| | | | | Uitslagenlijst 2e Testloop AV Fortuna
Vlaardingen - Zaterdag 21 februari 2009
MA5, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
John van Zweeden
's-Gravenhage
20:55
20:51
5
Marius van Drunen
Capelle aan den IJss
26:30
26:30
10
Willem Jan Ruiter
Rotterdam
29:59
28:50
12
Jeroen de Vaan
Oud Beijerland
32:29
31:32
13
Nico van der Windt
Vlaardingen
34:35
34:01
VR5, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Hanneke van Drunen
Capelle aan den IJss
26:05
25:51
3
Antoinette Bolte
Rotterdam
26:16
26:04
4
Eline Groenenberg
Schiedam
27:15
26:47
7
Mira Groeneveld
Vlaardingen
30:54
29:54
9
Monique Steenhoek
Zwijndrecht
32:37
31:32
10
Silvia Deckers
Zwijndrecht
33:07
32:01
11
Simone Schraepler
Vlaardingen
33:08
31:54
MA10, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Hoogenraad
Rijswijk Zh
39:55
39:49
11
Rene van Teijlingen
Fortuna
53:51
53:29
13
Remco Scheepbouwer
Capelle aan den IJss
54:23
53:54
17
Jos Eijkelestam
Vlaardingen
57:26
57:08
19
Theo Polderdijk
Honselersdijk
57:31
56:50
24
Henk Hofstra
's-Gravenhage
1:00:41
59:47
27
Leo van Heereveld
Amsterdam
1:03:05
1:01:57
28
T Kruyskamp
's-Gravenzande
1:03:48
1:02:43
30
Koos van Holstein
Rotterdam
1:10:47
1:09:30
VR10, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Van Rijn
Berkel en Rodenrijs
56:24
55:44
13
Juliejet Bartels
Rotterdam
1:11:54
1:10:39
MA15, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Spas Gueorguiev
Haag Atletiek
1:02:29
1:02:24
3
Bas van Wendel de Jood
Rotterdam
1:06:47
1:06:35
4
Ralf van de Bos
's-Gravenhage
1:07:01
1:06:56
6
Remco van der Velden
Fortuna
1:11:28
1:11:22
7
Mark de Bode
Capelle aan den IJss
1:14:02
1:13:51
9
Patrick van der Spek
Maassluis
1:14:49
1:14:36
10
Juan Javier Coeiro Mou
Cappele a/d Ijssel
1:19:21
1:19:21
13
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:26:31
1:25:47
16
Renato Caster
's-Gravenhage
1:28:43
1:27:41
19
Arnold Bhoedjang
's-Gravenhage
1:30:37
1:29:35
VR15, 15KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse |Bauman
's-Gravenhage
1:08:58
1:08:47
3
Gerrie Steenbergen
Maassluis
1:27:08
1:26:26
5
Caroline van der Velde
Fortuna
1:32:02
1:31:02
7
Mary van der Zouwen
Schiedam
1:46:48
1:46:48
MA20, 20KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
P van Marrewijk
Alphen aan den Rijn
1:21:47
1:21:45
3
Jasper van Duijvenbood
Fortuna
1:28:31
1:28:28
4
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:31:00
1:30:56
5
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:33:15
1:33:07
6
Nominoe Piriou
's-Gravenhage
1:34:57
1:34:49
8
Pieter Kodde
Krimpen aan de Lek
1:36:39
1:36:24
9
Martin van Lent
Krimpen aan de Lek
1:39:26
1:39:13
10
Bart Kodde
Krimpen aan de Lek
1:40:05
1:39:54
18
Niels Olthuis
's-Gravenhage
1:49:53
1:49:30
19
Sjaak van der Kroon
Fortuna
1:51:52
1:51:14
21
Jacques van Dingen
Fortuna
1:53:59
1:53:38
27
Ronald Verweij
Vlaardingen
1:57:27
1:57:01
28
Enst-Jan van Eck
Rotterdam
2:00:09
1:59:12
30
Abdoel Rahimbaks
's-Gravenhage
2:00:43
1:59:50
VR20, 20KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marieke Wijnbergen
Fortuna
2:00:37
1:59:38
MA25, 25KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:51:19
1:51:12
3
Ahmed El Mourabit
Schiedam
1:57:40
1:57:35
6
Kees van den Bos
Olympus '70
2:04:50
2:04:38
7
Ron van Geest
's-Gravenhage
2:05:00
2:04:48
8
Hans van den Berg
Naaldwijk
2:10:47
2:10:30
9
Aad de Groot
Honselersdijk
2:11:09
2:10:51
11
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
2:11:20
2:11:02
14
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
2:16:17
2:15:50
15
E Schwiebert
's-Gravenhage
2:16:46
2:16:20
18
Peter van der Sande
Rijswijk Zh
2:16:59
2:16:29
23
Leoanardo Eekels
Hoogerheide
2:21:51
2:21:26
24
Hendrik van Vliet
Maasland
2:23:47
2:23:12
25
Aad van Noordt-de Smit
Monster
2:23:49
2:23:13
26
Henk Lansbergen
Honselersdijk
2:23:53
2:23:10
27
Richard Westerbeek
Parthenon
2:23:59
2:23:17
28
Dick Hordijk
Oud Beijerland
2:25:45
2:25:16
31
Jan van de Wijnboom
Olympus '70
2:30:10
2:29:15
VR25, 25KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Lagerwij
's-Gravenzande
2:16:19
2:15:48
2
Anja Hegge-van Marrewi
's-Gravenzande
2:16:49
2:16:28
4
Anja Boks van Nieuwker
Naaldwijk
2:16:53
2:16:30
12
Yvonne van der Linden
Fortuna
2:38:55
2:37:54
13
Ilona Garskamp
Papendrecht
2:46:06
2:44:54
MA30, 30KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
2:12:26
2:12:22
7
Paul Streep
Capelle aan den IJss
2:13:21
2:13:17
10
Chris Paardenkooper
De Kieviten
2:14:22
2:14:18
13
Hermen van der Meer
Bilthoven
2:21:20
2:21:15
15
Edwin van Oosten
Ter Heijde
2:22:06
2:21:58
19
Ronald van Witzenburg
Rotterdam
2:30:03
2:29:51
22
Rob Barendregt
's-Gravenhage
2:30:40
2:30:29
23
Ruud Biesebroek
Zoetermeer
2:30:44
2:30:31
24
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
2:30:45
2:30:32
27
Aad van der Voort
Naaldwijk
2:36:06
2:35:49
28
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
2:36:07
2:35:31
45
Willem van der Vaart
Fortuna
2:45:23
2:44:58
47
Rachid Schrik
's-Gravenhage
2:51:20
2:50:56
49
Arend van Loenen
Naaldwijk
2:52:14
2:51:38
50
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
2:52:15
2:51:37
51
Diederik Branger
's-Gravenhage
2:52:16
2:51:35
52
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJss
2:52:18
2:51:39
56
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
3:00:35
2:59:40
61
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
3:00:38
2:59:40
VR30, 30KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Veth
Zoetermeer
2:22:00
2:21:54
5
Wilma van der Linde
Fortuna
2:45:58
2:45:38
8
Lilian van der Steen
Fortuna
2:52:14
2:51:40
9
Frederika Welle Donker
Fortuna
2:52:14
2:51:40
18
Annemie van Hattem
Fortuna
3:00:44
2:59:57
Uitslagen.nl
24-02-2009 10:33