Uitslagenlijst Rabo Stratenloop Bladel

Bladel - Zaterdag 6 september 2008

J 4-8, 4 T/M 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
3:15
2
Michiel Snellen
Bladel
3:20
3
Jens Maas
Bladel
3:22
4
Twan Hooyen
3:23
5
Jesper van Erkel
Bladel
3:24
6
Luuk de Bruijn
Bladel
3:26
7
Joost Koolen
Bladel
3:30
8
Stijn van Steensel
3:34
9
Jorg Maas
Bladel
3:36
10
Ted Gomes
3:37
11
Rens van de Ende
Bladel
3:41
12
Noud Oostdijk
Bladel
3:44
13
Koen Couwenberg
Bladel
3:47
14
Stan Vinken
4:00
15
Teun Meijer
Bladel
4:04
16
Jacco Helmink
Bladel
4:12
17
Stefano de Beijer
Bladel
4:14
18
Bram Meijer
4:19
19
Kevin Kerkhofs
Bladel
4:20
20
Bart van den Ende
Roelofarendsveen
4:23
21
Pim Meijer
Bladel
4:24
M 4-8, 4 T/M 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Jansen
3:40
2
Noor van de Loo
4:06
3
Isabel Schoofs
Bladel
4:15
4
Emmalee Cotton
Hulsel
4:17
5
Vera Roosen
Bladel
4:21
6
Marit Sanders
Bladel
4:22
7
Myrthe Sanders
Bladel
4:25
8
Jinke Koolen
Bladel
4:48
9
Jeske van de Laar
Tilburg
5:08
J9-11, 9 T/M 11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey van Boxtel
Bladel
5:50
2
Yoran Roeland
Bladel
6:12
3
Roy Vosters
6:19
4
Gijs Roosen
Bladel
6:24
5
Stijn van de Ende
Bladel
6:33
6
Jeffrey de Jong
Bladel
6:35
7
Mike Raas
Bladel
6:36
8
Gijs Hoefnagels
Hooge Mierde
6:41
9
Lorenzo de Beijer
Bladel
6:45
10
Ries Huybregts
Bladel
7:05
11
Ricardo de Beijer
Bladel
7:08
12
Sjoerd van den Ende
Roelofarendsveen
7:18
13
Bas Nijhof
Bladel
7:22
14
Devin Appels
Bladel
7:34
15
Bjorn Jonkers
Bladel
7:52
16
Wesley van der Linde
10:36
17
Max Gijsbers
10:38
18
Niels Gijsbers
Bladel
10:41
M9-11, 9 T/M 11 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denise Smetsers
Fortuna '67
6:42
2
Esmay van de Laar
Attila
6:51
3
Jell Michelbrink
Bladel
6:53
4
Merel de Jong
Bladel
6:56
5
Desi Hallegraeff
Reusel
7:23
6
Maarten Valk
7:27
7
Linda Tenbult
Bladel
7:42
8
Floor Fiers
Bladel
7:44
9
Noortje van Limpt
7:51
10
Myrna van Avendonk
7:59
11
Sharon Kox
Bladel
8:04
12
Kim Jonkers
Bladel
8:05
13
Iris Sanders
Bladel
8:46
J1215, 12 T/M 15 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Verschueren
België
7:41
2
Tom Raas
No-Limits
7:42
3
Twan Goossens
Hoogeloon
7:50
4
Sam de Looff
Hapert
7:52
5
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
8:06
6
Maurice Lardenois
Son
8:21
7
Teun Fiers
Bladel
8:21
8
Peter Verschuuren
Waalre
8:50
9
Mike Willems
Eersel
8:56
10
Koen Wijnen
Bladel
9:34
11
Dennis Swaans
Casteren
9:55
12
Miky van Boxtel
Bladel
10:08
13
Luuk Vosters
Bladel
10:12
14
Niek Panjoel
Bladel
10:15
H.R 5, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Gloria
17:15
2
Frans Pasman
Bergeijk
17:42
3
Paul van Limpt
Reusel
17:47
4
Mark Rijk
Hooge Mierde
18:01
5
Richard van Kroonenbur
No-Limits
19:39
6
Joeri Sol
Bladel
19:59
7
Coen Lauwers
Reusel
20:09
8
Willy Lanters
Eindhoven
20:17
9
Marco Wouters
Bladel
20:50
10
Ed van den Boomen
Bladel
20:51
11
Stijn Wijnen
21:12
12
Kees Hermans
Reusel
21:14
13
Hans Nijhof
Best
21:18
14
Jos Seuntjens
Bladel
24:49
15
Rob Jansen
Reusel
27:21
16
Eddie Maag
Tilburg
31:53
17
Chris Boonen
Meer (BEL)
40:51
D.R 5, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Hoof
No-Limits
23:22
2
Anja Peters
Bladel
27:08
3
Lucienne van Gompel
Bladel
27:10
4
Ilse Goorman
Luyksgestel
32:17
5
Loes Boomen
Kasterlee (BEL)
34:58
6
Tinie Franxn
Meer (BEL)
40:50
H.R10, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos van Vlierden
Eindhoven
36:17
2
Alexander Janssen
Bladel
37:14
3
Wiljan Roosen
Bladel
38:02
4
Ad Kerkhofs
Bladel
38:33
5
Arjan Swaans
Casteren
38:43
6
Peter Roothans
Valkenswaard
40:38
7
Joost van de Laar
Eindhoven
41:10
8
Leon Dirkx
Hapert
41:32
9
Marcel Jager
No-Limits
42:13
10
Henk Smetsers
No-Limits
42:25
11
Fried Goossens
Hoogeloon
42:44
12
Ton Janssen
Bladel
43:16
13
Menno Verhoeven
Eindhoven
44:08
14
Johan van Wanrooij
44:32
15
Paul Schoofs
No-Limits
44:36
16
Pieter Bierens
No-Limits
44:57
17
Joseph Nijhof
Bladel
45:08
18
Kees v.d. Huygevoort
Hoogeloon
45:10
19
Chris Borgmans
Sittard
45:47
20
Ralph Hallegraeff
Reusel
45:57
21
Henri Jansen
Bladel
46:11
22
Harry Verhagen
Heeze
46:18
23
Ronald Seuntjens
Bladel
46:21
24
Wil Sol
Bladel
46:32
25
Tom Roest
Hulsel
46:46
26
Ad van den Hout
Eersel
46:48
27
Perry v.d. Bossche
Bladel
47:10
28
Nico Jonker
Son
47:12
29
Roger Thijs
Bladel
47:40
30
Bart Jansen
Reusel
48:01
31
Paul Boonen
Kasterlee (BEL)
48:49
32
Ger Daane
Generaal Michaelis
49:44
33
Jan Smits
Oirschot
49:55
34
Ton Kokken
Reusel
49:59
35
Dick Gehéniau
Hapert
50:18
36
Hans Verspaandonk
No-Limits
54:11
37
Toon Jansen
Reusel
54:28
38
Harrie Maas
Reusel
54:29
39
Pieter van Rooij
Bladel
56:40
40
Jan van Herk
Hapert
57:25
D.R10, RECREATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christie Krekels
No-Limits
46:07
2
Mariëtte Daniëls
Bladel
47:51
3
Bernadette van der Hei
No-Limits
48:03
4
Inge Theuws
Bergeijk
48:17
5
Marion van Erkel
No-Limits
48:52
6
Eelke Smits
Oirschot
49:57
7
Mariska Geerts
Bergeijk
50:48
8
Laurien Wouters
No-Limits
51:00
9
Hannie van Rooij
Bladel
54:36
10
Henriette Jansen
No-Limits
57:26
H.SEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Lieckens
Westerlo (Belgie)
32:09
2
Tom van Rooy
Lille (Belgie)
32:28
3
Gino Steemans
Zwammerdam
33:05
4
Rik Elfrink
Nuenen
34:37
5
Carlo Bartels
Duizel
39:05
6
Ruud van de Borne
AVR '69
42:16
7
Mat Lavrijsen
AVR '69
42:48
8
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
44:41
D.SEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
36:19
2
An Claes
Westerlo (Belgie)
39:14
3
Vicky Lieckens
Lille (Belgie)
42:45
4
Angelique Brueren
De Keien
43:17
M.35, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Liebregts
PSV
33:38
2
Jack van Avendonk
Attila
34:13
3
Randolph Nicia
Sparta
35:17
4
Remco Schellingerhout
Loopgroep Aart Stigt
35:19
5
Camille Hendrikx
Reusel
35:47
6
Bart Lavrijsen
Reusel
38:29
7
Steven Lucassen
Olympia Eindhoven
40:57
D.35, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
39:55
2
Anita Ophey
Breugel
43:06
3
Niekol Dols
Son
43:42
M.45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sus Renders
Noorderwijk (BEL)
34:10
2
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
34:39
3
Eddy Oomen
Hoogstraten (BEL)
36:30
4
Kees Wouters
Casteren
36:55
5
Rinus Raas
No-Limits
38:28
6
Ton Antonis
No-Limits
43:39
7
Kees van Gool
Bladel
44:45
8
Pierre Lardenois
Son
48:15
D.45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Verrept
Antwerpen (BEL)
50:11
M.55, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Govers
Oss
38:06
2
Arie v.d.Akker
Eindhoven
38:17
3
Joop Slagboom
GVAC
40:36
4
Jos Moesman
Eindhoven
43:03
5
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
44:06
6
Jos v Uden
Fortuna '67
45:18
7
Rinus van Dijck
Eindhoven
47:19
8
Ad van Limpt
DES
49:49
Harde wind verder prima temperatuur
Hartelijk dank voor uw deelname.
Graag tot ziens bij de volgende stratenloop
september 2009 Bladel.
Libra Service Automatisering Bladel bedankt
voor het beschikbaar stellen van de computers.
Onderdeel van het "Kempisch Rabo Loopcircuit"
Uitslagen.nl
10-09-2008 11:22