| | | | | Uitslagenlijst 3e cross crosscompetitie
Harderwijk - Zaterdag 13 december 2008
MPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Floor van den Brink
Athlos
6:27
13
Femke van der Kruit
AV '34
6:46
14
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
6:46
16
Laura van der Moolen
PEC 1910
7:07
JPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Michael de Vries
Isala '96
5:28
5
Matthias van der Most
De Gemzen
6:00
MPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
5:03
8
Laura Oldenburger
Daventria
5:29
13
Janne Klein Geltink
Hanzesport
5:44
14
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
5:45
16
Karin van den Berg
De Gemzen
5:53
17
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
5:56
28
Rianne Schonewille
PEC 1910
6:27
JPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Hellendoorn
Isala '96
4:59
6
Jarno Wiertsema
Flevo Delta
5:25
9
Brest van Kempen
Daventria
5:32
12
Jorick Meenhuis
Atletics Nijverdal
6:00
20
Lyndon van de Brink
AV '34
6:39
MPA1, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
4:52
7
Nynke van der Schaaf
AV '34
5:23
13
Rebecca van den Brink
Athlos
5:41
15
Verena van den Dikkenb
AV '34
5:43
19
Murthe van Broeke
De Gemzen
5:50
21
Liset van der Hulst
Cialfo
5:51
23
Ilse van der Moolen
PEC 1910
5:54
26
Nienke Cornnelissen
Athlos
6:01
28
Mannouck van den Berg
De Gemzen
6:11
29
Ilse van Huffelen
De Gemzen
6:14
MPA2, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marieke Schoonenberg
Athlos
4:52
6
Martha Tiel Groenesteg
PEC 1910
4:58
7
Gaya van Nifterik
Atletics Nijverdal
5:03
8
Annamarth Hoogland
Daventria
5:04
12
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:14
18
Anouschka Heemskerk
Flevo Delta
5:31
20
Marit van der Kruit
AV '34
5:40
22
Emma van Leeuwen
De Gemzen
5:59
JPA1, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
4:44
3
Richard Meuleman
Isala '96
4:45
4
Julian Hellendoorn
Isala '96
4:50
6
Mitchell van den Brink
AV '34
4:56
JPA2, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Jelmer Meenhuis
Atletics Nijverdal
4:53
11
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
5:13
18
Maarten Versluis
Flevo Delta
5:30
27
Darren van den Brink
AV '34
5:54
31
Wietse Hendriks
Hanzesport
6:12
32
Thijs van Baal
Flevo Delta
6:17
MD1, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Lisa Van Dusseldorp
Hanzesport
7:30
MD2, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schröder
Flevo Delta
6:21
2
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
6:22
4
Dagmar van Hinte
Flevo Delta
7:00
5
Astrid Niezing
De Sprinter
7:06
7
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
7:14
9
Deborah Slijkhuis
PEC 1910
7:19
10
Simone Timmerman
Daventria
7:21
11
Jillian Seevinck
De Liemers
7:24
16
Magreet Klein Willink
AV '34
8:01
JD 1, 2000 M JD EN MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14
Matthieu van den Broek
De Gemzen
9:55
JD2, 2000 M JD EN MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MC, 2000 M JD EN MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fien van Amelsvoort
AV '34
8:54
3
Shehrazada de Zwager
Daventria
9:00
5
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
9:13
6
Saskia Gootjes
Flevo Delta
9:15
10
Rachel van Weerdenburg
AV '34
9:45
11
Pauline Lussenburg
Isala '96
9:54
25
Franka Brekvoort
Hanzesport
11:11
26
Merele van der Maaten
Athlos
11:36
29
Mara van der Linden
PEC 1910
12:03
30
Nettie Sipayung
Hanzesport
12:11
31
Andrea Bruntink
Hanzesport
15:41
JC, 2500 M JC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Oolbekking
Hanzesport
9:10
3
Melvin Seevinck
De Liemers
9:48
4
Juriaan Scholten
De Liemers
9:58
6
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
10:23
13
Martijn Mak
Atletics Nijverdal
11:13
15
Jeffrey Stokkel
Flevo Delta
11:19
16
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
11:28
17
Tom van Mullekom
Daventria
11:43
20
Laurens Oosterwegen
Daventria
12:25
MB, 2500 M MB EN MA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kimley Sanders
Atletico '73
11:51
MA, 2500 M MB EN MA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
10:19
3
Alicia van Doorn
Isala '96
10:55
4
Lisa Te Molde
Atletico '73
11:06
M K, 3000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wilco Westendorp
Isala '96
10:45
4
Manfred Malcorps
Isala '96
10:48
9
Henk Jan Dorgelo
Isala '96
11:12
12
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
11:25
M REC, 3000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JB, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Casper van Leeningen
AV '34
17:01
8
Yorick van de Pavel
Athlos
17:23
JA, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
14:47
2
Vincent Maalderink
Hanzesport
14:51
VR SE, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy Burgman
Nijmegen Atletiek
17:52
3
Maartje vanReedt Dortl
PEC 1910
20:01
4
Gejanne Lussenburg
Isala '96
21:17
V 35+, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
18:01
V45+, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M50+, 6500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M SEN, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Chris Jan Schaap
Isala '96
34:19
14
Richard van de Brink
Athlos
37:36
16
Matthijs Leurink
Isala '96
39:50
M35+, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Murk Falkena
Spirit Lelystad
32:47
M40+, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan van den Broek
Daventria
32:49
Uitslagen.nl
24-12-2008 09:01