Uitslagenlijst 4e Heuvelrugloop Maarn
Maarn - Zaterdag 21 juni 2008
SJON, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Jasper van den Berg
Leersum
4:08
16
Sebastiaan van den Ber
Leersum
4:29
27
Felix van den Oetelaar
Maarn
4:43
41
Pedro Mitedel Salatro
Maarn
5:15
43
Roberto Amaya Pulido
Maarn
5:19
57
Quintijn Marijnissen
Maarn
6:17
SMEI, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Aurelia Wurfbain
Woudenberg
3:54
20
Hester Aris
Wijk bij Duurstede
4:58
21
Mirte Sleeuwenhoek
Maarsbergen
5:02
44
Lisanne Donkervoort
Driebergen-Rijsenbur
6:04
55
Anne-Lotte van Soest
Maarn
6:39
57
Marieke van den Berg
Maarn
6:45
42MSE, 4,2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ruben Klein
Driebergen-Rijsenbur
15:45
15:45
3
Sebasteaan van Arnhem
Groenekan
15:51
15:49
5
Jeroen Bakker
Driebergen-Rijsenbur
16:06
16:05
7
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
16:27
16:25
9
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
17:17
17:16
11
Arjan ter Horst
Wageningen
17:43
17:35
15
Tijmen Schennach
Maarsbergen
18:47
18:44
25
Bastiaan van Ingen
Nieuw Vennep
20:39
20:36
42M40, 4,2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Haroldinio Abauna
Eindhoven
16:54
16:53
3
Wieger Wamelink
Wageningen
17:25
17:24
8
Hans Maijer
Wijk bij Duurstede
23:18
23:12
11
Nico de Wijk
Scherpenzeel Gld
24:02
23:58
17
Michiel Koppelman
Wijk bij Duurstede
26:33
26:23
20
Chris de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
28:15
28:10
42VSE, 4,2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris van der Veen
Veenendaal
17:37
17:36
3
Andrea van Lieshout
Woudenberg
18:42
18:40
4
Renske ter Horst
Wageningen
20:13
20:05
7
Gerlinde Lokhorst
Woudenberg
20:49
20:46
10
Kristie Willems
Scherpenzeel Gld
22:20
22:15
12
Marieke Lemstra
Driebergen-Rijsenbur
24:43
24:36
16
Miriam Langelaar-Makki
Leersum
25:04
24:56
21
Eveline Halff
Scherpenzeel Gld
25:46
25:37
22
Mieke Spies
Driebergen-Rijsenbur
25:50
25:43
25
Marije Aussendorf
Hilversum
26:06
26:02
26
Pauline Schröder
Amsterdam
26:26
26:21
27
Nesrien Abu Ghazaleh
Amsterdam
26:49
26:44
28
Simone van der Meer
Driebergen-Rijsenbur
26:54
26:46
29
Tamara Rutten
Wijk bij Duurstede
27:55
27:43
30
Ilse Borra
Wijk bij Duurstede
28:25
28:12
31
Stefanie Kolleth
Wijk bij Duurstede
28:25
28:14
34
Misha Nab
Scherpenzeel Gld
29:45
29:40
35
Corrie (C S ) Marchal
Maarn
30:46
30:38
36
Rianne van Blokland
Langbroek
42:01
42:01
42V35, 4,2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline van Holland
Maarn
22:05
22:03
4
Monique van Schuppen
Houten
23:29
23:24
7
Nicolle Gerrits-Vaes
Maarn
24:32
24:31
10
Annelies van Ravenhors
Woudenberg
24:55
24:54
11
Rosalein Vermeulen
Woudenberg
25:02
24:58
13
Sandra Marcus
Wijk bij Duurstede
25:35
25:24
14
Saskia Budding
Driebergen-Rijsenbur
25:44
25:37
15
Sandra van Lexmond
Elst Ut
25:48
25:37
24
Marieke Bergman
Wijk bij Duurstede
26:44
26:32
27
Irina Nijhoff-Visch
Wijk bij Duurstede
27:22
27:11
28
Ciska Neuteboom-Bakker
Maarn
27:31
27:25
30
Josiane Kleinen
Wijk bij Duurstede
28:00
27:49
32
Alice van Barneveld
Amerongen
28:24
28:13
33
Lia IJzendoorn
Maarsbergen
28:27
28:22
36
Ria Sprang
Wijk bij Duurstede
28:53
28:41
37
Ans van Donselaar
Wijk bij Duurstede
29:18
29:05
39
Aletta Sloot
Wijk bij Duurstede
29:24
29:11
41
Conny van de Leemkolk
Scherpenzeel Gld
29:45
29:39
42
Agnes van den Bos
Bunschoten Spakenbur
29:47
29:43
43
Judith Hermans
Scherpenzeel Gld
29:55
29:49
44
Marjoleine Hanegraaf
Driebergen-Rijsenbur
31:20
31:09
45
Annie van Rossum
Vianen Ut
31:47
31:44
46
Monique van der Burg
Wijk bij Duurstede
32:10
32:01
47
Ellen Wiegers
Wijk bij Duurstede
32:12
32:02
51
Lammy de Rooij
Wijk bij Duurstede
35:10
35:00
10MSE, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald van Leeuwen
Leersum
39:03
39:02
2
Gert-Jan Haze
Driebergen-Rijsenbur
39:17
39:15
5
Jacob van den Essenbur
Wijk bij Duurstede
40:10
40:09
6
Peter Huijzer
Driebergen-Rijsenbur
40:13
39:58
13
Gerard van Engelenburg
Veenendaal
43:18
42:48
15
Patrick Logger
Badhoevedorp
43:55
43:25
17
Everard Hendriksen
Maarsbergen
44:11
44:10
18
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
44:21
44:18
20
Yorick de Visser
Rotterdam
45:31
45:24
25
Richard van Oostenbrug
Zeist
46:09
46:04
28
Sebastiaan van Zaanen
Utrecht
46:52
46:04
29
Gerjan Doornebal
Maarsbergen
46:53
46:37
30
Frank Kneefel
Bunschoten Spakenbur
47:05
46:55
32
Dennis Kok
Scherpenzeel Gld
47:31
47:15
37
Willem Rodenhuis
Hilversum
48:47
48:41
40
Etienne Dijkhorst
Groningen
49:03
48:27
44
Maarten van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
49:23
49:12
47
Eelke Cramer
Oudega gem Wymbritse
50:21
49:46
51
Guustaaf van de Mheen
's-Hertogenbosch
50:39
50:26
54
Marc van Nieuw-Amerong
Veenendaal
51:24
51:14
55
Klaas Vedder
Bunschoten Spakenbur
51:28
50:57
58
Barend van de Weerdhof
Veenendaal
52:27
52:07
60
Gerrit Hop
Bunschoten Spakenbur
53:00
52:26
61
Erik de Ruiter
Wijk bij Duurstede
53:32
53:06
65
Gerbert Heiwegen
Culemborg
54:47
54:38
66
Gérard Hagmolen ot Hav
Amersfoort
54:53
54:22
67
John van Velzen
Woudenberg
55:10
55:03
68
Osman Cingil
Scherpenzeel Gld
55:13
54:53
71
Jeroen van Netten
Capelle aan den IJss
55:37
55:10
72
Aad Ramont
Scherpenzeel Gld
55:39
55:17
73
Charley van der Straat
Amsterdam Zuidoost
55:42
55:11
76
Miguel Villarino
Wijk bij Duurstede
56:14
55:58
77
Wessel van Rietschoten
Werkhoven
56:15
55:50
81
Pieter-Matthijs Fegel
Maarn
57:20
57:11
84
Marc Neven
Wijk bij Duurstede
57:37
57:08
85
Richard van de Veen
Scherpenzeel Gld
57:46
57:25
88
Xander Sterkenburg
Capelle aan den IJss
59:12
58:46
90
Helmich Jousma
Scherpenzeel Gld
59:43
59:26
91
Renee Versseveld
Scherpenzeel Gld
1:00:11
59:53
92
Robin van Kooten
Maarsbergen
1:00:40
1:00:24
95
Koen Dekker
Wijk bij Duurstede
1:05:02
1:04:30
10M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
13
Rob Marcus
Wijk bij Duurstede
44:22
44:15
18
Albert Stavenga
Woudenberg
45:07
45:03
20
Gerard Balvers
Wijk bij Duurstede
45:32
45:26
27
Remco Wiegers
Driebergen-Rijsenbur
47:45
47:20
36
Jan Zwijgers
IJsselstein Ut
48:59
48:50
37
Robbert Roosenboom
Utrecht
49:01
48:22
39
Van Leeuwen
Driebergen-Rijsenbur
49:05
48:35
41
Jaap van Lindonk
Sint Michielsgestel
49:07
48:41
47
Chester Pruss
Belleville (USA)
49:24
48:59
50
Willem van Ravenswaay
Zeist
49:35
49:25
56
Shenan Josepha
IJsselstein Ut
50:20
50:12
58
Dick Dijkhuizen
Bunschoten Spakenbur
50:38
50:26
59
Frank van den Bos
Bunschoten Spakenbur
50:38
50:06
60
Sybren van der Linde
Veenendaal
50:41
50:30
61
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
50:46
50:34
74
Hans van Vucht
Wijk bij Duurstede
51:59
51:30
75
Richard Nieuwkerk
Driebergen-Rijsenbur
52:03
51:45
83
Jan-Willem Uilenreef
Driebergen-Rijsenbur
52:38
52:12
84
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
53:01
52:21
86
Tom Weustink
Wijk bij Duurstede
53:03
52:36
90
Rob Radstok
Driebergen-Rijsenbur
53:27
53:01
91
Edwin Dijkshoorn
Scherpenzeel Gld
53:32
53:12
97
Michiel van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
54:00
53:49
100
Goof van den Heijkant
Maarsbergen
54:08
54:05
103
Van der Velden
Maarsbergen
54:18
53:35
104
Ben de Jong
IJsselstein Ut
54:21
53:38
105
Marcel van Dijk
Austerlitz
54:21
53:52
106
Rinie Merkenij
Scherpenzeel Gld
54:22
54:07
114
Rien Roosen
Wijk bij Duurstede
54:55
54:22
115
Wilfred Ruis
IJsselstein Ut
54:56
54:13
117
Gerald Dirksen
Wijk bij Duurstede
55:01
54:22
120
Erik Bette
Scherpenzeel Gld
55:23
54:47
121
Ernst-Jan Schubad
Driebergen-Rijsenbur
55:38
55:06
123
Wilmar Zwanenburg
Scherpenzeel Gld
55:59
55:41
124
Jean-Michel Chavernac
Wijk bij Duurstede
56:05
55:25
138
Willem Kok
Scherpenzeel Gld
57:09
56:53
141
Alex van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
57:59
57:31
154
Henco van Helsdingen
Utrecht
59:18
58:52
157
Harm Jan Korthals Alte
Driebergen-Rijsenbur
59:31
58:59
159
Henk van den Hooven
Driebergen-Rijsenbur
59:49
59:18
167
Richard van Trigt
Eindhoven
1:00:47
1:00:06
170
Theo Broshuis
Wijk bij Duurstede
1:01:07
1:00:35
171
Patrick van der Berg
Maarn
1:01:35
1:00:55
172
Wout ter Beek
Bunschoten Spakenbur
1:01:46
1:01:14
173
Gert Hop
Bunschoten Spakenbur
1:01:47
1:01:13
174
Cees van Gelder
Scherpenzeel Gld
1:02:20
1:02:04
177
Wimjan Schippers
Bilthoven
1:03:06
1:02:36
179
Robert Warmenhoven
Loenen aan de Vecht
1:03:07
1:02:33
180
Tjeerd de Boer
Wijk bij Duurstede
1:03:50
1:03:19
181
Gerard Geerlings
Soesterberg
1:03:56
1:03:18
182
Frans Marlet
Driebergen-Rijsenbur
1:04:41
1:04:05
183
Frans van Rijthoven
Soesterberg
1:04:52
1:04:09
185
Jacques Lelijveld
Wijk bij Duurstede
1:07:15
1:06:47
187
René Brouwer
Wijk bij Duurstede
1:07:30
1:06:52
189
Johan Meijdam
Scherpenzeel Gld
1:07:51
1:07:33
194
Thijs Meinders
Maarsbergen
1:09:40
1:09:21
195
Jorijn de Bruin
Wijk bij Duurstede
1:11:13
1:10:39
196
Fred Schregardus
Maarsbergen
1:11:29
1:11:25
10VSE, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Manon Veenendaal
Wijk bij Duurstede
54:37
54:13
11
Mireille Verhoeven
Utrecht
57:59
57:49
15
Jennifer van Asselen
Maarn
1:01:49
1:01:36
19
Mascha van Burgsteden
Maarn
1:03:19
1:02:33
23
Monique Lelijveld
Wijk bij Duurstede
1:07:15
1:06:47
10V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Liselotte Verschuuren
Maarn
41:57
41:56
3
Anneke Stavenga
Woudenberg
44:34
44:32
4
Ans van Veenendaal
Leersum
46:33
46:27
7
Petra Mulder
IJsselstein Ut
50:41
50:34
9
Welmoed Mijndertsma
Maarsbergen
50:56
50:31
10
Petry van Engelenhoven
Maarn
52:07
51:57
13
Nicolette Hop
Bunschoten Spakenbur
53:00
52:27
16
Marielle Bleijenberg
Maarn
53:38
53:16
18
Nathalie Bleijerveld
Baarn
53:59
53:55
23
Petra De Gans Agterber
Maarn
54:42
54:35
25
Irene Weijers
Wijk bij Duurstede
55:03
54:33
28
Linda Weerdenburg
Vianen Ut
55:24
54:58
30
Yvonne Schubad
Driebergen-Rijsenbur
55:32
55:00
33
Joke Zwijgers
IJsselstein Ut
55:50
55:39
34
Willeke Heijndijk
Woudenberg
55:58
55:36
36
Evelien Brouwer
Amersfoort
56:26
56:05
41
Brigitte Linnenbank
Leusden
57:38
56:52
42
Solveigh Sleeuwenhoek
Maarsbergen
57:41
57:25
45
Daniëlle de Graaff
Ederveen
59:06
58:37
47
Gerda Schregardus
Maarsbergen
59:17
59:11
48
Wilma Voorwerk
Wijk bij Duurstede
59:18
58:39
49
Sandra Brouwer
Soesterberg
59:41
59:04
50
Jannet Hatzmann
Amersfoort
59:41
59:04
51
Anne-Marie Heijkamp-v
Doorn
59:47
59:39
54
Diny Hendriksen
Woudenberg
1:00:39
59:53
55
Leonora Lagerweij
Renswoude
1:00:46
1:00:17
57
Renate Lagerweij
Renswoude
1:00:59
1:00:32
58
Joke Boon
Scherpenzeel Gld
1:01:06
1:00:28
59
Bea van Manen
Scherpenzeel Gld
1:01:26
1:01:11
61
Petra Iseger
Wijk bij Duurstede
1:01:41
1:01:34
63
Inge La Riviere
Wijk bij Duurstede
1:01:44
1:01:16
64
Kristie Raatgever
Wijk bij Duurstede
1:01:47
1:01:28
65
Connie Kolfschoten
Montfoort
1:01:47
1:01:33
67
Berlinda van Dijk
Amerongen
1:02:07
1:01:25
69
Anneke Oosterhuis
Amersfoort
1:02:56
1:02:36
73
Stella Donkervoort
Driebergen-Rijsenbur
1:03:17
1:02:41
75
Ingrid van de Wetering
Scherpenzeel Gld
1:03:25
1:02:52
79
Teuni van Ziel-Tijssel
Langbroek
1:03:54
1:03:18
80
Bernadette Linnebank
Wijk bij Duurstede
1:03:54
1:03:16
81
Rita Rodenhuis-Ohm
Hilversum
1:04:29
1:04:12
82
Geanne van Arkel
Scherpenzeel Gld
1:05:30
1:05:15
86
Saskia van der Zwaal
Doorn
1:06:41
1:06:39
97
Dineke Beekelaar
Scherpenzeel Gld
1:10:36
1:10:21
98
Jeanet van Harselaar
Ochten
1:10:48
1:10:09
100
Tineke Kroeze
Driebergen-Rijsenbur
1:13:12
1:12:51
101
Nannie van Dam
Maarsbergen
1:18:37
1:18:02
21MSE, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Arno Doornenbal
Amersfoort
1:34:18
1:33:58
6
Lars de Bekker
Bergschenhoek
1:35:54
1:35:44
9
Randal de Boer
Scherpenzeel Gld
1:38:55
1:38:34
21
Harold Boer
Driebergen-Rijsenbur
1:59:10
1:58:53
21M40, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Jacco van der Kuil
Rockanje
1:28:11
1:28:09
9
Hans van Schaik
Woudenberg
1:35:58
1:35:50
14
Martin van Noort
Harderwijk
1:41:06
1:40:40
28
Egbert van der Woude
Maarn
2:00:41
2:00:26
29
Ronald Gerrits
Voorschoten
2:01:29
2:01:08
30
Gert-Jan Sikking
Bilthoven
2:02:00
2:01:36
32
Johan Wempe
Scherpenzeel Gld
2:05:30
2:05:10
35
Bas Volleberg
Wijk bij Duurstede
2:10:54
2:10:40
36
IF van Harskamp
's-Gravenhage
2:11:36
2:11:22
37
Michel Chatelin
's-Gravenhage
2:13:44
2:13:30
38
Mees Hazeleger
Maarsbergen
2:19:37
2:19:09
21M50, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Henri Koper
Wijk bij Duurstede
1:39:02
1:38:53
4
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:43:48
1:43:26
5
Cor van der Blom
Bergschenhoek
1:46:15
1:46:04
6
Wil van den Hout
Driebergen-Rijsenbur
1:47:37
1:47:28
9
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenbur
1:48:55
1:48:37
11
Nico Wolswinkel
Veenendaal
1:49:02
1:48:46
12
Kees van Rietschoten
Werkhoven
1:49:25
1:48:56
15
Flip van de Waerdt
Maarsbergen
1:58:16
1:58:09
19
Ton van Dam
Driebergen-Rijsenbur
2:03:29
2:03:20
23
Ron Spruit
Driebergen-Rijsenbur
2:13:52
2:13:31
21VSE, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Henriiette van Eckevel
Doorn
2:28:36
2:27:28
21V35, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan van Garderen
Driebergen-Rijsenbur
1:43:29
1:43:13
2
Marjolein Tiemens-Huls
Driebergen-Rijsenbur
1:58:47
1:58:39
5
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
2:19:10
2:19:05
6
Gabriela Esteruelas
's-Gravenhage
2:28:34
2:28:22
21V45, 21,1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Els van der Linden
Wijk bij Duurstede
2:04:54
2:04:50
4
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
2:05:51
2:05:10
5
Corrie van Leersum
Woudenberg
2:13:47
2:13:37
6
Marjolein van Beek
Langbroek
2:24:31
2:23:22
Bewolkt, circa 21 graden
Windrichting West, kracht 4
Kijk op www.heuvelrugloop.nl voor een gratis
persoonlijk certificaat !
Uitslagen.nl
04-07-2008 19:38