| | | | | Uitslagenlijst Zuidlaardermarktloop
Zuidlaren - Zaterdag 18 oktober 2008
M<40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Teake Kerckhoffs
Appelscha
36:03
36:03
7
Karel Vermeulen
Middelstum
36:55
36:53
8
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
37:44
37:42
14
Gert-Jan Stroetinga
Paterswolde
38:44
38:42
18
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
39:32
39:25
19
Jan Willem Zeilemaker
Sappemeer
39:36
39:27
20
Willem huizing Buiter
Peize
39:37
39:27
21
Derk-Jan Nijboer
Zuidlaren
39:53
39:47
22
Maarten de Ruiter
Groningen
40:15
40:04
23
Ruurd Noordhuis
Noordbroek
40:44
40:32
28
Ronald Apeldoorn
Loopgroep De Drentsc
42:37
42:32
30
Matthijs Schipper
Appingedam
42:51
42:46
43
Dustin Dijkstra
Hunzerunners loopgro
44:43
44:30
48
Martijn Roseboom
the Hague Road Runne
45:47
45:41
51
Maurits van de Linde
Zuidlaren
47:12
46:12
55
Jeroen van der Veen
Sappermeer
47:35
47:28
61
Richard van der Meij
Fivelstreek
48:16
47:36
65
Gert van der Worp
zuidlaren
48:43
48:12
72
Matthijs van Dam
Rotterdam
50:29
49:36
74
Menno van der Keur
Rabobank
50:46
50:28
75
Kornelis Dijkhuizen
Siddeburen
50:49
49:53
80
Melchior Oldenburger
Onnen
52:03
50:56
84
Chris den Hartog
Zuidlaren
53:29
53:05
85
Bert Jan Bruning
Kropswolde
55:11
54:05
86
Gert-Jan Schuinder
Zuidlaren
55:41
55:28
M4049, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
34:18
34:17
19
Arjan Griffioen
Dutch Runners
40:01
39:58
25
Peter Ipema
Loopgroep De Drentsc
40:44
40:41
26
Egbert Darwinkel
Middelstum
40:51
40:47
31
Martin Boersma
Hunzerunners loopgro
42:20
42:17
35
H!nk Slagter
Hunzerunners loopgro
43:10
42:57
36
Freddy Spreen
Hunzerunners loopgro
43:36
43:28
39
Marcel Wielhouwer
Zuidlaren
44:30
44:22
40
Ron van der Ploeg
Zuidlaren
44:41
44:02
45
Joeke van der Heide
Borger
46:00
45:35
47
Luigi Deiana
Dutch Runners
47:33
47:23
50
Henk van der Struik
Rabobank
47:46
47:08
51
Jan Mulder
Loopgroep De Drentsc
47:50
47:41
60
Albert Oosting
Loopgroep De Drentsc
48:33
47:50
64
Patrick Herremans
Zuidlaren
48:58
48:54
67
Vincent Fraiquin
Froombosch
49:18
48:55
71
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
50:00
49:11
76
Klaas Wildeboer
Zuidlaarderveen
50:57
50:37
77
Reinier van der Steege
Zuidlaren
51:17
50:48
79
Frederik Leemhuis
Sappemeer
51:53
51:34
83
Frank Broekveldt
De Groeve
52:52
52:04
93
Luc Minderhoud
Sint Oedenrode
54:08
52:57
94
Martin Schollema
Zuidlaren
54:43
54:33
100
Jerril Sipco Sijtsma
Rabobank
56:51
56:23
M>49, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Dick Scholing
Loopgroep De Drentsc
38:17
38:15
7
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
41:53
41:03
10
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsc
42:21
42:18
17
Peter Medema
Loopgroep De Drentsc
43:27
43:23
19
Albert vd Scheer
Schoonebeek
44:58
44:33
26
Hans de Vreeze
Dutch Runners
46:09
45:59
27
Henk van der Veen
Groningen
46:22
45:23
31
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsc
46:40
45:48
35
Tjakk Speelman
Fivelstreek
46:56
46:16
44
M Sterenberg
Uithuizermeeden
47:52
47:41
45
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
47:56
47:54
49
Harm de Kleine
Loopgroep De Drentsc
48:31
48:15
55
Berend Oosterhuis
Zuidlaren
49:09
48:37
56
Ewald Bloemen
Loopgroep De Drentsc
49:09
48:22
61
Geert Scholten
Loopgroep PK
49:55
48:56
62
Jaap Schipper
Loopgroep De Drentsc
50:09
49:21
63
Folkert Vos
Oosterwolde Fr
50:17
49:37
74
Berry van Boesschoten
Beilen
51:42
51:14
75
Pieter den Hengst
Midlaren
51:52
51:23
76
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
52:03
51:09
77
Sipke van der Worp
Zuidlaren
52:17
51:46
80
Roelof Bijleveld
Loopgroep De Drentsc
52:47
51:59
86
Harry Woldendorp
schipborg
53:20
52:37
93
Gerrit van de Werken
Vries
54:20
53:26
94
Gerhardus Dirk Bakker
Holwierde
54:31
53:35
96
Klaas Holwerda
Loopservice.nl
54:41
54:09
104
Klaas Niemeijer
Dutch Runners
55:13
54:28
105
Wim Gerdes
Loopgroep De Drentsc
55:15
54:36
115
Lunsing Cazemier
Zuidlaren
57:50
57:38
120
Hans Robbert Ohlenroth
Assen
59:48
58:52
V<35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizette van der Vegt
Groningen
39:38
39:35
3
Alienka Huft-Brandsma
Oldeberkoop
43:50
43:45
7
Judith Berens
Klazienaveen
47:26
46:26
8
Wilma de Vries
Loopgroep Astrea
47:35
46:48
12
Caroline Messchendorp
Groningen
50:56
50:39
16
Willeke Schoonveld
Zuidlaren
53:31
52:26
17
Inge van den Berg
Groningen
54:20
53:50
18
Rebecca Nieuwenhuis
Amsterdam
55:20
54:35
V3544, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Esther Ezinga
Hunzerunners loopgro
41:57
41:54
10
Ina Oortwijn
Dutch Runners
47:04
46:15
11
Christina Bongertman
Meedhuizen
48:04
47:24
12
Gea Visscher-Haaijer
Annen
48:06
48:01
13
Hanneke Rijstenberg
Zuidlaren
50:08
49:12
27
Jakolien Oosting
De Groeve
57:02
56:12
28
Wilma Hartstra-Philips
Zuidlaren
57:21
56:49
30
Willy Hof Kitselaar
Zuidlaren
57:42
57:18
32
Gerlinde Zuidhof
Zuidlaren
59:00
58:46
33
Janny Geertsema-Kieft
SV Veendam
1:02:06
1:00:53
V>45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda de Vries
Groningen
41:42
41:39
2
Bernadette Schuurman
Aquilo
41:46
41:44
9
Annemarie Wieman
Zuidlaren
48:47
48:29
12
Ria van Dam- de Haan
Loopgroep De Drentsc
49:24
49:10
15
Roelie Heyting
Schoonebeek
52:44
51:44
17
Anneke van der Leest
Loopgroep De Drentsc
53:12
52:56
18
Esther van Egten
Groningen
53:13
52:16
19
Anneke Langeland
Wirdum Fr
53:18
52:32
21
Ina Meijer
Loopgroep De Drentsc
55:21
54:23
22
Berla Feringa- Bakker
Zuidlaren
55:21
54:27
25
Jennifer de Vos-Lindem
Zuidlaren
56:35
55:36
28
Janny Landman
Loopgroep De Drentsc
57:49
57:35
31
Heleen Loots-Oldenburg
Veendam
1:02:06
1:01:43
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jan Stuursma
kielwindeweer
16:06
16:06
7
Malik Jeylani Mohamed
Zuidlaren
17:09
17:07
10
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
18:01
17:58
12
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
18:18
18:16
16
Ariën Scheenstra
Coevorden
19:22
19:14
17
Bram Buigel
Groningen Atletiek
19:26
19:22
18
Remco Riswick
Dutch Runners
19:33
19:28
32
Thomas van Hoorn
Annerveensche Kanaal
21:24
21:09
36
Jaap van der Ploeg
Zuidlaren
21:43
21:39
48
Robert ten Katen
Zuidlaren
23:10
22:50
57
Thijs van Herwerden
Noordlaren
23:28
23:11
61
Johannes Wolters
Zuidlaren
23:54
23:41
64
Wijnand van der Schee
Loopgroep De Drentsc
24:03
23:13
67
Bert van der Linde
Zuidlaren
24:21
23:51
74
Danny van der Werff
Hoogezand
24:55
23:52
77
Niek van Herwerden
Noordlaren
25:11
24:54
81
Harm Kuipers
Hardinxv Giessend
25:20
25:14
82
Hiddema Peter Jack
Zuidlaren
25:20
24:45
83
Wichard Heidekamp
Zuidlaren
25:20
24:52
85
Meint Noordhoek
Wagenborgen
25:32
24:43
86
Ronald Schoonveld
Zuidlaren
25:33
24:28
126
Aaldert van der Tuuk
Schoonloo
32:13
31:02
128
Gerke van Hielkema
Groningen
33:26
32:42
135
Tjakko Tjakkes
LSV Invictus
39:23
38:17
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
17:46
17:45
5
Marieke van der Vegt
Groningen
21:19
21:13
7
Wil Lütter-Schuiling
Tolbert
22:58
22:55
13
Monique Schoondorp
Noordlaren
25:21
24:52
16
Caroline de Boer
Zuidlaren
25:36
25:10
28
Startnummer 1047
Groningen
27:00
26:27
37
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsc
27:49
27:40
43
Cathelijne Baron
Groningen
28:19
27:36
46
Anne-Mareen Ties
Groningen
28:33
28:12
47
Frouwke van Zanten
Zuidlaren
28:43
27:50
59
Ineke Remkes-Apol
Zuidbroek
29:38
29:11
66
Natascha Thackray-Grap
Zuidlaren
29:51
28:39
69
Jacquelien Oldenzeel
Peize
29:59
29:34
70
Petra Noordhoek
Wagenborgen
30:03
29:15
73
Schiphorst Hernriette
Assen
30:10
29:07
76
Tineke van der Knaap
zuidlaren
30:14
29:22
77
Monique Cerfontaine
Midwolda
30:18
29:45
78
Muniel Teunekes-Melker
Rabobank
30:23
29:43
80
Aly van der Duim-Wekem
Zuidlaren
30:34
30:13
86
Margreet van Halewijn
Veendam
31:01
29:49
87
Hilda van der Helm
Rabobank
31:14
30:38
91
Sylvia van der Werf
Zuidwolde Gn
31:18
30:10
95
Eline Vreugdehil
Uithuizen
31:49
30:44
116
Marlies Apeldoorn-Kopm
Zuidlaren
33:11
32:01
122
Laterine Hendricks
Groningen
33:26
32:42
123
Irina vd Werf
Zuidwolde Gn
33:27
32:19
124
Gerda Enting-Volders
Rabobank
33:42
33:01
127
Annemarie Wieringa
SV Veendam
34:06
33:58
133
Angelique van Wieren
Zuidlaren
35:08
34:04
137
Betz Tjakkes-Paas
LSV Invictus
35:36
34:31
J 6-8, KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jens van der Woude
Schuilingsoord
10:18
10:05
5
Sander Notten
Schuilingsoord
10:39
10:22
10
Jeroen Barkema
Schuilingsoord
11:03
10:50
15
Jasper Wetterauw
Schuthoek
11:42
11:22
17
Bram Bakker
Schuilingsoord
11:47
11:33
22
Patrick Kremer
Schuilingsoord
12:03
11:48
23
Wessel van der Veen
Schuthoek
12:04
11:54
31
Thijs Nieuwenhuis
Zuidlaren
12:20
12:05
33
Jeroen Schenkel
Waterburcht
12:28
12:10
36
Nadir el Hamdaoui
OBS Anloo
12:31
12:14
37
Viktor Smallenbroek
Sappemeer
12:35
12:13
38
Luuk Bruins
Schuilingsoord
12:38
12:25
39
Vincent Verspiek
De Lichtkring
12:40
12:17
43
Fabian Staal
Schuilingsoord
12:51
12:30
45
Samuel van Burg
OBS Rieshoek
12:53
12:28
55
Mart Nijborg
Schuilingsoord
13:30
13:17
60
Matthias van Burg
OBS Rieshoek
13:34
13:07
64
Tristan van der Vecht
Schuthoek
13:41
13:19
67
Joris Groenewold
Zuidlaren
13:49
13:23
71
Laurens Broekema
Zuidlaren
14:02
13:30
77
Chris Rossing
Schuilingsoord
14:42
14:10
78
Maarten Kremer
Schuilingsoord
14:48
14:18
86
Roy van Bokhorst
Schuilingsoord
15:23
15:09
87
Wisse Folkertsma
Zuidlaren
15:29
14:52
88
Jari van der Broek
Jong Laren
15:43
15:18
90
Jelle van der Steege
De Tol
15:56
15:29
91
Martin Oosterveld
Jong Laren
16:00
15:27
92
Kevin Fransens
Schuilingsoord
16:05
15:32
M 6-8, KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Milou Kooloos
Schuilingsoord
12:41
12:25
11
Lonneke ten Brink
Stroomdal
12:47
12:25
28
Roos Renting
Schuilingsoord
13:51
13:19
33
Julia Goulmy
Schuilingsoord
13:56
13:32
36
Carmen Stelwagen
Jong Laren
14:09
13:34
37
Karlijn Oosterveld
Jong Laren
14:10
13:35
40
Marleen Elise Bruin
Schuthoek
14:33
14:14
41
Vera van Engeland
Schuilingsoord
14:36
14:21
43
Naybe Sesselaar
Schuilingsoord
14:48
14:19
48
Sara Huizinga
De Lichtkring
14:55
14:34
52
Marit Venema
Schuilingsoord
15:23
15:03
53
Michelaine Notten
Schuilingsoord
15:24
15:06
58
Sam Anne van der Meule
De Eshoek
15:36
15:09
60
Annegreet Knoll
De Lichtkring
15:53
15:30
61
Mirthe van Balveren
Zuidlaren
15:54
15:24
62
Marloes Collewijn
Schuilingsoord
15:56
15:26
65
Patricia Veldman
Zuidwester
16:00
15:37
66
Marilou Hogeveen
Zuidwester
16:04
15:44
70
Sanne Matthijssen
Tynaarlo
16:12
15:54
75
Dominique Dolkerman
Schuthoek
16:33
16:14
81
Hilde Coerts
Schuilingsoord
16:50
16:20
82
Evelien Hovenkamp
Schuilingsoord
16:53
16:22
83
Fleur Renting
Schuilingsoord
16:54
16:23
84
Tess van Oosten
Schuilingsoord
16:56
16:24
85
Margo Bruins
Schuilingsoord
16:56
16:26
87
Suzanne van der Velden
Stroomdal
17:13
16:37
89
Birgit van der Broek
Jong Laren
17:31
16:56
J9-12, KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Marijn van Hoorn
Annerveensche Kanaal
8:55
8:54
8
Leon Hovenkamp
Schuilingsoord
9:20
9:19
10
Maarten Tjoelker
Zuidlaren
9:29
9:28
16
Martijn Smallenbroek
Sappemeer
10:03
9:58
21
Tjalling Meijer
Wildervank
10:12
10:11
26
Ruben van Oosten
Schuilingsoord
10:31
10:26
30
Jordi Steegman
De Lichtkring
10:35
10:23
32
Vincent van der Borg
Stroomdal
10:37
10:35
36
Bas van der Velden
Stroomdal
10:40
10:29
39
Hendri Nijborg
Schuilingsoord
10:49
10:48
45
Patrick van der Linde
Schuilingsoord
10:57
10:55
48
Jerry van der Houwen
OBS Anloo
11:06
11:05
51
Tijmen Kremer
Schuilingsoord
11:12
11:01
54
Vincent ten Brink
Stroomdal
11:13
11:07
59
Martijn Stiekema
De Eshoek
11:30
11:23
63
Rodrigo Wielhouwer
Zuidlaren
11:38
11:30
64
Enrico Griffioen
Hoogezand
11:44
11:39
67
Jelle Bruinsma
Schuilingsoord
11:46
11:37
72
Maurits Molenkamp
Schuilingsoord
11:50
11:42
81
Anwar el Hamdaoui
OBS Anloo
11:59
11:58
85
Jasper van der Duim
De Tol
12:06
11:59
88
Sander Cramer
OBS Tynaarlo
12:11
12:03
89
Miguel correia Lourenc
Zuidlaren
12:13
12:01
95
Yorrick de Vries
Stroomdal
12:26
12:18
99
Leandro Griffioen
Hoogezand
12:37
12:31
106
Patrick Rubingh
Schuilingsoord
12:57
12:47
109
Vincent Drenth
Schuilingsoord
13:11
13:09
121
Floris Folmer
Schuilingsoord
14:38
14:12
M9-12, KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Merlijn Schoondorp
Noordlaren
9:47
9:44
5
Lieke Bakker
Schuilingsoord
9:59
9:55
9
Marlies Oortwijn
Annerveensche Kanaal
10:29
10:21
11
Melanie van der Braken
Schuthoek
10:47
10:39
17
Miranda Schenkel
Waterburcht
11:17
11:15
27
Daniek Herweijer
Jong Laren
11:51
11:49
32
Floor van Kootwijk
Waterburcht
12:00
11:56
36
Meike van Kootwijk
Waterburcht
12:07
12:02
37
Lisa Huizinga
De Lichtkring
12:10
12:06
45
Leonie Kooloos
Schuilingsoord
12:17
12:14
60
Valerie Arwert
OBS Tynaarlo
12:46
12:45
62
Rixt Bruinsma
Schuilingsoord
12:48
12:45
68
Marel van der Wielen
Zuidlaren
12:57
12:44
73
Puck Wierda
Schuilingsoord
13:03
12:56
75
Rianne Kamphuis
Jong Laren
13:04
13:02
76
Marjolein Hovius
Schuilingsoord
13:04
12:59
78
Rianne Lensen
Schuilingsoord
13:08
13:06
81
Wieke van Marle
Zuidwester
13:14
13:08
85
Nienke Rijstenberg
Stroomdal
13:19
13:03
87
Jaleesa Timmer
Schuilingsoord
13:23
13:16
88
Micky Wierda
Schuilingsoord
13:24
13:16
89
Marit Sieling
Schuilingsoord
13:25
12:49
96
Chilove van der Houwen
OBS Anloo
13:29
13:15
100
Cilia Schrage
Schuilingsoord
13:40
13:36
106
Jamila Hensel
Schuilingsoord
13:51
13:47
108
Sanne van Bokhorst
Schuilingsoord
13:55
13:49
113
Marielle Lunshof
De Eshoek
14:31
14:24
115
Lisa Marcus
Schuilingsoord
14:32
13:56
116
Isa Sieling
Schuilingsoord
14:33
13:56
117
Tjitske Hartstra
Zuidlaren
14:33
13:56
118
Romy Schrage
Schuilingsoord
14:34
14:31
125
Elina Tieleman
Schuilingsoord
15:24
14:46
126
Joyce van der Voet
Stroomdal
15:33
15:23
131
Suzanna Biallosterski
Zuidwester
15:54
15:39
135
Kim van Veldhuizen
Zuidwester
16:14
16:05
Uitslagen.nl
20-10-2008 23:22