Uitslagenlijst Ronde van Abcoude

Abcoude - Dinsdag 26 augustus 2008

H3, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arcas Duba
De Kwakel
12:56
12:51
2
Kai Vlastra
Abcoude
13:11
13:07
3
Lex
Abcoude
13:18
13:16
4
Bart
Abcoude
13:22
13:21
5
Alon Guggenheim
Abcoude
13:26
13:26
6
Justin Fanoy
Abcoude
13:47
13:47
7
Niels Bos
Baambrugge
13:47
13:46
8
Noah Klanderman
Abcoude
13:59
13:59
9
Casey Zondervan
Abcoude
14:24
14:23
10
Tijmen van Beekl
Abcoude
14:33
14:33
11
Ruben hoogenhout
Abcoude
14:36
14:36
12
Jelmer Bos
Baambrugge
14:38
14:36
13
Yannick Haverkamp
Abcoude
14:45
14:45
14
Floris Pengel
Abcoude
14:51
14:51
15
Jimme Stravers
Abcoude
14:58
14:58
16
Thom Brinkhof
Abcoude
15:00
14:51
17
Lex Jansen
Abcoude
15:05
14:56
18
Olivier Rutgers
Abcoude
15:08
15:07
19
M. de Ligt
Abcoude
15:26
15:21
20
Lars beukeboom
Abcoude
15:32
15:32
21
Paul Woorts
Abcoude
15:41
15:40
22
Guylian Water
Abcoude
15:45
15:44
23
Nils Baltissen
Abcoude
15:48
15:48
24
Stef Scheffer
Abcoude
15:49
15:49
25
C. van der Velde
Abcoude
15:50
15:50
26
Jeroen Holtslag
Abcoude
15:54
15:53
27
Gino Siebert
Abcoude
16:19
16:15
28
Gabriel
Abcoude
16:32
16:31
29
Bas Pauw
Abcoude
16:35
16:34
30
Wieger Woudenberg
Abcoude
16:45
16:45
31
Victor van de Donk
Abcoude
16:46
16:45
32
Mattijn Bothof
Abcoude
16:50
16:48
33
Max Lindhout
Abcoude
17:00
17:00
34
Tom Scheltema
Abcoude
17:34
17:34
35
Steijn Bruijns
Abcoude
18:02
18:02
36
Sem Stravers
Amsterdam
18:05
18:05
37
Phil de Wit
Vinkeveen
18:15
18:05
38
Jip Helsloot
Abcoude
18:30
18:30
39
Zen Water
Abcoude
18:34
18:24
40
Mees de Graaf
Abcoude
18:37
18:37
41
Kasper Bon
Abcoude
18:47
18:47
42
Thijs van Brug
Abcoude
19:13
19:06
43
Nicolai Stensinski
Abcoude
19:14
19:04
44
Loek Griffioen
Vinkeveen
19:29
19:21
45
Rafael Rutgers
Abcoude
19:33
19:33
46
Julian Luydix+anita
Abcoude
19:33
19:27
47
Mats van Brug
Abcoude
19:55
19:49
48
Boris Smit
Abcoude
19:56
19:50
49
Jelle Miedema
Abcoude
20:05
19:57
50
Merijn Meeuwissen
Tienhoven Ut
20:05
20:05
51
Senna Denslagen
Amsterdam Zuidoost
20:06
20:06
52
K. Eggen
Abcoude
20:12
20:12
53
Tim Pauw
Abcoude
20:33
20:31
54
Jaimie Rutgers
Abcoude
20:50
20:41
55
Lotte Denslagen
Amsterdam Zuidoost
21:09
21:09
56
Ynse Water
Abcoude
22:46
22:36
57
Milo de Langen
Abcoude
23:30
23:28
58
Noah Rutgers
Abcoude
23:34
23:25
59
Marley Zondervan
Abcoude
23:36
23:26
60
C. Smit
Abcoude
23:39
23:32
61
O. Smit
Abcoude
24:15
24:09
D3, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lara Polak
Abcoude
14:27
14:27
2
Hannah van Overeem
Abcoude
14:46
14:44
3
Lauren de Waard
Abcoude
14:58
14:58
4
Lynette Masmeijer
Hengelo Ov
15:16
15:15
5
Tessa Scheltema
Abcoude
15:32
15:32
6
Aniek de Bruijn
Abcoude
15:51
15:40
7
Roos van Bruggen
Abcoude
15:52
15:41
8
Elske van Agten
Abcoude
15:56
15:53
9
Vivienne
Abcoude
16:38
16:28
10
Emma Eisma
Abcoude
16:40
16:40
11
Julia Schmitz
Abcoude
16:50
16:39
12
Quinta Duba
De Kwakel
17:06
17:01
13
Robyn Bruins
Abcoude
17:11
17:11
14
Wypke van Dijk
Abcoude
17:12
17:12
15
Tika Tiddens
Abcoude
17:28
17:24
16
Clara Tump
Abcoude
17:34
17:29
17
Kyra Delis
Abcoude
17:38
17:38
18
Lisanne Meijer
Abcoude
17:39
17:39
19
Wiek Dirks
Abcoude
17:39
17:36
20
Megan de Zoeten
Abcoude
17:50
17:49
21
Milou Schmitz
Abcoude
18:18
18:18
22
Lisanne van Dijk
Abcoude
18:22
18:13
23
Marieke Hoogenhout
Abcoude
18:27
18:18
24
Ginger Steenhof
Vinkeveen
18:31
18:28
25
Simone van den Bosch
Abcoude
18:32
18:32
26
Hidde
Abcoude
18:38
18:38
27
Charley Haye
18:43
18:40
28
I. Jongen
Abcoude
18:47
18:44
29
Valentina Bos
Abcoude
18:48
18:45
30
Caja Cnossen
Abcoude
18:49
18:49
31
Sjimmie Roelevelt
Abcoude
18:50
18:50
32
Marja Stensinski
Abcoude
18:52
18:52
33
Nikki Werneke
Abcoude
18:57
18:57
34
Sabine Bosman
Abcoude
18:57
18:45
35
Fleur
Abcoude
19:00
19:00
36
Diede Besseling
Abcoude
19:04
18:56
37
Anouk de Sno
Abcoude
19:46
19:41
38
Jennifer Copier
Abcoude
19:46
19:40
39
Juliette Zwaard
Abcoude
19:49
19:37
40
M. Eggen
Abcoude
20:06
20:06
41
Nina van Bruggen
Abcoude
20:09
19:58
42
Loutje Scheltema
Abcoude
20:33
20:33
43
Carolien de Koning
Abcoude
21:00
20:58
44
Kevin
Abcoude
21:16
21:12
45
Manon Bosman
Abcoude
21:23
21:11
46
Maura Blaauwgeers
Abcoude
21:36
21:28
47
Rosa Griffioen
Vinkeveen
21:48
21:39
48
Isa Besseling
Abcoude
21:51
21:51
49
Esther van de Donk
Abcoude
22:26
22:17
50
Suzanne Beukeboom
Abcoude
22:57
22:55
51
Janna Zwolle
Abcoude
23:11
23:07
52
Estella Stuiver
Abcoude
23:17
23:15
53
Marjolijn de Koning
Abcoude
23:27
23:24
54
Marieke Lindhout
Abcoude
23:27
23:23
55
Mareijn La Lau
Abcoude
23:33
23:29
56
Nikke Kosterman
Vinkeveen
23:37
23:33
57
S. Timmer
Abcoude
24:09
24:07
58
Robin Scheffer
Abcoude
24:21
24:21
59
Roxanne Zwaard
Abcoude
24:57
24:45
OUDER, 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Philippe Carter
Abcoude
13:40
13:38
2
Olaf Maduro
Abcoude
15:02
15:02
3
Jeroen de waard
Abcoude
15:42
15:36
4
Herman Holtslag
Abcoude
16:21
16:21
5
Pieter Scheltema
Abcoude
17:36
17:36
6
Vork
Utrecht
17:40
17:32
7
Rien de Wit
Vinkeveen
18:19
18:19
8
Mark de Koff
Abcoude
18:48
18:48
9
J. Stensinski
Abcoude
19:12
19:01
10
Anita Luyckx
Abcoude
19:43
19:37
11
Karina Johannes
Abcoude
19:54
19:54
12
F. Smit
Abcoude
19:56
19:50
13
Rob Meeuwissen
Tienhoven Ut
20:06
19:53
14
Kristen van Brug
Abcoude
20:15
20:08
15
Uit Nelemaus
Abcoude
20:15
20:15
16
l. Dhuy
Abcoude
21:21
21:21
17
Anjo Heijman
Abcoude
21:56
21:48
18
Rob Besseling
Abcoude
21:56
21:48
19
Emile van de Donk
Abcoude
22:26
22:17
20
Henk-Jan Rutgers
Abcoude
23:34
23:24
21
Sonja Oosterduin
Abcoude
23:36
23:36
22
Monique van Vliet
Abcoude
23:37
23:26
23
Marjanda v.d. Anker
Abcoude
24:09
24:07
24
Stephan Bieshaar
Abcoude
26:12
22:54
H5, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Pijpers
Abcoude
18:18
18:15
2
Marc Jansz
Almere
18:57
18:57
3
Ramon Eijlers
Abcoude
19:32
19:32
4
Piet den Toom
Abcoude
19:44
19:43
5
Tim Valentijn
Vinkeveen
19:56
19:56
6
Dico Duba
De Kwakel
20:03
20:00
7
Marco de Witt
Abcoude
20:06
20:06
8
André Meure
Suomi
20:11
20:11
9
Sven Polak
Abcoude
20:14
20:14
10
Leo Kok
Wilnis
20:15
20:15
11
Bart Jan van Agten
Abcoude
20:25
20:18
12
Joost Regenboog
Baambrugge
20:26
20:18
13
Aldewereld
Zaandam
20:27
20:27
14
O. de Kok
Amsterdam
20:28
20:10
15
R. Koekenbier
Amsterdam
20:36
20:36
16
C.F. de Graaf
Abcoude
20:42
20:42
17
Mathieu Steijn
Abcoude
20:45
20:45
18
Menno Ridderhof
Abcoude
20:54
20:54
19
Robin van de Broek
Abcoude
21:10
21:00
20
Sander Post
Abcoude
21:20
21:20
21
Huig Meuwissen
Abcoude
21:32
21:31
22
C. Klein Essink
Abcoude
21:35
21:35
23
G. Klein Essink
Abcoude
21:36
21:35
24
Jaap Kaashoek
Breukelen Ut
21:41
21:41
25
Floris Stigter
Abcoude
21:50
21:42
26
B. Koekenbier
Amsterdam
21:58
21:58
27
Maike Spek
Abcoude
21:58
21:51
28
Jos Pouw
Abcoude
22:01
21:56
29
Theo Vork
avVN
22:21
22:21
30
Jos Vermeulen
Abcoude
22:37
22:33
31
Koen Braat
Abcoude
23:13
23:13
32
Robin Vietor
Abcoude
23:13
23:13
33
Sebastiaan v.d. Velde
Abcoude
23:17
23:17
34
Edgar de Jong
Amsterdam Zuidoost
23:21
23:11
35
Quint Italianer
Abcoude
23:22
23:12
36
P. van Bremen
Amsterdam
23:25
23:25
37
Michael Peters
Nijmegen
23:47
23:41
38
Mark Kettner
Amsterdam Zuidoost
23:51
23:44
39
Martijn Heemink
Abcoude
23:53
23:45
40
Theodoor Koelewijn
nergens
23:59
23:55
41
Cor van den Brink
Abcoude
24:02
23:57
42
Sebastiaan Vossen
Abcoude
24:24
24:24
43
Wouter Vossen
Abcoude
24:25
24:25
44
Lucas de Kraker
Haarlem
24:40
24:33
45
Simon Smit
Amsterdam Zuidoost
25:02
24:56
46
G. Molenaar
Abcoude
25:02
24:54
47
Schootemeijer
Abcoude
25:10
25:06
48
Henk van Twillert
Amsterdam
25:24
25:24
49
Lennard Bestebroer
Abcoude
25:28
25:23
50
Baks
Abcoude
25:33
25:27
51
Steven Frölke
Abcoude
25:33
25:29
52
Henk Doornbos
Abcoude
25:33
25:27
53
Sander Kroom
Zevenhoven
25:52
25:52
54
van der Meer
Abcoude
26:05
26:05
55
Otto van Rhee
Aalsmeer
26:13
26:10
56
Henk Victor
Abcoude
26:13
26:13
57
P. Hoogland
Amsterdam
26:24
26:24
58
Koos Vossen
Abcoude
26:38
26:38
59
R. Hillen
Abcoude
26:38
26:30
60
Onno Knoppert
Abcoude
26:52
26:50
61
Dennis de Bruin
Abcoude
27:02
27:02
62
Dave de Bruin
Abcoude
27:02
26:55
63
Sander Tholenaar
Abcoude
27:08
27:08
64
Gerwin Pouw
Abcoude
27:10
26:59
65
Overdijkink
Abcoude
27:14
27:06
66
Philbère Nijenhof
Abcoude
27:16
27:16
67
Erik Schafer
Abcoude
27:16
27:16
68
Jos Frölke
Abcoude
27:24
27:24
69
Wim Plank
Altis
27:28
27:12
70
Reinier de Bont
Abcoude
27:36
27:24
71
Richard Kaagman
Abcoude
27:45
27:45
72
Floris Maidman
Abcoude
28:13
28:05
73
Chris Woerden
Mijdrecht
28:23
28:20
74
Dirk Van Nieuwkerk
Wilnis
28:24
28:20
75
R. Teeuwen
Haarlem
28:44
28:37
76
Vrielink
Wilnis
30:50
30:50
77
Keizer
Amsterdam
32:02
32:02
78
Erwin Kroon
Baambrugge
34:55
34:53
79
T. Thomas
Abcoude
37:49
37:49
80
T. Bloemendal
Abcoude
37:53
37:53
D5, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt de Bruijn
Abcoude
21:13
21:10
2
Sanne Bernhart
Baambrugge
21:47
21:46
3
Trijn Israels
Abcoude
22:07
22:05
4
Jolanda Lucassen
Haarlemmermeer
23:07
23:07
5
Elly Jagersma
Abcoude
23:22
23:20
6
F. de Zwart
Vinkeveen
25:15
25:08
7
Kim Bouwens
Abcoude
25:19
25:18
8
Linda Cohen
Abcoude
25:53
25:53
9
Hesker de Boer
Abcoude
26:03
25:59
10
Esther Slotema
Amsterdam
26:21
26:21
11
Faby-anne Spekman
Amsterdam
26:28
26:28
12
Marjan Both
Abcoude
26:30
26:24
13
Tamara van Duivenbode
Amsterdam Zuidoost
27:19
27:02
14
Marcelle Boom
Abcoude
27:20
27:18
15
Els Post
Ouderkerk aan de Ams
27:27
27:21
16
Suzanne Eveleens
Abcoude
27:36
27:26
17
Wilma Berkelaar
Wilnis
27:46
27:46
18
Mauriel van den Haak
Loenen aan de Vecht
28:01
28:00
19
Marie-Claire Boucher
Abcoude
28:22
28:17
20
Pien Tofari
Abcoude
28:28
28:28
21
Karin Kersten
Abcoude
28:34
28:29
22
Desirée Perlee
Abcoude
28:59
28:59
23
Angela de Wit
Ouderkerk aan de Ams
28:59
28:56
24
Lillian Blom
Baambrugge
29:02
28:59
25
Petra Schoemaker
Abcoude
29:17
29:13
26
Irene van de Donk
Abcoude
29:22
29:20
27
Rita Nederpel
Abcoude
29:24
29:21
28
Jose Werneke
Abcoude
29:41
29:36
29
Klazina Paul
Abcoude
29:44
29:41
30
Diana de Koos
Amsterdam
30:09
30:01
31
Susanne Piet
Amsterdam
30:13
30:03
32
Elsbeth van Saane
Amsterdam
30:36
30:36
33
Natasha van Eykelenbur
Amsterdam
30:37
30:37
34
Karien van Boven
Almere
30:55
30:42
35
Madelon Kroon
Baambrugge
31:00
30:57
36
Jacqueline Groot Antin
Amsterdam
31:03
30:56
37
M. Merens
Abcoude
31:34
31:27
38
Jolien van Saane
Amsterdam
32:22
32:22
39
Marion Beertsen
Grootebroek
32:33
32:33
40
Saskia Bouma
Abcoude
32:56
32:56
41
R Kroon
Baambrugge
34:54
34:53
H10, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
Mijdrecht
34:22
34:22
2
Frans woerden
Mijdrecht
38:10
38:09
3
Chris van Dok
Alkmaar
38:26
38:23
4
Sigmar Kock
Amsterdam
39:09
39:08
5
Robin Schonenberg
Loopservice.nl
39:14
39:14
6
Jeroen Joosse
Zwanenburg
39:28
39:28
7
Michel Barth
Driebergen
40:07
40:06
8
Robert Barth
Utrecht
40:23
40:22
9
Sicco Janmaat
Abcoude
40:32
40:32
10
Tatsuya Yamanaka
Amsterdam
41:13
41:10
11
Peter Westerink
Amsterdam
41:14
41:14
12
Mark Tijsterman
AV '23
42:32
42:27
13
Harry Schoordijk
De Kwakel
42:37
42:37
14
Thijs Verbree
Abcoude
44:07
43:58
15
Jur van der Slikke
Weesp
44:15
44:11
16
Peter van der Blom
's-Gravenhage
44:22
44:03
17
M. Herle
Amstelveen
44:30
44:30
18
Jeroen Bon
Vinkeveen
44:44
44:44
19
Sven Wolffforamm
Abcoude
45:04
45:01
20
Rob van de jongaar
Loopgroep All Sports
45:15
45:10
21
W.J. Ruizendaal
Abcoude
45:24
45:19
22
Sander Mans
Amsterdam
45:28
45:28
23
F. Langereis
Abcoude
45:28
45:28
24
Remco Meijer
Amsterdam
45:28
45:28
25
Arno Waaijer
Uithoorn
45:49
45:44
26
Andre v.d. Neut
Breukelen Ut
46:16
46:09
27
Danny van den Burg
Abcoude
46:18
46:17
28
Leo van Boven
Amsterdam
46:23
46:23
29
Peter Kaeneman
Hilversum
46:33
45:58
30
Remco Versluis
Amstelveen
47:08
46:42
31
Carlo de Bruijn
Uithoorn
47:36
47:34
32
Cees Beersma
Abcoude
47:36
47:34
33
Martijn Krijger
Amstelveen
47:44
47:27
34
Jitse Jager
Diemen
47:50
47:47
35
Leon de Groot
Vinkeveen
48:04
48:04
36
Willem Dekkers
Amstelveen
48:06
47:56
37
T. Brandt
Amsterdam
48:22
48:08
38
Raymond Sprokholt
Grootebroek
48:31
48:29
39
Stephan Hendrikx
Abcoude
48:55
48:51
40
Olaf Samplonius
Abcoude
48:59
48:38
41
Aert van Angeren
Abcoude
49:17
49:17
42
Peter van Amsterdam
Abcoude
49:23
49:20
43
Onbekend
Amsterdam
49:32
49:29
44
Nicky Bijl
Abcoude
49:33
49:29
45
Bobby Bosman
Amsterdam
49:37
49:17
46
Casper Scheuer
Amsterdam
49:37
49:17
47
Martijn Verschuur
Aalsmeer
49:44
49:36
48
Menno Mastrigt
Amsterdam
50:01
49:40
49
M. Hagmeijer
Zaandam
50:05
49:58
50
Dennis Jansen
Zaandam
50:07
50:01
51
Rene Millenaar
Mijdrecht
50:21
50:18
52
JJ van Arend
Amsterdam
50:25
49:57
53
Frank Bon
Abcoude
51:04
50:56
54
Frans Walet
GAC Hilversum
51:09
51:03
55
Michiel Stigter
Maarssen
51:20
50:52
56
Bas van Rossum
Abcoude
51:39
51:35
57
Christiaan Smit
Abcoude
52:00
52:00
58
Bastiaan Geurts
Vreeland
52:27
51:59
59
Marco Arens
Amsterdam
52:47
52:37
60
Bas Eggen
Abcoude
52:50
52:41
61
Niels Hulsholf
Nieuw Vennep
53:40
53:40
62
Hans peter van Arkel
Amsterdam
53:58
53:58
63
F. ten Velden
Amsterdam Zuidoost
54:40
54:14
64
Wouter Bosch
Abcoude
54:54
54:35
65
Werner Klitsie
Zaandam
55:13
54:44
66
Kooistra
Mijdrecht
56:26
55:57
67
Krull
Amsterdam
56:49
56:29
68
Stefan Zuidervaart
Amsterdam Zuidoost
56:59
56:33
69
Frits van leek
Amsterdam
57:04
56:37
70
Merlijn Kalkman
Abcoude
57:19
56:51
71
B. Ruizendaal
Abcoude
57:58
57:58
72
Frank Pijlman
Mijdrecht
58:44
58:44
73
Sander Kruithof
IJmuiden
59:06
58:37
74
Wiggenmansen
Ter Aar
1:01:52
1:01:25
75
Bastiaan Willemse
Abcoude
1:02:40
1:02:40
76
Patrick van Galen - La
Almere
1:06:43
1:06:23
77
Joost Albersen
Amsterdam
1:08:22
1:08:22
D10, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja van 't Schip
Amsterdam
39:39
39:39
2
Julitta Boschman
De Veenlopers
43:13
43:13
3
Mariette Plasmans
Amsterdam
46:39
46:38
4
Nicole Engel
Abcoude
49:26
49:22
5
Nancy Eelzak
Phanos
50:25
50:18
6
Marije Zwaard
Abcoude
50:57
50:57
7
Marleen van de Pol
Heemstede
52:52
52:52
8
Katelijne Lodde
Loopgroep PK
53:01
52:45
9
Elske Sieswerda
Amsterdam
53:03
52:48
10
Jossine Siedenburg
Abcoude
53:31
53:05
11
Robin Emmanuels
Amsterdam
53:32
53:24
12
Saskia Hopman
Amsterdam
53:33
53:20
13
Jacqueline Gevaert
Abcoude
54:23
54:19
14
Judith Hooghiemstra
Amsterdam
54:23
54:08
15
Margriet de Boer
Abcoude
54:40
54:40
16
Lorance Gosselink
Purmerend
55:52
55:52
17
Marie Hamelynck
Abcoude
55:53
55:23
18
Merel Uiterwaal
Amsterdam
56:32
56:18
19
Linda Hoogenhout
Nieuw Vennep
57:21
57:21
20
Cleo Creemers
Eindhoven
57:25
57:01
21
Helene Bleeker
Abcoude
58:14
58:14
22
Karin de Goot
Huizen
58:22
58:22
23
Rienke Wiersma
Utrecht
58:45
58:29
24
Valerie de Vries Broek
Amsterdam
1:01:11
1:01:11
25
Sarah Bevis
Abcoude
1:02:30
1:02:13
26
Marieke Timmermans
Abcoude
1:02:32
1:02:18
27
Maaike de Nijs
Amsterdam
1:03:53
1:03:24
28
Gitta Verbruggen
Abcoude
1:04:12
1:03:45
29
Bodil Belderdi
Driemond
1:04:23
1:03:57
30
Liesbeth Sprengers
Amsterdam
1:04:46
1:04:17
31
Edith vd Weijde
Abcoude
1:05:06
1:05:06
32
Juliette Groenland
Abcoude
1:12:43
1:12:43
HV10, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Lieshout
Heemskerk
38:18
38:17
2
Wilco Bothof
Abcoude
40:10
40:08
3
Dick Nijland
AV '23
40:49
40:49
4
Theo Noij
AKU
40:57
40:57
5
Maris van Sprang
Uithoorn
41:19
41:17
6
Mark Tamminga
Amstelveen
41:29
41:19
7
Gerard de Jong
Ouderkerk aan de Ams
41:39
41:38
8
Martien Lek
De Veenlopers
42:01
41:46
9
Kroon
Ouderkerk aan de Ams
42:05
42:03
10
Kees Tump
Abcoude
42:07
42:07
11
Jean Paul van Nes
Abcoude
42:14
42:14
12
Rolf de Horde
AV Aalsmeer
42:19
42:11
13
Paul de Ridder
Utrecht
42:46
42:46
14
Frank de Harde
AV Aalsmeer
42:50
42:43
15
Remco Fakkeldij
Ouderkerk aan de Ams
42:53
42:52
16
Jaco de Ruiter
Wilnis
43:00
42:45
17
Jos Pronk
Abcoude
43:04
42:59
18
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
43:10
42:57
19
Jeroen Erkelen
Startbaan
43:20
43:13
20
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Ams
43:47
43:38
21
Aswin Steenhof
Eindhoven
43:57
43:57
22
Ruud van Hilst
Amsterdam
43:59
43:55
23
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
44:00
43:56
24
Evert v.d. Broek
Abcoude
44:06
44:00
25
Hans Kooyman
Vinkeveen
44:06
44:06
26
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Ams
44:09
43:57
27
Roland Heijsen
Wilnis
44:14
44:14
28
Frans van Mierlo
avVN
44:25
44:24
29
Jos Bunschoten
Vinkeveen
44:43
44:43
30
Marcel Kragtwijk
Mijdrecht
44:47
44:38
31
Rene Dekker
Eindhoven
44:47
44:47
32
Benno Hartman
Abcoude
44:51
44:51
33
Apollo Veenhut
De Veenlopers
44:58
44:43
34
Rob Stofberg
Clytoneus
45:07
44:59
35
Piet Blankert
Startbaan
45:16
45:09
36
Jos Knevel
Startbaan
45:19
45:13
37
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
45:34
45:33
38
Rudi Leenders
Abcoude
45:43
45:28
39
Martin Gorlee
Abcoude
46:00
46:00
40
Jeroen Dirks
Abcoude
46:01
45:42
41
Gerard Bakker
Amstelveen
46:03
46:00
42
Frank Sipkes
Delft
46:26
46:26
43
J. Ter Wal
Abcoude
46:27
46:26
44
Han Eisma
Abcoude
46:31
46:14
45
Rob Kruijer
Amsterdam
46:31
46:25
46
Jan van der Meer
Wilnis
46:39
46:39
47
Hans Masmeijer
Hengelo Ov
46:47
46:36
48
M. v.d. Bergen
Almere
46:53
46:47
49
C.J.W. van Beek
Ouderkerk aan de Ams
46:54
46:42
50
Alexander v Sligtenhor
Abcoude
47:01
46:59
51
Cor van Hekken
avVN
47:02
46:50
52
Henk Berkelaar
Nederhorst den Berg
47:03
46:42
53
Frank van de Ven
Abcoude
47:15
46:54
54
Eric Witbraad
Abcoude
47:19
47:06
55
Victor Meijer
Abcoude
47:24
47:24
56
Wieb Miedema
Abcoude
47:27
47:16
57
Philip de Jong
Vinkeveen
47:43
47:40
58
W. Verhage
Nieuwkoop
47:45
47:37
59
R. Maijenburg
AKU
47:53
47:47
60
Henk Olastra
AV '23
47:58
47:54
61
Jan Koot
Abcoude
48:06
48:06
62
Jose Cubo
AV Aalsmeer
48:12
48:04
63
Walter de Graaff
Utrecht
48:19
48:03
64
Hans Albers
Eemnes
48:24
48:13
65
Ronald Cohen
Abcoude
48:28
48:28
66
Hans van Kessel
Abcoude
48:37
48:08
67
Paul Zoeters
Delta Lloyd Running
48:40
48:40
68
Arie Quartel
Abcoude
48:41
48:11
69
Wouter van Leusen
Haarlem
48:52
48:22
70
NH van Loo
Haarlem
48:52
48:52
71
Arjan Fluit
Baambrugge
48:54
48:33
72
Frans Visser
Naarden
49:00
48:44
73
Remco Christman
Amsterdam
49:11
49:11
74
H.v.d. Linden
Wilnis
49:15
48:44
75
Bob de Koff
Abcoude
49:20
49:05
76
Van Gelderen
Amsterdam
49:25
49:02
77
Gem Slot
IJsselstein Ut
49:25
49:05
78
Bart Jannink
Amsterdam
49:42
49:33
79
Fons Jansen
Ouderkerk aan de Ams
49:44
49:34
80
Jos Cornelissen
Loopservice.nl
49:45
49:37
81
S. Mandema
Abcoude
49:48
49:29
82
Theo Snoek
Abcoude
49:49
49:49
83
Dick van Egmond
Abcoude
49:51
49:51
84
Menko Ubbens
Suomi
49:57
49:33
85
Jan Kersten
Amsterdam Zuidoost
49:59
49:30
86
M. Kalkhuis
Amsterdam Zuidoost
50:03
50:03
87
Han Schindelen
Amstelveen
50:06
49:56
88
Dick Beukeboom
Abcoude
50:14
50:14
89
Peter Bon
Abcoude
50:15
50:15
90
A.J. Fanoy
Abcoude
50:17
50:16
91
Hans Mooij
AKU
50:18
49:55
92
Herman Oostwal
avVN
50:38
50:26
93
Peter Kinkel
Vinkeveen
50:38
50:33
94
Anthony de Waal
Amsterdam Zuidoost
50:52
50:52
95
Thies Bosch
Abcoude
50:56
50:37
96
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
50:59
50:57
97
P. Kramer
Utrecht
51:03
51:03
98
Peter Schuwer
Ouderkerk aan de Ams
51:06
50:35
99
Hans Merks
Abcoude
51:10
51:10
100
Chris vd Helder
Amstelveen
51:11
50:59
101
Robert Videler
Abcoude
51:22
51:22
102
Wim Verbree
Abcoude
51:23
51:23
103
Rob Dignum
Abcoude
51:35
51:09
104
T. Samallo
Alphen aan den Rijn
51:42
51:25
105
Maarten Coolen
Amsterdam
51:52
51:37
106
Ruud ter Wee
Amsterdam
52:10
52:10
107
Masayuki Yokoya
Amstelveen
52:11
52:08
108
Frank Schoevaart
Amsterdam Zuidoost
52:14
52:14
109
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
52:22
51:59
110
Michiel Dijkman
Abcoude
52:23
52:05
111
John Zitvast
Amstelveen
52:31
52:19
112
Siebe Bloembergen
Abcoude
52:34
52:22
113
Rene Verwillegen
Amsterdam
52:45
52:37
114
Benderd Fyma
Amstelveen
52:59
52:59
115
Peter van Manen
Ede Gld
53:15
53:06
116
Arjan Breed
AV '23
53:16
53:08
117
Rico Delis
Abcoude
53:21
53:08
118
Erik Boeree
Startbaan
53:24
53:14
119
Joan Lucassen
Bussum
54:00
53:43
120
Maarten Breggeman
AKU
54:02
54:02
121
Kees Bosman
Ouderkerk aan de Ams
54:03
53:52
122
O. Grabandt
Abcoude
54:15
53:43
123
Koen de Langen
Abcoude
54:26
54:22
124
Ronald Kootman
Abcoude
54:34
54:34
125
Peter Meijer
Mijdrecht
54:42
54:31
126
Christiaan Luca
Amsterdam
54:58
54:58
127
Gerhard Van Vilsteren
Naarden
55:03
54:37
128
Dick van Dijk
Abcoude
55:37
55:11
129
Nick J.J.
Aalsmeer
55:38
55:14
130
M. Hek
Hilversum
55:39
55:09
131
Michiel de Klein
Bunnik
55:47
55:33
132
Rob Niekus
Abcoude
55:51
55:51
133
Rick van Rijn
Leidsche Rijn
55:56
55:42
134
E. Kramer
Amsterdam Zuidoost
56:09
55:38
135
Frank Ypey
Amsterdam Zuidoost
56:11
55:49
136
A. Brabander
Vinkeveen
56:41
56:16
137
v. Huisstede
Nederhorst den Berg
56:46
56:13
138
T. Feddemi
Abcoude
56:47
56:47
139
Eric Ruis
Amsterdam
56:51
56:46
140
Donald Pijl
Weesp
56:52
56:19
141
Theo van Vliet
Weesp
56:52
56:52
142
Guus de Vos
Hilversum
56:58
56:26
143
Wim Mos
Amsterdam Zuidoost
57:00
56:37
144
F. Flinterman
Hoofddorp
57:19
57:13
145
Hans Jonker
GAC Hilversum
57:34
57:10
146
Paul Tijsen
Amstelveen
57:49
57:38
147
Elatti
Amsterdam
57:56
57:53
148
Cock van der Pol
AV Haarlem
58:02
57:44
149
Gertjan vd gant
Hilversum
58:15
57:43
150
Peter Groot
Rijsenhout
58:15
57:57
151
Paul den Hartogh
Abcoude
58:42
58:22
152
Ruud Anker
Breukelen Ut
58:44
58:44
153
Gerard Barsingerhorn
Baambrugge
58:45
58:29
154
Meindert Brunia
Abcoude
58:45
58:15
155
Jan van der Laan
Weesp
58:51
58:25
156
Frits Kutschenreuter
Abcoude
58:51
58:29
157
Jan Bosman
Abcoude
58:53
58:31
158
Job Hoogendoorn
Abcoude
59:04
58:43
159
W. Heemstra
Phanos
59:27
59:16
160
Ewout van Haeften
Abcoude
59:38
59:08
161
Michael van de Geest
De Meern
59:52
59:38
162
Ronald Schmitz
Abcoude
59:54
59:54
163
GJ. Sluis
Uithoorn
1:00:27
1:00:04
164
J. H pelleboer
Heemstede
1:01:26
1:01:01
165
Erik Kan
Abcoude
1:01:51
1:01:27
166
Ovi Hendriquez
Amsterdam
1:02:14
1:02:14
167
Gerard de wildt
Baambrugge
1:02:17
1:01:48
168
Th. Brabander
Mijdrecht
1:02:20
1:01:57
169
Jurjen Kolmer
Abcoude
1:02:42
1:02:15
170
Jan de Krakur
Abcoude
1:03:29
1:03:29
171
Jan japp Stigter
Amsterdam
1:03:36
1:03:11
172
F.be tjoen Swam
Amsterdam
1:04:56
1:04:25
173
Koos vd Weijde
Abcoude
1:05:06
1:05:06
DV10, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Hogenhout
Baambrugge
44:32
44:29
2
Elisabeth van den Berg
AKU
48:43
48:26
3
Baukje Verbruggen
De Kwakel
49:32
49:32
4
Caroline van Weerdenbu
Ouderkerk aan de Ams
49:44
49:35
5
Susan van Agten
Abcoude
49:48
49:30
6
Margot Gorter
Startbaan
50:17
50:10
7
Liesbeth Heijink
Ouderkerk aan de Ams
50:23
50:13
8
Liliane Kieft
Abcoude
52:14
51:59
9
J. Rodenburg
Almere
52:28
52:28
10
Linda Bleeker
Abcoude
52:45
52:25
11
Marry Jansen
Abcoude
53:04
52:59
12
Sylvia Hattuma
Lunteren
53:15
53:06
13
Anne Kewitsch
Abcoude
53:33
53:16
14
D. Stensinski
Abcoude
53:44
53:25
15
Irene Loomans
Abcoude
53:53
53:26
16
Lyda Steenbergen
Startbaan
54:12
54:01
17
Jozien Vedder
Abcoude
54:36
54:23
18
Corrie ten Broeke
AKU
54:36
54:18
19
Heleen Boot
Abcoude
56:12
56:12
20
Pratasik
Startbaan
56:29
56:04
21
Erie Uiterwaal-den Too
Abcoude
56:32
56:18
22
Wilma Dierx
Amsterdam
56:42
56:35
23
Anne Ruizendaal
Abcoude
56:48
56:26
24
M. Dierx
Abcoude
56:57
56:57
25
Silvia Eerenberg
Hilversum
56:58
56:26
26
Anne Schwarz
GAC Hilversum
57:18
56:54
27
Lisette Spoelder
Abcoude
57:23
57:13
28
Anja Steenhof
Phoenix
57:28
57:15
29
Marie-Jose Dobbe
Muiden
57:51
57:45
30
Hester Munninghoff
Abcoude
58:00
58:00
31
Myrthe Ten Broek
Amstelveen
58:16
57:53
32
Bethie Smit
Amsterdam Zuidoost
58:19
58:03
33
R. Luca
Diemen
58:23
58:23
34
Lia Breddels
Startbaan
58:35
58:08
35
Annemarie Buijs
Amstelveen
59:28
59:05
36
Marja Bal
Almere
59:34
59:17
37
Astrid Seegers
Abcoude
59:34
59:34
38
Marije van der Poel
Abcoude
59:34
59:34
39
Irene Sanneel
Startbaan
59:50
59:26
40
W. van Duykeren
Diemen
1:00:08
59:59
41
Monique Kemper
Abcoude
1:00:39
1:00:11
42
Marianne de Klerk
Abcoude
1:00:40
1:00:10
43
M. Huizinga
Amsterdam
1:01:26
1:01:26
44
E. Tanis
Abcoude
1:01:27
1:01:27
45
Wilma Kalkhuis
Amsterdam Zuidoost
1:01:43
1:01:43
46
Jose Geurter
Amsterdam
1:01:51
1:01:26
47
Patty Dzialinen
Amstelveen
1:02:25
1:02:07
48
Toos Flinterman
Bentveld
1:02:46
1:02:40
49
May Schoeber
Abcoude
1:04:16
1:04:03
50
H. van Dillen
Amsterdam Zuidoost
1:04:22
1:03:57
51
Riet ditnast van dMeer
Baambrugge
1:04:32
1:04:05
52
Marit Zwaard
Abcoude
1:04:41
1:04:13
53
C. Kuitzen
Abcoude
1:07:29
1:07:10
54
Charlotte Hayden
Hoofddorp
1:09:37
1:09:13
De Ronde van Abcoude wordt mede mogelijk gemaakt door
Rabobank Amstel en Vecht
Uitslagen.nl
26-08-2008 23:51