
Fortuna
57:26
2
H Kerkhof
avVN
59:33
3
Johan van Buuren
Fortuna
1:00:24
4
Michiel Bovendeert
Loopgroep Aart Stigt
1:01:30
5
Michel Verheezen
Fortuna
1:01:50
6
Jaap van Eijk
Fortuna
1:03:05
7
Ko Heij
SC Reeuwijk
1:03:06
8
Peter Sabel
Fortuna
1:04:41
9
Peter Smits
Fortuna
1:04:47
10
Ronald Kolloffel
Waterweg
1:05:06
11
A Trommel
Loopgroep PK
1:05:11
12
Ron van de Hee
1:05:51
13
Martin Rosier
Atletiek Maastricht
1:06:31
14
Niek Rietveld
Fortuna
1:06:32
15
Martin Pronk
Fortuna
1:06:47
16
Kennard Hofland
Fortuna
1:06:48
17
Edwin van Straten
Loopgroep PK
1:08:09
18
Kees Montanus
Fortuna
1:08:21
19
W Verkley
Reeuwijk
1:09:37
20
Wim Tempelaar
1:09:50
21
Arno van Unnik
Vlaardingen
1:10:11
22
Richard van Haastert
Fortuna
1:10:15
23
Ron Dekker
Fortuna
1:10:17
24
Joop Altena
Fortuna
1:10:26
25
M Lagerwerf
Fortuna
1:10:51
26
Bert van der Wagt
Spijkenisse
1:11:13
27
Karel Oosthoek
1:11:20
28
Ton Legerstee
Energie
1:11:47
29
Claudius Tegeler
1:11:52
30
Ruud Oosterveer
Bergschenhoek
1:11:55
31
Oskar den Boer
Fortuna
1:12:09
32
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:12:11
33
D Moerman
avVN
1:12:50
34
Paul Evers
Fortuna
1:12:55
35
Wim Heijblom
Maasland
1:13:06
36
Jasper van Duijvenbood
Fortuna
1:13:17
37
Remco van der Velden
Fortuna
1:13:18
38
Peter Uilenhoed
Fortuna
1:13:20
39
Rico Slot
1:13:21
40
Hans Booister
Fortuna
1:13:21
41
Remco Verspoor
Fortuna
1:13:22
42
Frans Brandsma
Fortuna
1:13:40
43
Herman Stofbergen
PAC
1:13:42
44
Ron Haanstra
Fortuna
1:13:45
45
Ruud van Es
Fortuna
1:14:15
46
Leen de Koning
Tenaco
1:14:19
47
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:14:21
48
Willem van der Vaart
Fortuna
1:14:29
49
Jan Knipmeyer
Fortuna
1:15:13
50
Arie van der Sar
Fortuna
1:15:34
51
Bas van Hattem
Fortuna
1:15:44
52
Jeroen van der Linde
Fortuna
1:15:44
53
P Jansen
Maasland
1:15:50
54
Kees Stam
Fortuna
1:16:16
55
Hugo Koppenol
Spijkenisse
1:17:08
56
Ronald Pol
Fortuna
1:17:09
57
Vincent Drost
Gouda
1:17:21
58
Percy van As
Fortuna
1:17:27
59
Edwin v. Leuveren
Fortuna
1:17:33
60
Hans Keijzer
Fortuna
1:17:42
61
Jos van Leeuwen
Maassluis
1:18:30
62
Willem de Jong
Barendrecht
1:18:32
63
Lieuwe van Loon
Waterweg
1:18:38
64
Piet de Kroon
Fortuna
1:18:41
65
Joop Terwiel
Fortuna
1:18:57
66
Leon Lankester
1:19:15
67
Henk de Witte
Delft
1:19:29
68
Ben den Heijer
Fortuna
1:19:31
69
P Akerboom
LVA Plantaris
1:19:39
70
S Dekker
Schiedam
1:19:42
71
Christiaan Slooff
Fortuna
1:19:51
72
Ruud Wijsman
Fortuna
1:19:54
73
Hans Hendriks
Fortuna
1:20:11
74
Juan Javier Caeiro y M
Cappele a/d Ijssel
1:20:46
75
W Egberts
Rotterdam
1:21:19
76
Arie Vliegenthart
1:21:33
77
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
1:21:42
78
Dirk-Jan 't Hoen
Fortuna
1:21:50
79
Ard Augustinus
Fortuna
1:22:54
80
Willem van der Winden
Fortuna
1:23:03
81
T Vonk
Naaldwijk
1:23:13
82
Rob van Sinderen
Vlaardingen
1:23:24
83
Aad van der Velde
1:23:48
84
T Kruyskamp
's-Gravenzande
1:23:50
85
Remco Vervloet
Fortuna
1:24:08
86
Bas van der Raaf
Fortuna
1:24:19
87
Marcel Stam
Fortuna
1:24:29
88
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:24:40
89
Walter de Ling
Fortuna
1:25:05
90
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:25:32
91
J Groeneveld
Rotterdam
1:26:12
92
Sander Lindemans
Fortuna
1:26:31
93
Jacquis van Dingen
Fortuna
1:26:46
94
Henk Lansbergen
1:26:48
95
Edwin van Zuylen
Fortuna
1:27:16
96
Gerard Kreuninger
Fortuna
1:27:16
97
Dick Rijnaard
Vlaardingen
1:28:44
98
Bart van Zijderveld
's-Gravenzande
1:29:03
99
B Westenberg
Fortuna
1:29:10
100
A Schuurman
Amsterdam
1:30:08
101
Edwin van der Spek
1:30:47
102
G.H. Honing
avVN
1:33:18
103
Paul Halkes
Fortuna
1:33:27
104
Oscar Holterman
Fortuna
1:38:11
105
Walther den Otter
Fortuna
1:39:46
106
T vd Poort
Rotterdam
1:39:48
107
Thijs Hoornweg
Fortuna
1:41:25
108
Arjan de Leeuw van Wee
Sommelsdijk
1:43:09
109
Leo Schlärmann
Fortuna
1:44:29
110
Fred Bronts
Fortuna
1:48:02
111
G Rolff
's-Gravenzande
1:48:27
112
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:48:57
Geultechniekloop, zondag 28 september start 11.15u
Open Scholierenkampioenschap start 10.45u
19e Geultechniekloop, zondag 28 september start 11.15u
Open scholieren kampioenschap start 10.45u
Uitslagen.nl
11-06-2008 17:33