Uitslagenlijst Harwich-Discoveryrun

Harwich - Zaterdag 11 oktober 2008

MSEN, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Chernery
Ipswich Jaffa
34:42
2
Matthew Knowles
Harwich Runners
37:08
3
Robert Reason
Manningtree
39:02
4
MAurice Dingenouts
Rotterdam Atletiek
39:11
5
Rob French
Ipswich Jaffa
41:48
6
Chris Seymour
Stowmarket Strider
42:07
7
Rob van Leening
Haag Atletiek
43:08
8
Ben Cooke
Clacton on Sea
43:35
9
Daniel de Jong
AV Spartacus
43:41
10
Jacob Kuil
AV Aquilo
43:49
11
Alan Ramsay
Colchester
45:07
12
Marcel Vonk
Hoek van Holland
45:16
13
Fiachra Barry
England
45:21
14
Bouwe v.d. Meer
Athlon Heerenveen
45:32
15
Anthony Maclean
Framlingham Flyers
45:56
16
Mike Brongers
Muntendam
46:04
17
Maison Urwin
Colchester Harrier
46:41
18
Jason Hollands
Harwich Lifeboat S
46:58
19
Koos Scholters
Muntendam
48:39
20
Alan Gorman
Colchester
48:48
21
Elwin Johannes
Muntendam
49:44
22
Arjan Houten
Haag Atletiek
56:13
23
Henk van Hooven
AV Bontebok
56:48
24
Jeroen Scholma
Winschoten
57:07
25
Cent Wageveld
Olympus'70
57:54
26
Alan Smith
Colchester
58:23
27
Darren Priestnall
Harwich Lifeboat S
1:05:48
28
Lee James
Harwich Lifeboat S
1:05:49
29
John Crabb
Layer De La Haye
1:09:33
FSEN, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Spark
39:23
2
Davina Swindell
Great Bentley Runnin
46:53
3
Carin van Zwienen
AAA
53:21
4
Alice Cole
Harwich Runners
53:23
5
Bianca Wijnsteker
Rotterdam Atletiek
55:18
6
Laura Richards
Ipswich
1:00:40
7
Kate Nunn
Colchester
1:11:09
8
Catherine Gant
Colchester
1:14:13
M40, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
36:41
2
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
38:04
3
Alistair Dick
Ipswich Jaffa
38:47
4
Anko Top
AV Wieringermeer
38:58
5
Paul McClelland
Harwich Runners
39:47
6
Dick Snijders
Veterananen NL
40:13
7
Ruud van Breukelen
AV Hollandia
40:50
8
Daan Ooievaar
Rotterdam Atletiek
41:01
9
Daniel Foster
Great Bentley
41:12
10
Tjia Liem
Rotterdam Atletiek
41:17
11
Perry Vriesekoop
Rotterdam Atletiek
41:32
12
Duncan Chernery
Ipswich Jaffa
41:48
13
Maarten-Jan Visser
AV Heerenveen
43:11
14
Willem de Groot
Loopgroep Oudewater
43:16
15
Nigel Ross
Harwich
43:25
16
Arend de Haan
Athlon Heerenveen
44:40
17
Andrew Evans
Ipswich JAffa
46:11
18
Martin Lodge
Road Runners
46:14
19
Joop Jansen
AAA
46:20
20
David Garnham
Ipswich Jaffa
46:52
21
Hildo Jansma
Loopgroep Oudewater
47:42
22
Marten Klok
AV Aquilo
48:00
23
Fred Drenth
Muntendam
48:28
24
Des Bishop
Great Bentley road R
49:20
25
Ian Foskew
Mid Essex Casuals
49:51
26
Jeroen v.d. Oever
AAA
50:09
27
Fons Muskiet
Nieuwerker ad Ijssel
50:39
28
Jeremy Bewick
Framlingham Flyers
50:51
29
Wim 't Hart
Dovencourt
53:49
30
Jaap Bruijnzeel
Leonitas
54:25
31
Rod Murray
Wivenhoe
54:34
32
Kevin Davidson
Ipswich
55:11
33
Nik Bestow
Ipswich Triathlon
55:28
34
Ian Bain
Harwich
1:00:39
35
Grahame Walkingshaw
H.E.L.P.
1:02:52
36
David Sawyer
Brithlingsea
1:04:40
37
Martie Pannekoek
AV Leonitas
1:04:55
38
Frank Armes
Silver End
1:09:32
M50, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van der Wiel
AV Hollandia
38:04
2
Arie v.d. Leun
AV Passaat
39:50
3
Steven Neaves
Stowmarket Strder
40:54
4
Arthur Whiston
Colchester Harrier
41:13
5
Arie v.d. Ham
Loopgroep Oudewater
43:57
6
Theo de Vries
SV Friesland
44:58
7
Peter Noordam
AAA
44:59
8
P. Boutsma
AAA
45:40
9
Kees Westerhout
AV Passaat
48:16
10
Jeff Higon
Harwich Runners
48:58
11
Michael Poulter
Witham Running Club
49:10
12
Herman Hommen
AV Wieringermeer
49:30
13
Jan Nijenhuis
AV Heerenveen
50:35
14
Frans Eibracht
Road runners Zoeterm
50:40
15
Chris Fahner
Leonitas
51:05
16
Joo v.d. Linden
AAA
51:21
17
Eddy taatgen
Groningen
51:37
18
Roel Houtuin
Leonitas
53:58
19
Charlie Stannett
Ipswich Triathlon
54:27
20
Kees de Brabander
road Runners Zoeterm
54:38
21
Robert Ball
Colchester
55:25
22
Ton van Westbroek
Haag Atletiek
55:34
23
Alan Ehlert
Capelle ad IJssel
55:51
24
Jan Hazekamp
AV Rijnsoever
57:44
25
Ron 't Lam
Schiedam
58:12
26
Rene Roosen
Zoetermeer
58:17
27
Frank Roos
Gouda
59:39
28
Willem Hesseling
S.O.S.
1:01:49
M60, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Halter
AV Passaat
45:20
2
Maick Staines
Pitsea RC
45:35
3
Ron Ames
Stowmarket Strider
45:43
4
Richard Fellingham
Stowmarket Strider
47:34
5
Roger Dufffield
Tiptee Road Runners
48:22
6
Jacob van der Spek
De Hardloper
48:41
7
John Geres
AV Passaat
49:27
8
Andre Koppenhagen
Schiedam
50:58
9
Koos Pietersma
Leonitas
52:18
10
Femme de Bruin
SV Friesland
52:31
11
Jan v.d. Hoek
SV Friesland
53:24
12
Joop Hartog
Pallas '93
57:00
13
Piet Ouwerkerk
Leiden Road Runners
1:10:31
F35, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joanne Choulerton
Headington Roadracer
47:07
2
Anita Bieren
AAA
47:17
3
Eloise Calver
Saint Edmunts Pace
48:30
4
Coby Bouma
AV Spartacus
48:54
5
Theresa Bishop
Great Bentley Road R
49:19
6
Petra Risbridger
Ipswich
50:04
7
Fleur Woldendorp
Alkmaar
50:04
8
Truuss Goudbeek
AAA
55:24
9
Kim Coltart
Colchester Tendrin
56:35
10
C. Boutsma
AAA
1:00:25
11
Susanne Zwaneveld
S.O.S
1:01:57
12
Sarah Alcock
Colchester
1:14:09
F45, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Antliff
Harwich Runners
50:54
2
Dieneke de Groot
SV Friesland
52:30
3
Kate Stannett
Ipswich Triathlon
52:43
4
Inge Helder
AV Heerenveen
53:52
5
Thea van Hes
OSM '75
55:02
6
Heleen de Groot
Loopgroep Oudewater
55:32
7
Els van Westbroek
Den Haag
55:35
8
Shirley Hilyard
Colchester Tendrin
57:15
9
Sara Ehlert
Capelle ad IJssel
57:24
10
Ria v.d. Burg
Loopgroep Oudewater
57:37
11
Irma v.d. Linde
PAC
58:00
12
Ronel v.d. Merwe
Unattached
58:06
13
Lina v.d. Linden
AAA
58:20
14
Maartje Spruit
Loopgroep Oudewater
58:53
15
Conny Bruys
AAA
59:11
16
Francine de Bruin
Ysselstein Utrecht
1:00:35
17
Nell Eichhorn
AV Waterweg
1:01:02
18
Corine Boer
AAA
1:01:19
19
Caroline Peelen
IJsselstein Utrecht
1:01:50
20
Ruth King
Colchester
1:03:29
21
Julie Ball
Colchester
1:05:52
22
Betty Bruijnzeel
AV Leonitas
1:05:54
23
Susannah Dudman
Colchester
1:06:18
24
Margery Mahler
The Hague Road Runne
1:12:37
25
Pien Woldendorp
AV Spartuacus
1:13:21
F55, 10 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julie Haselwood
Ipswich Jaffa
52:07
2
Joke Kroes
OSM '75
55:02
3
Christine Wakeling
Colchester Harrier
56:58
4
Elaine Mitchell
Catle Point Joggers
1:12:43
MSEN, 5 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Matthews
Harwich Runners
18:53
2
Marc Driscou
Harwich Runners
19:07
3
Marc Rutter
Harwich Runners
19:45
4
Chris Matthews
Harwich Runners
20:11
5
Ian Cottee
Harwich Runners
20:34
6
Dennis Warner
Harwich Runners
21:56
7
Mel Chittock
Braintree
26:49
8
Perry Millsom
Colchester
26:51
9
John Tetteroo
Haag Atletiek
29:33
10
Colin Keeble
Harwich Runners
29:38
11
Jon Williams
ACL
31:24
12
Paul Gelder
Haag Atletiek
32:12
13
Michael van Neuren
AV Fortuna
32:24
14
P. Dries
The Hague Road Runne
32:41
15
Peter de Goeij
AV Fortuna
32:56
16
Wilco Berenschot
schiedam
33:23
17
Okko Venema
Sappermeer
34:46
18
Benny scholtens
S.O.S.
36:35
19
Jonathan Else
Colchester
42:34
20
Ian Black
Little Clacton
42:36
FSEN, 5 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Becky McCorquodale
Harwich Runners
20:56
2
Clair Bransby
Harwich Runners
23:55
3
Carla Holroyd
Harwich
24:09
4
Andrea Colitt
Essex
25:43
5
Piercy
Harwich Runners
25:53
6
Debbie Siggery
Colchester
26:55
7
Sarah Coombs
Harwich Runners
28:02
8
Samantha Simpson
Harwich Runners
28:14
9
Agaath v.d. Wiel
Krommenie
28:30
10
ineke Swallow
Harwich Runners
29:20
11
Esmee de Groot
Loopgroep Oudewater
30:04
12
Divone van Bruekelen
AV Wieringermeer
30:26
13
Laura Ashworth
Harwich
31:25
14
Amanda Priestnall
Harwich
31:57
15
Babet Sonne
Haag Atletiek
32:15
16
Hazel Davidson
None
32:17
17
Gaby v.d. Meer
Haag Atletiek
32:30
18
Lisa Romijn
The Hague Road Runne
32:40
19
Diane Warner
Harwich Runners
32:51
20
Katia Povlovin
Harwich Runners
32:53
21
Maud Hutten
Thof Running
33:21
22
Jo Gowers
Braintree
33:22
23
Yvonne Verboom
Haag Atletiek
33:30
24
Jacqui Tobbell
Harwich
33:52
25
Tineke Macare
Haag Atletiek
34:01
26
Dineke v.d. Hoeven
Gouda
34:08
27
Anita Holmes
Colchester
34:09
28
Sylvia Noorlander
Haag Atletiek
35:38
29
Hinke Ypma
Spartacus
37:48
30
Monique Hoppenbrouwer
The Hague Road Runne
39:43
31
Alexandra Coli
The Hague Road Runne
40:17
MJUNB, 5 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
James Powley
Ipswich Jaffa
19:24
2
Jack Urwin
Colchester Harrier
21:26
3
Robert Foskew
Mid Essex Casuals
22:38
4
Patric Else
None
23:29
5
Kevin Berenschot
Schiedam
33:21
6
Alex Seymour
Suffolk
35:51
MJUNA, 5 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Davidson
Ipswich
23:19
FJUNB, 5 KM DISCOVERY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline van Breukelen
AV Wieringermeer
25:37
2
Marin Jansma
LOGO
34:07
3
Katryn Seymour
Suffolk
37:33
Uw reis naar Engeland begint met Stena Lines
Uitslagen.nl
21-10-2008 16:01