Uitslagenlijst Marathon Brabant

Etten-Leur - Zondag 26 oktober 2008

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram van Rijswijk
PSV
2:45:48
2:45:47
2
Hans van Erck
DJA
2:59:49
2:59:47
3
Wouter Decock
Gistel (BEL)
3:12:06
3:12:02
4
Johan van Looy
Brasschaat (BEL)
3:12:26
3:12:24
5
Maarten van Kooij
Atletiek Maastricht
3:16:07
3:16:03
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jack Govers
AV Standdaarbuiten
2:42:09
2:42:08
2
Bart De Grove
Vlierzele Sportief
2:42:58
2:42:56
3
Deny Blom
DJA
2:45:23
2:45:22
4
André Pelgröm
Veluwe
2:50:23
2:50:21
5
Michiel Bovendeert
Loopgroep Aart Stigt
2:53:02
2:52:59
6
Frans Woerden
Mijdrecht
2:56:35
2:56:31
7
Theo Vermeer
Attila
3:05:47
3:05:43
8
Jan Muller
Achilles
3:11:19
3:11:08
9
L vd Haven
AV '56
3:15:18
3:15:08
10
Martin van Steenis
Den Helder
3:17:12
3:17:08
11
Peter-Paul Balk
AV Wijchen
3:19:16
3:19:12
12
Patrick van Haren
Spado
3:19:57
3:19:53
13
Jacco Schroevers
Dynamica
3:20:09
3:20:03
14
Wilco Hoogendoorn
PAC
3:23:00
3:22:53
15
Bart Verkaart
Delta Sport
3:24:30
3:24:25
16
Stefan Tanohe
Oedelem (BEL)
3:25:53
3:25:51
17
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
3:28:04
3:27:54
18
Jesus Caeiro Mouzo
Loopgroep PK
3:29:25
3:29:18
19
Richard van Haastert
Schiedam
3:31:19
3:31:11
20
Johan van Meurs
Fortuna
3:31:46
3:31:38
21
Hans van Klaveren
Energie
3:32:58
3:32:53
22
Johan Monden
Achilles
3:34:21
3:34:11
23
Ton Aker
AV '47
3:37:34
3:37:26
24
Pieter Luijten
Diomedon
3:45:57
3:45:39
25
Rutten Rudi
AC Break
4:33:18
4:32:53
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralf Preibisch
Flakkee
2:37:22
2:37:20
2
Steven Deram
Alg. Brugse AV
2:49:19
2:49:17
3
Frankie Leus
Herenthout (BEL)
2:52:33
2:52:32
4
Harbans Chauhan
Heverlee (BEL)
2:56:26
2:56:21
5
Alec Schellen
Hillegom (BEL)
3:00:41
3:00:39
6
Erik van den Elsen
AV Wijchen
3:02:47
3:02:45
7
Eef Kooman
Flakkee
3:07:57
3:07:57
8
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:10:03
3:10:02
9
Kees Lazeroms
Achilles
3:10:13
3:10:02
10
Ronny Daniëls
AV Kontich-Aartselaa
3:11:08
3:10:59
11
Ad van Kempen
Achilles-Top
3:11:30
3:11:24
12
André Mistiaen
Hoboken (Antwerpen)
3:13:39
3:13:32
13
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
3:13:48
3:13:42
14
Huub Beelen
AV '56
3:14:15
3:14:09
15
Peter Kleinjan
Energie
3:17:05
3:17:00
16
Kees van der Zanden
Poeldijk
3:17:19
3:17:14
17
Franky Meersschaut
AV Kontich-Aartselaa
3:20:02
3:19:53
18
Dirk Declerck
AC Break
3:20:31
3:20:23
19
Bernard van den Berg
Triathlon
3:21:33
3:21:29
20
Frans de Raadt
Energie
3:22:59
3:22:54
21
Bob Verbrugge
RRZ
3:24:36
3:24:26
22
Dirk Goldebeld
Wormer
3:25:17
3:25:12
23
Ton Legerstee
Energie
3:28:00
3:27:54
24
Peter Suijkerbuijk
Diomedon
3:28:02
3:27:59
25
Herman Krijnen
DJA
3:30:29
3:30:26
26
Kees de Hoon
Achilles
3:30:49
3:30:37
27
Erik Boehle
Barendrecht
3:31:46
3:31:39
28
Jaap Kiers
Loopgroep Bedum
3:32:42
3:32:35
29
Kees Pijnenburg
Atledo
3:32:54
3:32:49
30
Alex Hanjoul
DC Leuven Atl
3:33:33
3:33:25
31
Jean-Piere Merken
Dislen Stokkem (BEL)
3:34:55
3:34:46
32
Frits Ankersmit
Fit
3:36:43
3:36:36
33
Abdelkarim Machichy
Rijnsoever
3:38:16
3:38:03
34
Hans van Vliet
Flakkee
3:39:57
3:39:44
35
Marc Costermans
Essen (BEL)
3:41:45
3:41:27
36
Marc Vandevoorde
Ruiselede (BEL)
3:45:28
3:45:11
37
Peter van Dartelen
Energie
3:51:40
3:51:35
38
Ronald Moska
Ciko '66
3:55:27
3:55:22
39
Van Cleef Paul
AC Break
4:03:48
4:03:23
40
N Achterberg
VAV
4:05:15
4:04:59
41
Jack Hendrickx
avVN
4:08:36
4:08:14
42
Leo Roosen
Hasselt (BEL)
4:14:54
4:14:49
43
Ben Heijmeijer
Tempo
4:24:25
4:24:06
44
Muys Herman
AC Break
4:28:16
4:27:51
45
Nico Swets
Achilles
4:33:30
4:33:12
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Besuijen
Dynamica
3:16:58
3:16:54
2
Gerardus Bartels
Road Runners Etten-L
3:20:34
3:20:33
3
D Brosens
Chaam
3:23:02
3:22:59
4
Gerrit Schimmel
Spirit Oud Beijerlan
3:27:25
3:27:19
5
Marc De Block
Stekene (BEL)
3:27:57
3:27:33
6
Dan Bostelaar
Dynamica
3:43:43
3:43:29
7
Hans Buis
De Rijp
3:56:35
3:56:13
8
David Bindervoet
RWV
3:56:47
3:56:39
9
Bert Martens
Delta Sport
3:57:56
3:57:42
10
Jos Akkermans
Haarlemmermeer
4:05:14
4:04:57
11
Gijs Honing
avVN
4:24:29
4:24:12
12
A Vink
Klaaswaal
4:31:33
4:31:27
13
Dion Joosten
avVN
4:44:04
4:43:51
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ann Parmentier
Atl. Zuid-West
3:03:51
3:03:49
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els van Hooydonck
Essense AC
3:07:48
3:07:41
2
Van den Heuvel Niki
AC Break
3:57:49
3:57:24
3
Roeymans Greet
AC Break
4:17:20
4:16:56
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Silvia Verhoeven
Achilles
3:40:08
3:39:53
2
Maria van Summeren
De Keien
3:42:15
3:42:03
3
Jannie Braber vd Reest
Flakkee
3:51:01
3:50:49
4
Els Annegarn
avVN
3:59:15
3:58:57
5
Ineke Scheffer
Friesland
4:00:38
4:00:17
6
Antoinet van Esch
AV Oirschot
4:16:50
4:16:23
V55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan Maes
Maasmechelen (BEL)
4:06:25
4:06:14
2
Leen Van den Bergh
KAA Gent
4:07:40
4:07:14
MRECR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Lucas
Bruxelles (BEL)
2:44:19
2:44:17
2
Stef Materne
Rotselaar (BEL)
2:48:23
2:48:21
3
Ron Fens
Eygelshoven
2:50:08
2:50:06
4
Wim Callens
Hulste (BEL)
2:57:17
2:57:13
5
Jan Broeders
Molenschot
2:58:36
2:58:34
6
Filip Verhaegen
Heverlee (BEL)
3:00:29
3:00:25
7
Patrick Tourfi
Berchem (BEL)
3:01:27
3:01:25
8
Jeff Boulton
Schaerbeek (BEL)
3:06:09
3:05:58
9
Burniat Etienne
Bruxelles (BEL)
3:07:02
3:06:59
10
Van poeke Yves
Lede (BEL)
3:07:36
3:07:33
11
Filip Lievens
Drongen (BEL)
3:08:47
3:08:43
12
Jean Louis STELLIAN
Bruxelles (BEL)
3:09:12
3:09:01
13
Rudy van Daele
Sint Niklaas (BEL)
3:09:46
3:09:42
14
Frank Wijns
Wilrijk (BEL)
3:10:18
3:10:12
15
Frank van Erp
Leidschendam
3:12:43
3:12:34
16
Staf Schouppe
Ledeberg (BEL)
3:13:21
3:13:08
17
Roos Peter
Horebeke (BEL)
3:13:28
3:13:16
18
Vandeursen Thijs
Sint-kruis (BEL)
3:13:49
3:13:40
19
Vandeursen Hugo
Sint-kruis (BEL)
3:13:56
3:13:47
20
Joris Brasker
Rotterdam
3:14:09
3:13:45
21
Joel Frantzen
Waterloo (BEL)
3:14:26
3:14:13
22
Peter Franck
Niel (BEL)
3:14:54
3:14:42
23
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:16:49
3:16:40
24
Marc Ghyselinck
Deinze (BEL)
3:16:51
3:16:47
25
Filip Thijs
Lier (BEL)
3:17:45
3:17:35
26
Marc De Cock
Hallaar (BEL)
3:17:49
3:17:37
27
John Vette
Roosendaal
3:18:34
3:18:25
28
Jack van Ginneken
Strijbeek
3:20:26
3:20:11
29
John Haan
Landgraaf
3:21:09
3:21:06
30
Freire Michel
Wilrijk (BEL)
3:22:02
3:21:55
31
Johan Vounckx
Linden (BEL)
3:23:29
3:23:21
32
Toon Berk
Oud Gastel
3:23:36
3:23:30
33
Wiame Jacques
Brussel (BEL)
3:23:40
3:23:27
34
Jan Oomkens
Tuil
3:23:50
3:23:44
35
Roby Schoenmaekers
Wilrijk (BEL)
3:24:15
3:24:08
36
Dominic Declercq
Kapellen (BEL)
3:24:58
3:24:50
37
Adri van Etten
Etten-Leur
3:25:13
3:25:10
38
Peter Zacht
Sprang-Capelle
3:25:37
3:25:29
39
Robert van Loo
Soest
3:25:43
3:25:38
40
Johan Kant
Wijk en Aalburg
3:26:03
3:25:48
41
Dave Boone
Kruiningen
3:26:14
3:25:54
42
Patrick Delmelle
Ixelles (BEL)
3:26:28
3:26:16
43
Paul Van Santvliet
Kapellen (BEL)
3:26:36
3:26:26
44
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
3:26:40
3:26:26
45
Tom van Landeghem
Lokeren (BEL)
3:26:45
3:26:35
46
Theo Geleijn
Middelburg
3:27:08
3:26:48
47
Paul Van Moerbeke
Essen (BEL)
3:27:14
3:26:51
48
Jos van den Bergh
Boechout (BEL)
3:27:27
3:27:16
49
Paul ROBERT
Linkebeek (BEL)
3:27:29
3:27:18
50
Dirk De Smul
Knesselare (BEL)
3:28:10
3:27:59
51
Marnix Callewaert
Brugge (BEL)
3:28:19
3:28:06
52
Raymond Meijer
Barendrecht
3:29:09
3:29:07
53
Ely Cornelis
Lokeren (BEL)
3:29:47
3:29:30
54
Wil de Klerk
Tilburg
3:30:16
3:29:55
55
Toon Dehandschutter
Korbeek-Lo (BEL)
3:30:54
3:30:44
56
Chris Van Canneyt
Veldegem (BEL)
3:31:03
3:30:53
57
Tjia Liem
Rotterdam
3:31:54
3:31:37
58
Henk Thielens
Simpelveld
3:31:56
3:31:44
59
Gerrit van Toor
Schiedam
3:32:12
3:32:03
60
Boone Eddy
Aartrijke (BEL)
3:32:27
3:32:17
61
Harm Kuipers
Haarlem
3:33:06
3:32:44
62
Koen De Vos
Heverlee (BEL)
3:33:09
3:32:53
63
Koenraad Coussée
Lichtervelde (BEL)
3:33:58
3:33:49
64
Martijn Dingemans
Culemborg
3:34:33
3:34:29
65
Wim Honorez
Sijsele (BEL)
3:36:15
3:36:13
66
René Ambrus
's-Gravenhage
3:36:48
3:36:38
67
André Oudenaart
Lokeren (BEL)
3:37:00
3:36:52
68
Gery Christiaens
Hamme (BEL)
3:37:00
3:36:53
69
Teun Monster
's-Gravendeel
3:37:25
3:37:19
70
Pierre Falque
La Hulpe (BEL)
3:38:14
3:38:03
71
Stef van de Sanden
Valkenburg Lb
3:38:23
3:38:12
72
Mika Kulju
Brussels (BEL)
3:38:35
3:38:14
73
Olivier Gausset
Brussel (BEL)
3:39:55
3:39:43
74
Koen Nobels
Valkenburg Lb
3:40:09
3:40:09
75
Dirk Flies
Essen (BEL)
3:40:49
3:40:31
76
Frans Arends
Veldhoven
3:41:54
3:41:41
77
Simon de Meij
Vlissingen
3:42:07
3:41:43
78
Marc De Waele
Hamme (BEL)
3:42:17
3:41:58
79
Ruud Oosterveer
Bergschenhoek
3:42:49
3:42:32
80
Joseph Longton
Bilstain (BEL)
3:43:17
3:42:49
81
Maurice de Cock
Leiden
3:43:36
3:43:16
82
Eddy Neelen
Essen (BEL)
3:44:26
3:44:15
83
Hans Crul
Roosendaal
3:44:27
3:44:23
84
Noel van den Berg
Dilsen (BEL)
3:44:50
3:44:35
85
Raymond Pieck
Tielt-Winge (BEL)
3:45:13
3:45:06
86
Jan Langelaar
Koewacht
3:45:17
3:45:11
87
Christian Herteleer
Bellem (BEL)
3:45:27
3:45:11
88
Emyl van den Brand
Oudenbosch
3:45:48
3:45:33
89
Ludo Van Gestel
Wuustwezel (BEL)
3:46:52
3:46:30
90
Bart Van Hooreweghe
Deinze (BEL)
3:47:00
3:46:44
91
Edwin Heuvelman
Vlaardingen
3:47:26
3:47:09
92
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
3:47:31
3:47:19
93
Steven Vermierdt
Heist op den Berg (B
3:47:58
3:47:48
94
Paul Vermeiren
Lokeren (BEL)
3:49:23
3:49:05
95
Willem Aelfers
Elsloo Lb
3:49:29
3:49:15
96
Vital Timmermans
Yerseke
3:50:19
3:50:02
97
Piet Danen
Oud Gastel
3:50:30
3:50:15
98
Ferdinand Nelsen
Bonheiden (BEL)
3:50:48
3:50:21
99
Jos Timmermans
Nederweert
3:52:06
3:51:42
100
Hildo Jansma
Hekendorp
3:53:21
3:53:04
101
Jan willem de Waele
Gent (BEL)
3:53:44
3:53:20
102
Frank Van Aertselaere
Zwijndrecht (BEL)
3:54:34
3:54:18
103
Henk Voorbij
Leiden
3:55:04
3:54:45
104
Rudy Poppe
Bredene (BEL)
3:55:38
3:55:15
105
Edwin Jacobs
Zele (BEL)
3:56:32
3:56:09
106
Luud Schoonen
Simpelveld
3:58:14
3:57:56
107
Sjaak van den Berge
Yerseke
3:58:38
3:58:11
108
Dirk Schellekens
Schelle (BEL)
3:58:39
3:58:29
109
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:58:50
3:58:31
110
Herman van der Pluym
Arnhem
3:59:09
3:59:01
111
Jan Janssen
Overasselt
3:59:10
3:59:03
112
Rob de Lange
Naarden
3:59:44
3:59:24
113
Tom Vleminckx
Stabroek (BEL)
4:00:18
3:59:50
114
Theo Reus
Veenendaal
4:00:42
4:00:28
115
Willem Hoogstraten
Bergen op Zoom
4:01:30
4:01:16
116
Herman Costermans
Essen (BEL)
4:01:38
4:01:20
117
Kevin Smet
Deurne (Antwerpen) (
4:02:41
4:02:12
118
Maxim Van Pelt
Antwerpen (BEL)
4:02:42
4:02:15
119
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:02:54
4:02:39
120
Paul van der Meer
Breda
4:02:58
4:02:44
121
Eddy Heijnen
Zundert
4:03:31
4:03:08
122
Cees van den Bulck
Middelburg
4:03:32
4:03:18
123
Ronald Braak
Vlaardingen
4:04:44
4:04:26
124
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
4:04:53
4:04:38
125
Albertus Sasbrink
Veenendaal
4:05:15
4:04:59
126
Jan-peter Kelderman
Veenendaal
4:05:16
4:05:00
127
Alexander Hehanussa
Spijkenisse
4:05:30
4:05:19
128
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
4:06:25
4:06:16
129
Piet De Block
Deinze (BEL)
4:06:45
4:06:22
130
Willem van der Heyden
Kieldrecht (BEL)
4:06:55
4:06:31
131
Gust De Keyser
Vlezenbeek (BEL)
4:07:06
4:06:51
132
Aziz Elkardoudi
Ouderkerk aan de Ams
4:09:24
4:09:06
133
Michiel van de Sanden
Zundert
4:09:53
4:09:30
134
Johan De Nolf
Gent (BEL)
4:10:28
4:10:02
135
Kris Panis
Sint-niklaas (BEL)
4:12:17
4:12:06
136
Mark Van Bogaert
Lokeren (BEL)
4:13:22
4:12:56
137
Jan Schockaert
Aalst (BEL)
4:13:22
4:13:09
138
Hans Reversma
Oosterhout Nb
4:16:17
4:15:56
139
Malin Wim
Berlare (BEL)
4:21:07
4:20:51
140
Hans Eichhorn
Goirle
4:21:29
4:21:04
141
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:24:13
4:23:52
142
Boelaers Jan
Nijlen (BEL)
4:24:34
4:24:12
143
Hans de Vries
Wijchen
4:27:05
4:26:45
144
Wim Wouters
Aalst (BEL)
4:29:48
4:29:24
145
Francis Spoelstra
Leiden
4:37:12
4:36:59
146
Roel Mols
Linschoten
4:39:09
4:38:49
147
Bart Sempels
Ekeren (BEL)
4:39:28
4:39:02
148
Pieter van Esch
Oirschot
4:41:30
4:41:03
149
Tommy D´Heuvaert
Zwalm (BEL)
4:46:19
4:46:06
150
Brian Mills
Herefordshire (GBR)
4:46:46
4:46:22
151
R van Driel
Zwijndrecht
4:50:07
4:49:41
152
Christophe Van Moortel
Brugge (BEL)
4:50:09
4:49:54
VRECR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Avenati Catherine
Brussel (BEL)
3:19:09
3:18:58
2
Ann Gijsemans
Rotselaar (BEL)
3:43:12
3:42:54
3
Karen Vanderhallen
Stekene (BEL)
3:51:01
3:50:37
4
Steels Carine
Stekene (BEL)
4:06:54
4:06:31
5
Astrid Horstman
Amsterdam Zuidoost
4:11:19
4:10:57
6
Veronique Inghelbrecht
Gentbrugge (BEL)
4:14:03
4:13:37
7
Wendy Snellen
Borgerhout (Antwerpe
4:15:33
4:15:05
8
Ria D'Oosterlinck
Gent - Mariakerke (B
4:16:31
4:16:06
9
Sabine Hermans
Schoten (BEL)
4:17:27
4:17:01
10
Elke Van Sweeveldt
Schoten (BEL)
4:28:09
4:27:42
11
Di Romana Silvana
Bruxelles (BEL)
4:29:33
4:29:11
12
Annette Dales
Bussum
4:30:20
4:30:01
13
Marleen Peters
Genk (BEL)
4:31:45
4:31:18
14
Lieve van Steen
Antwerpen (BEL)
4:31:52
4:31:23
15
Vera Mannaerts
Schoten (BEL)
4:31:52
4:31:24
16
Karen Van den Branden
Ekeren (BEL)
4:35:56
4:35:27
17
Iris Tholenaars
Hendrik Ido Ambacht
4:38:00
4:37:32
MSEN, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Caluwaerts
AC Lierse
1:12:27
1:12:26
2
Barry van Beers
AVO 1983
1:19:31
1:19:29
3
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:23:25
1:23:23
4
Toon de Jongh
Oosterhout Nb
1:23:33
1:23:31
5
Rini Nefs
Olympia Halsteren
1:23:49
1:23:45
6
Ronald Westerlaken
Hercules
1:27:29
1:27:20
7
Erwin Kriesels
AVO 1983
1:31:58
1:31:53
8
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:36:40
1:36:02
9
Ronald Wilschut
De Koplopers
1:39:51
1:39:26
10
Sander Lindemans
Fortuna
1:43:45
1:43:23
11
Daniel van Gool
Loopteam Ed Sligcher
1:46:33
1:46:20
12
Marko Bastiaanse
Loopgroep Aart Stigt
1:46:55
1:45:49
13
Ruud Peeters
Spado
1:54:37
1:54:02
M35, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Gunter
THOR
1:18:41
1:18:39
2
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
1:18:45
1:18:43
3
Johan van Opstal
AVO 1983
1:21:46
1:21:46
4
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
1:21:56
1:21:54
5
Henk Guise
THOR
1:23:29
1:23:26
6
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
1:25:51
1:25:50
7
Bart Lavrijsen
AVR '69
1:26:46
1:26:40
8
Leon de Langen
PAC
1:26:48
1:26:42
9
Mark Wilson
Loopgroep PK
1:26:55
1:26:50
10
Kees van de Riet
Achilles
1:27:40
1:27:36
11
Maurice Bastings
AV Helden
1:28:01
1:27:48
12
Andrea Scarpa
Wijchen
1:28:29
1:28:15
13
Marc van 't Hooft
THOR
1:30:34
1:30:30
14
Robert Rutjes
Rotterdam
1:31:09
1:31:09
15
Werner Giesbergen
Scorpio
1:31:41
1:31:38
16
Hans Raaijmakers
AV Standdaarbuiten
1:31:48
1:31:19
17
Remco Kapteijn
AV '56
1:35:39
1:35:31
18
Marcel Pickkers
Parthenon
1:35:43
1:35:39
19
Jeroen van Woerden
Loopgroep PK
1:36:09
1:36:01
20
Vincent van Haperen
Achilles
1:36:54
1:36:38
21
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
1:37:49
1:37:39
22
John Kommer
Delta Sport
1:38:37
1:38:21
23
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
1:39:11
1:38:26
24
Paul Jordaan
PAC
1:39:40
1:39:17
25
Patrick de Rooij
Loopgroep PK
1:40:16
1:40:09
26
Frank van Aert
DJA
1:41:37
1:41:30
27
Philippe Rasschaert
Berlare (BEL)
1:43:27
1:42:34
28
Robert Rensen
PAC
1:43:31
1:43:15
29
Marco Goorden
THOR
1:44:29
1:43:09
30
Harald van Spronsen
PAC
1:49:21
1:47:55
31
Jan Heshof
Diomedon
1:52:03
1:51:22
32
Van Hertbruggen Jo
AC Break
1:56:46
1:55:40
33
Kees van de Sande
Achilles
2:00:47
2:00:04
34
Richard van Baal
THOR
2:10:35
2:09:37
35
Filip Bogaert
Berlare (BEL)
2:10:39
2:09:45
M45, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ton Nagtzaam
AV Standdaarbuiten
1:20:00
1:19:57
2
Peter van Zundert
Scorpio
1:20:34
1:20:32
3
Johan Kokke
THOR
1:20:52
1:20:51
4
Eric Kandel
Passaat
1:21:44
1:21:40
5
John Hemmerlé
Loopgroep PK
1:22:18
1:22:16
6
Ton van Beek
Tilburg Road Runners
1:23:38
1:23:32
7
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
1:23:52
1:23:44
8
Tonny Lauret
Scheldesport
1:25:34
1:25:29
9
Jos Karstanje
Hellas
1:25:48
1:25:38
10
Leon Roks
Standdaarbuiten
1:27:17
1:27:16
11
Hans Hoogveld
DJA
1:27:22
1:27:20
12
Alex Verhaeven
Wuustwezel
1:27:25
1:27:01
13
Frans Antonissen
Sprint
1:28:11
1:28:08
14
Toon Kleindop
Scorpio
1:28:28
1:28:26
15
Jan Lazeroms
DJA
1:28:30
1:28:26
16
Hans Huurman
Spado
1:29:28
1:29:08
17
Leo Koster
PAC
1:29:41
1:29:35
18
Nick Brand
THOR
1:29:45
1:29:36
19
Adrie Schiljes
THOR
1:30:19
1:30:09
20
Hans van Alphen
Scorpio
1:30:38
1:30:35
21
Theo van Pamelen
Spark
1:30:39
1:30:00
22
Peter Gulden
Achilles
1:30:52
1:30:47
23
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
1:30:54
1:30:51
24
Arie van Gerwen
AVR '69
1:31:34
1:31:27
25
Peter Spruit
AV Gouda
1:32:06
1:31:58
26
Ad Kieboom
Scorpio
1:33:40
1:33:35
27
Malone John
AC Break
1:33:59
1:33:38
28
Sjaak Bus
Spiridon
1:34:39
1:34:30
29
Bert van Drunen
Diomedon
1:34:44
1:34:33
30
Kik Raymond
AC Break
1:35:00
1:34:39
31
Wybe van der Kolk
THOR
1:35:04
1:35:02
32
Lambrecht van Dijk
Hercules
1:35:26
1:34:58
33
Ad van Elteren
Road Runners Etten-L
1:36:09
1:36:08
34
Van doren Peter
Essen (BEL)
1:36:14
1:36:10
35
Han de Veth
Sprint
1:38:01
1:37:52
36
Leon Rijken
OSS-VOLO
1:38:10
1:37:15
37
Erick Dekkers
Spark
1:38:19
1:37:40
38
Kees Lambregts
Achilles
1:39:21
1:38:55
39
Herman van Vracem
AV Kontich-Aartselaa
1:39:27
1:39:06
40
Wil Hectors
THOR
1:39:35
1:39:24
41
Ron de Waal
Hercules
1:40:12
1:39:43
42
Wim Meijer
Achilles
1:40:28
1:40:13
43
Frans Wildenbeest
Spark
1:40:33
1:40:29
44
Toine Kerstes
Achilles
1:40:38
1:40:23
45
Dirk-Jan ´t Hoen
Fortuna
1:40:40
1:40:18
46
Robert Vrijhof
Energie
1:40:51
1:40:42
47
Rene van Belzen
Spado
1:41:01
1:40:49
48
Jos Voesenek
Loopvereniging TOF
1:41:53
1:41:44
49
Michel van der Weegen
AVO 1983
1:42:11
1:42:04
50
Jan van der Moezel
Achilles
1:42:43
1:41:56
51
Rob Koster
PAC
1:42:54
1:42:49
52
Bart Kestens
Spirit Oud Beijerlan
1:43:14
1:43:05
53
Ron van Herwijnen
Barendrecht
1:43:20
1:43:03
54
Tanny van der Steen
AVR '90
1:43:35
1:42:58
55
Ben van Loon
Achilles
1:43:42
1:43:30
56
Ad Oomen
Sprint
1:44:27
1:43:59
57
René Suppers
Attila
1:44:54
1:43:56
58
Robert Vermeiren
DJA
1:45:09
1:44:32
59
Leo van Zielst
Pallas '93
1:45:12
1:44:06
60
Marc van der Made
Scorpio
1:46:05
1:45:10
61
Bertus van Eekelen
Achilles
1:46:49
1:46:06
62
Ad Voermans
Atledo
1:46:51
1:46:34
63
Huib van den Berg
PAC
1:47:54
1:46:44
64
Will van Sundert
AVO 1983
1:47:59
1:47:13
65
Jan Bosch
Energie
1:48:09
1:48:07
66
Joop Wolf
Energie
1:48:23
1:48:16
67
Peter Sanders
Achilles
1:49:52
1:49:28
68
Fred de Rooij
Sprint
1:49:57
1:49:45
69
Henry van Benten
Groene Ster
1:50:54
1:49:36
70
Paul Gagesteijn
Hercules
1:51:06
1:49:56
71
Andre de Roo
Fortuna
1:51:22
1:50:28
72
Wil Goossens
Achilles
1:52:51
1:52:08
73
Hans Verbeek
De Koplopers
1:53:23
1:52:57
74
Ad van Hooydonk
THOR
1:53:51
1:53:33
75
Meindert Rustenhoven
Sprint
1:56:29
1:55:27
76
Albert van den Bedum
Spark
1:57:13
1:56:33
77
Gullickx Marc
AC Break
1:57:46
1:56:38
78
Jespers Dirk
AC Break
2:04:03
2:02:56
79
Nico Zuidmeer
Spark
2:04:20
2:04:14
80
Jos Stolk
Groene Ster
2:04:48
2:03:40
81
Wuyts Lucien
AC Break
2:10:09
2:09:02
82
Ron van Klaveren
PAC
2:12:24
2:11:00
M55, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:23:06
1:23:02
2
Harry Reynaers
THOR
1:27:48
1:27:44
3
Tom Hessels
avVN
1:30:32
1:30:32
4
Hans van der Velden
Sprint
1:31:48
1:31:37
5
René de Kok
THOR
1:32:24
1:32:13
6
Willy Martens
Wilrijk (Antwerpen)
1:33:01
1:32:44
7
Edwin Elvé
Flakkee
1:34:42
1:34:26
8
Bernard van Bladel
Lopersgroep Deurne
1:34:46
1:34:32
9
Tom Vermeulen
AVR '90
1:34:56
1:34:36
10
Dick Recourt
Hercules
1:35:32
1:35:19
11
Pierre Matthijssen
THOR
1:35:41
1:35:25
12
Jan Sjoerd de Vries
De Spartaan
1:35:52
1:35:43
13
Arjaan Jansen
Achilles
1:35:58
1:35:45
14
Wim Tempelaar
Dynamica
1:36:15
1:35:30
15
Kees Nelissen
THOR
1:36:24
1:36:08
16
Henk van Velzen
Spirit Oud Beijerlan
1:37:00
1:36:54
17
Kees Braspenning
AVO 1983
1:37:22
1:37:13
18
Rinus van Koulil
DJA
1:37:38
1:37:31
19
Wim Blom
Achilles
1:37:43
1:37:30
20
Peter van Soert
Energie
1:37:53
1:37:51
21
Leo van de Luytgaarden
THOR
1:38:09
1:37:54
22
Van Groningen
Spark
1:38:40
1:38:02
23
Jos Sanders
avVN
1:38:49
1:38:42
24
Wim Burgers
Scorpio
1:39:04
1:38:56
25
Johan Broers
Road Runners Etten-L
1:39:18
1:39:00
26
Kees Rijpers
AVR '90
1:41:14
1:40:37
27
Ad van Zelst
AV Oirschot
1:41:25
1:41:14
28
Wim Remmerswaal
De Koplopers
1:41:42
1:41:16
29
Riny Oostvogels
Achilles
1:41:44
1:41:33
30
Daan van den Broek
Flakkee
1:42:33
1:42:17
31
Henny Ruedisueli
Sprint
1:43:21
1:43:02
32
Herman den Boer
Spado
1:43:27
1:43:22
33
Fokke Ypma
Sprint
1:43:52
1:43:44
34
Joop Plukkel
Breda
1:44:11
1:42:58
35
Philippaerts Felix
DC Leuven Atl
1:45:44
1:45:12
36
Ronald Hage
Sprint
1:46:12
1:45:42
37
Wim Ambagts
AVO 1983
1:46:25
1:45:39
38
Hans van Limpt
AVR '69
1:47:01
1:46:54
39
Werner Lempers
Loopgroep PK
1:47:35
1:47:08
40
Loek Lelieveld
Spirit Oud Beijerlan
1:47:36
1:46:20
41
Albert Nooijen
HAC
1:48:08
1:47:31
42
Harry Bosch
Energie
1:48:10
1:48:07
43
Henk Walvoort
Sprint
1:48:14
1:47:55
44
Lein de Kraker
Middelburg
1:48:25
1:47:12
45
Kees Faes
Sprint
1:48:34
1:47:54
46
Johan Peeters
AVR '90
1:49:11
1:48:36
47
Frans Marcelissen
AV Helden
1:49:22
1:48:32
48
Jan van Meer
Groene Ster
1:50:54
1:50:50
49
Hans Klompe
Scorpio
1:52:38
1:51:52
50
Ruurd Tolman
Spark
1:52:59
1:52:22
51
Jan Gielen
Achilles
1:53:11
1:52:35
52
Harrie Tieges
Spado
1:53:24
1:52:48
53
Kees Post
PAC
1:53:43
1:52:35
54
Adrie Raaymakers
Road Runners Etten-L
1:53:57
1:53:09
55
Harry Boezer
avVN
1:55:02
1:54:56
56
John Kerstens
AVR '90
1:55:07
1:54:30
57
Theo de Raay
Diomedon
1:55:31
1:55:14
58
Jos van Ham
Achilles
1:55:41
1:54:44
59
Joop de Bruyn
Energie
1:55:42
1:55:12
60
Piet Hoogervorst
Sprint
1:56:43
1:56:09
61
Richard Westerbeek
Parthenon
1:56:55
1:55:38
62
Paul Kroezen
Spark
1:57:32
1:56:59
63
Boon Willem
Loopgroep PK
1:57:52
1:57:15
64
Jasper Harteveld
RRZ
1:59:09
1:57:54
65
Peter van Leeuwen
Energie
1:59:21
1:58:39
66
Leendert Kok
Spark
2:00:22
1:59:49
67
Robert Buisman
avVN
2:01:18
1:59:46
68
Nico Lanser
avVN
2:02:04
2:00:32
69
Jan de Vette
Spark
2:03:43
2:03:09
70
Anthony Conijn
AV Oirschot
2:05:04
2:04:34
71
Jan Frijters
THOR
2:05:23
2:05:14
72
Frans van Herwijnen
Achilles
2:14:09
2:13:09
73
Thomas Heynen
Sprint
2:21:54
2:20:58
74
Ties Pangalila
PAC
2:22:31
2:21:05
75
Leo Boedel
PAC
2:23:46
2:22:20
VSEN, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mechtild Panhuijsen
Atletiek Maastricht
1:23:07
1:23:06
2
Brigitte Nieuwlaat
THOR
1:30:45
1:30:43
3
Marjolijn Linders
AVO 1983
1:41:39
1:41:25
4
Marian Verbruggen
THOR
1:42:53
1:42:23
5
Brechtje Brugman
Sprint
1:49:02
1:48:39
V35, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
1:34:29
1:34:22
2
Viviane Lanslots
Arendonk AC
1:35:12
1:34:51
3
Karin van Es
Spark
1:36:58
1:36:18
4
José van der Linden
Achilles
1:38:38
1:38:22
5
Maaike Krimpenfort
Spado
1:39:05
1:39:03
6
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
1:39:09
1:38:38
7
Ine Jacobs
AV Helden
1:39:52
1:39:04
8
Lee van Zunderd
Olympia Halsteren
1:40:02
1:39:34
9
Sonja van Hecke
THOR
1:40:17
1:40:13
10
Natasja Lempers
Spado
1:40:55
1:40:28
11
Suzanne Roelofs
PAC
1:44:30
1:44:14
12
Machteld Verdaasdonk
Spado
1:45:55
1:45:20
13
Anja Walstock
Loopgroep Aart Stigt
1:48:50
1:47:51
14
Carien de Jong-Dekkers
THOR
1:50:00
1:49:25
15
Elly Maat
PAC
1:50:14
1:49:02
16
Bianca VAN ROOST
DC Leuven Atl
1:52:07
1:51:57
17
Monique Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:52:43
1:51:50
18
Anita van Dorst
Achilles
1:52:45
1:52:03
19
Martine Schey
PAC
1:55:29
1:54:52
20
Jacqueline Schuurman H
PAC
1:57:24
1:56:16
21
Marianne de Roon
PAC
1:58:33
1:57:24
22
Silvia van Schaick
Spark
1:59:11
1:58:35
23
Van Overvelt Chantal
AC Break
1:59:58
1:58:51
24
Astrid van de Luytgaar
Road Runners Etten-L
2:21:54
2:20:59
V45, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
1:23:53
1:23:50
2
Petra Schepers
Sprint
1:33:56
1:33:53
3
Nellie van Beers
AV Oirschot
1:34:41
1:34:31
4
Marianne de Schipper
THOR
1:36:31
1:36:26
5
Gerda Nouws
DJA
1:37:40
1:37:31
6
Ciska Roelen
THOR
1:40:31
1:40:18
7
Maroula Imkamp
Loopgroep PK
1:45:22
1:44:33
8
Ingrid Koene
AV '56
1:46:12
1:45:38
9
Els Voermans
Atledo
1:49:23
1:49:06
10
Mar Kleingeld
avVN
1:51:34
1:50:23
11
Barbara Wierema
Achilles
1:52:09
1:51:27
12
Marion Verdijsseldonck
PAC
1:52:24
1:51:14
13
Anja Velmans
Sprint
1:53:30
1:53:11
14
Ada Visser
PAC
1:54:43
1:53:33
15
Marga Piederiet
Scorpio
1:54:51
1:53:35
16
Ineke Tempelaar
avVN
1:55:40
1:54:29
17
Gina Heuser
Energie
1:55:42
1:55:15
18
Veronica Jansen
Spado
1:56:38
1:56:09
19
Wilma Noorland
Spark
1:57:12
1:56:40
20
Paoline Witkam
Sprint
2:01:54
2:01:24
21
Annemieke van Deursen
Road Runners Etten-L
2:06:09
2:05:54
22
Yvonne Vaandrager
Energie
2:07:42
2:07:15
23
Cathrien Peeters
Dynamica
2:07:46
2:07:12
24
Sonja Sital
Energie
2:14:05
2:13:26
25
Hannie Both
PAC
2:18:34
2:17:24
V55, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria van Laerhoven
DJA
1:40:42
1:40:33
2
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
1:46:07
1:45:50
3
Rina Doomen
AVO 1983
1:47:16
1:47:00
4
Mien Ossenblok-Frijter
AVO 1983
1:53:50
1:53:38
5
Loes Walvoort
Sprint
1:54:44
1:54:17
6
Marie-Anne van der Net
Road Runners Etten-L
1:56:53
1:56:36
7
Carla Ruedisueli
Sprint
1:57:46
1:57:12
8
Annie van Oijen
DJA
1:57:58
1:57:13
9
Nel de Wit
Spark
1:58:39
1:58:06
10
Marry van der Klooster
Energie
2:00:22
1:59:44
11
Marijke Kok
Spark
2:03:45
2:03:11
MRECR, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Nardozza
Zonhoven (BEL)
1:11:03
1:11:01
2
Christian Capelle
Brussels (BEL)
1:18:26
1:18:26
3
Mark Jorissen
Zwijndrecht (BEL)
1:19:44
1:19:35
4
Kermanac'h Erwann
Saint-Gilles (BEL)
1:21:10
1:21:00
5
Woter Seye
Hamme (O.-Vl.) (BEL)
1:23:17
1:23:13
6
Rob Musters
Oud Gastel
1:23:31
1:23:29
7
Simmy Nezer
Liège (BEL)
1:24:11
1:24:02
8
Waldo Karbaat
Bergschenhoek
1:25:57
1:25:36
9
Sven Clarysse
Heverlee (BEL)
1:25:57
1:25:52
10
Arthur de Zoete
Breda
1:26:13
1:25:49
11
Huub Römgens
Terheijden
1:26:13
1:25:50
12
Bernard Piette
Huldenberg (BEL)
1:26:25
1:26:05
13
Sean Mcloughlin
Brussels (BEL)
1:26:39
1:26:30
14
Danny Meeus
Arendonk (BEL)
1:26:42
1:26:23
15
Aschwin van den Abeele
Zuiddorpe
1:26:59
1:26:51
16
Michel Bruneel
Chaudfontaine (BEL)
1:27:21
1:27:14
17
Martijn Tissink
Tilburg
1:27:27
1:27:15
18
Roeland Marijnissen
Breda
1:27:35
1:27:24
19
Ron de Heij
Alphen aan den Rijn
1:27:41
1:27:33
20
Arthur Hulstkamp
Rotterdam
1:27:49
1:27:43
21
J van Sprundel
Stampersgat
1:28:36
1:28:19
22
H Lodder
Alblasserdam
1:28:55
1:28:48
23
Twan Peters
Aarle Rixtel
1:29:39
1:29:21
24
Jos Buijks
Raamsdonksveer
1:29:42
1:29:27
25
R J Gras
Rijen
1:29:48
1:29:16
26
Ron Hense
Achtmaal
1:29:53
1:29:43
27
Franken Adrianus
Roosendaal
1:29:58
1:29:55
28
Jos Birrens
Duizel
1:30:10
1:30:02
29
Niels den Otter
Barendrecht
1:30:15
1:29:34
30
Michael van der Lubbe
Nijmegen
1:30:25
1:29:53
31
Frank Hereijgers
Lepelstraat
1:30:28
1:29:55
32
Marc Niessen
Oosterhout Nb
1:30:33
1:30:17
33
Toin Bastiaansen
Terheijden
1:30:35
1:30:29
34
Ben van de Maagdenberg
Etten-Leur
1:30:48
1:30:46
35
Ludo Ipermans
Stabroek (BEL)
1:30:51
1:30:32
36
Jonathan Murray
Brussel/Bruxelles (B
1:31:02
1:30:40
37
Kees Jacobs
Achtmaal
1:31:06
1:30:51
38
Paul van de Klundert
Breda
1:31:11
1:31:03
39
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:31:18
1:31:11
40
Edwin Hendrickx
Breda
1:31:25
1:31:19
41
Piet Franken
Roosendaal
1:31:30
1:31:27
42
Ronald Starink
Stellendam
1:31:42
1:31:27
43
Frank Tilburgs
Meer (BEL)
1:31:51
1:31:26
44
Jorn van Haperen
Etten-Leur
1:32:09
1:31:50
45
Niels van Haperen
Breda
1:32:10
1:31:50
46
Hennie Feskens
Etten-Leur
1:32:15
1:32:09
47
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:32:25
1:31:53
48
Stan Nefs
Bergen op Zoom
1:32:28
1:32:16
49
Michel Broeders
Breda
1:32:56
1:32:52
50
Wouter Engbers
Nijmegen
1:33:02
1:32:04
51
Werner van den Oudenho
Dongen
1:33:08
1:32:55
52
Marius Faas
Rijsbergen
1:33:28
1:33:22
53
Ludolf Reijntjes
Willemstad Nb
1:33:28
1:33:17
54
Philippe Muchez
Heverlee (BEL)
1:33:32
1:33:25
55
Adrie Jansen
Galder
1:33:33
1:33:12
56
John van Tilburg
Hoogerheide
1:33:49
1:33:35
57
Pascal Slemmer
Etten-Leur
1:34:01
1:33:48
58
P Lodder
Hendrik Ido Ambacht
1:34:06
1:33:58
59
Kees van Endschot
Breda
1:34:07
1:34:04
60
Sjors van Aert
Etten-Leur
1:34:10
1:34:04
61
Michel de Jong
Etten-Leur
1:34:11
1:33:33
62
Willem Scheirs
Itegem (BEL)
1:34:18
1:33:27
63
Peter van Wesel
Nispen
1:34:22
1:34:12
64
Kees Jonkers
Oud Gastel
1:34:31
1:34:25
65
Cois Leyers
Wilrijk (Antwerpen)
1:34:35
1:34:19
66
Mitu Sensen
Roosendaal
1:34:38
1:33:20
67
Ruud van Boheemen
Oudenbosch
1:34:38
1:33:53
68
Leon Paelinck
Roosendaal
1:34:51
1:33:34
69
Johan Mostmans
Wortel (BEL)
1:34:52
1:34:27
70
Frank Nijholt
Simpelveld
1:35:06
1:34:29
71
Kees Silvis
Barendrecht
1:35:08
1:34:44
72
P Voskuijl
Zwijndrecht
1:35:08
1:35:04
73
Mart Buijlinckx
Hilvarenbeek
1:35:10
1:35:05
74
Edwin Teunissen
Etten-Leur
1:35:12
1:34:59
75
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:35:32
1:34:15
76
Jack Verstegen
Teteringen
1:35:34
1:35:21
77
Ben Blom
Breda
1:35:42
1:35:17
78
Björn Lentjes
Hardinxveld Giessend
1:35:44
1:35:40
79
Jaco Sloot
Zwijndrecht
1:35:53
1:35:48
80
Anton Bastiaanse
Bergen op Zoom
1:35:55
1:35:53
81
Deprez Laurent-Xavier
Bruxelles (BEL)
1:35:56
1:35:12
82
Richard Noordermeer
Ossendrecht
1:35:56
1:35:42
83
Theo van den Broek
Breda
1:35:56
1:35:34
84
Bert Jochems
Etten-Leur
1:35:57
1:35:44
85
Kees de Nooijer
Aagtekerke
1:35:59
1:35:55
86
Gerard Linders
Oud Gastel
1:36:16
1:36:03
87
Stijn Meeusen
Wuustwezel (BEL)
1:36:17
1:35:52
88
Ad van Verseveld
Elst Gld
1:36:19
1:35:27
89
Menno Emmink
Delft
1:36:20
1:35:53
90
Cees Biemans
Breda
1:36:22
1:36:15
91
Vincent Eijt
Zoetermeer
1:36:30
1:36:24
92
Floris Kolenberg
Bergen op Zoom
1:36:32
1:36:26
93
Geert Troch
Dendermonde (BEL)
1:36:35
1:35:41
94
Christ de Bruijn
Wouwse Plantage
1:36:40
1:36:10
95
Theo Nieuweboer
Amsterdam
1:36:51
1:36:03
96
Cor de Jong
Etten-Leur
1:36:55
1:36:49
97
Arthur Meersman
Dendermonde (BEL)
1:36:57
1:36:45
98
Robbert Veraart
Roosendaal
1:36:58
1:36:27
99
Eric van den Nobelen
Etten-Leur
1:36:59
1:36:47
100
Raymond van Gils
Ulvenhout
1:37:21
1:36:22
101
Michel Beaucourt
Duffel (BEL)
1:37:23
1:35:53
102
Tonny de Groen
Roosendaal
1:37:30
1:36:58
103
Wim Jongeneelen
Roosendaal
1:37:30
1:37:14
104
Dirk Galle
Neerijse (BEL)
1:37:37
1:37:30
105
Ruud van Herk
Rotterdam
1:37:43
1:37:31
106
Emiel Verhulpen
Binkom (BEL)
1:37:44
1:37:33
107
Hugo Parton
Heverlee (BEL)
1:37:44
1:37:33
108
Ronald van de Vondervo
Oirschot
1:37:52
1:37:23
109
Harry Bouwhuis
Breda
1:37:55
1:37:15
110
Peter Uytdewilligen
Halsteren
1:37:56
1:37:26
111
David Mongo
Etten-Leur
1:37:57
1:37:00
112
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:38:01
1:37:08
113
Erwin van der Linde
Vlissingen
1:38:03
1:37:47
114
Ger van Hal
Oosterhout Nb
1:38:05
1:37:52
115
Arian Braat
Sint Willebrord
1:38:07
1:38:02
116
J den Braber
Spijkenisse
1:38:10
1:38:06
117
Peter Paul van den Heu
Breda
1:38:13
1:37:37
118
Adrie Voeten
Stampersgat
1:38:14
1:36:37
119
Lode Gommers
Etten-Leur
1:38:15
1:37:08
120
Peter Duijvekam
Tilburg
1:38:19
1:38:17
121
Koos de Vos
Rotterdam
1:38:29
1:37:55
122
Remco Verspoor
Schiedam
1:38:31
1:37:38
123
Oscar Mathijssen
Tiel
1:38:40
1:38:34
124
Johan Donckers
Tilburg
1:38:40
1:38:36
125
Wim Dingemanse
Grijpskerke
1:38:40
1:38:37
126
Cees van Leest
Etten-Leur
1:38:58
1:38:44
127
Mark Bastiaansen
Etten-Leur
1:39:00
1:38:26
128
Alvio Maas
's-Hertogenbosch
1:39:03
1:38:32
129
Bart Meys
Leuven (BEL)
1:39:03
1:38:53
130
Peter van Sprundel
Klundert
1:39:05
1:38:51
131
Maickel van Dokkum
Etten-Leur
1:39:05
1:38:33
132
Jean Vankan
Roosendaal
1:39:06
1:38:51
133
Paul Knook
Stampersgat
1:39:08
1:38:31
134
Hans Timmers
Helmond
1:39:10
1:38:49
135
Harry Christiaanse
Yerseke
1:39:15
1:39:07
136
Joost Willemen
Roosendaal
1:39:17
1:38:24
137
Maik Kelderman
Veenendaal
1:39:19
1:38:33
138
Arie Kelderman
Veenendaal
1:39:19
1:38:33
139
Ronald Bruyneels
Borsbeek (BEL)
1:39:21
1:39:17
140
Jeroen Verstegen
Prinsenbeek
1:39:22
1:38:40
141
Pierre Gulden
Zevenbergen
1:39:26
1:39:09
142
Hans Van Hasselt
Loenhout (BEL)
1:39:28
1:39:02
143
Robert van der Lee
Etten-Leur
1:39:30
1:39:16
144
M de Kort
Ridderkerk
1:39:38
1:39:16
145
Peter van Beurden
Prinsenbeek
1:39:38
1:38:41
146
Michale Scott
Borgerhout (Antwerpe
1:39:39
1:38:52
147
Paul van den Heuvel
Prinsenbeek
1:39:42
1:39:37
148
Frido Dirne
Etten-Leur
1:39:57
1:39:45
149
Peter Overzier
Zevenbergen
1:40:00
1:39:42
150
Tim Roomer
Wuustwezel (BEL)
1:40:01
1:39:35
151
Richard van der Ploeg
Roosendaal
1:40:03
1:39:16
152
Bas Poutsma
Breda
1:40:03
1:39:42
153
Wies Meeusen
Antwerpen (BEL)
1:40:06
1:39:42
154
Jroen Kroes
Amersfoort
1:40:08
1:39:16
155
Jan Brood
Etten-Leur
1:40:10
1:39:11
156
John van Gils
Rucphen
1:40:13
1:39:38
157
Peter Vissenberg
Roosendaal
1:40:13
1:39:38
158
Alwin Krijgsman
Breda
1:40:19
1:39:21
159
Jos Crynen
Antwerpen (BEL)
1:40:21
1:39:34
160
Chiel Boone
Vlissingen
1:40:22
1:39:55
161
Cees Scheurwater
Breda
1:40:24
1:39:26
162
Vandenberghe Patrick
Brugge (BEL)
1:40:29
1:40:06
163
Robert Oostvogels
Etten-Leur
1:40:36
1:40:08
164
Peter van den Wijngaar
Langeweg
1:40:36
1:40:13
165
Wim de Leeuw
Teteringen
1:40:36
1:40:21
166
Jean Begaux
Presgaux (BEL)
1:40:39
1:39:32
167
John vd Watering
Bergen op Zoom
1:40:45
1:40:27
168
Bart Degraeuwe
Geel (BEL)
1:40:50
1:39:35
169
Frans Borremans
Bergen op Zoom
1:40:52
1:40:07
170
Robert MAYENS
Damme (BEL)
1:40:53
1:40:09
171
Kees Koenraads
Breda
1:41:07
1:40:06
172
Frans Linders
Hoogerheide
1:41:16
1:41:02
173
Ad van den Hoek
Bergen op Zoom
1:41:17
1:40:45
174
Rob Jacobs
Bergen op Zoom
1:41:17
1:40:46
175
Rien vd Beemt
Etten-Leur
1:41:18
1:41:05
176
Andre Krak
Etten-Leur
1:41:19
1:40:13
177
Rene van de Griend
Berkel en Rodenrijs
1:41:22
1:40:49
178
Hateld de Ruiter
Lage Zwaluwe
1:41:23
1:41:21
179
John Kolhorn
Hoeven
1:41:23
1:40:59
180
Berend de Vries
Rotterdam
1:41:28
1:41:16
181
Jos Verhoeven
Meer (BEL)
1:41:28
1:41:02
182
Kees Backx
Etten-Leur
1:41:29
1:40:41
183
Dennis Vingerhoets
Bavel
1:41:30
1:40:51
184
Ton Schrauwen
Roosendaal
1:41:30
1:40:52
185
René Stander
Roosendaal
1:41:37
1:41:09
186
Kees Timmermans
Breda
1:41:38
1:41:31
187
Franky GEVAERT
Damme (BEL)
1:41:38
1:40:53
188
Dirk Manise
Wilrijk-antwerpen (B
1:41:41
1:41:30
189
Jack Aerts
Etten-Leur
1:41:43
1:41:32
190
Piet de Rooij
Sint Willebrord
1:41:46
1:41:39
191
Jan van Hal
Bavel
1:41:49
1:40:49
192
Peter van der Elst
Hoek van Holland
1:41:50
1:41:10
193
Paul Goossen
Etten-Leur
1:41:50
1:41:33
194
Aart Eijgelsheim
Zwijndrecht
1:41:53
1:41:49
195
Kees Fikke
Fijnaart
1:41:55
1:41:25
196
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:41:57
1:41:53
197
Gert Voeten
Hoogstraten (BEL)
1:41:58
1:41:36
198
Ad van der Linden
Zwijndrecht
1:42:00
1:41:56
199
Berry Knibbeler
Westdorpe
1:42:05
1:40:41
200
Chris Simons
Wagenberg
1:42:06
1:42:02
201
Leo van Boheemen
Oudenbosch
1:42:13
1:41:28
202
Dirk Caluwaerts
Deerlijk (BEL)
1:42:14
1:41:41
203
Peter Bogers
Bergen op Zoom
1:42:26
1:42:05
204
Laenens Francis
Wemmel (BEL)
1:42:28
1:42:07
205
Ruud Verstralen
Bavel
1:42:29
1:41:48
206
Bart Voorkamp
Voorburg
1:42:29
1:42:15
207
Franklin Vink
Nieuw Vossemeer
1:42:29
1:41:58
208
Henk van Gammeren
Etten-Leur
1:42:30
1:41:54
209
Hans Minnaard
Yerseke
1:42:30
1:41:25
210
Louis van Eil
Etten-Leur
1:42:38
1:41:46
211
Gilbert Heijens
Hoeven
1:42:42
1:42:28
212
Paul Jehae
Oosterhout Nb
1:42:44
1:41:56
213
Marcel Broekhoff
Roosendaal
1:42:50
1:42:43
214
Francis van Baal
Wouw
1:42:51
1:42:21
215
Marcel van Ofwegen
's-Hertogenbosch
1:42:54
1:42:13
216
Paul van Rooijen
Hank
1:42:55
1:42:19
217
René Poppeliers
Berkel en Rodenrijs
1:42:59
1:42:27
218
Marc van Rooij
Roosendaal
1:43:02
1:42:08
219
Jan Mestrom
Swalmen
1:43:06
1:42:09
220
Ger van der Lienden
Etten-Leur
1:43:06
1:42:41
221
Frans Vogel
Middelburg
1:43:09
1:42:21
222
Boudewijn Baan
Etten-Leur
1:43:11
1:42:39
223
Onno Amoureus
Oudenbosch
1:43:12
1:42:39
224
Tinus Rispens
Breda
1:43:15
1:42:35
225
F Dekker
Breda
1:43:16
1:42:47
226
Ronald Aart (Ron Bouwm
Rotterdam
1:43:19
1:42:31
227
Ed Poel
Barendrecht
1:43:20
1:42:36
228
Marc Smulders
Roosendaal
1:43:20
1:43:08
229
Yves Keller
Bergen op Zoom
1:43:23
1:43:03
230
Frans Aarts
Sprundel
1:43:25
1:42:49
231
Eric Bastiaan Prenger
Breda
1:43:28
1:42:46
232
Aad Lensen
Rotterdam
1:43:37
1:42:25
233
Jan van der Maale
Halsteren
1:43:37
1:43:17
234
André Biesemons
Halen (BEL)
1:43:39
1:42:19
235
Patrick Baselier
Bergen op Zoom
1:43:44
1:42:58
236
Jan Willem Ansing
Zaltbommel
1:43:55
1:42:34
237
Johan Langbroek
Dirksland
1:43:59
1:43:44
238
Pieter de Rooij
Breda
1:44:01
1:43:08
239
Kees Kanters
Breda
1:44:11
1:43:58
240
Jan Vaessen
Maasbree
1:44:13
1:43:20
241
Slimane Ait-Youcef
Etten-Leur
1:44:13
1:43:16
242
Leon van der Velden
Etten-Leur
1:44:18
1:43:45
243
Adrie van de Wal
Oirschot
1:44:19
1:43:49
244
Johan van Lisdonk
Roosendaal
1:44:19
1:43:30
245
Dick de Kort
Etten-Leur
1:44:21
1:44:08
246
Bert van der Ende
Delfgauw
1:44:21
1:43:37
247
Marc Jansen
Breda
1:44:28
1:44:15
248
Willem Heling
Duiven
1:44:34
1:43:59
249
Bert Truyers
Hechtel-Eksel (BEL)
1:44:37
1:43:44
250
Jan Kriesels
Bosschenhoofd
1:44:40
1:44:31
251
Jeffrey Kerkhof
Bergschenhoek
1:44:43
1:43:44
252
Peter Mestrini
Bergschenhoek
1:44:45
1:44:12
253
Jim Hoorn
Sint Willebrord
1:44:52
1:44:14
254
Frans Scheepers
Roosendaal
1:44:52
1:44:16
255
Radboud Sinnecker
Schiedam
1:44:55
1:44:41
256
Philippe Azijn
Leuven (BEL)
1:44:57
1:44:36
257
Ton Theuns
Made
1:45:00
1:43:42
258
Willie van Dorst
Kalmthout (BEL)
1:45:02
1:44:27
259
Willem Dekkers
Etten-Leur
1:45:04
1:44:17
260
Ad Bakker
Bavel
1:45:04
1:44:15
261
Daan Vervoort
Nijmegen
1:45:05
1:43:37
262
Medard Janssens
Antwerpen (BEL)
1:45:06
1:44:17
263
Martijn van Lunteren
Bavel
1:45:09
1:44:57
264
TIm Soetens
's-Hertogenbosch
1:45:10
1:44:23
265
Denis Janssen
Etten-Leur
1:45:12
1:44:29
266
Masha Bril
Roosendaal
1:45:14
1:43:49
267
Chris Hoebergen
Roosendaal
1:45:14
1:43:50
268
Anton van de Riet
Hoeven
1:45:16
1:44:26
269
Wilbert van Overveld
Roosendaal
1:45:20
1:44:22
270
Tom van Riel
Breda
1:45:22
1:44:39
271
Han van den Wijngaart
Galder
1:45:25
1:45:02
272
Aswin van Oorschot
Sint Willebrord
1:45:26
1:44:13
273
Jos Jongeneelen
Roosendaal
1:45:29
1:44:59
274
Albert Vermunt
Etten-Leur
1:45:29
1:45:11
275
Jack van der Borst
Sprundel
1:45:30
1:44:19
276
Arie Spaans
Roosendaal
1:45:30
1:45:14
277
Johan van Schaik
Terheijden
1:45:31
1:44:43
278
Job Simons
Kloetinge
1:45:33
1:44:06
279
Jack Beerendonk
Roosendaal
1:45:41
1:44:57
280
Hans van de Wal
Oirschot
1:45:42
1:45:15
281
Corné de Graauw
Prinsenbeek
1:45:47
1:44:49
282
Cees van Opstal
Wernhout
1:45:49
1:45:38
283
Kees Willemen
Rucphen
1:45:50
1:44:36
284
Jos van der Linden
Rijsbergen
1:45:51
1:45:19
285
Peter Hagenaars
Roosendaal
1:45:53
1:44:50
286
Jos van Bavel
Minderhout (BEL)
1:45:55
1:45:30
287
Eric kleyn Hesselink
Bergen op Zoom
1:45:58
1:45:36
288
Dirk Van Speybroeck
Leopoldsburg (BEL)
1:45:59
1:45:05
289
Henk Bellemakers
Roosendaal
1:45:59
1:44:39
290
Eric van der Linden
Bergen op Zoom
1:46:02
1:45:27
291
W van Golstein Brouwer
Asten
1:46:09
1:45:10
292
Frank Prinsen
Breda
1:46:17
1:45:21
293
Arnoud Jongeneelen
Roosendaal
1:46:20
1:46:03
294
Peter Schuller
Lage Zwaluwe
1:46:20
1:45:55
295
Rijk Filius
Vlissingen
1:46:22
1:45:21
296
Martien Soetekouw
Vught
1:46:25
1:45:26
297
Peter de Ruiter
Dordrecht
1:46:26
1:45:27
298
Charl van Kuijck
Galder
1:46:45
1:46:22
299
Rinus Kouwenberg
Prinsenbeek
1:46:48
1:46:08
300
Hans Nederveen
Oud Beijerland
1:46:48
1:45:22
301
Vic Jacobs
Kessel-Lo (BEL)
1:46:50
1:46:18
302
Ton Loef
Tholen
1:46:53
1:46:18
303
Chris Boonen
Meer (BEL)
1:46:59
1:46:37
304
Bert Crins
Etten-Leur
1:46:59
1:46:21
305
Chris Aarts
Etten-Leur
1:47:01
1:46:22
306
Meekers Lucas
Korspel -Beringen (B
1:47:03
1:46:09
307
Pieter Doggen
Heerle
1:47:07
1:45:49
308
Piet van DeWater
Bergen op Zoom
1:47:12
1:45:57
309
Eddy Brand
Alphen aan den Rijn
1:47:12
1:45:43
310
Adrie van Dijk
Etten-Leur
1:47:15
1:47:01
311
Paul van der Klugt
Roosendaal
1:47:17
1:46:25
312
Fons van de Heyning
Gilze
1:47:20
1:47:17
313
R Schoo
Raamsdonksveer
1:47:21
1:46:03
314
Frank de Graaff
's-Gravenhage
1:47:23
1:46:37
315
Wim den Boer
Raamsdonksveer
1:47:25
1:46:23
316
Jaap Lagendijk
Etten-Leur
1:47:26
1:46:42
317
Wasilie Janssen
Breda
1:47:29
1:46:12
318
Ruud Mathijssen
Rijsbergen
1:47:29
1:46:36
319
Jan Verwijmeren
Etten-Leur
1:47:30
1:46:19
320
Peter Ros
Etten-Leur
1:47:31
1:46:21
321
Harry Crapels
Maastricht
1:47:33
1:46:31
322
Van Raemdonck Peter
Ossendrecht
1:47:35
1:47:08
323
J Ooms
Lepelstraat
1:47:36
1:47:06
324
Ad Evers
Sprundel
1:47:39
1:47:02
325
Chris van der Riet
Bergen op Zoom
1:47:39
1:47:11
326
Hans Teuns
Bergen op Zoom
1:47:54
1:47:34
327
Marco Fais
's-Gravenhage
1:47:57
1:47:14
328
René Hoozemans
Breda
1:47:59
1:46:29
329
H J M van Sassen
's-Gravenhage
1:48:02
1:47:28
330
Alain VAN DYCK
Hoeilaart (BEL)
1:48:09
1:47:03
331
Wim SMET
Mol (BEL)
1:48:12
1:47:45
332
Sjef Oostvogels
Etten-Leur
1:48:13
1:46:46
333
Christ-Jan vd Lienden
Nieuwerkerk ad IJsse
1:48:20
1:47:53
334
Ton Kerremans
Zundert
1:48:27
1:48:18
335
Yahya Assarraj
Breda
1:48:39
1:48:00
336
MAH Nicolaije
Bocholtz
1:48:39
1:47:31
337
Erik Landesbergen
Etten-Leur
1:48:44
1:47:28
338
Gerard Stoop
Bavel
1:48:56
1:47:37
339
Pieter van Zoest
Tuil
1:49:00
1:47:58
340
Peter Meeldijk
Oud Beijerland
1:49:02
1:47:35
341
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
1:49:02
1:48:40
342
Armando Ramos
's-Gravenhage
1:49:03
1:47:32
343
Geert Ardon
Oosterhout Nb
1:49:04
1:47:58
344
Henri van der Matten
Zwijndrecht
1:49:04
1:49:01
345
Jack Backx
Etten-Leur
1:49:09
1:48:45
346
Joop van Lammeren
Barendrecht
1:49:15
1:48:01
347
Michel Siep
Rotterdam
1:49:15
1:48:02
348
Jan van Meer
Oosterhout Nb
1:49:20
1:48:04
349
Hein Verschuren
Etten-Leur
1:49:21
1:48:10
350
Coen Mus
Dongen
1:49:21
1:49:05
351
Rob van de Ven
Barendrecht
1:49:22
1:48:38
352
Rien Kerstens
Roosendaal
1:49:22
1:48:02
353
Han vd Scheer
Hoeven
1:49:23
1:48:39
354
Rene Dictus
Schijf
1:49:23
1:48:34
355
Gil Dias
Ouderghem (BEL)
1:49:25
1:48:30
356
Ad Geers
Etten-Leur
1:49:26
1:48:13
357
Frank Gort
Breda
1:49:27
1:48:12
358
Hans Vermeulen
Austerlitz
1:49:32
1:48:46
359
Toine Bommelijn
Etten-Leur
1:49:36
1:48:22
360
Jack Beekers
Strijbeek
1:49:42
1:49:08
361
Corné van Opstal
Rijsbergen
1:49:45
1:48:36
362
Marcel Gouwen
Hoogvliet Rotterdam
1:49:47
1:48:30
363
Marcel Derksen
Halsteren
1:49:51
1:48:47
364
Jan Poppelaars
Arcen
1:49:59
1:48:56
365
Pol Geerts
Meersel Dreef (BEL)
1:49:59
1:48:56
366
Marcel Janssen
Roosendaal
1:50:00
1:49:29
367
Robbie Flikweert
Etten-Leur
1:50:01
1:48:35
368
Paul van Gils
Breda
1:50:03
1:48:53
369
Mark van der Linde
Dordrecht
1:50:05
1:48:53
370
Leon Slootjes
Oosterhout Nb
1:50:05
1:49:00
371
Marc Remos
Antwerpen (BEL)
1:50:07
1:48:38
372
Rob Steijns
Valkenburg Lb
1:50:15
1:48:57
373
Arjan van Berkel
Breda
1:50:24
1:49:22
374
Walter Moens
Wilrijk (Antwerpen)
1:50:28
1:49:45
375
Peter de Leng
Dordrecht
1:50:30
1:49:17
376
A Oostvogels
Sprundel
1:50:40
1:49:15
377
Marnix Huyghe
Ottenburg (BEL)
1:50:43
1:49:23
378
Toon Ros
Rucphen
1:50:44
1:50:18
379
Christiaan Wallaard
Etten-Leur
1:50:45
1:50:11
380
Marcel L'Abee
Prinsenbeek
1:50:45
1:50:33
381
Marc Schrevens
Leuven (BEL)
1:50:48
1:50:38
382
Fons van den Bergh
Zegge
1:50:52
1:50:37
383
John Koeken
Rijsbergen
1:51:12
1:50:30
384
Erik van Ingen
Oirschot
1:51:13
1:50:35
385
Jack van de Sande
Etten-Leur
1:51:15
1:50:34
386
Sebastiaan Helmons
Halsteren
1:51:24
1:51:01
387
Marius Vincenten
Breda
1:51:34
1:50:54
388
Richard van den Broek
Hoeven
1:51:36
1:50:46
389
Arnold de Krom
Halsteren
1:51:42
1:50:38
390
Wim de Vooght
Etten-Leur
1:51:42
1:51:27
391
Hans Osterholt
Barendrecht
1:51:42
1:50:38
392
Piet van Bokhoven
Helmond
1:51:43
1:51:24
393
Chris Aartsen
Breda
1:51:44
1:51:33
394
Leo Messemaker
Poortugaal
1:51:44
1:50:27
395
Peter Polen
Breda
1:51:45
1:51:34
396
John Wilbrink
Etten-Leur
1:51:53
1:51:10
397
Ruud van Nispen
Oosterhout Nb
1:51:59
1:50:40
398
Jan Joore
Etten-Leur
1:52:00
1:51:11
399
Tom Vandewiele
Brugge (BEL)
1:52:05
1:50:54
400
Luc Van Gossum
Brussel (BEL)
1:52:06
1:51:29
401
Johan van Eijk
Maarssen
1:52:06
1:51:04
402
Jeroen Meijers
Breda
1:52:06
1:51:06
403
Edwin Bakker
Oosterhout Nb
1:52:10
1:51:19
404
R van Vught
Terheijden
1:52:22
1:50:58
405
Willem-Jan Aarsen
Bergen op Zoom
1:52:29
1:51:16
406
Jac Kleemans
Etten-Leur
1:52:34
1:51:01
407
Johan Grobben
Well Gld
1:52:42
1:51:34
408
Wim Tak
Hoogerheide
1:52:46
1:52:42
409
Wim Rappange
Oud Beijerland
1:52:50
1:52:40
410
J Nous
Breda
1:52:58
1:52:31
411
Jef Peeters
Essen (BEL)
1:53:00
1:51:56
412
Klaus Maiworm
Prinsenbeek
1:53:03
1:51:30
413
Gerard Floor
Rotterdam
1:53:04
1:52:01
414
Dominiek Vanharen
Hechtel (BEL)
1:53:07
1:52:13
415
Michel van Bleippoel
Vlissingen
1:53:18
1:52:40
416
Richard Botman
Zeist
1:53:21
1:52:36
417
Daniel Teeler
Ridderkerk
1:53:27
1:52:42
418
Gert-Jan de Kock
Halsteren
1:53:33
1:52:20
419
Gerard Bartelsman
Purmerend
1:53:47
1:53:47
420
Tim Foppele
Earnewald
1:53:50
1:53:24
421
Kees Halters
Sprundel
1:53:53
1:52:28
422
Jack Rockx
Etten-Leur
1:53:55
1:53:48
423
Ludo van der Poel
Etten-Leur
1:53:58
1:52:44
424
Henk van Herpen
Dordrecht
1:53:59
1:52:49
425
Ronald Damen
Eindhoven
1:54:00
1:52:44
426
Kees de Geus
Klundert
1:54:03
1:53:45
427
Peter Rentmeester
Yerseke
1:54:06
1:53:02
428
Ilco Koeman
Yerseke
1:54:09
1:53:05
429
Peter Leyten
Klundert
1:54:10
1:54:07
430
Arie Ruitenberg
Gorinchem
1:54:11
1:53:52
431
Gunther Jansen
Hoogstraten (BEL)
1:54:15
1:53:52
432
Leo Osseweijer
Steenbergen Nb
1:54:22
1:54:04
433
Erik Lambrechts
Essen (BEL)
1:54:22
1:53:18
434
Guus Geertman
Vianen Ut
1:54:22
1:54:00
435
Johan van Hassel
Roosendaal
1:54:24
1:53:52
436
Marco vd Westeinde
Arnemuiden
1:54:29
1:53:33
437
Marcel Nijland
Eindhoven
1:54:39
1:53:30
438
Frans Martens
Eygelshoven
1:54:42
1:53:42
439
Ad van Gils
Etten-Leur
1:54:45
1:53:55
440
Geert van Leeuwen
Leiderdorp
1:54:52
1:54:35
441
Jacques Nefs
Breda
1:54:57
1:53:55
442
Gerard van den Boer
Etten-Leur
1:55:05
1:54:03
443
Wouter de Heide
Roosendaal
1:55:12
1:53:57
444
Bas van Tetering
Roosendaal
1:55:21
1:54:28
445
Iwan Damen
Steenbergen Nb
1:55:23
1:54:08
446
Andor Verschuren
Helmond
1:55:29
1:53:56
447
Johan van Mastrigt
Etten-Leur
1:55:30
1:54:49
448
Bert van der Leer
Dordrecht
1:55:33
1:54:37
449
Titus Korving
Breda
1:55:33
1:55:08
450
Peter Stoutjesdijk
Capelle aan den IJss
1:55:38
1:54:36
451
Frans Wauters
Werkhoven
1:55:38
1:54:30
452
Gerard van Rijn
Etten-Leur
1:55:40
1:54:55
453
Marco Terlouw
Barendrecht
1:55:41
1:55:14
454
Willem Kreukniet
Capelle aan den IJss
1:55:48
1:54:44
455
Giovanni Rijken
Vlijmen
1:55:50
1:54:27
456
Willem vd Nieuwenhuijz
Etten-Leur
1:56:00
1:55:54
457
Teus Ottevanger
Spijkenisse
1:56:13
1:55:23
458
Cor van Oers
Oud Gastel
1:56:25
1:55:27
459
Jan Oomen
Bavel
1:56:29
1:55:28
460
Ronald Demmers
Etten-Leur
1:56:29
1:55:01
461
Remco Gillissen
Dordrecht
1:56:29
1:55:18
462
Frans Goes
Gouda
1:56:31
1:55:09
463
Toine Helmons
Kruisland
1:56:34
1:55:36
464
Erik Hulsegge
Rotterdam
1:56:39
1:55:15
465
Wim van Dalen
Etten-Leur
1:56:45
1:56:05
466
Peter Smits
Etten-Leur
1:56:45
1:55:45
467
Adri van der Linden
Breda
1:56:53
1:56:53
468
Ger van Heesch
Oirschot
1:57:02
1:56:33
469
Twan Witlox
Oirschot
1:57:04
1:56:34
470
Jeroen van Leeuwen
Rotterdam
1:57:13
1:56:02
471
Willem Groeneveld
Naarden
1:57:14
1:56:00
472
Bob Bakker
Ankeveen
1:57:18
1:55:46
473
Marc van der Pol
Etten-Leur
1:57:20
1:56:37
474
Marcel Schoonen
Etten-Leur
1:57:26
1:57:01
475
Kees Huijben
Hoeven
1:57:26
1:55:50
476
Edwin Voermans
Etten-Leur
1:57:32
1:56:42
477
Wil van Rijn
Roosendaal
1:57:37
1:57:07
478
Adrie van Bavel
Oud Gastel
1:57:39
1:56:17
479
Ton Gommers
Oud Gastel
1:57:44
1:56:49
480
Opdebeeck Willy
Ganshoren (BEL)
1:57:46
1:57:09
481
Ad Gladdines
Tholen
1:57:47
1:56:58
482
Gerard van der Wielen
Etten-Leur
1:57:49
1:57:33
483
J de Bloeme
Etten-Leur
1:57:49
1:57:34
484
Jos Baauw
Zwijndrecht
1:57:51
1:56:51
485
Wim de Jonge
Oudenbosch
1:57:52
1:56:57
486
Wim de Jong
Etten-Leur
1:57:59
1:57:32
487
Pieter Heling
Etten-Leur
1:58:01
1:57:26
488
Martijn Franken
Rosmalen
1:58:13
1:57:06
489
Peter Berkelaar
Rotterdam
1:58:19
1:56:53
490
Menno Horjus
Rotterdam
1:58:22
1:56:58
491
Wim Hessels
Rotterdam
1:58:23
1:56:58
492
Leo van der Sanden
Terheijden
1:58:25
1:58:05
493
Jan Schijvenaars
Oudenbosch
1:58:28
1:57:34
494
Ad Gelderblom
Etten-Leur
1:58:29
1:57:38
495
Michael Korfmaker
Etten-Leur
1:58:29
1:57:01
496
Jan Zengerink
Etten-Leur
1:58:29
1:57:38
497
Marco van Esch
Ridderkerk
1:58:34
1:57:48
498
Wim Hopmans
Roosendaal
1:58:35
1:57:16
499
Henry Klop
Zwijndrecht
1:58:37
1:57:40
500
Cees Coenen
Breda
1:58:44
1:57:43
501
Jan Daamen
Etten-Leur
1:58:44
1:57:44
502
Meekers Tony
Leopoldsburg (BEL)
1:58:47
1:57:54
503
Henk Dijkema
Breda
1:58:51
1:57:34
504
Coen van Dongen
Wernhout
1:58:52
1:57:43
505
Richard Wierikx
Oud Gastel
1:58:53
1:57:29
506
Peter de Graaf
Capelle aan den IJss
1:59:08
1:57:57
507
Arie Bos
Zoetermeer
1:59:10
1:57:54
508
Pim Kaufmann
Dordrecht
1:59:27
1:58:15
509
Jannis Deeleman
Breda
1:59:28
1:58:12
510
Rudi Creemers
Hechtel (BEL)
1:59:32
1:58:05
511
Dis Kusters
Eindhoven
1:59:39
1:59:25
512
Wim van den Hoek
Eindhoven
1:59:40
1:59:26
513
Koos Boelsen
Spijkenisse
1:59:42
1:59:06
514
Jean Olivier Schneider
Etten-Leur
1:59:54
1:58:32
515
Ton Lucas
Etten-Leur
2:00:01
1:58:55
516
Hans Dieteren
Tilburg
2:00:12
1:58:37
517
Ronny van Dooremaal
Tilburg
2:00:14
1:59:25
518
David Sparreboom
Rhoon
2:00:24
1:58:53
519
Kees Reichardt
Rotterdam
2:00:33
1:59:04
520
Maarten Roozen
Oirschot
2:00:57
2:00:27
521
A H F M Braspennincx
Ulvenhout
2:01:11
1:59:51
522
Wim van Oosterhout
Oud Gastel
2:01:19
2:00:20
523
Arjen Schreuder
Breda
2:01:22
2:01:05
524
John Dalessi
Oud Beijerland
2:01:25
2:00:10
525
Gijsbertus Korving
Rotterdam
2:01:38
2:00:04
526
Henk van Gastel
Heerle
2:01:42
2:00:12
527
Jw Rijsdijk
Poortugaal
2:01:47
2:00:14
528
Arie van Wingerden
Poortugaal
2:01:47
2:00:12
529
Henk Vergunst
Barendrecht
2:01:47
2:00:11
530
P Dronk
Oud Beijerland
2:02:25
2:01:09
531
Fred Jansen
Ridderkerk
2:02:28
2:01:44
532
Adri Buys
Etten-Leur
2:02:31
2:01:31
533
Maurice Buijzen
Etten-Leur
2:02:31
2:01:02
534
Ge de Louw
Sint Oedenrode
2:02:33
2:01:40
535
Harry van den Muijsenb
Breda
2:02:42
2:01:41
536
Steef Beekman
Etten-Leur
2:02:47
2:01:51
537
Renaud Rozein
Bruxelles (BEL)
2:02:49
2:02:05
538
Jan Kwisthout
Prinsenbeek
2:03:00
2:01:47
539
Erik van der Lichte
Breda
2:03:21
2:02:20
540
Steven de Schepper
Ekeren (BEL)
2:03:35
2:02:27
541
Theo van Benschp
Dordrecht
2:03:40
2:02:27
542
Peet van de Watering
Bergen op Zoom
2:03:43
2:02:40
543
Hans Visser
Oud Beijerland
2:03:46
2:02:19
544
Rene Hellemans
Wuustwezel
2:03:47
2:02:29
545
Pieter Dorst
Hendrik Ido Ambacht
2:03:49
2:02:46
546
Peter Lauwen
Etten-Leur
2:03:50
2:02:20
547
Ronald Overbeeke
Breda
2:03:54
2:02:14
548
Louis de Koning
Rijsbergen
2:03:55
2:03:46
549
Ronald Splinter
Etten-Leur
2:03:58
2:03:05
550
Tom Vaane
Hoeven
2:04:19
2:03:18
551
Frank van Wijk
Vlaardingen
2:04:36
2:03:41
552
Gidi Lankhorst
Rijen
2:04:37
2:04:19
553
P Wisman
Dordrecht
2:04:38
2:03:19
554
Peter Braspenning
Bosschenhoofd
2:04:41
2:03:56
555
Dirk Rombaut
Zele (BEL)
2:04:44
2:03:45
556
Bart Sijmens
Sprundel
2:04:54
2:03:45
557
Noland Worthy
Breda
2:05:24
2:03:59
558
Bas Barten
Rijen
2:05:32
2:04:10
559
Wouter Nieuwboer
Eindhoven
2:05:36
2:04:49
560
Jack Hereijgers
Zundert
2:05:42
2:04:45
561
Jan Geers
Bergen op Zoom
2:05:51
2:04:49
562
Joost Evers
Etten-Leur
2:06:25
2:05:23
563
Jacco Suzem
Zevenbergen
2:06:25
2:05:22
564
Daan du Toit
Brussel (BEL)
2:06:40
2:05:43
565
Eric Vermeer
Spijkenisse
2:06:54
2:05:46
566
Frans van Geel
Bergen op Zoom
2:06:58
2:05:48
567
Remon van Galen
Rozenburg Zh
2:07:07
2:05:33
568
Henk de Man
Zwijndrecht
2:07:11
2:06:11
569
Frank Dirks
Etten-Leur
2:07:11
2:06:02
570
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
2:07:14
2:06:47
571
John Hondeveld
Etten-Leur
2:07:18
2:06:12
572
Jack de Bont
Etten-Leur
2:07:20
2:06:17
573
Leo Keuppens
Essen (BEL)
2:07:22
2:05:59
574
Hans Jager
Tilburg
2:07:36
2:06:26
575
Johan Geleijns
Roosendaal
2:07:45
2:06:41
576
Steef van Wolferen
Zwijndrecht
2:08:00
2:07:04
577
Bob Reijne
Etten-Leur
2:08:38
2:07:43
578
Martin Cadel
Gorinchem
2:08:49
2:08:21
579
Rien de Weerd
Nieuwaal
2:10:04
2:08:58
580
Henk Pennings
Herveld
2:10:34
2:09:16
581
T Zijlmans
Raamsdonksveer
2:10:37
2:09:21
582
Jan Oostvogels
Etten-Leur
2:11:12
2:09:39
583
Til Kroes
Rotterdam
2:11:32
2:10:09
584
Kees Backx
Etten-Leur
2:11:44
2:10:48
585
M Brant
Roosendaal
2:11:51
2:10:23
586
Alan Pearson
Etten-Leur
2:12:25
2:11:13
587
Ad Tuijtelaars
Oosterhout Nb
2:14:35
2:13:12
588
Benny Goetschalckx
Wortel (BEL)
2:14:40
2:14:16
589
Kees Wilsing
Tholen
2:14:43
2:13:34
590
Theo van der Poort
Rotterdam
2:15:05
2:14:22
591
Jan van Dalen
Dordrecht
2:16:08
2:14:55
592
Bert Jan Maris
Tholen
2:16:13
2:15:08
593
Martin Tilma
Tholen
2:16:14
2:15:08
594
René Klove
Rotterdam
2:16:53
2:15:23
595
Danny Pluijm
Brecht (BEL)
2:17:01
2:16:03
596
Paul Behiels
Brecht (BEL)
2:17:01
2:16:03
597
Aad Treijtel
's-Hertogenbosch
2:17:18
2:15:58
598
Maarten Witte
Oudenbosch
2:21:00
2:20:40
599
Jacob Drinkwaard
Barendrecht
2:22:52
2:21:57
600
Henk Huijskens
Best
2:27:09
2:26:18
601
John van de Geer
Zwolle
2:29:20
2:27:52
602
Brian van Varsseveld
Dordrecht
2:30:26
2:28:46
603
Dre van Gastel
Nispen
2:31:04
2:29:31
604
Edmond Claesen
Zonhoven (BEL)
2:31:44
2:30:08
605
Yves de Maeyer
Gent (BEL)
2:32:42
2:31:05
606
Michel Borremans
Halle (BEL)
2:44:29
2:42:52
VRECR, HALVE MAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Faber
Beek en Donk
1:38:39
1:38:22
2
Willeke van de Groep
Delft
1:39:24
1:39:00
3
Thean Christiaens
Lieshout
1:39:36
1:39:17
4
Roos Hermans
Sint-Truiden (BEL)
1:40:51
1:40:51
5
Luci Verhoeve
Sprundel
1:41:35
1:41:27
6
Willy Luijten
Etten-Leur
1:41:56
1:41:41
7
Margie van Seeters
Oosterhout Nb
1:43:19
1:42:04
8
Wendy van Rosmalen
Zaltbommel
1:43:55
1:42:34
9
Carla van Aert
Meer (BEL)
1:44:33
1:44:11
10
Joli Ruitenberg
Gorinchem
1:45:25
1:45:05
11
Inge Van Gils
Hoogstraten (BEL)
1:45:31
1:45:05
12
Mieke van der Fluit
Dordrecht
1:45:37
1:45:08
13
Olivier Ghesquiere
Etten-Leur
1:46:03
1:45:06
14
Carola Winters
Hoogerheide
1:46:21
1:45:51
15
Hanneke Gillesse-Wille
Zegge
1:46:38
1:45:52
16
Ellen van der Broek
Meersel Dreef (BEL)
1:46:59
1:46:37
17
Johanna van Randwijk
Vlaardingen
1:48:06
1:47:13
18
Natasja Landesbergen
Etten-Leur
1:48:14
1:47:07
19
Monique Rijsijk
Poortugaal
1:48:22
1:48:12
20
Petra Polspoel
Bergen op Zoom
1:48:54
1:48:33
21
Irma Helmonds
Drimmelen
1:48:55
1:48:24
22
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
1:49:27
1:48:12
23
DI MEO Maria Rita
Etterbeek (BEL)
1:49:39
1:48:43
24
Mariëlle Spierings
Valkenburg Lb
1:50:15
1:48:56
25
Diana de Crom-van de K
Woensdrecht
1:50:25
1:49:50
26
Regine Lemaitre
Brussel/Bruxelles (B
1:50:52
1:50:31
27
Ingeborg Heystek
Etten-Leur
1:50:55
1:50:43
28
Anja Koeken
Rijsbergen
1:51:12
1:50:30
29
Anita van de Sande
Etten-Leur
1:51:15
1:50:34
30
Bo Flach
Rotterdam
1:51:36
1:50:58
31
Joze vd Burgt
Oirschot
1:51:38
1:50:59
32
Lily Kessel
Nijmegen
1:51:42
1:50:41
33
Karina Leyssens
Kessel-lo (BEL)
1:51:44
1:51:12
34
Jeanne Kemps
Oirschot
1:52:04
1:51:25
35
Daenens Ann
Brugge (BEL)
1:52:05
1:50:54
36
Fleur Halters
Sprundel
1:52:11
1:50:45
37
Marit Vloemans
Breda
1:52:31
1:51:10
38
Janny Buiks
Zundert
1:52:34
1:51:43
39
Miriam Segers-Hopmans
Bergen op Zoom
1:52:35
1:52:14
40
Magda Vissenberg
Roosendaal
1:52:36
1:52:01
41
Thea van Bodegraven
Oudenbosch
1:52:45
1:51:51
42
Conny Lazeroms
Oudenbosch
1:52:51
1:51:57
43
Christine Janssens
Bierbeek (BEL)
1:53:04
1:51:42
44
Melinda Bakker
Oud Beijerland
1:53:07
1:51:54
45
Betsie van Dorst
Tholen
1:53:16
1:52:08
46
Agnes Van Wijmeersch
Kessel-lo (BEL)
1:53:38
1:52:17
47
Caroline Delplancke
Winksele (BEL)
1:53:39
1:52:16
48
Inge van Hal
Bavel
1:53:47
1:52:46
49
Lea Bastiaensen
Nispen
1:53:53
1:53:35
50
Annemiek Oomen
Sprundel
1:54:19
1:52:53
51
Els Machielsen
Breda
1:54:41
1:53:56
52
Esther Mohunlol - van
Etten-Leur
1:54:44
1:53:55
53
Ella van Zundert
Zegge
1:54:45
1:53:49
54
Ria Tramper
Vlissingen
1:55:12
1:53:47
55
Nicole Konings-Henrar
Middelburg
1:55:14
1:53:48
56
Adje Hanegraaf
Rijsbergen
1:55:26
1:54:55
57
Corrie Bogaard
Steenbergen Nb
1:55:32
1:55:15
58
Ancella Knoop
Etten-Leur
1:55:32
1:54:18
59
Monique Jehae
Oosterhout Nb
1:55:34
1:54:48
60
Marlou Verboven
Woensdrecht
1:55:35
1:54:59
61
Corrie van Bladel
Deurne
1:55:40
1:55:13
62
Debora Hampel-van Kape
Oud Vossemeer
1:55:55
1:55:44
63
Annet Nijssen
Etten-Leur
1:56:08
1:55:42
64
Elza van Zetten
Tholen
1:56:31
1:56:08
65
Sabine de Meester
Tilburg
1:56:40
1:55:17
66
Hilde Hillen
Meer (BEL)
1:56:56
1:56:31
67
Belinda Gabriëls
Tilburg
1:56:57
1:55:26
68
Marjon de Kort
Oirschot
1:57:04
1:56:35
69
Jessica Scheepers
Roosendaal
1:57:09
1:55:50
70
Evelien Tak
Roosendaal
1:57:09
1:55:50
71
Anja Mangnus
's-Hertogenbosch
1:57:10
1:56:05
72
Marian Daamen-Frijters
Rijsbergen
1:57:16
1:56:26
73
Hilde Wouters
Hechtel-Eksel (BEL)
1:57:30
1:56:36
74
Edith Rappange
Oud Beijerland
1:57:40
1:57:30
75
Carlien van der Liende
Etten-Leur
1:57:40
1:56:43
76
Josee de Wilde
Dendermonde (BEL)
1:57:42
1:57:31
77
Tanny van As
Tholen
1:57:47
1:56:59
78
Joke van Wesel-Tak
Rucphen
1:57:53
1:56:57
79
Corinne van Gils
Roosendaal
1:58:09
1:57:51
80
D Gillissen-Schippers
Dordrecht
1:58:12
1:57:00
81
Linda Thoen
Etten-Leur
1:58:17
1:57:02
82
Inge Hulsen
Bergschenhoek
1:58:18
1:57:03
83
Marian Jaspers
Oudenbosch
1:58:36
1:57:43
84
Christel Muis
Rotterdam
2:00:08
1:59:09
85
Lea Peters
Poortugaal
2:00:23
1:58:49
86
Alice Chatrer-Stoot
Breda
2:00:26
1:59:02
87
Elvina Oomen
Oudenbosch
2:00:28
1:59:34
88
Ilonka Plaisier
Bergschenhoek
2:00:48
1:59:39
89
Marga van Koppen
Mijnsheerenland
2:01:02
1:59:49
90
Corien Neelen
Stampersgat
2:01:05
2:00:09
91
Ria Daamen
Minderhout (BEL)
2:01:06
2:00:15
92
Saskia Hendrickx
Breda
2:01:42
2:01:11
93
Liliane van Camp
Boechout (BEL)
2:01:59
2:01:42
94
Van Orshoven Katrien
Leopoldsburg (BEL)
2:02:59
2:02:06
95
Toke Verstraaten
Sint Willebrord
2:03:14
2:02:02
96
Anja Snoek
Poortugaal
2:03:42
2:02:12
97
Dominique Spierings
Brunssum
2:03:44
2:02:24
98
Marlies Crucq
Oud Beijerland
2:03:45
2:02:26
99
Camiel van der Schoor
Oud Beijerland
2:03:45
2:02:26
100
Carla Stans
Vlaardingen
2:04:02
2:03:08
101
Ilona van den Bosch
Rijen
2:04:37
2:04:18
102
Erica Damen
Zevenbergen
2:04:48
2:03:41
103
Danielle Kremers
Zevenbergen
2:04:48
2:03:41
104
Karin van Deursen
Oosterhout Nb
2:05:18
2:04:30
105
Petra van den Bunder
Loon op Zand
2:05:18
2:04:30
106
Joke Hoeksema-Carlier
Rotterdam
2:05:19
2:03:53
107
Irma Barten
Rijen
2:05:25
2:04:02
108
Stenny Peek
Rhoon
2:05:38
2:04:05
109
Olga Lodder
Vlaardingen
2:05:41
2:04:47
110
Wilma de Wit
Bergen op Zoom
2:05:51
2:04:50
111
Maureen Logghe
Sint-Martens-Latem (
2:06:04
2:05:13
112
Annemieke Franken-Schr
Poortugaal
2:06:09
2:04:35
113
Hermien van der Ploeg
Roosendaal
2:06:34
2:05:51
114
Petra Plug
Spijkenisse
2:06:38
2:05:46
115
Ankie Ilmer
Etten-Leur
2:07:04
2:05:59
116
Evelien Sangers
Wittem
2:07:07
2:05:48
117
Wilma Ballemans-Peeter
Rijen
2:07:08
2:06:19
118
Esther Hart
Zuid-Beijerland
2:07:16
2:07:07
119
Annlies Verpaalen
Rucphen
2:07:20
2:06:15
120
WELLENS Sonja
Herent (BEL)
2:07:24
2:06:51
121
Irene van Overveld
Rucphen
2:07:30
2:06:25
122
Nicolette van der Palm
Nieuwerkerk ad IJsse
2:07:33
2:06:07
123
Agnes Valentijn
Sint Willebrord
2:07:45
2:06:41
124
Corrie van Trijp
Rucphen
2:07:46
2:06:42
125
Ria Pellekooren
Spijkenisse
2:09:58
2:09:08
126
Yvonne Vis
Zoetermeer
2:10:17
2:08:56
127
Trees Jacobs
Etten-Leur
2:10:17
2:09:27
128
Jose van der Linden
Etten-Leur
2:10:17
2:09:27
129
Ellen Beenker
Naarden
2:10:21
2:09:08
130
Annemarie Rietveld
Schiedam
2:11:11
2:10:09
131
A Oostvogels
Etten-Leur
2:11:12
2:09:40
132
Merie Schoone
Hoeven
2:11:15
2:10:10
133
Marloes van Dijk
Etten-Leur
2:11:19
2:09:57
134
Andrea Franken
Rucphen
2:11:19
2:09:57
135
Franny Lankreijer
Hilversum
2:13:37
2:12:24
136
Toos van Dun
Galder
2:13:46
2:13:22
137
Carina vd Scheer
Hoeven
2:14:10
2:13:10
138
Paula Sprengers-Merten
Oosterhout Nb
2:14:21
2:13:23
139
Mirjam Smits
Oirschot
2:14:41
2:14:01
140
Teenweh
Rotterdam
2:14:52
2:14:15
141
Andrea Christiane Plum
Rotterdam
2:15:19
2:13:54
142
Malla Babayigit
Spijkenisse
2:15:36
2:14:46
143
Corine Wijt
Bergen op Zoom
2:16:14
2:15:00
144
Monique Uijtdewilligen
Halsteren
2:16:14
2:15:00
145
Marjon Nieuwenhuizen
Vierpolders
2:16:17
2:14:43
146
Marie-Jose Krebbers
Oud Beijerland
2:16:32
2:15:17
147
Els Schuurmans
Etten-Leur
2:16:44
2:15:44
148
Rita Van Avermaet
Assenede (BEL)
2:17:01
2:15:41
149
Mieke Backers
Vught
2:17:18
2:15:57
150
Nathalie Heeren
Sint Willebrord
2:18:02
2:16:59
151
Danielle van Aperen
Hoogstraten (BEL)
2:19:18
2:18:55
152
Coritha Kalis de Groot
Poortugaal
2:19:21
2:18:39
153
Wil Nooren
Breda
2:19:40
2:18:22
154
Kimm Waling
Spijkenisse
2:19:51
2:19:00
155
Anja Veerman
Schijf
2:20:10
2:18:46
156
Andrea Schols
Korbeek-Lo (BEL)
2:20:37
2:19:14
157
Patricia Simon
Leuven (BEL)
2:22:06
2:21:55
158
Carla Peters
Zundert
2:23:02
2:21:38
159
Monique Ramioul
Kessel-lo (BEL)
2:24:55
2:23:32
160
Mary Klem
's-Hertogenbosch
2:25:57
2:24:37
161
Brigitte de Laat-Young
's-Hertogenbosch
2:25:58
2:24:37
162
Hanny van Overveld
Schijf
2:26:09
2:24:46
163
Anita de Laat
Schijf
2:26:33
2:25:09
164
Stijn Stravens
Kaatsheuvel
2:27:22
2:25:56
165
Gerda Somers
Haasrode (BEL)
2:27:40
2:26:17
166
Chris Haesendonck
Veltem-Beisem (BEL)
2:27:41
2:26:17
167
Carine Devemy
Bilstain (BEL)
2:31:02
2:30:16
168
Martha Vanabeele
Zonhoven (BEL)
2:31:45
2:30:08
169
Monique Kriesch
Spijkenisse
2:35:21
2:34:29
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan van Beusich
Mynsheerenland
32:05
32:04
2
Evert van Nigtevecht
Ulvenhout
34:44
34:42
3
Alfi Damen
Sprint
35:25
35:23
4
Erwin Brosens
Sprint
37:20
37:19
5
Bart van den Brule
Sprint
37:30
37:29
6
Tim van Dongen
Scorpio
38:13
38:12
7
Jeroen Nijland
Achilles
38:21
38:19
8
Gilbert van Ham
Terheijden
38:54
38:52
9
Guido Jonkers
Sprint
39:48
39:37
10
Leon Pepermans
Sprint
40:53
40:47
11
Nico van Tunen
Zevenbergen
41:46
41:16
12
Rob Zehenpfenning
Spiridon
41:58
41:47
13
John Sijmens
Zundert
42:49
42:38
14
Frank Sjaardema
Sprint
43:33
43:23
15
Douwe Schouwenaars
Achilles
43:58
43:32
16
Frank Philippart
Breda
46:42
46:20
17
Brian Broeders
Medirunners
48:21
48:08
18
Wim van der Sanden
Bosschenhoofd
51:39
50:58
19
Frans Jansen
Achilles
56:12
55:05
20
Jacques Kusters
Gilze
59:45
58:35
M35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
32:07
32:07
2
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
32:40
32:40
3
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
37:29
37:28
4
Frank Valentijn
Groene Ster
37:38
37:38
5
Francois van Dijke
Loopgroep PK
37:44
37:42
6
Marc Vervaet
Sprint
37:57
37:53
7
Maurice Janssens
AVO 1983
38:34
38:32
8
Juriaan Simonis
avVN
39:31
39:14
9
Norbert Heijblom
Sprint
39:56
39:48
10
Rene van Strien
Atledo
39:56
39:50
11
Henri van Raemdonck
Putte
40:34
40:32
12
Aalbert Mintjes
Passaat
41:02
41:00
13
Michel Groeneveld
PAC
42:46
42:38
14
Arjen Aerts
AVO 1983
43:14
43:02
15
Paul Jochems
Zundert
43:46
43:24
16
John Bouw
Zundert
45:48
45:26
17
John Bakker
Groene Ster
46:49
46:38
18
Stevin van der Meer
Groene Ster
47:45
47:25
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Teunkens
VABCO Mol
36:23
36:22
2
Marcel Cools
Sprint
39:19
39:09
3
Bas van den Bosch
Lage Zwaluwe
39:34
39:34
4
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
40:02
39:57
5
Jan Arnouts
Achilles
40:11
40:09
6
Cerenchi Vaudoisey
Brussel/Bruxelles (B
41:26
41:16
7
Emiel Kerstens
AVO 1983
41:34
41:23
8
Adrie Baremans
AVO 1983
41:37
41:26
9
Jack Goossens
DJA
41:52
41:30
10
Rien Verhoeven
Achilles
42:02
41:58
11
Wim van Haperen
Loopgroep PK
42:22
42:10
12
Geert Dekker
Dordrecht
42:24
41:52
13
Kees Mol
Road Runners Etten-L
42:37
42:31
14
Tim Mills
Rixensart (BEL)
43:08
43:02
15
Gerard Stoop
Sprint
44:38
44:28
16
Adri de Bruijn
Loopvereniging TOF
45:10
44:58
17
Philip Bastien
Brussel/Bruxelles (B
45:49
44:21
18
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
46:16
46:06
19
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
46:22
46:15
20
Bert Luijkx
THOR
46:26
46:13
21
Cees van Opstal
DJA
47:28
47:05
22
Ad van Hees
THOR
48:08
47:47
23
Nico Peeters-Weem
AV Wijchen
48:25
48:09
24
Piet IJpelaar
Achilles
52:55
52:06
25
Peter IJsendoorn
Bosschenhoofd
53:03
52:34
26
Marc Hoskers
Road Runners Etten-L
53:48
53:09
27
Frank Matthijssen
Nispen
55:58
55:41
28
Lex Schampers
Groene Ster
56:44
56:10
29
Ad Westveer
avVN
1:04:59
1:03:48
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Schaap
Breda
37:46
37:45
2
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
42:34
42:29
3
Piet Oomen
AVO 1983
43:04
42:54
4
Rinus Mulders
THOR
43:07
43:06
5
Piet Keijsers
THOR
44:44
44:42
6
Charles Aernouts
Etten-Leur
46:34
45:52
7
Dick Dickenboer
Haag Atletiek
48:23
48:16
8
Jack Stuifmeel
Sprint
48:30
48:16
9
Aad van Vliet
Scorpio
49:02
48:54
10
Christ Machielsen
Achilles
49:15
48:59
11
Mari Kastelijns
Scorpio
49:18
48:43
12
Frans Chaulet
Achilles
53:21
52:32
13
Wim Meeuwissen
Achilles
53:59
53:21
14
Michel van der Vorst
Achilles
55:59
55:04
15
Rudy Weemaes
THOR
57:14
56:45
16
Geert Oerlemans
Diomedon
1:00:14
59:42
17
Wim Oostdijk
Etten-Leur
1:00:15
58:55
18
Ad Teuben
Tilburg Road Runners
1:03:13
1:02:55
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Versteegh
Sprint
37:16
37:15
2
Ingrid Zwets-Pelkmans
Sprint
42:46
42:37
3
Patricia Goossens
Achilles
46:17
46:13
4
Anne Vergouwen
Sprint
49:07
48:44
5
Saskia Voermans vd Bro
Achilles
49:10
48:53
6
Ilse Stoop
Sprint
49:15
48:54
7
José Kuijstermans
Achilles
50:56
50:50
8
Karin de Wild
Achilles
52:21
52:12
9
Yvonne Boot
AVO 1983
53:30
52:49
10
Dinda Wittenberg
Achilles
54:22
54:01
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liset van Oosterhout
AVO 1983
40:45
40:40
2
Margot van der Ven
Groene Ster
42:55
42:53
3
Inge Sep
THOR
44:23
44:10
4
Nicolette Dikotter
Sprint
45:26
44:52
5
Nancy Koch
Diomedon
45:51
45:32
6
Marieke Verheijen
Breda
46:46
46:25
7
Betty van Zoelen
Parthenon
48:34
48:27
8
Marlene Nelissen
Olympia Halsteren
49:48
49:03
9
Concetta Pichierri
Voorne Atletiek
50:58
50:04
10
Judith van der Kloof
DJA
51:38
51:16
11
Manon Roest
Groene Ster
53:18
51:42
12
Judith Leijten
Medirunners
1:01:13
1:00:22
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Weening
avVN
41:28
41:19
2
Anne Rindt
PSV
41:34
41:32
3
Loes van den Biggelaar
Scorpio
42:22
42:15
4
Marian van Velzen
Sprint
44:46
44:32
5
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
45:57
45:52
6
Rian Lambregts
Sprint
46:04
45:49
7
Lydia Embregts
DJA
47:41
47:28
8
Ulrike Blankenstein
Flakkee
49:23
49:14
9
Cia Smulders
Achilles
49:23
49:14
10
Rosalie Sijben-Claesse
Achilles
53:20
52:31
11
Jacqueline Meijer
Achilles
54:23
53:34
12
Jose Janssen
Loopvereniging TOF
54:42
54:29
13
Karin van Beers
THOR
57:14
56:44
14
Ingrid Smienk
Road Runners Etten-L
57:24
56:08
15
Lenie Simons
Scorpio
59:48
59:17
16
Marja van Paassen
De Koplopers
1:00:39
59:47
17
Sabrine Zwijsen
Sprint
1:01:03
1:01:00
18
Anne-Marie Brooijmans
Achilles
1:01:26
1:00:31
V55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stuifmeel
Sprint
53:36
53:05
2
Rina Kint
Road Runners Etten-L
58:05
56:56
3
Coba Kastelijns
Scorpio
59:57
59:05
4
Maria Voeten
Achilles
1:01:02
1:00:07
MRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Sweere
Zevenbergen
36:39
36:38
2
Wim Wagemakers
Etten-Leur
37:53
37:51
3
Tonio de Jong
Hoeven
38:27
38:26
4
Patrick de Bruijn
Rijsbergen
38:38
38:37
5
Ronald Wolthuis
Breda
38:56
38:50
6
Kristian de Lange
Ulvenhout
39:04
39:03
7
Pim Leungen
Etten-Leur
39:16
39:09
8
Stefan van Hooijdonk
Zundert
39:24
39:22
9
John Gijzen
Roosendaal
39:27
39:23
10
Arjan Laseroms
Bosschenhoofd
39:56
39:51
11
Stefan Jorissen
Etten-Leur
39:58
39:52
12
Marc Donkers
Oosterhout Nb
40:04
39:28
13
Robin Tax
Zundert
40:08
40:06
14
Huub van Dommelen
Oisterwijk
40:12
40:08
15
Ruud Verpaalen
Breda
40:12
40:09
16
John Rombouts
Hoeven
40:21
40:18
17
Carliho Suijkerbuijk
Roosendaal
40:22
40:20
18
Chrisje Schrauwen
Bergen op Zoom
40:22
40:20
19
Richard van Nispen
Etten-Leur
40:30
40:25
20
Toon van Hooydonk
Zundert
40:35
40:33
21
Robert van Rijckevorse
Breda
40:49
40:43
22
Peter Versluis
Papendrecht
41:01
40:59
23
Joop Strous
Breda
41:16
41:13
24
Marco Lodiers
Roosendaal
41:19
41:18
25
Fernando Snoek
Breda
41:26
41:20
26
Thierry Frik
Oud Gastel
41:27
41:21
27
Mirco van Vugt
Oosterhout Nb
41:30
41:26
28
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
41:36
41:35
29
Jacco van Beek
Etten-Leur
41:51
41:22
30
Jack Bergs
Roosendaal
41:54
41:47
31
Gertjan Konings
Breda
42:05
41:53
32
Hans Udo
Ulvenhout
42:13
41:52
33
Jeroen de Rooij
Etten-Leur
42:19
42:18
34
Wil Poppelaars
Breda
42:31
42:20
35
Robert Stoop
Oosterhout Nb
42:32
41:56
36
Rymond Schoonen
Klundert
42:35
42:23
37
Arnout Visschedijk
Roosendaal
42:37
42:30
38
Jan van der Sande
Etten-Leur
42:38
42:36
39
Erwin Schellekens
Tilburg
42:42
42:21
40
Arjan Rook
Etten-Leur
42:56
42:49
41
Toine van Driel
Breda
42:57
42:55
42
Kees van Geel
Roosendaal
43:03
42:51
43
Andre van Opdorp
Hoogerheide
43:09
43:05
44
Gert Masschelein
's-Gravenhage
43:10
42:52
45
Niels van Mook
Teteringen
43:34
43:34
46
Abdelali Baubbi
Oudenbosch
43:38
43:26
47
B van Waes
Breda
43:41
43:26
48
Mario van der Heijden
Breda
43:41
43:38
49
Jean Pierre de Keyzer
goes
43:45
42:58
50
Thomas van Miert
Breda
43:57
43:55
51
Bert de Ruiter
Breda
44:02
43:55
52
Peter Willemse
Dinteloord
44:04
43:48
53
Peter de Crom
Essen (BEL)
44:13
44:00
54
Toine Dingemans
Breda
44:15
44:07
55
Hans Borneman
Breda
44:17
44:09
56
Erwin van Broekhoven
Langeweg
44:18
44:03
57
Martijn van Well
Etten-Leur
44:23
44:12
58
Henk van Haperen
Breda
44:27
44:24
59
De Kort
Breda
44:34
44:32
60
Stefan Hochmuth
Zevenbergen
44:41
44:39
61
Pieter Cappon
Breda
44:43
44:33
62
Richard van Zantvliet
Oud Gastel
44:43
44:40
63
Leon Sonneveld
Hoeven
44:45
44:08
64
Rene van der Sijde
Breda
44:50
44:42
65
Peter Pelsma
Roosendaal
44:57
44:38
66
Rinus Wilderom
Etten-Leur
45:04
44:57
67
Jan Karels
Breda
45:07
45:04
68
Bas van Sprundel
Roosendaal
45:10
44:26
69
Michael Bakx
Etten-Leur
45:12
44:59
70
Marcel Boere
Rotterdam
45:12
44:52
71
Tom van Beek
Rijsbergen
45:14
44:38
72
A C Kuijpers
Breda
45:16
45:08
73
Wilfred Heeren
Etten-Leur
45:17
44:50
74
Ton Harbrink
Etten-Leur
45:17
45:05
75
Kees Wouters
Breda
45:19
45:11
76
Hans Berkhout
Oud Gastel
45:21
45:01
77
Ronald Moorman
Roosendaal
45:26
45:01
78
Rogier Broeksteeg
Etten-Leur
45:28
45:21
79
Martin van Nieulande
Nieuw en Sint Joosla
45:30
44:58
80
Rini van Gils
Wernhout
45:30
45:05
81
Kees Broekhuis
Zundert
45:33
45:17
82
Wesley Hakkens
Breda
45:36
45:00
83
Hans Leijser
Breda
45:39
45:34
84
Kees Goetstouwers
Sprundel
45:43
45:18
85
Johan Bossers
Oud Gastel
45:44
45:39
86
Angelo Blom
Etten-Leur
45:47
45:14
87
Marten Oldersma
Roosendaal
45:48
45:45
88
Johan Frauenfelder
Etten-Leur
45:52
45:43
89
Roy Verhoeven
Rijen
45:53
45:50
90
Tom Elsten
Roosendaal
45:55
45:12
91
Wilbert Timmermans
Roosendaal
45:58
45:40
92
Ronald Hoendervangers
Bosschenhoofd
46:01
45:56
93
Robert van der Wegen
Hoeven
46:07
46:02
94
Ad Heijdens
Etten-Leur
46:11
45:47
95
Sieb Bom
Rucphen
46:12
45:48
96
Jelle Opstal
Etten-Leur
46:12
45:03
97
Harry de Haas
Breda
46:15
45:40
98
Erwin Damen
Etten-Leur
46:17
45:53
99
Sander van Boven
Breda
46:17
46:06
100
Frank Bogers
Roosendaal
46:20
46:01
101
Rene van Overveld
Rijsbergen
46:22
46:06
102
Paul van Meer
Breda
46:23
45:59
103
Quinten Peemen
Etten-Leur
46:35
46:20
104
Frits van der Meulen
Etten-Leur
46:37
46:29
105
Hans van der Meer
Etten-Leur
46:39
46:29
106
Rienk de Groot
Etten-Leur
46:40
46:09
107
Jos van Schendel
Breda
46:40
46:31
108
Raaf Verhoeven
Oudenbosch
46:41
46:10
109
Gerard Smits
Diessen
46:42
46:13
110
Peter de Groot
Breda
46:42
46:19
111
Harold Linschoten
Etten-Leur
46:53
46:17
112
Michiel Pleijte
Rotterdam
46:55
46:54
113
Bas Diepstraten
Gilze
47:01
45:51
114
Arno Smits
Breda
47:04
46:53
115
Jean-Paul van der Zijd
Roosendaal
47:07
46:30
116
Andre de Roij
Etten-Leur
47:09
46:46
117
Eric-Jan van Elzakker
Halsteren
47:12
47:00
118
Bartho Anderson
Etten-Leur
47:15
46:59
119
Frank Zwaal
Breda
47:23
47:20
120
Jan Folkersma
Axel
47:24
47:05
121
Joost van Rooij
Etten-Leur
47:25
47:11
122
Frank Bouwkamp
Breda
47:26
47:14
123
Patrick Taks
Hoeven
47:31
47:13
124
Marco vd Ven
Prinsenbeek
47:31
45:52
125
Camiel Volmer
Etten-Leur
47:32
47:02
126
Wil Braspenning
Zundert
47:37
47:18
127
Kees Konings
Bosschenhoofd
47:38
47:15
128
Adrie van Haasteren
Waspik
47:39
46:53
129
Jos Janssen
Etten-Leur
47:41
47:33
130
René van Bakel
Etten-Leur
47:43
47:40
131
Wilco Wessels
Etten-Leur
47:44
47:15
132
Peter van de Merbel
Dinteloord
47:46
47:30
133
Fred Harbers
Lochem
47:53
47:16
134
Ron Jongeneelen
Oosterhout Nb
47:55
47:25
135
Erwin van den Broek
Etten-Leur
48:00
47:43
136
Peter Jongeneelen
Oosterhout Nb
48:06
47:37
137
Bas van de Merbel
Dinteloord
48:07
47:50
138
Jeroen Schrauwen
Zevenbergen
48:07
47:36
139
Rien Mathijssen
Etten-Leur
48:07
47:52
140
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
48:11
47:35
141
Patrick Tak
Roosendaal
48:12
47:34
142
Sven van Rijen
Breda
48:13
48:02
143
Johan Luysterburg
Roosendaal
48:13
48:07
144
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
48:14
48:09
145
Mike Pernot
Prinsenbeek
48:17
48:06
146
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
48:20
48:00
147
Remco Szyinski
Prinsenbeek
48:24
48:06
148
Diederik van Hees
Roosendaal
48:24
48:07
149
Court Cameron
Stampersgat
48:27
48:11
150
Vincent Eken
Etten-Leur
48:34
47:11
151
Reinier van Loo
Bavel
48:36
48:14
152
Henri van Ravels
Breda
48:36
48:14
153
Jos Leijs
Bosschenhoofd
48:44
48:37
154
Joost Bezem
Etten-Leur
48:47
48:17
155
John van den Berg
Sittard
48:49
48:39
156
Toine van den Broek
Etten-Leur
48:51
48:44
157
Peter van Zinnen
Etten-Leur
48:51
48:33
158
Marc van Beek
Etten-Leur
49:07
48:30
159
Hans Melis
Etten-Leur
49:10
49:10
160
Hans Oonincx
Hoeven
49:10
48:52
161
Corné Nouws
Etten-Leur
49:11
48:48
162
Eric Baljon
Etten-Leur
49:12
48:39
163
Michel Kalis
Etten-Leur
49:13
48:36
164
Stan van Loon
Breda
49:14
48:59
165
Peter Romyens
Breda
49:14
49:06
166
Guus Kint
Etten-Leur
49:17
48:58
167
Toine Roks
Sprundel
49:25
49:16
168
Guus Heselmans
Roosendaal
49:32
48:15
169
René Meeus
Gilze
49:34
49:15
170
Wim van der Meer
's-Gravenzande
49:36
48:53
171
Gerard Woestenburg
Rijsbergen
49:38
49:22
172
Erno Langen
Etten-Leur
49:38
49:23
173
W van Hees
Oud Gastel
49:38
49:38
174
Frans Nooren
Etten-Leur
49:39
48:54
175
Dennis Nouws
Etten-Leur
49:40
49:16
176
Corné van Dravik
Etten-Leur
49:42
49:23
177
Joost Schoenmakers
Roosendaal
49:43
48:26
178
Marco Valbracht
Prinsenbeek
49:43
49:34
179
Jan Wevers
Zevenbergen
49:48
49:30
180
Rens Rossi
Breda
49:49
49:45
181
Robert Schuurmans
Schijf
49:52
49:38
182
Ad Gobbens
Breda
49:55
49:22
183
Guus Ermeulen
Oudenbosch
49:58
49:28
184
Jean Pierre Moerken
Etten-Leur
50:01
48:55
185
Raymond van Kerkvoorde
Breda
50:03
49:41
186
Sebastiaan Knibbeler
Rijsbergen
50:04
49:14
187
B Jansen
Rijsbergen
50:04
49:14
188
Sven Zaadnoordijk
Etten-Leur
50:06
49:29
189
Marcel de Bruijn
Etten-Leur
50:06
49:29
190
Peter Ploegaert
Etten-Leur
50:08
49:49
191
Jeroen Bossers
Oud Gastel
50:16
49:34
192
Arthur Baremans
Etten-Leur
50:17
49:33
193
Leonardo Eekels
Hoogerheide
50:21
49:50
194
Ruud Holthuizen
Etten-Leur
50:25
49:21
195
Mark Strootman
Zevenbergen
50:27
50:06
196
Mark Colen
Etten-Leur
50:41
50:16
197
Wim Boonen
Etten-Leur
50:42
50:16
198
Raijmond Krist
Zevenbergen
50:45
49:53
199
Ton Pertijs
Etten-Leur
50:46
49:31
200
Martin Kortsmit
Etten-Leur
50:48
50:42
201
Ed de Roos
Klundert
50:48
50:28
202
Theo van Wijland
Papendrecht
50:48
50:27
203
Gaetano Pichierri
Etten-Leur
50:58
50:03
204
Jos van Duist
Leusden
50:58
50:04
205
Mark van Rijckevorssel
Rucphen
50:59
50:45
206
John Verheijen
Etten-Leur
50:59
49:53
207
Patrick Esquinas Koppi
Etten-Leur
51:02
50:34
208
Ruben Koene
Raamsdonksveer
51:02
49:42
209
Frank Trommelen
Breda
51:06
50:50
210
Merijn van Oers
Oud Gastel
51:07
50:25
211
Ton van Broekhoven
Bergen op Zoom
51:07
50:23
212
John van Rijsbergen
Etten-Leur
51:11
51:04
213
Ben Verbeem
Goes
51:12
50:45
214
Arko de Hoon
Hoeven
51:13
50:52
215
Antoon van Elzakker
Halsteren
51:13
50:31
216
Rene van den Beemd
Hoeven
51:17
51:00
217
J Wiedenhoff
Middelburg
51:22
51:04
218
Robert Meeuwissen
Bavel
51:26
51:05
219
Kees van Dijke
Breda
51:29
50:57
220
Rob van der Klauw
Breda
51:29
51:17
221
Pierre Nagtzaam
Meersel Dreef (BEL)
51:31
51:17
222
Eli van der Graaf
Oosterhout Nb
51:35
51:14
223
Johan Thijssen
Made
51:40
51:26
224
Giel de Jong
Etten-Leur
51:40
51:37
225
Bernard van Nijnatten
Roosendaal
51:41
51:15
226
Rolf Steine
Capelle aan den IJss
51:41
51:29
227
Fred Hoogervorst
Essen (BEL)
51:42
51:18
228
Michel Michielse
Oosterhout Nb
51:44
50:24
229
Jos Nieuwenhuijs
Etten-Leur
51:49
51:30
230
Evert Roffel
Zevenbergen
52:00
51:26
231
Eric Pijnenburg
Breda
52:05
52:02
232
Louis Bertens
Etten-Leur
52:08
51:06
233
H Rooijakkers
Roosendaal
52:12
52:01
234
Erwin Hendrikx
Prinsenbeek
52:15
51:28
235
Stefan Braam
Breda
52:15
51:42
236
Ton Roland
Geertruidenberg
52:16
51:09
237
Pieter Ahsman
Breda
52:18
52:11
238
Pierre Nuyten
Bergen op Zoom
52:21
52:07
239
John van de Vuurst
Etten-Leur
52:30
52:13
240
Peter Fluiter
Roosendaal
52:32
52:16
241
Henk van den Broek
Prinsenbeek
52:33
51:20
242
Martin de Witte
Lochem
52:36
52:22
243
Paul de Witte
Roosendaal
52:37
52:23
244
Theo Marijnissen
Etten-Leur
52:39
51:52
245
Christ Huijben
Prinsenbeek
52:45
52:09
246
K Peemen
Prinsenbeek
52:46
52:18
247
William vd Westen
Breda
52:46
51:32
248
Guido Kuitert
Ulvenhout
52:46
52:29
249
Arie Slot
Roosendaal
52:52
52:27
250
Vandergeeten Jeoffrey
Ouderghem (BEL)
53:04
52:19
251
Jan Bakx
Etten-Leur
53:06
52:30
252
Stéphane Cordeille
Etten-Leur
53:07
52:06
253
Rinaldo Andrik
Breda
53:10
52:29
254
Asko Andrik
Breda
53:11
52:30
255
Rick Bal
Oud Gastel
53:12
52:30
256
Robin Treffers
Etten-Leur
53:14
52:10
257
John Hoppenbrouwers
Etten-Leur
53:15
52:36
258
Theo Quaars
Breda
53:20
52:47
259
Co Schaapherder
Hilversum
53:23
52:03
260
Marc Gabriels
Etten-Leur
53:23
52:39
261
Lex de Zwart
Etten-Leur
53:24
52:34
262
Rien vd Aa
Breda
53:25
52:53
263
Jack van Gastel
Breda
53:28
52:48
264
Frans van Vlokhoven
Breda
53:29
53:13
265
Rob Mariman
Rotterdam
53:32
53:12
266
Jeroen Nooten
Etten-Leur
53:33
53:29
267
Bart van Zijderveld
's-Gravenzande
53:35
52:51
268
Koen De Waele
Kapellen (BEL)
53:39
53:12
269
Ger Vermeulen
Breda
53:39
52:55
270
Leon de Bruin
Lepelstraat
53:45
53:30
271
Jurgen van Herwijnen
Etten-Leur
53:47
53:47
272
Dennes van Gils
Roosendaal
53:47
53:22
273
Patrick Vermaat
Breda
53:49
53:11
274
Nasario Kortbeek
Barendrecht
53:51
53:32
275
Jack Simons
Breda
53:52
53:21
276
Sander Houweling
Breda
53:54
52:38
277
Peter Kavelaars
Breda
53:55
52:38
278
Ton Theelen
Etten-Leur
53:56
53:37
279
Philip Rolig
's-Hertogenbosch
53:58
53:14
280
Marcel Hoonderd
Dordrecht
54:03
52:56
281
Richard Louisse
Roosendaal
54:05
53:05
282
J van der Merbel
Dinteloord
54:05
53:06
283
Erwin de Jongh
Etten-Leur
54:06
53:23
284
Edward Schuller
Etten-Leur
54:11
53:05
285
Carlo Verhulst
Etten-Leur
54:13
53:16
286
Stefan Kroon
Etten-Leur
54:14
53:34
287
Bas Mathon
Etten-Leur
54:14
53:00
288
Corne van der Wegen
Roosendaal
54:15
53:15
289
Jos Huijbrechts
Wouw
54:20
54:15
290
Vincent Martin
Etten-Leur
54:21
53:22
291
Leendert Vermeulen
Etten-Leur
54:26
53:43
292
Marco Blaak
Breda
54:27
53:40
293
Pieter Verwey
Dordrecht
54:29
53:21
294
Ad van de Riet
Rijsbergen
54:35
54:01
295
Thomas Bossers
Oud Gastel
54:35
53:31
296
Hans van der Drift
Wassenaar
54:36
54:24
297
Enrico Wierckx
Roosendaal
54:36
53:19
298
Jan Kamberg
Rotterdam
54:37
54:28
299
Marcel van der Vorst
Etten-Leur
54:41
53:46
300
Bas van den Bemt
Hoogerheide
54:42
53:31
301
Koen Van Leuven
Meer (BEL)
54:45
53:26
302
Pieter van Baalen
Roosendaal
54:52
54:40
303
Rienus Sakko
Vlaardingen
55:04
54:23
304
Tjeerd Mijzen
Etten-Leur
55:06
54:19
305
Frans Lambregts
Etten-Leur
55:07
54:20
306
Johan Matthee
Zevenbergen
55:07
54:33
307
Jack van der Weegen
Zegge
55:09
54:30
308
Robbert Heeren
Roosendaal
55:10
54:31
309
Jan Broumels
Roosendaal
55:20
54:40
310
Peter Ernest
Roosendaal
55:27
54:57
311
John Vermeulen
Etten-Leur
55:32
54:28
312
Remco Mud
Zaandam
55:33
54:45
313
Herman van den Keybus
Antwerpen (BEL)
55:34
55:13
314
Johan van Meer
Sprundel
55:39
55:19
315
Frans Evers
Etten-Leur
55:41
54:50
316
Hek Marc
Hilversum
55:41
54:22
317
Geert Schreur
Roosendaal
55:50
54:39
318
Cees Caron
Hoeven
56:06
55:27
319
Guus de Vos
Hilversum
56:14
54:54
320
Dirk Vader
Etten-Leur
56:17
55:12
321
Allard Vermunt
Hoeven
56:18
55:09
322
Vincent Krudde
Delft
56:24
55:11
323
Pieter Jansen
Breda
56:25
56:04
324
Roo van der Veen
Etten-Leur
56:26
55:06
325
Jan Jochems
Sprundel
56:36
55:32
326
Rob Burgerhoudt
Etten-Leur
56:42
55:38
327
Marcel Verhoef
Dordrecht
56:45
55:34
328
Koen Schoenmakers
Roosendaal
56:50
55:49
329
Gerard Ketel
Etten-Leur
56:51
55:55
330
Frans van Heel
Etten-Leur
56:52
56:04
331
Cees Elsten
Roosendaal
57:02
56:18
332
Peter Horsten
Waalwijk
57:07
56:21
333
Wim van den Bosch
Roosendaal
57:07
56:37
334
Marc Leenders
Halsteren
57:10
56:25
335
Ferry van der Donk
Eindhoven
57:10
56:22
336
Gerard Buiks
Etten-Leur
57:10
56:28
337
Alfons van der Graaf
Hendrik Ido Ambacht
57:23
57:00
338
Wim Zeegers
Breda
57:30
56:55
339
Pieter van der Eijken
Roosendaal
57:34
56:58
340
Paul Saraber
Amersfoort
57:34
56:38
341
Kevin Nagtzaam
Eindhoven
57:35
57:21
342
Jan VIssers
Roosendaal
57:45
56:28
343
Hans van Gameren
Goirle
57:46
57:06
344
Yvan Gesquiere
Hechtel (BEL)
57:49
56:31
345
Gerrit Haverkamp
Etten-Leur
57:51
56:45
346
Ronald Kolman
Etten-Leur
57:54
57:28
347
Robin Mol
Etten-Leur
57:56
57:15
348
R Lebeau
Heerle
57:58
57:19
349
Ad Kuijpers
Noordhoek
58:00
57:35
350
Piet Broeren
Roosendaal
58:05
57:07
351
Arnold de Groot
Etten-Leur
58:08
57:45
352
Wim Ooms
Breda
58:12
57:11
353
Jan Dekkers
Etten-Leur
58:13
57:28
354
Peter Verhagen
Etten-Leur
58:14
57:13
355
Stan van Oers
Oud Gastel
58:21
57:16
356
Piet Brandwijk
Etten-Leur
58:23
57:07
357
Elko A de Vries
Etten-Leur
58:23
58:13
358
Peter Paantjens
Oud Gastel
58:28
57:25
359
Jan-Peter van Keep
Breda
58:34
58:28
360
Wim Kuijpers
Etten-Leur
58:39
57:46
361
Freek van de Graaf
Etten-Leur
58:41
57:47
362
Gert-Jan Koevoets
Etten-Leur
58:43
57:28
363
Schaaphok
Roosendaal
58:48
57:50
364
Rob Adolphs
Bavel
58:49
57:50
365
Jeroen Kloosterman
Etten-Leur
58:50
57:26
366
Henry Bruijns
Etten Leur
58:55
57:40
367
Hans Akkermans
Teteringen
58:57
58:22
368
Remco Hendrickx
Etten-Leur
58:58
57:55
369
Jan Uitdewilligen
Roosendaal
58:58
57:58
370
Peter Kriek
's-Gravenhage
58:59
58:18
371
Bert Deen
Epe
59:08
57:50
372
Luc Vermeeren
Oud Gastel
59:09
58:04
373
Manuel Chacon
Breda
59:10
57:54
374
Huub van den Brink
Rotterdam
59:10
57:55
375
Geert Vervoort
Etten-Leur
59:17
58:09
376
Wim Bakx
Galder
59:25
58:46
377
Steward Berns
Etten-Leur
59:26
58:19
378
Gerard Machielse
Wouw
59:30
58:32
379
Ton Damen
Teteringen
59:32
58:19
380
A D Lebeau
Bergen op Zoom
59:33
58:55
381
Richard Verpaalen
Rucphen
59:35
58:26
382
Ben Peeters
Hechtel (BEL)
59:37
58:19
383
Mathijs van Loon
Roosendaal
59:43
58:21
384
Rene van Nispen
Etten-Leur
59:48
59:13
385
Clemens Tanke
Breda
59:50
59:16
386
Meincel Oostvogels
Achtmaal
59:54
59:04
387
Niels van den Broek
Rucphen
59:56
59:15
388
Ad van Meer
Roosendaal
59:56
58:36
389
Frank Boone
Dordrecht
1:00:01
58:40
390
Jim Bouwens
Rijen
1:00:06
59:11
391
Arjan Vriens
Etten-Leur
1:00:06
59:04
392
Patrick Donders
Etten-Leur
1:00:06
59:04
393
Maurice Hollander
Etten-Leur
1:00:11
59:08
394
Patrick Smeekens
Rucphen
1:00:20
59:27
395
Koos van Paassen
Den Hoorn Zh
1:00:38
59:46
396
Hugo de Letter
Etten-Leur
1:01:03
1:00:09
397
Ad Heijmans
Tholen
1:01:15
1:00:09
398
John Hobma
Breda
1:01:20
1:00:32
399
Jan Timmers
Bavel
1:01:29
1:00:43
400
Stephan Rovers
Etten-Leur
1:01:39
1:00:35
401
Erik de Bruijn
Leidschendam
1:02:45
1:02:07
402
Ernst Krul
's-Gravenhage
1:02:50
1:01:48
403
Jan Geers
Steenbergen Nb
1:02:54
1:01:42
404
Marc de Dobbelaere
Breda
1:02:55
1:02:51
405
Tim op den Brouw
Standdaarbuiten
1:03:25
1:02:22
406
Johan Mondt
Middelharnis
1:03:26
1:02:10
407
Piet van Alphen
Middelharnis
1:03:26
1:02:11
408
Hans Boessenkool
Steenbergen Nb
1:03:36
1:02:24
409
H Houthuysen
Oudenbosch
1:03:53
1:03:24
410
Stefan Laarakker
Zundert
1:03:53
1:02:53
411
Arold van der Muuren
Oudenbosch
1:04:01
1:02:38
412
Paul van Dongen
Etten-Leur
1:04:02
1:02:39
413
Marcel van Doormaal
Roosendaal
1:04:07
1:03:42
414
Wim de Jong
Zevenbergen
1:04:18
1:03:09
415
Jos Damen
Dongen
1:04:47
1:04:22
416
Harry Jacobs
Roosendaal
1:04:54
1:04:11
417
Kees Bastiaansen
Breda
1:05:38
1:04:50
418
Ronny Ossenblok
Etten-Leur
1:05:44
1:04:41
419
Ken Verhaeghe
Etten-Leur
1:06:37
1:05:57
420
Ferdy de Jonge
Etten-Leur
1:06:57
1:05:50
421
Frans van der Velden
Breda
1:07:12
1:06:28
422
Bart Daenens
Oedelem (BEL)
1:07:36
1:06:19
423
Nies Knook
Etten-Leur
1:08:09
1:07:03
424
Jan Koen
Roosendaal
1:08:11
1:07:10
425
Wit Heshof
Etten-Leur
1:08:38
1:07:31
426
Jac Lambregts
Etten-Leur
1:09:10
1:07:58
427
Kees Peeters
Etten-Leur
1:09:47
1:09:14
428
Lars Hobma
Breda
1:11:31
1:10:42
429
Steven Versteeg
Rotterdam
1:12:13
1:11:05
430
Ruud van de Broek
Halsteren
1:18:21
1:17:22
VRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Senla Li Zouna
Hevillus (BEL)
40:06
40:04
2
Marloes Stam
Hoofddorp
42:47
42:32
3
Jloy
Brussel/Bruxelles (B
44:10
44:07
4
Manon Broumels
Roosendaal
44:32
44:20
5
Elles Beumers
Breda
45:39
45:28
6
Anneke Lambermon
Breda
45:41
45:37
7
Ria Bom
Rucphen
46:16
45:53
8
Els van Hooydonk
Zundert
47:41
47:29
9
Marion Mol
Roosendaal
47:44
47:37
10
Sabine Janssens
Molenschot
48:51
48:29
11
Claudia Sebrechts
Oud Gastel
49:01
48:51
12
Gertie Thielens
Simpelveld
49:16
49:06
13
Francesca Thijssen
Breda
50:25
50:11
14
Jannie Romme
Terheijden
51:05
50:38
15
Marjolein Hendrickx
Etten-Leur
51:12
50:45
16
Rianne van Gool
Breda
51:19
50:46
17
Gerda vd Sanden
Roosendaal
51:30
51:04
18
Dorien Verschuren
Bergen op Zoom
51:35
51:07
19
Mirjam Hendrikx
Roosendaal
51:36
51:10
20
Ursla van Merrienboer
Roosendaal
51:42
51:17
21
Carla van der Eijken
Roosendaal
51:54
51:28
22
Liesbeth Rensman
Leiden
51:57
51:39
23
Evelyne Buermans
Roosendaal
52:17
51:52
24
Saskia Aarts
Prinsenbeek
52:18
51:32
25
Miranda Kuijpers
Etten-Leur
52:26
52:00
26
Ria Rombouts
Hoeven
52:28
51:53
27
Nina de Onde
Dorst
52:31
52:05
28
Kristel Doomen
Roosendaal
52:39
52:24
29
Lia Rops
Etten-Leur
52:42
51:35
30
Jacqueline de Bree
Middelburg
52:44
52:24
31
Marlies Bastiaansen
Etten-Leur
52:56
52:16
32
Meri Jansen
Strijbeek
53:01
52:48
33
Hilde Kennes
Strijbeek
53:01
52:48
34
Irma Hurks
Prinsenbeek
53:11
52:34
35
Mariëtte Bolkenbaas
Etten-Leur
53:14
52:24
36
Els Hiel
Breda
53:25
52:51
37
Corine den Ronde
Terheijden
53:25
52:51
38
Claudia Maasdijk
Etten-Leur
53:26
52:18
39
Sylvia Menke
Breda
53:26
52:48
40
Hedy De Smet
Prinsenbeek
53:29
52:53
41
Henny Emmerik
Etten-Leur
53:29
53:13
42
Helga Boeren
Etten-Leur
53:30
53:19
43
Elianne Claassen
Biddinghuizen
53:31
52:42
44
Boukje Huijben
Hoeven
53:31
52:25
45
Linsey Schoonen
Rucphen
53:33
53:29
46
Hella Timmermans
Breda
53:34
53:24
47
Merel van Heel
Etten-Leur
53:40
52:52
48
Coranda Braspenning
Hoeven
53:43
53:00
49
Netty Mol-Hendrickx
Etten-Leur
53:47
53:09
50
Dinie Hoefnagels
Etten-Leur
53:48
53:09
51
Liesbeth Beerendonk
Roosendaal
53:53
53:20
52
Melisande Verlaar
Sprundel
53:56
53:16
53
Linda van Meer
Roosendaal
54:05
52:45
54
Nanny van de Riet
Etten-Leur
54:08
52:46
55
Christel Bockting
Breda
54:24
53:45
56
Lia Jacobs
Rijsbergen
54:33
54:00
57
Nelleke van de Wiel
Breda
54:37
54:24
58
Veerle Naets
Antwerpen (BEL)
54:45
53:27
59
Luciene Somodevilla
Etten-Leur
54:49
53:49
60
Sonia Akil
Etten-Leur
54:50
53:58
61
Esther Perez
Stampersgat
54:54
53:57
62
Elly van Helmond
Prinsenbeek
54:56
54:26
63
Anny Dolislager
Hank
54:57
54:53
64
Lianne Mijzen
Etten-Leur
55:05
54:19
65
Gerda Vermeulen
Etten-Leur
55:06
54:12
66
Karin Braspenning
Etten-Leur
55:07
54:20
67
Evelien van Wanrooy
Breda
55:15
54:23
68
Conny Rijkers
Etten-Leur
55:27
54:23
69
Josine Jochems
Etten-Leur
55:31
54:25
70
Marian Verbocht
Roosendaal
55:38
54:55
71
Silvia Eerenberg
Hilversum
55:40
54:20
72
Bianca Blanke
Etten-Leur
55:43
54:34
73
Jolanda de Jong
Etten-Leur
55:51
54:46
74
Karin Visschedijk
Roosendaal
55:52
55:31
75
Joan Tuur
Rotterdam
55:53
55:44
76
Ankie Matthijssen
Nispen
55:58
55:42
77
Franka van Riele
Roosendaal
56:03
54:52
78
Sabine Bijl
Breda
56:03
55:29
79
Annette Bakx
Etten-Leur
56:17
55:37
80
Bianca van Bedaf
Etten-Leur
56:23
55:32
81
Jolanda Kreeft
Gilze
56:24
55:13
82
Jolanda Konings
Oudenbosch
56:27
55:36
83
Bianca van den Hooven
Etten-Leur
56:28
55:24
84
Els van Exsel
Prinsenbeek
56:31
55:59
85
Addy Verschuren
Etten-Leur
56:31
55:37
86
Sandra Zagees
Zundert
56:32
55:20
87
Nicolle Peetoom
Essen (BEL)
56:33
55:54
88
Suzanne Diepstraten
Gilze
56:40
55:29
89
Sjannie Aarts
Gilze
56:40
55:30
90
Anja de Koning
Zundert
56:43
55:52
91
Glenny Raaijmakers
Roosendaal
56:43
55:24
92
Miriam Naalden
Rijen
56:46
56:06
93
Mirjam den Toonder
Etten-Leur
56:48
55:58
94
Carola Luijkx
Roosendaal
56:49
55:52
95
Conny van Rijswijk
Roosendaal
56:49
55:52
96
Els de Boer
Breda
56:49
56:19
97
Sietske Klaasse
Breda
56:54
55:44
98
Jolien van Hassel
's-Hertogenbosch
56:54
56:07
99
Marian Jochems
Etten-Leur
56:55
55:59
100
Dianne Doggen
Heerle
56:57
55:43
101
Els Scheepers
Breda
56:57
56:35
102
Corrie Boere
Zevenbergen
56:59
56:36
103
Marian Otten
Etten-Leur
57:08
56:11
104
Qurinne Ahorf
Standdaarbuiten
57:16
55:40
105
Caroline van Teeffelen
Etten-Leur
57:19
56:03
106
Monique Geerts
Nieuwkoop
57:31
56:41
107
Ingeborg van der Ploeg
Roosendaal
57:31
56:34
108
Jolanda Vriens
Etten-Leur
57:32
56:59
109
Jolanda van Hassel
Zundert
57:32
56:21
110
Thea Klapwijk
Breda
57:34
57:08
111
Sylvia Kenis
Zundert
57:35
56:23
112
Nicole Janssen
Wouw
57:38
56:40
113
Diantha Oostvogels
Hoeven
57:56
57:38
114
Ilse Koster
Etten-Leur
58:05
57:03
115
Claudia van Benthem
Breda
58:17
57:20
116
Anke van den Berghe
Etten-Leur
58:34
57:42
117
Els van 't Klooster
Breda
58:38
58:06
118
Irma Verhulst
Standdaarbuiten
58:39
58:06
119
Astrid Joosen-Broeders
Etten-Leur
58:40
57:46
120
Sabina Don
Etten-Leur
58:49
57:26
121
Lia Meesters
Etten-Leur
58:52
57:57
122
Angela Wondergem
Oudenbosch
58:54
58:27
123
Monic Seuntjens
Nijmegen
58:59
58:15
124
Magali Delacave
Antwerpen (BEL)
59:10
57:54
125
Carla Deen
Epe
59:15
57:58
126
Karin van Iersel
Roosendaal
59:21
58:23
127
Irma Schrauwen
Roosendaal
59:21
58:04
128
Wilma Mommers
Etten-Leur
59:21
58:54
129
Gonda Kuijpers-Nouws
Etten-Leur
59:25
58:29
130
Margreet van Oorschot
Roosendaal
59:27
58:50
131
Sonja Mathijssen
Etten-Leur
59:42
58:21
132
Thea Verhoef
Zevenbergen
59:44
58:58
133
Elma Ripmeester
Zevenbergen
59:44
58:58
134
Sarah Storm
Zevenbergen
59:44
58:58
135
Chantal Heessels
Gilze
59:45
58:34
136
Anita Naalden
Etten-Leur
59:47
58:27
137
Ans Machielse
Hoeven
59:49
58:40
138
Jacoba Dijkema-Smits
Siddeburen
59:50
58:42
139
Marian Govers
Etten-Leur
59:50
59:10
140
Mariette Spee
Etten-Leur
59:52
58:32
141
Annemiek Roks
Rucphen
59:54
59:27
142
Claudia Horsten
Zevenbergen
59:57
59:12
143
Cilia Henze
Zundert
1:00:02
59:12
144
Lien Haesaert
Leuven (BEL)
1:00:12
59:15
145
Angelique Blackie
Hoeven
1:00:14
59:05
146
Anneke Dekkers
Etten-Leur
1:00:15
59:57
147
Jacqueline Willemen
Roosendaal
1:00:16
59:17
148
Anja de Blanken
Breda
1:00:18
59:06
149
Toos de Jong-Stevens
Breda
1:00:19
59:38
150
Trees de Bruyne
Rijen
1:00:21
59:26
151
Astrid Twigt
Breda
1:00:23
59:18
152
Anita Paludanus
Breda
1:00:25
59:12
153
Irma Drent
Breda
1:00:26
59:13
154
Sabine Coenen
Etten-Leur
1:00:27
59:35
155
Annemarie Panhuis
Dordrecht
1:00:37
59:44
156
Adrie Floren
Etten-Leur
1:00:39
59:30
157
Gezina Slob
Poeldijk
1:00:40
59:48
158
Marijke Janssen
Breda
1:00:43
1:00:01
159
Ursula Langen
Breda
1:00:58
1:00:42
160
Marianne Knappers
Roosendaal
1:00:59
1:00:30
161
Diana Donders
Tilburg
1:01:03
1:00:09
162
Romelia Kokx
Etten-Leur
1:01:04
1:00:09
163
Anouschka Deckers
Etten-Leur
1:01:11
1:00:03
164
Betsy Mensink
Etten-Leur
1:01:16
1:00:02
165
Mylène van Bommel
Breda
1:01:17
1:00:37
166
Denise van der Veeke
Roosendaal
1:01:19
1:00:22
167
Elita Wagenmakers
Etten-Leur
1:01:30
1:01:20
168
Jeanne Braspennincx
Zundert
1:01:33
1:00:43
169
Jenneke Kunst
Roosendaal
1:01:36
1:01:07
170
Isabelle Beeckman
Temse (BEL)
1:02:02
1:00:49
171
Agnes van Gils
Etten-Leur
1:02:10
1:00:49
172
Annemieke Hack
Hoeven
1:02:15
1:00:54
173
Gwen Greunsven
Breda
1:02:27
1:01:15
174
Nicole Bastiaanse
Roosendaal
1:02:28
1:01:59
175
Kristel van Herwijnen
Etten-Leur
1:02:32
1:02:32
176
Annemiek Buyks
Breda
1:02:39
1:01:54
177
Els Timmermans
Breda
1:02:41
1:01:20
178
Annelieke van den Broe
Roosendaal
1:02:43
1:01:29
179
Suze Spuijbroek
Raamsdonksveer
1:02:44
1:01:31
180
Ineke Elligens
Etten-Leur
1:02:50
1:01:48
181
Barbara van Cortenberg
Barendrecht
1:03:35
1:03:02
182
Corrie van Herwijnen
Barendrecht
1:03:35
1:03:02
183
Ine Mertens
Meersel -Dreef (BEL)
1:03:49
1:03:35
184
Kara Belgin
Etten-Leur
1:03:52
1:02:43
185
Monique Blom
Zutphen
1:03:54
1:02:35
186
Ilse Oostvogels
Etten-Leur
1:03:55
1:02:33
187
Anja Stander
Roosendaal
1:04:10
1:03:39
188
Inez Raats
Roosendaal
1:04:13
1:03:42
189
Jorike Mijzen
Leusden
1:04:15
1:03:28
190
Lucienne Pas
Breda
1:04:18
1:03:41
191
Astrid de Bont
Etten-Leur
1:04:25
1:03:19
192
Monique Janssen
Etten-Leur
1:04:38
1:04:00
193
Carli Koster
Etten-Leur
1:04:49
1:03:47
194
Greet Casier
Ekeren (BEL)
1:04:57
1:03:47
195
Oby Nwangwu
Vlaardingen
1:05:09
1:05:07
196
Feyaerts Anne
Etten-Leur
1:05:19
1:03:58
197
Josephine Bots
Rotterdam
1:05:24
1:04:56
198
Estelle Sukel
Zaandam
1:05:26
1:04:39
199
Linda van Oevelen
Etten-Leur
1:05:44
1:04:33
200
Marlijn van der Horst
Rotterdam
1:06:01
1:04:47
201
Nancy Kelchtermans
Laakdal (BEL)
1:06:27
1:05:09
202
Heidi Wuytens
Hechtel (BEL)
1:06:32
1:05:14
203
Angeline Monden
Etten-Leur
1:06:54
1:05:50
204
Fien van de Hooven
Etten-Leur
1:07:00
1:05:56
205
Patricia Akkermans
Roosendaal
1:07:06
1:06:06
206
Karlijn Cranen
Tilburg
1:07:41
1:06:23
207
Kirsten Boessenkool
Etten-Leur
1:07:59
1:06:47
208
A Smout
Galder
1:08:17
1:06:53
209
Ilona Bogers
Oud Gastel
1:08:17
1:06:55
210
Els Boere
Etten Leur
1:08:37
1:07:31
211
Willeke Joosten
Putte
1:08:42
1:07:35
212
Maaike Verhulst
Prinsenbeek
1:09:30
1:08:28
213
Rian van Haperen
Roosendaal
1:09:37
1:08:36
214
Nicolien Kroon
Roosendaal
1:09:37
1:08:35
215
Miriam Sio-Dikmans
Etten-Leur
1:10:51
1:09:37
216
Linda Versteeg
Rotterdam
1:12:13
1:11:05
217
Isabella Ramaekers
Bergen op Zoom
1:12:47
1:11:55
218
Marie-Cécile Verbakel
's Gravenmoer
1:14:55
1:13:38
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Zundert
16:32
16:32
2
Lion van Egmond
's-Gravenhage
17:01
17:01
3
Erik Roeloffs
Etten-Leur
17:10
17:10
4
Henk Buesink
Etten-Leur
17:16
17:15
5
Alwin Roovers
Rijsbergen
17:58
17:56
6
Marco Vlieks
Rijsbergen
18:04
18:04
7
Rutger van Oosterwijck
Etten-Leur
18:10
18:10
8
Bart vd Broek
Zundert
18:14
18:12
9
Cas Lutz
Hilversum
18:55
18:54
10
Jan Joris van de Riet
Etten-Leur
19:05
19:03
11
Frank van Groesen
Etten-Leur
19:05
19:05
12
Roald Nefs
Etten-Leur
19:15
19:14
13
Erik van Barneveld
Breda
19:28
19:24
14
Niels Lazeroms
Etten-Leur
19:29
19:25
15
Martin Karreman
Halsteren
19:33
19:30
16
Karsten Nefs
Etten-Leur
19:34
19:33
17
Rick Lambregts
Etten-Leur
19:58
19:57
18
Cees Smulders
Eindhoven
20:03
19:32
19
Jasper Kerstes
Etten-Leur
20:16
20:14
20
Jordi Hoek
Den Hoorn Zh
20:25
20:24
21
Luc Van de Vreken
Schelle (BEL)
20:29
20:27
22
Bertus van Ginneken
Etten-Leur
20:30
20:27
23
Merlijn Wittenberg
Etten-Leur
20:33
20:32
24
Haroldinio Abauna
Eindhoven
20:34
20:34
25
Michel van Boxtel
Breda
20:38
20:37
26
Koen Marijnissen
Etten-Leur
20:48
20:43
27
Luc Altrop
Standdaarbuiten
20:56
20:54
28
F den Outer
Oud Beijerland
21:10
21:07
29
H Worseling
Zuidland
21:23
21:14
30
Sebastian Baeten
Oostvoorne
21:37
21:35
31
Erwin Ducheine
Gilze
21:40
21:40
32
Corne Kreeft
Gilze
21:41
21:36
33
Felix Warndorff
Standdaarbuiten
21:42
21:40
34
Dennis Francois
Zevenbergen
21:48
21:46
35
Johan Hack
Roosendaal
22:09
22:05
36
Luc Schneider
Etten-Leur
22:12
22:04
37
Roderick Willemen
Roosendaal
22:15
21:51
38
Aron de Hoon
Sprundel
22:19
22:12
39
Ces Peeters
Etten-Leur
22:21
22:14
40
Leonard de Jong
Etten-Leur
22:29
22:27
41
Ad van der Vorst
Etten-Leur
22:30
22:21
42
Dennis Edelbloedt
Roosendaal
22:33
22:18
43
Mark Luijken
Rucphen
22:33
22:18
44
Arno Wirken
Gilze
22:35
22:28
45
Peter Struijs
Etten-Leur
22:40
22:27
46
Ben Cornel
Zevenbergen
22:48
22:44
47
John Vermeeren
Rijsbergen
22:48
22:44
48
Daniel Put
Breda
22:50
22:46
49
Ad Vissers
Etten-Leur
22:55
22:52
50
Alxiomar Gonzalez
Breda
22:57
22:49
51
A Oostvogels
Rijsbergen
22:58
22:51
52
Bram Kanters
Etten-Leur
23:01
22:58
53
Peter Sergeant
Breda
23:04
23:00
54
Sjoerd Nefs
Etten-Leur
23:13
23:12
55
Antoon Kloonen
Zevenbergen
23:33
23:28
56
Karim Ahlalouch
Etten-Leur
23:38
23:24
57
Philippe Willemen
Roosendaal
23:42
23:19
58
Bart Heshof
Steenbergen Nb
23:57
23:52
59
Joey Oomen
Breda
24:11
24:11
60
Tim Dirne
Etten-Leur
24:14
24:07
61
Lucien Verstraten
Standdaarbuiten
24:18
24:12
62
Luc Schoonen
Etten-Leur
24:22
24:16
63
Berend Voorn
Etten-Leur
24:22
24:15
64
Jack Boomaerts
Sprundel
24:23
24:15
65
Ron van Etten
Etten-Leur
24:35
24:18
66
Huub Schoonen
Etten-Leur
24:36
24:30
67
Maikel papa Reniers
Zevenbergen
24:46
24:41
68
Egi van Gool
Etten-Leur
25:07
24:56
69
Han van Eijk
Oosterhout Nb
25:13
24:54
70
Friso van Merode
Etten-Leur
25:21
25:19
71
Sjack van der Lee
Etten-Leur
25:21
25:19
72
Ronald Kriesels
Roosendaal
25:27
25:12
73
Richard van de Broek
Etten-Leur
25:36
25:19
74
Allian Dick
Etten-Leur
25:38
25:35
75
Max Lambregts
Etten-Leur
25:44
25:42
76
Jurgen Oerlemans
Etten-Leur
26:00
25:50
77
Ad Adams
Etten-Leur
26:02
25:48
78
Ton Monden
Etten-Leur
26:02
25:56
79
Niels Vos
Oudenbosch
26:06
25:50
80
Laurens Verhulst
Oud Gastel17
26:09
25:48
81
Wim Vos
Oudenbosch
26:17
26:00
82
Pim de Nijs
Breda
26:39
26:12
83
Toby van Haperen
Roosendaal
26:39
26:31
84
Eric van Rie
Breda
26:43
26:42
85
Maarten Haest
Etten-Leur
26:51
26:44
86
Peter Heeren
Etten-Leur
26:54
26:37
87
Jurgen Verschuren
Etten-Leur
26:56
26:29
88
Mark Mans
Etten-Leur
26:58
26:49
89
Ruud Knobel
Etten-Leur
26:59
26:42
90
Robin Kock
Etten-Leur
27:02
27:00
91
Tom Zom
Etten-Leur
27:05
26:45
92
Marcel van Mackelenber
Etten-Leur
27:06
26:48
93
Tommy Vincenten
Prinsenbeek
27:12
26:41
94
Arie Duindam
Etten-Leur
27:13
27:03
95
Lars van Gastel
Gilze
27:15
27:10
96
Edwin Startman
Breda
27:19
27:12
97
Rijk van Korlaar
Prinsenbeek
27:20
26:48
98
Frank Blom
Sprundel
27:25
27:17
99
Peter Hector
Breda
27:30
27:24
100
Frank den Ridder
Zevenbergen
27:32
27:09
101
John van Oorscht
Etten-Leur
27:34
27:22
102
Mark Buijnsters
Etten-Leur
27:47
27:34
103
J van Hooijdonk
Breda
27:53
27:30
104
Marcel Carton
Etten-Leur
27:53
27:39
105
Richard Menke
Breda
27:55
27:33
106
Herman Maljers
Spijkenisse
27:57
27:36
107
Vincent Jongenelen
Breda
28:09
27:51
108
Louis Huijsmans
Etten-Leur
28:30
28:28
109
Jos Daanen
Gilze
28:34
28:28
110
Paul Daanen
Rijen
28:37
28:31
111
Paul Hamburger
Utrecht
28:39
28:10
112
Frans Vervoort
Geleen
28:42
28:22
113
Robbert Schuller
Etten-Leur
28:47
28:30
114
Peter Bosch
Rotterdam
28:48
28:36
115
Jeroen Wouters
Etten-Leur
28:49
28:48
116
Dirk de Labije
Zevenbergen
28:50
28:48
117
Arnold van Haperen
Etten-Leur
28:54
28:52
118
Bas Vromans
Dorst
28:59
28:53
119
Ronald Lakkerwa
Breda
29:08
29:08
120
A Souto Rodriguez
Etten-Leur
29:10
28:48
121
Ton Scholten
Rotterdam
29:11
28:50
122
Frank Dircken
's-Gravenhage
29:13
28:51
123
Simon Dudok
Etten-Leur
29:13
28:51
124
Piet Theuns
Etten-Leur
29:18
29:08
125
Johan Mathijssen
Chaam
29:18
29:08
126
George Koster
Etten-Leur
29:31
29:15
127
Ivar Graumans
Etten-Leur
29:42
29:28
128
Robin Wilbrink
Etten-Leur
29:44
29:30
129
Gerrie Kessels
Etten-Leur
29:50
29:35
130
Hans Simons
Breda
30:05
29:41
131
Sebastiaan Struijs
Breda
30:13
30:08
132
Tjibbe Mijzen
Etten-Leur
30:19
30:17
133
Garmt Renkema
Etten-Leur
30:20
30:10
134
Wim van Aken
Etten-Leur
30:20
30:10
135
Robert Merkies
Breda
30:30
30:22
136
Rene de Blanken
Breda
30:32
30:23
137
Leo Stok
Zevenbergen
30:44
30:41
138
Jip Lam
Bergen op Zoom
30:57
30:36
139
Jeroen van Gorp
Tilburg
30:57
30:39
140
Berry Rombouts
Etten-Leur
31:02
30:48
141
Marcel Staffeleu
Etten-Leur
31:09
30:44
142
Nina de Ronde
Dorst
31:21
31:15
143
Frank de Brouwer
Breda
31:32
31:07
144
Kees Aerts
Etten-Leur
31:41
31:25
145
Cor van Dongen
Zundert
31:44
31:24
146
Johan van Aert
Zundert
31:44
31:24
147
Pascal van Vugt
Etten-Leur
31:51
31:24
148
Marck van Beek
Etten-Leur
32:13
32:04
149
Edward Devilee
's-Gravenhage
32:31
32:00
150
Toon Fokkema
Etten-Leur
32:55
32:41
151
Pieter Gudde
Breda
32:57
32:33
152
Edwin Visser
Etten-Leur
33:04
32:44
153
Karel van de Wouw
Zundert
33:42
33:32
154
Edwin van der Veen
Etten-Leur
34:35
34:23
155
Nicky Vincenten
Prinsenbeek
35:03
34:32
156
Pascal Boot
Breda
35:43
35:17
157
Rob de Waal
Rozenburg Zh
36:19
35:54
158
Theo Oomen
Prinsenbeek
36:25
36:17
159
Ger Visschers
Etten-Leur
38:02
37:46
160
Paul Hamburger
Nieuwegein
38:25
37:56
161
JCM Kustermans
Etten-Leur
38:25
38:04
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Verheem
Etten-Leur
19:36
19:35
2
Kirsten Pals
Breda
21:30
21:27
3
Sanne van Mourik
Ouwerkerk
21:32
21:28
4
Mirjam Martinot
Etten-Leur
21:47
21:45
5
Anne van Alphen
Oud Gastel
21:47
21:45
6
Lotte Visser
Klaaswaal
21:49
21:48
7
Baukje Nefs
Etten-Leur
22:45
22:44
8
Monque Mensen
Etten-Leur
22:48
22:35
9
Myra Franken
Sprundel
22:53
22:53
10
Gemma Hereijgers
Bosschenhoofd
23:35
23:28
11
Myrna Blom
Sprundel
23:49
23:41
12
Eline Boomaerts
Sprundel
24:17
24:07
13
Gommers
Zundert
24:20
24:10
14
Laura Broos
Roosendaal
24:28
24:16
15
Larissa Op 't Hoog
Oisterwijk
25:03
24:57
16
MCJG Nelen
Etten-Leur
25:16
25:13
17
Joyce Helen Jardim
Etten-Leur
25:19
25:14
18
Annelies Bastiaanssen
Breda
25:23
24:58
19
Marga van de Klundert
Breda
25:51
25:49
20
Chantal van Oss
Oosterhout Nb
26:32
26:14
21
Nicole van Eck
Bavel
26:33
26:25
22
Yvonne Lakens
Etten-Leur
26:34
26:26
23
Joyce van Haperen
Roosendaal
26:38
26:30
24
Liselotte Koeijvoets
Etten-Leur
26:47
26:34
25
Dorien Schuurmans
Etten-Leur
26:47
26:34
26
Erzie Bielok
Etten-Leur
26:47
26:35
27
Nicky Kaaij
Etten-Leur
26:51
26:44
28
Marianne Mol
Etten-Leur
26:55
26:43
29
Brigitte Kapiteijn
Zundert
26:58
26:48
30
Crista de Jong
Sint Willebrord
26:58
26:48
31
Melissa Daanen
Rijen
27:04
26:59
32
Dini Beekers
Etten-Leur
27:04
26:57
33
Kitty Winnemuller
Etten-Leur
27:25
27:17
34
Marielle Blom
Sprundel
27:25
27:17
35
Petra Veraart
Sprundel
27:37
27:35
36
Lisette Marcelissen
Breda
27:54
27:32
37
Mandy Burgers
Rotterdam
27:54
27:50
38
Lisette van der Made
Rijsbergen
27:55
27:45
39
Eveline Bindels
Breda
27:56
27:25
40
Lusanne Lauwen
Etten-Leur
27:57
27:50
41
Els Cornel
Zevenbergschen Hoek
28:18
28:13
42
Mijntje Punselie
Etten-Leur
28:31
28:17
43
Martjanne Verkooyen
Breda
28:31
28:06
44
Vivian Rombouts
Hoeven
28:35
28:31
45
Julia van Opstal
Gilze
28:36
28:30
46
Aart Janssen
Oosterhout Nb
28:37
28:17
47
Danielle Vaassen
Oosterhout Nb
28:38
28:18
48
Jacqueline van de West
Breda
28:38
28:11
49
Janke van Uffelen
Roosendaal
28:50
28:36
50
Tanja Lambregts
Etten-Leur
28:56
28:54
51
Ineke Burgers
Terheijden
28:57
28:52
52
Dorien Verduin
Etten-Leur
28:58
28:35
53
Fenna Oskam
Etten-Leur
28:58
28:36
54
Ria Frijters
Etten-Leur
28:59
28:52
55
Christel Hellemons
Oudenbosch
29:02
28:58
56
Ingrid Groffen
Zevenbergen
29:05
29:03
57
Cindy Schijvenaars
Oudenbosch
29:07
29:02
58
Genevieve van Leent
Zevenbergen
29:21
28:58
59
Ida Kustermans
Etten-Leur
29:24
29:17
60
Noreen Helsby
Bosschenhoofd
29:36
29:25
61
Kitty de Bruin
Breda
29:36
29:11
62
Mirrin Hoppenbrouwers
Breda
29:38
29:34
63
Shelly van de Sande
Etten-Leur
29:39
29:22
64
Esmee Brand
Etten-Leur
29:39
29:29
65
Marjolein Grashoff
Zevenbergen
29:42
29:39
66
Neeltje Francken
Etten-Leur
29:43
29:40
67
Debbie Schoone
Hoeven
29:45
29:31
68
Corina Franken
Etten-Leur
29:51
29:35
69
Yvette van Gool
Etten-Leur
29:52
29:32
70
Moniek van Berkel
Zevenbergen
30:06
29:43
71
Carla Dielissen
Breda
30:08
30:01
72
Chantal Damen
Zevenbergen
30:08
29:46
73
Hanneke de Bruin
Breda
30:12
30:07
74
Imke Mijzen
Etten-Leur
30:19
30:17
75
Cindy Mes
Etten-Leur
30:24
30:16
76
Siska Booden
Etten-Leur
30:37
30:28
77
Mabel Brouwers
Hoeven
30:37
30:28
78
Adrienne van der Sande
Etten-Leur
30:54
30:46
79
Michelle Broekhoven
Roosendaal
30:58
30:38
80
Letty Oomen
Etten-Leur
30:59
30:47
81
Jeanne van Dijk
Etten-Leur
31:01
30:55
82
Mieke Vetter
Ulvenhout
31:01
30:35
83
Liesbeth van Oers
Zevenbergen
31:06
31:04
84
Milene vd Smissen
Etten-Leur
31:08
30:51
85
Marianne Eeestermans
Oosterhout Nb
31:09
30:42
86
Tamara Etten
Etten-Leur
31:15
30:58
87
Lisette van Loon
Etten-Leur
31:16
30:59
88
Marjolein Struijs
Breda
31:20
30:59
89
Patricia Miltenburg
Roosendaal
31:26
30:58
90
Francy van Laarhoven
Breda
31:27
31:06
91
Floor Heshof
Steenbergen Nb
31:28
31:22
92
Sandra van Ginneke
Geertruidenberg
31:29
31:10
93
Brenda Poppelaars
Etten-Leur
31:32
31:13
94
Nanny vd Broek
Etten-Leur
31:32
31:13
95
Cornelia de Wit
Zevenbergen
31:33
31:10
96
Rita den Ridder
Zevenbergen
31:35
31:12
97
Anne-Marie Stuve
Etten-Leur
31:48
31:39
98
Inès Graumans
Teteringen
31:51
31:39
99
Ingrid Dick
Etten-Leur
31:53
31:51
100
Adrienne Rens
Breda
31:59
31:38
101
Tieneke Graumans-Boger
Teteringen
32:00
31:48
102
Carla Stadhouders
Etten-Leur
32:02
31:50
103
Sonja van Vliet
Bavel
32:02
31:43
104
Elly Bennaars
Roosendaal
32:21
32:17
105
Nicole Deckers
Etten-Leur
32:24
32:15
106
Heike Neubauer
Etten-Leur
32:25
32:09
107
Suzanne Meijer
Etten-Leur
32:25
32:10
108
Anny Havermans
Breda
32:27
32:01
109
Judith van Noort
Bergen op Zoom
32:30
32:00
110
Ellen Massaar
's-Gravenhage
32:31
32:01
111
Els Jooken
32:37
32:10
112
Marjan van Breugel
Etten-Leur
32:39
32:23
113
Margret van den Broek
Hoeven
32:40
32:22
114
Tonny Verschuren
Etten-Leur
32:44
32:18
115
Ilona Bakker
Roosendaal
32:46
32:24
116
Marian Hofmans
Dussen
32:48
32:43
117
Leonore Pulleman
Breda
32:49
32:24
118
Saskia van Boxtel
Breda
32:50
32:25
119
Lisette van Craaikamp
Breda
32:51
32:26
120
Claudia Broeren
Etten-Leur
32:52
32:48
121
Carolien Emmerik
Etten-Leur
32:58
32:37
122
Ingrid Luyten
Etten-Leur
32:59
32:48
123
Anja Mondt
Middelharnis
33:01
32:55
124
Jose van Vliet
Breda
33:03
32:41
125
Esther Koeken de Jong
Etten-Leur
33:07
32:54
126
Wendy Buijnsters
Etten-Leur
33:07
32:38
127
Marianne Kusters
Breda
33:11
32:45
128
Anja Wevers
Zevenbergen
33:24
33:23
129
Judith de Jong
Etten-Leur
33:26
33:15
130
Nuella Severijnen
Etten-Leur
33:32
33:13
131
Patricia Oomen
Etten-Leur
33:32
33:13
132
Carola Meiresonne
Zevenbergen
33:33
33:30
133
Kim Roos
's-Gravenhage
33:35
33:14
134
Jose Otjens
Etten-Leur
33:42
33:38
135
Margreet Rookmaker
Etten-Leur
33:46
33:28
136
Karin Fens
Waspik
33:54
33:27
137
Ankie van den Spijker
Oosterhout Nb
34:01
33:41
138
Karin van Geel
Etten-Leur
34:02
33:52
139
Anja Boeren
Etten-Leur
34:02
33:52
140
Danielle Theunissen
Etten-Leur
34:03
33:51
141
Inge Snel
Etten-Leur
34:13
33:53
142
Annie Teuben
Tilburg
34:14
33:58
143
Claire Poelenije
Zevenbergen
34:25
34:22
144
Eveline Poelenije
Zevenbergen
34:27
34:23
145
Jolanda Schoonen
Klundert
34:43
34:20
146
Rianne Machielse
Wouw
34:44
34:30
147
Chantal Bogers
Roosendaal
34:45
34:30
148
Ans Boender
Etten-Leur
34:54
34:33
149
Ineke van Boxtel
Roosendaal
34:56
34:41
150
Isabel Jacobs
Etten-Leur
35:05
34:43
151
Maria van Elteren
Rijsbergen
35:06
34:49
152
Colinda Bastiaansen
Etten-Leur
35:07
34:48
153
Miranda van Dongen
Rucphen
35:15
35:04
154
Gwendolien Mathijssen
Chaam
35:18
35:08
155
Jetty van Haperen Mala
Roosendaal
35:22
35:09
156
Noortje van Manen
Breda
35:43
35:13
157
Gonny Jager
Etten-Leur
36:21
35:59
158
Marleen Janssens
Etten-Leur
36:21
36:00
159
Ineke Lauwen
Prinsenbeek
36:54
36:23
160
Marja Vis
Breda
37:54
37:26
161
Carla van Dongen
Breda
37:54
37:28
162
Tiny van Haperen
Etten-Leur
38:03
37:47
BEDRI, 5KMBEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter de Leeuw
Gemeente Etten-Leur
22:21
22:18
2
Rob Buys
pet power
23:59
23:53
3
Simone Dingemans
pet power
24:27
24:21
4
Jean-Pierre Schouw
Gemeente Etten-Leur
26:16
26:08
5
Jac Peeters
Gemeente Etten-Leur
26:29
26:25
6
Jimmy Filet
Roto Smeets Etten
26:53
26:40
7
Jef Buijnsters
Roto Smeets Etten
26:54
26:40
8
Arthur de Vries
Alusta Natuurlijke V
27:05
26:36
9
André Meester
Alusta Natuurlijke V
27:14
26:44
10
Fleur van Melle
pet power
28:19
28:14
11
Miriam Kahtman
Franciscus Ziekenhui
28:23
28:18
12
Olga van de Velde
Franciscus Ziekenhui
29:04
28:58
13
Gerard Jansen
Alusta Natuurlijke V
29:20
28:56
14
Peter Verstraten
pet power
30:00
29:53
15
Marleen Akkermans
Alusta Natuurlijke V
30:14
29:49
16
Jan Westerbeek
Franciscus Ziekenhui
30:37
30:30
17
Hans Postelmans
Alusta Natuurlijke V
31:26
31:02
18
Carolien van Rijthoven
Roto Smeets Etten
32:52
32:41
19
Jurgen Trouw
Gemeente Etten-Leur
33:51
33:40
20
Ad de Jong
Gemeente Etten-Leur
33:52
33:43
21
Ben Kasteleijns
Roto Smeets Etten
34:29
34:16
22
Janine Tummers
Roto Smeets Etten
34:31
34:20
23
Karina Koevoets
Roto Smeets Etten
34:31
34:20
BEDRI, 10KMBEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Lensvelt
Installatiebedrijf L
36:18
36:17
2
Martin Delleman
Installatiebedrijf L
36:29
36:28
3
Filip Douwen
Flowserve B.V.
37:27
37:25
4
Richard Vermaesen
Flowserve B.V.
37:40
37:40
5
Rene Machielse
BouwCenter Nelemans
38:29
38:23
6
Sjaak Hofmans
Installatiebedrijf L
40:04
40:04
7
Sjoerd Philipse
Flowserve B.V.
41:05
40:56
8
Mark van Gerwen
ETW Breda
41:32
41:05
9
Thijs de Jongh
Gemeente Etten-Leur
41:55
41:49
10
Hassan Idihya
pet power
43:38
42:46
11
Mark van Sundert
Flowserve B.V.
44:04
43:47
12
Herman Winnemuller
pet power
44:10
44:07
13
Jack Somers
Franciscus Ziekenhui
44:20
43:28
14
Edwin Crielaard
Franciscus Ziekenhui
45:28
45:25
15
Jeroen van Dun
Flowserve B.V.
45:51
45:44
16
Sander Braakma
BouwCenter Nelemans
46:09
45:45
17
Corné Coremans
Flowserve B.V.
46:15
46:04
18
Frank Bouwers
Flowserve B.V.
46:15
46:09
19
Lea Bogers
Franciscus Ziekenhui
46:17
46:14
20
Rob Bogers
Franciscus Ziekenhui
46:28
46:23
21
Sander van Elven
Franciscus Ziekenhui
47:13
47:05
22
Bas Sneeboer
ING Bank
47:54
47:18
23
Rob Nuyten
Flowserve B.V.
47:56
47:39
24
Eric Appelman
Franciscus Ziekenhui
48:10
48:06
25
Kees Schrauwen
Gemeente Etten-Leur
48:17
47:44
26
Gertwan Soethout
ING Bank
48:33
47:58
27
Ben vd Beemd
Flowserve B.V.
48:58
48:40
28
Irma Broos-Halter
Franciscus Ziekenhui
49:19
48:24
29
Piet Kools
Flowserve B.V.
49:22
49:13
30
Gertjan Vos
Flowserve B.V.
49:25
49:06
31
Leo van de Berg
BouwCenter Nelemans
50:10
49:27
32
Johan Coremans
ETW Breda
50:32
50:04
33
Frans Bergman
ETW Breda
50:36
50:08
34
Ton Klaassen
Franciscus Ziekenhui
50:44
50:37
35
Rob Braaksma
BouwCenter Nelemans
51:09
50:45
36
Henk van Dijk
Flowserve B.V.
51:45
51:36
37
Roger Evers
ETW Breda
52:02
51:35
38
Adriënne Bartels
Franciscus Ziekenhui
52:28
52:00
39
Walter Bakx
Franciscus Ziekenhui
52:28
51:59
40
Luuk van Beckhoven
Flowserve B.V.
52:29
52:10
41
Anja Verbraak-van Nijn
Franciscus Ziekenhui
52:41
52:36
42
Pieter Krijnen
Roto Smeets Etten
52:43
52:12
43
Jos van Rijckevorsel
Roto Smeets Etten
52:43
52:11
44
Gre van Loenhout
Roto Smeets Etten
52:43
52:13
45
Guido Nelemans
BouwCenter Nelemans
52:55
52:31
46
Maurice Reniers
pet power
53:08
52:30
47
Arno van de Made
BouwCenter Nelemans
53:13
52:49
48
Wietske Harbrink
ETW Breda
53:48
53:21
49
John van Hoof
Fri-Jado Super Servi
53:57
53:00
50
Michel Bego
Gemeente Etten-Leur
54:44
53:59
51
Richard Louisse
Franciscus Ziekenhui
54:45
53:45
52
Theo Grim
Franciscus Ziekenhui
54:46
54:43
53
Monique Somers -Muster
Franciscus Ziekenhui
54:57
54:05
54
Henk Wintermans
Installatiebedrijf L
54:57
54:53
55
Tanja Lensvelt
Installatiebedrijf L
54:58
54:53
56
Karin Moerkens
Fri-Jado Super Servi
55:20
54:23
57
Jordy van der Most
Fri-Jado Super Servi
55:23
54:24
58
Johan Gommers
Flowserve B.V.
55:46
55:38
59
Piet Biemond
Franciscus Ziekenhui
55:51
55:23
60
Jacques Engelen
Flowserve B.V.
56:42
56:11
61
Moniek Oomen
Franciscus Ziekenhui
56:47
56:17
62
Lian van Beers-van Nij
Franciscus Ziekenhui
56:54
56:49
63
Piet Kriesels
Flowserve B.V.
57:04
56:30
64
Dimphie Coremans
ETW Breda
57:19
56:50
65
Eloy de Vet
Flowserve B.V.
57:29
56:49
66
Richard Halters
ING Bank
58:00
57:10
67
Hans Rommens
Van Oers
58:15
57:13
68
Richard Viergever
Roto Smeets Etten
58:17
57:46
69
Nanne van Klinken
Flowserve B.V.
58:26
58:14
70
Ad Speekenbrink
ETW Breda
58:59
57:31
71
Ria Bogers
BouwCenter Nelemans
59:01
58:18
72
Herma Moerkerken
Franciscus Ziekenhui
59:22
59:17
73
Floor Kusters
BouwCenter Nelemans
59:40
58:57
74
Judy Onincx
Fri-Jado Super Servi
59:40
58:42
75
Wytze Kaastra
Flowserve B.V.
1:00:12
59:54
76
Marloes van Ginneken
ING Bank
1:00:37
59:48
77
Stefan Hendrikx
Van Oers
1:00:53
59:50
78
Adje Clarijs
BouwCenter Nelemans
1:01:32
1:00:49
79
Marga Kleemans
Flowserve B.V.
1:02:21
1:02:12
80
Marc Bastiaensen
Fri-Jado Super Servi
1:02:37
1:01:39
81
Ursula Smulders
Gemeente Etten-Leur
1:02:38
1:01:39
82
Willemijn Meeuwissen
Van Oers
1:02:55
1:01:48
83
Jan Anthonissen
ING Bank
1:05:02
1:05:02
84
Jolanda Speekenbrink
ETW Breda
1:05:09
1:04:34
85
Monica Hoppenbrouwers
ETW Breda
1:05:27
1:04:51
86
Jeannet Hansma
Franciscus Ziekenhui
1:05:37
1:04:38
87
Mieke Bastiaansen
Van Oers
1:05:45
1:04:38
88
Susan Damen
Van Oers
1:08:46
1:07:38
89
Ron Nijssen
BouwCenter Nelemans
1:08:46
1:08:17
BEDR, HALVEMBEDRIJF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corne Peters
Installatiebedrijf L
1:20:54
1:20:54
2
Wouter Kruisifikx
Van Oers
1:29:01
1:28:52
3
C de Boer
Installatiebedrijf L
1:29:51
1:29:48
4
Fred Leenhouts
Installatiebedrijf L
1:30:00
1:29:56
5
Toine Jacobs
Franciscus Ziekenhui
1:31:45
1:31:23
6
Jos Jochems
Gemeente Etten-Leur
1:32:30
1:32:23
7
Henny Frijters
Franciscus Ziekenhui
1:32:47
1:32:21
8
Evert Wallien
Level Up B.V.
1:34:09
1:33:51
9
Kees Vissers
Gemeente Etten-Leur
1:34:38
1:34:29
10
Bernice Stadhouders
Van Oers
1:38:59
1:38:50
11
Wil Meeuwissen
Van Oers
1:39:55
1:39:45
12
Peter van Beeck
Gemeente Etten-Leur
1:40:50
1:39:37
13
Bas Smits
Installatiebedrijf L
1:40:55
1:40:45
14
Jan Mathon
Installatiebedrijf L
1:40:55
1:40:53
15
Jack Bastiaansen
Van Oers
1:42:15
1:41:50
16
Anton Kneppers
Level Up B.V.
1:42:42
1:42:22
17
Helma Borlijn
Franciscus Ziekenhui
1:46:51
1:46:37
18
Jeroen van der Kruk
Level Up B.V.
1:49:13
1:48:53
19
Bert Schouten
Level Up B.V.
1:49:37
1:49:17
20
Tanja de Blaeij
Level Up B.V.
1:50:16
1:49:35
21
Hans Gielesen
Level Up B.V.
1:52:50
1:52:30
22
Henny Karreman
Level Up B.V.
1:54:48
1:54:27
23
Jacqueline Buitendijk
Level Up B.V.
1:56:24
1:56:06
24
Mia Scheepers
Franciscus Ziekenhui
1:58:49
1:58:20
25
Carla van der Gaag
Level Up B.V.
2:01:53
2:01:33
26
Francien Buijs
Franciscus Ziekenhui
2:06:18
2:05:34
27
Jaap Suir
Level Up B.V.
2:09:10
2:08:49
28
Jacinta Jansing
Level Up B.V.
2:11:05
2:10:24
29
Ria Winters
Level Up B.V.
2:16:57
2:16:15
30
Marieke van den Akker
Level Up B.V.
2:16:57
2:16:15
31
Frank van der Kruk
Level Up B.V.
2:16:57
2:16:17
www.marathonbrabant.nl
Uitslagen.nl
14-11-2008 13:07